PDA

View Full Version : Grat shqiptare jan te guximshme


DritonPR
11-03-08, 18:17
Sapo pe shoh ne Vizion plus lajmet... Valdete Idrizi e Kosoves kishte fituar titullin njera nder grate me te guximshme nga Condoleza Rice iu eshte dhene titulli ne Washington. Mu me shtini me kesh, kur e pash se ishte e trash ne pesh...po normal se shqipet jon te dobt e i tuten saj haha.

Hallal Valdete :biggrin:

rilinda
11-03-08, 20:08
Gratė shqiptare janė shumė t'guximshme e edhe t'gjindshme pėrderi sa kan arrit me mbijetu nė njė shoqėri mashkullore tė tillė siē jan nė shqiptari.

emine
14-05-08, 06:52
Per fat te keq ka shum shum pak Gra guximtare ne mesin tone(SHQIPTARE) sa perqindje e madh e grave jetojne ne nje martes te deshtuar(ku s'kan asnje te drejt personale ) dhe vazhdojne nje jete tejet te mjerushme,vetem se kan frig gojen e hallkut....apo se famija nuke jau mbane krahun...them me plote goje:FEMRAT SHQIPTARE JAN SHUMMMM PAK GUXIMTARE::(:( Guxim dmth per mua:Te vazhdosh nje jete siq do ti pa kthy koken mbrapa se qka thojne tjeret dhe qka tjereve ju pelqen,guxim eshte te nderosh deshiren tende dhe te luftosh cdo dite e ma shume per te qen ne ate nivel te kesh rrespekte dhe jete siq nje femer e meriton ,Guxim per mua eshte nese i thua njerzve ate qka mendone (ner sy) pa marre parasyshe a ke ai mashkull,prind yti,shoqe ,apo kushdo tjeter!

PS:Kurre mos e lesho veten poshte vetem pse je Femer,ke guxim te ndryshoshe Boten dhe njerzit rreth teje;)!!!

kaq nga une;)

lovely
17-05-08, 18:38
Gratė shqiptare janė shumė t'guximshme e edhe t'gjindshme pėrderi sa kan arrit me mbijetu nė njė shoqėri mashkullore tė tillė siē jan nė shqiptari.tybe po pajtohna me ty qitu :frown: