PDA

View Full Version : QKa i pelqen Femres...?


Afrimi_17
09-05-09, 08:13
QKa i pelqen femres me se shumti ne bote,
nqka eshte e pasionuar per ta provuar femra
flm

emine
09-05-09, 12:49
Pikturat me magjepsin gjithmone dhe femijte e vegjel!

Dani11
09-05-09, 12:58
me bo shopping

thellenza
09-05-09, 13:57
kanuni i mangupitjo gabim e ki, se ligji evropian i pelqen me shume! :biggrin:

Une mendoj se femrave u pelqen,
- te flasin shume, kane gjithemone dicka per me tregu.
- te bojn shopping,
- te duken bukur,
- te grimosen,
- te kujdesen per familjen,
- ju pelqejn lulet, etj.,

Prishtinasja_
09-05-09, 14:29
Te ndjekim moden , te jemi te pamvarura, te jemi vetvetja, te qendrojm gjithmone prane njerzve me te dashur ! :wink:

thellenza
09-05-09, 14:31
kqyre....,se paskam dite... flm qe ma kujtove qe i pelqejn ligjet e EU dhe konventat e gjeneves.Ta kujtova se thash mos po habitesh e po harron. :biggrin:

p.s mos ma perlyj textin tim se boll mire e kam shkru vet, qyy .

Idila
09-05-09, 14:33
Befasitė e kėndshme dhe sidomos kur ajo flet, partneri t`a vėshtron nė sy. :wink:

jadore
09-05-09, 14:38
Edhe une ja u rikujtova qe kanuni i mangupit pelqehet nga femrat gjithmon....,sidomos pelqehet nga ato te shkollumet qe jan me diploma... ( qe shiten gjarija )
cilat jane ligjet e ati kanuni te mangupit ..?

Murgesha
09-05-09, 14:39
Tė ketė kujdesin e tė tjerėve aq sa ajo ju jep kujdes.

jadore
09-05-09, 14:46
besoj qe veq i ke msuar disa ..., mirpo ato jan pak qka ka tjera ne jeten e perditshme...

edhe ato aty per aty krijohen ato rregulla varet ne cilen situat je

ps: Idila moj bijo, Allahile qysh po ja u nxon goja me than me kqyr ne sy e anej e knej..., qka jeni tu e mendue veten pash Allahun ? le bre mos ja q.. nonen me fol ondrra, thue qe kena vakt na veq me juve me u marr.... mos kqyrni filma shume bijo ....se nuk jetohet me fantazi ...
cilat jane ato.?

Murgesha
09-05-09, 14:52
Ma q... nonen mue kujdesi i tyre qe ja u jep tjerve... krejt qaj kujdes um dalt sherr, qka kujdesen... thmis se vet tu ja dhan do buk.. e nem e trun thue ti i shkijeve eshte..., ani mo kur po thojn me adoptue nje thmi nga rahmeti qe kan... hhahahah ai te vetin qe ja jep Allahu e nem.. se le ma te hujin hahahahaah

per tok per tok... mos fantazoni se ju njohum me juve jena rrit...

Mos ja ba edhe ti si Dhelpra qė ju kish kallė bishti pėr veti e mendojke qė u kall krejt dyjeja.

Murgesha
09-05-09, 15:00
Jo une ju qi nonen dhelpnave me kanun te mangupit hesap si boj a, si la me rrejt shume hiq... gel gel gel...,se dhelpnat kogjo jan dinake ama une ju bi ne trag gjithe edhe ju qi nonen... !

A edhe seksi me kafshė po bajka pjesė nė kanun tė mangupave???

ALlma
09-05-09, 15:06
Ipelqen mu ndih evlershme te gjitha sferat ejetes....me qen vetvetja me arit sukses ne profesin esaj por edhe em qen me afer atyrve qe i don...nuk menjanohet edhe te duket bukur... ;)

Breshka
09-05-09, 16:19
dikon e paska sos tamli e po i fryka kosit !!!!!!!!!!!!!!!

GURI SYLAJ
09-05-09, 16:39
dikon e paska sos tamli e po i fryka kosit !!!!!!!!!!!!!!!

Kah na thojne ; Me i fry kungullit ne gardh!!!

09-05-09, 20:02
jo gabim e ki, se ligji evropian i pelqen me shume! :biggrin:

Une mendoj se femrave u pelqen,
- te flasin shume, kane gjithemone dicka per me tregu.
- te bojn shopping,
- te duken bukur,
- te grimosen,
- te kujdesen per familjen,
- ju pelqejn lulet, etj.,


kejt kah fundi, tė kujdesen pėr familjen?;)

Domira
09-05-09, 21:54
Femres i pelqen te kete rahati e harmoni:


i pelqen te ket mbeshtetjen e familjes per cfardo qe ajo ben
i pelqen kur i ka mire dhe rehat familjen
i pelqen te duket bukur, te vishet bukur, te bej grim
i pelqen te kete shoqeri te vertete
i pelqen kur mban rregull ne shtepi
i pelqen kur pret mysafir dhe ndjen kenqesi kur ia arrin te kete disponim me miq
i pelqen te marre lule
i pelqen te dhuroje dhe te marre dhurata etj etj ka shum:smile:

DEA
12-05-09, 20:39
......kur kuptohet nga te tjeret...

thellenza
12-05-09, 22:16
kejt kah fundi, tė kujdesen pėr familjen?;)
hmm, nuk i paskam kushtu rendesi renditjes! ;)

Prishtinasja_
12-05-09, 22:35
Vetevendosje ! :biggrin:

Dani11
12-05-09, 22:40
A jo liri demokraci a?

Prishtinasja_
12-05-09, 22:44
A jo liri demokraci a?

Mjafton qe te vetevendosim dhe me ate ta fitojm "nje demokraci" te duhur por jo jasht limitit ! :wink:

Dani11
12-05-09, 22:50
Mjafton qe te vetevendosim dhe me ate ta fitojm "nje demokraci" te duhur por jo jasht limitit ! :wink:

Vetvendosjen e fitoni nga vetefakti qe ju me deshire e zgjedhni te dashurin apo bashkeshortin, me te pame e jo me msitni pa e pa hiq.Po keshi....

Amina
12-05-09, 22:50
Paska limit femra a ? se paskam dite valla tek jam shkue posht une i mjeri pa e dite..

Ku perfundon limiti i femres sipas bindjes se shqiptares ?


Perfundon aty ku vendos vete!

Amina
12-05-09, 22:57
Perfundon aty ku e din tuten hak ! se kurr sperfundon ne mendjen e saj.

"Tuta hak" dihet vetem nga femija.

Prishtinasja_
12-05-09, 22:58
Paska limit femra a ? se paskam dite valla tek jam shkue posht une i mjeri pa e dite..

Ku perfundon limiti i femres sipas bindjes se shqiptares ?

K15 ,

sipas mendimit tim ai limit perfundon deri sa vete femra mendon se eshte boll !
Ēdo femer duhet ditur se kur eshte boll !:wink:

Femra duhet vete ta ruaj dhe ta qmoj ate liri qe e ka sepse femra sot dita dites ajo vete po e merre fatin e saj ne duart e veta !

Prishtinasja_
12-05-09, 23:06
Vetvendosjen e fitoni nga vetefakti qe ju me deshire e zgjedhni te dashurin apo bashkeshortin, me te pame e jo me msitni pa e pa hiq.Po keshi....

Normal qe edhe kjo eshte nje pjese e vetevendosjes !
Nuk jemi ne kohen e "Ali Bungut" qe dikush tjeter te vendos per fatin tone ! :biggrin:

Amina
12-05-09, 23:10
pai femra edhe fėmija kur o ne pytje deshira jan te njejt... shpis flaken ja qesin per qe dijn kur o mjaft

Ps: Prishtinase, kjo pergjigjeje vlen edhe per repliken tende... ndaj shkrimit tim.

Nuk mund te thuash qe "ja qesin flaken shtepise" per deshira, veq se ndoshta kan nje "qellim" me te kjarte, se cfare deshirojn te arrijne. Dhe ne at drejtim edhe punojne.

Prishtinasja_
12-05-09, 23:16
Nuk mund te thuash qe "ja qesin flaken shtepise" per deshira, veq se ndoshta kan nje "qellim" me te kjarte, se cfare deshirojn te arrijne. Dhe ne at drejtim edhe punojne.

Pajtohem me ty Amina !

Dani11
13-05-09, 10:25
Te mos perballet me realitetin

Murgesha
13-05-09, 10:52
E si munden ta dinė mashkujt ēka na pėlqen ne femrav??

Dani11
13-05-09, 11:01
E si munden ta dinė mashkujt ēka na pėlqen ne femrav??

Informohemi ne internet

Murgesha
13-05-09, 11:26
Dhe ju besoni pikė pikė atyre informatave!!!

Dani11
13-05-09, 11:36
Gjithesesi jemi te detyruar ti besoim

Murgesha
13-05-09, 11:48
Gjithesesi jemi te detyruar ti besoim

E pra unė nuk pajtohem.

Nuk janė informata prej burimeve tė sigurta.

Dani11
13-05-09, 12:05
E pra unė nuk pajtohem.

Nuk janė informata prej burimeve tė sigurta.

a pajtohesh kur te them se ju femrat me shume e doni nje rrene te premtuar se sa nje realitet ne dore

Murgesha
13-05-09, 12:13
a pajtohesh kur te them se ju femrat me shume e doni nje rrene te premtuar se sa nje realitet ne dore

Unė nuk mund tė flas nė emėr tė tė gjithave femrave. Por tek unė nuk qėndron ky pohim i joti.
Dhe ti nuk mund ti pėrgjithėsosh tė gjitha femrat nėse tė ka rastis tė ndash jetėn me njė tė tillė.

Dani11
13-05-09, 12:17
Unė nuk mund tė flas nė emėr tė tė gjithave femrave. Por tek unė nuk qėndron ky pohim i joti.
Dhe ti nuk mund ti pėrgjithėsosh tė gjitha femrat nėse tė ka rastis tė ndash jetėn me njė tė tillė.

Fatmirsisht nuk e kam ate problem, mirpo ti siq duket ende nuk e paske kuptuar qe gjithmone ka perjashtime ne qdo sfer.

Murgesha
13-05-09, 12:21
Fatmirsisht nuk e kam ate problem, mirpo ti siq duket ende nuk e paske kuptuar qe gjithmone ka perjashtime ne qdo sfer.Tė mė falėsh se unė mendova qė je ka flet prej pėrvoje dhe tek e kam kuptuar me kohė se ka pėrjashtime nuk ja dhashė tė drejtėn vedit tė tė pėrgjigjem nė mėnyrė tė pėrgjithshme.

Prej nga bindja jote se femrat parapėlqejnė rrenėn e premtuar pėrpara realitetit mbasi pėr vete nuk e paske atė problem.

DEA
15-05-09, 07:42
Nga rrethi i gabuar mund edhe te lindin deshirat e gabuara, eshte fakt.
Por nuk besoj qe pyetja eshte shtruar cilat jane deshirat e femrave te deshtuara!
Femra pelqen te akceptohet si person qe eshte dhe te vlersohet aq sa i takon, nuk deshiron te nen e as mbivlersohet, e as te marre me shume e as ma pak se aq sa e meriton.

halla e madhe
15-05-09, 12:35
...mos t'i perzihet kush n'telashe kur ajo asht me gajle te veta, veq atehere kur ajo lejon dikend ti ndihmoj,perndryshe femrat jane te zojat e vetit dhe jo te komplikuara:wink:

thellenza
15-05-09, 15:36
Kqyre more ku na i qin nonen me 2 vjet fakulltet te kryeme edhe ata ligjerata se provimet si kan perfunudue ende ne evrope e gjetiu..., ku ja nisen me vlersue me demek qe kan kryer doktorraturen apo kan shpik ne shkenc diqka......,eu ku spo muj baj hiq bre Zoti hajr e boft.

Lene bre pash Allahun mos boni ktu gel gel gel... femla anej knej...

me tju qi nonen dajak vallahin prej gzimi brima ju nihet ne shtat kojshi...
q.. nonen ne b....

quratqetash vjen Jadore-ja e ju hin fshis qetyne shkrimeve tua :biggrin:

Femrat dojne romantike.

Makresh
15-05-09, 15:56
Kqyre more ku na i qin nonen me 2 vjet fakulltet te kryeme edhe ata ligjerata se provimet si kan perfunudue ende ne evrope e gjetiu..., ku ja nisen me vlersue me demek qe kan kryer doktorraturen apo kan shpik ne shkenc diqka......,eu ku spo muj baj hiq bre Zoti hajr e boft.

Lene bre pash Allahun mos boni ktu gel gel gel... femla anej knej...

me tju qi nonen dajak vallahin prej gzimi brima ju nihet ne shtat kojshi...
q.. nonen ne b....

qurat


TREGO RESPEKT PER NENEN QE TE BARTI ! Ju pergjigje njeri prej te derguareve N'etiopi tek mbreti i krishter kur e pyeten se pse Muhamedi a.s. i ka mesuar qe gruaja eshte baraz i burrit.


Kurse ti, ke kujdes Krijuesin tend !

Rozafa
15-05-09, 19:19
Kqyre.... thash tja u msoj pak kanunin e mangupit... oj thellenza.

s.a. Makrsh, jo bo kto jon do far kishe na te shkollume e dojna ksi tretmani e anej e knej... e femra don keshtu e ashtu...
qehren e muslimaneve kto nuk ta kan..., gjarija jon kto pos dajaku i bjen ne din...

.......lungt....:biggrin: bara!!!!!!!!

Rozafa
15-05-09, 21:20
Ok snygging,om du säger

Tack...:wink:

15-05-09, 22:25
Se s'kam ndonje arsye te justifikohem se nuk kam ndermend te bej krushqi.

I kam inat meshkujt qe u bejne komplimenta femrave vetem sa tu be qejfin. Nuk me pleqejne njerezit qe me bejne lajka kur nuk i meritoj. Sinqeriteti edhte i rendesishem per mua. Gjithashtu menyra se si komunikon eshte e rendeshme, kjo perfshim inteligjencen kur flet apo menyre se si diskoton. Ijnorantet i kam inat,

thellenza
17-05-09, 15:37
Kqyre.... thash tja u msoj pak kanunin e mangupit... oj thellenza.

s.a. Makrsh, jo bo kto jon do far kishe na te shkollume e dojna ksi tretmani e anej e knej... e femra don keshtu e ashtu...
qehren e muslimaneve kto nuk ta kan..., gjarija jon kto pos dajaku i bjen ne din...Thone, dicka qe nuk i interson njeriut nuk mund ta mesoj kurr! S'e di si edhe kush do ta mesoj kanunin, kur kanuni sot nuk i ineterson askujt ?!

pirro
17-05-09, 18:34
Mos me ja prish tymin e duhanit ( nese e pin) , pendryshe ka qef me e ngu cka te thot.

Jana
17-05-09, 18:39
Mos me ja prish tymin e duhanit ( nese e pin) , pendryshe ka qef me e ngu cka te thot.

Edhe duke pi cigare me shiku Bog Bother ahahahahahahahahhaahhaha

pirro
17-05-09, 18:41
Edhe duke pi cigare me shiku Bog Bother ahahahahahahahahhaahhaha

Ti a po e sheh pra pse jam anti big brother hahahahaha

Jana
17-05-09, 18:45
Ti a po e sheh pra pse jam anti big brother hahahahaha

Hhahahahahahahaahha
Eh...valla pem vjen keq...se s'ki sha ban hahahahahhaha

pirro
17-05-09, 18:47
Jo bre Jana se ne kete rast jam une femra hahahahahaha se as nuk e prishi tymin e cigares edhe boj cka te du hahaa

Jana
17-05-09, 18:51
Jo bre Jana se ne kete rast jam une femra hahahahahaha se as nuk e prishi tymin e cigares edhe boj cka te du hahaa

Hhahahahah kush bre...po ti nuk guxon me u ndi e le mo me ja prish qefin femres hahahahahahahha...

Peja-Boy
17-05-09, 19:44
Femres i pelqen me fol me shoqe per ndonje femer tjeter ....

selvija
17-05-09, 20:12
Mu livdu kishe une qikaq (ama lavdatat jan te ndryshme

thellenza
17-05-09, 21:51
Do ta msojsh me apo pa dashje... nje dite , edhe ata ne praktik si zbatohet...As me dashje as pa dashje... cka nuk me ineterson nuk e mesoj.

thellenza
17-05-09, 22:40
Ki me ngel tu ndrrue burra ti edhe shume tjera qe mendojn veq ju ekzistoni ne ketee bote dhe vetem rregullat dhe deshirat e juaja vlejn.Jo nuk kam mendu as nuk mendoj se vetem une egzistoj,(si te mendoj keshtu?!!) por nese do ta kem fatin qe te martohem me nje burr i cili hec me kanunin,(te cilin kurr nuk kisha me zgjedhe, vetem nese me kapercen se per te vlen dhe perdoret kanuni) athere ndoshta edhe mund te me ndodhe qe ta ndrroj, sepse kanun me nuk ka, nuk vlen ai ligj(a cka i thuhet atij) me. Une, dhe besoj qe edhe shumica e njerzve sot, e zgjedhin partnerin me te cilin gjejn gjuh te perbashket dhe jan te gatshem edhe te bejn kompromise mes veti. Nuk vlene ajo rregulla ku eshte dashte te bej vetem njeri si te doj tjetri.

Murgesha
17-05-09, 22:51
http://cosgan.de/images/midi/boese/s020.gif edhe mi thonė http://cosgan.de/images/midi/boese/s010.gif

ShEjToNkA
17-05-09, 22:53
http://cosgan.de/images/midi/boese/s020.gif edhe mi thonė http://cosgan.de/images/midi/boese/s010.gif

Kush- kujt ėshtė duke i sjell, e kam ditė se herdo - kurdo nė fjalė tė mija keni m'u kthy, ani pse jeni civilizu:biggrin:

Oqeani
17-05-09, 22:55
http://cosgan.de/images/midi/boese/s020.gif edhe mi thonė http://cosgan.de/images/midi/boese/s010.gif


Kjo dihet pse kan qef ashtu ....http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Idila
18-05-09, 12:44
...tė gatuaj!

loriku04
18-05-09, 13:28
Te Jene Dominante Ne Gjdo Aspekt

thellenza
18-05-09, 19:46
d.m.th femra kerkon sfid njekohsisht se nese e sfidon partnerin e vet kerkon tjetrin te radhes, keshtu qe gjithmon o mire me ja sos mirpo gjithmon ko me bo perpjekje me te sfidue..Thellenza, loqko, nuk eshte ajo veq ndahna nga burri se pasi te ndahesh vlera te bjen me 85% ne mentalitetin shqiptar e nese don ti me marr naj njo tjeter ok... ata si kushtojn renedesi...., nuk munesh me mat pusa kollaj ti kur martohesh..,se nese ndahesh demtohesh me teper.... ani ma me pas thmi.

leni kto sene mos boni ktu kili mili po trusnu
Jo me u nda veq qashtu, ndarje pa arsyje nuk ka, por aty ku sot perdoret kanuni aty bashkim me deshire nuk mund te kete. Te bie vlefta nese ndahesh? Ndoshta, por edhe te sakrifikosh me te shtrenjetn -> jeten, vetem te mos te "bie vlfeta" as ajo nuk pranohet sot.

Amina
18-05-09, 22:27
Ah dajaku i bjen ne udhe te shtuzmet/tillat ( me gramatik haku i thellenzes ) se nuk e kupton ajo qka i bjen e shtuzme.

Paramendo, veq e ka rexhistrue njerin nga fakulltetet ne evrope,apo edhe naj kurs ( kuptohet ne evrope ven ka sa dush per me u rezhistrue nuk ka nr te kufizum te studentve me konkurue... me per kalue testin e pranimit), kur shkon ne kosove ne pushime... veq ka diplomue per ata te kosoves, kishe ka diplomue ne fakulltet me 10 she... rren te sos, ja reh veti thue ti kjo a..., kur te kqyrsh 2 provime i ka dhan edhe u hy borxh tu marr pare prej shteti me i kthye kur te hyn ne pune.

(Sachen gibts, die gibt es gar nicht!!)

thellenza
18-05-09, 22:31
...me bo shopping.

Oqeani
18-05-09, 22:31
...tė gatuaj!

Po moj ma kujtove piten me xhize !

halla e madhe
26-05-09, 16:09
...kur t'merre dita me zhege si sote, te gjeje nje hije te fresket me nje lenge te ftohet te pushoj deri ne mbremje(fola per vete):wink:

Oqeani
26-05-09, 16:24
...kur t'merre dita me zhege si sote, te gjeje nje hije te fresket me nje lenge te ftohet te pushoj deri ne mbremje(fola per vete):wink:

Edhe nje akullore nuk do ta refuzoni !

halla e madhe
26-05-09, 16:27
Edhe nje akullore nuk do ta refuzoni !...flm shume,akulloret nuk mi kenda,kafe po!:wink:

pirro
26-05-09, 20:56
Veq qelne gojen krejt ju plotesohen, sikur me qant te sport billit

Oqeani
26-05-09, 20:59
...flm shume,akulloret nuk mi kenda,kafe po!:wink:

Pse me beni te levizi ...

halla e madhe
26-05-09, 21:28
Pse me beni te levizi ......une akoma po pushoj..ndoshta deri neser:biggrin:

ps;mbremje te kendshme!

Dani11
26-05-09, 22:57
Veq qelne gojen krejt ju plotesohen, sikur me qant te sport billit

Jo more thuj si me qante te Sabri Fejzullahut hahahah.......

shfletuesi_
26-05-09, 23:00
...Ti degjoj femrat tjera per reth qe flasin per te... Wauu qfar bluze kish ble... Qfar sandalesh.. Sa mire i rishin qfar Frizure, qfar Fenirimi, Qfar Grimi... Ja keto gjera i kan qejf femrat.. Pike..

Murgesha
26-05-09, 23:32
...Ti degjoj femrat tjera per reth qe flasin per te... Wauu qfar bluze kish ble... Qfar sandalesh.. Sa mire i rishin qfar Frizure, qfar Fenirimi, Qfar Grimi... Ja keto gjera i kan qejf femrat.. Pike..

Mjerisht nuk kan rast mi ni thuaja kurr ha,hahahahahaahahahahahaha

Urata
27-05-09, 03:56
to be loved....

shfletuesi_
27-05-09, 08:14
Mjerisht nuk kan rast mi ni thuaja kurr ha,hahahahahaahahahahahaha

Po jo vet po per okolla nga shoqet :P :tongue: :cool: Sot rrin me nje shoqe e pyet per shoqen tjeter... e neser rrin me tjetren nxerr fjale prej tjetres e keshtu me radh....Femrave ju pelqen muhabeti i thashethemeve..

Amina
27-05-09, 20:00
[quote=shfletuesi_]Po jo vet po per okolla nga shoqet :P :tongue: :cool: Sot rrin me nje shoqe e pyet per shoqen tjeter... e neser rrin me tjetren nxerr fjale prej tjetres e keshtu me radh....Shyqyr me perjashtime hehehe

shfletuesi_
27-05-09, 20:05
[quote=shfletuesi_]Po jo vet po per okolla nga shoqet :P :tongue: :cool: Sot rrin me nje shoqe e pyet per shoqen tjeter... e neser rrin me tjetren nxerr fjale prej tjetres e keshtu me radh....Shyqyr me perjashtime hehehe

Shyqyr bafsh hahaha.. n ormal se te gjitha njesoj sjan ama... shumices i pelqen

Urata
28-05-09, 03:55
me u shminku....

Trina_1
28-05-09, 09:28
Me fjet shum :biggrin:

Urata
28-05-09, 16:38
me u picillu...

shfletuesi_
28-05-09, 16:42
Me vesh HalliHopke.. qe t'ju duken kembet e rrezita haaaaahahahahahhaha

Urata
28-05-09, 16:42
me provoku....

shfletuesi_
28-05-09, 16:44
Me kqyr burrin e huj....

Dani11
28-05-09, 17:11
Peslirshi hahaha...

romansa
28-05-09, 18:33
me u livdue..

Dani11
28-05-09, 22:21
Mos me pas vjeherr.

Urata
28-05-09, 22:21
me udhetue...

Makresh
28-05-09, 22:32
Maqinat e eneve dhe te rrobave ;-)

Urata
28-05-09, 22:35
takat....

SANTANA-29
28-05-09, 22:36
Pyetje e rand per mu tybe diqa,femres qka si pelqen :biggrin:

Urata
29-05-09, 00:27
shume veshje te brendshme....

legjionari
29-05-09, 06:03
vshtire eshte me e ditė!

Urata
29-05-09, 18:53
me pase 'gjoksa' keksi....
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....

halla e madhe
29-05-09, 20:03
me pase 'gjoksa' keksi....
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........edhe ti mooooo,krejt deshirat naj shprrallove oj virone, po ti le ndonje t'ja qellojne burrnimi:biggrin:

Shqiptare_ne_Turqi
29-05-09, 21:56
...edhe ti mooooo,krejt deshirat naj shprrallove oj virone, po ti le ndonje t'ja qellojne burrnimi:biggrin:
qe deeeee , halla e madhe :biggrin: :biggrin:

Urata
29-05-09, 23:09
mi paste kembet keksi....
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

o halle e madhe e moter n'turki jua puth faqet te dyave....!

shfletuesi_
29-05-09, 23:10
Ta ken burrin si Mehmet Kosovari haaaaaaaahahahahahahha

Urata
29-05-09, 23:37
me vallezue....

mitrovicali
30-05-09, 13:41
Hahhahah une sedi se qka i pelqen sot femnes kur krejt i ka ne dor meqense i ka pas gjithmon

shfletuesi_
30-05-09, 15:17
Te jet ne qender te vemendjes...

halla e madhe
30-05-09, 15:37
Te jet ne qender te vemendjes...
...jo te gjithat,disa ndoshta:biggrin:

guriko
30-05-09, 15:49
me komandu burrin .

Urata
30-05-09, 16:25
me komandu burrin .ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... mos fol ma!

mitrovicali
30-05-09, 16:32
pom duket se femnes i pelqen mas shumti kur permenet fjala (burr (Pse?

e-uritura
30-05-09, 22:27
Shendeti, harmonia familjare!

Guri i madh
30-05-09, 22:53
femna ka deshir qe burri i saj me i pas 200 cop dele 50 lop 100 hektar tok buke e me punue nat e dit pa u ndal

Urata
31-05-09, 03:27
me shume se me u dashte, asgje n'kete bote....!

>>{SpOnGeBoB}<<
31-05-09, 14:26
shife mara a une kam menue qe krejte tjeter send i pilqen femres :tongue: :tongue: nuk e kam dijten qe i kane 1 milion e njiqindmije deshira amo sha zote mas miri ja bojne meshkujt qe nuk i pysin hiq se nuk i nalin mara deshirat e tyne :tongue:

bert
31-05-09, 16:54
dashuri, respekt dhe jeta ne cift

Eddi
31-05-09, 16:57
respekti
komplimentet

Shqiptare_ne_Turqi
31-05-09, 19:52
me shume se me u dashte, asgje n'kete bote....!:smile: absolutisht .... !

Shqiptare_ne_Turqi
31-05-09, 19:56
shife mara a une kam menue qe krejte tjeter send i pilqen femres :tongue: :tongue: nuk e kam dijten qe i kane 1 milion e njiqindmije deshira amo sha zote mas miri ja bojne meshkujt qe nuk i pysin hiq se nuk i nalin mara deshirat e tyne :tongue:
njéme deee ... :redface: :biggrin:

sha zoten nuk ju bjen mire, spongebob :biggrin: :biggrin:

shfletuesi_
31-05-09, 20:04
Te flasin shuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmm

>>{SpOnGeBoB}<<
31-05-09, 20:05
njéme deee ... :redface: :biggrin:

sha zoten nuk ju bjen mire, spongebob :biggrin: :biggrin:

sha zoten mire hiq nuk i bjen me ja digjue qato deshirat femnes, se qishtu thojke i moqmi kurre grujen mos me digjue.

halla e madhe
31-05-09, 20:15
Te flasin shuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmm

jo!!!...sipas rastit,rrini ju rehat edhe na s'kemi pse te flasim:biggrin:

shfletuesi_
31-05-09, 20:17
jo!!!...sipas rastit,rrini ju rehat edhe na s'kemi pse te flasim:biggrin:

shazote femrat veq kqyrin me nerr fjall qysh me ba llaf shuuuum... te rralla jan ato qe flasin pak.... o edhe hiq mos paqin cka me ba ja nisin e keshin kojshiken ;p

u qyqja nates keshtu u qyqja nates ashtu...

halla e madhe
31-05-09, 20:17
sha zoten mire hiq nuk i bjen me ja digjue qato deshirat femnes, se qishtu thojke i moqmi kurre grujen mos me digjue.


..edhe te moqmit ishin mbushe mend, hyzmetii i gruas asht i mire ne ditet e pleqnise:biggrin:

bert
31-05-09, 20:17
dashuri e ngrohtesi po qe femer e mire

Shqiptare_ne_Turqi
31-05-09, 20:19
sha zoten mire hiq nuk i bjen me ja digjue qato deshirat femnes, se qishtu thojke i moqmi kurre grujen mos me digjue.iiihaaaaa o met ne te moqmen,t'thash uné se qa ju ..... !
njehere flas une :biggrin: hahahahahhhaaa

>>{SpOnGeBoB}<<
31-05-09, 20:21
..edhe te moqmit ishin mbushe mend, hyzmetii i gruas asht i mire ne ditet e pleqnise:biggrin:

pernime qashtu po thue a. Sha zotin hiq nuk e besoj qate pune se diqyshna e kane mara sa me mashtrue demek hajde qitash me ja plotsue tana deshirat e kishe ja kthejne kusurin ne pleqni.:tongue:

shfletuesi_
31-05-09, 20:23
Te jet ne qender te vemendjes... Femra eshte Dyreku i Shpis bre Burri eshte Catija... ama perseri femres i pelqen te hyp lart mbi Cati...

bert
31-05-09, 20:27
Te jet ne qender te vemendjes... Femra eshte Dyreku i Shpis bre Burri eshte Catija... ama perseri femres i pelqen te hyp lart mbi Cati...
cfare dreqin kerkon ne cati? hahahahahahahahah

halla e madhe
31-05-09, 20:32
pernime qashtu po thue a. Sha zotin hiq nuk e besoj qate pune se diqyshna e kane mara sa me mashtrue demek hajde qitash me ja plotsue tana deshirat e kishe ja kthejne kusurin ne pleqni.:tongue:...s'ka tash, me kontrata po behen martesat,po s'i plotesove kushtet t'han furra:biggrin:

Oqeani
31-05-09, 20:33
..edhe te moqmit ishin mbushe mend, hyzmetii i gruas asht i mire ne ditet e pleqnise:biggrin:

Hala kocin e forte e kam... ja kafen vete e bera, mos mbetsha per hyzmet sa thahem e terem ( hala ky koc po i bene nga dy kafe)http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

halla e madhe
31-05-09, 20:37
shazote femrat veq kqyrin me nerr fjall qysh me ba llaf shuuuum... te rralla jan ato qe flasin pak.... o edhe hiq mos paqin cka me ba ja nisin e keshin kojshiken ;p

u qyqja nates keshtu u qyqja nates ashtu...

..allahile,kur flasin keshtu,je aty prezent dhe i ndegjon a, pse nuk nderhyn dhe te shofesh cfare pergjegje do te merr nga ato:biggrin: mbasi e dine qka flasin paske shoqeri te mire atehere...qenke shpion i grave...hahahahahahaha

bert
31-05-09, 20:38
ose dil e bleje dhe ske pse merzitesh

halla e madhe
31-05-09, 20:39
Hala kocin e forte e kam... ja kafen vete e bera, mos mbetsha per hyzmet sa thahem e terem ( hala ky koc po i bene nga dy kafe)http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

...hallall te qofte!.“e paske fitu gjenetin pa shybe qysh sonte:biggrin:

shfletuesi_
31-05-09, 20:46
cfare dreqin kerkon ne cati? hahahahahahahahah

Hahah o Berti femrave ju pelqen te jen me lart Se burrat prandaj .... :P

shfletuesi_
31-05-09, 20:47
..allahile,kur flasin keshtu,je aty prezent dhe i ndegjon a, pse nuk nderhyn dhe te shofesh cfare pergjegje do te merr nga ato:biggrin: mbasi e dine qka flasin paske shoqeri te mire atehere...qenke shpion i grave...hahahahahahaha

Per bes jo nuk jam spiun i tyre apo agent i femrave qe thon ahha....

isha nje dite ne stacion duke pritur kishin qen 2 femra aty... edhe bisedoshin ne heshtje femrore e din si flasin femrat ne heshtje, flasin edhe mendojn qe si degjon askush hahahahaha... eh mozomakeq qfar bisedash, filanja moj me filanin fistekja me fistekun. etj etj... u largova nga aty hahaha prandaj thash ju pelqen te flasin per kojshike :P kur s'kan qka bejn..

bert
31-05-09, 20:50
Hahah o Berti femrave ju pelqen te jen me lart Se burrat prandaj .... :P
jo ne cati lo se do thyejne qafen

LABI
31-05-09, 23:12
Sa fanatika qe jeni bre!! Aty ku kerkohet mbeshtetje, perkrahje, avkokim te partneres, shoqes, motres, te dashures, gruas, ngurtesoheni si mumjeee ...!! Lerni rend t'shprehen femrat , ku e dini se cfare dojne ato pederisa s'ju lini rend , s'e gjeni FORCEN, DURIMIN T'I DEGJONI (vete-diciplinohuni) lereni rend he Azzzganaa ?!


JENI ME KONSTRUKTIV !

:biggrin: :biggrin:

Jana
31-05-09, 23:22
Sa fanatika qe jeni bre!! Aty ku kerkohet mbeshtetje, perkrahje, avkokim te partneres, shoqes, motres, te dashures, gruas, ngurtesoheni si mumjeee ...!! Lerni rend t'shprehen femrat , ku e dini se cfare dojne ato pederisa s'ju lini rend , s'e gjeni FORCEN, DURIMIN T'I DEGJONI (vete-diciplinohuni) lereni rend he Azzzganaa ?!


JENI ME KONSTRUKTIV !

:biggrin: :biggrin:

Ku je kan ma heret bre...
Halla te koft....

Urata
01-06-09, 02:11
dashuri e ngrohtesi po qe femer e mirese luen as topi i allamanit kete te thene....

bert
01-06-09, 02:49
thank you

vjeshta
28-06-09, 21:52
Mė pas zė n'kapitull!

Dani11
28-06-09, 22:43
Femres i pelqejn shume gjera dhe se meritoin qe qdo mengjes ne mashkujt ti pyesim si dhe me qka te ju gezoim sot.

Krijuesi na ka nderu dhe na ka shperbly,qe na ka mundesu ti kemi femrat ne jeten tone.

thellenza
28-06-09, 22:48
..te perlahet shpesh. :biggrin:

Arkza
29-06-09, 16:35
Qe mos te ja prish askush Gjumin :biggrin:

Arkza
29-06-09, 16:36
Qe i don Embelsirat edhe pse shumica e Femrave mbjan Diet e thojn jem diet e kur te keqyrsh Kafen me nje Cop Llokum :biggrin: :biggrin:

Zero Cool
29-06-09, 16:37
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa sendet i pelqejn femres phiiiiiiiiiiiiiiiiiii ku mi marr gjith ato se :confused:

Arkza
29-06-09, 16:39
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa sendet i pelqejn femres phiiiiiiiiiiiiiiiiiii ku mi marr gjith ato se :confused:Shume Leht bre Zero , veq thuaje kete Po e Dashur ne Enderr ishalla i ke :biggrin:

thellenza
29-06-09, 16:49
..nje pershendetje me nje lule.

Zero Cool
29-06-09, 17:08
Shume Leht bre Zero , veq thuaje kete Po e Dashur ne Enderr ishalla i ke :biggrin:

heeee mi shti vetit telashe e me ja qu ne enderr pastaj :tongue:

aLbaChiCk
29-06-09, 17:22
Me pas Burrin e urt :biggrin:

Kaqanikasja
29-06-09, 17:30
heh Valla qka mos qka i pelqejn femres as lumi Lepenc si mbulon hahahahaha

pirro
29-06-09, 17:49
Burri osht koka e shtepise ndersa femna osht qafa e shtepise ( dmth qafa e levize koken kah te don). Qishtu thojn ama se besoj qe osht e vertet

Kaqanikasja
29-06-09, 17:50
Burri osht koka e shtepise ndersa femna osht qafa e shtepise ( dmth qafa e levize koken kah te don). Qishtu thojn ama se besoj qe osht e vertet


Hahhahaha mir qe po e pranoni hahahahah

pirro
29-06-09, 17:54
Hahhahaha mir qe po e pranoni hahahahah

hahahahaha po ke qef pooooo..

Dani11
29-06-09, 19:26
Burri osht koka e shtepise ndersa femna osht qafa e shtepise ( dmth qafa e levize koken kah te don). Qishtu thojn ama se besoj qe osht e vertet

Pirro truni i thot qafes leviz hahah..

pirro
29-06-09, 19:34
Pirro truni i thot qafes leviz hahah..
per qata thash se nuk e besoj hahaa

Dani11
30-06-09, 15:25
Valla edhe sheqerat e larem i pelqein femres, ani ne fitil i knaqin krejt hahaha....

GURI SYLAJ
30-06-09, 15:54
Me e pas burrin ja biznismen ja politikan ...qe rralle eshte ne shtepi...!??

pirro
30-06-09, 16:33
Me e pas burrin ja biznismen ja politikan ...qe rralle eshte ne shtepi...!??

hhahahahhahhahahhahahhahahahahhahahaah po de poo...

pirro
30-06-09, 16:34
Ani kur e sheh ne TV prej shpise

Zero Cool
30-06-09, 19:47
qe qka i pelqen:

premium
30-06-09, 23:20
Nuk ka kufi se sa gjėra i pėlqejn femrave, pasi edhe moda nuk ka kufi !

SANTANA-29
30-06-09, 23:30
http://www.neeltjerobbe.nl/pagina%27s/nature/nature/album/slides/rozen.JPG

Kaqanikasja
01-07-09, 14:49
hahahahaha po ke qef pooooo..

Hahha jo qe po kam qejf po realiteti eshte ky

DEA
03-07-09, 21:58
Mua me pelqen jeta e rregullt familjare.

Prishtinasja_
03-07-09, 23:32
Mos me na e prish terezin !:biggrin: