PDA

View Full Version : Gruaja dhe familja


sehr warm
27-12-05, 16:19
Qka deshirojne vajzat me shume jete

sehr warm
27-12-05, 16:21
Qka deshirojne vajzat me shume jete

halla e madhe
28-12-05, 10:33
Qka deshirojne vajzat me shume jete

Mos e paske habit rrugen djalo :?: :roll:

ZeShKaNee
06-06-06, 00:24
une per vete kam deshir te kem nje jet te rahatshem :wink: