PDA

View Full Version : Cila ėshtė Dhurata e cila ju ka pėlqyer mė sė shumti


RRUSHI
11-10-03, 09:33
DHURATA IME E CILA EDHE SOT E KESAJ DITE VAZHDON TE NGELET E FRESKET NE KUJTIMET E MIA ------FESTOJA DATLINDJEN NE PIZZERIN VENERA NE PRISHTIN---TE GJITH TE FTUARIT ISHIN PREZENT KISHTE KALUAR VETEM GJYSM ORE KUR FUTET GRUPI MUZIKOR FISNIKET--SI DHURAT NGA SHOKET E MIJ TE DHOMES---GRUP I CILI ASO KOHESH ISHTE PIK E DOBET E IMJA--ISHA STUDENT

Donna
12-10-03, 00:42
Dhurata ma e mira

mmmmmmmmmm

eshte nje e dores edhe thot aty

I (L) E**** (emri)

ajo duhet me qen ma e mira

RRUSHI
12-10-03, 07:59
I LOVE EDONA DESHE TE THUASH SIGURISHTDHURAT TE BUKUR ---

AI QE TA DHUROI NGA PRIZRENI ISHTE APO :wink:

LIBERO_78
14-10-03, 14:04
MUA NUK ME BEJNE PERSHTYPJE DHURATAT TE TIPIT MATERIAL..ME SHUME KUJDESEM QE TE ME DHUROJ DIKUSH RESPEKT DHE SINQERITET KETO JAN DHURATAT QE I DESHIROJ TE MI JEP DIKUSH POR EDHE TI JA DHUROJ DIKUJT JANE TE QMUARA APO JO TE DASHUR FORUMCISTA :arrow:

jehona
17-10-03, 22:49
ju pershendes, valla une nuk po di qka me shkru per kete teme, se askush nuk me ka dhuru diqka ta permendi tash ketu, hahhahah :wink:

TONINO
24-10-03, 22:55
ju pershendes, valla une nuk po di qka me shkru per kete teme, se askush nuk me ka dhuru diqka ta permendi tash ketu, hahhahah :wink:Ooooo kuje jehona aje mir, valla kur e kam lexu qka ke shkru syt mu kan mbush me lot, por ndoshta njė dit do del dikush qė dot ju dhuroj at qė e prisni tju dhuroj.

__________________________________________________ ___________Geto_21

TONINO
25-10-03, 20:28
PĖR MUA ĖSHTĖ DHURATA MA E MIRA QE M'KA TAKUAR ZOTI ME Geto_21, KA KOH QĖ E KAM PRITUR AT DHURAT DHE NĖ MOMENTIN QĖ FILLOVA TI HUMBI SHPRESAT, ZOTI MĖ TAKOJ MĖ AT QĖ E KERKOJA.DHE QDO HER QĖ E TAKOJ MĖ DUKET SIKUR TA TAKOJA PĖR HER TĖ PAR, GJITHNJĖ MA SHUM MĖ SHTOHET DASHURIA NDAJ SAJ.

__________________________________________________ ___________Geto_21

lazdrani
06-12-03, 11:39
Dhurata kam marre shume bre por kam dhene po ashtu!!!!

Nje dhurat nuk do ta harroja kurre ne ditelindjen time kisha tri dite te lira,

ate bote isha me nje ex dashnore me thirri nga zyra e vete dhe me tha:

Shpirte benu gati per nje ore se do te udhetojme ne Hamburg per tri dite.

Ishte shume bukure ne Hamburge kaluam ne nje Hotel shume te bukure ku vetem pasoniket aty kalonin 5stern,Kaluam shume bukure shikuam tere qytetin e hamburgut,portet,museut etj etj.Diten e trete ishte befasia ime ky dashnorja me tha mbulli syte per pake kohe ku edhe e bera ate,pasi qe i qela syte isha ne nje aeroplan ku fluturuam mbi qytetin dhe nje nje mesazhe ne nje shirit te madhe shkruante "LAZDRAN"ICH LIEBE DICH....S.E. ishte kjo nje dhurate e bukure qe nuk harrohet bre :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

diana
06-12-03, 12:04
Dhurata me e mire per mua jane te gjitha puthjet e tija secilin mengjez kur cohem me te...te gjitha ledhatimet ...te gjitha afekcionet...si dhe kur dalim sebashku...udhetojme apo dicka tjeter...

Murgesha
06-12-03, 17:50
Kam marre njeher nje puthje falenderimi nga personi qe dua me se shumti ne bote, ajo ishte dhurata qe kurr nuk mund ta harroj.

faton halimi
28-12-03, 19:11
Dhurate qe me ka pelqy me se shumti fatekeqesisht nuk kam hale veq shpresoj qe do ta kem ne te ardhmen,po e ndjej qe kom me pas nje dhurat shume te qmuar edhe ato bile nga ajo qe e duaaaaa me se shumti ne rruzullin tokesor

In Da Houze
28-12-03, 20:55
Dhurata me emirre eshte qe jam gjalle ndersa te tjerat vijn m rend ska gje per tjerat

por nje nder to eshte.. se me kan dhuruar zingjirin me te forti dikund rreth 54o euro per mue super eshte per rapera por edhenje dghhurat nga ish e dashura eshte se kam fitue nje puthje 15 minuta kaq///

In Da Houze
28-12-03, 20:55
Dhurata me emirre eshte qe jam gjalle ndersa te tjerat vijn m rend ska gje per tjerat

por nje nder to eshte.. se me kan dhuruar zingjirin me te forti dikund rreth 54o euro per mue super eshte per rapera por edhenje dghhurat nga ish e dashura eshte se kam fitue nje puthje 15 minuta kaq///

In Da Houze
28-12-03, 20:55
Dhurata me emirre eshte qe jam gjalle ndersa te tjerat vijn m rend ska gje per tjerat

por nje nder to eshte.. se me kan dhuruar zingjirin me te forti dikund rreth 54o euro per mue super eshte per rapera por edhenje dghhurat nga ish e dashura eshte se kam fitue nje puthje 15 minuta kaq///

jehona
28-12-03, 22:23
Dhurata me emirre eshte qe jam gjalle ndersa te tjerat vijn m rend ska gje per tjerat

por nje nder to eshte.. se me kan dhuruar zingjirin me te forti dikund rreth 54o euro per mue super eshte per rapera por edhenje dghhurat nga ish e dashura eshte se kam fitue nje puthje 15 minuta kaq///

pepepepep na knaqe krejt bre ti ne kete forum, hajde te lumt, ani edhe ka 3 here po na qet komentet sa askujt mos me i shku huq...... :wink:

edhe per at puthjen 15 min, valla me ty nje puthje aq te gjate shum zor po e besoj.....

In Da Houze
01-01-04, 20:41
ej ej ej eej un sjam askush ....?


kuptom edhe njeher e cila je ti ajo qe po me kundershton .?


a bene ta di mos rastesishte eki baben coban apo nenen murgesh apo qisi sende papapapa
ti qenkshe me realiste ne kete forum edhe per tye rrespect si kam piosute me qellim oj qik e mire tri por pa deshir pa qellim sdi as vet si ka mund lirishte te tjerat nese ka mundesi me i fshi apo shkurt fshij te gjitha se sjan interesant .? apo per tye sdi per at ete fundit 15 minuta a e provojm ne te dy 30 minuta . qe se bera me koke shkofsha.?>

jehona
02-01-04, 20:39
ej ej ej eej un sjam askush ....?


kuptom edhe njeher e cila je ti ajo qe po me kundershton .?


a bene ta di mos rastesishte eki baben coban apo nenen murgesh apo qisi sende papapapa
ti qenkshe me realiste ne kete forum edhe per tye rrespect si kam piosute me qellim oj qik e mire tri por pa deshir pa qellim sdi as vet si ka mund lirishte te tjerat nese ka mundesi me i fshi apo shkurt fshij te gjitha se sjan interesant .? apo per tye sdi per at ete fundit 15 minuta a e provojm ne te dy 30 minuta . qe se bera me koke shkofsha.?>

hey hey ngadal more se ajo ke hajgare per textin qe e ki qit tri here, nuk prish pun, qy. edhe sa i perket texit interesant ne kete forum, te gjitha mesazhet jon interesant ne at perspektiven e vet, ok. pra te kerkoj falje....

per kete piken e dyt:
opaaaaaaaaa e lumja une qka me ki orfu, ej more sa per puthje 30min e kam perballu ate, veq nese ki diqka ma te fort se kjo esht bo tash gati si bajat :wink:

In Da Houze
03-01-04, 17:36
YO Yo tash qike emamit me ke lig krejt sdi per ty a eshte dikush me i forte se une e me teper se 30 minuta nbdoshta sguxoj se me vjen tug...jo bre se sjam aj qe mendon ani flm me te forte keshyr ne ate vendin ku jeton ndonje afrikan .? se ata jan te durushem edhe me cilesi e kvalitet
jow
tung nga ricky

[email protected]

LIBERO_78
19-01-04, 16:56
TE TIPIT TE ZAKONSHEM KAM PASUR SHUME KURSE NJE QE DO TA KISHA DASHUR ENDE NUK MA KA DHURUAR ASKUSH?

lazdrani
10-04-04, 11:09
Barbaroza pashe RRushin trego cka te ka sjelle tjeter pos Unazen :wink:

mickoja
15-08-04, 23:26
nga motra ime e vogel per ditčlindje nje bilet per ne Europapark ma ka dhuru (esht befasi per mua se čsht e vogel dhe ka finanzu ter vitin per ket)

Barbaroza
16-08-04, 09:58
Barbaroza pashe RRushin trego cka te ka sjelle tjeter pos Unazen :wink:

Pasha ish- RRUSHIN more Lazdrani kam harru cka kam ngrene mbreme :?

Murgesha
16-08-04, 11:32
Kam marre tani nje dhurate qe e ruaj me gjelozi dhe qe eshte shume e shtrejte per mua.
Nga Barbaroza.

Barbaroza
16-08-04, 11:35
Pasi eshte tema e tille te tregojme per dhuratat,shfrytezoj rastin edhe une te falenderoj Murgeshen per dhuraten qe ma ka derguar!

Murgesha
16-08-04, 11:37
Pasi eshte tema e tille te tregojme per dhuratat,shfrytezoj rastin edhe une te falenderoj Murgeshen per dhuraten qe ma ka derguar!

Hahhahaha e jotja ishte me e bukur se e imja. :wink:

Barbaroza
16-08-04, 11:48
Pasi eshte tema e tille te tregojme per dhuratat,shfrytezoj rastin edhe une te falenderoj Murgeshen per dhuraten qe ma ka derguar!

Hahhahaha e jotja ishte me e bukur se e imja. :wink:

Jo moj se dhurate te keqe s'ka askund,sidomos prej njerezve qe i rrespekton shume!

turisti
17-08-04, 16:58
Fitorja e djeshit,ha,ha,ha,ha,... :P

Nexhati
13-09-04, 14:13
Mercedesi SLK Dhurat nga Nusja :wink:

doGzona
05-04-05, 13:37
Nje dhurate qe me dhuroi Zoti :wink:

Agroni22
10-04-05, 18:29
nje dhurat nga motra

lazdrani
11-04-05, 11:35
Ja kam harruar se vetem po dhuroi koheve te fundit :wink:

Diana007
08-09-05, 14:31
Nje kartolin nga Princi im sot , veret me pelqeu shum :D

Urata
08-09-05, 15:25
Lulet, gjithemon i kam te preferuara...
dhe shkresat (poezite- kartolinat) e femijve te mi.

anna
08-09-05, 19:08
sa here marr varese per dhurate po nejse te mira jone...i pranojjj :wink:

selvija
14-12-07, 17:09
DHuraten me e bukur gjat keti viti morra per ditlindjen time,,nje pal vodh aq te vegjel por kushtuan shum shtrenjte,,,ishalla tash edhe babadimri sjell diqka,,mos e paq krye me ate dhuraten e ditlindjes shikojme ,,,,:rolleyes::smile:

vjeshta
14-12-07, 17:15
Nje buqete lulesh per ditelindje nga e martumja .......me pelqeu gjesti dhe besoj qe do ta kujtoje gjate .

Arkza
15-12-07, 16:35
Nje Dhuarte e Bukur Ishte nje Parfym e cila eshte perferuar e Imja Chanel !!!! Por e Kisha nga Nje Person e Cili me Dhuroj ne Adrese te Gabuar :redface: :biggrin: Edhe pse Ishte Parfymi ne te Cilen e Adhuroj aq shume ja Dhash Motres Time se sdoja te mbaj Dhuraten qe me ka Dhuru Personi i Gabuar !! :tongue:

Domira
15-12-07, 19:51
Me ka pelqyer shume nje dhurate qe kam marr per ditelindje, nje shenje (varese) e bukur per zinxhir qafe.

Murgesha
21-01-11, 21:52
Lovly qe ku e ki! :wink:

Hajra
21-01-11, 21:54
Lovly qe ku e ki! :wink:


Lovely ju falenderon dhe ju don shume hahahahah...FLM

lovely
21-01-11, 21:57
Lovely ju falenderon dhe ju don shume hahahahah...FLM


Hajrush* ta gjeta hahahahahahahaa

Murgesha
21-01-11, 22:00
Hajrush* ta gjeta hahahahahahahaa


Moj a ska goj me lyp Hajra vet a :eek:

lovely
21-01-11, 22:01
Moj a ska goj me lyp Hajra vet a :eek:


kadal moj se veq sa o ardh* po tutet me lyp me t paren hahahahahahahahaaa

Hajra
21-01-11, 22:32
kadal moj se veq sa o ardh* po tutet me lyp me t paren hahahahahahahahaaa


hahahahahahahahhhah...kallxoi bre moll qe po ngushtohna hahahahaha...

emine
21-01-11, 22:34
qato qe ja baj vehtit pshm sote nja dy pale qorape te leshta dekterni permi guj i kam dhuru vehtes:biggrin:

lovely
21-01-11, 22:34
hahahahahahahahhhah...kallxoi bre moll qe po ngushtohna hahahahaha...


i kallxova de :biggrin:

jaran* e mu? :D

Hajra
21-01-11, 23:09
Sigurisht te gjithe neve here pas here na rastis te marrim dhurata prej dikujt kuptohet prej njerezve me te dashur qe jane per ne.
Une para dy ditesh pata rastin te marr nje dhurat simbolike qe me gezoi dhe me preku ne shpirt.Heret ne mengjes derisa behesha gati te udhetoja per pak dite mbeta vetem me vajzen time qe eshte relativisht e vogel.Pija kafen e mengjesit dhe degjova nje zhurme ne kuzhine* kur pa priture me erdhi vajza me nje toast te cilin e kishte mbeshtjell me nje folje te tejdukshme dhe me nje cope trangull te vogel qe e kishte prere.Me tha qe bab merre * une i habitur i thash po une nuk ha kaq heret bre bij por masi e ke ba ti une do ta ha .
Une e mora buken dhe rruges ne aeroplan e shikoja por nuk munde ta haja sepse kisha frige qe nuk do te munde ta perbija nga mallengjimi dhe tane rrugen mbeta me shikim te mjegulluar.Kjo do te mbetet dhurata me e mire dhe me e shtrenjet per mua tane jeten.

Buqja_ch
22-01-11, 00:25
Nje zinxhire dore e kame dhurat ** nuk do te kem as ngjyr as leter as forc te shkuaj si jame ndie ate dite e si ndihem tash ....

pore do te jete dhurata me e veqante ne jeten time *meqense ajo ne veten e vete bart shume qka ...!!!

.

lovely
22-01-11, 19:04
dhurata ma e re po iu kallxoj* ni pare vathe me ka 5 diamanta* dmth 10 diamanta :biggrin:

Zero Cool
28-08-11, 02:00
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/296518_1485169225693_1727761551_750800_2520189_n.j pg

Jana
28-08-11, 02:31
......e kam nje ore dore dhurat qe e ruaj dhe e du shum ...

Daglasi
29-08-11, 22:18
Nje unaz,tash sa e mora ketij pushimi...

Domira
29-08-11, 22:25
http://valstaguldsmed.se/shop/thumbnails/shop/20921/art21/h7128/8687128-origpic-72ced8.jpg_0_0_100_100_430_316_75.jpg

jadore
02-09-11, 09:30
nje kartoline ,
nje falenderim , nje emer mbrenda saj , e qe une e di qe do te bej nje jete te madhe..
p.s.
e bukura e saj ishte qe e gjeta ne dhome ,pa poste pa protokoll ,thjeshte piku ,tamam si nje magji ..

LaDy_Diaspora
02-09-11, 18:44
I kam dy dhurata shumė tė ēmuara... :wink:

http://www.deutschlandcard.de/data/praemien/Fuer-Aesthetiker/5182_EnzoArgenti-Perlenset/bild1Detailansicht/Enzo-Argenti-Perlenset-444.jpg

http://www.hochwertige-uhren.com/bild/esprit-000m02817-black-houston-damenuhr-7-40086.jpg

emine
03-10-11, 19:46
sakuzat

Zero Cool
03-10-11, 19:48
sakuzat

aghaghhaghga sakuzat si ke pas dhurate (perve 1 qe ta kam dhane), tjert mi ke keqperdore :P

Zero Cool
27-01-12, 14:44
Dhurata mė e vlefshme dhe fati mė i pasur nė botė ėshtė miqėsia e mirė me njėri-tjetrin. :smile:

Bona-us
18-10-12, 07:13
Dhurata me e ēmuar eshte qe te mos perdorim dy fjale kur nje eshte e mjaftueshme.

Hajra
18-10-12, 08:13
......ti,

Lona
18-10-12, 11:30
Dhurata mė e vlefshme dhe fati mė i pasur nė botė ėshtė miqėsia e mirė me njėri-tjetrin. :smile:


Pajtohem plotesisht me mendimin tuaj.

LaDy_Diaspora
28-10-12, 00:53
Dhurata mė e mirė nė jetė: Shpirti im binjak! :biggrin:

Zero Cool
28-10-12, 09:01
Te mos lindish kurre, ndoshta do te ishte dhurata ma e mire :rolleyes:

emine
28-10-12, 09:04
Nje lule :smile:

Naki
28-10-12, 12:14
Ēė nga viti 1981 dhurata ishte dedikuar pėr mua qė nė vete pėrmbanė frymė ideologjike ,shpirtė dhe jetė disa dekada, e qė vazhdonė tė pulsojė nė tik take tė kohės duke ruajtur shkėlqimin dhe porosin nė njė lokomotivė tė dizajnuar.
Ėshtė Orė gjepi e prodhuar gjatė viteve 60" qė mbajti Gjyshi imė dhe si dhuratė e trashėguar e ruajė me plotė fanatizėm.

Buqja_ch
28-10-12, 12:54
Nje zinxhir dore,,e kam dhuraten me te veqant ...

emine
04-11-12, 22:34
kam nje kapele qe ma ka dhuru nje ushtare ne lufte:smile:

emine
05-11-12, 09:06
Dhurata me e shtrejt.....
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/60761_509012695785096_1185282114_n.jpg

Bona-us
27-12-12, 11:40
Dhurata ėshtė pėr tė largėtit dhe shėrbimi pėr shokėt e miqtė.

Dardanesha
22-01-13, 18:09
nje dhurate nga Allahu xh.sh..., dhurata me me vlere per mua...

perndryshe


PS: Nje revolver Girsan prej Turqise e morra dje hmmm...