PDA

View Full Version : Atje ku mbarojne fjalet....


Honesty^uk.
09-01-05, 21:32
Pershendetje per te gjithe ju qe do te lexoni dhe qe do te inkuadroheni ne dhenien e mendimeve tuaja.

Si e kuptoni dhe cfare kuptimi i jepni kesaj fjalie ne dashuri ?

Atje ku mbarojne fjalet..............

>>>Mendimi im eshte ky::

Atje ku mbarojne fjalet
fillon heshtja
nis dhembja
vdes shpresa

prishtinasja
09-01-05, 23:23
NUK MBETE ME ASGJE............

Drenicaki
09-01-05, 23:27
Atje ku mbaroin fjalet kerset stupci!

Honesty^uk.
09-01-05, 23:37
Atje ku mbaroin fjalet kerset stupci!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
10-01-05, 00:13
Pershendetje per te gjithe ju qe do te lexoni dhe qe do te inkuadroheni ne dhenien e mendimeve tuaja.

Si e kuptoni dhe cfare kuptimi i jepni kesaj fjalie ne dashuri ?

Atje ku mbarojne fjalet..............

>>>Mendimi im eshte ky::

Atje ku mbarojne fjalet
fillon heshtja
nis dhembja
vdes shpresa


Dhe fillon e njėjta,
Me biseda e me shpresa,
gjer atėherė kur mbarojnė fjalėt.

skendi
10-01-05, 00:33
Atje ku mbarojne fjalet
fillon diqka tjeter... :lol:

dr1ta
10-01-05, 01:46
Pershendetje per te gjithe ju qe do te lexoni dhe qe do te inkuadroheni ne dhenien e mendimeve tuaja.

Si e kuptoni dhe cfare kuptimi i jepni kesaj fjalie ne dashuri ?

Atje ku mbarojne fjalet..............

>>>Mendimi im eshte ky::

Atje ku mbarojne fjalet
fillon heshtja
nis dhembja
vdes shpresaAtje ku mbarojn fjalet

Fillon qetesia
Lindin mendimet
Fillon muhabeti

ShEjToNkA
10-01-05, 02:17
Pershendetje per te gjithe ju qe do te lexoni dhe qe do te inkuadroheni ne dhenien e mendimeve tuaja.

Si e kuptoni dhe cfare kuptimi i jepni kesaj fjalie ne dashuri ?

Atje ku mbarojne fjalet..............

>>>Mendimi im eshte ky::

Atje ku mbarojne fjalet
fillon heshtja
nis dhembja
vdes shpresa
Mendimi imė ėshtė ky:


Atje ku mbarojnė fjalėt ......

Fillon heshtja
Nisin puthjet
Dhe pėrfundon nė Dashuri

Kaltrushi
10-01-05, 10:01
mendimi im nuk mbetet pa u jep. Ja pra.....

ATJE KU MBAROJNE FJALET...... Shpeshhere mbaron Interesi i perbashket. fjalet nuk mjaftojne per te shprehur gjithshka. Ndoshta nje heshtje e gjate ne nje perqafim,nje shtrengim duarsh dhe shikim thelle ne sy tregon shume me teper sesa fjalet.
ATY KU MBAROJNE FJALET......Perfundon ajo e Vjetra dhe fillon diqka e Re e pa zbuluar ne at Dashuri........

markopollo
10-01-05, 11:44
ATJE KU MBAROJN FJALET...............FILLOJN VEPRAT ..E KUR TE FILLOJN VEPRAT GJITHCKA SHKON OKEJ SE PREJ FJALEVE KURKUSH KURGJA NUK KA BERE :wink:

napoleoni
10-01-05, 15:59
Atje ku mbarojnė fjalėt, komunikohet me vepra.....

Mr_100%
10-01-05, 19:32
ATJE KU MBAROJNE FJALET................................

SHPEJTE NJE TERAPI,SE PERNDRYSHE....................SHTINJA ZOTE BEREQETIN

mis_peja
11-01-05, 12:01
ATJE KU MBAROJNE FJALET............Mbarojn te gjitha

turisti
11-01-05, 14:04
ATJE KU MBAROJNE FJALET............Mbarojn te gjitha

Shume e sakt.

Me nderime,TURISTI. :wink:

IceGirl
11-01-05, 16:35
Atje Ku Mbarojne Fjalet ..... Fillon Depressioni

Barbaroza
11-01-05, 18:10
Fillon diqka e re! :idea: :wink:

Honesty^uk.
11-01-05, 19:39
Te gjitheve ju pershendes per shprehjen e versioneve dhe mendimeve tuaja.

Pra;;;;;
Atje ku mbarojne fjalet.....

____________________________

Atehere kur fjalet mbarojn...
smbetet gje tjeter veq se te themi:
"Lamtumir...
ndoshta me tjetrin te shkon me mire!! "

Honesty

DEA
11-01-05, 22:30
Mbarimi i fjaleve................................Vdekja?

