PDA

View Full Version : Diskutime Shoqėrore


Faqet : [1] 2 3 4

 1. Shqipetaret qe nuk duan te flasin shqip
 2. Varferia nė shoqerinė tonė shqiptare
 3. cfare ngjyre preferoni ne veshmbathje dhe pse
 4. Etika e sjelljes nė Restaurant.
 5. Vetvrasja
 6. cili eshte shteti qe ju deshironi te jetoni
 7. Per ēka mėrziteni mė sė shumti???
 8. Cila ėshtė Dhurata e cila ju ka pėlqyer mė sė shumti
 9. Ēka e bėnė popullin tonė mė tė mirė se popujt tjerė ?
 10. Korrupcioni nė shoqerinė tonė shqiptare
 11. Nje pyetje per te gjith... Pergjigjuni nese mundeni
 12. PASOJAT NGA NJE DASHURI E VJETER NE TE RE --JU PENGON APO JO
 13. Tri deshira!!!!
 14. Po ta pėrshkruani veten, si dukeni ..!!!
 15. Sa besoni nė Horoskop?
 16. HOBI I JUAJ?
 17. PSE NUK E LEJUAN PERKTHYESEN SHQIPTARE ME FEREGJE NE BERLIN
 18. Shoqėria e vėrtetė!!!
 19. A ka shum te semuar nga AIDS&SIDA ne KOSOVE??
 20. Ēka ėndėrroni akoma?
 21. Cili Eshte Profesioni I Juaj???
 22. Po tė kishit mundėsi ēka do tė ndryshonit nė kėtė botė
 23. Pse rinia shqiptare kerkojne vajza me Vizė??
 24. *C'far kahje eshte duke mar rinia???
 25. tung....kush mendoni qe eshte femra ma e bukur ne te gjitha
 26. Nė cilin qytet preferoni tė jetoni?
 27. Cilin emėr e preferoni mė sė shumti?
 28. Ēfarė ju mungon mė sė shumėti nė kėtė jetė?
 29. A jeni optimist per te ardhmen e Kosoves????
 30. PSE MENDONI SE FEMRAT SHQIPTARE PO SHKOJN ME TE ZI?
 31. Bukuria,pasuria,menquria apo shėndeti?
 32. KUSH JANĖ "KULLERAT" ?
 33. Cka e karekterizon tipin tuaj?
 34. A ndikojn keto diskutime tek ju???
 35. Perse ne populli Shqipetar ankohemi kure duhet te bajme ndon
 36. Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?
 37. » Relacionet e vajzave me njė burrė te martuar dhe opinioni juaj!
 38. ēka mendoni ju rreth kesaj?
 39. 10 te paret. Mendime!!!
 40. Identiteti im
 41. Cfar ju bie ne sy me shum te nje mashkull apo femer?
 42. TE DUA!!!
 43. Si keni qen juve si Femije????
 44. SINQERITETI
 45. Diqka ne Jeten e juaj?!
 46. A E DINI QE ME SE MIRI SOT ESHTE PER TE JETUAR NE KOSOV
 47. qa mendoni per kullerat???
 48. Sa ore i kushtojme leximit ne dit?????
 49. A KENI PAS NDONJEHER AKSIDENT DHE SI KA NDODHUR
 50. Sa jeni te lire me prinder!!!
 51. Nesėr ėshtė dita e fundit e jetės tuaj. Ēfarė do tė bėnit?
 52. Njė intervju!
 53. Cilit Fis i takoni???
 54. Sa me qef do te jetoni ne kohen e Ilireve!!!!
 55. Pse behet dallimi mes Katundareve dhe Qytetareve!!!
 56. Cka eshte per ju vendelindja.....
 57. Pa qka nuk mundeni?
 58. Si i cilesoni mesazhet private qe i merrni??
 59. cilet qytete apo shtete do te kishit deshire te vizitoni?
 60. Rikthimi nė familje pas shumė viteve
 61. Pa drejtėsia mė e madhe nė jetėn e juaj
 62. A jane te gjithe shqipeteret,shqipetar
 63. MALLI PER VENLINDJEN
 64. Gazetat tona...
 65. Ē`mendoni kujt i lejohet interneti vetem beqareve apo te
 66. PER NE....................
 67. Pse femrat schqiptare kur i pershendet te presin me ofendime
 68. si duhet te ruhet nje shoqeri e mire
 69. E pėsova nga njė “engjėll”!
 70. Cfar urreni,apo nuk pėlqeni nė pėrgjithėsi?
 71. CILAT JU TERHEQIN ME SHUME;; SERIOZE APO...........?????
 72. Keni shoqėri tė vėrtetė apo jo?
 73. Mė fal..!
 74. Ēka ju dėshpėron mė sė shumti?
 75. Mendimi I Juaj ,postimet Me Mė Cilėsi
 76. A MENDONI SE PO E DEGRADOJNĖ FORUMIN DISA.....!!!!!!!!!!?
 77. Jeni pro apo kunder denimit me vdekje ??
 78. A ėshtė gabim tė tregohesh gjithmonė i sinqert?????
 79. Njeri je ti, njeri jam une cili ndaj tjetrit...
 80. Cilat shtete i keni vizituar deri tani ?
 81. A eshte e lidhur DESHIRA me NDJENJAT.........?????????
 82. Kafe, Cigare, Alkohol..Kjo c na vyen a behemi kull me keto?
 83. Ju pyetni...Un pergjigjem, per gjdo gj nj vesh i hapur ????
 84. Si enderroni ta gjeni Parterin e juaj per Jet dhe si duket?
 85. Ē'ka mendoni,cila ndjenjė e bėn njeriun me te fuqishem dhe c
 86. Imagjinoni, sikur t'u jepet mundėsia tė ktheni kohėn mbrapa!
 87. A jeni penduar pėr zgjedhjen qė keni bėrė????????
 88. Logoja me e mire???
 89. Takim i veqant!
 90. Po mos tė jeni SHQIPTAR,ēfarė dėshironi tė JENI?
 91. Qka mendoni per diskot,klubet e nates etj????
 92. A dotč ishte mč mir qč tč mos egzistojke interneti fare
 93. NA TREGONI SA JENI TE KNAQUR DERI NE KET MOSH QE KENI
 94. Lexojeni se ėshtė temė shumė interesante....
 95. Pėr Cka Do Rrezikoni Gjithė Cka Nė Jetė????
 96. Postimet eanetareve
 97. Ku dhe si ikaluat pushimet verore
 98. Si e konceptoni ju PERDHUNIMIN: Si fatkeqesi apo nxitje?????
 99. A DO TE MARTOHENI NE ATE QE JENI DASHURUAR
 100. A E NDJENI NDONJEHER VETEN TE VETMUAR
 101. TZzzzzzzzzzzzzz Elektrika !!!
 102. Tre Gjėra Qė Adhuroni & Tre Gjėra Qė Urreni??
 103. A Mbani Ditarė Te Jetes???
 104. A janė tė gjith Meshkujt njėsoj ?
 105. Cili ėshtė qyteti mė i bukur nė Bot ?
 106. A mendoni qe Jete ka, aj qe ka pare?
 107. Ēfarė profesioni keni deshiruar?
 108. A jane Shqipetaret me agresive se popujt e tjere........????
 109. Kur jeni kane te vogel....
 110. A egzistojnė miq tė vėrtet?
 111. Largesia ndermjet dy presonave....!!!!!!!!!
 112. Per ēka jep para me se shumti??
 113. Shqiptaret,metropol i trillimeve ne dashuri...!
 114. Dita me e lumtur ne jeten time, ishte...?
 115. Si ke deshir te martohesh????
 116. sikur te isha djal....apo vajze
 117. A ka ndodhur me ju......?????????
 118. Ngushtllime, per maturantet e Malisheves
 119. Pushtet absolut pėr njė orė.
 120. Njė intervju e imagjinuar!!!
 121. A duhet qė gjithmonė tė bėjmė copy/paste nė forume?
 122. Si jeni ndier pas nje veprimi te tille....????????
 123. CILIN TIP TE AUTOMJETIT E DUAN ME SE SHUMTI FEMRAT?
 124. pse ne shiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne gurbet
 125. ''PRO'' ose ''CONTRA''
 126. Pse shumica e ēunave ne kosov folin fjal pa lidhje rruges...
 127. qka mendoni rreth kesaj.......
 128. A i Frigoheni te Ardhmes ???
 129. PSE NGAJN KREJT FEMNAT NE KOSOV MAS ATYNVE QI I KAN LETRAT
 130. A e pini cigaren, ēfarė dhe prej kur keni fillu me e pi?
 131. Ne kėtu nė mergatė apo ju atje nė Kosovė, kush ėshtė qorodit
 132. Rastesisht!!
 133. Festa e Datėlindjeve, vetėm ditėn dhe muajin ju lutem
 134. Rregullat e meshkujve per femrat...
 135. Njė pikė loti....
 136. Me ndihmoni.............
 137. tip i quditshem ...
 138. 10 vjetori i matures
 139. Sjelljet e drejta ne shoqeri.
 140. I pasur-Fukara
 141. Qka pas Vetėvrasjes??
 142. Si dini te justifikoheni?
 143. Atje ku mbarojne fjalet....
 144. Lufto per te qene vetevetja......
 145. A i pranoni lehte kėshillat e miqve?
 146. Ēka sipas jush ėshtė morali?
 147. A ka kush qė na bjen nė fije??????
 148. Ndergjegjja...a na tregon perhere rrugen e vertete?
 149. Sa zgjat shoqerija mes mashkullit dhe femres?
 150. Ē`ėshtė kjo ēmenduri qė sjell tragjedi rrugėve tona ?!
 151. Jeta e nates e mashkujve/femrave.
 152. Sa Jeton me Luxusin?
 153. A me mire te flasesh apo heshtesh???????????????
 154. E keqja tė ērrėnjoset apo tė tolerohet???
 155. A jeni rober te MOSHES???
 156. Cila ėshte dita/data mė e rėndesishme nė jetėn tuaj??
 157. Per cfar jeni penduar?????????????
 158. Koha per ndryshim tek Shqiptaret
 159. Perdorimi i tjetersimit, per tu kthyer ne te njejten shoqeri
 160. A DINI SE PO HUMBNI IDENTITETIN KOMBETAR NEPER BOTE
 161. 'NE VENDIN TEND EDHE BALTA - ESHTE E EMBEL SIKUR MJALTA'
 162. Shoqeri e vertet???
 163. SI MUND TA DIJSH SE GRUAJA A E DASHURA VERTET TE DON PA HILE
 164. SI E SHIJONI DASHURINE ME NJE PARTNER TE KOMBIT TJETER
 165. A E KANE BORXH INTELEKTUALET SHQIPTARĖ T'I VIZITOJNE FORUMET
 166. A i frigoheni te vertetes..!!!!!!!!!!!
 167. Bota virtuale dhe rendesia e saj tek JU....???
 168. A FLASIM SYMĖSY SIKUR SHKRUAJMĖ NĖ FORUM
 169. thuhet se ne shqiptaret...
 170. BESNIK BANU - KUJT MOS I ZĖ BESĖ
 171. TREGOM ME KEND RRI - TĖ TREGOJ KUSH JE TI!
 172. PSE PO TENTOHET TE NDALOHEN FEMRAT TE FLASIN
 173. STUDIMET EDHE DASHURIA, A SHKOJNE KRAHAS NE TE NJEJTEN KOHE?
 174. Komentet dhe Vlera Diskutuese
 175. ''QESHU RINI, QESHU - BOTA ASHT E JOTE''
 176. A ekziston lumturia?
 177. Si reagoni ndaj tė keqes,ofendimit........
 178. Fyerja , ofendimi me i rende per shqiptarin
 179. Njohja dhe vlerėsimi i vetvetes
 180. MONOTONIA......?
 181. "Shqiptare te Kosoves" ne koncertin e Cetnikes Cec
 182. KESHTU ME KA NDODHUR...!
 183. PARATE....! NA SJELLIN LUMTURI...?
 184. SI I ZGJIDHNI PROBLEMET E JUAJA?
 185. Tradheti mes prindereve?! Si do silleshit?
 186. Doket,Zakonet,traditat ,kultura Shqipetare
 187. DUA TA DIJ PSE......?
 188. A POSEDONI JU ....?
 189. Kujtimet ne FD !
 190. Per Vajzat Shqiptare ?
 191. Sa ju pelqen Shqiperia ?
 192. Si u larguat nga Kosova
 193. Pershtatja JUAJ..???????
 194. Kur jeni ne shkoll,sa ore i kushtoni mesimeve ne shtepi?
 195. Mė dhėmb zemra kur......
 196. VOZITJA DHE SHPEJTĖSIA!!
 197. Paragjykimet:: E meta me e madhe e shoqerise shqiptare!
 198. Tė dashurosh dikend qė.....
 199. fati apo merita
 200. Nxenesit ne Kosove mesojne vetem gjysem faqe per UēK-ne
 201. Ngjyra jete
 202. A jeni tė butė/ashpėr ndaj vetvetes?
 203. Koncerte shkronjash...
 204. SI E SHIHNI KOSOVEN PAS NJEZET VITESH
 205. Darka e Forumit
 206. Ne ate kohe kur luante gishti....
 207. Paraja vlerėson njeriun!
 208. Humbja e prinderve...........!
 209. Pamja (dukja)-a mund te ndihmoje ose pengoje ne jete
 210. Cilat qytete ne Kosove ende nuk i keni vizituar
 211. Po te ishit kryetar komune
 212. KUSH E KA MIRE ?
 213. A mendoni se rinia jone arsimohet si duhet???
 214. A mund te justifikohet MOS VULLNETI per te ndihmuar????????
 215. Atdheu ynė virtual.
 216. SHOQERIA DHE REALITETI.
 217. Nicky yt nė MSN?
 218. Fenomen i ri shoqeror Kosovaro/Amerike Veriore...!
 219. Diploma apo Dija??
 220. Heshtja ...
 221. Shoqėria Dardane.
 222. Periudha me e lumtur e Jetes tuaj !
 223. A mbani kafshe shtepiake?
 224. Asgje s`eshte e pamundur!?
 225. kthimi
 226. Moto e jetės tuaj?
 227. Ēdo dite te jetes tende ta jetosh sikur te ish e fundit!
 228. Shoqėrija e FD-s nė MSN
 229. KARAKTERI qe flet VET!!!!!!!!!!!!!!!!
 230. FALJA!!
 231. Dimri eshte ne prag...!
 232. Ēka ju gėzoi-hidhėroi ?
 233. Shprehja e Lirė!!!
 234. Nje Thenje Pozitive
 235. Imitimet ne FD...
 236. Pse duhet tė jetojmė
 237. Xhelozia & Bukuria...!
 238. E rrespekton--te nenvlereson
 239. Njerezit qė janė gjithnjė me humor,ju pengojnė?
 240. Kur nė vend te syrit,loton shpirti...!!!
 241. Sy me sy e ball per ball..
 242. A jeni te forte edhe balle per balle.....
 243. Burri sot..?
 244. Cila ėshėt shpikja mė e rėndėsishme e njerėzimit?
 245. Mė shumė keni krijuar miqė apo armiq nė forum ?
 246. Ēfare do te beja, vetem 24 ore te isha djale/vajze!
 247. Martesa
 248. Qka pritni nė vitin 2006???
 249. Ku e keni pėrfunduar shkollėn e mesme?
 250. A mund tė harroni lehtė diqka qė u ka ndodhur?