PDA

View Full Version : Kush jane mė kurioz: Femrat apo Meshkujt


Toni3
16-10-05, 20:52
Kush jane me kurioz nga natyra... femrat apo meshkujt...

Si mendoni juve?
Dhe pse te jete ashtu sic mendoni?

Une mendoj se femra jane, ato jane shejtana lol

Ju ftoj per diskutim.

Murgesha
16-10-05, 22:34
Toni mendoj se kjo temė ka pėrmbajtje serioze dhe nuk ėshtė temė pėr te Kafja e forumit.
Andaj me lejėn tėnde do ta transferoja temėn tek Diskutime shoqėrore.

Toni3
16-10-05, 23:02
Ok murgeshe, nuk eshte e rendsishme se ku ze vend tema, mjafton te kete debat te shendoshe dhe ajo qeshte primare.

Nejse nga une leje te transferosh temen ku e sheh te arsyeshme ti e nderuar.

Shendet

Murgesha
25-10-05, 22:41
Valla me fol ka del shpirti, atėherė mė duhet tė pranoj se femrat janė mė kurreshtarre se meshkujt.

Pse janė tė tilla jam shumė kurioze ta dij. :lol: :lol:

Gentiana
25-10-05, 22:55
Valla me fol ka del shpirti, atėherė mė duhet tė pranoj se femrat janė mė kurreshtarre se meshkujt.

Pse janė tė tilla jam shumė kurioze ta dij. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Edhe un shum.


Edhe un mendoj se jan femrat me kurioze se meshkujt.

Artisti
25-10-05, 22:58
Nė qfare sfere ?????


.

doGzona
26-10-05, 02:10
Une mendoj se me kurioze jane femrat , jo vetem pse jam une femer por keshtu qendron e verteta.
Qindra mijera poet e shkrimtar kan shkruar per bukurin , shkathtesin , syt e femres etj etj.

Barbaroza
26-10-05, 17:22
Nga praktika kam mesuar se femrat lere qe ishin me kurioze ne fjale,por edhe ne vepra :arrow:

Gentiani
26-10-05, 20:17
Kush jane me kurioz nga natyra... femrat apo meshkujt...

Si mendoni juve?
Dhe pse te jete ashtu sic mendoni?

Une mendoj se femra jane, ato jane shejtana lol

Ju ftoj per diskutim.

unė mendoj se Toni3, po na del kurioz, me vehtė faktin qė ka inicuar kėtė temė kėtu :wink:

spirl_girls
26-10-05, 20:39
Femrat kuptohet :wink:

Honesty^uk.
26-10-05, 20:45
Kurioz???????????

Shimpanzet :arrow:

DEA
26-10-05, 20:48
Kurioz???????????

Shimpanzet :arrow:
Ciles gjini i takojne :lol:

Honesty^uk.
26-10-05, 20:49
Kurioz???????????

Shimpanzet :arrow:
Ciles gjini i takojne :lol:


gjinis Kineze e shpikur ne Ruanda ne shekullin 17 :wink:

DEA
26-10-05, 20:52
Shshshshshshshs se saknksionet ne FD :lol: :lol:

Tomori
11-12-05, 18:38
Pa dyshim Femrat.

SFA
11-12-05, 18:55
Mė kurreshtarė janė fėmijėt.

E kur ėshtė fjala pėr tė rriturit, atėherė shembuj nga Historia,
(mitologjia, letėrsia etj.) tregojnė se femrat janė mė
kurreshtare.
A nuk ishte Pandora ajo qė hapi Arkėn (nga e cila dolėn tė
gjitha tė kėqijat e kėsaj bote)?

Konsideroj se, kurreshtarėt ( kanė njė koeficient mė tė lartė
tė lntelegjencės), dhe mos tė ishte kurreshtja e kėtyre
njerėzve ende do tė kishim mbetur nė kohėn e Gurit ( ku do
tė ishin zbulimet dhe shpikjet epokale).

emine
13-01-12, 19:57
Dy Gjinite,vetem te interesuar per gjera te ndryshme

emine
13-01-12, 19:58
Mė kurreshtarė janė fėmijėt.

E kur ėshtė fjala pėr tė rriturit, atėherė shembuj nga Historia,
(mitologjia, letėrsia etj.) tregojnė se femrat janė mė
kurreshtare.
A nuk ishte Pandora ajo qė hapi Arkėn (nga e cila dolėn tė
gjitha tė kėqijat e kėsaj bote)?

Konsideroj se, kurreshtarėt ( kanė njė koeficient mė tė lartė
tė lntelegjencės), dhe mos tė ishte kurreshtja e kėtyre
njerėzve ende do tė kishim mbetur nė kohėn e Gurit ( ku do
tė ishin zbulimet dhe shpikjet epokale).

pa dyshim,kurreshtje i shtyne njerzit te mesojne dhe gjera per te cillat kan frig,po dhe kjo kure eshte ne masen e tepert mundet te behet e besdishme,

tipi engjellor
13-01-12, 20:00
po me tha femnave spo di nganjehere meshkujve ama eshte diqka interesant ....disa femna bejn pak zhurum e kur e shef qe nuk po mundet te kuptoje qak don ajo .....thote me vete .....ev ev hajt se te kallzoj une ty me ata qe takohem te parin pa te tradhetu se la ama hiq se zgjedh qfare te qellon.....hahahhahahaha