PDA

View Full Version : Sa jeni te kenaqur me burrin tuaj:


Faqet : [1] 2

Rolinda
27-10-09, 00:07
sa jeni e kenaqur me burin tuaj,si i jetoni ato vite me te,te nje shkrim e lexova se gruan duhet ditur me e mbajt,e si ju mban buri juaj.

teutaA
27-10-09, 00:14
oj rolinda mir se erdhe ne fd me ket nickname po dukesh si me kan shume re hahaha po mendoj ne mosh

e sa i perket temes nuk ka ankime ksajde ne fd krejt jan te knaqne me burra edhe pse shpesh i nderrojm veq prap po biem ne razi diqysh :tongue:

Rolinda
27-10-09, 00:33
Po ne fakt jam e re,me tutje sfoli hiq mshtine me kesh

premium
27-10-09, 00:46
Fol-fol ... me fol goja qirra nuk lup !!!???

per vehti nuk em takon ne ket teme me debatu , mbasi skam burr une :smile:

..te kunderten ,asnjehere gruas time nuk i kam pyet a eshte e kenaqur me mua ,, besoj se mbasi une jam e kenaqur me loqken e jetes time .... duhet te jete edhe anasjelltas.

-pergezoj te jene te gjithe te kenaqun e te lumtur me bashkshorten ...
sygjeroj te ja dini kymetin njeri-tjetrit !!.

roadrunner
27-10-09, 09:20
E knaqt u nisa per n'pune tash spo di qysh po menon ti :D

(thash se ritaaa paska pyet, ky koka nick tjeter)

pirro
27-10-09, 09:49
oj rolinda mir se erdhe ne fd me ket nickname po dukesh si me kan shume re hahaha po mendoj ne mosh

e sa i perket temes nuk ka ankime ksajde ne fd krejt jan te knaqne me burra edhe pse shpesh i nderrojm veq prap po biem ne razi diqysh :tongue:

Qysh bre po i ndrrojne? Mu kerkush sme zgjedhi hala, a me vjen mu rendi najhere a jo?

Rolinda e je e knaqme ti me burr a jo?

ritaaa
27-10-09, 14:43
E knaqt u nisa per n'pune tash spo di qysh po menon ti :D

(thash se ritaaa paska pyet, ky koka nick tjeter)

Kisha pas deshir me dit pse po ta nxa rrugen kaq shum zonja roadrunner
sa me perket mue une boj pytje e qeli tema me kit nik ritaaa pse me ndrru une nuk i kam dy ftyra
edhe ty tu ka ba kompleks se kam dy nika nuk e di qka po do me than me ket mos je ka ja bon vet e po ja qet tjerva edhe fundja e fundit pse te interesojn punt e huja ma shum se tuat kjo me qudit je nje zonje e pjekur e nuk duhesh me leju veten me ule per shum gjana e jo per kto si jan gjera te kota

une prap kam respekt per ty se mue kurgju nuk je ka me ben veq je ka e tregon veten kush je ti
nuk kishe problem veq me mue une e pash se shum vet ishnin anku prej teje nuk e di kur do ta kuptosh se ska ma mir se me i shiqi problemet e tuja.

me respekt ritaaa

roadrunner
27-10-09, 14:50
S'e lexova kejt tekstin se pe di qa po don me than. Un e thash ne aspektin se zakonisht ti qel tema te Gruaja e Familja. edhe mos mu kap mo, se edhe un te respektoj ty, po mos i merr gjanat afer zemres se kejt po i merr senet dallash


Kisha pas deshir me dit pse po ta nxa rrugen kaq shum zonja roadrunner
sa me perket mue une boj pytje e qeli tema me kit nik ritaaa pse me ndrru une nuk i kam dy ftyra
edhe ty tu ka ba kompleks se kam dy nika nuk e di qka po do me than me ket mos je ka ja bon vet e po ja qet tjerva edhe fundja e fundit pse te interesojn punt e huja ma shum se tuat kjo me qudit je nje zonje e pjekur e nuk duhesh me leju veten me ule per shum gjana e jo per kto si jan gjera te kota

une prap kam respekt per ty se mue kurgju nuk je ka me ben veq je ka e tregon veten kush je ti
nuk kishe problem veq me mue une e pash se shum vet ishnin anku prej teje nuk e di kur do ta kuptosh se ska ma mir se me i shiqi problemet e tuja.

me respekt ritaaa

ritaaa
27-10-09, 15:25
S'e lexova kejt tekstin se pe di qa po don me than. Un e thash ne aspektin se zakonisht ti qel tema te Gruaja e Familja. edhe mos mu kap mo, se edhe un te respektoj ty, po mos i merr gjanat afer zemres se kejt po i merr senet dallash

nuk e di se cila jemi ka i marru dallash

roadrunner
27-10-09, 15:27
Mos ditsh, lexoje e mos paragjyko per s'koti se kurgjo borgj as ste kom as sme kie

nuk e di se cila jemi ka i marru dallash

ritaaa
27-10-09, 16:46
Mos ditsh, lexoje e mos paragjyko per s'koti se kurgjo borgj as ste kom as sme kie


hahahahahahah
hahahahahahaha

sa mir se e paske kuptu mese fundi
se kurgju borq nuk um ki e sa nuk te kom


me respekt ritaaa

roadrunner
27-10-09, 16:51
hahahaha, shyqyr niher keshehahahahahahah
hahahahahahaha

sa mir se e paske kuptu mese fundi
se kurgju borq nuk um ki e sa nuk te kom


me respekt ritaaa

Qika_DugagjiniT
27-10-09, 17:21
ka dashtin zoti mir mara jöm ni herat pö me pa vetin se spü jöm e knaqne me tö dal e gjöj tetrin mara sim knaq :biggrin:

Peja-Boy
27-10-09, 18:06
A Bon me fol ne emer T“grus ketu ?? hahahahahahaa

premium
27-10-09, 18:19
Nuk ban ?!!... shko shminkatu ihere;P

teutaA
27-10-09, 18:26
Qysh bre po i ndrrojne? Mu kerkush sme zgjedhi hala, a me vjen mu rendi najhere a jo?

Rolinda e je e knaqme ti me burr a jo?

ahhahahah shuj bre pirro se tut me kan pram masi flejt ju evropa veq hyshin qita me ka nje postim a dy shashtris jam :smile:

e ti nime a je i knaqun me burr? hahahahahh

emine
27-10-09, 18:27
hahhah jau kallt reja temat juve,une vallahi qesajde se pasna venin,le te flsin qata se paskan mullen e fryne,kure ta baj ni burre mas 10 vjetve kyqna prap:biggrin:

teutaA
27-10-09, 18:31
hahhah jau kallt reja temat juve,une vallahi qesajde se pasna venin,le te flsin qata se paskan mullen e fryne,kure ta baj ni burre mas 10 vjetve kyqna prap:biggrin:

hajt de emine se per forum eshte fjala qy edhe ti hahahahhah a e kqyrim qat ruzhdin se ish dal prej burgu:wink:

emine
27-10-09, 18:31
ka dashtin zoti mir mara jöm ni herat pö me pa vetin se spü jöm e knaqne me tö dal e gjöj tetrin mara sim knaq :biggrin:

qysh moje a koke martu ti a:biggrin: :rolleyes:

Abetare
27-10-09, 19:52
E pervlune bile ....ēka s'po doni me zbulu edhe ju ...

pirro
27-10-09, 20:01
ahhahahah shuj bre pirro se tut me kan pram masi flejt ju evropa veq hyshin qita me ka nje postim a dy shashtris jam :smile:

e ti nime a je i knaqun me burr? hahahahahh

Hej a di ku osht problemi? po dojn me qeto tema me u sheru prej ndonje semundje depresive haahahahahahah, ama gabim ( me fal se qesha ) se une nuk jam psikolog, duhet kete pyetje me ja drejtu psikologut te forumit.

ani a e je i knaqun me burr! ahahahahahah nuk i kam vetullat e nukta une hahahahaahhaa

Shkodranja
27-10-09, 22:07
.................................no Koment......................

Murgesha
27-10-09, 22:36
sa jeni e kenaqur me burin tuaj,si i jetoni ato vite me te,te nje shkrim e lexova se gruan duhet ditur me e mbajt,e si ju mban buri juaj.

Ne pllam te dores oj Rolinda??? :tongue:

murrizi
27-10-09, 22:40
.................................no Koment......................
No koment ?
Jo me koment edhe t'fort bile....

Une qebesa jam i knaqun shumė me temin.

shka thojn hallku punė e madhe bėrzetee, phiiiih.

egiiiii
27-10-09, 22:40
po e knaqne deri diku po syri po ik tjeter kah..

emine
27-10-09, 22:41
kallxoni kallxoni,se gjinjah jan tu prit ne ren me jap vaksina kunder paknaqsive :tongue:

murrizi
27-10-09, 22:42
po e knaqne deri diku po syri po ik tjeter kah..
Ani ?
ik ik njani sy.
Pse i ka dhon i lumi zot dy sy !

Murgesha
27-10-09, 22:42
No koment ?
Jo me koment edhe t'fort bile....

Une qebesa jam i knaqun shumė me temin.

shka thojn hallku punė e madhe bėrzetee, phiiiih.

Valla nė e nifsha gruen tem tuj thonė se sosht e knaqne me mu nė vend kam me e lėshu ha,hahahaahahahahaahahahahaah

egiiiii
27-10-09, 23:21
Ani ?
ik ik njani sy.
Pse i ka dhon i lumi zot dy sy ! po njani sy po ik e tjetri ende ska guxim ,,,

Shkodranja
28-10-09, 22:09
No koment ?
Jo me koment edhe t'fort bile....

Une qebesa jam i knaqun shumė me temin.

shka thojn hallku punė e madhe bėrzetee, phiiiih.KE TE DREJTE POR NDRYSHOJNE SHUME GJERA ,TE HUAJT NUK JANE KURR SI NE KANE IDE E MENDIME SHUME TE KUNDERTA ME NE ...MOS TE HARROJME SE NE JEMI SHQIPTAR E ME ITALIANET ESHTE NDRYSHE MEGJITHATE TE FLM

Shkodranja
28-10-09, 22:14
Valla nė e nifsha gruen tem tuj thonė se sosht e knaqne me mu nė vend kam me e lėshu ha,hahahaahahahahaahahahahaahNESE NUK E KENI LESHUAR DERI ,TANI EDHE TANI QE LEXUAT KETO RRESHTA MOS E LESHONI ,,,,,JU UROJ JETE TE LUMTUR DHE U PLAKSHIT BASHKE.

roadrunner
28-10-09, 22:19
Oj vendase ku lshoet gruja breee, mos gabo me te shku menja se na te ksaj ane se kem zanat ashtu pa ia njeh te tonat

Valla nė e nifsha gruen tem tuj thonė se sosht e knaqne me mu nė vend kam me e lėshu ha,hahahaahahahahaahahahahaah

murrizi
28-10-09, 22:33
Valla nė e nifsha gruen tem tuj thonė se sosht e knaqne me mu nė vend kam me e lėshu ha,hahahaahahahahaahahahahaah
Ooou une pe nshoj kta, po kjo mua s'pom nshon se !
Mir hajde qe pe nshoj, krejt kallaj kjo punė, ja kjo shkon ja une, po kon me marr se ?
hajt ti tash po mi din tabijatet (hahahahaha) pak a shum, shka po thu ti me bo masanej ???

Murgesha
28-10-09, 22:40
Oj vendase ku lshoet gruja breee, mos gabo me te shku menja se na te ksaj ane se kem zanat ashtu pa ia njeh te tonat

Moj veq si te jen e paknaqne se ndryshe se lshoj jo ha,hahahaahahahahahaahahaha

Murgesha
28-10-09, 22:41
Ooou une pe nshoj kta, po kjo mua s'pom nshon se !
Mir hajde qe pe nshoj, krejt kallaj kjo punė, ja kjo shkon ja une, po kon me marr se ?
hajt ti tash po mi din tabijatet (hahahahaha) pak a shum, shka po thu ti me bo masanej ???

E masi ajo spo te lshon dije qe koka e knaqne e mbaje gjithmon qashtu te knaqne :biggrin:

roadrunner
28-10-09, 22:42
Si mos te ngoje kallzo, dal une te aj lisi ku pret aftabuzin, i hi niher me rrot ne buqill kur bie shi hahahaha


Moj veq si te jen e paknaqne se ndryshe se lshoj jo ha,hahahaahahahahahaahahaha

shfletuesi_
28-10-09, 22:42
Oooo mjer grat kan kan burra.....

roadrunner
28-10-09, 22:44
Mos fol ne emen t'grus :P

Oooo mjer grat kan kan burra.....

shfletuesi_
28-10-09, 22:48
Mos fol ne emen t'grus :P

Ooooooo Burrat e vertet jan tash tu punu ne ndrrimin e Nates e jo ne FD qyy......... :D :) Ska burra prandaj po tham Mjer grat per Burrat qe i kan.:biggrin:

roadrunner
28-10-09, 22:53
Hahahaha, ka burra qe punojn me tri ndrrime, gjyna grat hahahah

Ooooooo Burrat e vertet jan tash tu punu ne ndrrimin e Nates e jo ne FD qyy......... :D :) Ska burra prandaj po tham Mjer grat per Burrat qe i kan.:biggrin:

LuLjaa
29-10-09, 23:53
.. shume :D

DEA
30-10-09, 11:21
Me dhuroj shume dashuri, ngrohtesi dhe siguri. Me dhuroj edhe shume gjera tjera, qe skisha iden qe ekzistojne, me dhuroj besimin, me dhuroj shoqerin, mi dhuroj femijet, mi plotesoj te gjitha zbrazetit....e si mos te jem e kenaqur!

Shkodranja
30-10-09, 15:27
Ėshtė gabim tė lėshohet gruaja nėse ka diku rreth 40 vjeēe ....
unė ju kisha propozu tė ipni njė 40'she e tė merni dy 20 'shet :biggrin:


sa mendim palidhje hhahaha !!!. JO BRE E KE GABIM PER PROPOZIMIN QE PO JEP SE KA ANET TONA NJE FJALE E URTE THOT ......PULA E MIRE BAN LANGUN R MIRE ........KESHTU QE MA MIRE MAJ ATE 40 VJEQEN ..........:biggrin:

Amina
02-11-09, 21:22
Teme per ta bojkotuar!

Lapsi
02-11-09, 22:45
ca keni moj me burrat???

AlbaSoft
02-11-09, 22:46
S`na len rehat as n`forum si jan be si shtrigat.

roadrunner
03-11-09, 00:26
Burrat a????

S`na len rehat as n`forum si jan be si shtrigat.

e_martumja
03-11-09, 09:34
Jam shume e knaqur me te dhe jeten qe e jetoj, e bindur jam qe askush nuk kish mujt mem dhurru kete lumturi, kete, liri, kete toleranc, kete karakter edhe pse kaniher lyp me ja ... nonen ahahhaha Sa ma shume vite me kalojne me duket smuj me jetu pa to dhe ende ma shume e du...........po e perfundoj me faliminderime per ... zotin dhe at.

ritaaa
03-11-09, 12:25
Oooo mjer grat kan kan burra.....

mos u merzit per grat e sodit ti hiq se nuk ka mo budallica sikur dikur si keni lozur me gra si keni dasht e tash stop se ka gra si ju qojn me pi uje e ju kthejn pa uje boll ke mo une jam krenare se jam grue,

nuk jemi per me na qajt jo se i dalim zot vetit sa her eshte nevoja e si dojm
ok zotriu shfletuesi hiq mos u merzit klm

nga ritaaa

ritaaa
03-11-09, 12:29
po te mos jemi te knaqur nuk jetojm me ta more
por kuptohet qdo qift ka batica e zbatica
por deri sa ka dashuri te gjithat i kalon
por kur dashuria zhduket aty mo ska knaqsi as kurgju
qa dite qe nuk jom e knaqur me burr nuk rri mo me to.

nga ritaaa

Urata
03-11-09, 23:11
S`na len rehat as n`forum si jan be si shtrigat.


ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....!

Rolinda
18-11-09, 12:08
S`na len rehat as n`forum si jan be si shtrigat.

EJ KUSH JAN BA SI SHTRIGAT ....

emine
18-11-09, 12:14
po,prej se ka dek diqka shume e knaqne jam:tongue:

jEtA_1
18-11-09, 12:19
Shume jame e kenaqur me burrin time pasi qe jetoj nje jete shume te rehatshme dhe te lumtur pran tije mburrem me fatin qe kam eshte i perkryer

Lapsi
18-11-09, 12:20
ca eshte kjo pakenaqesi?

Lapsi
18-11-09, 12:21
Shume jame e kenaqur me burrin time pasi qe jetoj nje jete shume te rehatshme dhe te lumtur pran tije mburrem me fatin qe kam eshte i perkryerIshallah cdo here iu shkon ashtu. Martesa eshte nje institucion ku bazohet ne sitemin se si do te qeverisin dy veta, kuptohet duke pasur per ligje: dashurine, besnikerin dhe respektin e ndersjellte.

emine
18-11-09, 12:24
Ishallah cdo here iu shkon ashtu. Martesa eshte nje institucion ku bazohet ne sitemin se si do te qeverisin dy veta, kuptohet duke pasur per ligje: dashurine, besnikerin dhe respektin e ndersjellte.
perpak kesh ta te ves a je ti lapsi i knaqun,po ti koke mashkull:biggrin:

Shkodranja
18-11-09, 17:09
Por Nuk Keni Jete Pa Grate Edhe Nese Bahen Si Shtrigat

Shkodranja
18-11-09, 17:10
S`na len rehat as n`forum si jan be si shtrigat.ME VJEN KEQ SE E SHKRROJTA PERGJIGJE NE VEND TE GABUAR POR MOS HARRO SE NUK KENI JETE PA GRATE EDHE NESE PO BEHEMI SI SHTRIGAT HA HA HA

teutaA
18-11-09, 19:01
ska qysh ndryshe as nuk i flas as nuk me flet kurr qefin njoni tjetrit sja prishim:wink:

shfletuesi_
18-11-09, 19:03
mos u merzit per grat e sodit ti hiq se nuk ka mo budallica sikur dikur si keni lozur me gra si keni dasht e tash stop se ka gra si ju qojn me pi uje e ju kthejn pa uje boll ke mo une jam krenare se jam grue,

nuk jemi per me na qajt jo se i dalim zot vetit sa her eshte nevoja e si dojm
ok zotriu shfletuesi hiq mos u merzit klm

nga ritaaa

Gja s'kuptova ketu.

Oj ritaaa me frikesove beso , sikur te shikoja me nje nervozizem duke me shkruar.

emine
18-11-09, 19:28
Gja s'kuptova ketu.

Oj ritaaa me frikesove beso , sikur te shikoja me nje nervozizem duke me shkruar.

shfletus per dite e ma shum po te sipatizoi,veq se po munohesh me pershkru tjetrin permas ekranit edhe qe une pata keq bindje per ket shenim:biggrin:

shfletuesi_
18-11-09, 19:31
shfletus per dite e ma shum po te sipatizoi,veq se po munohesh me pershkru tjetrin permas ekranit edhe qe une pata keq bindje per ket shenim:biggrin:

Une ti, kemi pas mundesi te lidhim shoqeri pa dallavere , shume te perbashketa kemi :biggrin: Ne perjashtim te disa cikrrimeve :) :tongue:

emine
18-11-09, 19:38
Une ti, kemi pas mundesi te lidhim shoqeri pa dallavere , shume te perbashketa kemi :biggrin: Ne perjashtim te disa cikrrimeve :) :tongue:

une te kam than,vetem mos kerko mu martu me mu se per shoqeri so problem,se masanej te baj hore tu anku ka kjo tema:P

shfletuesi_
18-11-09, 19:40
une te kam than,vetem mos kerko mu martu me mu se per shoqeri so problem,se masanej te baj hore tu anku ka kjo tema:P

Joo ne pritsh met kerku martes, ke me mbet pa martue - hahahahahah- :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Kaqanikasja
18-11-09, 21:41
Skam hiq...

turisti
18-11-09, 21:46
Skam hiq...

Ti je rahat..........

Lapsi
18-11-09, 21:53
pse nuk jeni te kenaqura ju kuptoj- fajet i kane burrat ...

ritaaa
18-11-09, 22:23
Oooo mjer grat kan kan burra.....


shfletuesi

se kom pas me ty por si kishe shkru ktu me lart mjerat grat kon e kan burra e per ket arsyje deshta met tregu se nuk jon grat e sodit per me i qajt se i dalin vetit zot

me respek ritaaa

ritaaa
18-11-09, 22:25
Gja s'kuptova ketu.

Oj ritaaa me frikesove beso , sikur te shikoja me nje nervozizem duke me shkruar.

hahahah e mos u frikso se ende kerkon se kom mbyt.
me fjal pak po a kshtu dert mos ki flej zbathur
ok

nga ritaaa

roadrunner
19-11-09, 00:01
E sa jane te menqura sipas teje ato "gra" qe po jau kallzojkan ujin burrave te huaj e spo ju jepkan me pi? S'di a jane gra apo......hmmmmmmmmm apo kan nje emer tjeter:eek:

mos u merzit per grat e sodit ti hiq se nuk ka mo budallica sikur dikur si keni lozur me gra si keni dasht e tash stop se ka gra si ju qojn me pi uje e ju kthejn pa uje boll ke mo une jam krenare se jam grue,

nuk jemi per me na qajt jo se i dalim zot vetit sa her eshte nevoja e si dojm
ok zotriu shfletuesi hiq mos u merzit klm

nga ritaaa

AlbaSoft
19-11-09, 00:06
Burrat a????

Jo grat qyre ket.

roadrunner
19-11-09, 00:12
A-ha se sma kapiti mir rradaka knej valt shum dobt hahha, valla e shashtrist se jo veq e knaqt, gjith but em shkovt :P

Jo grat qyre ket.

Rolinda
20-11-09, 09:57
Ku Shkoj Qai Dilaberi E Paskan Fshi,nashti U Ka Bo Pishman E U Ka Fshi Vet,ncncncncncnc

Lona
21-11-09, 13:55
Nuk kam comenet

Shkodranja
21-11-09, 14:02
Nese Me Ban Qefin Normal Jam E Kenaqur ...kur Me Ban Me Nerva Ve Muzik E Me Ze Te Larete

Kaqanikasja
21-11-09, 19:43
Ti je rahat..........

Per ato qe e din po valla

turisti
21-11-09, 19:56
Nuk kam comenet

Mjafton qe te tė llogariti per :biggrin: diten e fundit te jetes,kafe dhe cigare :biggrin: ,hahahahahahahahahahaha.

turisti
21-11-09, 19:58
Per ato qe e din po valla

Besoj se bohet mire, vendase.:smile:

Kaqanikasja
21-11-09, 20:31
Besoj se bohet mire, vendase.:smile:

Nqs ka thon zoti me u bo mir dhe do te bohet se ay na ka ne dore

turisti
21-11-09, 20:32
Nqs ka thon zoti me u bo mir dhe do te bohet se ay na ka ne dore

Po,ska fjale,vetem beso ne fuqijen e tij.:smile:

Kaqanikasja
21-11-09, 20:35
Po,ska fjale,vetem beso ne fuqijen e tij.:smile:

Dhe besoj ne zot shum..........

turisti
21-11-09, 20:37
Dhe besoj ne zot shum..........

Ashtu dhe duhet.

lovely
22-11-09, 00:39
gati e veta Turistin sa je i knaqun me burre :biggrin:

emine
22-11-09, 00:41
gati e veta Turistin sa je i knaqun me burre :biggrin:

besa edhe mu he me ban dora mi vete,kure kqyri tema per gra,me qellim e kan qite me ju ra ne fije cillat gra jane pa nxemje qendrore me shku kta me jau installu (nxemjen):biggrin:

lovely
22-11-09, 00:50
besa edhe mu he me ban dora mi vete,kure kqyri tema per gra,me qellim e kan qite me ju ra ne fije cillat gra jane pa nxemje qendrore me shku kta me jau installu (nxemjen):biggrin:


si Cima me jau shti mrena ...ujin a? hahahahahahahahahahahahaa

emine
22-11-09, 00:52
si Cima me jau shti mrena ...ujin a? hahahahahahahahahahahahaa

besa gjinjah jane godare so keq me ja instalu qato gjana elementare:tongue:

Lapsi
22-11-09, 10:25
te shkretet burra

Hoss
02-12-09, 19:47
sa jeni e kenaqur me burin tuaj,si i jetoni ato vite me te,te nje kushkrim e lexova se gruan duhet ditur me e mbajt,e si ju mban buri juaj.burri duhet me e mbajt mire gruan por perseri cdo gje behet monotone ..une personalisht jam e kenaqur me burrin tim se me trajton mire..deri ketu mire par ska me dashuri ajo zhduket pa e kuptuar..iken sado qe ta mbash nuk ka DASHURI TE PERJESHTME

teutaA
02-12-09, 22:21
e knaqne e pervlume krejt:tongue:

murrizi
02-12-09, 22:23
e knaqne e pervlume krejt:tongue:
po doket.

teutaA
02-12-09, 22:24
po doket.

ani sdisha kush po na kqyr:tongue:

Rolinda
04-12-09, 10:31
burri duhet me e mbajt mire gruan por perseri cdo gje behet monotone ..une personalisht jam e kenaqur me burrin tim se me trajton mire..deri ketu mire par ska me dashuri ajo zhduket pa e kuptuar..iken sado qe ta mbash nuk ka DASHURI TE PERJESHTME

URIME E VETMJA JE QE E THAE ASHTU DREJT SI DUHET SE EDHE KTU DESHA TE DAL,QE SA JAM TU E VEREJT KREJT LAVDROHEN JO KSHU JO ASHTU A ME HY NJET PRIVATE PALE QKA SHEH EDHE AI OSE AJO QE NU E DI SA TE KQIJA TI KET BER BURI VET PRAP SE PRAP E DO,EDHE ME E MBAJT MIR GRUAN AJO DASHURI PERSERI BEHET MONOTONE ZHDUKET SIQ THAE EDHE VET ZHDUKET PA E KUPTUAR PSE DIKUSH EDHE E DI PSE,EDHE SADO QE TET MBAJE BURI APO GRUJA TKNAQME ``````DASHURI TE PERJETSHME NUK KA``````

roadrunner
04-12-09, 10:54
Paska gra qe kokan ftoft pej burrav...ani? A u gjet naj zgjidhje apo...qysh doni me ja bo kur ju lsho dashnija.

Rolinda
04-12-09, 12:11
Paska gra qe kokan ftoft pej burrav...ani? A u gjet naj zgjidhje apo...qysh doni me ja bo kur ju lsho dashnija.

hahaha Askush nuk thot se esht ftoh prej burave edhe quran me e pas prap se prap e do edhe e mban po nuk esht fjala ktu fjala esht se nuk ka dashuri tperjetshme.

teDUAty
04-12-09, 14:44
hahaha Askush nuk thot se esht ftoh prej burave edhe quran me e pas prap se prap e do edhe e mban po nuk esht fjala ktu fjala esht se nuk ka dashuri tperjetshme.
u riktheva vetem ti pergjigjem kesaj teme,
Ka dashuri te perjetshme por njeri nga partneret ose te dyt nuk din ta ushqejn ate,kjo ftohje qe thuani ju ndodh ateher kur dy persona i ka bashku epshi (ndjenjat e sexit)e jo dashuria e mirefillt,dhe kur partneret enderrojn se martesa eshte diqka qe i zgjidh te gjitha pra thjesht nuk dijn me punu me njoni tjetrin mbas marteses dhe e shfrytzojn njoni tjetrin si pronan te veten,kjo eshte ajo qe mendoj une.

e_martumja
04-12-09, 14:50
Une hiq s'jam, qysh me ja bo :biggrin: Spo ban qka them une veq po duhet me luftu ahahahahaah

Paradox_13
04-12-09, 14:53
Une hiq s'jam, qysh me ja bo :biggrin: Spo ban qka them une veq po duhet me luftu ahahahahaah


Nrroja numrin e faneles,boll ka nejt gollman aktivizoj ne loje si mesfushor....

e_martumja
04-12-09, 14:55
Nrroja numrin e faneles,boll ka nejt gollman aktivizoj ne loje si mesfushor....hahahhaha s'ja qeht me del ne fushe ahahah atje ka mbrojtje andej tutet qe e kafshon naj kush ahahahhaa

Paradox_13
04-12-09, 14:58
hahahhaha s'ja qeht me del ne fushe ahahah atje ka mbrojtje andej tutet qe e kafshon naj kush ahahahhaa

Qata te thash leje ne mes'fush per noj kohe se nime tutet me qu drejt ne sulm....

e_martumja
04-12-09, 15:06
Qata te thash leje ne mes'fush per noj kohe se nime tutet me qu drejt ne sulm....Biri i kujt eshte veq nje rrem te tij i han krejt qe i ka perpara ahahahhaha

Lapsi
04-12-09, 15:16
Paska gra qe kokan ftoft pej burrav...ani? A u gjet naj zgjidhje apo...qysh doni me ja bo kur ju lsho dashnija. ka zgjidhje edhe per ata

Oqeani
04-12-09, 15:21
Biri i kujt eshte veq nje rrem te tij i han krejt qe i ka perpara ahahahhaha

Gjer ne sa "pjata" e ka kapacitetin hahahahaha

e_martumja
04-12-09, 15:47
Gjer ne sa "pjata" e ka kapacitetin hahahahahaahahaha a smujte pa u perzi edhe ti ahahh


Oqean e ti a je i knaqur :biggrin:

Oqeani
04-12-09, 15:55
ahahaha a smujte pa u perzi edhe ti ahahh


Oqean e ti a je i knaqur :biggrin:

Ani a nuk bene me vete a hahahaha
Une - hahahahahaa nuk eshte per ne ketu ahhahahaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Ani qysh je se ka kohe qe ke humbe - ka u sillshe ?

e_martumja
04-12-09, 16:05
Ani a nuk bene me vete a hahahaha
Une - hahahahahaa nuk eshte per ne ketu ahhahahaahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


Ani qysh je se ka kohe qe ke humbe - ka u sillshe ?
ah pernimi ti ski burre ahahahaha


Very nice jam flm shpresoj qe edhe ti je mire. Sillsha si cdoher, kamos ne shvajcari


:biggrin:

Bonne fin de journée et bonne soirée

Oqeani
04-12-09, 16:11
ah pernimi ti ski burre ahahahaha


Very nice jam flm shpresoj qe edhe ti je mire. Sillsha si cdoher, kamos ne shvajcari


:biggrin:

Bonne fin de journée et bonne soirée

Je m'en doute, pareil la belle !

Murgesha
04-12-09, 16:30
Une hiq s'jam, qysh me ja bo :biggrin: Spo ban qka them une veq po duhet me luftu ahahahahaah


Kqyr e dil ma shpesh ka chati, than qe flak po shkojn burrat qe bajn krejt cka i thua ha,hahaahahahahahahahahahaha

Lapsi
04-12-09, 17:08
Kqyr e dil ma shpesh ka chati, than qe flak po shkojn burrat qe bajn krejt cka i thua ha,hahaahahahahahahahahahaha ahahhahahahhahhahhahhahhhaha

Oqeani
04-12-09, 17:31
Kqyr e dil ma shpesh ka chati, than qe flak po shkojn burrat qe bajn krejt cka i thua ha,hahaahahahahahahahahahaha

A paskan ra n lirim sezonal a ?!

YanYan
04-12-09, 17:35
Cili eshte qellimi i kesaj teme? Me ju than ndonje "Nuk jam hic i/e kenaqur"? :rolleyes:

Tobestak...jeni tu i nxjerr prej rrugs se drejte forumistat :biggrin:

pirro
04-12-09, 20:32
Cili eshte qellimi i kesaj teme? Me ju than ndonje "Nuk jam hic i/e kenaqur"? :rolleyes:

Tobestak...jeni tu i nxjerr prej rrugs se drejte forumistat :biggrin:

valla mu me nxoren prej rruge sot, kesh ka boj ndeshje hahahaahahhaahahah.

as une sjom i knaqun, gruja ime quhet Xin Xin

panta_rhei
04-12-09, 20:42
Kqyr e dil ma shpesh ka chati, than qe flak po shkojn burrat qe bajn krejt cka i thua ha,hahaahahahahahahahahahaha
pode po, :biggrin:
qyre Murgeshė, nuk ki te drejt a... une jam qaj <djali i chatit> qe tha egiiiii... edhe ske bo mir qe e ke mbyll temen se edhe mu me takon e drejta me u shprehė...
Unė muj me ju thanė qatyne qe e kan ftofė egiiiin prej meje qė ma kini shkatrru jeten, sepse "jeta ime pa egin ska kuptim"... Edhe ndashi me dijt ne qit rast unė jam viktimė e jo egiiii qysh keni thanė ju. Viktima juaj edhe e egiiiiit.
Ju edhe burrat, edhe fėmijėt edhe familjen... edhe po vini nė chat e po luni hajgare me fatin dhe me sinqeritetin e neve qė jemi beqarė e tė padjallėzuar. Dijeni qė kjo neve na kushton tepėr shumė me ndjenja tė lėnduara e me shpresa tė thyera pėr tė ardhmen.
:wink:

p.s. qilma temėn jam kah t thom!!!!!!! :tongue:

Dallandyshja_718
04-12-09, 21:15
...ku me kjen e knaqun mor, po ai mbeti n'bisht t'balons...e ka ba vendlindjen si me ken rruge lokale, e jo me kalua oqeanin... 2 muaj kalojne ai bileten e n'shetije...:biggrin: A ka kush noj reēet se diē'a m'duhet me ba...:biggrin: Murgesha e martumja, NDIHME...ahhahahahhah

Murgesha
04-12-09, 21:20
...ku me kjen e knaqun mor, po ai mbeti n'bisht t'balons...e ka ba vendlindjen si me ken rruge lokale, e jo me kalua oqeanin... 2 muaj kalojne ai bileten e n'shetije...:biggrin: A ka kush noj reēet se diē'a m'duhet me ba...:biggrin: Murgesha e martumja, NDIHME...ahhahahahhah


Valla veq n“te ndihmofte e Martumja si te ken pervoje. Une me temin ulmi bashke ne kry te ballonit veq najher ne 4-5 vjet ulmi ne bisht vetem :wink:

halla e madhe
04-12-09, 21:35
...ku me kjen e knaqun mor, po ai mbeti n'bisht t'balons...e ka ba vendlindjen si me ken rruge lokale, e jo me kalua oqeanin... 2 muaj kalojne ai bileten e n'shetije...:biggrin: A ka kush noj reēet se diē'a m'duhet me ba...:biggrin: Murgesha e martumja, NDIHME...ahhahahahhah

....kqyr moj mos e ka gjete naj nuse te ballones, ato qe rrijn n'bisht ballones e bajn hyzmet ma mire se na qe ecim pertoke..hahahahaaa.... ishalla i bijne mendet pertoke e jo hava:biggrin:

Engjelli I Vogel
04-12-09, 23:35
shume e kenaqur jam se ma ben qefin per gjithcka :biggrin:

Lapsi
05-12-09, 00:06
shume e kenaqur jam se ma ben qefin per gjithcka :biggrin: ahahahha, te ushqen mire

DEA
05-12-09, 00:08
Valla veq n“te ndihmofte e Martumja si te ken pervoje. Une me temin ulmi bashke ne kry te ballonit veq najher ne 4-5 vjet ulmi ne bisht vetem :wink:

Ja paske dhane receten hahahahaha, veq lle ti thot edhe une du me ardhe,.......

Engjelli I Vogel
05-12-09, 00:14
ahahahha, te ushqen mire


po po sidomos ne mengjes kur ma ben gati gjithcka

Arb
05-12-09, 00:17
'sha zoten jane qu peshe granimi...

Urata
05-12-09, 16:06
'sha zoten jane qu peshe granimi...

sha Zoten gjithe t'queme peshe jena kon...! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Oqeani
05-12-09, 16:51
sha Zoten gjithe t'queme peshe jena kon...! ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

haahhah Syni nuk ju leshon ! hahahhaa

premium
05-12-09, 16:54
... po' burrat qfare punė kanė kėtu???

~AmaZonA~
05-12-09, 18:40
... po' burrat qfare punė kanė kėtu???
Po kqyrin mos ka gra t'pa knaqme hahahahahh

Oqeani
06-12-09, 02:17
Po kqyrin mos ka gra t'pa knaqme hahahahahh

Ku e dite moj hahahahha - e keni memorien xixxxxxxxxxxxhttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Urata
07-12-09, 03:49
Po kqyrin mos ka gra t'pa knaqme hahahahahh

e pastaj...?!!!

Tarzani
07-12-09, 14:26
e pastaj...?!!!

...pastaj e luajn roli e zjarrfiksit.... sepse femrat kur jan te nxehta qka dojn ??!!!!!!!! ha,haaaaa

Elina
07-12-09, 17:03
Teme shume interesante :biggrin:

Shum kurreshtar edhe na bre :tongue:

Oqeani
07-12-09, 17:41
Teme shume interesante :biggrin:

Shum kurreshtar edhe na bre :tongue:

Sikur kompiri ne prush http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Kaqanikasja
07-12-09, 18:39
ju tregoj kur ta kem

selvija
07-12-09, 19:58
nese m'vetni per kojshike ju kallzoj:biggrin:

Rolinda
08-12-09, 16:56
u riktheva vetem ti pergjigjem kesaj teme,
Ka dashuri te perjetshme por njeri nga partneret ose te dyt nuk din ta ushqejn ate,kjo ftohje qe thuani ju ndodh ateher kur dy persona i ka bashku epshi (ndjenjat e sexit)e jo dashuria e mirefillt,dhe kur partneret enderrojn se martesa eshte diqka qe i zgjidh te gjitha pra thjesht nuk dijn me punu me njoni tjetrin mbas marteses dhe e shfrytzojn njoni tjetrin si pronan te veten,kjo eshte ajo qe mendoj une.

INTERESANT

Rolinda
08-12-09, 16:57
1 Jav Skam Qen Knej Pari Shum Biseda Interesante Paski Bo,se Pasna Dit Se Kjo Teme Ka Me U Bo Kaq Interesante.......

shfletuesi_
08-12-09, 16:58
Nese me vetni per grueee shaZote hiq i knaqur sjam. Psaen mos e kerkoni se kan me dal as vet se di sa ....

Rolinda
08-12-09, 17:03
Nese me vetni per grueee shaZote hiq i knaqur sjam. Psaen mos e kerkoni se kan me dal as vet se di sa ....

Kur sje i knaqt daju ma mir ndoshta ki mem thon smundem e tregom pse???????
hahahahahaha

teutaA
08-12-09, 20:54
ska qysh ndryshe:wink:

shfletuesi_
08-12-09, 21:26
Kur sje i knaqt daju ma mir ndoshta ki mem thon smundem e tregom pse???????
hahahahahaha

JO bre se se di qfare do e gjej pastaj kshtu ma mire ja kam msu rrebet ksaj hahahah

selvija
09-12-09, 12:29
Qysh jeni t'uje qu oj Gra me burra jam kurreshtare te dij,,marr pak mesim nga ju:tongue:

Fshatari
09-12-09, 12:35
Qysh jeni t'uje qu oj Gra me burra jam kurreshtare te dij,,marr pak mesim nga ju:tongue:
Valla grueja jeme me thot "s'ka me ty hiē" bre burre!Nuk di a asht qashtu a jo po une vazhdoj me i besue!Bukur naiva jane katunart!

selvija
09-12-09, 12:40
Valla grueja jeme me thot "s'ka me ty hiē" bre burre!Nuk di a asht qashtu a jo po une vazhdoj me i besue!Bukur naiva jane katunart!Ja ti paske punet mir boll..nje fjal goj sot u met me degju,,,epo gjithkush s'mund me qen Fshatar i lodhun rraskapitur pun pun nate e dit....,, kur hyn ne shtepi gruja pret me fjal te perkdhelese.

teutaA
09-12-09, 19:59
Qysh jeni t'uje qu oj Gra me burra jam kurreshtare te dij,,marr pak mesim nga ju:tongue:

si me polici as nuk e nguci as nuk me nguc:wink:

shfletuesi_
09-12-09, 20:07
Oj grue hajde para ksaj popullate trego qe je i knaqun deri ne maximum.

teutaA
09-12-09, 20:08
Oj grue hajde para ksaj popullate trego qe je i knaqun deri ne maximum.

hahahahahha a ka me rrejt a:smile:

shfletuesi_
09-12-09, 20:14
hahahahahha a ka me rrejt a:smile:


Jo more psee qyy hajde trego kush nuk genjeu ketu.

teutaA
09-12-09, 20:15
Jo more psee qyy hajde trego kush nuk genjeu ketu.

hahaha o spo muj kallzoj se mos po vjen gruja qe e thirre e me qet ne rren:wink:

shfletuesi_
09-12-09, 20:44
hahaha o spo muj kallzoj se mos po vjen gruja qe e thirre e me qet ne rren:wink:


More qe vjen vetem ska gje po kam frike qe vjen vet e 6-ta hahahaha me 1 tub cullej pas.

selvija
09-12-09, 23:11
Oj grue hajde para ksaj popullate trego qe je i knaqun deri ne maximum.Sot hiq mir se kam qu:mad:

Fshatari
10-12-09, 09:33
Sot hiq mir se kam qu:mad:
Po, po se me pas que mire nuk ishe ketu ne oren 23 e 15 minuta te nates!

selvija
10-12-09, 11:11
Po, po se me pas que mire nuk ishe ketu ne oren 23 e 15 minuta te nates!Po po se ti je mesu une me fjet heret me knojsi hahahaha:biggrin:

ja veq me thot kur po skuqesh po bohesh ma simpatike e po duhet per hater tij me ndrru ngjyrenhttp://www.qake1.com/file/smile/emo/taz.gif (javascript:void(0);) :biggrin:

Fshatari
10-12-09, 11:23
Po po se ti je mesu une me fjet heret me knojsi hahahaha:biggrin:

ja veq me thot kur po skuqesh po bohesh ma simpatike e po duhet per hater tij me ndrru ngjyrenhttp://www.qake1.com/file/smile/emo/taz.gif (http://javascript<b></b>:void(0);) :biggrin:
A flejme heret a vone, ky eshte sekret; te tjeret nuk duhet me dite se ne ē'ore biem n'shtrat! Lere te qete imagjinaten e tyre!

Lapsi
11-12-09, 13:56
e pse nuk jeni te kenaqura?

roadrunner
11-12-09, 14:01
Thojke nana jem, i ka mujt e mira hahaha :p

e pse nuk jeni te kenaqura?

Lapsi
11-12-09, 14:06
Thojke nana jem, i ka mujt e mira hahaha :p ahahhahahaha, kjo do te thote se burrat jane shume te bute, te sjellshem

roadrunner
11-12-09, 14:13
Po m'doket qe po, se ndryshe ishin sill hesapet. S'kishin pas vakt as per ankesa as per sygjerime. :p

ahahhahahaha, kjo do te thote se burrat jane shume te bute, te sjellshem

Lapsi
11-12-09, 14:15
Po m'doket qe po, se ndryshe ishin sill hesapet. S'kishin pas vakt as per ankesa as per sygjerime. :p dmth ka rrugedalje

roadrunner
11-12-09, 14:33
hahaha, po m'doket s'po dojn me i pa qorrsokaqet keto :d kan qef veq autoban :p hahahahhaha.....

dmth ka rrugedalje

Lapsi
11-12-09, 14:51
hahaha, po m'doket s'po dojn me i pa qorrsokaqet keto :d kan qef veq autoban :p hahahahhaha..... po mo, siduket edhe autostradat kur ecin keta behen me gropa

roadrunner
11-12-09, 15:08
Per at edhe ne fund te rruges, behen per regllazh hahaha :p

po mo, siduket edhe autostradat kur ecin keta behen me gropa

Urata
12-12-09, 16:14
jam e kenaqur aq sa dua une...!

premium
12-12-09, 16:50
.. qashtut praaa...
kur jeni te kenaqun ju ..
jemi te kenaqum edhe ne!.;)

Murgesha
12-12-09, 22:59
Ku mu kan e knaqt qe gjith pasdarken o tuj fol ne MSN :wink:

DEA
12-12-09, 23:04
Ku mu kan e knaqt qe gjith pasdarken o tuj fol ne MSN :wink:

Ky i jemi po thot du me formu nje parti me nje mesazh te qarte" Kthenaj te drejtat" n`gjynh m`shtini

uliksi31
12-12-09, 23:06
Ky i jemi po thot du me formu nje parti me nje mesazh te qarte" Kthenaj te drejtat" n`gjynh m`shtini

Thuji dashnis tende , ishalla po na kthehet koha e kanunit, tani po shihni fim me sy ju grat e sodit.:biggrin:

DEA
12-12-09, 23:09
Thuji dashnis tende , ishalla po na kthehet koha e kanunit, tani po shihni fim me sy ju grat e sodit.:biggrin:

Gjynah me ja hup edhe ymydin...........

Murgesha
12-12-09, 23:10
Ky i jemi po thot du me formu nje parti me nje mesazh te qarte" Kthenaj te drejtat" n`gjynh m`shtiniMe ja lshu rendin me hi edhe ai ne MSN a???

Murgesha
12-12-09, 23:11
Thuji dashnis tende , ishalla po na kthehet koha e kanunit, tani po shihni fim me sy ju grat e sodit.:biggrin:


Hajt se edhe ateher e edhe sot, veq per kojshi jeni kon te shtire e ne shpi gjith ju ka knu pula ha,hahaahahahahahahahahaahahaha

shfletuesi_
12-12-09, 23:14
Valla duhet me dal mi vet grat e kojshive hahahah

DEA
12-12-09, 23:16
Hajt se edhe ateher e edhe sot, veq per kojshi jeni kon te shtire e ne shpi gjith ju ka knu pula ha,hahaahahahahahahahahaahahaha

Kur te shohesh tash Uliksin te momenti ma i turpshem hahahaa

Murgesha
12-12-09, 23:17
Valla duhet me dal mi vet grat e kojshive hahahah


Ti ma i trashe se Oqeani e Pirro don me dal! :tongue:

shfletuesi_
12-12-09, 23:18
Ti ma i trashe se Oqeani e Pirro don me dal! :tongue:


Qysh more me i trash.... une jam i holl kishe Si Olia Stolia

pirro
12-12-09, 23:32
Qysh more me i trash.... une jam i holl kishe Si Olia Stolia

Hahhhhahahahahaha sje ka e merr vesh ti

Ne na bjen zhitoni vone hahhahahahahaa

Murgesha
12-12-09, 23:37
Qysh more me i trash.... une jam i holl kishe Si Olia Stolia


Qe ta paska t“fillu Pirro! :biggrin:

Elina
12-12-09, 23:39
Une a?...seriozisht jam e sterknaqun me burrin qe kam...kurre nuk e di qe ma ka prishe per ndonje gje :biggrin: ...po as nuk ja prishi...fale Zotit po ja dime kymetin njani-tjetrit :tongue:

Murgesha
12-12-09, 23:41
Une a?...seriozisht jam e sterknaqun me burrin qe kam...kurre nuk e di qe ma ka prishe per ndonje gje :biggrin: ...po as nuk ja prishi...fale Zotit po ja dime kymetin njani-tjetrit :tongue:


S“po te them po rren se je me e re se une veq....

Burre e gru qe sprishin qejfin e njeri tjetrit shkurt e shqip nuk egzistojne :redface:

DEA
12-12-09, 23:41
Une a?...seriozisht jam e sterknaqun me burrin qe kam...kurre nuk e di qe ma ka prishe per ndonje gje :biggrin: ...po as nuk ja prishi...fale Zotit po ja dime kymetin njani-tjetrit :tongue:

Ti le qe i paske punet e t`fillune, po e t“fillove edhe temen qe besa . He ty pirolla t“koft.

Elina
12-12-09, 23:49
S“po te them po rren se je me e re se une veq....

Burre e gru qe sprishin qejfin e njeri tjetrit shkurt e shqip nuk egzistojne :redface:Moj po te them qe kurre per kurgjo burri jem nuk ma ka prishe...qysh e kalojme na rrall kun gjene :biggrin:


Dea,jam tuj u parapregadite me u lavderu ne te thate :biggrin:

DEA
12-12-09, 23:57
Moj po te them qe kurre per kurgjo burri jem nuk ma ka prishe...qysh e kalojme na rrall kun gjene :biggrin:


Dea,jam tuj u parapregadite me u lavderu ne te thate :biggrin:

Ah n`prova qenke .........

Murgesha
13-12-09, 00:01
Moj po te them qe kurre per kurgjo burri jem nuk ma ka prishe...qysh e kalojme na rrall kun gjene :biggrin:


Dea,jam tuj u parapregadite me u lavderu ne te thate :biggrin:


Pėr kėshtu lirisht shtoje edhe lumturinė e gėzimin qė po tė jep ēdo sekond tė jetės ha,hahahahaahahahahahaaha

halla e madhe
13-12-09, 09:51
Ky i jemi po thot du me formu nje parti me nje mesazh te qarte" Kthenaj te drejtat" n`gjynh m`shtini.....

...i paskan ba fjalte me hejen tim,edhe ky po i lutet zotit te ngjallet Leka i dakagjinit:biggrin:

shfletuesi_
13-12-09, 09:55
shaZote gruja jeme qety sguxon me hy edhe nese hyn ska me guxu me tregu e kujna eshte hahahahahhaha

premium
13-12-09, 10:08
HAHAHA Shfletus, nga fillimi mos u trego se je aq i rrezikshėm ??

Kaltrina
05-02-10, 22:17
jam shume e kenaqur me burrin tem normal se e du mas pari e tani vin tjerat me rend.....

MemphiSx
05-02-10, 22:46
jam shume e kenaqur me burrin tem normal se e du mas pari e tani vin tjerat me rend.....

Hajde mer perhajr....u martove a?

e_martumja
05-02-10, 23:23
Hajde mer perhajr....u martove a?Hyra veq me kqyr a eshte i knaqt Memphisi me burrin e vete ahhahahahha

turisti
05-02-10, 23:32
Hyra veq me kqyr a eshte i knaqt Memphisi me burrin e vete ahhahahahha

Qyqy kjo !

turisti
05-02-10, 23:34
Grujen e kam DEKORIM.MJAFTON QE MA DEKORON SHTEPINE !

e_martumja
05-02-10, 23:38
Qyqy kjo !Qyqy ky :biggrin:

Turist une jam e knaqur se e kam vulen dhe kuleten ahahhahaha

Idila
05-02-10, 23:39
Grujen e kam DEKORIM.MJAFTON QE MA DEKORON SHTEPINE !
tė isha si ty e fusja nė vitrinė :biggrin: (shaka)

turisti
05-02-10, 23:42
Qyqy ky :biggrin:

Turist une jam e knaqur se e kam vulen dhe kuleten ahahhahaha

Vulen e :biggrin: shkunorizimit a :biggrin: >?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

U knaqe me GRUJEN tone e hajt :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
05-02-10, 23:44
tė isha si ty e fusja nė vitrinė :biggrin: (shaka)


Edhe eshte, ne vitrine qe quhet :biggrin: ZEMRA :biggrin: ,vitrine me te qmueshme ku po don ??????????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah.

e_martumja
05-02-10, 23:46
Vulen e :biggrin: shkunorizimit a :biggrin: >?????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

U knaqe me GRUJEN tone e hajt :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.hahhahahah haha vulen e gjykates ahahahhahhhhhhhh

Ja ngjitsh ti grujes teme ahahhahahahhahaha

Idila
05-02-10, 23:47
Edhe eshte, ne vitrine qe quhet :biggrin: ZEMRA :biggrin: ,vitrine me te qmueshme ku po don ??????????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah.
E po si shigjeta m`i ke ato fjalėt, s`ta kalon kush. Ngela pa tekst unė! :biggrin:

turisti
05-02-10, 23:48
hahhahahahhaha vulen e gjykates ahahahhahhhhhhhh

Ja ngjitsh ti grujes teme ahahhahahahhahaha

A ban GRUJRS se grujes SATE :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.

turisti
05-02-10, 23:50
E po si shigjeta m`i ke ato fjalėt, s`ta kalon kush. Ngela pa tekst unė! :biggrin:

Mos ngel,kerko dhe ti naj :biggrin: VITRINE :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

e_martumja
05-02-10, 23:52
A ban GRUJRS se grujes SATE :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah.h ahahhahahhahahahah Ndash ngjitma edhe mu nuk behet nomi ahahhahahaha


Ps: respekt per Vitrinen thenja e bukur, kam me ta vjedh e i them naj kujt ne realitet ahhahahahah

Idila
05-02-10, 23:52
Mos ngel,kerko dhe ti naj :biggrin: VITRINE :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.
U kaloi moda vitrinave... hahahaha

E martumja, pėr ē`vulė e pate fjalėn moj virone? :P :biggrin:

e_martumja
05-02-10, 23:56
U kaloi moda vitrinave... hahahaha

E martumja, pėr ē`vulė e pate fjalėn moj virone? :P :biggrin:
Vulen e vendosjes ahhahahah Kaniher po duhet mi ra sikur me qekiq ne kry ahahahhahaa

Idila
06-02-10, 00:00
Vulen e vendosjes ahhahahah Kaniher po duhet mi ra sikur me qekiq ne kry ahahahhahaa
ah unė mendova.. si kėshtu mė shkoi jeta akoma pa e provuar kėtė vulė qė thotė e martumja... :biggrin: ahahhahaaa

Nganjėherė them: Unė me C ti me C, tani si tė tė pėlqejė... :P hahhaa

turisti
06-02-10, 00:01
hahahhahahhahahahah Ndash ngjitma edhe mu nuk behet nomi ahahhahahaha


Ps: respekt per Vitrinen thenja e bukur, kam me ta vjedh e i them naj kujt ne realitet ahhahahahah

Ka kohe.........ne kokerrat e kafes te MIGROSIT.......:biggrin:

Ani,ishalla ke sukses :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahaha.Ej,merre dhe vule,mos harro.....:biggrin:

turisti
06-02-10, 00:02
U kaloi moda vitrinave... hahahaha

E martumja, pėr ē`vulė e pate fjalėn moj virone? :P :biggrin:


Nuk besoj..............

e_martumja
06-02-10, 00:02
ah unė mendova.. si kėshtu mė shkoi jeta akoma pa e provuar kėtė vulė qė thotė e martumja... :biggrin: ahahhahaaa

Nganjėherė them: Unė me C ti me C, tani si tė tė pėlqejė... :P hahhaaDmth ala s'koke martu ahahahhaha

Qka qenka kjo C ?

Idila
06-02-10, 00:03
Dmth ala s'koke martu ahahahhaha

Qka qenka kjo C ?
Viza C pra.. ahahhahaa aaaa......

Idila
06-02-10, 00:05
Nuk besoj..............
Nė daē beso nė daē mos beso, puna e madhe fort :biggrin: :-)
Them u kaloi moda ngaqė janė tė shtrenjta.... vitrinat..... e sidomos dekorimet pėr vitrinė pupuuuu hahahahhahaaaaa

e_martumja
06-02-10, 00:05
Viza C pra.. ahahhahaa aaaa......ah ahahahha une i them une me kryq e ti pa kryq ahahahahhaaaa

turisti
06-02-10, 00:09
Nė daē beso nė daē mos beso, puna e madhe fort :biggrin: :-)
Them u kaloi moda ngaqė janė tė shtrenjta.... vitrinat..... e sidomos dekorimet pėr vitrinė pupuuuu hahahahhahaaaaa

Po,per vitrine duhet :biggrin: viza C :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha.

selvija
06-02-10, 13:46
Me vejn marre me kallzu (kur ti dredh mustaqet)

shfletuesi_
06-02-10, 13:48
Me vejn marre me kallzu (kur ti dredh mustaqet)


Hiqja ose shatiratja........ koka taman si turk...

Kalimtare
06-02-10, 14:06
Burrin?? Cilin Burrė???

Kaltrina
06-02-10, 21:15
Hajde mer perhajr....u martove a?

Hajr paq flm, po more jam martu motiiiii...klm pershendetje....

premium
06-02-10, 21:41
Qysh bree nuk po dini me kėnaq burrin ???
leht eshte ? aty nuk ka filozofi tė madhe ;)

premium
22-04-10, 08:29
:confused:

Lona
22-04-10, 13:08
Jam shume e kenaqur e lumtur..

Lapsi
22-04-10, 13:27
Jam shume e kenaqur e lumtur..dmth e paske zbuluar jeten :P

selvija
22-04-10, 21:45
Jam shume e kenaqur e lumtur..Perhajr Lona qe koke martu ishalla pelqen shneta dihet ne q'do aspekt,,se zor asht me bajt burrin tyben:smile:

turisti
22-04-10, 21:59
Perhajr Lona qe koke martu ishalla pelqen shneta dihet ne q'do aspekt,,se zor asht me bajt burrin tyben:smile:

Mos e baj,hype :biggrin: n'shpine :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahaha.

turisti
22-04-10, 22:00
Jam shume e kenaqur e lumtur..

Perhajr ,a ka llokuma tash ?????? :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

shfletuesi_
22-04-10, 22:20
Ka dasht Zoti hiq spo ma prish haaaahahahahahhahahahaha

halla e madhe
24-04-10, 07:29
Perhajr ,a ka llokuma tash ?????? :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

..ti zoti turist,a je i knaqur me buke pogacet e plakes tende?..cka te pyesim tash pos gatojcave qe i zoterojme:tongue: ?!

Dallandyshja_718
24-04-10, 17:19
Mos e baj,hypi :biggrin: n'shpine :biggrin: ,hahahahahahahahahahahahahahaha.

...a me i'a vu shalen...:biggrin: :biggrin:

Oqeani
24-04-10, 17:21
...a me i'a vu shalen...:biggrin: :biggrin:

Nese mundeni me na hjeke, mire kishte me qenė http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

emine
14-01-11, 11:53
shume tybeh*prej se ka dek bolle mire me ta pe qoj

halla e madhe
14-01-11, 20:44
shume tybeh*prej se ka dek bolle mire me ta pe qoj


..zoti t'lasht shnosh*u perpjeksh ne xhehnet *atje e qoni ma mire pa shybe:biggrin:

emine
14-01-11, 20:48
..zoti t'lasht shnosh*u perpjeksh ne xhehnet *atje e qoni ma mire pa shybe:biggrin:
goja te lumte hall*:biggrin:

Hajra
15-01-11, 11:07
goja te lumte hall*:biggrin:


..kush ja ka pa hajrin burrit pash zotin qy

jadore
15-01-11, 11:10
elhamdyrlilah* knaqshem..

emine
15-01-11, 11:13
..kush ja ka pa hajrin burrit pash zotin qy
a dine cilla gru ne ket bote fle rehat se din cdo nate ku ka burrin???Vejushka:biggrin:

Hajra
15-01-11, 11:29
a dine cilla gru ne ket bote fle rehat se din cdo nate ku ka burrin???Vejushka:biggrin:

jo bre burra sa dush qysh thon me ....hahahah...

emine
15-01-11, 11:33
jo bre burra sa dush qysh thon me ....hahahah...
ani krejt qatyne burrav jau la ket mesazh:biggrin:http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs032.snc6/166218_155822731136959_155822437803655_335935_7505 798_n.jpg

Hajra
15-01-11, 11:52
ani krejt qatyne burrav jau la ket mesazh:biggrin:http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/hs032.snc6/166218_155822731136959_155822437803655_335935_7505 798_n.jpgpo valla se krejt uraganat qeta po i bajn hahahahahha

Kaltrina
15-01-11, 18:12
Hajde mer perhajr....u martove a?


Po more te kom tregu a paske harru a* bile djali kater vjet gati mi ka bo* pershendetje* klm...

Kaltrina
15-01-11, 18:18
shume tybeh*prej se ka dek bolle mire me ta pe qojahhah* shume po me pelqejne postimet tua* respekt kaltrina

emine
15-01-11, 18:20
ahhah* shume po me pelqejne postimet tua* respekt kaltrina
hajde shyqyr*paqsh djalin me ymer

teutaA
15-01-11, 19:32
e pervlume :smile:

emine
15-01-11, 19:33
e pervlume :smile:
nime qysh e ki burrin teuta a nisi me ra nto se bajagi i sert ish kan virani *hahahhahahhahahhahhaha kqyre vloje edhe pak valen e bane shkrum si une temin:P

teutaA
15-01-11, 19:37
nime qysh e ki burrin teuta a nisi me ra nto se bajagi i sert ish kan virani *hahahhahahhahahhahhaha kqyre vloje edhe pak valen e bane shkrum si une temin:P

ahhahahaha mir i shkreti maroj dikun eshte tu me lyp :wink:

oo veq mos e gjetsha se ne bbq kom me perzhit :smile:

roadrunner
16-01-11, 23:50
taman pom bon :D

emine
16-01-11, 23:54
ahhahahaha mir i shkreti maroj dikun eshte tu me lyp :wink:

oo veq mos e gjetsha se ne bbq kom me perzhit :smile:
ja per temin skam qka kallxoi*i madh dy metra*musteqet vesh e nvesh*i urte puntore*avavavava*amo veq kure pe menoi se qysh doket burri krejt kulet po mdridhen ***nese e shifni tu kalu knej jepjani andresen teme se o nise per te une*****teute mos mu perzij ksi heri se nuke daj ma sen me ty!!:P

emine
16-01-11, 23:55
taman pom bon :D
a edhe ti si ne ulqin a*se thojshin kure u martojshin njerzia: ishalla i bje taman hahhahahahhaah***

roadrunner
17-01-11, 00:35
jo bash ne ulqin* po qashtu po e bojm vere njani tjetrit dej tja nis me nxe dilli e me pa najsen hahahahah :P a edhe ti si ne ulqin a*se thojshin kure u martojshin njerzia: ishalla i bje taman hahhahahahhaah***

teutaA
17-01-11, 06:25
ja per temin skam qka kallxoi*i madh dy metra*musteqet vesh e nvesh*i urte puntore*avavavava*amo veq kure pe menoi se qysh doket burri krejt kulet po mdridhen ***nese e shifni tu kalu knej jepjani andresen teme se o nise per te une*****teute mos mu perzij ksi heri se nuke daj ma sen me ty!!:P

ahhaha pus ti pus un ka tha plaka a e kqyrim roadrunner pak nashta ka lan diqka per neve :wink:

roadrunner
17-01-11, 09:33
o ju veq ma jepni nje pershkrim se un edhe ma te mire jau gjej hahahaha....emine qashtu qysh po lyp ti i njoh nja dy po tash zgjedh a po do llust a me flok te gjata ta di cilit me i than hahahahaha :Pahhaha pus ti pus un ka tha plaka a e kqyrim roadrunner pak nashta ka lan diqka per neve :wink:

Kalimero
17-01-11, 15:47
taman pom bon :D

ee hhh viq jo jo :biggrin: kurgjo jo

Cuca_Llapjane
17-01-11, 15:48
un kesh shum e knaqur me ta po qeky hajra po don me ma prish burrin tem qy:biggrin:

Kalimero
17-01-11, 15:49
un kesh shum e knaqur me ta po qeky hajra po don me ma prish burrin tem qy:biggrin:

uu qiiiiqeee *a qasishne tekoka qaj hajra aa*pti pti pti :biggrin::biggrin:

Cuca_Llapjane
17-01-11, 15:52
uu qiiiiqeee *a qasishne tekoka qaj hajra aa*pti pti pti :biggrin::biggrin:
qasishne valla *:biggrin: un te kallxova e tani mos thuaj ps enuk me ke kallxu ok:biggrin:

roadrunner
17-01-11, 15:57
kuna bre ti i thu viq aaaaaaaa....hahahahahaha :Pee hhh viq jo jo :biggrin: kurgjo jo

Kalimero
17-01-11, 15:58
kuna bre ti i thu viq aaaaaaaa....hahahahahaha :P

oo viq pu kshiri de kush s'te koka *a din viq pu kshiri se jojo ..kurgjo jo :biggrin::biggrin:

roadrunner
17-01-11, 15:59
thash mos mi the kishkit viqqqq....se ktu per kishka jan ka flasin.....mara dejuz me ma diskriminu ashtu tipin hahahahahahaoo viq pu kshiri de kush s'te koka *a din viq pu kshiri se jojo ..kurgjo jo :biggrin::biggrin:

Hajra
17-01-11, 18:25
shyqyre qe ne mashkujt nuk jemi te denuar me pas burra hahahahah...