PDA

View Full Version : Femrat mė tė lumtura nė moshėn 28-vjeēare ...


Jana
30-06-09, 12:09
Hulumtimet e reja kanė zbuluar se fermat janė mė tė lumtura nė moshėn 28-vjeēare.
Nė bazė tė mendimit tė ekspertėve, nė kėtė moshė fermat janė tė lumtura me jetėn e tyre romantike dhe dukjen e trupit tė tyre, prandaj kanė mė shumė vetėbesim.

Nė moshėn 28-vjeēare femrat po ashtu kėnaqen mė shumė me seksin.

Megjithatė, lumturia e tyre zgjat shkurt, pasi qė ato fillojnė tė mendojnė se po i afrohen moshės 30-vjeēare, me ē’rast fillojnė tė dalin rrudhat dhe tė thinjen flokėt, dhe njėkohėsisht nevojitet punė shumė mė e madhe pėr ta mbajtur linjėn trupore.

elsaaa08
01-07-09, 22:52
bash interesante qenka