PDA

View Full Version : Si keni qen juve si Femije????


BlertaB
03-03-04, 12:26
Pikrisht perse kjo teme si keni qen Juve si Femije????
Pres pergjigjjet e juaja. Pra si keni qen si Femije??
Une per veti kam qen Femij i mir e sjellshme po pak Kokfort se kam dashur gjithnje vetem qka te deshiroj vete,te bej.
E pse kam deshiruar ashtu se kam qen femija i me i madh ne FAMILJE, e per at kam qen edhe me e lazdruar.

Gentiana
03-03-04, 13:50
BlertaB nuk kuptoj pse kjo tem ketu?? Mos esht e cekur per moderator si kemi qen si femi apo ne pergjithsi ??? :roll: :roll:
Sidoqoft mua me thojn se kam qen shum e urt dhe se nuk folsha gati hiq,vetem ate te nevojshmen,dhe se nuk u besha nervoz fare, kurse tash hmmmmmmm diqka kam ndryshuar, po njeriu nuk jet gjithmon femi,dhe vitet e bejn te vehten

Genta

BlertaB
04-03-04, 11:59
Me fal genta po me te vertet nukka qen tema vetem per ju moderatoret e forumit po per te gjith po kam gabuar pak
Tema ishte per te gjithe antaret e forumit.
Ju pershendes te gjithve kalofshi bukur.

jehona
04-03-04, 19:51
BlertaB te pershendes, oh valla qysh kallxojn per mu a? une isha kan shum shum e shtir, aq e kokefort, e shtir sa nuk kam nejt lidhur ne djep... :wink: kujshit me kishin pas than DHIJA EGER... :oops: :lol:

mama nuk ka mujt me i perballu ati stressi.... kurse si ndihm per mua e ka pas gjyshen, veq me gjyshen jam kuptu dhe veq ate e kam ndegju, dhe keshtu qe ajo me ka urtu me fjalet e bukura te saj dhe me ka bo keshtu te urt dhe te sjellshme siq jam sot.... :wink:

BlertaB
05-03-04, 11:53
Mir shum jehona paske qen edhe ti si une keshtu kam qen edhe une kur kam qen e vogel shum e fshtir e kokfort si haj medet haj.
Po tash jam shum e sjellshme me than te drejten.
Te pershendes Jehona!!!!!!!!!

Barbaroza
05-03-04, 12:11
Eh,une si femije thone se kam qene sikur engjulleshe,kurrre skam bere ze,kam luajtur me lodrat e mia pa i penguar te tjeret,edhe ne shkolle kam qene e tille,ndersa tani qe jam e rritur jam pak me nerzove :wink:

BlertaB
05-03-04, 12:16
Barbaroza te gjith jemi tash pak ma nervoz se jeta e ban te veten apo???
Une nuk po bahem aq shum nervoz vetem nganjeher kur nuk po kam qare po ma mir si nuk po bana se ather jam e rrezikshme shum.
Te pershendes barbaroza kalofshi bukur!!!!!!!!!!

Barbaroza
05-03-04, 12:41
BlertaB,ishalla nuk qelloj aty kur behesh nervoze se po thua se je e rrezikshme :(

Murgesha
05-03-04, 17:54
Me vjen keq qe nuk po mundem te postoj nje foto kur kam qene e vogel. O si llokum bre isha kane, edhe e urte dhe krejt me kishin pas dasht shume. veq me me pa. Shume me simpatike se tani jam kone hahahaah :lol: :lol: :lol:

lazdrani
05-03-04, 21:15
:lol: :lol: :lol: Si femi kam qene lazdran :wink: tere naten prinderit e mi nuk i kam lene rehat pa me sjell cucllen ose qajin :lol: :lol: :lol: I bukur mashallah stri i keq mos me pafte :wink:
Murgesha kemi luajtur si femije se bashku ,ate kujtohet kur me merrshe lepizeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnn moj nga goja :wink:
Pershendetje nga kosova :wink:

BlertaB
08-03-04, 12:51
gagagaggaga he o lazdran o dreq mos e nguc more Murgeshen se kuku per ty qka te gjan
Pershendetje per juve te gjithve kalofshi bukur.

caki
08-03-04, 17:00
Me vjen keq qe nuk po mundem te postoj nje foto kur kam qene e vogel. O si llokum bre isha kane, edhe e urte dhe krejt me kishin pas dasht shume. veq me me pa. Shume me simpatike se tani jam kone hahahaah :lol: :lol: :lol:

Hahahahah Murgesha vene nje foto keshtu te them uuuu picimulja e vogellll e vogel hahahaah.

caki
08-03-04, 17:05
Une kur kam qene femij kam qene shume i urt dhe me thojn se veq ne dore me kan mbajt si shtafet prej dashurise, Kam qene i shnosh, jam munduar ti kuptoj te gjithe, me kujtohet kur isha 3 vjeqar jam munduar me arsyetu per gjera qe femijet zakonisht nuk arsyetojn. Edhe pse si 4 vjeqar, pershkak situatave dhe rrethanave te tilla, une shpesh here kam mbetur vetem ne shtepi, por kurr nuk ka ndodhur qe une te beje ndonji sherr ne shtepi, por kam raujtur shtepin si te isha 20 vjeqar. Por tash kam ndryshu, me kan hy krymbat, kun vend smundem me zene, ska kush qe me drejton ne rrugen e drejt, heheh nese me thojn merre kete rruge se eshte me e mire, bash pse me thojn tjeret merre ate une e sgjedh nje tjeter ku eshte me e keqja, hahah plot sherr jam, edhe dreqi ku ban ve e die leje ma per tjerat gjera....

Murgesha
09-03-04, 08:30
Caki sa i perket asaj pjeses pare ku e ke pershkruar veten si femije disi krejt bre po me doket qe te kam njohur, bile te marrsha ne krah e ti me thirrje dadė. Cudi krejt po me doket se po te njof :wink: :wink:

caki
09-03-04, 08:54
Caki sa i perket asaj pjeses pare ku e ke pershkruar veten si femije disi krejt bre po me doket qe te kam njohur, bile te marrsha ne krah e ti me thirrje dadė. Cudi krejt po me doket se po te njof :wink: :wink:

Hahahah morgesha natyrisht, a te kujtohet kur me pate mesuar me hec, kur ne oborr ti e gjujshe fshisen e une vrapojsha me shku me marr dhe mu aty une i kam dhan fillim hecjes time, por a te kujtohet kur me marrshe ne dore e mem dhan me ngren e 2 luge i hangeshe ti e 1 mua e hangeshe krejt ushqimin qe ishte per mua hahahahh :wink: :wink: :wink: :wink: :P :P

Murgesha
09-03-04, 09:26
E po nuk ishte faji im qe konkludova se krejt po me dukesh i njofshem!!
Ja edhe ty po te kujtohet ajo historia e 2 lugeve per mua e 1 per ty.
Mire se te gjeta kojshi :lol: :lol:

BlertaB
09-03-04, 13:14
hahah Lazdrani po muj met paramendu se si ke qensi Femij??
Lazdran mo asi i dalun pi taktit krejt gagagagag jo more kishe qen femij i mir apo murgesha Lazdrani ka qen femij shum i mir e i bukur.

CrAzY-BoY
14-03-04, 02:16
shum palidhje oj Blerta e paske gjet ket tem..!

BlertaB
15-03-04, 13:08
Crazy boy ntu dokt palidhje mos shkruj ok se nuk o ka te shtin kerkush me zor me shkru qyyyyyyyyyyyyy a nuk po ka tema te tjera ketu ne forum shkruj naj njo si te doket me lidhje ty. :roll: :roll: EDhe njo mos u ban palidhje a :x
E pershendes Cakin shum

caki
15-03-04, 13:41
Crazy boy ntu dokt palidhje mos shkruj ok se nuk o ka te shtin kerkush me zor me shkru qyyyyyyyyyyyyy a nuk po ka tema te tjera ketu ne forum shkruj naj njo si te doket me lidhje ty. :roll: :roll: EDhe njo mos u ban palidhje a :x
E pershendes Cakin shum

Faliminderit Blerta per prshendetje edhe une ty te pershendes shume...

LLapijani
15-03-04, 21:04
une si femij kame qene shume i shtire qe zoti na ruajt pore kure me kishin pas kapen ne duar qikat e kojshive kisha pas shujten si me magji gjithemion me kane magjepsen femrat e mira e edhe sode jame shume i shtir pore vetem me mashkuj se me femra te mira bahna merlaqe .

BlertaB
16-03-04, 13:56
gagagag LLapjani po ku ki dit pash zotin se kush o ka te kap ne dor ty aaaa qyyyyyy shuj more mos fol muhalife aaaa edhe no hehehe se kesh ka harroj ti veq ki kesh e nukki dit se kush te ka kap neper dur a qikat a djemt.
LLapjani po ta jap numrin 32 si kishe qen femij i fshtir gagagagaga ju pershendes te gjitve ok. :wink:

qika_pr
29-05-04, 15:40
Si femij kam qen shum e lazdrume shum kurreshtare per jeten
Por kam pas edhe gjera te keqija ,nuk kam lujt kurr me lodrat e mija,kam pas qef grimin e mamin ose me dokumente te babit, ose kam pas deshire me vesh rroba te medhaja, parfumin e halles e kam derdh ne tepih,shum femij sherr kam qen

Maca
31-05-04, 23:22
hahaha tem cool a...si kam qen si femij? hahah shum e menqur valla doktori mka than vajzen e keni teper te menqur dhe duhet patjeter te mer tableta mos te behet budalle d.mth e zgjuar abetaren e kam mesuar para se hy ne shkoll te shkruaj e te lexoj ashtu...

Dhe kam qen shum llafazane,probleme,e lazdruar mos vet ma haha se nje vajz ufff si e kem na shqipetaret e kam QIK HASRET valla...

Kam hanger murin,me ka then mami,dhe trull...kam qen e paster dhe ska guxu asnjeher tma mer dikush tjeter ose te flej dikush tjeter me jastikun dhe jorganin tem hahah as mbulesen skan guxu ta ndrojn...vetem kur ka qen patjeter...kam hanger bor mos te harroj tju tregoj dhe shum akulloret i kam pas marak dhe tan dimrin kam qen e semur hahah :wink:

Boll kallxova bile e teprova haha :oops:

Tungi Nga Maca :twisted:

nitushe
11-09-04, 09:45
si femije a shume e fshtir jam kane :twisted: edhe kur kom lyp diqka ose u duft ne ate moment me ma sjell ose e kom qu pesh 1 mahalla tu piskit e tash shyqyr sjom ashtu e trent qysh jam kane :oops: :lol:

Ylberi_be
22-09-04, 13:39
Une kur kam qen i vogel kam qen shum i bukur me thojshin dhe nje grua me kishte marr ne msysh bile dhe nje muj ne spital kisha pas nejt dhe kur jam rrit me kan tregu kush esht ajo gru kurr se kam dasht ma dhe sa her ka ardh kam ik prej saj; sa qe kur fillova te shkoj ne shkoll shum e problemin e kam pas prej qikav qe kerkojshin me dal me fol me mue dhe une iksha ne oret e fundit veq mos me me pa jam kan shum m i marrshum dhe nje her nje qik shum me dojke ne fillore dhe kur nje dit une duke hec rruges trotuarit edhe ajo erdhi asjde dhe duke me shiku mue ajo une duke u tut rastsisht na ukan kap rrypat dhe smujshem me i zgjidh dhe un s kuxoja me kqyrr qysh jan lidh rrypat dhe skuxoja me prek at e ajo me bertitke kurr ma ngusht se kam ndi veten u skuqa u bana moll dhe pastaj ajo filloj te me urrej kurse une fillova me dasht po kurr skemi mujt me u kqyr nga afersija se mes neje ishte edhe gjelozija edhe dashurija ; a ka mundsi me qel dikush nje tem Me i pershkru kujtimet shkollore se kam shuk kujtime shkollore po spo di si me i postu spo di si me qel nje tem me ket emer tung kisha pas deshir me u ba edhe ne her femij se si femij se ska knaqsi ne jet me ka met merak hal me u pas halit po skam guxu prej babit

Gjumashja
05-11-04, 15:39
hahahhahahaahha Ylberi_be shume fmi interesant koke pas kane


Valla une per vete shume e urt isha pas kane si femi e tu rrit tu qorodit tsah shume e fshtir jam xeher qes prej goje :twisted: :P :P

Barbaroza
05-11-04, 18:05
Eh,une si femije thone se kam qene sikur engjulleshe,kurrre skam bere ze,kam luajtur me lodrat e mia pa i penguar te tjeret,edhe ne shkolle kam qene e tille,ndersa tani qe jam e rritur jam pak me nerzove :wink:
Sa sinqerisht qenkam pergjigjur,uehhhhhhhhhhhh :P

qeqa&zana
06-11-04, 21:57
un valla si femije kam qen shum energjike gjithnje duke folur asnjeher sme ka pushuar goja , kam qen edhe pak e lazdruar ngase isha vajz hasreti

Kercovari
09-11-04, 09:49
Si femi kam qene qapkan me plote humor,edhe sot jem i tille.
Me kujtohet diku ne klasen e pare apo te dyte,mesuesit i ja kam lyre kariken me Oho lim,keshtu qe u dashe i gjori me kariken ne bythe te shkoje te dhoma e arsimtareve per te gjveshur pantollonat.Une e hengra nje shuplak,e mesuesi mbeti mesues"Kariga ne bythe".

Diana007
09-11-04, 10:43
Pershendej BlertaB per temen qe e ke hap te lumt :wink:


Valla kur jam kan e vogel kam qen pak e shtir edhe nervose dhe nuk kam qen shume kuptushme :oops: ,edhe un si nitushja kur kam lyp diqka ja ne ate moment ja jam tranu , ble si sot po me kujtohet jem kan duke honger buk edhe kam honger un gjth me nje lug po ate dit se di ku kish mbet heheheheh kam dasht me u tranu nuk dojsha me honger buk me deri kur ma prunen lugen, ej u emocionova kur po i kjtoj ato dit te femiris sa te mir kan qen :cry: si tisha esh nje her e vogel :wink: :P :P

Kaltrushi
09-11-04, 14:51
Te gjithe me thojn se.........

Kam qene dreq i urt dhe sherr i menqur.

Kaltrina
09-11-04, 15:50
Valla kur jam kane e vogel, jam kane shume e mire, e urte e bute, po tu u rrit tu qorodit :lol: m, tash jam ma e eger ma nervoze

pershendetje

mickoja
11-11-04, 11:45
Valla kur jam kane e vogel, jam kane shume e mire, e urte e bute, po tu u rrit tu qorodit :lol: m, tash jam ma e eger ma nervoze

pershendetjeKaltrina si me u pas kan na dyja motra moj ashtu dhe un kam qenč si femijč e tash si thae ti tuj rrit tu qurudit :wink:

Kaltrina
11-11-04, 11:48
Valla kur jam kane e vogel, jam kane shume e mire, e urte e bute, po tu u rrit tu qorodit :lol: m, tash jam ma e eger ma nervoze

pershendetjeKaltrina si me u pas kan na dyja motra moj ashtu dhe un kam qenč si femijč e tash si thae ti tuj rrit tu qurudit :wink:

bile na ka hije :wink:

12-11-04, 16:30
Shume shume e urte
zani smu ka ni
qishtu thojne se nuk e di

Linka_pz
23-11-07, 22:02
Si e mban mend veten si femije i/e urte apo i/e llastuar?


Une kam qene e urte ashtu sikurse jam tani !

Po ju ,si e mbani mend veten tuaj si femije te urte apo te llastuar ?

Jepni mendimin tuaj !

Diskutime te kendshme!

gazi-de
23-11-07, 22:13
te pergzoj per temen Linka...

i urte melaqe,qe vetem nena ime e din qa ka hiq me mua,e vaket o vaket..
me te vertet i urt kame qen po teshat i sakatojsha tuj qky......

Arb
23-11-07, 22:18
Ti e urte?

Bash keta te urte jane faqja e zeze bre!

Kombinim jom kon...

Linka_pz
23-11-07, 22:21
Ti e urte?

Bash keta te urte jane faqja e zeze bre!

Kombinim jom kon...Kush more faqja e zeze , me vjen keq nuk me njeh , hahahhahah, flm shume per keto fjale !

Sy_kaltra
23-11-07, 22:22
E llastuar bukur shume,por me kalimin e kohes jam ba pak ma e " urte '' hahaha,por per fat te keq shume koke forte kam qen ,edhe ende jam e till ...

egi
23-11-07, 23:14
Valla e urt jam kan sa dush, veq kur kom nis me fol s'disha mu nal heheh

Elina
23-11-07, 23:25
Vertete kam qene femi shume i urte.

Edhe tash jam e urte veq kam nis me u mush sherre :tongue: :biggrin:

DEA
23-11-07, 23:54
Kam pas qef me jau ngacmu nervat te medhenjeve hahahahahaha, nje mbes ma ka kput kryet krejt me ka ga,( ne sekond ti prish nervat) hahahahaah

Prishtinasja_
24-11-07, 01:04
Mami dhe babi thone..se kur jam kane e vogel, kam qene shume e urte......:smile:

Por " tu rrit tu qorodit" :tongue: :tongue: :rolleyes:

SANTANA-29
24-11-07, 01:06
Dy gure si kam lan bashk,,,keshtu thone,,,hahahahahhahaha:tongue:

luan_i
24-11-07, 02:25
valla jo bash i urtė.

Arkza
24-11-07, 15:18
Po me Kujtohet shume mir ! :biggrin:
Si e Vogel ( si Bebe ) Isha shuem e uret ! keshtu me kaa than Nena ime dhe baba !
Por e Maj Mend shume mire se kush vike thojshin per mu sa e Uret por kur me Degjojshin Fjalet dhe Ragimet e Mijaa u Bojke aty Bammm !! hahahahahahha dhe te Gjithe u Befasojshin se kan Menduar se jam ne Pergjithsi e Uret :biggrin:

Preshevar
24-11-07, 20:52
I degjueshėm, i ndershėm, i sjellshėm,... > me nje fjal isha i butė ! Po njekohsisht shum i halitshėm :biggrin:

luckyman
24-11-07, 23:37
Linka pz ...te pergezoj per temen motrushe ,shume teme e qelluar vendase :biggrin:

djali i mire thojn jom kon bolle ,.....katil :tongue:

valiii
25-11-07, 00:49
I llastuatuar more.... si femije kurr si kam perdore themrat , gjithmon vetem me maje t gishtave vrapojsha poshte e larte ... si sot e mbaj ndermend veq ne maje te kaucave u sillsha .... e vakt o vakt me mujt edhe njeher me kthy ate kohe ...:frown:

DEA
25-11-07, 00:54
I llastuatuar more.... si femije kurr si kam perdore themrat , gjithmon vetem me maje t gishtave vrapojsha poshte e larte ... si sot e mbaj ndermend veq ne maje te kaucave u sillsha .... e vakt o vakt me mujt edhe njeher me kthy ate kohe ...:frown:

Hyna te shikoj se mos ke shkruar e thua qe ke qene i urte, deshta te protestoj:tongue:

valiii
25-11-07, 01:08
Hyna te shikoj se mos ke shkruar e thua qe ke qene i urte, deshta te protestoj:tongue:

Jo tash jam i urte si kingj ... me gajle mo :smile:

Lona
30-11-07, 13:24
Patjeter e urte se shpullat djegshin shume.

jadore
01-12-07, 23:53
. rebele..

LABI
01-12-07, 23:55
Ne pergjithesi me pershkruajne si te qete si ne femijeri , po dhe tani !!

halla e madhe
02-12-07, 17:26
..si femije s'kame ra n'sy forte sepse kisha pese tjere me te mdhenje se une dhe dy me te vegjel ,keshtu qe te mdhenjet ishin me dominant e te vegjlit zhurmagji,une isha ajo qe deri me sote askush nuk dine te thot se ciles kategori i takoj:biggrin:

LABI
02-12-07, 20:03
..si femije s'kame ra n'sy forte sepse kisha pese tjere me te mdhenje se une dhe dy me te vegjel ,keshtu qe te mdhenjet ishin me dominant e te vegjlit zhurmagji,une isha ajo qe deri me sote askush nuk dine te thot se ciles kategori i takoj:biggrin:

Zakonisht femijet e mesem jane femije peraferues .... Mbi te cilet bien te gjitha kompromiset qe dalin nga mosmarreveshjet mes asaj qe njifet si femite e medhenje dhe te vegjelit (sugaret , sugareshat ) .

Ja nje kujtim te sjellur timin . E mbaj veten mend si femije ( i dyte ), qe cdo here kur s'eshte mujt me u percaktu marveshja ne mes vllaut te madhe dhe te vogel per te realizuare ndonje kerkese , obligim , sherbim familjare , psh: per t'shku per t'blere buke, tek une eshte kapercy zgjidhja e ketij kontesti brenda familjare ....:biggrin:
Shkon Labi e blene ..... :biggrin:

DEA
03-12-07, 10:06
Zakonisht femijet e mesem jane femije peraferues .... Mbi te cilet bien te gjitha kompromiset qe dalin nga mosmarreveshjet mes asaj qe njifet si femite e medhenje dhe te vegjelit (sugaret , sugareshat ) .

Ja nje kujtim te sjellur timin . E mbaj veten mend si femije ( i dyte ), qe cdo here kur s'eshte mujt me u percaktu marveshja ne mes vllaut te madhe dhe te vogel per te realizuare ndonje kerkese , obligim , sherbim familjare , psh: per t'shku per t'blere buke, tek une eshte kapercy zgjidhja e ketij kontesti brenda familjare ....:biggrin:
Shkon Labi e blene ..... :biggrin:

Valla more Labi e vogla isha po blerja e bukes mu ka pa bo monotoni,e leje mo kur u ndalke ujet me shku e me marre te Dush-te, kush tjeter pos qikes vogel, etj,etj, ne familjen time ska pas zgjidhje hiq po me eshte dashte gjithmon me ec edhe ate pa fjale bile...........................me kujtohet si shpesh kur ju thash njeher te gjitheve dua ta ndrroj emrin se po me duket jo qe po doni me me thene mua, po ju ka msu goja me e thirre vetem emrin tim.:biggrin:

LABI
03-12-07, 15:01
Valla more Labi e vogla isha po blerja e bukes mu ka pa bo monotoni,e leje mo kur u ndalke ujet me shku e me marre te Dush-te, kush tjeter pos qikes vogel, etj,etj, ne familjen time ska pas zgjidhje hiq po me eshte dashte gjithmon me ec edhe ate pa fjale bile...........................me kujtohet si shpesh kur ju thash njeher te gjitheve dua ta ndrroj emrin se po me duket jo qe po doni me me thene mua, po ju ka msu goja me e thirre vetem emrin tim.:biggrin:

Epo cdo here dikush e hane ne shpine te tjeterkujt ... :tongue:
Cka t'i bojsh, te ju paska funksionu ndryshe ; apo ndoshta edhe qysh ta gjejne personin ( nese eshte i bute, i urte, s'ja nalin zullumin, deri sa t'ja bijne shpirtin ne fyt ... hahahha :biggrin:

BaNu Ne JeT I sInQeRt
04-12-07, 11:10
Sa e mbaj ne mend...kam qen e urt...

Gjumashja
04-12-07, 12:34
e llastruar dhe shume kokeforte . . .

Diana007
04-12-07, 13:11
e llastruar dhe shume kokeforte . . .
Ashtu ke mbet kret aa :biggrin:

Edhe un e llastuar kam qen shum ............

ninnela
04-12-07, 13:58
Melaqe tu gju me gur kon e zatetsha :biggrin:

LaCoStA
04-01-08, 02:07
Kur jom kan i vogel shum problem jom kan , po tu rrit , tu bo melaqe ....
Te une nuk ka vlejt ajo shprehja , tu rrit , tu qorodite hahaha

Luana
04-01-08, 03:06
Kur isha e vockel isha shume e urte , tani qe jam rrit pak jam e lazdruar :tongue:

~AmaZonA~
04-01-08, 11:17
Ehh si e vogel isha e vshtir edhe nervoze por isha fmiu mė i madh nė familje edhe deshirat e mia ishin si urdhėra per tė tjeret babi ishte fėmiu mė i madh nė familje me shume halla e axhallar me pas erdha une si fėmi edhe me kan llastuar shume...kam mbet ashtu si isha fėmije hahahahaah

gjini
04-01-08, 11:22
Valla more Labi e vogla isha po blerja e bukes mu ka pa bo monotoni,e leje mo kur u ndalke ujet me shku e me marre te Dush-te, kush tjeter pos qikes vogel, etj,etj, ne familjen time ska pas zgjidhje hiq po me eshte dashte gjithmon me ec edhe ate pa fjale bile...........................me kujtohet si shpesh kur ju thash njeher te gjitheve dua ta ndrroj emrin se po me duket jo qe po doni me me thene mua, po ju ka msu goja me e thirre vetem emrin tim.:biggrin:

Dea, qysh moj ke shku te Dush-t e klines vetun, e hiq sje frigue a??

valla paske qene trime se kogja nje cope rruge ke pas me e ba deri te dush-t.

e tash a je ashtu si femij qe ke qen apo ke filue me u frigue pak???

gjini
04-01-08, 11:26
Ehh si e vogel isha e vshtir edhe nervoze por isha fmiu mė i madh nė familje edhe deshirat e mia ishin si urdhėra per tė tjeret babi ishte fėmiu mė i madh nė familje me shume halla e axhallar me pas erdha une si fėmi edhe me kan llastuar shume...kam mbet ashtu si isha fėmije hahahahaah

Une po quditem se si mundet kjo fare qike me pas kon e lazdruer, me te pa njeri tash mos me besue se ke qene e till.
po dynjeja e hapt dhe po ndryshojkan gjindja per mbarė .!!!

gjini
04-01-08, 11:30
Une , e mbaj veten shum pak ne mend por kur jam kan diku ka 7 a 8 vjeq kom pas dasht me u ba kangetare si meda.
Kam pas fillue pastaj me shku ne gjami deri sa u frigue hoxha mos po ja nxa vendin e me ndjeku me tha se hala i ri je per kete pune.!!!

~AmaZonA~
04-01-08, 11:31
Une po quditem se si mundet kjo fare qike me pas kon e lazdruer, me te pa njeri tash mos me besue se ke qene e till.
po dynjeja e hapt dhe po ndryshojkan gjindja per mbarė .!!!
hahahahahahhh edhe tani ashtu kam mbet nuk e teproj me asgje por po ma prishi dikush jam shume e keqe hahahhahaahaha

gjini
04-01-08, 11:40
Jo per mue ke me jetue 103 vjete per qi ta prishi por edhe nese ta prish dikush mos ja merr me aq siklet.

~AmaZonA~
04-01-08, 11:43
Jo per mue ke me jetue 103 vjete per qi ta prishi por edhe nese ta prish dikush mos ja merr me aq siklet.
Jo djal une po tregoj ne jeten reale si jam se per virtualitet s'mundet askush te ma prish qejfin se nuk e marr afer zemre aspak hahahh :smile:

Paradox_13
04-01-08, 11:47
Kur isha e vockel isha shume e urte , tani qe jam rrit pak jam e lazdruar :tongue:

Tuj u rrit tu qorodit.....:wink: :smile:

Thone se si femi paskam qen sh**** e shejtanit,e tash perkundrazi vleresohem si i urte,sidomos ne gjume........

teutaA
06-01-08, 13:24
e urt dhe shum e pjekur krahasu me moshen qe kisha

emine
20-03-08, 09:35
Si Engjull............:biggrin: :biggrin: :biggrin: