PDA

View Full Version : Burra, evitoni kėto 10 tipe grash!


Janna
12-01-11, 22:31
http://gazetaonline.net/wp-content/uploads/2010/12/burra-150x150.jpg (http://gazetaonline.net/2010/burra-evitoni-keto-10-tipe-grash.html/burra)
Ja 10 tipet e grave, qė sipas meshkujve, duhen evituar dhe duhen mbajtur larg sepse sjellin probleme (http://www.gazetaonline.net/shqip/probleme) gjatė njė lidhjeje.

1- Nusja e ardhshme
Kjo lloj gruaje vuan lėvizjen e akrepave tė orės biologjike dhe qėllimi i saj i vetėm ėshtė gjetja e njė burri qė ta cojė nė altar. Nuk ka rėndėsi nėse ishte njė vajzė e lirė dhe e pavarur me pare; tani nė cdo moment ajo ka idenė fikse pėr tė gjetur princin e saj. Shpeshherė ajo bėn edhe zgjedhjet e gabuara pėr shkak tė nxitimit nė lidhje me partnerin.

2- Unė e di mė mirė
Bisedat shkojnė shumė mirė pėr aq kohė sa ka dialog. Vėshtirėsia nis kur duhet vendosur, kush ta thote fjalen e fundit. Pikėrisht kėto lloj femrash qė thonė njė lumė me fjalė pa ndaluar, bėhen tė mėrzitshme dhe pėrsėrisin vetveten. Ato kanė si qėllim qė tė thonė gjithnjė dicka edhe kur nuk ėshtė vendi dhe momenti pėr tė folur.

3-Gruaja porcelan
E ndjeshme dhe delikate deri nė ekstrem. Gra tė kėtij lloji kėrkojnė qė tė tjerėt tė pėrkujdesen shumė pėr tė, sepse cdo fjalė, kritikė, batutė, koment mund tė shkaktojė krizė tė tmerrshme pėr ditė tė tėra. Shkurt me femra tė tilla, meshkujve do u shkojė jeta (http://www.gazetaonline.net/lajme/jeta) duke kėrkuar falje.

4-Gruaja bankomat
Shpenzime (http://www.gazetaonline.net/shqip/shpenzime), shpenzime, shpenzime ėshtė kryefjala e tyre. Mobilim shtėpie, ‘shopping’, kėpucė, lule, aksesorė janė kėrkesat kryesore pėr tė marrė kartėn e kreditit tė partnerit. Kėto lloj grash e shtrydhin partnerin si limon dhe mė pas e lėnė atė me borxhe.

5-Diktatorja
Nis me fjalėt se bluzja nuk ju shkon, duhet tė vishni me mirė kėmishat, duhet tė ndryshoni modelin e flokėve…Mė pas vijon duke kontrolluar cdo aspekt tė jetės suaj, duke nisur qė nga zakonet e pėrditshme, miqtė qė frekuentoni, fjalėt dhe bisedat qė bėni. Nė fund njė burrė do ta ndjejė veten tė transformuar nėse pranon lidhjen me partnere tė tille.

6- E pasigurta
Nė fillim gra tė kėtij lloji janė tė ėmbla, pasi tė mbulojnė me pyetje naive pa fund. Mė pas zbulohet se tek to ka njė pasiguri tė thellė qė manifestohet me xhelozi prej manjakeje. U telefojnė partnerėve tė tyre 20 herė nė ditė, kėrkojnė tė dijnė gjithcka, jetojnė nė terror nga frika se mos braktisen. Dashuria e tyre kthehet nė obsesion.

7-Joshėsja
Je ulur nė njė bar dhe ajo tė sheh me sy tė zjarrtė, bėn lėvizje joshėse para teje, nė zyrė mban funde tė shkurtra, kėmisha tė ngushta dhe nuk heziton tė tė provokojė. Kjo lloj gruaje ka dėshirė qė tė luajė me burrat si macja me miun.Qendroni larg saj, sepse nuk e keni pėr shumė kohė tuajėn.
8-Mbretėresha nė fron
Kjo lloj gruaje synon gjithnjė piedestalin, tė jetė gjithnjė me sipėr se tė tjerėt. Burrat pėr tė janė skllevėr, qė duhet ta adhurojnė dhe tė zbatojnė cdo urdhėr tė saj. Kujdes sepse do tė pėrfundoni si qen dhe do tė harroni respektin pėr veten tuaj.

9 – Gruaja misterioze

Jeta (http://www.gazetaonline.net/shqip/jeta) e saj ėshtė plot me tė fshehta dhe ju nuk arrini tė zbuloni se cila ėshtė ajo nė tė vėrtetė. Nėse njė grua ka njė lloj enigme, do tė thotė se po ju fsheh dicka tė rėndėsishme. Nė fillim misteri ėshtė intrigues, por mė pas bėhet i lodhshėm. Qartėsia dhe ciltėrsia ėshtė baza e cdo raporti tė gjatė.

10 – Bukuroshja e fjetur
Janė gra qė jetojnė nė botėn e tyre tė ėndrrave me princa tė kaltėr, dashuri tė pėrjetshme dhe romantike pa fund. Janė rritur me pėrkujdesje dhe pėrkėdhelje dhe nuk duan t’ia dijnė pėr faturat qė duhen paguar dhe pėr banjon qė duhet pastruar. Qendroni larg Miss Romantikes (http://www.gazetaonline.net/shqip/miss-romantikes), sepse jeta juaj do tė jetė tepėr e vėshtirė

Janna
13-01-11, 10:05
Po bukur e ke sjell kete shkrim qe e pohon ate qka e them gjithmon dhe me ma forcue bindjen edhe me teper... p.sh kjo o mostra e femres si analiz e gjakut, demek si kto 10 si te gjitha jan njesoj NE ESENC DINAKE,EGOISTE


Jo une kta e kam sjell mi pa ti se ka tipa te till por jo ne pergjithesi ...
Me do mashqi mir eshte te jesh edhe dinake edhe egoiste ...

Janna
13-01-11, 10:18
te mashkulli me prevoj, problem eshte me kan dinake e egoiste sepse ka munges hapsire kam fjalen per kta me 2 R-ja e dinakria egozmi me teper mundet me u shit kur je ne lidhje me ksi shatira me 1-R hahahaha

Pse mendon femra e len per rahmet...nese e ka mundsin a ?

Bile lloji i pare qe ishte, atyy pershkruhen femrat e sotit shqiptafre... veq nje martes formale... sa me humb virgjinitetin e marteses / mos me ngel grue e pa burr..ne sy te hallkut.


Krejt problemi eshte se qata RR-at tu sot mungojn ... e sa per ata ka pas burra mbi burra e qe femrat i kan shti en dor e kan lujt me ta ...Bile prom e kam shiku nje doc.qysh i kan perdor femrat si spiune per me arrit me marr ndonje informacjon ose mi egzekutu nje person t'pushtetit ... ne USA , RUSI , GR etj ... e rri mir ti akej ....

Po po ka femra qe kan mundesi e s'pojn se hala ka njerz qe kan ndergjegjje ...ti mundesh me thon ...Une si Tarak nuk njo ....

E per kta shatirat NO COMENT ...e sa per Virgjine o dek ajo pun , sdi sha permend diqka qe ka marr fund ,pse kysh pi kqyr sot ket pun allahile ...qyyy

jadore
13-01-11, 10:21
2.3.4.5..7.8...qitash pi di cka koken tu hjek me mu.. po mu spo me bjen keq kryesorja..hahaha

p.s.
kuku qe e paskem harru kryesoren 9-shin , perndryshe ish dal qe nuk kesh e sinqerte..

Janna
13-01-11, 10:23
2.3.4.5..7.8...qitash pi di cka koken tu hjek me mu..mu spo me bjen keq kryesorja..hahaha


hahahahahhhahahahaha te pershendes shum ...

Tarak a pi she ... dikuj e dikuj i pelqen te kaloj jeten me nje person te Till...

Guri i madh
13-01-11, 10:33
tarakkohve te fundit veq per dashni je tuj shkrue


po edhe pa cenzuren tuj e vizitue

jadore
13-01-11, 10:44
une e du glun e du summmme e du, une e kam jete glun

te pacenzura jan ne mesin e atyre qe vizitojn e nuk shkruajn demek i pa dukshem ne mesin e 20 vizitorve hahahahaha

a edhe ti po e done glun shum-aaa ..!
e keta tjeret qe po i done pse po i quan te marre..!!
qishtu e ka pas D.Agolli pozine me gjyshin, ne vakt te kanunit ..thojke edhe atehere per gra jane vra ..
a u kone qashtu tarak a jo.?

emine
13-01-11, 10:53
[QUOTE=Janna;2007044]http://gazetaonline.net/wp-content/uploads/2010/12/burra-150x150.jpg (http://gazetaonline.net/2010/burra-evitoni-keto-10-tipe-grash.html/burra)
Ja 10 tipet e grave, qė sipas meshkujve, duhen evituar dhe duhen mbajtur larg sepse sjellin probleme (http://www.gazetaonline.net/shqip/probleme) gjatė njė lidhjeje.3-Gruaja porcelan
E ndjeshme dhe delikate deri nė ekstrem. Gra tė kėtij lloji kėrkojnė qė tė tjerėt tė pėrkujdesen shumė pėr tė, sepse cdo fjalė, kritikė, batutė, koment mund tė shkaktojė krizė tė tmerrshme pėr ditė tė tėra. Shkurt me femra tė tilla, meshkujve do u shkojė jeta (http://www.gazetaonline.net/lajme/jeta) duke kėrkuar falje.

5-Diktatorja
Nis me fjalėt se bluzja nuk ju shkon, duhet tė vishni me mirė kėmishat, duhet tė ndryshoni modelin e flokėve…Mė pas vijon duke kontrolluar cdo aspekt tė jetės suaj, duke nisur qė nga zakonet e pėrditshme, miqtė qė frekuentoni, fjalėt dhe bisedat qė bėni. Nė fund njė burrė do ta ndjejė veten tė transformuar nėse pranon lidhjen me partnere tė tille.


7-Joshėsja
Je ulur nė njė bar dhe ajo tė sheh me sy tė zjarrtė, bėn lėvizje joshėse para teje, nė zyrė mban funde tė shkurtra, kėmisha tė ngushta dhe nuk heziton tė tė provokojė. Kjo lloj gruaje ka dėshirė qė tė luajė me burrat si macja me miun.Qendroni larg saj, sepse nuk e keni pėr shumė kohė tuajėn.
8-Mbretėresha nė fron
Kjo lloj gruaje synon gjithnjė piedestalin, tė jetė gjithnjė me sipėr se tė tjerėt. Burrat pėr tė janė skllevėr, qė duhet ta adhurojnė dhe tė zbatojnė cdo urdhėr tė saj. Kujdes sepse do tė pėrfundoni si qen dhe do tė harroni respektin pėr veten tuaj.

9 – Gruaja misterioze

Jeta (http://www.gazetaonline.net/shqip/jeta) e saj ėshtė plot me tė fshehta dhe ju nuk arrini tė zbuloni se cila ėshtė ajo nė tė vėrtetė. Nėse njė grua ka njė lloj enigme, do tė thotė se po ju fsheh dicka tė rėndėsishme. Nė fillim misteri ėshtė intrigues, por mė pas bėhet i lodhshėm. Qartėsia dhe ciltėrsia ėshtė baza e cdo raporti tė gjatė.

shfletuesi_
13-01-11, 14:19
Valla zor per mu me gjet nje lloj te femre qfare e lypi une... nejse eshte njana ne Fd ama spo i kallxoj cila eshte hahahahha

roadrunner
13-01-11, 16:55
kjo po i bjen qe runu prej grave ne pergjithsi hahahahahahahah

vjeshta
13-01-11, 19:50
kjo po i bjen qe runu prej grave ne pergjithsi hahahahahahahah

Kjo po i bjen kush u martu u martu !:biggrin:

roadrunner
13-01-11, 20:02
....edhe dej ti qorrohen dy syte hahahahhKjo po i bjen kush u martu u martu !:biggrin:

emine
13-01-11, 20:12
BURRA EVITONI DASHNORET SE ME JAU NXONE POLICIA JU JAPIN FLET PAGESEN :biggrin:

tipi engjellor
13-01-11, 20:14
BURRA EVITONI DASHNORET SE ME JAU NXONE POLICIA JU JAPIN FLET PAGESEN :biggrin:
aiiii policia kane pune te veta jane nxane ata me dashnore

Oqeani
13-01-11, 20:15
BURRA EVITONI DASHNORET SE ME JAU NXONE POLICIA JU JAPIN FLET PAGESEN :biggrin:E vejme rrypin http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

emine
13-01-11, 20:57
aiiii policia kane pune te veta jane nxane ata me dashnore
qysh kallxove se sje i martune hahahh,policija jane grate more gjithe ata qe kan gra e kuptojne ti rave ne provim skoke martu hala hahhahahhahhah

vjeshta
13-01-11, 20:59
....edhe dej ti qorrohen dy syte hahahahh


Kjo i bjen te lumet na ,por priti te pamartuarat se !:redface:


J

emine
13-01-11, 20:59
http://l30.sphotos.l3.fbcdn.net/hphotos-l3-ash2/hs330.ash2/61062_116838358372371_113231255399748_112404_64984 04_n.jpg

E rrezikshme eshte ajo femer qe te josh me trupin e saj...por edhe me e rrezikshme eshte ajo qe e ben me mendje !!

emine
13-01-11, 21:00
E vejme rrypin http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif
mos harro Oqean :biggrin:

vjeshta
13-01-11, 21:02
BURRA EVITONI DASHNORET SE ME JAU NXONE POLICIA JU JAPIN FLET PAGESEN :biggrin:

Mire ia paska fillu Eminja !:smile:

Evitohen : femrat e shokve !

emine
14-01-11, 10:56
Elheme* mos je ti njera prej tyre... '' femrat e shokve ''

thirri kokes juve ju na skena kit problem... na jena veq zjarrfiksa... ku tbo lazem nevoj demek
po valla edhe diqka ke harru me dal me gjujte berdhogin*per tjeter sen s'duhi:biggrin:

Dardanesha
08-10-12, 10:58
http://gazetaonline.net/wp-content/uploads/2010/12/burra-150x150.jpg (http://gazetaonline.net/2010/burra-evitoni-keto-10-tipe-grash.html/burra)
Ja 10 tipet e grave, qė sipas meshkujve, duhen evituar dhe duhen mbajtur larg sepse sjellin probleme (http://www.gazetaonline.net/shqip/probleme) gjatė njė lidhjeje.

1- Nusja e ardhshme
Kjo lloj gruaje vuan lėvizjen e akrepave tė orės biologjike dhe qėllimi i saj i vetėm ėshtė gjetja e njė burri qė ta cojė nė altar. Nuk ka rėndėsi nėse ishte njė vajzė e lirė dhe e pavarur me pare; tani nė cdo moment ajo ka idenė fikse pėr tė gjetur princin e saj. Shpeshherė ajo bėn edhe zgjedhjet e gabuara pėr shkak tė nxitimit nė lidhje me partnerin.

2- Unė e di mė mirė
Bisedat shkojnė shumė mirė pėr aq kohė sa ka dialog. Vėshtirėsia nis kur duhet vendosur, kush ta thote fjalen e fundit. Pikėrisht kėto lloj femrash qė thonė njė lumė me fjalė pa ndaluar, bėhen tė mėrzitshme dhe pėrsėrisin vetveten. Ato kanė si qėllim qė tė thonė gjithnjė dicka edhe kur nuk ėshtė vendi dhe momenti pėr tė folur.

3-Gruaja porcelan
E ndjeshme dhe delikate deri nė ekstrem. Gra tė kėtij lloji kėrkojnė qė tė tjerėt tė pėrkujdesen shumė pėr tė, sepse cdo fjalė, kritikė, batutė, koment mund tė shkaktojė krizė tė tmerrshme pėr ditė tė tėra. Shkurt me femra tė tilla, meshkujve do u shkojė jeta (http://www.gazetaonline.net/lajme/jeta) duke kėrkuar falje.

4-Gruaja bankomat
Shpenzime (http://www.gazetaonline.net/shqip/shpenzime), shpenzime, shpenzime ėshtė kryefjala e tyre. Mobilim shtėpie, ‘shopping’, kėpucė, lule, aksesorė janė kėrkesat kryesore pėr tė marrė kartėn e kreditit tė partnerit. Kėto lloj grash e shtrydhin partnerin si limon dhe mė pas e lėnė atė me borxhe.

5-Diktatorja
Nis me fjalėt se bluzja nuk ju shkon, duhet tė vishni me mirė kėmishat, duhet tė ndryshoni modelin e flokėve…Mė pas vijon duke kontrolluar cdo aspekt tė jetės suaj, duke nisur qė nga zakonet e pėrditshme, miqtė qė frekuentoni, fjalėt dhe bisedat qė bėni. Nė fund njė burrė do ta ndjejė veten tė transformuar nėse pranon lidhjen me partnere tė tille.

6- E pasigurta
Nė fillim gra tė kėtij lloji janė tė ėmbla, pasi tė mbulojnė me pyetje naive pa fund. Mė pas zbulohet se tek to ka njė pasiguri tė thellė qė manifestohet me xhelozi prej manjakeje. U telefojnė partnerėve tė tyre 20 herė nė ditė, kėrkojnė tė dijnė gjithcka, jetojnė nė terror nga frika se mos braktisen. Dashuria e tyre kthehet nė obsesion.

7-Joshėsja
Je ulur nė njė bar dhe ajo tė sheh me sy tė zjarrtė, bėn lėvizje joshėse para teje, nė zyrė mban funde tė shkurtra, kėmisha tė ngushta dhe nuk heziton tė tė provokojė. Kjo lloj gruaje ka dėshirė qė tė luajė me burrat si macja me miun.Qendroni larg saj, sepse nuk e keni pėr shumė kohė tuajėn.
8-Mbretėresha nė fron
Kjo lloj gruaje synon gjithnjė piedestalin, tė jetė gjithnjė me sipėr se tė tjerėt. Burrat pėr tė janė skllevėr, qė duhet ta adhurojnė dhe tė zbatojnė cdo urdhėr tė saj. Kujdes sepse do tė pėrfundoni si qen dhe do tė harroni respektin pėr veten tuaj.

9 – Gruaja misterioze

Jeta (http://www.gazetaonline.net/shqip/jeta) e saj ėshtė plot me tė fshehta dhe ju nuk arrini tė zbuloni se cila ėshtė ajo nė tė vėrtetė. Nėse njė grua ka njė lloj enigme, do tė thotė se po ju fsheh dicka tė rėndėsishme. Nė fillim misteri ėshtė intrigues, por mė pas bėhet i lodhshėm. Qartėsia dhe ciltėrsia ėshtė baza e cdo raporti tė gjatė.

10 – Bukuroshja e fjetur
Janė gra qė jetojnė nė botėn e tyre tė ėndrrave me princa tė kaltėr, dashuri tė pėrjetshme dhe romantike pa fund. Janė rritur me pėrkujdesje dhe pėrkėdhelje dhe nuk duan t’ia dijnė pėr faturat qė duhen paguar dhe pėr banjon qė duhet pastruar. Qendroni larg Miss Romantikes (http://www.gazetaonline.net/shqip/miss-romantikes), sepse jeta juaj do tė jetė tepėr e vėshtirė

:biggrin::biggrin::biggrin: mos thuni jo se kemi dite :wink:

Oqeani
08-10-12, 16:11
Kur isha beqar thojke njani : Me to zor, pa to hala ma zor !!!

Mjer burrnimi :(

valiii
08-10-12, 16:47
Gruaja mund te shendrohet nga cilado prej atyre kategorive me larte nese burri ia krijon kushtet per nje gje te tille...

Megjithate duhet potencuar se femra ne pergjithsi eshte me e mire se mashkulli gati ne te gjitha aspektet.

Motra eshte me e mire per vlla, Nana me e mire per evlad, plaka me e mire per nipa, ose vajza me e mire per prind e per gjysherit etj ...

Bajlozi i Zi
08-10-12, 17:01
Keto femrat, secila, prej 10 tipave, po me duken mjaft tokėsore dhe njerėzore. Bile edhe mjaft interesante pėr t'u "kaluar" jeta (ose ndonje cope jete) me to.

Personalisht i evitoj, ju ruhem fort, femra qe jane shumė te moralshme, te urta e te sjellshme.

Jemi njerez gjynahēarė. Jemi tipa pėr gjynahēare.

jadore
08-10-12, 17:38
Kur isha beqar thojke njani : Me to zor, pa to hala ma zor !!!

Mjer burrnimi :(

po tybe , mjer burrnimi ..

halla e madhe
08-10-12, 17:44
po tybe , mjer burrnimi ..

...edhe une po them, mjer burrnimi:biggrin:

Elina
08-10-12, 18:51
10 ne nje :tongue:

Domira
08-10-12, 19:04
Keto femrat, secila, prej 10 tipave, po me duken mjaft tokėsore dhe njerėzore. Bile edhe mjaft interesante pėr t'u "kaluar" jeta (ose ndonje cope jete) me to.

Personalisht i evitoj, ju ruhem fort, femra qe jane shumė te moralshme, te urta e te sjellshme.

Jemi njerez gjynahēarė. Jemi tipa pėr gjynahēare.

E a idenon me "vdekje" ti kto te evituarat, te moralshmet dhe te urtat a?

Zero Cool
08-10-12, 19:07
10 ne nje :tongue:

+1 (ato tjerat) :biggrin:

Bajlozi i Zi
08-10-12, 19:53
E a idenon me "vdekje" ti kto te evituarat, te moralshmet dhe te urtat a?

S'ka rendesi kush i denon. Ato jane te denuara pėr te qene te denuara. :smile:

Domira
08-10-12, 20:42
S'ka rendesi kush i denon. Ato jane te denuara pėr te qene te denuara. :smile:

...parajse gjynahqaresh ne gjithe kete parajse te krijuar po? :rolleyes:

emine
08-10-12, 21:07
Evitoni cdo tip femre,:biggrin:

Oqeani
08-10-12, 21:12
Emine, mire e permiresove se te grate krise belaja !

Domira
08-10-12, 21:13
Evitoni cdo tip femre,:biggrin:

:smile: shum simpatike emine qysh fol kunraj vetes :biggrin:

Domira
08-10-12, 21:18
Emine, mire e permiresove se te grate krise belaja !

Po te ato 10 tipet e grave po, kerset qe nuk e di se kah vjen belaja.

emine
08-10-12, 21:22
Burra ,vec me burrra mirruni:biggrin:

ps:Domira mpuq

Domira
08-10-12, 21:24
Burra ,vec me burrra mirruni:biggrin:

ps:Domira mpuq

mpuqq minush mpuqq :biggrin:

halla e madhe
08-10-12, 21:26
..a vetem 10 tipa grash qenkan a?:tongue:

Murgesha
08-10-12, 21:31
Mjer burrnimi, ju ka hyr friga ne palce pi grave :biggrin:

Bajlozi i Zi
08-10-12, 21:31
...parajse gjynahqaresh ne gjithe kete parajse te krijuar po? :rolleyes:


Gjynahi ka kuptim veē ne raport me Zotin.

Ky zoteri zoti ka pase mundesi qe shumė lehte me i ba njerezit qenie perfekte (pa asnje gabim as gjynah).

Por, s'ka dashte.

S'ka dashte, dmth ka dashte qe njerezit te jene gjynahēarė.

E kemi te drejten me ba gjynahe. :biggrin:

Ketu, sipas meje, jane t're mundesi:

1. Evitimi: Tė evitosh njė person, do te thote te mos jesh i gatshem te ia pranosh gjynahet (lexo: gabimet).

2. Dashuria: Tė dashurosh njė person, do te thote te jesh i gatshem te ia pranosh gjynahet (gabimet).

3. Mundesia e tretė nuk quhet as evitim as dashuri. Quhet mėshirė.

Mėshira i shkaterron dy te parat.

Domira
08-10-12, 21:47
Gjynahi ka kuptim veē ne raport me Zotin.

Ky zoteri zoti ka pase mundesi qe shumė lehte me i ba njerezit qenie perfekte (pa asnje gabim as gjynah).

Por, s'ka dashte.

S'ka dashte, dmth ka dashte qe njerezit te jene gjynahēarė.

E kemi te drejten me ba gjynahe. :biggrin:

Ketu, sipas meje, jane t're mundesi:

1. Evitimi: Tė evitosh njė person, do te thote te mos jesh i gatshem te ia pranosh gjynahet (lexo: gabimet).

2. Dashuria: Tė dashurosh njė person, do te thote te jesh i gatshem te ia pranosh gjynahet (gabimet).

3. Mundesia e tretė nuk quhet as evitim as dashuri. Quhet mėshirė.

Mėshira i shkaterron dy te parat.


Zoti i di punt e veta, kete gje e dijn te gjithe ata qe besojne, kurse njeriu qe beson ne fund te fundit - shpeton nga tmerret qe i bie jeta!

vjeshta
10-10-12, 08:33
Si doni berjani ,por tipe tjera nuk ka .lol

Zero Cool
10-10-12, 13:10
Si doni berjani ,por tipe tjera nuk ka .lol

Hajt se boll t`mira jan edhe qeto lloje 10+ :wink:
Degjo tkisha thane diqka por kam frige mos po llogaritet si pacenzure e ma fshijn postimin.

vjeshta
10-10-12, 16:21
Hajt se boll t`mira jan edhe qeto lloje 10+ :wink:
Degjo tkisha thane diqka por kam frige mos po llogaritet si pacenzure e ma fshijn postimin.


Hhahahaaaa ,trim je ti .

Qka paske desht me shkretu ?

Mu ,tash me kapi frike qe tu kan perzi ,e nuk po mundesh me i nda se cila eshte cenzur e cila pacenzur ?:tongue:

emine
10-10-12, 18:08
Burra bleni kukulla,se grat jan te rrezikshme:tongue:

halla e madhe
10-10-12, 21:03
Burra bleni kukulla,se grat jan te rrezikshme:tongue:

..jo moj, mos ashtu, po thuaju;burra behuni egoista nese doni qe t'ju duan grate!:biggrin:

jadore
18-10-12, 21:25
Gratė nuk janė aq tė dobėta sa pėrshkruhen dhe burrat nuk janė aq tė fortė sa duken. Kur burri dhe gruaja e kuptojnė kėtė tė vėrtetė, do tė arrijnė ta plotėsojnė njėri-tjetrin e jo ta luftojnė

..huazuar

Alima
18-10-12, 22:05
...

Ni evitofshi keto 10 ,t'jeni met single ma zi se une !!!


.

AlbaSoft
18-10-12, 22:06
Hajt se i zbusim