PDA

View Full Version : Kush e nenshtron boten? Gruaja apo burri?


Grant
21-02-12, 22:08
Meshkujt bejne plane se qysh munden me e pas krejt boten te nenshtrume a femra mendon se qysh mundet me e nenshtru veē burrin.

emine
21-02-12, 22:11
Gjyshi jem pleqnar i fort,ju thojke burrav dola pak qatje mas lame,e shkojke vetke gjyshen qysh mi da pleqnit,kur e nxuna njeher,me tha:qika jeme boll i zoti jam po pa pelqimin e plakes sune vendosi sen,e ki gjyshen e meqme e duhet vete:biggrin:

Oqeani
21-02-12, 22:12
Eh more Grand - Burri Boten, e gruaja burrin, do te thot se gruaja !!!!

Grant
21-02-12, 22:17
Nje burre e nje gru edhe pse flejne me nje shtrat, enderrat i kane krejte te ndryshme.

Grant
21-02-12, 22:18
I menēem eshte nje burre qe nuk fol shume se grate kane frike prej qetesise.

emine
21-02-12, 22:18
Burri e grueja jan dy armiq qe flejne ne nje kervet....plakat thojshin

Grant
21-02-12, 22:21
Nje grua pas martese mendon e punon 10 vite per ta ndryshu burrin e pas 10 viteve i thote atij se ēka ka ndodh me ty se nuk je me ai i qe te kam njoht ne fillim.

Grant
21-02-12, 22:26
Ai - Nuk mberrij me kuptu se si eshte e mundur qe burrat me idiota kane grate me inteligjente.

Ajo - Faleminderit per komplimentin.

emine
21-02-12, 22:30
Njeher mashklli shkyn apangat ka njek,masnej ka ikhttp://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/423800_10150594577169219_776074218_9235384_6744762 32_n.jpg

Domira
21-02-12, 22:31
Burri e grueja jan dy armiq qe flejne ne nje kervet....plakat thojshin

jo ne krevet po ne nje jastek hahahahaha

emine
21-02-12, 22:32
jo ne krevet po ne nje jastek hahahahaha

deshta me distancu pak se jasteki a afer shume:biggrin:

Murgesha
21-02-12, 22:35
Gruaja po kush.

Grant
21-02-12, 22:38
Burri krenohet se eshte kryet e shtepise a gruaja eshte qafa. Mirepo burrat nuk e dijne se qafa eshte ajo qe e rrotullon kryet.

Grant
21-02-12, 22:41
Burri flet me 25 mije fjale a gruaja me 30 mije. Kur burri shkon ne shtepi ai e ka harxhu fjalorin krejtesisht a gruaja sa hyn burri ne dere veē sa ja nis.

Grant
21-02-12, 22:47
Grate ēuditen se sa shpejte harrojne burrat a burrat ēuditen se sa shume mbajne ne mend grate.

LaDy_Diaspora
25-02-12, 04:04
Janė si dy planete krejtėsisht tė ndryshme, por pa njėri-tjetrin s'bėjnė aspak dhe e kompenzojnė ēdo imtėsirė qė ju mungon...sikurse yin yang-u... :wink:

http://www.happehtheory.com/wp-content/uploads/2011/07/YinYangView-YinYang.jpg

thellenza
26-02-12, 09:01
Burri.. me ndihmen e gruas.

Hajra
26-02-12, 10:50
.......Vjehrra,

Denim
30-05-12, 18:25
Burri.. me ndihmen e gruas.

Pajtohem, e vėrtetė.

Stuhi Rere
30-05-12, 18:39
parja..........

Murgesha
30-05-12, 19:36
Ata tė mėdhenjtė!

Codex
30-05-12, 22:20
I forti....

premium
30-05-12, 22:25
zgjuarit .

lovely
30-05-12, 22:31
Une:tongue:

lirik
31-05-12, 00:06
boten e mashtrojne mashtrimet gjinore --deri sa te jen lakmite dhe nen vetedijet do te jen edhe mashtrimet -mashtrimet do te pijne llasen me hile por koha esht pushka qe vret e nxjerr per hundesh haramet -koha mbi varr apo nen varr -ajo vret her do kur do merr hak

Stuhi Rere
31-05-12, 09:33
i meqmi dhe budalla

Denim
31-05-12, 12:52
Harry Houdini

rafet llapjani
07-06-12, 15:29
.......Vjehrra,


ahahahaahah Hajrush e qika e vjehrres e urta ahgaghaghaghaghaahgaghaghahgagh

romansa
07-06-12, 15:30
te menēurit :)

rafet llapjani
07-06-12, 15:33
te menēurit :)

Kush jan ata se spinjoh oj romanssssssss aghaghahgaghaghahgagh

romansa
07-06-12, 15:34
Kush jan ata se spinjoh oj romanssssssss aghaghahgaghaghahgagh

po femrat mendoj o rafet ahahahaha

rafet llapjani
07-06-12, 15:41
po femrat mendoj o rafet ahahahaha

A poa jo se paskana dit te lumet a to ku i muren ato mend se edhe mu pom duhen do veq te kutohemi pa evro ahgahgaghaaghaghaghahgaghaaghagh