PDA

View Full Version : Vetėm pėr gra!


Murgesha
15-12-05, 22:14
Hajdeni kėndej gratė e forumit.

Nuk pranojmė as qika, as dje e as burra.

Tja shtrojmė muhabetit veq ne Granimi. :lol: :lol: :lol:

Reana
15-12-05, 22:16
Hajdeni kėndej gratė e forumit.

Nuk pranojmė as qika, as dje e as burra.

Tja shtrojmė muhabetit veq ne Granimi. :lol: :lol: :lol:

Kurr se kam dite qe je raciste :? :( :cry: :cry: :cry:
qysh moj veq gra :?: :? :cry:

halla e madhe
15-12-05, 22:17
Oj Murgeshe e halles, fole moj qka deshte, qe halla eshte e gatshme te fillojme muhabetin deri ne mengjes nese don :lol: po i presim grate tjera ....kushedi ka mshifen ash ne kete kohe :wink: :lol: :lol:

Murgesha
15-12-05, 22:18
Kurr se kam dite qe je raciste :? :( :cry: :cry: :cry:
qysh moj veq gra :?: :? :cry:

Prit moj se mora vesh qė Vjeshtėn ende nuse po e mbajshin, e kėtė punė veq ne gratė mundemi me e sqaru. :lol: :lol: :lol:

e_martumja
15-12-05, 22:18
opaaaaaaaaaa erdha une se kogja femija kam qen amo ma kojti heret mu bo gru :lol: :lol: :lol:

Oj Murgesha leji more edhe qikat le te vyn keshtu na bajn hyzmet apo ndoshta vyn burrat dhe na bejn hyzmet :wink:

Murgesha
15-12-05, 22:19
opaaaaaaaaaa erdha une se kogja femija kam qen amo ma kojti heret mu bo gru :lol: :lol: :lol:

Oj Murgesha leji more edhe qikat le te vyn keshtu na bajn hyzmet apo ndoshta vyn burrat dhe na bejn hyzmet :wink:

Moj me i lonė tė lirė, hijnė e dalin kur tė dojnė, e kėshtu loqko vijnė e na shofin tinėz. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-12-05, 22:20
Oj Murgeshe e halles, fole moj qka deshte, qe halla eshte e gatshme te fillojme muhabetin deri ne mengjes nese don :lol: po i presim grate tjera ....kushedi ka mshifen ash ne kete kohe :wink: :lol: :lol:

Oj Hallė sa vjet moj tė kanė mbajt ty nuse, a po nashta ende je nuse??

Unė e shkreta jam plakė e ende nuse po mė thirrin. :lol: :lol: :lol:

e_martumja
15-12-05, 22:21
opaaaaaaaaaa erdha une se kogja femija kam qen amo ma kojti heret mu bo gru :lol: :lol: :lol:

Oj Murgesha leji more edhe qikat le te vyn keshtu na bajn hyzmet apo ndoshta vyn burrat dhe na bejn hyzmet :wink:

Moj me i lonė tė lirė, hijnė e dalin kur tė dojnė, e kėshtu loqko vijnė e na shofin tinėz. :lol: :lol: :lol:


U damlla te rraft qe po dojshe mem lon pa gjume tu i pritttt kurr vyn tinza :wink:

Murgesha
15-12-05, 22:23
U damlla te rraft qe po dojshe mem lon pa gjume tu i pritttt kurr vyn tinza :wink:

Po ti kishe e martume moj.

Oj Hallė ēka me i ba moj kėsaj tė Martuarės??

halla e madhe
15-12-05, 22:31
Jo oj bi, nuk jame nuse po plake edhe e keqe bile...ah vakte he zaman kur isha une nuse...hahahaha...nuk shifsha kende me sy veq Azemin tem..prej atehershit mu qerruan dy syte e ballit :wink:

Kjo e martumja po doket nuse hala ,eh e lumja kjo qe hala nuk dine qka asht kjo dynja.. :lol: :lol: :lol:

e_martumja
15-12-05, 22:34
Jo oj bi, nuk jame nuse po plake edhe e keqe bile...ah vakte he zaman kur isha une nuse...hahahaha...nuk shifsha kende me sy veq Azemin tem..prej atehershit mu qerruan dy syte e ballit :wink:

Kjo e martumja po doket nuse hala ,eh e lumja kjo qe hala nuk dine qka asht kjo dynja.. :lol: :lol: :lol:


e re jam me mosh bash si Nuse dukem Oj Halla e madhe amo me perjetes jam kogja e plak :wink:

sa shume qe po di per kete dynja ma mire hiq mos kisha dite dhe me dit ma teper vallahi po tutna se tybe ne at tjeter dynja shkoj :wink:

halla e madhe
15-12-05, 22:41
Jo oj bi, nuk jame nuse po plake edhe e keqe bile...ah vakte he zaman kur isha une nuse...hahahaha...nuk shifsha kende me sy veq Azemin tem..prej atehershit mu qerruan dy syte e ballit :wink:

Kjo e martumja po doket nuse hala ,eh e lumja kjo qe hala nuk dine qka asht kjo dynja.. :lol: :lol: :lol:


e re jam me mosh bash si Nuse dukem Oj Halla e madhe amo me perjetes jam kogja e plak :wink:

sa shume qe po di per kete dynja ma mire hiq mos kisha dite dhe me dit ma teper vallahi po tutna se tybe ne at tjeter dynja shkoj :wink:


Shuj oj bi mos na permend ate dynja se nuk je gati mos guha tu thafte ho :lol: :lol: knaqu moj se keto dite kurr nuk i zen ma :?

e_martumja
15-12-05, 22:43
Oj halla spo di mu knaq se spo di ka me ja fillu se qefi spo ka kufiiiii :wink:

halla e madhe
15-12-05, 22:47
Oj halla spo di mu knaq se spo di ka me ja fillu se qefi spo ka kufiiiii :wink:

Ani moj bi, veq ke kujdes se kufijt ti tregon ai herifi me dasht :wink: :lol: Knaqu deri sa te ndeshesh me kufij pra :lol: :lol: :lol:

vjeshta
16-12-05, 17:36
Kurr se kam dite qe je raciste :? :( :cry: :cry: :cry:
qysh moj veq gra :?: :? :cry:

Prit moj se mora vesh qė Vjeshtėn ende nuse po e mbajshin, e kėtė punė veq ne gratė mundemi me e sqaru. :lol: :lol: :lol:

E nuset a ban me hy ne kete ode :lol: :lol:

Valla mori gra ,jam lodhe me nusnillak apo me tregoni si mu ba edhe une gru ,se boll ma :( :lol: :lol:

laliloli
16-12-05, 18:56
Qysh jeni oj gra ,a jeni mire,mos po ju nguc ndokush . :lol: :lol: :lol:

Veq erdha nga kurreshtja te ju shoh se qka po beni,

Tung e kalofshi mire ,se ne terezi e keni qite valla :lol: :lol:

e_martumja
16-12-05, 18:59
Qysh jeni oj gra ,a jeni mire,mos po ju nguc ndokush . :lol: :lol: :lol:

Veq erdha nga kurreshtja te ju shoh se qka po beni,

Tung e kalofshi mire ,se ne terezi e keni qite valla :lol: :lol:Damlla e rraft kureshtjen tende ec shko te burra more mos e ben veten burrec :lol: :lol:

laliloli
16-12-05, 19:05
Damlla e rraft kureshtjen tende ec shko te burra more mos e ben veten burrec :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: ,deshta ketu mes grave me ndejt pak :lol: :lol: ,se burrat qka po me duhen pash ty :lol: :lol: uh qenkeni tuj kenaq ,vazhdoni ,vazhdoni,tri dite dynja :lol: :lol:

e_martumja
16-12-05, 19:09
Kemi qillu gjumashe ala ne gjume jemi se te kishmi njek me stupc, dil meniher nga dhoma marrja e zotit ne shekull 21 jemi................

vjeshta
16-12-05, 19:17
Damlla e rraft kureshtjen tende ec shko te burra more mos e ben veten burrec :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: ,deshta ketu mes grave me ndejt pak :lol: :lol: ,se burrat qka po me duhen pash ty :lol: :lol: uh qenkeni tuj kenaq ,vazhdoni ,vazhdoni,tri dite dynja :lol: :lol:

Lali mos po don me u ba gru edhe ti si une :lol: :lol:

laliloli
16-12-05, 19:21
Lali mos po don me u ba gru edhe ti si une :lol: :lol:

Kish ba per nja tri dite ti nderrojme rolet :lol: :lol: :lol:

Shko te burrat rri ti pra :lol: :lol:

vjeshta
16-12-05, 19:24
Lali mos po don me u ba gru edhe ti si une :lol: :lol:

Kish ba per nja tri dite ti nderrojme rolet :lol: :lol: :lol:

Shko te burrat rri ti pra :lol: :lol:
Lexo more ma mire ,se une jam nuse :lol: :lol:

dredhaki
16-12-05, 20:00
Oh ohohooohhhohohohohoho
Se cpaskam me u kenaq ketu.
Ani qe vetem gra paska ketu. :P :P :P Zot zgjate.

Sy_kaltra
16-12-05, 20:30
Oh ohohooohhhohohohohoho
Se cpaskam me u kenaq ketu.
Ani qe vetem gra paska ketu. :P :P :P Zot zgjate.

ev q'po lypshe rreh o dredhak :twisted: Po qa po lyp ktu te grat he pika n'vesh t'raft :lol: :lol: :lol:

Moj Murgesha Tana kto qika ne ket f/d syni ju ka mbet ne Gra .... :roll: qa ska :P :P :P

Sy_kaltra
16-12-05, 20:31
:twisted: lali edhe ti nder Gra a :roll: Ev Gra Gra mos na u kalbshin eshnat po t'ambla kokmi :lol: :lol: :lol: :lol:

dredhaki
16-12-05, 20:32
O jeni te shijshme e te embla, e une sillem ka sillem ne prehen te grave perfundoj. :lol: :lol: :lol:

dr1ta
17-12-05, 00:01
Si antarsohet njeri ketu ? :roll:

Diana007
17-12-05, 13:34
Po dal sa nuk me ka pa ndonje grua ketu :P :lol:

inxhja
20-12-05, 19:04
Mirmrama oj gra tybe si hina ne ket forum ding me shkun syt qitu thash te shkoj ku rrin granimi

Murgesha
20-12-05, 19:11
Mirmrama oj gra tybe si hina ne ket forum ding me shkun syt qitu thash te shkoj ku rrin granimi

O hajde inxhe, e ardhshė me komė tė lehta.
Veq edhe pėr njė inxhe kemi pasė nevojė nė kėtė forum. :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
20-12-05, 19:52
Mirembrema o ju halla,inxhe e nuse :lol: :lol:
Veq desha me ju pershendet edhe me ju pyet,a eshte me mire me qene grua a qikė? :lol:

geisha
20-12-05, 20:43
hopaaa kjo oda e grave ktu ...

oj inxhe po qysh je moj, ky nicku jot me befasoi kur e pashe ahhaahah :lol: dhe me duket se vetem edhe inxhja na mungojke ktune!!

o barbaroze jam cike vet e me duket se ma mire ish mu kane grueee :P (po shegavna moj se cike ska ma mire se mu kane cike) :wink:

inxhja
22-12-05, 09:06
Mirmrama oj gra tybe si hina ne ket forum ding me shkun syt qitu thash te shkoj ku rrin granimi

O hajde inxhe, e ardhshė me komė tė lehta.
Veq edhe pėr njė inxhe kemi pasė nevojė nė kėtė forum. :lol: :lol: :lol:


FLM oj Murgesha te lumt goja inxhes po e pash se krejt ishin kan e inxhen e kishi harru te pershendes edhe te marr ngryk

inxhja
22-12-05, 09:08
hopaaa kjo oda e grave ktu ...

oj inxhe po qysh je moj, ky nicku jot me befasoi kur e pashe ahhaahah :lol: dhe me duket se vetem edhe inxhja na mungojke ktune!!

o barbaroze jam cike vet e me duket se ma mire ish mu kane grueee :P (po shegavna moj se cike ska ma mire se mu kane cike) :wink:

Geisha pse moj te befasoj inxhe jam edhe inxhe duhet mem than se ma e moqmja po me doket kokna ktu

e pash se po ju mungon qata erdha edhe une

inxhja
22-12-05, 09:10
Mirembrema o ju halla,inxhe e nuse :lol: :lol:
Veq desha me ju pershendet edhe me ju pyet,a eshte me mire me qene grua a qikė? :lol:

Barbaroza qik inxhes nuk bahesh ma masi te bahesh gru po rri edhe naj dit qik se me a pate veq gru kan me te than

Lonora
23-12-05, 01:56
Pershendetje granim.

moni12
25-12-05, 05:48
Pershendetje granim.

Zushe Lonora a kishe dite me tregu ku mblidhen te pamarturat e ktij forumi 8)

Murgesha
25-12-05, 12:36
Zushe Lonora a kishe dite me tregu ku mblidhen te pamarturat e ktij forumi 8)


Zakonisht rrijnė para derės sė kėsaj ode, tuj prit me u ba gra e tė denja pėr kėtė odė.

Barbaroza
25-12-05, 14:43
Jo veq tek dera e kesaj ode,por as tek dera e kesaj Rubrike s'po me rrihet! :? :lol: :lol:

Lonora
25-12-05, 17:39
moni12 shume mire te u paska pergjigjur Murgesha.

vjeshta
26-12-05, 19:21
Ku jeni o granim ,se i pruna gjygymat me qaj :roll:

Sy_kaltra
26-12-05, 19:23
ho erdha :lol: Ku jon moj qajat :)

vjeshta
26-12-05, 19:26
ho erdha :lol: Ku jon moj qajat :)

Po shpejt erdhe :lol: ,imagjinoj moj :lol:
Ani a mujte se valla moti nuk kemi ndejt bashke :lol:

Lona
28-12-05, 11:14
Une erdha veq per nje informim te shkurt se nga anash pash grumbull burrat ju kishin rretheku e po donin me ua ngu muhabetet grave ... taman si polica dukeshin :lol: :lol: :lol:

e_martumja
13-01-06, 21:42
Sonte spo hy ketu se sjam gru, hy neser kur behem gru :lol: :lol: :lol:

vendasi
14-01-06, 20:20
uuuupssss ku ku hina te grate pse more se keni mshele ate dere me qels :lol: :lol: ee tash pe di ku po nejshi ju se jam myte tu ju lype :lol: :lol:

Gentiani
15-01-06, 20:56
uuuupssss ku ku hina te grate pse more se keni mshele ate dere me qels :lol: :lol: ee tash pe di ku po nejshi ju se jam myte tu ju lype :lol: :lol:

uuaah vendasi edhe unė gabim hyra sikur ti :lol: :lol:

ēelėsin, ēelėsin http://www.mkl-service.com/bilder/schluessel.gif derės ose shkruane " u ndalohet hyrja tė papunėve"! :lol: :lol: :wink:

vjeshta
15-01-06, 22:09
Paj mbasi nuk dini me lexu ,duhet me qelesme mbyll deren :lol: :lol:

Bonny
15-01-06, 22:30
Qunu moj gra ju vrafte zoti, cka i paski shkep bythte qoshem qosh sobes.

e_martumja
15-01-06, 22:32
Qunu moj gra ju vrafte zoti, cka i paski shkep bythte qoshem qosh sobes.


Qyre qyre njoni qesi nuse kem tu prit me na ardhe ti dhe me na bo hyzmet :wink:

jadore
18-01-06, 20:14
uuuupssss ku ku hina te grate pse more se keni mshele ate dere me qels :lol: :lol: ee tash pe di ku po nejshi ju se jam myte tu ju lype :lol: :lol:

uuaah vendasi edhe unė gabim hyra sikur ti :lol: :lol:

ēelėsin, ēelėsin http://www.mkl-service.com/bilder/schluessel.gif derės ose shkruane " u ndalohet hyrja tė papunėve"! :lol: :lol: :wink:


-Ri-(me) -Gentian--se kemi sallone moderne tashti, ka kalu ndarja koha e ndarjes neper "oda"!!

Barb|Ka
19-01-06, 00:06
e per qika sosht a:P

geisha
19-01-06, 03:34
te njejten pyetje, si parafolsja pra, he mund te vijme na cikat? :D

Barb|Ka
19-01-06, 20:31
po me doket qe jo...sna dha kush pergjigje :S:s

jadore
19-01-06, 20:40
po me doket qe jo...sna dha kush pergjigje :S:s

--Oj barbika ! -mos prit pergjigje nga askush -se edhe une erdha pa ftu ketu bile i ftova edhe ata te gjinis tjeter !!-pse jo !!! hhahahaha

Barb|Ka
20-01-06, 14:01
po me doket qe jo...sna dha kush pergjigje :S:s

--Oj barbika ! -mos prit pergjigje nga askush -se edhe une erdha pa ftu ketu bile i ftova edhe ata te gjinis tjeter !!-pse jo !!! hhahahaha

aahahhaah qe erdha sis po qka me bo knej se hahahha

jadore
20-01-06, 15:04
po me doket qe jo...sna dha kush pergjigje :S:s

--Oj barbika ! -mos prit pergjigje nga askush -se edhe une erdha pa ftu ketu bile i ftova edhe ata te gjinis tjeter !!-pse jo !!! hhahahaha

aahahhaah qe erdha sis po qka me bo knej se hahahha
-- valla as une nuk po e di!!!-eq po ndrrojme llaf keshe!!

geisha
20-01-06, 15:32
po me doket qe jo...sna dha kush pergjigje :S:s

--Oj barbika ! -mos prit pergjigje nga askush -se edhe une erdha pa ftu ketu bile i ftova edhe ata te gjinis tjeter !!-pse jo !!! hhahahaha

aahahhaah qe erdha sis po qka me bo knej se hahahha
si hyrje me duket se me se miri ti degjojme e ti pergjojme ato qe thone ...e pastaj hyjme ne muhabet ne ... a ben?

e j'ador flm per ftsen e atyre cunave :lol:

Barb|Ka
20-01-06, 19:24
ahahaha ja apet sjom ka di qka erdha knej ahahah:D

vendasi
30-01-06, 02:45
Paj mbasi nuk dini me lexu ,duhet me qelesme mbyll deren :lol: :lol:
Qy s'dina me lexu haha na kana te hina te grate :lol: :lol:

lovely
17-05-08, 18:56
heu bre qe s koka met gru e gjalle n kete shpi...ncncncncnc...

ktynehere fort e gurja hike e dilke ktu :biggrin:

Breshka
18-05-08, 11:51
heu bre qe s koka met gru e gjalle n kete shpi...ncncncncnc...

ktynehere fort e gurja hike e dilke ktu :biggrin:

ku ku lovely ik se po tu zika fryma kur skona qel kjo der grat e sodit ncncncncnncncncncn hahahahahahahahahah

DEA
18-05-08, 11:53
Po ndihemi aq mire, sa qe po harrojme per momentin qe jemi gra:tongue: