PDA

View Full Version : Gazetat tona...


Gentiana
24-04-04, 15:19
Koheve te fundit kan dal shum gazeta dhe revista dhe gjera tjera, qe nganjeher nuk die cilen duhet lexuar e cilen jo, mua me se shumti dhe gjithmon me ka pelqyer Gazeta : Kosovarja, dhe sigurisht Bota-sot.
ka shum qe lexoj edhe ne gjuh tjera,po me shum se Kosovarja nuk me pelqen asnjera,kurse Bota-Sot e lexoj vetem kur dua te informohem pak a shum per gjerat qe po ndodhin ne Kosov


Po juvet?? a i lexoni rregullisht apo vetem kur tju bie ne dor??!!

mickoja
24-04-04, 15:25
Genta t prshndes

Mua m plqen revista Kosovarja m s shumti dhe jam lexuese e rregullt dhe m plqejn gati se thuajse t gjitha temat,faqja e magjistares m doket m inetresante edhe pse nuk i besoj magjis.....
dhe Gazeta t ndryshme lexoj por vetem nganjher

lazdrani
24-04-04, 16:45
Pa gazeten ditore Bota Sot nuk shkoje ne Pune,lexoje Kosovarja,Zeri i Rinise...............etj etj...(Amori :lol: :lol: :lol: ) :wink:

yllka
26-04-04, 17:10
Kosovarja eshte ajo qe ne gjuhen shqipe e lexoje me qef.

ani
18-06-04, 21:07
[quote="yllka"]Kosovarja eshte ajo qe ne gjuhen shqipe e lexoje me qef.[/quo KURSE UNE GENTA LEXOJ ME SHUM ATO QE FLASIN PER SEXY E MA PAK KTO QE FLASIN PER INFORMACIONE :roll: :roll:

turisti
24-08-04, 13:18
E mire eshte -AJRAVOSOK. :wink:

MemphiSx
24-08-04, 14:16
Pa Boten Sote as buke nuk ha

Kurse Kosovarja ka shum Tema interesante qe kan te bejn me Rinin,Drogen, Prostitucionin etj.

Barbaroza
25-08-04, 11:14
Teuta(revista)me pelqen shume!

ShEjToNkA
25-08-04, 21:47
Revisata Kosovarja m plqen shum ,si dhe e prditshmja Koha Ditore.

Naki
08-09-04, 02:14
Koha Ditore

aferdita
08-09-04, 08:41
ne gjuhen shqipe kosovaren e lexoj ndonje here
kurse ne gjuhen gjermane me shume dhe lexoj revista te modes

Agroni22
15-08-05, 17:43
BOT-SOT e lexoje shume

franko
01-09-05, 22:23
tungi ju pershendes gjithve dhe kaloni sa ma mir, dhe me se shumti i pershendes moderatort kaloni mir

MemphiSx
01-09-05, 23:36
tungi ju pershendes gjithve dhe kaloni sa ma mir, dhe me se shumti i pershendes moderatort kaloni mir

Faleminderit per pershendetje ;) Por qfare gazete lexon :)

franko
06-11-05, 19:38
gazeten me se shumti qe e lexoj esht kosovarja e cila per momentin esht gazeta me e mir qe ma merr mendja mu kaloni mir qav qav

Domira
06-11-05, 20:06
E lexoj Bota Sot rregulisht e tj...

Honesty^uk.
06-11-05, 20:07
kush ma gjen linkun e gazetes BOTA SOT :?:

Guri i madh
06-11-05, 21:41
rregullisht e lexoj shtypin por me kombtaren bota sot jam shum i knaqur

laliloli
07-11-05, 10:01
Pa Epoken e Re--gjumi nuk me zen po edhe buka nuk me hahet

Lona
07-11-05, 11:11
Cdo dite lexoje gazeten fakti dhe lajmi, ndersa te tjera qfare te me bien ne dore lexoj....

Sy_kaltra
07-11-05, 16:15
Teuta -Kosovarja -Koha Ditore -Jan me te preferuara per mua .

GURI SYLAJ
07-11-05, 17:05
Gazetat tona kan shume faqe, po fytyre kan pak.

MemphiSx
08-11-05, 14:17
Gjithqka qka eshte Kombtare,psh BOTA SOT ;) rregullisht e lexoj

Barbaroza
08-11-05, 15:19
Gjithqka qka eshte Kombtare,psh BOTA SOT ;) rregullisht e lexoj

Me too. :wink:
Ketu gjen te verteten dhe qetesi shpirti!

laliloli
08-11-05, 17:18
Pa Epoken e Re--gjumi nuk me zen po edhe buka nuk me hahet

:lol: :lol:

laliloli
08-11-05, 17:19
Gazetat tona kan shume faqe, po fytyre kan pak.

Me shume kan fytyra se faqe :lol: :lol:

Gentiana
08-11-05, 17:27
Me endje lexoj Bota Sot dhe Kosovaren. Tjerat veq qka i shfletoj. :?

Honesty^uk.
08-11-05, 21:08
kush ma gjen linkun e gazetes BOTA SOT :?:

GURI SYLAJ
08-11-05, 22:38
Lali edhe une u mundova dicka me thene ne ate drejtim. Te falemnderit.

i_riu_45
11-12-05, 11:31
I shfletoj qdo dit gadi t gjitha por fatkesisht nuk gjej shum artikuj pr t i lexuar dhe knaqur me to.

Barb|Ka
11-12-05, 14:56
Gazetat tona jan shume material duke u nis prej lajmeve aktuale...kronikave te ndryshme...informata te llojeve te ndryshme...argetime e shume gjera tjera thash kete sepse u bazova ne gazeten time te preferuar BOTA SOT :wink: