PDA

View Full Version : Mė fal..!


Faqet : [1] 2 3 4

florian
06-05-04, 19:37
ME FAL PO E HAPI KET TEME PER ATA QE DON TE KERKOJN FALJE PER NDONJE GJE QE KAN BER DHE NUK DUHEJ , OSE PER NJE PERGJIGJJE TE DHEN NE FORUM PA VEN :wink:

HAJDE TE SHOHIM KUSH I NJEH GABIMET E VETA :wink:

florian
06-05-04, 19:38
UNE PO JA NISI I PARI PO I KERKOJ FALJE ANES SE NE NJE TEM JEMI ZAN PAK . ME FAL SE NUK E KISHA ME QELLIM :wink: :lol:

Murgesha
06-05-04, 19:39
Kuku Flori tani na ke mbyt me ket teme.
Hej nese dikujt i kam thene ndonje fjale te rende eni e me tregoni, ne ket teme e te ju kerkoj falje.
Se kur te shkoj ne Haxhillek nuk ma ben zoti kabull. :P

lazdrani
07-05-04, 08:50
Ok Ok Flori po te fali kesaj here por heren tjeter hehehehehhe :wink: :D

Me falni te gjithe se ju dua shume :D

anna
07-05-04, 13:31
UNE PO JA NISI I PARI PO I KERKOJ FALJE ANES SE NE NJE TEM JEMI ZAN PAK . ME FAL SE NUK E KISHA ME QELLIM :wink: :lol:


te kam falur flori :lol: :lol:

florian
07-05-04, 20:02
UNE PO JA NISI I PARI PO I KERKOJ FALJE ANES SE NE NJE TEM JEMI ZAN PAK . ME FAL SE NUK E KISHA ME QELLIM :wink: :lol:


te kam falur flori :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: TASH PO NIHEM MA MIR :wink:

Cool_Boy
08-05-04, 13:08
Flor nje here zoti te ka fal more mos deshta edhe nje here tjetr a?? :lol: :wink:

Me falni nese ju kam thene ndonj fjal te keqe,me te vertet nuk e kam pas me qellim dhe kurr nuk shkruaj me qellim qe te lendoj dikend...

Pershdnetje Cool_Boy

turisti
22-08-04, 12:34
Kerkoj falje nese gaboj dikun rasisht.

Gentiani
22-08-04, 12:42
Mė fal qė falje po tė kėrkoj!! :roll: :lol: :lol: :shock:

Barbaroza
22-08-04, 15:47
Po pres falje publike nga dikush :wink:

turisti
23-08-04, 15:56
Me FAL Barbaroza qe nuk kam gabuar askund dhe qe je e pagabueshme. :wink:

Barbaroza
23-08-04, 17:43
Me FAL Barbaroza qe nuk kam gabuar askund dhe qe je e pagabueshme. :wink:

Te kam falur Turisti ende pa me kerkuar falje! :P

turisti
23-08-04, 21:53
:P :wink:

Kullerka
19-09-04, 22:45
Kerkoj falje ..........qe e lash ashtu pa tekst po fajet i pat!!!!
Edhe ktu ne forum ju kerkoj falje t'gjithve tash nese ma von bej nje gabim hahahha tung tung

turisti
19-09-04, 23:22
Kerkoj falje ..........qe e lash ashtu pa tekst po fajet i pat!!!!
Edhe ktu ne forum ju kerkoj falje t'gjithve tash nese ma von bej nje gabim hahahha tung tung

Ne emrin tim,per gabimet qe do t'i bejsh,dhe sinqeritetin qe e tregove- HALLALL TI KOFTI -. :P :wink:

Luana
20-09-04, 01:49
Une i kerkoj falje Turistit qe e kam len sot vet :roll:
a po ma fal zemer a jo :?:
kurse te tjerve nuk i kerkoj falje se e di qe skam gabuar akund :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ju pershendes te gjitheve :wink:

turisti
20-09-04, 10:35
Une i kerkoj falje Turistit qe e kam len sot vet :roll:
a po ma fal zemer a jo :?:
kurse te tjerve nuk i kerkoj falje se e di qe skam gabuar akund :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ju pershendes te gjitheve :wink:


Hahahaha,Luana,po normal,mosum pyet kurre dhe mos kerko falje prej meje,sepse une nuk hidherona lehte,por.....hahahaha.Te pershendes. :wink:

Kullerka
21-09-04, 16:37
Ma mir thash po ju kerkoj falje tash se ndoshta me vone harroj e kumedit qysh me del puna hahahah keshtuqe e kreva punen teme...tung
o tung tunggg turisti ku je be njeri haha oo flm.shum edhe ty HALLALL TE KOFT...te pershendes shummm byeeee :wink:
Mpuq edhe prej meje. :wink:

turisti
21-09-04, 22:21
Ma mir thash po ju kerkoj falje tash se ndoshta me vone harroj e kumedit qysh me del puna hahahah keshtuqe e kreva punen teme...tung
o tung tunggg turisti ku je be njeri haha oo flm.shum edhe ty HALLALL TE KOFT...te pershendes shummm byeeee :wink:
Mpuq edhe prej meje. :wink:

Falemderit per te gjithat,hahahaha. :wink:

Agroni22
21-09-04, 23:46
i fali te gjitha ata qe me falin .

turisti
22-09-04, 08:50
i fali te gjitha ata qe me falin .
Po,Agron 22,edhe ti ke drejta! :wink:

aferdita
23-09-04, 06:57
me fal nese kam bere apo thene diqka te keqe

Lozonjarja
23-09-04, 11:30
Nuk dua te te fali :wink:

livoreka bicio
25-09-04, 23:52
me fal nese kam ranuar donje kend. :wink:

uliksi31
26-09-04, 03:48
Shume i cmoj njerzit fleksibil-te kthyeshem :idea: Kjo eshte shenje e inteligjences dhe e besimit-imanit.
Pra kokefortsia eshte e kunderta e saj.Nese ju ja falni njeni tjetrit ishalla edhe Zoti jav fal juve :idea:

Barbaroza
26-09-04, 15:10
Shume i cmoj njerzit fleksibil-te kthyeshem :idea: Kjo eshte shenje e inteligjences dhe e besimit-imanit.
Pra kokefortsia eshte e kunderta e saj.Nese ju ja falni njeni tjetrit ishalla edhe Zoti jav fal juve :idea:


E tille jam,tybe po :wink:

turisti
28-09-04, 00:03
Me falni qe nuk kam kohe shume..... :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
05-10-04, 14:28
Me falni qe ka kohe qe nuk isha ne mesin tuaj :wink:

RRUSHI
07-10-04, 04:50
Me falni qe ka kohe qe nuk isha ne mesin tuaj :wink: I BASHKANGJITEM KESAJ FALJE ............... :arrow:

turisti
07-10-04, 07:49
Me falni edhe kur nuk keni kohe,edhe kur nguteni.....hahahahahahaha. :P :wink:

Artan_9
08-10-04, 13:44
me falni gjith ok edhe un ju fali :oops:

Artan_9
17-10-04, 12:05
ju kerkoj falje te gjthve qe i kam renu ne ket forum sepse kuptohet se kam nba hajgare me shum disa dhe nuk po i veqoj por me falni te gjith qe i kam renu,dhe mos me keqkuptoni.juv pershendes per 1 muaj. :!:

Kercovari
17-10-04, 12:39
Provokimi eshte hobi i im,per te ndegjuar mendimin e tjetrit.
Me falni nese doni sa nuke eshte berre vone!.

Urata
17-10-04, 14:45
Me falni a, Sot eshte dita ime- pushim!

Murgesha
17-10-04, 15:29
Me falni a, Sot eshte dita ime- pushim!


Hahahhahahahahahaha, po e shoh se po e shfrytėzon si mė sė miri :wink:

Barbaroza
17-10-04, 16:12
Me fal-njiheni kete fjale se do ta njihni veten!

Urata
17-10-04, 17:05
Me fal, nuk mund te vij!

livoreka bicio
17-10-04, 18:43
ME FAL NE QOFTESE, TE KAM KEQPERDORUR :!: :wink:

Urata
18-10-04, 21:25
Me fal a, jam e martuar!

Barbaroza
18-10-04, 21:28
Me fal,por dajkoja im do beqareshe a :!: :wink:

Murgesha
18-10-04, 21:35
Mė falni, por.......

Maca
18-10-04, 23:05
Sjau fali askujt haha! Mos merni falje,palidhje! :oops:

Urata
19-10-04, 03:07
Me fal,por dajkoja im do beqareshe a :!: :wink:

Me fal a, une me dajkon jam ba bashke, martese dardane!

Murgesha
19-10-04, 07:26
Me fal,por dajkoja im do beqareshe a :!: :wink:

Me fal a, une me dajkon jam ba bashke, martese dardane!

Mė fal Urata po ti je martu me Gjebrėn dhe pikė.
Nė kėtė mbretėri stė vet askush a po ke qef, tė martojnė dhe ti ske qare pa u ba nuse. :wink:

Barbaroza
19-10-04, 14:19
Me fal a,krejt kabllot m'i keni perzier :?

Kaltrushi
19-10-04, 14:24
Kerkoj falje ne te gjithe ata qe ndosht i kam renu me ndonje fjal. Me beson nuk rendoj kerken me qellim.

Dhe me falni nese shkruaj ndonjeher keq.

Esht shum mire kjo tem sepse pastaj qlirohet njeriu kur kerkon falje.


pershendetje

Urata
20-10-04, 21:20
Me fal a, veē tjeter here bjeri ma shkurte ......

Kot a!

Barbaroza
21-10-04, 14:30
Me fal a,por kish njerez qe nuk dijne ta dallojne te miren prej te keqes :?

turisti
21-10-04, 14:39
Me fal qe eshte e vertete. :wink:

Barbaroza
22-10-04, 21:02
Me fal,por vertete s'kam asnje faj. :wink:

vushtrria
22-10-04, 21:08
se pari me kerkue falje eshte kultur, dhe se dyti kerkoi falje nese ndokend e kam rendue, nese eshte prekur ndokush nga fjalet e mia te gjitha kan qen pa qellim, andaj me falni :lol:

Barbaroza
22-10-04, 21:13
Me fal Vushtrria,por s'ke patur nevoje te kerkosh falje sepse e dijme se njeri me kulture te gjere. :)

DEA
22-10-04, 22:01
Dr1ta me fal per keqkuptimin ne nje teme
http://www.mainzelahr.de/smile/schuechtern/548.gif

Barbaroza
25-10-04, 09:28
Me falni nese kam lenduar dike,ishte pa dashjen time!

aferdita
25-10-04, 10:50
Me falni nese ndjehet ndokush i/e lenduar prej meje,nuk e beje me qellim

adrioni
25-10-04, 12:47
Me falni nese iu kam fy ose lendu ndonjegje....edhe i kisha kerku falje Barbozes per tarakun....... :wink:

Barbaroza
25-10-04, 12:57
Me fal a,por s'po te besoj aspak! :wink:

adrioni
25-10-04, 12:59
Eshte zgjedhja jote a beson apo jo mirepo e rendesishme eshte se KERKOVA FALJE......

Barbaroza
25-10-04, 13:02
Eshte zgjedhja jote a beson apo jo mirepo e rendesishme eshte se KERKOVA FALJE......

Me fal a,por nuk e kisha me ty absolutikisht. :wink:


P.S.Je i falur nga ana ime.

Tomori
25-10-04, 14:31
-Me fal se sonte,nuk kam mundesi te vi, po te premtoj neser mrema kam me ardhe! Lirisht, qysh tash pregadite, kravatin kam me te ardhe pra ,,,
Me fal per naten e sodit :wink:

Barbaroza
26-10-04, 13:34
Me fal a,por po e tepron!

Krokodilli
26-10-04, 14:17
Me falni nese e kam lendu ndokend me fjal ne kete forum,, nuk jan person qe lendoj apo fyej, por mund qe me ka keqkuptu dikush ndonjehere,, kerkoj falje edhe nje here ,,, ju pershendes,, jeni te gjith te mir.....

Barbaroza
26-10-04, 14:34
Me fal,por..... :idea: :o

livoreka bicio
31-10-04, 16:30
ME FAL, NE QOFTESE UNE NUK, TE KAM FAL ..:P :P :P

Barbaroza
31-10-04, 17:01
Me fal,por jam me shume e vetedijshme se sa qe mendon!

florian
14-12-04, 12:09
ME FALNI PER MUNGESEN .

lazdrani
14-12-04, 12:11
ME FALNI PER MUNGESEN .

Po te fali vetem herave tjera ..... :wink:

Murgesha
20-12-04, 23:19
Mė falni pėr smileys qė postova pak mė parė.
nuk mė bėjke tastatura e nga inati qė sun shkruaja u bana nervozė.
Banmani hallall tė gjithė. :wink:

DEA
20-12-04, 23:21
ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaa bravo per sqarimin, shpresoj tash qe ta lexojne te gjithe :wink:

turisti
21-12-04, 01:28
ME FALni per :hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah . :wink:

Mafiozi
21-12-04, 01:29
ME FALni per :hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah . :wink:

Ska dert shoki,
Hahahahahahhahaahahhaahahahahahahhaaaaa :wink:

Kercovari
21-12-04, 09:01
Me falni qe gaboj perhere!haaaahaaaahaaahaa!

Diana007
21-12-04, 09:18
Me falni...... po skam ber kurgje more me ju kerku falje hehehheheeh :wink:

PS. Vetem Murgeshes deshta me ja marr Lazdranin po nuk munda , me fal Murgesh :oops:

livoreka bicio
21-12-04, 23:35
ME FALENI NESE DIKENDE E RENOJNE FJALETE E MIJA.! GJDO FJALE E RENUESHME ESHTE PA QELLIME. :wink: FLM.PERE MIRKUPTIME!!! :wink:

anna
25-12-04, 15:23
krejt jeni te falt hajt shpernadahuni krejt ne shpi :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
25-12-04, 19:14
Me fal a,por mos i merre gjerat permbi vete kur s'te takojne ty!

florian
28-12-04, 08:47
krejt jeni te falt hajt shpernadahuni krejt ne shpi :lol: :lol: :lol:

me fal por bukuria nuk jep kto te drejta. :twisted:

Barbaroza
28-12-04, 16:09
Me fal,por shume ftohte bre te ne. :lol: :lol:

Ylberi_be
28-12-04, 16:58
Me falni ,nese Ju kam rendu ndonje her por kuptojeni se e kam pas pa qellim te keq dhe pa interes privat,dhe edhe nje her ju kerkoj faljet e fundit per ket vit dhe shpresoj qe vitin tjeter do te kemi me shum mirkuptim dhe me pak ngatrrim.

Mafiozi
28-12-04, 18:12
Me falni ,nese Ju kam rendu ndonje her por kuptojeni se e kam pas pa qellim te keq dhe pa interes privat,dhe edhe nje her ju kerkoj faljet e fundit per ket vit dhe shpresoj qe vitin tjeter do te kemi me shum mirkuptim dhe me pak ngatrrim.


Ylberi, me vjen mir qe kerkon falje por nga ana ime te them qe nuk ki fare
nevoj te kerkosh falje, ne asnje moment nuk me ki rendu apo pengu
ne shkrimet e tua. Je shum simpatike vetem vazhdo keshtu edhe per
vitin e ardhshem.

Te uroj qdo te mir qe deshiron ne vitin 2005


Te pershendes :wink:

Ylberi_be
29-12-04, 15:22
Mafiozi te pershendes shum faljet i duhen njeriut nese don te jetoj i lumtur
dhe ti harroj keqkuptimet dhe ti kthehet lumturis koha po shkon vitet po hecin nuk ban njeri te mban inat per qkak te interesit pv dua ta them at qe ma thot zemra jeni te falur gjith nga une dhe skeni nevoj as falje me me kerku as faleminderit te gjitha jav baj hallall veq se jam dhe jeni shqiptar .

Mafiozi une te pershendes nga zemra ty dhe te gjithve dhe shpresoj qe te gjith ne 2005 te jen te falur dhe te barabart. :wink:

Luana
01-04-05, 23:06
I kerkoj Drites falje se nuk e kam pa kur me ka shkruar ne msn , isha ne kuzhin ne ato momente :(


Drita http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c023.gif

007
01-04-05, 23:11
edhe pse nuk e ke mir,prap me fal :wink:

007
01-04-05, 23:11
edhe pse nuk e ke mir,prap me fal :wink:

Luana
01-04-05, 23:29
edhe pse nuk e ke mir,prap me fal :wink::?:

Kercovari
02-04-05, 08:12
edhe pse nuk e ke mir,prap me fal :wink::?:

Mire e ka mire! :oops:

florian
18-04-05, 21:10
http://digilander.libero.it/Silvana_80/love-rose.gif


PER TY . FJALET SKAN VLER .

hana
18-04-05, 21:15
http://digilander.libero.it/Silvana_80/love-rose.gif


PER TY . FJALET SKAN VLER .


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

florian
18-04-05, 21:21
http://digilander.libero.it/Silvana_80/love-rose.gif


PER TY . FJALET SKAN VLER .


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :P :P :oops:

dr1ta
19-04-05, 23:36
Me fal ....... :(

Murgesha
20-04-05, 00:10
Mė falni po sonte kupa me dardaninė, se shumė ngadalė po hapet. :twisted:

Diana007
25-04-05, 16:05
Me falni se noshta e kam tepru sot me shkimet e mira :oops: :oops: :oops: :cry:

Dreni30
25-04-05, 19:12
Me falni neqoftese vetem une shkruaj, por dicka po me duhet me ba kur ju nuk jeni ketu.

dr1ta
26-04-05, 01:10
Neten e mire dhe sorry nese kam lendu diken ..shaka100%

Dilingjia
24-05-05, 09:53
me falni qe jam i TILL qfare JAM :lol:

Arbėri
24-05-05, 09:57
me falni qe jam i TILL qfare JAM :lol:


Qy qyyyyyyyyyyyyy, edhe Dilingjija po kerkojka falje a http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c024.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif

Arbėri
24-05-05, 10:00
Me fal Dilindji a? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c007.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c045.gif

Dilingjia
24-05-05, 10:04
Me fal Dilindji a? http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c033.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c007.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c045.gif

Me fal,
por pse jam Dilingji,
edhe une kom pak burrni,
nejse pse ma kana pak ma shume,
ashiqare s'baj zullum,
ja kom anen,ja di renin,
kah te sillna e baj venin :wink:

turisti
24-05-05, 14:27
Me falni qe nuk jam milioner.

florian
24-05-05, 14:30
ME FALNI MUNGESEN POR ISHA LARG.

DEA
26-05-05, 23:23
Me falni nese jeni ndjer te lenduar nga shkrimet e mija, qdo gje eshte pa qellim, thjesht vetem argetim :wink:

schütze
26-05-05, 23:26
shyqyr se na qite ndermend
DEA na fali edhe ju :wink:

Dreni30
26-05-05, 23:28
Nga ana ime jeni te falur, e kisha pas deshire edhe ju te me falni mua.

DEA
26-05-05, 23:29
Une po behem si i ndjeri Anton Qeta, nese keni ndokujt me i kerku falje me naze, urdheroni drejtomuni mua :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
26-05-05, 23:33
Une po behem si i ndjeri Anton Qeta, nese keni ndokujt me i kerku falje me naze, urdheroni drejtomuni mua :lol: :lol: :lol: :lol:

Qy,qyyyyyyyy pernime e kie aaaa, hajt Dea se po te emrojme se edhe ashtu e mire je, e ndoshta edhe ndihmone ne kete drejtim. :lol: :lol: :lol: :wink:

laliloli
26-05-05, 23:33
Me falni nese jeni ndjer te lenduar nga shkrimet e mija, qdo gje eshte pa qellim, thjesht vetem argetim :wink:

DEA
26-05-05, 23:34
Sonte mos me angazhoni se me ka ardhe gjumi e kushedi se qka flas aty kur te shkoj me kerku falje, po neser vazhdojme OK

Dreni30
30-05-05, 08:01
ju kerkoj falje nese dikend e kam renduar me shkrime.

florian
30-05-05, 21:53
ME FAL NESE ENDRAT
TI KAM SHKEPUTUR
ME FAL NESE NE TO
PA LEJE JAM FUTUR
ME FAL QE E KALOVA AT KUFI
ME FAL PO NUK RRI DOT PA TY NE GJI

DEA
30-05-05, 22:14
Po aha,

florian
30-05-05, 22:21
me fal nese nuk dukem i sinqert
e sinqert esht vetem deshira ime per ty

titi
31-05-05, 02:56
ME FALNI KUJT JU KAN MERZIT SHKRIMET E MIA SIDOMDS ATYRE PRIVAT :lol: :cry: :x

turisti
31-05-05, 12:29
Me falni qe nuk kam veture....

Tomori
31-05-05, 13:10
Me falni qe nuk kam veture....
..te falet ty orrrr Turisto, veturen se ke..
.. por Tramvajin e ke... :wink:

turisti
31-05-05, 13:26
Me falni qe nuk kam veture....
..te falet ty orrrr Turisto, veturen se ke..
.. por Tramvajin e ke... :wink:

Ēka eshte ai ne krahasim me aeroplanin tende....

Tomori
31-05-05, 17:47
Me falni qe nuk kam veture....
..te falet ty orrrr Turisto, veturen se ke..
.. por Tramvajin e ke... :wink:

Ēka eshte ai ne krahasim me aeroplanin tende....
hahahahahahahahahaha,,,,shoku i nderuar mir e ke besa?!!
Me respekt te madhe:
Tomori

florian
31-05-05, 18:09
me fal turist qe ste dhash vetur
me fal po ajo perfundoj nene ure.

Diana007
01-06-05, 10:19
Me falni nese nodnjher shkruj me ngjyr , por me esht mesua dora edhe po e kam pak problem :oops: :oops: :wink: PS: vete m se pa qellim e boj :?

Dilingjia
01-06-05, 12:15
S'me kane mbet t'imta sot per me jau FAL :lol:

florian
05-06-05, 12:13
me falni nese shpresova qe shum nga ju mund te kishin nderruar.
ujkun ndron qimen por jo zakonin.

doGzona
16-06-05, 01:08
Me vjene keq dhe me fal por nuk mundem.

Luana
01-07-05, 04:04
Me fal dardani nese kam gabuar dikun ne postime :roll:

Arb
01-07-05, 04:15
pse more me fal?

turisti
02-07-05, 23:54
Me fal qe jam i sinqert. :wink:

Arb
02-07-05, 23:55
ja, ja ska me fal hic...

argomenti .
03-07-05, 21:41
me falni por nuk i perdor dot dy fytyra !!!!

Tomori
04-07-05, 10:46
Me vjene keq dhe me fal por nuk mundem.
Sprishe pune sonte po ta fali mos u merzite fare,,, :wink:

florian
04-07-05, 16:29
me falni per mungesen por tani u ktheva !!!

turisti
04-07-05, 16:32
me falni per mungesen por tani u ktheva !!!

Me fal edhe ti qe u vonove dhe faleminderit shume moderatoreve. :P

laliloli
04-07-05, 16:32
me falni per mungesen por tani u ktheva !!!

fale te qofte ,mire se erdhe

Kercovari
04-07-05, 16:50
me falni per mungesen por tani u ktheva !!!

Romani me i mire eshte ai qe nuk e ble askush po e lexojne te gjithe.
Te pershednes i nderuar,dhe mireseerdhe.

schütze
04-07-05, 20:59
Me falni anetar te fd nese kam gabu,ose e kam rendu kend me shkrimete mia :wink:

Murgesha
04-07-05, 21:16
Amani ju qoftė tė mė falni. :shock: :!:

Honesty^uk.
04-07-05, 22:01
Me fal qe jam i sinqert. :wink:

:arrow: :arrow:

turisti
12-07-05, 11:15
Me fal qe jam i sinqert. :wink:

:arrow: :arrow:

:P

Honesty^uk.
12-07-05, 20:49
Me fal qe jam i sinqert. :wink:

schütze
12-07-05, 22:05
Me fal .....se ndoshta e kam tepruar :wink:

Agroni22
15-08-05, 17:35
me fal nese kam gabuar sepse me deshire nuk kom gabuar

Diana007
17-08-05, 07:32
Rafet me fal tani se nuk mundem me te boj muhabet se kam ca pun me kry njher :wink:

rafet llapjani
17-08-05, 07:38
Qy me fal se pi kryj do pune une u qova kaqe hert per ty hahaha,pak shaka e nderuar Diana007,se ne rende te pare eshte puna tani mohabeti pune te mbare paqe rrespekte e nderuar :wink:

Urata
20-08-05, 20:00
M'falni a! Veq po e teproni... e edhe une bashke me ju...

Luana
20-08-05, 20:04
Nuk ja fali askujt http://www.cosgan.de/images/midi/boese/n025.gif

aferdita
20-08-05, 20:05
mos ma fal se as un falje nuk kerkoj

altini22
22-08-05, 21:38
me fal nese kam gabuar sepse me deshire nuk kom gabuaro GONI KUJ PI THU ME TE FALE MORE QYQ QY QA KI GABU MORE

Diana007
08-09-05, 14:00
Me faleni se shkruaj shum ne FD :oops: :wink:

Urata
09-09-05, 02:00
Me faleni se shkruaj shum ne FD :oops: :wink:

http://img.123greetings.com/thumbs/intouch_internettalk/8566-011-11-1069.gif

Me fal a? Gishtat varre dojn me tu ba...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...

Je si shpirte DIANA.

Urata
09-09-05, 02:01
Me falni veq ky mousy im ka ra n'dashni...

http://img.123greetings.com/thumbs/intouch_internettalk/8566-011-07-1042.gif

Sy_kaltra
09-09-05, 14:36
Diana007 & Gjumashja me falni nese e teproj veq besom jam kan ne disponim sot :wink:

Diana007
09-09-05, 14:55
Me faleni se shkruaj shum ne FD :oops: :wink:

http://img.123greetings.com/thumbs/intouch_internettalk/8566-011-11-1069.gif

Me fal a? Gishtat varre dojn me tu ba...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa...

Je si shpirte DIANA.

Ahahhahahahhahah Gati valla :D

Flm shum , edhe ju gjithashtu :wink:

Diana007
09-09-05, 14:57
Diana007 & Gjumashja me falni nese e teproj veq besom jam kan ne disponim sot :wink:

Ahahh mos ta nin se nuk je ka e tperon hiq ti , po ishalla na falin te gjith neve per shkrimet tona :oops: :wink:

Sy_kaltra
11-09-05, 11:26
Diana007 & Gjumashja me falni nese e teproj veq besom jam kan ne disponim sot :wink:

Ahahh mos ta nin se nuk je ka e tperon hiq ti , po ishalla na falin te gjith neve per shkrimet tona :oops: :wink:
ishalla :oops: :lol:

vushtrria
11-09-05, 11:29
nuk pritoi aspak me kerkue falje por skam edhe qka kerkoi falje sepse deri me tani nuk e kam lendue askend ne ket forumin ton dardania 8)

turisti
11-09-05, 13:44
Me fal qe nuk kam kohe shume... :wink:

vjeshta
11-09-05, 13:47
Me fal ,me fal te lutem shum me fal....

Sy_kaltra
11-09-05, 13:50
Me Fal qe te deshta shum..
Me Fal qe t'fala net pa gjum.
Me Fal Ti me Fal.

turisti
11-09-05, 13:59
Me fal qe nuk kam dashuri per te gjithe. :(

vjeshta
11-09-05, 14:09
Me fal qe nuk kam dashuri per te gjithe. :(
Qy ,qy ata hallall :wink:

Sy_kaltra
11-09-05, 14:11
Me fal qe nuk kam dashuri per te gjithe. :(
Me fal http://img54.echo.cx/img54/4740/g0301ga.gif Mos fol ashtu :? :lol:

schütze
11-09-05, 14:12
me fal qe nuk ta thash ....

turisti
11-09-05, 14:12
Me fal qe nuk kam dashuri per te gjithe. :(
Qy ,qy ata hallall :wink:

Me fal qe hallall te kofti ta baj. :wink:

Sy_kaltra
11-09-05, 14:14
me fal qe nuk ta thash ....
Me Fal se nuk kuptova :roll:

schütze
11-09-05, 14:15
me fal qe nuk ta thash ....
Me Fal se nuk kuptova :roll:
me fal qe nuk ta thash at qe meriton 8)

vjeshta
11-09-05, 14:15
Me fal qe nuk kam dashuri per te gjithe. :(
Qy ,qy ata hallall :wink:

Me fal qe hallall te kofti ta baj. :wink:
Hiq mos ta nin,rrug te mbar ju deshiron vjeshta :wink:

Sy_kaltra
11-09-05, 14:17
me fal qe nuk ta thash at qe meriton 8)
me fal se nuk e dita qfar deshte te thuash http://www.albforumi.com/af/graemlins/angel.gif

turisti
11-09-05, 14:26
Me fal qe nuk kam dashuri per te gjithe. :(
Qy ,qy ata hallall :wink:

Me fal qe hallall te kofti ta baj. :wink:
Hiq mos ta nin,rrug te mbar ju deshiron vjeshta :wink:

Me fal -vjeshte- qe shkoi vera. :wink:

vjeshta
11-09-05, 14:28
Me fal qe nuk kam dashuri per te gjithe. :(
Qy ,qy ata hallall :wink:

Me fal qe hallall te kofti ta baj. :wink:
Hiq mos ta nin,rrug te mbar ju deshiron vjeshta :wink:

Me fal -vjeshte- qe shkoi vera. :wink:
Edhe kta hallall :wink:

turisti
11-09-05, 14:36
Me fal qe nuk kam dashuri per te gjithe. :(
Qy ,qy ata hallall :wink:

Me fal qe hallall te kofti ta baj. :wink:
Hiq mos ta nin,rrug te mbar ju deshiron vjeshta :wink:

Me fal -vjeshte- qe shkoi vera. :wink:
Edhe kta hallall :wink:

Me fal qe ti mora te gjitha hallallet.

vjeshta
11-09-05, 14:37
Mos mendo se mi more krejt hallallet :wink:

turisti
11-09-05, 14:44
Mos mendo se mi more krejt hallallet :wink:

Me fal qe gabova dhe qe ka hala hallalle. :wink:

vjeshta
11-09-05, 14:46
Mos mendo se mi more krejt hallallet :wink:

Me fal qe gabova dhe qe ka hala hallalle. :wink:
Edhe kta hallall :wink:

turisti
11-09-05, 14:48
Mos mendo se mi more krejt hallallet :wink:

Me fal qe gabova dhe qe ka hala hallalle. :wink:
Edhe kta hallall :wink:

Me fal nga zemra qe nuk ti lash gati asnje hallall ne rezerve... :wink:

vjeshta
11-09-05, 14:52
Mos mendo se mi more krejt hallallet :wink:

Me fal qe gabova dhe qe ka hala hallalle. :wink:
Edhe kta hallall :wink:

Me fal nga zemra qe nuk ti lash gati asnje hallall ne rezerve... :wink:
Hallall , mbasi paske zemer per rezerva te hallalleve te mija :wink:

turisti
11-09-05, 14:55
Mos mendo se mi more krejt hallallet :wink:

Me fal qe gabova dhe qe ka hala hallalle. :wink:
Edhe kta hallall :wink:

Me fal nga zemra qe nuk ti lash gati asnje hallall ne rezerve... :wink:
Hallall , mbasi paske zemer per rezerva te hallalleve te mija :wink:

Me fal qe kaq me gezuan hallallet e tua.... :wink:

vjeshta
11-09-05, 15:02
Hallall e me fal qe me duhet te le tash

turisti
11-09-05, 15:05
Hallall e me fal qe me duhet te le tash

Me fal qe pajtohem... :wink:

vjeshta
11-09-05, 15:07
Hallall e me fal qe me duhet te le tash

Me fal qe pajtohem... :wink:
Me fal ,po bama hallall :wink:

schütze
11-09-05, 15:09
Me FALNI se hallallin nuk kam mundesi me ua dhan

turisti
11-09-05, 22:59
Hallall e me fal qe me duhet te le tash

Me fal qe pajtohem... :wink:
Me fal ,po bama hallall :wink:

Me fal qe ta baj hallall.... :wink:

turisti
11-09-05, 23:00
Me FALNI se hallallin nuk kam mundesi me ua dhan

Me fal qe nuk ke mundesi... :wink:

Urata
11-09-05, 23:19
Me falni per mungese...!

turisti
11-09-05, 23:28
Me fal qe kam pak kohe......

turisti
12-09-05, 10:40
Me fal qe te dashuroj... :P

florian
14-09-05, 16:47
me fal mungesen ............. por se bera me qellim

Urata
22-09-05, 18:47
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_sorry/1029-017-02-1060.gif

Spo muj u duroj...

Artisti
22-09-05, 19:36
Mė fal qė falje po tė kėrkoj!! :roll: :lol: :lol: :shock:

hahahahaahahhahahhahhahahhahahahhahhahahahahahahah ahha

O Gentiiiiiiiiiiiiiiiii na ke myteeeeeeeeee hahahahahhahahhahaa


t pershendessssssssssssssArtisti

turisti
26-09-05, 12:34
Me fal qe jam TURIST. :P

Tomori
26-09-05, 12:37
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_sorry/1029-017-02-1060.gif

Spo muj u duroj...
Te kuptoje por me fale qe te kam vu ne pritje,,,
ke durim edhe pakes....duro e po mtakon se shpejti.... :lol: :lol: :lol:

Diana007
29-09-05, 08:40
Me falni nese e teproj me postimet e mija :wink:

turisti
29-09-05, 08:46
Me falni nese e teproj me postimet e mija :wink:

Me fal qe po te ngutet,hahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahah ahahahahaahahahahahahahaahahahahahah. :wink:

Diana007
29-09-05, 08:50
Me falni nese e teproj me postimet e mija :wink:

Me fal qe po te ngutet,hahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahah ahahahahaahahahahahahahaahahahahahah. :wink:

:wink:

turisti
29-09-05, 08:51
Me falni nese e teproj me postimet e mija :wink:

Me fal qe po te ngutet,hahahahahahahahahahaahahahahahahaahahahahah ahahahahaahahahahahahahaahahahahahah. :wink:

:wink:

:wink: :wink:

Kercovari
06-10-05, 17:34
Me fale nese te kam lendu. :wink:

Diana007
07-10-05, 08:06
Me falni nese lendoj dike :wink:

LEDHATIMI
07-10-05, 08:10
Me falni nese lendoj dike :wink:

ty nu te idhnohem edhe me ma mshu http://img392.imageshack.us/img392/6756/funny186ew.gif (http://imageshack.us)

Diana007
07-10-05, 08:12
ty nu te idhnohem edhe me ma mshu http://img392.imageshack.us/img392/6756/funny186ew.gif (http://imageshack.us)

Aahhhahahahahaahh Flm :wink:

turisti
07-10-05, 15:09
Me fal qe nuk kam dashuri per krejt mahallen..... :wink:

Kercovari
07-10-05, 17:24
Me falni edhe mua qe nuk kam dashuri per nje fshate. :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
08-10-05, 20:05
Me Falni nese po e teproj me Postime .

GURI SYLAJ
08-10-05, 22:21
Me falni qe po shihemi rralle.............

turisti
09-10-05, 00:36
Me fal qe nuk po ngutem. :wink:

Urata
09-10-05, 03:31
http://img.123greetings.com/eventsnew/friend_sorry/1029-017-02-1060.gif

Spo muj u duroj...
Te kuptoje por me fale qe te kam vu ne pritje,,,
ke durim edhe pakes....duro e po mtakon se shpejti.... :lol: :lol: :lol:

Pse bre TOMOR po i dhunon shkrolat...?!!!

Sy_kaltra
09-10-05, 18:55
Me Falni qe spo mundem mu dashuru ne askond :)

Domira
09-10-05, 18:56
Me falni qe nuk e kam zemren pa dashuri :D

M_u_k_i
09-10-05, 19:09
Me falni qe nuk e kam zemren pa dashuri :D :roll: :roll: a ski dashuri a :?:

Sy_kaltra
09-10-05, 19:12
:P skam zemer per me pas dashuri bre http://www.freewebdesign.be/smileys/images/love/love007.gif

M_u_k_i
09-10-05, 19:15
:P skam zemer per me pas dashuri bre http://www.freewebdesign.be/smileys/images/love/love007.gifpse bre qfar zemre ki bre shtrig mos me pas dashuri

Sy_kaltra
09-10-05, 19:17
shtriga skam zemer hiq http://www.freewebdesign.be/smileys/images/other/smilie_hexe2.gif :P

M_u_k_i
09-10-05, 19:20
shtriga skam zemer hiq http://www.freewebdesign.be/smileys/images/other/smilie_hexe2.gif :Pghahahahaa :lol: :lol: :lol: :lol: shtrig je bodihava

rilinda
09-10-05, 19:44
shtriga skam zemer hiq http://www.freewebdesign.be/smileys/images/other/smilie_hexe2.gif :Pghahahahaa :lol: :lol: :lol: :lol: shtrig je bodihava

qy qyyy hej mukiii thuj mfal se nuk o shtig :twisted:

Sy_kaltra
09-10-05, 20:04
qy qyyy hej mukiii thuj mfal se nuk o shtig :twisted:
a nime si shtrig po dokna sis a :roll: :lol: :lol: :lol:

Agroni22
09-10-05, 20:31
me fal nese kom gabuar

vjeshta
09-10-05, 21:34
Me fal,jo more kerko ti falje

LEDHATIMI
09-10-05, 21:37
Me fal,jo more kerko ti falje


ok Vjeshta http://img.123greetings.com/thumbs/bus_apologies/1040-011-05-1059.gif

vjeshta
09-10-05, 21:38
Me fal,jo more kerko ti falje


ok Vjeshta http://img.123greetings.com/thumbs/bus_apologies/1040-011-05-1059.gif
Mos je duke qeshur edhe tash :roll:

LEDHATIMI
09-10-05, 21:42
Me fal,jo more kerko ti falje


ok Vjeshta http://img.123greetings.com/thumbs/bus_apologies/1040-011-05-1059.gif
Mos je duke qeshur edhe tash :roll:

http://img392.imageshack.us/img392/2265/emoticonexp516ms.gif (http://imageshack.us)

vjeshta
09-10-05, 21:44
Me fal,jo more kerko ti falje


ok Vjeshta http://img.123greetings.com/thumbs/bus_apologies/1040-011-05-1059.gif
Mos je duke qeshur edhe tash :roll:

http://img392.imageshack.us/img392/2265/emoticonexp516ms.gif (http://imageshack.us)
Nuk po te besoj :cry:

LEDHATIMI
09-10-05, 21:47
Me fal,jo more kerko ti falje


ok Vjeshta http://img.123greetings.com/thumbs/bus_apologies/1040-011-05-1059.gif
Mos je duke qeshur edhe tash :roll:

http://img392.imageshack.us/img392/2265/emoticonexp516ms.gif (http://imageshack.us)
Nuk po te besoj :cry:
http://img.123greetings.com/thumbs/gen_sorry/1012-003-27-1036.gif

vjeshta
09-10-05, 21:50
E dmth

LEDHATIMI
09-10-05, 21:51
E dmth

dmth e kam seriozisht dhe nuk qeshem (kesaj here) :cry:

vjeshta
09-10-05, 21:59
E dmth

dmth e kam seriozisht dhe nuk qeshem (kesaj here) :cry:
Ok po te besoj :roll:

LEDHATIMI
09-10-05, 22:02
E dmth

dmth e kam seriozisht dhe nuk qeshem (kesaj here) :cry:
Ok po te besoj :roll:

http://img.123greetings.com/thumbs/friend_thankyou/1029-011-26-1068.gif

Sy_kaltra
09-10-05, 22:08
Me Falni nese e kam tepru me postime :?

LEDHATIMI
09-10-05, 22:09
Me Falni nese e kam tepru me postime :?

Ju lutem c`flisni :shock: :?:

Sy_kaltra
09-10-05, 22:11
Me Fal po njeriu nga nje her nuk e shikon veten ,,prandaj pata frig mos e kam tepruar gje :?

LEDHATIMI
09-10-05, 22:14
Me Fal po njeriu nga nje her nuk e shikon veten ,,prandaj pata frig mos e kam tepruar gje :?

Haj tybe ,sidomos ti kurre nuk din me tepru :wink:

Sy_kaltra
09-10-05, 22:16
Haj tybe ,sidomos ti kurre nuk din me tepru :wink:
Me Fal Po shum faleminderit per kto fjal te ambla http://www.freewebdesign.be/smileys/images/medium/medium-smiley-010.gif

Domira
09-10-05, 22:18
Me falni qe nuk e kam zemren pa dashuri :D :roll: :roll: a ski dashuri a :?:

ehh Muki kam gjithmone dashuri ne zemer kam provu mos me pas po nuk kam mujt :)

LEDHATIMI
09-10-05, 22:18
Haj tybe ,sidomos ti kurre nuk din me tepru :wink:
Me Fal Po shum faleminderit per kto fjal te ambla http://www.freewebdesign.be/smileys/images/medium/medium-smiley-010.gif

hajt mos ta nin se vetem me ty hala se kom bo berllog, shpresoj se keshtu zgjat bile edhe naj dite, se valla shume bre po me ngucet botha me fal ne shprehje :wink:

Sy_kaltra
09-10-05, 22:21
Me fal LEDHATIMI po nuk te lejoj un me ba borllog je bash super njeri ,,zgjat aq sa ke deshir e mos ta ndin :wink: N/p

LEDHATIMI
09-10-05, 22:22
Me fal LEDHATIMI po nuk te lejoj un me ba borllog je bash super njeri ,,zgjat aq sa ke deshir e mos ta ndin :wink: N/p

http://img392.imageshack.us/img392/3236/communicate208ol.gif (http://imageshack.us)

rafet llapjani
09-10-05, 22:25
Me falni qe kesh me pi qaj te rrahimi gahgahgahgah :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
09-10-05, 22:25
:wink:

turisti
10-10-05, 10:15
Me fal qe gjithmone vij me kohe. :P :wink:

Domira
10-10-05, 11:15
Me fal qe e mendoj te fundit :roll: :roll: :roll:

Sy_kaltra
10-10-05, 13:50
Me Fal mos keni mindil dikush prej juve se hunt pom shkojn :?:

Diana007
10-10-05, 13:55
Me fal por nuk e paskem se me ka humb :roll: :?

Sy_kaltra
10-10-05, 14:01
Me Fal veq kur te humb mindili ruaje edhe koken :P :P :P :lol: :lol:

Diana007
10-10-05, 14:03
ME fal , por nuk kam nde qe humb koka :roll: :P :lol:

Sy_kaltra
10-10-05, 14:09
Me Fal por te humbi mindili sa grima qy :P

Diana007
10-10-05, 14:10
Me fal por shum po fol bre :lol: :lol: :lol: ( shaka a ) :wink:

Sy_kaltra
10-10-05, 14:12
Me qe pot them veq as ti sen mangu spo len :P :P ( e di moj qy :roll: )

Diana007
10-10-05, 14:17
Me fal por kqyre vetni njeher si je qyrrav :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: ( qaf )

Sy_kaltra
10-10-05, 14:18
Me Fal Morrajk po kja kalon e morrat mbesin :P :P :P :P ( ooo qaf bre syne ) :wink:

Diana007
10-10-05, 14:22
Me fal , por ti spo sheh mir po em duket , shifi morrat e tu si kan dal ne ball :lol: :lol: :lol: :lol: ( Flm )

Sy_kaltra
10-10-05, 14:26
Me Fal se i yti ke ai a se pave morr biond ke a un jam zeshkane http://www.freewebdesign.be/smileys/images/other/smileface005.gif

Diana007
10-10-05, 14:28
Me fal edhe un jam zeshkan nuk ka qen i imi :roll: :P

Sy_kaltra
10-10-05, 14:29
Me Fal se je pak ma e bardh se une :P :P

Diana007
10-10-05, 14:33
Me fal por nuk ma merr menja moj qy :P

Sy_kaltra
10-10-05, 14:35
Me Fal veq un i kam Flokt E ngjyrosme me kan ish pa i teget morri sikur flokt :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
10-10-05, 14:39
Me fal por morrin i ngjan flokut origjinal e jo t e ngjyrosnit :lol: :lol: :lol: :lol: