PDA

View Full Version : Meshkujve ju pelqejn femrat e rrezikshme...!!


emine
19-01-09, 20:25
Femrat e sjellshme, tė cilat zakonisht pėrgjigjen “po, zemėr…”, shumė rrallė krijojnė ndonjė qėndrim dhe nuk e kundėrshtojnė partnerin e tyre, janė mė pak tė dėshirueshme nga meshkujt. Shumica e meshkujve kėrkojnė nga femrat, jo vetėm tė jenė partnerė tė barabartė, por edhe tė jenė tė rrezikshme, tė dinė ēka duan, tė kenė jetėn e tyre, punėn, ambiciet, qėndrimet e palėkundshme dhe tė mos thyhen lehtė.
Femra e cila nuk i gjunjėzohet mashkullit tė saj ėshtė mė tėrheqėse dhe mė e dėshirueshme nė kohėn moderne, nė krahasimi me femrėn e ndjeshme e cila e pret princin me kalė tė bardhė.

Meshkujve u pėlqen konkurrenca. Ata janė krenar nėse kanė njė veturė tė tipit tė veēantė, parfum ose tesha me firmė, e njėjta vlen edhe pėr femrėn. Meshkujve u pėlqejnė femrat pėr tė cilat duhet tė japin shumė mund pėr ta bėrė pėr vete.

Kanė dėshirė qė femra e tyre tė jetė e veēantė, ndryshe nga tjerat dhe intriguese. Ndėrsa shumė mė shkurt do tė qėndrojnė me njė femėr e cila pranon me tė parėn, pasi qė shumė shpejt do tė mėrziteshin.

Mashkullit nuk i pėlqen qė femra t’i rijė nė qafė. Kur del me shoqėrinė pėr tė pirė, dhe e dashura e tij e thirr disa herė nė telefon, do ta mėrzis shpejt. Ndėrsa nėse partnerja nuk i thotė asgjė, dhe pėrkundėr kėsaj edhe ajo del me shoqėrinė e vet, do ta intrigojė mė shumė egon e mashkullit, nė kėtė rast mashkulli do tė jetė ai qė do ta thėrrasė nė telefon.

Meshkujt “ndizen” mė shumė pas femrave tė cilat qėndrojnė tė fshehta, i mbajnė nė distancė, dhe nuk i lejojnė tė kenė kontroll mbi to.

Femrat e pavarura, me vetėbesim, nuk e pėrmendin lehtė martesėn, dhe kjo do t’i sjell shumė mė shpejt tek altari.

Guri i madh
19-01-09, 20:49
Femrat e sjellshme, tė cilat zakonisht pėrgjigjen “po, zemėr…”, shumė rrallė krijojnė ndonjė qėndrim dhe nuk e kundėrshtojnė partnerin e tyre, janė mė pak tė dėshirueshme nga meshkujt. Shumica e meshkujve kėrkojnė nga femrat, jo vetėm tė jenė partnerė tė barabartė, por edhe tė jenė tė rrezikshme, tė dinė ēka duan, tė kenė jetėn e tyre, punėn, ambiciet, qėndrimet e palėkundshme dhe tė mos thyhen lehtė.
Femra e cila nuk i gjunjėzohet mashkullit tė saj ėshtė mė tėrheqėse dhe mė e dėshirueshme nė kohėn moderne, nė krahasimi me femrėn e ndjeshme e cila e pret princin me kalė tė bardhė.

Meshkujve u pėlqen konkurrenca. Ata janė krenar nėse kanė njė veturė tė tipit tė veēantė, parfum ose tesha me firmė, e njėjta vlen edhe pėr femrėn. Meshkujve u pėlqejnė femrat pėr tė cilat duhet tė japin shumė mund pėr ta bėrė pėr vete.

Kanė dėshirė qė femra e tyre tė jetė e veēantė, ndryshe nga tjerat dhe intriguese. Ndėrsa shumė mė shkurt do tė qėndrojnė me njė femėr e cila pranon me tė parėn, pasi qė shumė shpejt do tė mėrziteshin.

Mashkullit nuk i pėlqen qė femra t’i rijė nė qafė. Kur del me shoqėrinė pėr tė pirė, dhe e dashura e tij e thirr disa herė nė telefon, do ta mėrzis shpejt. Ndėrsa nėse partnerja nuk i thotė asgjė, dhe pėrkundėr kėsaj edhe ajo del me shoqėrinė e vet, do ta intrigojė mė shumė egon e mashkullit, nė kėtė rast mashkulli do tė jetė ai qė do ta thėrrasė nė telefon.

Meshkujt “ndizen” mė shumė pas femrave tė cilat qėndrojnė tė fshehta, i mbajnė nė distancė, dhe nuk i lejojnė tė kenė kontroll mbi to.

Femrat e pavarura, me vetėbesim, nuk e pėrmendin lehtė martesėn, dhe kjo do t’i sjell shumė mė shpejt tek altari.ME KRAHASUE ket tem me nji tem tjter disi po bien ne kundershtim me temen se mashkujt ju frigohen femrave intelegjente

Penelope
19-01-09, 21:26
Mire e ke Guri. Me duket se djemte e urte qe jane pak te terhequn kane deshire nje femer pak me te "hallakate", qe eshte pak me djallzore, me e shkathte, ndersa meshkutj qe jane vete te zote edhe te shkathte me duket se preferojne nje femer pak me te qete. Por prape kjo mund te jete individuale. Nje poroso meshkujve: le te thojne hapur ate qka duan, e te kerkojne ate qe u pershtatet me shume, e jo te pendohen me vone. Por prape besoj qe nje femer te qmendur ose te rrezikshme ne kuptimin e plote te fjales se don asnje mashkull.

emine
19-01-09, 21:29
Mire e ke Guri. Me duket se djemte e urte qe jane pak te terhequn kane deshire nje femer pak me te "hallakate", qe eshte pak me djallzore, me e shkathte, ndersa meshkutj qe jane vete te zote edhe te shkathte me duket se preferojne nje femer pak me te qete. Por prape kjo mund te jete individuale. Nje poroso meshkujve: le te thojne hapur ate qka duan, e te kerkojne ate qe u pershtatet me shume, e jo te pendohen me vone. Por prape besoj qe nje femer te qmendur ose te rrezikshme ne kuptimin e plote te fjales se don asnje mashkull.


penelope sha na shkrove,ske fjala per cmendunin loqko,edhe qka po ju ban apel meshiqv,ti sun ndryshojsh as ata smunden me ndryshu,,leje cdo njeri te jete vetvetja,edhe meshkujte e kan te veshtir me shpreh emocionet e spe din tahs mo a,ma para thojne a ka me dhembt kryte sa thojne jam ka vuje per ty,,,,

qu ta ha ate loqke niher!?

selvija
19-01-09, 21:33
Po q'far keta kan qef me pas pun vetem me melaqe,,,se tutzana jan vet

emine
19-01-09, 21:34
Po q'far keta kan qef me pas pun vetem me melaqe,,,se tutzana jan vet

hahahahhahhah oj selvi qka mke ba me kesh me ket postim ,ti u gzofsh :biggrin:

Penelope
19-01-09, 21:36
penelope sha na shkrove,ske fjala per cmendunin loqko,edhe qka po ju ban apel meshiqv,ti sun ndryshojsh as ata smunden me ndryshu,,leje cdo njeri te jete vetvetja,edhe meshkujte e kan te veshtir me shpreh emocionet e spe din tahs mo a,ma para thojne a ka me dhembt kryte sa thojne jam ka vuje per ty,,,,

qu ta ha ate loqke niher!?

minush pasna harru ate fjalen qmendur me shti ne thonjeza haha.. jo e di mire qka ke fjala. Ama meshkujt se dine as vete ata qka dojne...e leje mo na:biggrin:

emine
19-01-09, 21:38
minush pasna harru ate fjalen qmendur me shti ne thonjeza haha.. jo e di mire qka ke fjala. Ama meshkujt se dine as vete ata qka dojne...e leje mo na:biggrin:


ne pergjithsi meshkujte kan nevoje per zevendsim te MAMIT,n'kofsh si mama e tij puntore ,e shtire,e bukure fill te thojne A ME MARTON,,,vetem ngelet anash qe nuke thote ;;OH SA ME NGJANE NE MAMIN hihihihiih


MASHKULLI SEN DELIKAt:biggrin:

Guri i madh
19-01-09, 21:40
merrnu vesh ju ne mes veti se edhe ne gjinin femrore jan paraqit disa fraksione pre e kunder

Oqeani
19-01-09, 21:42
Po q'far keta kan qef me pas pun vetem me melaqe,,,se tutzana jan vet

Normal, me mire koken nen jasik - pse ēka ka pune ktu trimnija !

emine
19-01-09, 21:43
merrnu vesh ju ne mes veti se edhe ne gjinin femrore jan paraqit disa fraksione pre e kunder


ne dert jena valla na femnat,me ju edhe nermes veti,,,,

Guri i madh
19-01-09, 21:49
ne dert jena valla na femnat,me ju edhe nermes veti,,,,gjeni konzensus se ju murr pusi i hamzes edhe po doni me sundue e hala nuk jeni marr vesh kush me ju komandue hhhhaaaaa bana hajgare

emine
19-01-09, 21:55
gjeni konzensus se ju murr pusi i hamzes edhe po doni me sundue e hala nuk jeni marr vesh kush me ju komandue hhhhaaaaa bana hajgare


shyqyre qe ti po na ditshe dertin,si bekim prej Zotit po me duket:biggrin:

lovely
19-01-09, 22:56
gjeni konzensus se ju murr pusi i hamzes edhe po doni me sundue e hala nuk jeni marr vesh kush me ju komandue hhhhaaaaa bana hajgare

kurr s pasna ni per qet pusin e Hamzes tybe :biggrin:

sa i perket temes, pajtohem me ty Minush :rolleyes:

Ata burrat qe shiten "t forte" tjeterkah, kur i zatet Perenia me ni qasi femne "t`cmendur" :wink: , oooo qka zbuten :biggrin: hiq s iu ka hije diqysh :redface:

kjo po i bjen sikur;
Nese une e njeki mashkllin, i bohna bajat, nese une i iku, ai m ngan permas :biggrin:

Kshtu qe, femna; ikni sa t muni pej meshqiv, ikni si pej dreqit hahahahahahahahaha ndashi me pas sukses n dashni :biggrin: une veq e paramendova Minushin, shkon n qajtore:P:P me pi ni kafe :P:P, edhe e sheh ni tip t forte aty ul, edhe veq kur t ia nis me ik Minushi, e ai tipi permas saj hahahahahahahahahahahaha ;);)

emine
19-01-09, 22:59
kurr s pasna ni per qet pusin e Hamzes tybe :biggrin:

sa i perket temes, pajtohem me ty Minush :rolleyes:

Ata burrat qe shiten "t forte" tjeterkah, kur i zatet Perenia me ni qasi femne "t`cmendur" :wink: , oooo qka zbuten :biggrin: hiq s iu ka hije diqysh :redface:

kjo po i bjen sikur;
Nese une e njeki mashkllin, i bohna bajat, nese une i iku, ai m ngan permas :biggrin:

Kshtu qe, femna; ikni sa t muni pej meshqiv, ikni si pej dreqit hahahahahahahahaha ndashi me pas sukses n dashni :biggrin: une veq e paramendova Minushin, shkon n qajtore:P:P me pi ni kafe :P:P, edhe e sheh ni tip t forte aty ul, edhe veq kur t ia nis me ik Minushi, e ai tipi permas saj hahahahahahahahahahahaha ;);)


moje ti a mu me merr shembull a:biggrin:

LEXOJENI FIRMEN E EMINES FLET VET:biggrin:

ps,veq nifar tipi me pate nxone dikure se ,mora ne thu ne kule edhe......

lovely
19-01-09, 23:03
moje ti a mu me merr shembull a:biggrin:

LEXOJENI FIRMEN E EMINES FLET VET:biggrin:
po tybe, firmen e forte e ki ;);)

amo me bo vakia e me pas nafake e me e kap ata qat femnen e pakapshme :biggrin: , dyjeja e vet bohet :biggrin: :biggrin:

emine
19-01-09, 23:05
po tybe, firmen e forte e ki ;);)

amo me bo vakia e me pas nafake e me e kap ata qat femnen e pakapshme :biggrin: , dyjeja e vet bohet :biggrin: :biggrin:


eh femnen e pakapshme e kap mashkulli i pakapshem,,,,,:biggrin:

thellenza
19-01-09, 23:08
Pershendetje Emine, teme shume e mire, pergezime:)

Nuk e besoj kete, ndoshta ka mashkuj qe ju pelqejn edhe femrat e" rrezikshme" une po them ato qe jan dominante, por mendoj se shumica e pelqejn me shume femren qe eshte me e bute dhe mund ta sillin ka te dojn. Natyrisht qe ne diten e sotshme mashkujt deshirojn qe femra edhe t'i kritikoj apo te mos pajtohet aty ketu me mendimet e tij, por qe ajo ta dominoj, nuk besoj se kete e deshiron natyra mashkullore!

emine
19-01-09, 23:11
Pershendetje Emine, teme shume e mire, pergezime:)

Nuk e besoj kete, ndoshta ka mashkuj qe ju pelqejn edhe femrat e" rrezikshme" une po them ato qe jan dominante, por mendoj se shumica e pelqejn me shume femren qe eshte me e bute dhe mund ta sillin ka te dojn. Natyrisht qe ne diten e sotshme mashkujt deshirojn qe femra edhe t'i kritikoj apo te mos pajtohet aty ketu me mendimet e tij, por qe ajo ta dominoj, nuk besoj se kete e deshiron natyra mashkullore!


mendoje edhe une kshtu,pajtohem plotsisht me mendimin tende:smile:

shfletuesi_
19-01-09, 23:17
Femra te rrezikshme vetem neper Filma kam par kshtu ne jeten reale akoma jo...

vjeshta
19-01-09, 23:48
Femra te rrezikshme vetem neper Filma kam par kshtu ne jeten reale akoma jo...

Ani ,a t'pelqyn ?

Konti1
20-01-09, 00:14
Krejt ne rregull... por jo femra me dal jasht natyrshmeris se saj qe ja ka dhurue Allahu, jo qmenduri permes qmenduris me thene kjo eshte rrezikshme..sepse konsidrohet e pa vler, sepse asgje asnje krijes nuk mundet me fitue me shume se qka i ka dhan Allahu xh sh kaqik sa i ka dhan... kjo vlen per te gjitha krijesat qofshin njerzore, bimore,shtazore,etj etj...

Femra e pavarur kurr smundet me kan.... sa do te mira ti ket, ne folem edhe me heret ne temen time...

Femren e qmendur askush nuk e pelqen... deri sa eshte mbrenda limitit te caktuar pelqehet po filloj me ndryshue natyrshmerin e saj me lyp dominim mbi burrin mu bo kapedan ajo e humb vleren e saj si femer.

sherri
20-01-09, 00:58
T'kisha me dite ca ka thane Zoti per qet pune??

mentor*
20-01-09, 01:00
kurr s pasna ni per qet pusin e Hamzes tybe :biggrin:

sa i perket temes, pajtohem me ty Minush :rolleyes:

Ata burrat qe shiten "t forte" tjeterkah, kur i zatet Perenia me ni qasi femne "t`cmendur" :wink: , oooo qka zbuten :biggrin: hiq s iu ka hije diqysh :redface:

kjo po i bjen sikur;
Nese une e njeki mashkllin, i bohna bajat, nese une i iku, ai m ngan permas :biggrin:

Kshtu qe, femna; ikni sa t muni pej meshqiv, ikni si pej dreqit hahahahahahahahaha ndashi me pas sukses n dashni :biggrin: une veq e paramendova Minushin, shkon n qajtore:P:P me pi ni kafe :P:P, edhe e sheh ni tip t forte aty ul, edhe veq kur t ia nis me ik Minushi, e ai tipi permas saj hahahahahahahahahahahaha ;);)


boll pome vjen inati me te jape te drejt :biggrin: ...se qitu ja ke qillue:biggrin:

lovely
20-01-09, 01:03
T'kisha me dite ca ka thane Zoti per qet pune??


Thuaje te pa shkruaren - shkruaj te pa thenen !:biggrin:

rafet llapjani
20-01-09, 04:18
T'kisha me dite ca ka thane Zoti per qet pune??

Fuk djalem le ti mos vet qka ka than zoti per ket pun hiq se aj vet e ka marue ,a din ti babes kushe ka marue mashkullin per me kan raskirant ?? hahahaahahahahahahahahahaahah

Arb
20-01-09, 11:49
Keta mashkuj pranojne me e vesh fustanin...

Estella
20-01-09, 14:25
Femra te rrezikshme vetem neper Filma kam par kshtu ne jeten reale akoma jo...

po valla Mr & Mrs Smith :P

Domira
20-01-09, 14:32
Nuk ma merr menja qe dikush don me pas pune me rreziqe, as femra as mashkulli.

rafet llapjani
20-01-09, 16:27
ne pergjithsi meshkujte kan nevoje per zevendsim te MAMIT,n'kofsh si mama e tij puntore ,e shtire,e bukure fill te thojne A ME MARTON,,,vetem ngelet anash qe nuke thote ;;OH SA ME NGJANE NE MAMIN hihihihiih


MASHKULLI SEN DELIKAt:biggrin:

hahahahahahahaahh Emine pode marom nane se po te gas hhahaa

Po de Emine si gjdo mami qe thot femija emi e babit kush po ja rras hashim pogllavicen,ani qka ka qef mami mu perzie djalit ne grue ose qikes ne burr hahahaahahahhahah


Emine du me te py ky mami a ke femur apo mashkull mos harro pa ma kthye pergjigjjen ??? hahahaahahahahahaahahahahhahaahahahaha

emine
21-01-09, 15:22
hahahahahahahaahh Emine pode marom nane se po te gas hhahaa

Po de Emine si gjdo mami qe thot femija emi e babit kush po ja rras hashim pogllavicen,ani qka ka qef mami mu perzie djalit ne grue ose qikes ne burr hahahaahahahhahah


Emine du me te py ky mami a ke femur apo mashkull mos harro pa ma kthye pergjigjjen ??? hahahaahahahahahaahahahahhahaahahahaha


mos deshte edhe mamin me ma ngjofte a...per inati ske pergjigje,,,,,

kallxome ,a ki ti marak te shtirat ajo..,

gazi-de
21-01-09, 15:55
Po bre:tongue:

Dallandyshja_718
21-01-09, 16:17
...ndoshta atyre qe j'u duhet mbrojtje...se femra e rrezikshme eshte me "e mire" se me pas "shpaten"...:biggrin:

lovely
21-01-09, 16:35
Emine, perqkruna qitu pak qet "rrezikshmerine", se insanat jan tu menu qe e ki fjalen per e forte kshtu bodibulldera :biggrin: karate, etj etj....:biggrin:

emine
21-01-09, 16:38
Emine, perqkruna qitu pak qet "rrezikshmerine", se insanat jan tu menu qe e ki fjalen per e forte kshtu bodibulldera :biggrin: karate, etj etj....:biggrin:


kta vetem titullin e kan lexu:frown:

dreni
22-01-09, 18:10
shum e qellume tung ju pershendes

dreni
22-01-09, 18:11
e qellume aa

dreni
22-01-09, 18:11
shum e qellume tung ju pershendes
e qellume aa

Amina
22-01-09, 21:02
Femrat e sjellshme, tė cilat zakonisht pėrgjigjen “po, zemėr…”, shumė rrallė krijojnė ndonjė qėndrim dhe nuk e kundėrshtojnė partnerin e tyre, janė mė pak tė dėshirueshme nga meshkujt. Shumica e meshkujve kėrkojnė nga femrat, jo vetėm tė jenė partnerė tė barabartė, por edhe tė jenė tė rrezikshme, tė dinė ēka duan, tė kenė jetėn e tyre, punėn, ambiciet, qėndrimet e palėkundshme dhe tė mos thyhen lehtė.
Femra e cila nuk i gjunjėzohet mashkullit tė saj ėshtė mė tėrheqėse dhe mė e dėshirueshme nė kohėn moderne, nė krahasimi me femrėn e ndjeshme e cila e pret princin me kalė tė bardhė.

Meshkujve u pėlqen konkurrenca. Ata janė krenar nėse kanė njė veturė tė tipit tė veēantė, parfum ose tesha me firmė, e njėjta vlen edhe pėr femrėn. Meshkujve u pėlqejnė femrat pėr tė cilat duhet tė japin shumė mund pėr ta bėrė pėr vete.

Kanė dėshirė qė femra e tyre tė jetė e veēantė, ndryshe nga tjerat dhe intriguese. Ndėrsa shumė mė shkurt do tė qėndrojnė me njė femėr e cila pranon me tė parėn, pasi qė shumė shpejt do tė mėrziteshin.

Mashkullit nuk i pėlqen qė femra t’i rijė nė qafė. Kur del me shoqėrinė pėr tė pirė, dhe e dashura e tij e thirr disa herė nė telefon, do ta mėrzis shpejt. Ndėrsa nėse partnerja nuk i thotė asgjė, dhe pėrkundėr kėsaj edhe ajo del me shoqėrinė e vet, do ta intrigojė mė shumė egon e mashkullit, nė kėtė rast mashkulli do tė jetė ai qė do ta thėrrasė nė telefon.

Meshkujt “ndizen” mė shumė pas femrave tė cilat qėndrojnė tė fshehta, i mbajnė nė distancė, dhe nuk i lejojnė tė kenė kontroll mbi to.

Femrat e pavarura, me vetėbesim, nuk e pėrmendin lehtė martesėn, dhe kjo do t’i sjell shumė mė shpejt tek altari.

Hmm ku na qenkan keta meshkuj?

emine
22-01-09, 21:09
Hmm ku na qenkan keta meshkuj?

ta kisha shpike ket send vet,edhe t ekisha tregu,amo qetu ne forum i ki ,po tuten me fole se:biggrin:

>>{SpOnGeBoB}<<
22-01-09, 21:17
av, av bash qasishne mori ti emine i lypim qe i qesin shkelmat - komt ne hava :biggrin: ti dukesh qashtu e rrezikshme mu kane :biggrin:

emine
22-01-09, 21:19
av, av bash qasishne mori ti emine i lypim qe i qesin shkelmat - komt ne hava :biggrin: ti dukesh qashtu e rrezikshme mu kane :biggrin:


po de po ,,,,,, smundesh ni postim me shenu ne ket forum se kthehet personalisht drejte tek postusi i temes,,,,

ishalla bahet najher mire !?

Amina
22-01-09, 21:20
ta kisha shpike ket send vet,edhe t ekisha tregu,amo qetu ne forum i ki ,po tuten me fole se:biggrin:

Ahhh emine, sa per te lazdrume e kisha besu, se te pavarur jo tybe hehehe

emine
22-01-09, 21:22
Ahhh emine, sa per te lazdrume e kisha besu, se te pavarur jo tybe hehehe


jo une spo di bijo send,krejt me te nime,,,,

Amina
22-01-09, 21:26
jo une spo di bijo send,krejt me te nime,,,,

Mos ke ni prej ketyre qe po tuten me fol a hahahahahha

>>{SpOnGeBoB}<<
22-01-09, 21:29
po de po ,,,,,, smundesh ni postim me shenu ne ket forum se kthehet personalisht drejte tek postusi i temes,,,,

ishalla bahet najher mire !?

Jo be ti emine, qka ishe ti fill mi rrotllue llafet. Bash une nuk ngucna me kerkond qisajde.

Mire se ka qare pa u bo.