Murgesha
11-01-05, 23:46
Mbarimi i fjalėve----paketa me grushte, sharje, kthyerje shpinde dhe mė nė fund kėnga e Ganes ---Shko nė dreq tė mallkuar.

DEA
11-01-05, 23:47
Mbarimi i fjalėve----paketa me grushte, sharje, kthyerje shpinde dhe mė nė fund kėnga e Ganes ---Shko nė dreq tė mallkuar.


ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po qeshi ne vend te turistit :wink:

Murgesha
11-01-05, 23:48
Mbarimi i fjalėve----paketa me grushte, sharje, kthyerje shpinde dhe mė nė fund kėnga e Ganes ---Shko nė dreq tė mallkuar.


ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po qeshi ne vend te turistit :wink:

Pse a nuk ėshtė kėshtu a???

Mafiozi
12-01-05, 00:04
Atje ku mbarojn fjalet mundet me ardh monotonia.
Apo fillon kenaqesia, kur nuk kem nevoj me fol shum me njeri tjetrin.

N'varet per qfar fjal kem biseden.


:wink:

Gentiana
12-01-05, 00:06
Atje ku mbarojn fjalet mundet me ardh monotonia.
Apo fillon kenaqesia, kur nuk kem nevoj me fol shum me njeri tjetrin.

N'varet per qfar fjal kem biseden.


:wink:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif :lol: :lol:

Mafiozi
12-01-05, 00:09
Atje ku mbarojn fjalet mundet me ardh monotonia.
Apo fillon kenaqesia, kur nuk kem nevoj me fol shum me njeri tjetrin.

N'varet per qfar fjal kem biseden.


:wink:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif :lol: :lol:


:D :D :wink:

ShEjToNkA
12-01-05, 10:32
Atje ku mbarojn fjalet mundet me ardh monotonia.
Apo fillon kenaqesia, kur nuk kem nevoj me fol shum me njeri tjetrin.

N'varet per qfar fjal kem biseden.


:wink:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif :lol: :lol:


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c011.gif :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
12-01-05, 10:33
Mbarimi i fjalėve----paketa me grushte, sharje, kthyerje shpinde dhe mė nė fund kėnga e Ganes ---Shko nė dreq tė mallkuar.


Mojjjjjjj ,vėrtet kėshtu qenka aa??????????????? :roll:

halla e madhe
12-01-05, 11:12
Ai ose Ajo qe i perfundon fjalet e nji dashurie,herdokurdo do te konfrontohen me ndergjegjen individuale....ajo plage shpirterore eshteveshtire te sherohet :cry: fajtori-ja vazhdojne jeten,por dicka e njyllosur mbetet gjithmone!!

Barbaroza
12-01-05, 11:16
Ai ose Ajo qe i perfundon fjalet e nji dashurie,herdokurdo do te konfrontohen me ndergjegjen individuale....ajo plage shpirterore eshteveshtire te sherohet :cry: fajtori-ja vazhdojne jeten,por dicka e njyllosur mbetet gjithmone!!
:wink:

Gentiana
16-01-05, 14:35
Mbarimi i fjalėve----paketa me grushte, sharje, kthyerje shpinde dhe mė nė fund kėnga e Ganes ---Shko nė dreq tė mallkuar.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Mafiozi
16-01-05, 15:12
Kur mbarojn fjalet apo nje relacion, me duket esht me nevoj me qen
i drejt dhe me pranu gabimet e dy paleve,e sidomos gabimet personale.
Sepse ne qdo rast te till ka gabime ne dy palet, perndryshe nuk ka fund.

Jeta esht e till, nuk mundemi me kalu mir perher dhe me qdo njeriu :?

Vetem mundemi me shpresu te miren per te ardhmen per tjetrin dhe vetveten.
Veshtir esht, por asgje nuk esht leht ne jet.


:wink:

Murgesha
17-01-05, 16:41
Mbarimi i fjalėve----paketa me grushte, sharje, kthyerje shpinde dhe mė nė fund kėnga e Ganes ---Shko nė dreq tė mallkuar.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Genta mos u shoko.
Ka disa tipa qė janė aq shpirtė ngushtė, sa qė kur i mbarojnė fjalėt nė njė dashuri (qė don tė thotė fund i njė dashurie) ushqehen me shembullin e lartėshėnuar nga unė.

Barbaroza
17-01-05, 17:01
Mbarimi i fjalėve----paketa me grushte, sharje, kthyerje shpinde dhe mė nė fund kėnga e Ganes ---Shko nė dreq tė mallkuar.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Genta mos u shoko.
Ka disa tipa qė janė aq shpirtė ngushtė, sa qė kur i mbarojnė fjalėt nė njė dashuri (qė don tė thotė fund i njė dashurie) ushqehen me shembullin e lartėshėnuar nga unė.
Jo moj se tybe une kurre s'kisha vepruar keshtu.Te une mund te mbetet vetem rrespekti dhe dashamiresia nese kish ndodhe vertete nje gje e tille,se sa per sharje e fyerje,nuk jam e gatuar. :wink:

Murgesha
17-01-05, 18:18
Jo moj se tybe une kurre s'kisha vepruar keshtu.Te une mund te mbetet vetem rrespekti dhe dashamiresia nese kish ndodhe vertete nje gje e tille,se sa per sharje e fyerje,nuk jam e gatuar. :wink:


Unė tė njoh ty, ti je engjull pėr gjėra tė tilla ama nuk mund tė thuash se ska tė tillė.

turisti
17-01-05, 19:34
ATY KU MBAROJNE FJALET:


-[b]ESHTE FUNDI I DIPLOMACISE,
-FILLON DESHTIMI YNE,
-FILLON DASHURIA E RE,
FILLON DEMORALIZIMI,
-FILLOJNE KUJTIMET,
-FILLOJNE ANALIZIMET,
-FILLOJNE NGACMIMET SHPIRTERORE,

ATY KU MBAROJNE FJALET,fillon vjeshta ne zemer.........
[b]

Mafiozi
18-01-05, 20:48
ATY KU MBAROJNE FJALET:


-[b]ESHTE FUNDI I DIPLOMACISE,
-FILLON DESHTIMI YNE,
-FILLON DASHURIA E RE,
FILLON DEMORALIZIMI,
-FILLOJNE KUJTIMET,
-FILLOJNE ANALIZIMET,
-FILLOJNE NGACMIMET SHPIRTERORE,

ATY KU MBAROJNE FJALET,fillon vjeshta ne zemer.........
[b]


Me pelqejn keto fjal te verteta Turisti.


:wink:

turisti
18-01-05, 20:58
ATY KU MBAROJNE FJALET:


-[b]ESHTE FUNDI I DIPLOMACISE,
-FILLON DESHTIMI YNE,
-FILLON DASHURIA E RE,
FILLON DEMORALIZIMI,
-FILLOJNE KUJTIMET,
-FILLOJNE ANALIZIMET,
-FILLOJNE NGACMIMET SHPIRTERORE,

ATY KU MBAROJNE FJALET,fillon vjeshta ne zemer.........
[b]


Me pelqejn keto fjal te verteta Turisti.


:wink:

Faleminderit Mafiozi,por mes te fjaleve eshte JETA si aktori me kryesori i cili i ban lamsh keto fjalet e mia ne praktok,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaaha haha, :arrow: qe qajo eshte realitet i jetes. :wink:

Gentiani
18-01-05, 23:33
Atje ku mbarojne fjalet....fillojnė tjerat menjėherė pas tyre dhe gati se vėshtirė ėshtė pėr tu ndalur tė tėrat aq lehtė.

Mafiozi
19-01-05, 23:17
ATY KU MBAROJNE FJALET:


-[b]ESHTE FUNDI I DIPLOMACISE,
-FILLON DESHTIMI YNE,
-FILLON DASHURIA E RE,
FILLON DEMORALIZIMI,
-FILLOJNE KUJTIMET,
-FILLOJNE ANALIZIMET,
-FILLOJNE NGACMIMET SHPIRTERORE,

ATY KU MBAROJNE FJALET,fillon vjeshta ne zemer.........
[b]


Me pelqejn keto fjal te verteta Turisti.


:wink:

Faleminderit Mafiozi,por mes te fjaleve eshte JETA si aktori me kryesori i cili i ban lamsh keto fjalet e mia ne praktok,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaaha haha, :arrow: qe qajo eshte realitet i jetes. :wink:


:wink:

turisti
19-01-05, 23:18
:wink: :wink:

Honesty^uk.
27-01-05, 21:11
ATJE KU MBAROJNE FJALET......

Shpeshhere fjalet nuk mjaftojne per te shprehur gjithshka.Shpeshhere nje heshtje e gjate ne nje perqafim,nje shtrengim duarsh dhe shikim thelle ne sy tregon shume me teper sesa fjalet.

ATY KU MBAROJNE FJALET..............

dr1ta
25-06-05, 18:46
Fillon- malli
Fillon- ndergjegja
Fillojn- lotet

GURI SYLAJ
25-06-05, 20:37
Jo more te uruar - aty ku mbarojn fjalet fillojn punet!!!!

Odise
26-06-05, 08:06
nuk thone mire me qellua!

Naki
27-06-05, 19:22
[quote="Honesty^uk."][color=green][b]ATJE KU MBAROJNE FJALET......

Shpeshhere fjalet nuk mjaftojne per te shprehur gjithshka.Shpeshhere nje heshtje e gjate ne nje perqafim,nje shtrengim duarsh dhe shikim thelle ne sy tregon shume me teper sesa fjalet.

Fjalėt janė njė pregaditje e disponimit pėr tė komunikuar,shprehur,shkrirė emocinin,aty ku fjala nuk zė vend heshtja dhe koha mbesin si alternativė e strategjive te reja vepruese.
Shtrirja e Dorės sinjalizon Miqėsi dhe qdo fjalė e shprehur nga mendja dhe zemra e gėzuar tregonė fisnikėri,miqėsi.

Me nderime Naki

Naki
27-06-05, 19:23
[quote="Honesty^uk."][color=green][b]ATJE KU MBAROJNE FJALET......

Shpeshhere fjalet nuk mjaftojne per te shprehur gjithshka.Shpeshhere nje heshtje e gjate ne nje perqafim,nje shtrengim duarsh dhe shikim thelle ne sy tregon shume me teper sesa fjalet.

Fjalėt janė njė pregaditje e disponimit pėr tė komunikuar,shprehur,shkrirė emocinin,aty ku fjala nuk zė vend heshtja dhe koha mbesin si alternativė e strategjive te reja vepruese.
Shtrirja e Dorės sinjalizon Miqėsi dhe qdo fjalė e shprehur nga mendja dhe zemra e gėzuar tregonė fisnikėri,miqėsi.

Me nderime Naki

turisti
27-06-05, 19:46
Aty ku mbarojne fjalet,fillojne ndjenjat....

fina
03-07-05, 20:36
Aty ku mbarojne fjalet,fillojne ndjenjat....


op valla turist edhe pse nga nje herre sjon tetonat senet e kalushem se bjen ni sen edhe e kujton am klojn

Vetima
22-08-05, 23:53
Atje ku mbarojne fjalet mbarone gjithqka, nuk mbetet me asgje.


Vetima

turisti
22-08-05, 23:59
Aty ku mbarojne fjalet,fillojne ndjenjat....


op valla turist edhe pse nga nje herre sjon tetonat senet e kalushem se bjen ni sen edhe e kujton am klojn

Ashtu eshte ne jete,shoqe. :wink:

Urata
23-08-05, 01:04
Aty ku mbarojne fjalet behet mbyllja per nje fillim/hapje te ri/e...

teDUAty
23-08-05, 01:09
Aty ku mbarojne fjalet behet mbyllja per nje fillim/hapje te ri/e...

DIKUND KU MBAROJN FJALET FILLOJN VEPRAT

Urata
23-08-05, 01:25
teDUAty, akoma s'te kishin filluar fjalet ty...

I lum ti!

teDUAty
23-08-05, 01:29
teDUAty, akoma s'te kishin filluar fjalet ty...

I lum ti!

KA KOH QE KAN FILLUAR POR TANI FJALET E MIA JAN PER TY.

Urata
23-08-05, 01:35
Te MBARUARA, akoma pa filluar...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. ..

turisti
23-08-05, 08:15
Aty ku mbarojne fjalet,fillon fillimi i fundit.

Artisti
25-08-05, 19:37
Atje ku mbarojne fjalet..............

hapet horizonti i heshtjes
hapet horizonti i urrejtjes
hapet horizonti i ............
Artisti

kadi
05-09-05, 20:27
[quote="Gentiana"][quote=Mafiozi]Atje ku mbarojn fjalet mundet me ardh monotonia.
Apo fillon kenaqesia, kur nuk kem nevoj me fol shum me njeri tjetrin.

N'varet per qfar fjal kem biseden.
: :lol: :lol: pershendetje e ndreura shejtonka une mendoj se atje ku mbarojn fajlet ehste vetem varri sepse ti aty nuk dote gjesh njeri qe dote ndimoj perpoos ALLAHUT nes don ai me te ndihmu keshtu pejngamberi Muhamedi a ,s na ka porosit qe ta rujam gjuhen dhe organin gjenital nesedoni me hy ne xhenet te peshendes tu kish laut ndroje pseodenimin ok

kadi
05-09-05, 20:28
Te MBARUARA, akoma pa filluar...ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. .. urat ja kemi filluare hahha

dr1ta
06-09-05, 00:34
Ndonjher kur mbarojn fjalet jemi ne gjume , ose koma :P

turisti
06-09-05, 00:47
Atje ku mbarojne fjalet..............

hapet horizonti i heshtjes
hapet horizonti i urrejtjes
hapet horizonti i ............
Artisti

Vuajtjes.

turisti
06-09-05, 00:48
Ndonjher kur mbarojn fjalet jemi ne gjume , ose koma :P

Topi se lun shoqe. :P

Psikologu
06-09-05, 00:54
Pershendetje!

Rrjedhojat e fjaleve janė te natyres sė ndryshme dhe vijn edhe rriten por , me durim edhe permiresohen .
Tė shumten e rasteve rrjedha e ketyre behen ne fakt vetem me thashetheme , por nuk duhet harruar se njė fjalė e vjeter thotė:
"Ma i zi shtisi se dorasi" e nga njarezit e ketij kalibri , jo vetem qe duhet ruajtur , por ne fakt as nuk duhet pasur punėme ta , sepse tė tillet jetojn nė perjetime tė tilla qe tė behen vetem shikus apo ndegjues pėr dobesin e vetė personale , duke lenduar dashnor, prinder me femij , vlla me vlla etj.
Por ka fjalė edhe te natyrave te ndryshme siq janė ato tė qeshtjes ekonomike, mos njohjen emenyres se komunikimit , qka ne fakt ėshtė edhe e leht tė mesohet ose studjohet , sepse njė nder problemet kyqe eshtė edhe komunikimi ne mes te njeriut me njeri.
Fjalet perfundojn atehere kur njeriu beson nė atė qe e don , dhe ateher kur i pren rrugen atij/asaj , qe behet informator ne demin e tjerkuj.

Nderime.

Flaka_1
11-09-05, 01:00
Atje ku mbarojne fjalet..........fillon prape nje jete e re :!:

Naki
11-09-05, 12:49
Fjalėt janė njė pregaditje e disponimit pėr tė komunikuar,shprehur,shkrirė emocinin,aty ku fjala nuk zė vend heshtja dhe koha mbesin si alternativė e strategjive te reja vepruese.
Shtrirja e Dorės sinjalizon Miqėsi dhe qdo fjalė e shprehur nga mendja dhe zemra e gėzuar tregonė fisnikėri,miqėsi.

Me nderime Naki

tushja
12-09-05, 09:40
:wink: :wink: :wink:

Gentiana
13-09-05, 11:21
Atje ku mbarojne fjalet..............hapet horizonti i heshtjes


hapet horizonti i urrejtjes
hapet horizonti i ............
Artisti

Honesty^uk.
13-09-05, 17:16
Atje ku mbarojne fjalet..............hapet horizonti i heshtjes


hapet horizonti i urrejtjes
hapet horizonti i ............

8)
Artisti

Honesty^uk.
26-11-05, 20:35
Atje ku mbarojn fjalet,,,,, mbaron nje Epoke

vjeshta
26-11-05, 22:32
Atje ku mbarojn fjalet :arrow: si kan mbete fjalet

Kalt
26-11-05, 22:41
Atje ku mbarojne fjalet, me mire mbylle deren e ik.

Honesty^uk.
26-11-05, 22:50
Atje ku mbarojne fjalet, me mire mbylle deren e ik.

hahahahahahahha
vetem ik se deren ta mbyllin tjeret

PS:me pelqeu mendimi juaj

Kalt
26-11-05, 22:53
Atje ku mbarojne fjalet, me mire mbylle deren e ik.

hahahahahahahha
vetem ik se deren ta mbyllin tjeret

PS:me pelqeu mendimi juaj

Jo ta mbyllin po ta perplasin bile.

vjeshta
26-11-05, 22:54
Atje ku mbarojne fjalet, me mire mbylle deren e ik.

hahahahahahahha
vetem ik se deren ta mbyllin tjeret

PS:me pelqeu mendimi juaj

Jo ta mbyllin po ta perplasin bile.
E kuptova si po i mbarojshit fjalet ju dy :lol:

Kalt
26-11-05, 22:54
Mos bon gabim me e provu me ne dy, se dera bohet copa-copa.

vjeshta
26-11-05, 22:55
Mos bon gabim me e provu me ne dy, se dera bohet copa-copa.
Edhe shtepijen e rrotulloj :lol:

Kalt
26-11-05, 22:57
Mos bon gabim me e provu me ne dy, se dera bohet copa-copa.
Edhe shtepijen e rrotulloj :lol:

Me cka? :roll:

vjeshta
26-11-05, 22:59
Mos bon gabim me e provu me ne dy, se dera bohet copa-copa.
Edhe shtepijen e rrotulloj :lol:

Me cka? :roll:
Me fortunen :lol: ku na met more ajo :?

Kalt
26-11-05, 23:00
Pse a nuk mundesh vetem a?

vjeshta
26-11-05, 23:02
Pse a nuk mundesh vetem a?

:lol: :lol: :lol: Vjeshta ,jam une :lol:

Kalt
26-11-05, 23:04
Pse a nuk mundesh vetem a?

:lol: :lol: :lol: Vjeshta ,jam une :lol:

E di , e di, po pares e lype Fortunen.

vjeshta
26-11-05, 23:07
Binakja ime :lol:

Kalt
26-11-05, 23:08
Ku humbe Mistreshe? A shkove me e mbyll deren a?

Kalt
26-11-05, 23:08
Binakja jote. Ka e bone ti binake Mistreshe?

vjeshta
26-11-05, 23:11
Ku humbe Mistreshe? A shkove me e mbyll deren a?
Jo more une i baj me mbyll vete deren :lol: :lol:

vjeshta
26-11-05, 23:11
Binakja jote. Ka e bone ti binake Mistreshe?
Paj ne vjesht ka fortuna :lol:

Kalt
26-11-05, 23:12
Po ne vjeshte bon edhe ftohte. "Kalt" do te thote ftohte.

Sy_kaltra
26-11-05, 23:13
Ku mbarojn Fjalet Mbaron gjithqka.

vjeshta
26-11-05, 23:13
Po ne vjeshte bon edhe ftohte. "Kalt" do te thote ftohte.
Aha a e keni kalt ju atje :lol:

Kalt
26-11-05, 23:14
Kalt edhe bore tash ne vjeshte.

vjeshta
26-11-05, 23:18
Kalt edhe bore tash ne vjeshte.

Sa mire :lol: :lol:

Kalt
26-11-05, 23:19
Kalt edhe bore tash ne vjeshte.

Sa mire :lol: :lol:

Ta kane tregu para meje te tjeret me telefon besoj.

vjeshta
26-11-05, 23:24
Po than bore e madhe

Kalt
26-11-05, 23:28
Ku mbarojn Fjalet Mbaron gjithqka.

Sy kaltra ku mbete? Fjalet nuk kane filluar e ti u largove. :?:

Honesty^uk.
26-11-05, 23:52
Mos bon gabim me e provu me ne dy, se dera bohet copa-copa.

hahahhah
biles tregoi se edhe kojshia kan zarar

doGzona
27-11-05, 01:01
Aty ku perfundojne fjalet (fjalosjet) eshte nje begati dhe dashuri , por nese perfundojne kritikat dhe keshillat , atehere eshte vetem nje mos pjekuri per vlerat e jetes.

krijuesiii
27-11-05, 01:17
...atje ku mbarojn fjalet fillojne nje vape ere e nxeht apo nje bote iluzionesh ne heshtje apo nje fillm pafjale...

...sic thuhet ore fjale eshte argjend e heshtja flori pra mbarone argjendi e fillone koha e floririt...


tungiii

Sy_kaltra
27-11-05, 10:39
Ku mbarojn Fjalet Mbaron gjithqka.

Sy kaltra ku mbete? Fjalet nuk kane filluar e ti u largove. :?:

Nuk deshirova te filloj me fajl , per t'mbaruar gjithqka per ate :)

laliloli
27-11-05, 18:13
[color=green][b]Pershendetje per te gjithe ju qe do te lexoni dhe qe do te inkuadroheni ne dhenien e mendimeve tuaja.

Si e kuptoni dhe cfare kuptimi i jepni kesaj fjalie ne dashuri ?

Atje ku mbarojne fjalet..............Fillon puna :lol:

Naki
27-11-05, 23:21
Lindin Njerzė tė mėdhej ēė botes i japin ngjyra tė reja

turisti
28-11-05, 01:59
Aty ku mbarojne fjalet - fillon filosofia. :wink:

vjeshta
28-11-05, 13:05
Aty ku mbarojn fjalet ,nuk duhet te mbaron respekti :lol:

turisti
28-11-05, 13:12
Aty ku mbarojne fjalet,fillon respekti... :wink: :wink:

vjeshta
28-11-05, 13:14
Aty ku mbarojne fjalet ,rrjedhin lotet

turisti
28-11-05, 13:17
Aty ku mbarojne fjalet - vyshket lulja..... :( :( :wink:

vjeshta
28-11-05, 13:21
Aty ku mbarojn fjalet ,i vetmi ngushellim eshte shoqeria :( :( :lol:

turisti
28-11-05, 13:23
Aty ku mbarojn fjalet ,i vetmi ngushellim eshte shoqeria :( :( :lol:

Aty ku mbarojne fjalet,shoqeria nuk ndihmon dot.....-ngushllimi i zbehet eshte.... :wink:

vjeshta
28-11-05, 13:30
Aty ku mbarojn fjalet ,fillon vetevendosja,pavaresia :lol:

Urime feste :P

turisti
28-11-05, 13:35
Aty ku mbarojn fjalet ,fillon vetevendosja,pavaresia :lol:

Urime feste :P

Aty ku mbarojne fjalet,fillon praktika.

Flm,gjithashtu. :wink:

vjeshta
28-11-05, 13:38
Aty ku mbarojn fjalet ,praktika nuk vjen ne shprehje :lol:

turisti
28-11-05, 13:51
Ku mbarojne fjalet,aty eshte -provimi-,hahahahahahahahahahaahahahahaahahahahahaah. :wink:

Flaka_1
28-11-05, 15:34
Aty ku mbarojne fjalet qdo gje thehet ne qetesi!

schütze
28-11-05, 16:36
Aty ku mbarojn fjalet,heshtja e ka forzen me te madhe se fjalet

GURI SYLAJ
28-11-05, 17:12
Aty ku mbarojne fjalet, mundet me krise edhe stupci!!!!!!!!!!!!!!

Sy_kaltra
28-11-05, 19:08
Atje ku mbarojn fjalet,Mbretron Heshtja :!:

Honesty^uk.
28-11-05, 22:12
Atje ku mbarojn Fjalet,,,,, mos na coft Zoti :lol:

turisti
29-11-05, 15:22
Aty ku mbarojne fjalet,fillon tollovia....

Reana
29-11-05, 17:09
Aty ku perfundojne fjalet (komunikimi), merr fund c'do gje!

schütze
29-11-05, 17:10
Aty ku perfundojne fjalet (komunikimi), merr fund c'do gje!
jo ishalla :lol: :lol: :lol:

Reana
29-11-05, 17:15
Aty ku perfundojne fjalet (komunikimi), merr fund c'do gje!
jo ishalla :lol: :lol: :lol:

Per njerez parimor ndodh keshtu, per ata qe "lekunden" jo patjeter :lol:

schütze
29-11-05, 17:16
e me ba me vazhdu fjalet prap :roll: :lol: :lol:

Reana
29-11-05, 17:20
e me ba me vazhdu fjalet prap :roll: :lol: :lol:

Fjalet (komunikimi) po te vazhdoje, thyhen paragjykimet zakonisht :lol:

schütze
29-11-05, 17:23
e me ba me vazhdu fjalet prap :roll: :lol: :lol:

Fjalet (komunikimi) po te vazhdoje, thyhen paragjykimet zakonisht :lol:
aty ku perfundojn fjalet,arrihet nje marveshje(ishalla se munet edhe me kersit stupci) :lol: :lol: :lol:

vjeshta
02-12-05, 19:07
Aty ku mbarojn fjalet,dmth. nuk kan fole burrat :P

Kalt
02-12-05, 19:08
Burrnia nuk vleresohet virtualisht. Besoj se e di kete pune. :wink:

vjeshta
02-12-05, 19:13
Burrnia nuk vleresohet virtualisht. Besoj se e di kete pune. :wink:
qyyyyyyy po vete ke than mos paq pune me neve ,e tash :roll: hahahahah

Kalt
02-12-05, 19:19
Burrnia nuk vleresohet virtualisht. Besoj se e di kete pune. :wink:
qyyyyyyy po vete ke than mos paq pune me neve ,e tash :roll: hahahahah

Mos pac pune me ne realisht e jo virtualisht.
Realja e virtualja ndryshojne shume.

Honesty^uk.
02-12-05, 19:20
Burrnia nuk vleresohet virtualisht. Besoj se e di kete pune. :wink:
qyyyyyyy po vete ke than mos paq pune me neve ,e tash :roll: hahahahah

Mos pac pune me ne realisht e jo virtualisht.
Realja e virtualja ndryshojne shume.

sikur vertikalja me horizontalen :lol: :lol: :lol:

Kalt
02-12-05, 19:21
Qe ku erdhi bosi. A te kam thene se me ne dy mos u merr? 8)

vjeshta
02-12-05, 19:22
Per mu jane te njejta
Si Vjeshta si ------------- jane njejt ,nje person :lol:

Kalt
02-12-05, 19:23
Per ty normal se eshte ashtu, a per ne jo?

Honesty^uk.
02-12-05, 19:25
Per mu jane te njejta
Si Vjeshta si ------------- jane njejt ,nje person :lol:

Mos len leqe edhe ti
Ishalla ste qellon me mbaruar fjalet ne Dimer, se mozamakeq :lol: :lol:

Sy_kaltra
02-12-05, 19:26
Atje ku mbarojn Fjalet ,Is The End For Everything :!:

vjeshta
02-12-05, 19:29
Per ty normal se eshte ashtu, a per ne jo?
Per mu normal ,se nuk kam hy me mashtru askend ,jam e njejt.

vjeshta
02-12-05, 19:30
Per mu jane te njejta
Si Vjeshta si ------------- jane njejt ,nje person :lol:

Mos len leqe edhe ti
Ishalla ste qellon me mbaruar fjalet ne Dimer, se mozamakeq :lol: :lol:
Mos ta nin ty ,se ja di hallin vetit :lol: :lol:

Honesty^uk.
02-12-05, 19:32
Mos ta nin ty ,se ja di hallin vetit :lol: :lol:

ani ani po une po te kalxoj cka me pat gjet mua :lol: :lol: :lol:
Atje ku mbarojn fjalet, perfundon nje Betej

vjeshta
02-12-05, 19:35
Mos ta nin ty ,se ja di hallin vetit :lol: :lol:

ani ani po une po te kalxoj cka me pat gjet mua :lol: :lol: :lol:
Atje ku mbarojn fjalet, perfundon nje Betej
Po edhe ti ku ja gjete bash ne dimer ,e jo ne vjeshte :lol: :lol:

Atje ku mbarojn fjalet ,humbet beteja

Luana
02-12-05, 19:49
Aty ku mbaron , me siguri ne te ardhmen fillon diqka me e re ...( nuk i dihet jetes )

turisti
03-12-05, 00:15
Aty ku mbarojne fjalet fillon ujėvara...... :wink:

rastesishT
03-12-05, 22:26
Me se shumti gezohem kur jam duke par nje enderr te keqe , te tmerrshme dhe shoh veten qe jam duke u mbytur vdekur, dhe me del gjumi valla gezim ma te madh ska.
Hidherohem kur kerkoi diq nga me e dashura dhe qe pres te ma plotesoi deshiren atehere zemerohem, por nuk hidherohem.

florian
04-12-05, 10:02
Pershendetje per te gjithe ju qe do te lexoni dhe qe do te inkuadroheni ne dhenien e mendimeve tuaja.

Si e kuptoni dhe cfare kuptimi i jepni kesaj fjalie ne dashuri ?

Atje ku mbarojne fjalet..............

>>>Mendimi im eshte ky::

Atje ku mbarojne fjalet
fillon heshtja
nis dhembja
vdes shpresaPershendetje Honesty . ja dhe mendimi im .
Atje ku mbarojne fjalet ,
esht kufiri i botes
atje ku mbarojn fjalet
perfundon sensi i mir.
atje ku mbarojn fjalet ,
nuk do te thot qe mbaroj cdo e mir
ndoshta ka ardhur koha
te degjosh thjesht si klithe
ajo vet ,
se fjalet mbaruan por nje episod te ri ffilluan .

Sbesoj qe kur mbarojn fjalet ka mbaruar gjithcka , me raste mund edhe te jet me mir, se kur njeriu flet shum prish pun , keshtu qe esht me mir ti mbarojn fjalet nganjeher .

Lona
06-12-05, 15:47
Atje ku mbarojne fjalet, ne kerkim te temave te reja .

Sy_kaltra
11-02-06, 19:55
Atje ku mbarojn fjalet,mbreteron heshtja !

Kodra
11-02-06, 20:24
**********
**********
**********
hapet horizonti i heshtjes


hapet horizonti i urrejtjes
hapet horizonti i ............
Artisti

Barbaroza
11-02-06, 20:26
Per te mos mbaruar fjalet,duhet zgjedhur gjithmone fjale te mira...!

turisti
11-02-06, 20:30
Aty ku mbarojne fjalet,buzeqesh fitorja e budallaqeve.

doGzona
11-02-06, 20:32
Fjalet nuk mbarojne kurre , sidomos te granimi! :lol:

Sy_kaltra
11-02-06, 20:32
Aty ku mbarojne fjalet,buzeqesh fitorja e budallaqeve.

Ha.hahahahahhahahahhahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pika mos t'raft :lol: :lol:
Dekani budallalliēeve ka hy ne nje Heshtje te thellė :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
11-02-06, 20:36
Aty ku mbarojne fjalet,buzeqesh fitorja e budallaqeve.

Ha.hahahahahhahahahhahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pika mos t'raft :lol: :lol:
Dekani budallalliēeve ka hy ne nje Heshtje te thellė :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahaahahahahahahaahahahahahaahahahahahah ahahahaahahahahahaahahahaha. :lol: :lol:

Sy_kaltra
11-02-06, 20:38
Atje ku mbaron Dekani,na han dreqi :P :lol: :lol: :lol:

turisti
11-02-06, 20:44
Atje ku mbaron Dekani,na han dreqi :P :lol: :lol: :lol:

Fjala -budallaqet- ,po shof se veshtire interpretohet seriozisht,megjithe qe une mendova me larte seriozisht. :lol: :lol: :wink:

P.S. Edhe dekani e ka :lol: limitin e -budallaqeve-. :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
12-02-06, 12:47
ahhahahahahhahahahhahahahhahah ....turisti

Atje ku mbarojn fjalet mos deshe te thuash se follojne Budallalliēet a ?? :lol: :lol:
Dekani po me duket ashte pre ne Heshtje :cry: :lol:

GURI SYLAJ
12-02-06, 13:17
Atje ku mbarojne fjalet ...........ka mundesi me kersit stupci(veq jo prej letre).

vushtrria
12-02-06, 13:19
Atje ku mbarojne fjalet..............fllojne thashethemet :lol:

Barbaroza
12-02-06, 13:49
Atje ku mbarojne fjalet..............fllojne thashethemet :lol:

O Vushtrria,kjo eshte shume thenje e qelluar sepse e kam perjetuar.Cudi!!
Po njeriu duhet te pajtohet me te gjitha e jo te mundohet qe ne shenje"hakmarrje" te flas vetem THASHETHEMA, te paqendrushme natyrisht!!

Sy_kaltra
12-02-06, 16:13
Pėrėszri Heshtja Mbretėron.... :lol: