PDA

View Full Version : Ēfare do te beja, vetem 24 ore te isha djale/vajze!


FrEsKiA
19-12-05, 10:10
Ēfare do te beja, vetem 24 ore te isha djale/vajze?Ndoshta kjo eshte nje pyetje qe gjithsecili/a ia ka bere te pakten njehere vetes, nga kureshtja per ate ēka ndjen apo menyren si i perjeton gjerat seksi i kundert. E me te vertete, ēfare do te donte me shume te provonte nje femer, nese do te ishte mashkull vetem per nje dite-nate?

Me respekt per te gjithe ju
Freskia!

Gjumashja
19-12-05, 10:50
kurgjo hiq kisha thon o Zot shyqyr qe nuk jom djale gjithe :lol:

Barbaroza
19-12-05, 10:52
Nuk pranoj te shenderrohem as 24 sec. ne djale se lere 24h! :lol: :wink:

Diana007
19-12-05, 10:53
E kisha shiku se a dashuroj veret djemt :roll: :oops: :lol:

Barb|Ka
19-12-05, 10:56
kisha flejt me dianen :P

Diana007
19-12-05, 10:59
kisha flejt me dianen :P

Oj e hupt :oops: :lol: :lol: :lol:

Barb|Ka
19-12-05, 11:01
ahahah diana tisha kon djal stkisha lshu prej dores :P

Diana007
19-12-05, 11:03
ahahah diana tisha kon djal stkisha lshu prej dores :P

ahAHAHAHAHHAAHHAHAAHAH plas tuj kesh moj :oops:

Barb|Ka
19-12-05, 11:05
sdi un e shpreha deshiren tash...tkisha mu bo djal me kqyr qka o puna jote me kto 7 martesa ahah

Diana007
19-12-05, 11:07
sdi un e shpreha deshiren tash...tkisha mu bo djal me kqyr qka o puna jote me kto 7 martesa ahah


Kujdes se po dal djal nakund qe jam edhe po te plotsohet deshira :roll: :P :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
19-12-05, 11:07
Njemend,per pune martese,po u dashka te mendoj edhe une me cilen vajze te forumit kisha dashur te flej! :lol:
Kur te mendohem,ju tregoj! :lol: :lol: :lol: :lol:

Barb|Ka
19-12-05, 11:08
ahahahah ja kuren e kures..

ahahah barabroza veq mendo ti

Barbaroza
19-12-05, 11:09
Barbi,shume sexy po dukesh n'fot.A je njemend e tille? :lol: :lol:

Diana007
19-12-05, 11:10
Njemend,per pune martese,po u dashka te mendoj edhe une me cilen vajze te forumit kisha dashur te flej! :lol:
Kur te mendohem,ju tregoj! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ama mos me zgjdh mu :lol: :lol: se po me bohen shum :P

Diana007
19-12-05, 11:11
ahahahah ja kuren e kures..

ahahah barabroza veq mendo ti

Qka kurren e kurres jam djal a qi trego tash :P :wink:

Barb|Ka
19-12-05, 11:11
barbaroza ahahh tishe kon djal tkisha kalxu qysh jom :P po ke qellu qik e qka te thom si mi thon murit ahha

Barbaroza
19-12-05, 11:12
barbaroza ahahh tishe kon djal tkisha kalxu qysh jom :P po ke qellu qik e qka te thom si mi thon murit ahha
Po trego moj se veq po paramendojme ne,s'ka gje te keqe ketu! :lol: :lol:

Barb|Ka
19-12-05, 11:13
barbaroza ahahah po jom keksi :oops: provo ahaha
diana ahahhahhha o ty

Barbaroza
19-12-05, 11:49
barbaroza ahahah po jom keksi :oops: provo ahaha
diana ahahhahhha o ty

Prit se sa te del ylberi :lol: sa e ngutshme qenke! :lol: :lol: :lol:

loni19
19-12-05, 12:01
e di se nuk eshte e mundshme ta bej nje gje te tille por e marrim shembull...
nese vjen puna ashtu deri te nje shendrrim (Zoti na ruajte) do te shkoja te Barbaroza do t'i thoja: Me falni a jeni Barbaroza ju, ajo do te thonte po, un do ti thoja te pershendes, une jam Diana..Si jeni si ja kaloni si po shkoni etj.
Dhe do te shkoja te Diana do ti thoja si je aje mire un jam Sy_Kaltra ha ha ha ha

Diana007
19-12-05, 12:03
e di se nuk eshte e mundshme ta bej nje gje te tille por e marrim shembull...
nese vjen puna ashtu deri te nje shendrrim (Zoti na ruajte) do te shkoja te Barbaroza do t'i thoja: Me falni a jeni Barbaroza ju, ajo do te thonte po, un do ti thoja te pershendes, une jam Diana..Si jeni si ja kaloni si po shkoni etj.
Dhe do te shkoja te Diana do ti thoja si je aje mire un jam Sy_Kaltra ha ha ha ha

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
28-12-05, 18:30
e di se nuk eshte e mundshme ta bej nje gje te tille por e marrim shembull...
nese vjen puna ashtu deri te nje shendrrim (Zoti na ruajte) do te shkoja te Barbaroza do t'i thoja: Me falni a jeni Barbaroza ju, ajo do te thonte po, un do ti thoja te pershendes, une jam Diana..Si jeni si ja kaloni si po shkoni etj.
Dhe do te shkoja te Diana do ti thoja si je aje mire un jam Sy_Kaltra ha ha ha ha

Hahahahahaaa,nuk e di valla,tash jam mbushe mend,kushedi a them me te paren a jam une apo jo Barbaroza! :lol: :lol: :lol: :lol:

loni19
28-12-05, 18:41
e di se nuk eshte e mundshme ta bej nje gje te tille por e marrim shembull...
nese vjen puna ashtu deri te nje shendrrim (Zoti na ruajte) do te shkoja te Barbaroza do t'i thoja: Me falni a jeni Barbaroza ju, ajo do te thonte po, un do ti thoja te pershendes, une jam Diana..Si jeni si ja kaloni si po shkoni etj.
Dhe do te shkoja te Diana do ti thoja si je aje mire un jam Sy_Kaltra ha ha ha ha

Hahahahahaaa,nuk e di valla,tash jam mbushe mend,kushedi a them me te paren a jam une apo jo Barbaroza! :lol: :lol: :lol: :lol:

qysh, nuk kishe thane me te paren se nuk je Barbaroza...
veshtire mare kana me te diktu ty...
je mbush men a?
ncncnncccncn.kjo cika dishka kohen ne fundit a tu dasht me na tregu dishka ha ah aha ha aha ah a

Barbaroza
28-12-05, 18:48
O Loni,per ceshtje sigurie e thashe ate fjale de.Ndodhe qe dikush te me vije me revole ne dore qe e ka inat Barbarozen dhe bammmmmmmmm :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Objektiviteti
28-12-05, 18:54
sikur t“i sha bere grua 24 ore, do t“i kisha tredhur 48 meshkuj qe e meritojne!

loni19
28-12-05, 19:08
O Loni,per ceshtje sigurie e thashe ate fjale de.Ndodhe qe dikush te me vije me revole ne dore qe e ka inat Barbarozen dhe bammmmmmmmm :roll: :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol:


po a? me sa duket ste kuptova...
E po une pasna qef te bahem truproje dhe te shkoj te behem truproje e Barbarozes...
A ban keshtu Barbaroza....???

Barbaroza
28-12-05, 19:12
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ndoshta! :lol:

loni19
28-12-05, 19:25
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ndoshta! :lol:jo jo ska ndoshta ketu, ose po ose jo se kam shume oferta ha ha ha :D :D :D

Barbaroza
28-12-05, 19:39
Loni,edhe une kam shume oferta,qy!Keshtu qe po me duhet t'i gjej truprojet e mire!
:lol: :lol: :lol:

loni19
28-12-05, 19:42
Loni,edhe une kam shume oferta,qy!Keshtu qe po me duhet t'i gjej truprojet e mire!
:lol: :lol: :lol:


e mire tybe gjete rrugedalje...
po ani ti sme njeh mua se cili prej truprojeve jam :D :D :D :D :D

Luana
29-12-05, 16:46
Po te isha djal do ti kisha treguar femrave ne pergjithesi se vlen sikur nji lule .....

Femra eshte e ndieshme si nji lule ...!

Barb|Ka
29-12-05, 19:00
barbaroza ahahah po jom keksi :oops: provo ahaha
diana ahahhahhha o ty

Prit se sa te del ylberi :lol: sa e ngutshme qenke! :lol: :lol: :lol:

sot mu dok qe veq dul :lol:

vjeshta
29-12-05, 21:17
Po te isha 24 ore djale ,ja kisha ba si djemet ,s`ma kish ndi per kurgjo.

Gentiani
29-12-05, 21:41
Ēfare do te beja, vetem 24 ore te isha djale/vajze!

Isha lutur komplet gjatė 24 orėve qė tė bėhem djalė :wink: :lol: :lol:

DEA
29-12-05, 21:58
Ēfare do te beja, vetem 24 ore te isha djale/vajze!

Isha lutur komplet gjatė 24 orėve qė tė bėhem djalė :wink: :lol: :lol:

Pse a sje a :shock:

Murgesha
29-12-05, 22:01
Po te isha 24 ore djale ,ja kisha ba si djemet ,s`ma kish ndi per kurgjo.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Unė po ta kisha mundėsi do ta shfrytėzoja pėr tė parė se ēka mendojnė meshkujt 24 orė tė tėra.

DEA
29-12-05, 22:03
Po te isha 24 ore djale ,ja kisha ba si djemet ,s`ma kish ndi per kurgjo.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Unė po ta kisha mundėsi do ta shfrytėzoja pėr tė parė se ēka mendojnė meshkujt 24 orė tė tėra.

Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, a sdin qka mendojne djemt a?

Gentiani
29-12-05, 22:04
Ēfare do te beja, vetem 24 ore te isha djale/vajze!

Isha lutur komplet gjatė 24 orėve qė tė bėhem djalė :wink: :lol: :lol:

Pse a sje a :shock:

Ah, ti Dea Klinės, ēka i kishe fjeltė :lol: :lol: :wink:

pyetja ishte e parashtruar sikur, ah sikur! :lol: :lol: :wink: dhe ishte pėrgjigja nga kėndi sikur tė isha vajzė ēfarė kishe vepruar :wink: :lol:
edhe mos tė harroj, gjatė atyre 24 orėve e kisha kėnduar edhe atė kėngė Sikur tė isha djalė :wink: :lol:

DEA
29-12-05, 22:05
Ah bre Gentiani i Gjakoves me duket! rrotull i paske shku :lol:

Murgesha
29-12-05, 22:06
Aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, a sdin qka mendojne djemt a?

Jo moj se kurrė s`kam qenė djalė. :wink:

Murgesha
29-12-05, 22:07
Ah bre Gentiani i Gjakoves me duket! rrotull i paske shku :lol:

Moj Gentiani ėshtė nga Lugina e Dashurisė e jo prej Gjakove. :lol: :lol: :lol:

Gentiani
29-12-05, 22:08
Ah bre Gentiani i Gjakoves me duket! rrotull i paske shku :lol:

Ha,hahaaaaaaa jo valla Dea larg shkove, bile me shikuar mirė shumė mė afėr mė bjen Klina :lol: :lol: :wink:

DEA
29-12-05, 22:08
Ah bre Gentiani i Gjakoves me duket! rrotull i paske shku :lol:

Moj Gentiani ėshtė nga Lugina e Dashurisė e jo prej Gjakove. :lol: :lol: :lol:


Krejt qenkna trullushem edhe une sonte :lol:

Murgesha
29-12-05, 22:09
Krejt qenkna trullushem edhe une sonte :lol:

Banu djalė pra sonte, se kurr ma mirė smund tė jesh e pėrgaditur. :wink:

DEA
29-12-05, 22:11
Krejt qenkna trullushem edhe une sonte :lol:

Banu djalė pra sonte, se kurr ma mirė smund tė jesh e pėrgaditur. :wink:


Hahahahahahahahahahahahahahahaaha, athua :lol:
O Gentiani, nese kufizohesh me Klinen ateher mund te jesh nga Peja, Istogu ose edhe Drenica :lol:

Gentiani
29-12-05, 22:11
Krejt qenkna trullushem edhe une sonte :lol:

Banu djalė pra sonte, se kurr ma mirė smund tė jesh e pėrgaditur. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

DEA
29-12-05, 22:12
Krejt qenkna trullushem edhe une sonte :lol:

Banu djalė pra sonte, se kurr ma mirė smund tė jesh e pėrgaditur. :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Ski faj jo qe kesh, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sport_Billy
30-12-05, 03:34
Po te isha 24 ore djale ,ja kisha ba si djemet ,s`ma kish ndi per kurgjo.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Unė po ta kisha mundėsi do ta shfrytėzoja pėr tė parė se ēka mendojnė meshkujt 24 orė tė tėra.

Zor i madh me dit qka mendojn mashkujt per 24h!

Sex, Futboll edhe me honger buk :lol: thjesht e kena po ju femnat zdi qka mendoni gjate 24h ( garant sene t'pa zbulume hala :lol: )

Un t'isha femer kisha provu te mendoj dhe te beje si mendojn Mashkujt, garant 1 dit e nat fenomenale ish kon :lol:

Murgesha
30-12-05, 11:51
Zor i madh me dit qka mendojn mashkujt per 24h!

Sex, Futboll edhe me honger buk :lol: thjesht e kena po ju femnat zdi qka mendoni gjate 24h ( garant sene t'pa zbulume hala :lol: )

Un t'isha femer kisha provu te mendoj dhe te beje si mendojn Mashkujt, garant 1 dit e nat fenomenale ish kon :lol:

Se ke keq ti qė thua kėshtu, por po tė jesh femėr nuk e di se ēka mendojnė meshkujt, kėshtu qė s`mund tė bahesh fenomenale. :lol: :lol: :lol:

aferdita
30-12-05, 22:38
sikur te isha djale,do te beje edhe un sikur krejt djemt qka bejn dhe qka mendojn...

Sy_kaltra
02-01-06, 12:39
Po te isha 24 ore djale ,ja kisha ba si djemet ,s`ma kish ndi per kurgjo.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Unė po ta kisha mundėsi do ta shfrytėzoja pėr tė parė se ēka mendojnė meshkujt 24 orė tė tėra.

Un kisha me vertetu se sa esht e rendesishme nje italiank per meshkujt :lol: :lol: :lol: :lol:

vendasi
02-01-06, 17:44
shume interesante... :wink:

Sy_kaltra
03-01-06, 15:27
:roll:

Domira
03-01-06, 17:29
Namin do e beja :lol: :lol: :lol: :lol:

xhema
07-01-06, 02:56
Une ne qofse kishte pas mundsi me kan i pa dukshem 24h do te shkoja te Xhemilja me shashtris se ajo me thet une kerkujt si tutna.......e ekisha xiglu ter kohen, deri te tjert kishin mendu qe ka lu mendsh :lol: :lol:

FrEsKiA
08-01-06, 02:05
Te nderuar mic, ju falemnderit per inkuadrimin tuaj ne kete teme! Mendimet tuaja i lexova me kujdes dhe hic pa pertes ne endrrat tuaja ju deshiroj sukses! :wink: :D

jadore
13-01-06, 00:28
--"do te detyroja veteveten qe te shikoj 24 ore pa nderprere futboll-ndoshta do te kuptoja atehere pse meshkujte jane te apasionuar pas keti sporti?????"

turisti
13-01-06, 01:16
--"do te detyroja veteveten qe te shikoj 24 ore pa nderprere futboll-ndoshta do te kuptoja atehere pse meshkujte jane te apasionuar pas keti sporti?????"

Jo te gjithe...... :P

dr1ta
17-01-06, 23:50
vajz dhe vetem vajz ...................