PDA

View Full Version : A e pini cigaren, ēfarė dhe prej kur keni fillu me e pi?


Luana
10-11-04, 21:00
Une e pij valla :roll: Rothmans red prej 18 vjeqare kam fillu me e pi ncncnc , boll keq valla eshte me e pi , po skam qa me ba http://www.mainzelahr.de/smile/cool/kos.gif


*********************
Luana kjo teme nuk ka karakter per thashetheme dhe me duhet ta bart tek diskutimet shoqerore

tung
Honesty

MemphiSx
10-11-04, 21:20
Qka t'kona mos e refuzo hiq :)

Une per veti se kom pi kurr as qe e kom menen me pi najher :)

turisti
10-11-04, 23:10
Pershendetje LUANUSHE.

Une qe 2,5 vjet nuk e pi ,por po mendona :arrow: " ME CIGAREN,KURRE NUK JENI TE VETMUAR ".

Pershendetje te sinqerta ,TURISTI. :wink:

time-bomb
10-11-04, 23:24
Une nuk e kam pi kurr dhe nuk menodj ta pi....edhe eshte nje gje qe e urrej shume......ne rruge dikush me kalu qe pin cigare e ndiej eren menjeher!!!

dr1ta
11-11-04, 00:58
Une nuk e kam pi kurr dhe nuk menodj ta pi....edhe eshte nje gje qe e urrej shume......ne rruge dikush me kalu qe pin cigare e ndiej eren menjeher!!!Gjithkush e ndin eren e cigares :oops:

dr1ta
11-11-04, 01:02
Un e pij cigaren afer 11 vite kam fillu te pij si 14 vj :oops: :oops: cka me bo :shock:

Prince e ka shijen te mire :D

Bukuroshi007
11-11-04, 01:42
une e pi cigaren, 10 vjeq kam fillu, marlboro e pi, kajher edhe WEED edhe do tjera qeshtu

Luana
11-11-04, 03:56
Une e pij valla :roll: Rothmans red prej 18 vjeqare kam fillu me e pi ncncnc , boll keq valla eshte me e pi , po skam qa me ba http://www.mainzelahr.de/smile/cool/kos.gif


*********************
Luana kjo teme nuk ka karakter per thashetheme dhe me duhet ta bart tek diskutimet shoqerore

tung
Honesty

Honesty nuk ka problem se as mua nuk ma morri mendja se ne cilen rubrik me e vendos , flm

pershendes :wink:

Kaltrina
11-11-04, 09:18
Valla une 22 vjet i kam veq kurre ne jete skam pi as cigare as alkohol, sme pelqejne asnjana se ju vjen era e rende, smuj me duru :P , e ata qe e pijne masi ju pelqen le te vazhdojne :wink:

pershendetje

Prishtinas28_ch
11-11-04, 09:33
Kur kam qene i ri e kam pi
Me kohe e kam kuptuar se asgje te mire nuk ka ne cigare,keshtu qe tani me pengon edhe era e saj.
Duhani demton shendetin,mos harroni a

mickoja
11-11-04, 11:36
Jo kurr nuk e kam pi dhe as qe dua ta pijč ma nxe frymen,era e duhanit :?

Krokodilli
11-11-04, 16:54
une e pi cigaren, 10 vjeq kam fillu, marlboro e pi, kajher edhe WEED edhe do tjera qeshtu
Bukuroshi dont smoke too much weed bro,,, not good for your brain.... te pershendes....

une e kam pi cigaren prej moshes 14 kam fillu nga pak,,, dhe me ka mbet ne dor,,, e pi Winfield Blue

Kercovari
11-11-04, 17:32
Pershendetje LUANUSHE.

Une qe 2,5 vjet nuk e pi ,por po mendona :arrow: " ME CIGAREN,KURRE NUK JENI TE VETMUAR ".

Pershendetje te sinqerta ,TURISTI. :wink:

Mos shoki,me mire te lepish buze afrikanje se te lepish katran cigarje.
Eh! me mund te leje duhanin s`dua te shoh Peter Stuyversant e as Njujorkun.

MemphiSx
11-11-04, 20:59
Valla une 22 vjet i kam veq kurre ne jete skam pi as cigare as alkohol, sme pelqejne asnjana se ju vjen era e rende, smuj me duru :P , e ata qe e pijne masi ju pelqen le te vazhdojne :wink:

pershendetjeKrejt si une :D Krejt i urrej :D

Gjumashja
11-11-04, 21:29
une valla kaniher me shoqe ose kur te jom nervoz ne te rrallt se jo regullisht se pij

Maca
11-11-04, 21:36
Ja kam nis me aty afer 15 vjet kur i kisha edhe meniher para prinderve se smujsha ta fshehi,tani qe 4 vite e pij..

Un pij Marlboro Medium :wink:

Barbaroza
12-11-04, 12:24
Me heret e pija por jo shume,veq kur isha nervoze vrapoja drejt e ne kiosqe per te blere duhan,por tash nuk e pij,po me frikesojne reklamat e shumta anti-smoking :(

Honesty^uk.
12-11-04, 12:28
Une kurr se kam pi dhe kurr sdo ta pi , eshte gjeja qe urrej me se shumti

12-11-04, 16:20
E pi qe nje vite po jo rregullishte

Murgesha
12-11-04, 17:19
Unė ja kam nisė nė moshėn 13 vjeqare, sa vite janė bėrė qė e pi nuk po e them, por janė shumė.
Pij Marlboro.

Kullerka
16-11-04, 14:37
hey!
Cingarren rregullisht nuke pij e pij kurtme bjen qefi!
Edheeeeeeee kam filllu me pi ne moshen 13 vjeq!
Nerrmal qe s'eshte e shendetshme asnipik veq e damshme aahah
amo une se teproj me kurgjaaa
kalofshi interesant gtung

ShEjToNkA
16-11-04, 16:52
Vetėm nė shoqėri.

mijalta
16-11-04, 22:02
po un e pi cigaren kom filluar qe kur i kisha 15 vjec.. me shoqri tash akoma e pi qe 4 vite... Marlboro light
ciaooo

PAOLINA
16-11-04, 22:30
Cigaren NUK E PI

http://www.koreacna.or.kr/cuecom/diseasecare/heart/image/no%20smok.jpg

Gjithcka cka e domton shendetin per mu eshte :x :x :x
:wink: :wink: :wink:

Tomori
17-11-04, 19:00
-Po un e konzumoj per~stepermi cigaren!!!
-Me perjashtim kur jam pran Paolines, nuk e konzumoj se Paolina behet neverike, nuk e duron dot eren e nikotinit!!!!!
-Paola tungji zemer :wink:

PAOLINA
17-11-04, 19:37
Ah kjo cigarja perher na sjell probleme :evil: :evil: :evil:

secilen here i harxhon nga 3 paketa orbita qe te mos i vjen era :D :D:wink: :wink:
PRSH

Mafiozi
17-11-04, 19:58
Un a kam ndal qe 3 muaj, 4 vjet e kam pi :x :x

E kam dit qe esht keq por jo aq shum...

:wink:

Gjumashja
11-12-04, 15:51
jo se pij veq kur tem dhemb dhomi po hahahahahhahaha

Agroni22
11-12-04, 17:31
duhani demton seriozish shendetin
mos e pini

vushtrria
11-12-04, 17:37
http://rds.yahoo.com/S=96062883/K=dunhill+international+cigarette/v=2/SID=e/l=IVI/SIG=11ee6pj2c/*-http%3A//www.areasmoke.com/images/dunhl.jpg


qe 10 vite e pije dhe ket e perdori.

lazdrani
11-12-04, 17:48
Po pi duhanin diku qe 17 vite :arrow: Lucky Strike :wink:

Mafiozi
11-12-04, 18:28
Un a kam ndal qe 3 muaj, 4 vjet e kam pi :x :x

E kam dit qe esht keq por jo aq shum...

:wink:

Hmmmm :twisted: prap kam fillu :twisted: :twisted: :twisted:
Gajlet bre :( :wink:

Barbaroza
11-12-04, 19:14
Po pi duhanin diku qe 17 vite :arrow: Lucky Strike :wink:

:roll: :roll: :roll:

Mr_100%
11-12-04, 19:59
e kam pi me heret po njana ma bejke UN SPO DU ME PUTH SHPUZORE

Barbaroza
11-12-04, 20:25
e kam pi me heret po njana ma bejke UN SPO DU ME PUTH SHPUZORE

Hahahahahaahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa

lazdrani
11-12-04, 20:41
Po pi duhanin diku qe 17 vite :arrow: Lucky Strike :wink:

:roll: :roll: :roll:Me 13 vjet de ja kam nise,dhe krejt fajtore jane ishin shoqet e klases.... :D

Gentiani
12-12-04, 01:23
Ka tre javė ditė qė e kam hudhur dhe nuk e konzumoj mė!

Do ju preferoja edhe tjerėve mundėsinė dhe rastin e parė qė e keni ta hudhni e ta lini nė vetmi, le tė digjet pėr vehte e jo mė pėr ju.

DEA
12-12-04, 01:24
nuk pije duhan nuk pije alkohol

Rebeli
12-12-04, 22:24
Une e kam pi duhanin nja 5 vite dhe , e kam lanė naten e vitit te ri 2004
tash gati i bana 1 vjet pa e shti ne gojė .
Shum ma mir se kam menen me perdor ma .

Sot pata nja dy Duhangji mysafir valla pi vjen Shtepis ere mos vet plus asaj , na kan murdhi duke i qelė Dritaret qdo Orė ne kit ftoft.

blusky
13-12-04, 22:19
po e konsumoj qe 12 vite,marlboro light

Altini-zeshkan
26-12-04, 15:07
Une e pi cigaren tash 6 vite, ndjehem shum keq kur mbes pa cigare sidomos naten von edhe pritoj me dal me ble :x e kam pi marlboro light shum koh tash e perdori memphis platinium :P

Naki
27-12-04, 03:23
Nuk e Konsumoje Duhanin dhe jame energjike te luftoje pirjen e duhanit .

mickoja
27-12-04, 16:31
Un a kam ndal qe 3 muaj, 4 vjet e kam pi :x :x

E kam dit qe esht keq por jo aq shum...

:wink:

Hmmmm :twisted: prap kam fillu :twisted: :twisted: :twisted:
Gajlet bre :( :wink:O gajlet ty ti hangshin bubrrecat e jarabi 8)

DEA
27-12-04, 17:09
e kam pi me heret po njana ma bejke UN SPO DU ME PUTH SHPUZORE

Hahahahahaahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa


ha ha ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

engjelli_pe
27-12-04, 18:17
se kma pirė dhe smendoj ta pi ndonjė here,se paku me kėtė HĖNĖ se mundet me ndrru,si dihet :lol: :lol: :lol:


respekt

engjelli_pe
27-12-04, 18:17
se kam pirė dhe smendoj ta pi ndonjė here,se paku me kėtė HĖNĖ se mundet me ndrru,si dihet :lol: :lol: :lol:


respekt

livoreka bicio
27-12-04, 23:50
NUK E PIJE, POR NGANJE HERE NE GRUP E RREZI NGA NJE, POR NUK NDIJEJE SHIJE APO EFFET. :wink:

Rudi_1
29-12-04, 23:48
Ka 6 vite qe e konsumoj kėtė artikull tė mallkuar.
Nuk e kam provuar me e lėnė.Po jam i sigurt se kur do ta lė nuk do ta pėrdor mė kurrėn e kurrrrės.
Nėse kemi guximin me e provu,dhe tepėr i vendosur tė jesh,mundemi me e lėn......Me respekt Rudi_1

DEA
16-01-05, 01:56
Jo bre sa her me te thene qe se pi qy?

IceGirl
16-01-05, 02:01
Nuk e kam pire dhe nuk e pi... :)

Rudi_1
17-01-05, 23:44
Jo bre sa her me te thene qe se pi qy?


hahahah po kalle tash nji ktu me ne.nuk prish pun vetem nji.hahahha nuk i tregojm babit tend tani mos u frigo :lol: :lol: :lol:

Kalle kalle e qitja tyminn

adrioni
26-01-05, 00:47
Ncuk..... :D :D

adrioni
26-01-05, 00:49
Jo bre sa her me te thene qe se pi qy?


hahahah po kalle tash nji ktu me ne.nuk prish pun vetem nji.hahahha nuk i tregojm babit tend tani mos u frigo :lol: :lol: :lol:

Kalle kalle e qitja tyminn

haaaa...mosi trego naj tjeter kujt se per babain Dea nuk merzitet shume se nuk e ka afer :wink:

dardha
27-01-05, 11:07
nuk e thithi duhanin fare dhe jam shume mire pa te. :(

Gjumashja
20-03-05, 17:08
e pij kur te jom me shoqni ose kur te jom nervoz

Dali!Keq
20-03-05, 20:13
nuk e thithi duhanin fare dhe jam shume mire pa te. :(
Mvaret qfar make mu kan marboll e kuqe osht e fort per femijet hahah.
Te pershendes,dhe kurr mos e pifsh.

Kavaleri
21-03-05, 00:01
Un e pij Duhanin qysh kur i kam pas 6-7 vjet!
Ja kom pas nis me Opatia,pastaj Bozhurr,Partner,tani ne shtetet e huaja mendoj ne Sloveni kam pir 57,tani ne Ch,Mardhboro lights 100`S.
Tash dhe naj dit ndoshta e lo. :?:
Pershendetje..

DEA
21-03-05, 00:05
Un e pij Duhanin qysh kur i kam pas 6-7 vjet!
Ja kom pas nis me Opatia,pastaj Bozhurr,Partner,tani ne shtetet e huaja mendoj ne Sloveni kam pir 57,tani ne Ch,Mardhboro lights 100`S.
Tash dhe naj dit ndoshta e lo. :?:
Pershendetje..
Ku q`fare historie te duhanit paske , hahahahahahhahaha

Kavaleri
21-03-05, 00:21
[/quote]
Ku q`fare historie te duhanit paske , hahahahahahhahaha[/quote]
hahah DEA Mire se ju Gjej.
Po vallah Bukuroshe,hstori gjysem shekulli..mjeri Zemra dhe mushkrit veq po boj gerr gerr po piskasin.
pershendetje..

experti_lu
19-04-05, 01:39
Une e pij valla :roll: Rothmans red prej 18 vjeqare kam fillu me e pi ncncnc , boll keq valla eshte me e pi , po skam qa me ba http://www.mainzelahr.de/smile/cool/kos.gif


*********************
Luana kjo teme nuk ka karakter per thashetheme dhe me duhet ta bart tek diskutimet shoqerore

tung
Honestyluana une ekam pire nje kohe tinza,me ka pas nxan mami dhe me ka rreh kogja shume,e pata lan.tash prap e pi bukur mire.ps une e pi muratti extra..kem fillu me marlboeo ligts,

florian
19-04-05, 14:05
pershendetje te gjitheve .

un per vete e kam pir cigaren qe ne 93 gjer ne shkurt 2005 . me daten 23 shkur un e kam len , dhe te them qe diten qe e kam len pija pak a shum 2 paketa malboro ne dit , pse e lash me mir mos tjua them por e kam len per nje gje qefi . :wink:

bellezza
22-04-05, 13:31
edhe une si shumica e konsumoje duhanin ,zakonisht pi ''Marlboro light'' bellezza

Gjumashja
22-04-05, 13:46
e kom lon

Luana
22-04-05, 14:38
e kom lon

E lumja ti , qka me bo se une spo mundem me e lan se ....... :roll: :roll: :roll:

Disa po me thojn , mos e pi bre se po ta prish bukurin :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c045.gif

Mr_100%
22-04-05, 20:30
Un e pij Duhanin qysh kur i kam pas 6-7 vjet!
Ja kom pas nis me Opatia,pastaj Bozhurr,Partner,tani ne shtetet e huaja mendoj ne Sloveni kam pir 57,tani ne Ch,Mardhboro lights 100`S.
Tash dhe naj dit ndoshta e lo. :?:
Pershendetje..
Ku q`fare historie te duhanit paske , hahahahahahhahaha

e maaaaaa,edhe mu shume interesant mu duk :lol: :lol:

Dali!Keq
22-04-05, 20:50
Po Vallah http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c026.gif qe sa e dheza,pritne nga dy Cigare t`zvicres..

http://www.zid.cg.yu/adp-zid/casopis/zid44/cigarete.gif

Gjumashja
22-04-05, 21:36
e kom lon

E lumja ti , qka me bo se une spo mundem me e lan se ....... :roll: :roll: :roll:

Disa po me thojn , mos e pi bre se po ta prish bukurin :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c045.gif


valla boll fshtir veq sdi as vet se qysh e kom lon po befasona

Domira
22-04-05, 22:51
Jo nuk e pi duhanin

Krokodilli
23-04-05, 04:08
PO E PI ,, WINFIELD BLUE

http://medicalimages.allrefer.com/large/secondhand-smoke-and-lung-cancer.jpg

Krokodilli
23-04-05, 04:09
http://www.medicinenet.com/images/illustrations/lung_cancer_metastasis.jpg

ReDragon
23-04-05, 08:24
E kam Pi Para 4 Viteve,, po prej se kam fillu te mirrem me sport,, Body BUilding dhe Futboll e kam len,, dhe ndjehem shum ma mire

Kavaleri
24-04-05, 21:52
Un e pij Duhanin qysh kur i kam pas 6-7 vjet!
Ja kom pas nis me Opatia,pastaj Bozhurr,Partner,tani ne shtetet e huaja mendoj ne Sloveni kam pir 57,tani ne Ch,Mardhboro lights 100`S.
Tash dhe naj dit ndoshta e lo. :?:
Pershendetje..
Ku q`fare historie te duhanit paske , hahahahahahhahaha

e maaaaaa,edhe mu shume interesant mu duk :lol: :lol:


Interesant esht kur nuk e pin fare :wink:
He mos e pifsha ma mir...

Daja POLIC
05-05-05, 04:39
jo nuk e pi edhe cka eshte ma e keqja kurr po shkoj ne kosove per vizit njerzt nuk po me besojn qe nuk e pi duhanin (ku me pi bre 4€ ni paqet ) ma mir ni PIZZA sa ni paqet duhan

jadore
05-01-06, 01:05
--kam filluar qe ne semestrin e pare te studimeve(interesant edhe ate qe diten e pare e nje pako kam pire -paramendoni!! -edhe" partner" te asaj kohe ) tash ka vite qe pi po nje pako ne dite dhe vite te tera po te njejten lloj"-Daviddoff-"

Guri i madh
05-01-06, 01:20
duhanin e perdori koh te gjat nuk e di pse e kam ndez por e di se tani nuk po muj me largue edhe pse e urrej mundet dikush me than se nuk jam i vendosur ka te drejt por ndoshta aj person nese e ka perdor e ka perdor ne mas ma te vogel une mbrenda 24 orve 2 pako nga nji her ndodh edhe mashum

FrEsKiA
05-01-06, 01:48
Interesant, i lexova te gjitha shkrimet tuaja shoqeri e nderuar. Lumet ju qe nuk e konsumoni Duhanin dhe mjeret ne qe...!
Une ka dy vjet e konsumoj duhanin, nje pako shkon deri ne tre dite, por jam munduar shpesh ta largoj fare...megjithese e kam te veshtire, pasi e kam shoqen me te ngushte, nuk mund te rri pa te. Madje, ndonjehere kur e ndiej veten te vetmuar, te merzitur, me padurim pres te ndezi duhanin dhe them me vete: ah duhani ta shton jeten!!! :lol:

Reana
05-01-06, 01:50
duhanin e perdori koh te gjat nuk e di pse e kam ndez por e di se tani nuk po muj me largue edhe pse e urrej mundet dikush me than se nuk jam i vendosur ka te drejt por ndoshta aj person nese e ka perdor e ka perdor ne mas ma te vogel une mbrenda 24 orve 2 pako nga nji her ndodh edhe mashum
:shock: :?
Guri, qenke armiku i vetvetes ti.

dy pako e me teper, i paske nxire edhe mushkerite e bardha po me duket :? !!! Drejtoju mjekut familjar per keshille, sepse ka menyra te ndryshme per ta lene duhanin!!!

Guri i madh
05-01-06, 01:56
duhanin e perdori koh te gjat nuk e di pse e kam ndez por e di se tani nuk po muj me largue edhe pse e urrej mundet dikush me than se nuk jam i vendosur ka te drejt por ndoshta aj person nese e ka perdor e ka perdor ne mas ma te vogel une mbrenda 24 orve 2 pako nga nji her ndodh edhe mashum
:shock: :?
Guri, qenke armiku i vetvetes ti.

dy pako e me teper, i paske nxire edhe mushkerite e bardha po me duket :? !!! Drejtoju mjekut familjar per keshille, sepse ka menyra te ndryshme per ta lene duhanin!!!

ohh ju kam drejtue mi ka preferu do qamqakeza prej pemve po me ta edhe ma shum ma kerkojke organizmi duhanin

ili_zh
05-01-06, 02:01
une per veti nuk e kunsumoj duhanin edhe kurr ne jeten time sekam provuar :oops:

Reana
05-01-06, 02:02
hemmmm :(

merru me sport pra!!!
me jogging(vrapim) ne ajer te paster, apo soprte tjera qe behen jashte sallave te sportit, atehere organizmi vete do ta refuzoje tymin e duhanit!!!
keshtu kane vepruar te dy prinderit e mij dhe e kane lene pas nje periudhe te gjate konsumimi!!!
tash ka 5 vjet qe nuk e konsumojne!!!!

Guri i madh
05-01-06, 02:07
baba i im e ka lan pa kurfar sporti e une e ndeza kur baba e braktisi
e di se e kam gabim por besom nuk munem e kam provue

Guri i madh
05-01-06, 02:12
une per veti nuk e kunsumoj duhanin edhe kurr ne jeten time sekam provuar :oops:

as kurr mos e provo edhe nese ka mundsi sa ma pak kontakte me duhngji
kushdo qofshin

Reana
05-01-06, 02:25
baba i im e ka lan pa kurfar sporti e une e ndeza kur baba e braktisi
e di se e kam gabim por besom nuk munem e kam provue

Shpresoj ta kesh gruan e veshtire pra-ndoshta ajo te ndihmon :wink:

GURI SYLAJ
05-01-06, 09:10
Tuj e marre me mend qe mundet me qellu gruja e shtire e me m'a nale ....duhanin, thash ma mire nuk po ia nisi hiq .

Dilingjia
05-01-06, 09:12
Po a tutet burri prej grues ejjjjj,valla per inati t'grues e pi kaqak edhe ate a? :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
05-01-06, 09:47
Me kan tuta me vakt , nuk eshte keq.

Dilingjia
05-01-06, 10:11
Me kan tuta me vakt , nuk eshte keq.
eh qi ta paskan pre tuten he mozomakeq...ani qu shkunaj qito shpuzore mue e balit GURI t'MADHE se a pe shef qysh jane mush sikur me kaci :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
05-01-06, 10:26
O veq runu se po kalli se per shpuzore gajle mos e kini ,si t'mushen , shkune ne arallak.......

Dilingjia
05-01-06, 11:25
qy qy na t'kallt e t'pervluem beli :lol:

Kalt
05-01-06, 16:02
Kurre s'e kam pi e as qe mendoj ta pi ndonjehere! 8)

loni19
05-01-06, 16:08
Nuk e pi....Dhe shpresoj qe kurre mos ta pi...

Dilingjia
05-01-06, 16:14
hajt qunu njani pej juve dyve qi se pini duhanin shko blemani nje paqet duhan se jam met pa ta :lol:

loni19
05-01-06, 16:19
hajt qunu njani pej juve dyve qi se pini duhanin shko blemani nje paqet duhan se jam met pa ta :lol:


po more qysh jo....
ae din se jane ba ma shtrenjte...

Guri i madh
05-01-06, 18:49
baba i im e ka lan pa kurfar sporti e une e ndeza kur baba e braktisi
e di se e kam gabim por besom nuk munem e kam provue

Shpresoj ta kesh gruan e veshtire pra-ndoshta ajo te ndihmon :wink:

po qfar gruje ajo po sgucon me u nie spo munet mjeku mem tut e pome tut gruja :lol: :lol: :lol: :lol:

jadore
05-01-06, 19:03
Kurre s'e kam pi e as qe mendoj ta pi ndonjehere! 8)


-- KOLEG!!!---

--Respeekt !! --rralle kam takuar koleg qe kane kete profesion dhe nuk e pine duhanin !!!

Kalt
05-01-06, 19:07
Danke Jador,

Ka qene nje mundim i vertete per te shpetuar nga ky tundim! :wink:
Duhet disipline e hekurt per cdo gje, se perndryshe na rrezohet kulmi!

jadore
05-01-06, 19:11
Danke Jador,

Ka qene nje mundim i vertete per te shpetuar nga ky tundim! :wink:
Duhet disipline e hekurt per cdo gje, se perndryshe na rrezohet kulmi!

hahahaah --nuk e besoi--nese --"Loggarit statike "jane te bera sipas standarteve profesionale ! megjitheate kushedin?????

Sy_kaltra
05-01-06, 20:38
Po :? L & M :roll:

Lonora
06-01-06, 00:03
Nuk e kam pi kurre as nuk e pi, por ketu ne familjen time e pine
dhe me pengone shume,jo tymi aq, por kur i lene nje ere te keqe dhomes me vone,dhe sa veshtire eshte te ajroset mire shtepia.

Dilingjia
06-01-06, 11:14
hajt qunu njani pej juve dyve qi se pini duhanin shko blemani nje paqet duhan se jam met pa ta :lol:


po more qysh jo....
ae din se jane ba ma shtrenjte...

qy qy so gajle per pare veq me i mush hunt tym ebu :lol: :lol: :lol:

Lona
06-01-06, 11:59
Se mbaj mend tani prej kurr kam fillu veq e di se gjate kohe ka, dhe pij BOSS- light. . po tani na kane shtrejtu pak po ska lidhje ,,,

Dilingjia
06-01-06, 15:40
A e pat kush nji duhan se mu kane qorrue syt...mbeta pa ta, e pom doket sikur me mbet pa men :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
06-01-06, 15:57
Per mene, kujt t'i drejtohesh, te jep , per duan pak ma kadale!

Dilingjia
06-01-06, 15:59
qy qy,po a ma shume ka n'kit dynje dugaj per men,a per duhan lum Guri? :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
06-01-06, 17:14
Jo valla per men ,se kamen nuk ki ku me e qite nga ata qe jan gati me shit men ,por jan kso "dugaja"t'sokakut.

Tomori
06-01-06, 21:04
Po e pi duhanin kam filluar qysh moti prej moshes 14 vjeq..!
..si cigare po preferoj 57...ashtu quhen cigaret 57

Kam mendu se jan 57 cigare, cti bejsh Tomorit... :wink:

Kalt
06-01-06, 21:20
A mos eshte kjo cigarja 57 Tomor djali?

http://z.about.com/d/politicalhumor/1/0/P/M/monica_cigaraficionado.jpg

Vin-Diesel
06-09-06, 10:28
Une e pij valla :roll: Rothmans red prej 18 vjeqare kam fillu me e pi ncncnc , boll keq valla eshte me e pi , po skam qa me ba http://www.mainzelahr.de/smile/cool/kos.gif


*********************
Luana kjo teme nuk ka karakter per thashetheme dhe me duhet ta bart tek diskutimet shoqerore

tung
Honesty

Edhe une e pij edhe ate ma te forten Marlboro Rot (e kuqe)
Te knaq...Shpirtin ta knaq ...Mushkerit e bardha te Zeza ti bon per te mos u dalluar Pluhuri kur ju bjen ma mire! haha

laliloli
06-09-06, 17:35
Nuk e kam pire ,nuk e pi dhe nuk do ta pi

DIJA
06-09-06, 19:21
Nuk kam pire asnje here,as qe besoj se do te pij ndonje here.Keq qe ne shum vende publike nuk eshte e ndaluar pirja e duhanit.

seriozja_19
06-09-06, 20:28
Sa per te provuar, e kam provuar por te them te drejten, cigarja asgje nuk me jep. Per mua kurrefare shije nuk ka, eshte vetem tym...
Te kisha pasur ndonje dobi nga ajo, ateher ka 10 paqeta ne dite i kisha pi valla pa nderprerje por keshtu qe nuk ka, as mendja nuk me shkon. Plus eshte ka shtrenjtohet, sa harxhoj pare ne cigare, me mire paloj euro per jeans :biggrin:

ZeShKaNee
06-09-06, 21:09
E kam pire shum, por qe 1 vjet nuk e pi mė:biggrin:

Guri i madh
06-09-06, 22:16
jam konzumus i duhanit kurr nuk e shymi edhe gishtat kan marr ngjyren e tymit te cigareve ngjyr D U K A T I

e_martumja
06-09-06, 22:28
Se kam perdor kurre veq me ja nis me perdore per inati te hallkut asi qefin e hallkut se ma demton shendetin dhe ma shpraz kuleten !

Vin-Diesel
08-09-06, 19:14
Albaner Kan Tödlich Sien!!!
Sikur duhani sikur Shqiptari te shkatrrojn ne maximum !!!

seriozja_19
09-09-06, 17:22
Albaner Kan Tödlich Sien!!!
Sikur duhani sikur Shqiptari te shkatrrojn ne maximum !!!

Albaner kann tödlich sein!!! (korrigjim)

Pershendetje.

lenna
09-09-06, 17:26
e kam provuar, shije palidhje..nuk e pi.

uck_aksh
11-09-06, 00:10
un e kam pi valla edhe shum, bile baba shpesh me thojke leje bre bir se te ban zarar un i thojsha ma mir des se me lan cigaren,
e kur u martova gruja me tha me lan cigaren ai i thash mu baba sa her me ka than me lan i kam than jo e ty ma bani po a un i thash po
ani tha ti nese don me pi cigare flej tjeter dhom se po te vje era per mos me zgat shum u detyrova me lan edhe ma se pi kurr veq zoti narujt mem dek gruja e nisi se tash sguxoj me nis se po me ban zarar

Luana
11-09-06, 00:16
un e kam pi valla edhe shum, bile baba shpesh me thojke leje bre bir se te ban zarar un i thojsha ma mir des se me lan cigaren,
e kur u martova gruja me tha me lan cigaren ai i thash mu baba sa her me ka than me lan i kam than jo e ty ma bani po a un i thash po
ani tha ti nese don me pi cigare flej tjeter dhom se po te vje era per mos me zgat shum u detyrova me lan edhe ma se pi kurr veq zoti narujt mem dek gruja e nisi se tash sguxoj me nis se po me ban zarar

ahaahahhahahahhhaha

ah gruja , gruja :tongue: rrrrrrrrnoft gruja :biggrin:

selvija
18-09-06, 18:31
se kam pi kurr , as qe do tapi sdi qfar shije ka:rolleyes:

Dea_A
18-09-06, 20:37
Nuk e pi por ta kisha nje tash do ta dhezja pa mendu !

Vin-Diesel
24-09-06, 11:40
Albaner kann tödlich sein!!! (korrigjim)

Pershendetje.

Hahahahhahha...Shume korigjime nga ana jote, por spo e di pse bash mua po me Korigjon??Hahahahahaha Kryesorja Duhanin e pi !! e flm per korigjimin !

GURI SYLAJ
25-09-06, 19:44
Po mbeti dikush me i ble une cigare,ka me e marre deti-sepse une nuk bleje as per veti!!!!!

halla e madhe
25-09-06, 20:01
Po mbeti dikush me i ble une cigare,ka me e marre deti-sepse une nuk bleje as per veti!!!!!

Po te vinte kush musafir ne Oden tende po e merrka deti a?Nje kuti duhan mbaje sa per hallen dhe Murgeshen se tybe te honger pusi:biggrin: :biggrin:

Murgesha
26-09-06, 18:30
Po te vinte kush musafir ne Oden tende po e merrka deti a?Nje kuti duhan mbaje sa per hallen dhe Murgeshen se tybe te honger pusi:biggrin: :biggrin:

Valla Hallė dy i duhen se unė bukur fort e pi.
ani me ba me qėllu duhan i sertė e i verdhė si dukati sun e ēkoqi hiq.

O Guri po ti gjysė burri qenke more. :tongue: :tongue:

GURI SYLAJ
26-09-06, 19:42
Eeeeeeeeeeee e kam dite se keni me ardhe ketu!
Jo une jam bash burre e gjyse.
Se per me kane burre duhet me i ba tri sene ;me e nrru trollin , me e leshu nje gru dhe me e lan duhanin.
Dy i kam ba, e nja -veq ne me lshoft aja .......................

E per ne Ode hiq gajle mos kini se as ne Ramazan nuk e nalin veq tullug e qojne!

Murgesha
26-09-06, 20:04
Eeeeeeeeeeee e kam dite se keni me ardhe ketu!
Jo une jam bash burre e gjyse.
Se per me kane burre duhet me i ba tri sene ;me e nrru trollin , me e leshu nje gru dhe me e lan duhanin.
Dy i kam ba, e nja -veq ne me lshoft aja .......................

E per ne Ode hiq gajle mos kini se as ne Ramazan nuk e nalin veq tullug e qojne!

Valla qysh po sillet ruaju se tė ndodhė edhe ajo gjė... ha, hahahahahaaaaaaaaaaa

GURI SYLAJ
26-09-06, 20:06
E po mire ,burrnija i ka qato tri sene .N#i rafte mire .....po nuk e besoj qe koritemi ne pleqni!

Zero Cool
27-09-06, 19:09
Duhonin a ? aiiiiiiiiiiiiiiii kur qe kqyrne vet qy mos besofshit :http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/Avatars/femijamecigare.gif

gjimnazistja
29-09-06, 14:21
deri sot nuk e kam pir sepse nuk me ka len ndergjegjja per pirjen e duhanit por as qe kam ndermend ta pij ne kete moshe qe jam spese ajo te shkaterron si dhe njekohesisht i ben dem shendetit por edhe xhepit per ata qe e pijne me mir do ishte qe te vendosin te mos vazhdojn sepse kam pas raste te tilla kur shum veta vdesin nga duhani e di qe sjam askushi qe tju ndaloj por tejsht jap mendimin tim.pra duanin nuk e pij.tung qao qao

~AmaZonA~
29-09-06, 15:40
Nuk e Konsuomoj fare.

MeLaqJa
02-10-06, 15:26
Une e pi slims tybe nime keq cigarja por njeri kur esht nervoz ty qetson cigarja

neki76
02-10-06, 17:11
Nuk e kam konsumuar kurre dhe as qe di qfare shije ka duhani.

uck_aksh
09-10-06, 15:09
duhani shkatrron seriozisht shendetin
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/pic1046.jpg

Prishtinasja_
29-06-10, 18:33
Nuk e pij,nuk e kam pi kurre dhe jam shume e bindur qe nuk do ta pij as ne te ardhmen!
Sidosmos prej qe me eshte semuar daja nga Kanceri i mushkrive,kuptohet pasojat e duhanit, me sy s'dua ta shof !:redface:

Oqeani
29-06-10, 18:35
E dheza nje .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Qika^Me^Kule
29-06-10, 22:39
Dhasht zoti qe nuk me shko mendja me pie cigare....

vetem fort fort me kan dic... en disponim... :biggrin:

Oqeani
29-06-10, 22:44
Ani ēdohere po me del para syve kur po e dhezi hahahahahahttp://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

shfletuesi_
29-06-10, 22:53
E pij edhe e ha krejt .. t'holl e t'gat ama e mertypi jon kan do sakeza ketynehere si cigare :D

teutaA
30-06-10, 07:01
ncuk kam kallzu me doket as shijen sja di te gzumes:smile:

jEtA_1
30-06-10, 07:41
E pi cigaren "Slims" dhe ka ni koh te gjat e perdori

premium
30-06-10, 08:14
ju nelt te gjith po e pijshit ..
shih edhe qiellin keni bo mjegull ;)
as dielli nuk po lind mė ;0

shfletuesi_
30-06-10, 09:14
Alarm Alarm Alarm, thirrni zjarrfiksat.. tymi i doli :)

Kaqanikasja
03-07-10, 15:48
Po e pi duhanin po jo shum nje pako 2 deri ne 3 dit me qon

Oqeani
03-07-10, 15:52
E dheza ....

Kaqanikasja
03-07-10, 15:58
mos pi vet

Oqeani
03-07-10, 16:03
mos pi vet

Papuēja nuk e dheze ... ;)

Abetare
03-07-10, 16:26
Me shumice bileeee ....po pasna shoqe e shoke mjaft se tim e paskit bane .. :D

Gentiani
03-07-10, 17:11
Krejte keta PDK-shat e Hashes, qe e pijne cigaren jane simpatizanta te Rugoves tu LDK-se edhe ne rruge te tij kokan tu hecen :tongue: :tongue: , vetem kur ta shihni tu ju prite me Danhill te dera, mas pragut :tongue:

DEA
03-07-10, 17:29
E kam pi, e kam lone. Kurre skam me pi mo!

Abetare
03-07-10, 17:47
E kam pi, e kam lone. Kurre skam me pi mo!
Hallall ! :)


E kam provu disa here me lane e hic s'ma dojke pa ta ..vec qatu me rrike mendja mu sikur te dashuria e pare ....Se kam njet me lane mo deri t'um len ai mu :D


As Partine se kam njet me ndrru kurre hic amo hic :)

shfletuesi_
03-07-10, 18:20
Hallall ! :)


E kam provu disa here me lane e hic s'ma dojke pa ta ..vec qatu me rrike mendja mu sikur te dashuria e pare ....Se kam njet me lane mo deri t'um len ai mu :D


As Partine se kam njet me ndrru kurre hic amo hic :)


Po te lumt ashtu duhet ;)

Makresh
04-07-10, 00:26
Pervec ujit, s'pi kurgjo tjeter.

DEA
04-07-10, 00:28
Hallall ! :)


E kam provu disa here me lane e hic s'ma dojke pa ta ..vec qatu me rrike mendja mu sikur te dashuria e pare ....Se kam njet me lane mo deri t'um len ai mu :D


As Partine se kam njet me ndrru kurre hic amo hic :)

Mos thuaj e kam provu e sun e lo, por nese dua ta le mundem ta le, edhe dua....se jam e bindur se eshte ne te miren time dhe te gjithe atyre qe me rrethojne . Sa me bene dem mua aq me shume ju ben atyre rreth meje.

Oqeani
04-07-10, 23:54
Jo - kur po fle nuk po e dhezi - hajt nje para se me tate .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif

Qika^Me^Kule
06-07-10, 18:33
Jo.... nuk e pi... dhe shpresoj kurr te mos e pi....

Guri i madh
06-07-10, 19:00
po po duhani KOQAK tu kasoves kurr se ndrroj pak vshtir me prue ne gjermani ,po per veti bool po furnizohna

MemphiSx
06-07-10, 21:59
Rahat jom niher...

Oqeani
06-07-10, 22:01
Pse po m'a perkujtoni me dheze ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

e_martumja
06-07-10, 23:03
Nuk e kam pi kurre dhe as qe e kam ndermend ndoniher me dhez.

MemphiSx
06-07-10, 23:15
Nuk e kam pi kurre dhe as qe e kam ndermend ndoniher me dhez.Qashtu bre bonu si une :P

premium
07-07-10, 00:24
ma mire te ma dhezin ni shuplake sesa ta dhezi ni zehėr :(

Kaqanikasja
07-07-10, 09:14
Kukuku shumica antiduhanxhi kokan avavav valla un e pi po jo shum nje pako dy apo tri dit me qon...

Lona
22-07-10, 18:41
Po e pij cigaren Rodeo Lights..kam fillu ne shkolle te mesme.

Edhe pse po nxjerin ligje e ligje kunder duhanit nuk kam ndermend me e len.

teutaA
23-07-10, 18:09
jojo se pi as eren smuj me ja bajt thnx god nuk e pin askush ne familje :smile:

elvio
29-08-10, 13:38
e kam pire

nuk e konsumoj me

iLOVEyou!!!
29-08-10, 17:22
Kam fillu ta pij nga nji lendim i shpirtit,u mundova ta qetsoj zemren duke i trazu mushkrit me tym.

emine
29-08-10, 17:40
prej merzis se diq tahiri

Qika^Me^Kule
29-08-10, 21:09
Nuk e Pi....

Zana_ch
29-08-10, 21:49
...duke e dit pasojat qe munden me ardhe prej pirjes se duhanit , thjesh nuk e perdori deri me sot kam pas sukses mundohem edhe ne te ardhmen mos me perdor

elvio
29-08-10, 21:52
ndonje hashash

hajde me

cigaren se konsumoj

Kaqanikasja
29-08-10, 23:30
e pi kakohe pi cigaree KENt me 1 miligram nikotin

iLOVEyou!!!
29-08-10, 23:37
e pi kakohe pi cigaree KENt me 1 miligram nikotin
edhe ti po pishe a?
e une kom ma lon valla hahaha

Suelaa
30-08-10, 19:53
jo nuk e pi.

premium
30-08-10, 20:29
Une kam pi kur kam qenė i vogėl dhe ende pi soka ;)

AliSia
30-08-10, 20:34
:P:P:P:biggrin:

premium
30-08-10, 20:37
:P:P:P:biggrin:
... ti mos pi se t'kallxoj bacit ;D

AliSia
30-08-10, 20:40
... ti mos pi se t'kallxoj bacit ;D

Jo mos i tregoni...:rolleyes: :smile: Se tinxash e pi nga njeher ahhahahhahahahahahhahahh

Guri i madh
30-08-10, 20:50
neve ne gjermani po na vjen puna buzgun ,po mendoj per duhan as ne WC nuk na kan lan ven per me dhez cigaren


une nuk e kam ket problem se ter diten mundem me konzumue nikotin po mendoj ne pun


po e perkrahi ket ligj te gjermanis

teutaA
02-09-10, 17:44
kurr se kam pi sdi as shijen qfare e ka biles sa u gzova kur lexova ka vi ne pun ne gazeten ditore qe prej sot eshte ndalu cigarja neper te gjitha plazhat e parqet e qytetit:smile:

AliSia
02-09-10, 17:53
Po e pi veq ma shuem tinxash ahhahhaahahh..:P:D

iLOVEyou!!!
02-09-10, 18:08
Po e pi veq ma shuem tinxash ahhahhaahahh..:P:D
po ku po e mshef tymin bre se uen nuk po munem me pi tinxash!

AliSia
02-09-10, 18:09
po ku po e mshef tymin bre se uen nuk po munem me pi tinxash!

Aahhahha ne ballkon..nuk eshte keq aty se nuk shifet asgje ahhahhaha,:tongue:

teutaA
02-09-10, 18:13
Po e pi veq ma shuem tinxash ahhahhaahahh..:P:D

kush ta la ne dor ahhaha:smile:

AliSia
02-09-10, 18:14
kush ta la ne dor ahhaha:smile:

Ai se eshte afer ketu..:tongue: :wink: Edhe shume mir eshte me pi nga njeher tinxash ahhahahhahahah

teutaA
02-09-10, 18:15
Ai se eshte afer ketu..:tongue: :wink: Edhe shume mir eshte me pi nga njeher tinxash ahhahahhahahah

jo para ti mos e pi tinxa hahahah masi e paske afer msuesin:smile:

AliSia
02-09-10, 18:23
jo para ti mos e pi tinxa hahahah masi e paske afer msuesin:smile:

Aahahhah po i kam edhe do bre ketu se po ahhahahha...:P:D

murrizi
02-09-10, 18:58
Dagllas foli pėr luftėn me kancerin nė fyt

http://www.rtv21.tv/home1/images/content/SHBA/majkell%20dagllas.jpg

Los Anxhelos, 2 shtator 2010 (12.10)rtv21
Aktori i njohur Majkėll Dagllas bėri tė ditur se kanceri nė fyt ėshtė nė stadin e katėrt, porse edhe pritjet e tij pėr shėrim janė tė mira, pasi qė kanceri nuk ėshtė pėrhapur.
Pėr sėmundjen e tij, Dagllas foli gjatė emisionit tė Dejvid Letermanit.
Aktori tha se njė kohė tė gjatė ka shkuar pėr kontrollime pėr shkak tė dhimbjeve nė fyt, por pasi ėshtė kthyer nga pushimi vjetor, njėri nga doktorėt ka vendosur t’i bėjė biopsi dhe pastaj edhe ka konfirmuar se vuan nga kanceri nė fyt.
Edhe pse ka vetėm njė javė qė shkon nė terapi, Dagllas deklaroi se ndjen dhimbje tė kohėpaskohshme dhe se kancerin e ka fituar pėr shkak tė alkoolit dhe cigareve.

Suelaa
02-09-10, 19:34
ne pergjesi jo, vetem mos me qene ne humor te mire, gje qe ndoll shum rralle.:smile:

premium
02-09-10, 20:19
... hala i vogėl jam me pi cigare :)

AliSia
02-09-10, 20:21
... hala i vogėl jam me pi cigare :)

Sipas shkrimev nuk po dukesh edhe aq i vogel..!!.:P:D

roadrunner
02-09-10, 20:21
E pi, qasi si tmurgeshes, edhe prej halitis tu mos pas qa me bo, bashk me shoqet dor per dore prej 18 vjete e deri sot, po mu kon me lon, shummmmmmmmmmm isha gzuuuuuuuu

premium
02-09-10, 20:28
Sipas shkrimev nuk po dukesh edhe aq i vogel..!!.:P:D
.... i vogėl jam ,, sepse moshėn kam kthy me euro :)

Qika^Me^Kule
11-11-10, 20:44
Dhasht Zoti qe se pi...... e kete mangu e kame...

AliSia
16-11-10, 23:01
Po e pi veq ma shuem tinxash ahhahhaahahh..:P:D


:tongue::tongue::tongue:

Daglasi
16-11-10, 23:09
Po,prej 11 vjet aty ketu,kurse me 19 percdo dite.

~AnnA~
16-11-10, 23:17
Se kam pire asnjehere, as nuk e kam ndermend t'ja filloj...me mbyten tymi kur pine te tjeret....me duket ves i kote!Asgje te mire nuk ka..

Suelaa
17-11-10, 22:19
E kam pas ndezur ndonje kshtu rralle,po mire qe nuk e vazhdova.

Isinqerti25
17-11-10, 22:19
jo more qfar te pini

teutaA
17-11-10, 22:23
sjam duhangjike e as nuk rri me nje vend ku pihet cigarja edhe pasha besen me ba me qellu burri duhangji ne vend kam me lshu hahahhahaa

Oqeani
17-11-10, 22:29
Vetem nje pako ne ditė - dikur kur mendova se u rrita, ka viti i II ne Fak ....

Shenjestra
17-11-10, 22:53
E kam pi qe ne mosh 16 vjece, tash nuk e konsumoj ndihem shum rehat... Ju kisha kshillu te gjithve s'paku te tentoni nje her. Duhet te vendosni dhe ti thuani vetes mund te ja dal mban...

MemphiSx
17-11-10, 22:58
Kurr pi se kom....edhe nuk mpengon kur e pijn tjert,e une gjindem aty!

YanYan
17-11-10, 23:05
Para pak kohesh sdi ca me shkrepi ne koke e thash kot po e provoj...yack!!!
Nje cigareje edhe mund t'ja qef fundit por me pi nga nje gjyse pakete apo me
shume ne dite nuk kisha mujt kurre. Me con nausea & me merren mendt.

Elina
18-11-10, 12:18
sjam duhangjike e as nuk rri me nje vend ku pihet cigarja edhe pasha besen me ba me qellu burri duhangji ne vend kam me lshu hahahhahaa


Kshyr moj sa e pa shpirte,,,me lshu burrin vec qe pin duhan ncncnncnc...banu kishe s'po e sheh e leje te pin tinxa bile :biggrin:

E keshtu sa per teme....po,e pij kogja moti...edhe s'e kam nderru asnjehere....vec Bozhur te Gilanit pij....e as mendjen se kam me lan nje here,,,e qe m'len ai mu esht tjeter muhabet :biggrin:

Oltiana1
30-11-10, 11:01
Jooo !!!

AliSia
30-11-10, 11:02
Po e kam pi Por ma ka ndaluar Mjeku...!!:(

Cuca_Llapjane
30-11-10, 11:09
nuk pi shum kur jam vetem e pi se em ben shoqeri ,.... nje para buke nje mbas buke nje me kafe nje mas kafje keshtu qe nuk e pi shum ...:tongue:

AliSia
30-11-10, 11:12
nuk pi shum kur jam vetem e pi se em ben shoqeri ,.... nje para buke nje mbas buke nje me kafe nje mas kafje keshtu qe nuk e pi shum ...:tongue:
E cka po doni ma shume se ....?:biggrin::tongue:

Cuca_Llapjane
30-11-10, 11:25
E cka po doni ma shume se ....?:biggrin::tongue:
ahahahah po pak moj e pi qy ahahahah:tongue:

Inposible
11-12-10, 00:55
Nuk e pi , dhe nuk e kam ndermend ta pi njehere

Virti
11-12-10, 01:50
... moti... :cool:

Buqja_ch
11-12-10, 10:41
Kshyr moj sa e pa shpirte,,,me lshu burrin vec qe pin duhan ncncnncnc...banu kishe s'po e sheh e leje te pin tinxa bile :biggrin:


Une e paskam pak shpirt se po e le me pi ne ballkon e vet tinxa ku po muj per gjynah jam ..ahahah

iLOVEyou!!!
11-12-10, 11:38
E pij qe 10 vite,e mbeshtjell me letra )tarabosh(

Qika^Me^Kule
21-12-10, 00:55
Per fat e mir nuk e pi......

AliSia
21-12-10, 08:09
Po i kam pi,por kohete e fundit ma ka ndaluar mjeku...:frown::rolleyes:

Suelaa
21-12-10, 22:14
Jo, nuk e pi.

Kaqanikasja
17-04-13, 12:30
E pi duhanin KENT me 1 miligram nikotin

Oqeani
17-04-13, 16:09
Shuni se sa te mira "ēift" ;)

Oqeani
28-04-13, 18:37
Ejani qetu ne Preshve e kallin e = e freskojme hmmmmmmmmm