PDA

View Full Version : Si tė parandalohet mashkulli qė mashtron


Dilaver
07-03-07, 23:39
Si tė parandalohet mashkulli qė mashtron

Natyrisht, secili mashkull dėshiron qė gjithė jetėn e vet, ta kaloj vetėm me njė femėr e cila do tė jetė grua e dashur, e ndershme, nėnė e fėmijėve tė tij, mike jetėsore e tij. Krejt ēka mund tė bėjnė gratė si masė preventive ėshtė tė jenė tė kujdesshme. Ėshtė shumė me rėndėsi, qė femra tė pėrkujdeset qė vazhdimisht nė mėnyrė shumė praktike, tė mundohet (sė paku tė mundohet) t'ia bėjė me dije vazhdimisht se, ėshtė ajo e vėrteta pėr tė dhe jetėn e tij.
Qė nga fillimi i lidhjes, duhet qartė ta bėni me dije se e vlerėsoni besnikėrinė e partnerit dhe se pėrkundrazi, sjellja jo besnike, do ta shkatėrroj pėrgjithmonė lidhjen mes juve. Mundohuni qė mos ta lėni anash burrin pėr shkak tė fėmijėve, apo punės suaj. Tė jeni tė vėmendshėm nė sjelljet dhe shprehitė e tij. Vonimet nė punė, kėrcimi kur cingėron telefoni, pispillosja para pasqyrės, blerja e gardėrobės sė re dhe parfumeve - janė shenja qė duhet tė ua tėrheqin vėrejtjen! Nėse edhe raportet tuaja seksuale janė tė ngrira, urgjentisht duhet tė ndėrmerrni diēka.
Athua, shpesh ju dhemb koka dhe mendoni se mashkulli ju kupton?!
Pjesėtarėt e gjinisė mė tė fortė, dashurohen nė femra tė cilat u ofrojnė pėrkrahje, dashuri, kujdes, gjentilitet dhe butėsi, seks tė mirė dhe mbi tė gjitha, janė ngazėlluese dhe atraktive.
Nuk ėshtė pėr t'u hedhur poshtė, as mundėsia qė ta nxitni nga pak xhelozinė e tij, por mos e teproni!. Mashkulli thjesht adhuron qė tė jetė me gruan tė cilėn tė gjithė e dėshirojnė, po e cila ėshtė vetėm e tij!
Megjithėkėtė, merreni me rezerva kėtė opsion, ngase tė shumė meshkuj, mjafton tė lind dyshimi dhe jeta e juaj me tė, tė shndėrrohet nė tmerr!


Iliriapost

lyra2
30-04-07, 20:34
..aman bree, mire e keni ju mashkujt ,te merremi me femijet me burrin si ata deshirojne e me ne kur te merren apo edhe kush te mneret ..

LABI
19-05-07, 21:59
http://imagecache2.allposters.com/images/pic/20/WAG2564.JPG

emine
14-05-08, 07:03
hahaahha ANi si parandalohet...po bash qajo qka oshte e ndalume ne ket jete ndodhe ma se shpeshti te praktikohet,,nuke mundesh nje femije sote me ja ndalu deshirat,,,e le mo nje mashkullit(ishalla si hin qajo mendje)se as mashkullit as femres smundesh me ja ndalu qe te mashtroje nje dite ty......

lovely
17-05-08, 09:22
Si tė parandalohet mashkulli qė mashtron

Natyrisht, secili mashkull dėshiron qė gjithė jetėn e vet, ta kaloj vetėm me njė femėr e cila do tė jetė grua e dashur, e ndershme, nėnė e fėmijėve tė tij, mike jetėsore e tij. Krejt ēka mund tė bėjnė gratė si masė preventive ėshtė tė jenė tė kujdesshme. Ėshtė shumė me rėndėsi, qė femra tė pėrkujdeset qė vazhdimisht nė mėnyrė shumė praktike, tė mundohet (sė paku tė mundohet) t'ia bėjė me dije vazhdimisht se, ėshtė ajo e vėrteta pėr tė dhe jetėn e tij.
Qė nga fillimi i lidhjes, duhet qartė ta bėni me dije se e vlerėsoni besnikėrinė e partnerit dhe se pėrkundrazi, sjellja jo besnike, do ta shkatėrroj pėrgjithmonė lidhjen mes juve. Mundohuni qė mos ta lėni anash burrin pėr shkak tė fėmijėve, apo punės suaj. Tė jeni tė vėmendshėm nė sjelljet dhe shprehitė e tij. Vonimet nė punė, kėrcimi kur cingėron telefoni, pispillosja para pasqyrės, blerja e gardėrobės sė re dhe parfumeve - janė shenja qė duhet tė ua tėrheqin vėrejtjen! Nėse edhe raportet tuaja seksuale janė tė ngrira, urgjentisht duhet tė ndėrmerrni diēka.
Athua, shpesh ju dhemb koka dhe mendoni se mashkulli ju kupton?!
Pjesėtarėt e gjinisė mė tė fortė, dashurohen nė femra tė cilat u ofrojnė pėrkrahje, dashuri, kujdes, gjentilitet dhe butėsi, seks tė mirė dhe mbi tė gjitha, janė ngazėlluese dhe atraktive.
Nuk ėshtė pėr t'u hedhur poshtė, as mundėsia qė ta nxitni nga pak xhelozinė e tij, por mos e teproni!. Mashkulli thjesht adhuron qė tė jetė me gruan tė cilėn tė gjithė e dėshirojnė, po e cila ėshtė vetėm e tij!
Megjithėkėtė, merreni me rezerva kėtė opsion, ngase tė shumė meshkuj, mjafton tė lind dyshimi dhe jeta e juaj me tė, tė shndėrrohet nė tmerr!


Iliriapost
:biggrin: :biggrin: :frown: :smile: