PDA

View Full Version : Tri deshira!!!!


Murgesha
20-11-03, 19:19
Po qe se do te kishte mundesi te ju lejoheshin tri deshira, cilat do te ishin ato?

lazdrani
20-11-03, 20:42
po te kisha tri deshira njera do te ishte nje mpuq per ty !!!!

e ato dy tjera po ti lere ty :wink:

Murgesha
22-11-03, 16:51
Prape mbetesh pa hiq gje Lazdran, pasi dy deshira me mbeten mua.

Atehere njera prej atyre dyjave do te ishte qe ju mos te mundeni me me mpuq asnjeher.

lazdrani
22-11-03, 16:59
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
22-11-03, 17:04
Shuj shuj zemer. :wink:

Gentiana
22-11-03, 17:13
Murgesha te pershendes.

3deshira hmmmm :roll:

Njera qe te jem e lumtur me ate qe e dua, 2te jem shendosh dhe pak a shum pa halle 8) 3 .........

Po Murgesha esht keshtu se lista e deshirave nuk do te mbaronte vetem me ato 3qe the ti, po ajo zgjatet e zgjatet, ma merr mendja jo vetem per mua,po per te gjith :wink:

Kalofsh si esht me se miri.

Genta

Murgesha
22-11-03, 17:19
Ashtu eshte si thua Gentiana se lista e deshirave tona eshte pa fund. Uroj qe te realizohen te gjitha. :lol:

lazdrani
22-11-03, 17:34
1- Te jem i lumture ne jete

2-Kosova te njihet internacional si shtet

3-Te kem 1000000000000000000000$$$$ ne konto :wink:

Gentiana
22-11-03, 17:38
1- Te jem i lumture ne jete

2-Kosova te njihet internacional si shtet

3-Te kem 1000000000000000000000$$$$ ne konto :wink:Mos lype pak Lazdran?? :lol:

LotDrini
22-11-03, 17:58
-Te buzeqesh kur shoh prapa,

-te qesh kur shoh para

-te kem edhe tri deshira.. :roll:

Fundjave te kendshme!

lazdrani
22-11-03, 17:58
Ani de Genta gjysmen ti kisha jep ty!!!! :lol: :lol: :lol:

loti
23-11-03, 12:05
Deshirat e mija jane ?

E para me qene shendosh ,e dyta me qene me fat dhe e treta mos me pase deshira hiq !

lazdrani
31-12-03, 14:33
Sot deshira ime eshte qe te gjithe shqiptaret ne forum dhe mbare boten te kene nje nate te lumture ku do qe jane....
GEZUAR VITI I RI 2004.........lazdrani :P

jehona
02-01-04, 20:27
hmmmmmmm tri deshira a....?! ok

- t'me realizohen te gjitha deshirat qe i kam
- te jem e lumtur
- ti shof keta shoket dhe shoqet e keti forumi ndonje here live (psh ne nje takim nga dardanialive) :wink:

mija
05-01-04, 11:16
shume fat, lumturi dhe dashuri!!!

arTanibb
05-01-04, 11:32
hmmmmmmm tri deshira a....?! ok

- t'me realizohen te gjitha deshirat qe i kam
- te jem e lumtur
- ti shof keta shoket dhe shoqet e keti forumi ndonje here live (psh ne nje takim nga dardanialive) :wink:

Pershendetje Jehona, veq hajdi ju n'kosov at'het na e organizojm ni party, veq mos na shtini na me ju pagu udhtimin se po djegem kun :P, e kshtu qe n'ardhshi ateher edhe e bojm naj party edhe i takon gjith ket shoqnin qe e ke permes dardanialive-s .

mija
05-01-04, 13:38
pa pa pa...artan ku je ti qe je hup krejt?

In Da Houze
13-01-04, 14:18
Un valla kisha pas deshir edhe une njejt si Jehona... me u takue te gjith me pi ndonje caffe Krejt Truq.?

Murgesha
13-01-04, 15:02
Hej nese takohemi kush paguan?
Une jo valla se goxha kallaballek. :wink:

Gentiana
13-01-04, 16:27
Me tvertet do te ishte mir po te takohemi, qe te gjith te diem se cili ke ai se e ka shkru kte,apo ky qenka ai se e ka shkru kte. dhe ndoshta do te shoqerohemi dhe ndajm mendimin (si per mir si per keq) bashk. hmmmmm ne kte mendim mundem me u mesu dhe sa me shum te mendoj aq me shum mendoj se esht mir te takohemi. vetem se do jan ktu ne CH kurse tjert (ne AT, DE, USA etj) ku ta di un,do te jet gogja shtir,po se paku kemi DARDANIEN :D qe esht si gjith mrekullueshem
Ju pershendes.
Genta

In Da Houze
13-01-04, 19:04
Jo per at shum leht ju ndonjeher vini ne kosov edhe ne jemi ne kosov edhe elejem nje vend takim ne ndonje lokal edhe shihemi se gjalli shkenbejm mendime disi shum te forta

a sa i perket pagese murgeshesh pagujn operatoret e dardanis... a bene keshtu se boll te forte i kemi ,./.

Zana
13-01-04, 19:08
Vallah edhe une isha ardh!!!!! :P

In Da Houze
13-01-04, 19:10
Un mbas tye i Dyti kisha pranue me pi nje caffe together se jemi shum larg njera ne austri tjeret diku shum larg e une valla ne atdhe jam,,
jam temirseardhur te gjith kush don . ani zana ku preferon ne cilin qytet me u takue

jehona
13-01-04, 21:55
hahahah ju pershendes, pepeppe kush me pagu a, ah bre zot po une jam shum tamaqare, amo per ket shoqnin e forumit a,ehhhhh, kisha sjell more diqka.... per ndryshe GENTA esht gjum gjymere dhe besoj se kish bo diqka.... :wink: :wink: apo jo genta ???

TOLI_007
14-01-04, 00:17
a muj me dit se ku gjinden kta gjin asnja spo shkrun

TOLI_007
14-01-04, 00:19
a mun dikush mum tregu se ku muj mi gjet kta njerz tu shkru se deritash asnja se pash

Gentiana
14-01-04, 14:12
Hahaha Jehona te pershendes mir e ke aty kur thua se shum gjymere jam. Per shoqeri dhe qef qka nuk duhet ber njeri, ama me nje kusht,ti te jesh me mua ne ditet e mira dhe te veshtira,keshtu qe do te tregohet fjala e urt,.shoket e mir tregohen ne ditet e veshtira,keshtu qe se bashku ne te mir dhe ne te keq.:wink: :wink:
Toli007 e paske hup rrugen shoki se ketu te gjithe jemi duke shkruar!
Dit te kendshme Genta

Zana
14-01-04, 16:57
Heid se une jam gjymere!!! a u bo? :wink: :P

CrAzY-BoY
14-01-04, 18:54
une ju kisha than te rive qe mos te mendojn shum per keto tri deshira..
mem ngu mu adin qfar deshira lypni ..

ha , pi , rri , edhe q* tjeter sen mos lypni :P hahaha

kalo mire !

Murgesha
14-01-04, 19:09
Po por per te hanger e pi duhet te kesh para e valla tuj nejt si kishit then ju nuk ka.

CrAzY-BoY
15-01-04, 05:17
per para punon baba loqko qy ...
hahaha :D

Barbaroza
17-01-04, 10:47
Hmmmm,une kam 3000 deshira apo me teper por ja me kryesoret:
1.te jem e lumtur me familjen time.
2.princi i enderrave te mia te jete ashtu siq dua une.
3.te kem aq pasuri sa te mund tu ndihmoj shume,shume te varferve.

mija
17-01-04, 16:42
INSHALLA JU PLOTESOHET TE GJITHEVE DESHIRAT E JUAJA...

P.S. por mos kerkoni ate qe smund ta keni!!!!

Gentiana
17-01-04, 18:29
Un do ta kisha vetem nje!
Qe tgjitha deshirat se i kam ti kam te lira :wink: :wink: :wink: kjo do te ishte e vetmja deshir. Hajgare pak. po shum sende jan private dhe personale si edhe 3 deshirat mija
Genta

hana
17-01-04, 21:32
tung e deshirat e mija jan 1~shendeti 2~mu kthuy ne kosove 3~mu bo nje mjeke e mire

TOLI_007
18-01-04, 13:14
deshira ime e par asht te besojm se ALLAHU esht nje dhe MUHAMEDI asht i derguari i tij se dyti te lexojm sa ma shum kur,an qe ta forcojm fen dhe se treti te ecim rruges te ALLAHUT se si aj deshiron andaj ma merr mendja se ne qoft se i krym kto kushte edhe ALLAHU gjeleshanehu dotna ndihmoj dhe dotna udhzoj ne rrug te drejt

Murgesha
19-01-04, 14:52
Hej qka me ka marre malli per nje shalqi te Kosoves. Momentalisht kete deshire kam. 8) :D :D :D :D

lazdrani
19-01-04, 20:43
Murgesha me ka hi ne koke nje mendje :arrow: mos je shtatezane :lol: :lol: :lol: shalqin ne dimerkuku bre edhe ti gjithqka po te bie ndermend......Une kisha qef tani Rasoj te pi :lol: :lol: :lol:

Murgesha
19-01-04, 21:34
Hej pahiri bre e paskam shkruar :oops: :wink: nuk eshte Shalqi po kungull :wink: :D :D :D hahahahhahahah.

lazdrani
05-02-04, 12:22
Deshira ime eshte qe te ju te gjithe te jeni te lumture dhe te gjitha deshirat e juve te ju realizohen...... :wink:

Gentiana
05-02-04, 12:50
Te lumt ajo goj bre se moti nuk ke fol me mir, edhe ty ashtu, Lazdran!

lazdrani
06-02-04, 09:29
:roll: :roll: :roll: lume paqe zemer :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Zero Cool
06-02-04, 14:27
1.Shėndet
2.Lekė
3.Sex
Kaloni mirė tė gjithė :wink: :wink: :wink:

lazdrani
13-02-04, 13:42
Sot kam tri deshira Murgesha:
1-RRushi sa me shpejte takim me Barbarozen se po vuan shume
2-Tju takoja nje here ty Murgesha ,Genta,jehona,RRushin dhe Barbaroza
3-Ndersa zemres time dua ti them TE DUA ME PLOTE ZEMER.... :wink:

Murgesha
22-02-04, 10:56
Sot kam nje deshire te cuditshme.
Te rrezohet sa me shpejte Fatos Nano dhe Shqiperia te shkoj ne rrugen drejt demokracise.

lazdrani
22-02-04, 12:31
:roll: :roll: :roll: Eh Lazdrani si President i Shqiprise..... :wink:

Barbaroza
22-02-04, 14:18
E une si Ministre e Puneve te Jashtme(te Kosoves) :P

Murgesha
01-03-04, 22:18
Sonte kam vetem nje deshire.
Te ishte e mundur e tju mbledhja te gjitheve juve qe shkruani ne kete forum ne nje dhome dhe te kenaqeshim duke diskutuar e treguar humore te ndryshme. Hej kush te doni urdheroni ju mirepres te gjitheve :P :P

Gentiana
01-03-04, 22:20
Murgesha sonte a?? Me gjithse nuk jam fort fort per humor po po vie ti tregon e un te degjoj u be?? vetem mos me ta prish qefin qe e paske sonte.

:wink:
Genta

Gentiana
15-03-04, 13:32
Ehhhhhhhhhh Murgesha un erdha me ta ba qefin,ti as nuk fole as asgje, bile as per nje kafe nuk me lute. :(

lazdrani
15-03-04, 23:07
Genta mos ma nguc Murgeshen se ishte nxene me mua ,isha para teje dhe kur zilja cingerroj u tut mos ika ardhe burri dhe deri sa me ka fshehure nuk ka pasure kohe :lol: :lol: :lol: per ty :wink:

caki
16-03-04, 10:48
Po te kisha mundesi ti shprehi 3 deshira, une do te kerkojsha 1. ta realizoj jeten time. 2. Te jem person ashtu si duhet te jete njeriu ne qenjen e tij. 3. Te jem afer persones qe e dua.

Gentiana
16-03-04, 11:35
Genta mos ma nguc Murgeshen se ishte nxene me mua ,isha para teje dhe kur zilja cingerroj u tut mos ika ardhe burri dhe deri sa me ka fshehure nuk ka pasure kohe :lol: :lol: :lol: per ty :wink:

:evil: :evil: :evil:

Murgesha
16-03-04, 15:30
Genta mos ma nguc Murgeshen se ishte nxene me mua ,isha para teje dhe kur zilja cingerroj u tut mos ika ardhe burri dhe deri sa me ka fshehure nuk ka pasure kohe :lol: :lol: :lol: per ty :wink:

Hej Lazdrani kuku po thes i shpuar qenke. Une te kam thene mos i trego askujt e ti jo askund stregoj. E cka eshte tani kjo. Kuku marrja e zotit. :oops:

Genta me fal e :oops:

Gentiana
16-03-04, 15:34
Murgesha Kofsh fal,vetem tjetren her,kur tme thirrish ateher nese e marr rrugen kaq te gjat se paku nje kafe me lut. :cry: :cry: :cry:

PlaY^_^BoY
16-03-04, 15:38
hey popullat ktu te koka me i kallzu tri deshira edhe un po jau kallzoj:
1. Kisha pas deshir me e taku njifar Rrushin qe e kam dasht edhe e du hala...........
2. Kisha pas qef edhe me kon nifar Munsie me fol edhe ni her me at Ish Rrushin tem........
3. edhe me ju pershendet juve shum ........


tung kalofshi mir te ton njo ka njo

Murgesha
16-03-04, 15:41
Murgesha Kofsh fal,vetem tjetren her,kur tme thirrish ateher nese e marr rrugen kaq te gjat se paku nje kafe me lut. :cry: :cry: :cry:

Ok Genta te falenderoj shume per bujarine tende. Ska problem jo vec kafe po edhe pije cfare te doje zemra kam me te sherbyer :lol:

Barbaroza
16-03-04, 15:42
PlaY^_^BoY,kuku,inshalla nuk e ke per RRUSHIN tim se kuku cka te gjen :wink:

Murgesha
16-03-04, 15:45
more mos e pat ky fjalen per RRUSHIN e forumit a :shock: :shock:
Kuku mos qenka vajze moj RRUSHI :shock: :shock:

Barbaroza
16-03-04, 15:56
Kuku :shock:

PlaY^_^BoY
16-03-04, 15:56
jo bre ti murgesha nuk e kam per ato po e kam per nifar rrushin qe e kam pas rrush e jo per ket rrushin e forumit po e kam per ni qik qe e thirrsha edhe e thirri rrush................

Murgesha
16-03-04, 16:01
Eh falemnderes shume Play_boy se tani me hjeke merakun.
Hajt se e gjen, e gjen Rrushin tend, e kete tonin kot e ke se sta japim :lol: :twisted:

PlaY^_^BoY
16-03-04, 16:05
Jo bre Murgesha mes u tut se sjam ka jau marr ket te jujin se spo me vyn sen ;);););););););)

lazdrani
18-03-04, 10:30
tri deshira:
pershendetje te gjithe antaret e forumit
pershendes RRUSHIN dhe Barbarozen :wink:Murgesha mpuqi ne faqe :P

sexybrikenda
18-03-04, 22:44
Une pershendes veq lazdranin dhe ja uroje martesen zoti te bekofte ty dhe zemren tande.

lazdrani
19-03-04, 11:14
:roll: :roll: :roll: Ardita ju falenderoj per urimin tend dhe te uroje qe edhe ju sa me shpejte te gjeni dashurin qe e meritoni ju :wink:

Barbaroza
19-03-04, 11:30
[quote="lazdrani"]tri deshira:
pershendetje te gjithe antaret e forumit
pershendes RRUSHIN dhe Barbarozen :wink:


Lazdran,te pershendes edhe une personalisht por edhe ne emrin e RRUSHIT se nuk e di kah paska shkuarai,por s'ka dert se jemi mesuar me te :wink:

lazdrani
19-03-04, 11:41
Mos u be merake per RRushin se ai vetem hyne anonim dhe spionon ah dreqi qe eshte ai oooooooooooooooo :lol: :D :wink: Edhe une ju pershendes juve perzemerisht :wink:

Murgesha
19-03-04, 17:43
Deshira ime e sotme eshte.
Lexo:
Rrushi me u kthye sa me shpejt ne forum. Se jemi bere shume merak per te.

sexybrikenda me e gjet sa me shpejt nje te dashur, qe ta harroj Lazdranin e martuar se gjyna e shkreta vajze po vuan per dashuri.

Lazdrani u bashkofte me zemren sa me shpejt. :lol:

A i thashe mire?
Po.
Falemnderes pra :lol: :lol:

Gentiana
19-03-04, 22:37
Murgesha per mua asgje nuk po deshirojshe,ncncncncnc. :( Kjo Sexybirkenda ish vajz e mir,dhe kte (me u dashuru sa me par) po ja deshiroj edhe un.

Degjova se esht kthyer Lazdrani,hajde per hair, un do kisha pasur deshir edhe Rrushi te na shkruan me shpesh ktu ne forum,se te gjithve na mungon.

PlaY^_^BoY
19-03-04, 22:43
ew ew smeta njeri pa e pershendet qitu edhe hala dikush nuk me pershendeti nashta ma kan marr inat se ne chat po me adurojin e ketu spo me man ne qef :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

lazdrani
20-03-04, 11:22
Murgesha te lumte Goja sis :wink: :P :D

Murgesha
20-03-04, 12:09
E sot kam vetem nje deshire te posacme per Gentianen.
Gentian te deshiroj nje dite te mire dhe te qete, dhe natyrisht edhe ndonje takim serioz me ate qe te do zemra :lol:

Gentiana
20-03-04, 13:41
Flm Murgesha, fjala Jote ne vesh te Zotit. E ti ishalla i sqaroni gjerat me kte Lazdranin,se nuk i keni punet bash mir,po si mos me i pas, kur flirt-on me te gjitha vajzat e forumi-t e ateher?! :roll: :wink:

anna
21-03-04, 14:31
SOT E VETMJA DESHIR E IMJA ESHTE QE KOSOVA TE FITOJ PAVARSINE GJITHASHTU DO DOJA TE KTHEHESHA NE KOSOVE SA ME SHPEJT TUNG TUNG :wink: :wink: :lol: :lol:

Murgesha
21-03-04, 16:44
anna fjala e jote shkofte drejt e ne vesh te Zotit :lol: I bashkangjitem plotesishte deshires sate :P

lazdrani
22-03-04, 22:08
Per sonte deshira ime ishte ta shohe te dashuren time ne enderr :D :D :D :wink:

Murgesha
22-03-04, 22:18
Lazdrani per tu plotesuar deshira, vere foton e saj nen jastek :wink:

lazdrani
22-03-04, 22:29
Fotot sa te duashe Murgesha po nuk po ndodhe asgje :cry: :cry: :cry:
Une po te shohe vetem ty ne enderr :D :wink:

Murgesha
22-03-04, 22:31
Hajt bre Lazdrani mos u bej merak, se sapo te te vij zemra prane ke me me harruar mua edhe ne enderr. :lol: :idea: :?:

lazdrani
22-03-04, 22:37
E jo be Murgesha se zemra ime eshte pajtuar edhe ty qe te enderroje. :wink:

sexybrikenda
25-03-04, 15:42
E PER MUA AH ISH PAJTU LAZDRAN :cry: :cry: :cry: :cry: JO AH :cry: :cry: :cry:

lazdrani
26-03-04, 18:39
:roll: :roll: :roll: Ardita frikohem te enderroj nga ju :?: :twisted: :wink: Jo pra ncncncnccn

lazdrani
29-03-04, 09:58
Deshira ime ishte sot te jete muaji Gushte :cry: :cry: :cry:

hana
29-03-04, 10:35
ah more lazdran qysh ma paske marr deshiren edhe une jam duke e prit veren me padurim ...................... :lol: me u kthy ne kosov :lol:

lazdrani
30-03-04, 10:44
:roll: Hana do ta kallim bre veren qe vjen :lol: :lol: :lol: :wink: Te pershendes ku do qe jesh zonjushe

Naki
30-03-04, 21:15
Hana le ty por edhe mua me ka marre muajin gushte,sot kur u zgjova nga gjumi Amnezoja muajin gusht prane lumit ne vendlindje.
lazdrane mos harro ftesat per darsem te fillosh ti shkruash.
pershendetje per ju hana dhe lazdran

Murgesha
31-03-04, 07:42
Gushti, Gushti....
Mendoj se eshte muaji me i kendshem per ne Gyrbetqaret.
Leje se kemi pushime ne ate kohe, por edhe ndonje dasem kris dikah, keshtu qe kemi mundesi te shihemi e te njihemi me shume anetare te familjes, te cilet po te mos behej ndonje dasme zor se i takojme.
Nje urrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa per muajin Gusht :lol: :lol: :lol:

lazdrani
31-03-04, 09:27
:lol: :lol: :lol: Naki :wink:

lazdrani
02-04-04, 10:41
Sot deshira ime ishte qe Rrushi dhe Barbaroza nje Live Foto ne Forum te na dergojne :wink:

Barbaroza
02-04-04, 11:19
Jo bre Lazdrani se tani biem sysh,ka lloj-lloj syri te keq ketu,pastaj na del pune ta kerkojme ilaqin.Jo bre,as mos pritni bile :wink:

sexybrikenda
09-04-04, 14:28
1 Te isha afer Lazdranit
2 Te jam me te ne Venedik
3 Nje mpuq ta marre nga Lazdrani.............Nuk po lupi shume :cry: :cry: :cry:

lazdrani
10-04-04, 11:01
:roll: :roll: :roll: Sa mire kur njeriu enderron me sy te hapure :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
15-04-04, 10:11
DESHIRA JEM KJO DITE MOS TE BEHET NATE ME :wink:

Barbaroza
15-04-04, 10:26
Hahahahahaha Sexybrikenda :lol: :lol:

lazdrani
15-04-04, 10:31
He more zote qe po te lutem mos e paqe diten tane oj sexybrikenda :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Naki
15-04-04, 19:48
Lazdran ruaju prej mekateve se nje here brikenda me te neme tere naten nuk ke gjume. :P

lazdrani
15-04-04, 20:06
Heheheh Naki edhe ti nuk po rrin rahat,prite pake deri sa te vjen Murgesha e ta kape pake veshin te tregon ajo ty :lol: :lol: :lol: Brikenden e bajsh meshendet se hana te kishte qite ne liste me te :wink:
Edhe ashtu ajo ka diqka te perbashket me ty nga musika Dani p.sh :P

Cool_Boy
16-04-04, 12:22
Lazdran nje prej deshirave eshte me te taku tu keshtu si shok se me pelqeni jeni njeri shume i sinqert dhe talent por jeni dhe shume problem se krejt qikat naj more ahahhahah.....

lazdrani
16-04-04, 12:32
:roll: :roll: Lazdran de :wink: :wink: :wink: Kur te duash Coll_Boy jeni i mireseardhure :P

Cool_Boy
16-04-04, 12:34
Faliminderit shume lazdrani,seriozisht nese kam mundesi nje here kete jete me te taku do te shfrytezoj ate rast.

Me respekt Cool_Boy

just_for_u_babe
16-04-04, 12:40
Nje deshire eshte ta takoj mickojen....

Naki
16-04-04, 18:35
Kam nderin qe sonte do te takohem me lazdranin,do te doja te takoje te gjithe Anetaret e forumit .

lazdrani
18-04-04, 15:50
Kam nderin qe sonte do te takohem me lazdranin,do te doja te takoje te gjithe Anetaret e forumit .Naki ju pershendes dhe njeherit ju falenderoje per mikepritjen bujare qe bere per mua.....Ta kthefsha per te mire :wink:

Murgesha
18-04-04, 17:32
Po Naki edhe une kam deshire te njihem personalisht me shume anetare te forumit. :lol: :lol:

lazdrani
21-04-04, 22:22
Te isha me i Ri per nja 10vjete 8) :wink:

Barbaroza
22-04-04, 09:10
More Lazdrani,po kjo eshte deshire fare e lehte.Kam degjuar se ne Kine ishte nje pus dhe kur ta pijsh ujin e tij behesh me i ri jo per 10 por per 20 vite :lol: :lol: :lol:

florian
22-04-04, 16:23
lazdranit i duhen vec 10 se me ja dhan 20 jan teper e zduket krejt.

VALLAHI QITO TRI DESHIRAT E MIA PO JA FALI DIKUJ SE SPO DI CA ME LYP SE TANA I KAM E SPO DI CA ME BA ME TO , KUSH PO I DO? :wink:

hana
23-04-04, 11:45
ahhahah Flori me te vertet a :shock: mire de po ti marr une ok :lol: :lol: :lol: sa deshira kam une.......................me ja nis deri neser nuk mbaroj vallai :lol:

florian
23-04-04, 14:19
HANA MERRI PO UNETE JAP NJE KSHILL DESHIRAT PER TU REALIZU DUHEN TE MERREN NJE NGA NJE :wink: PO KIKUJDES DUHET TE KESH GJITHMON NJE ENDER NE SIRTAR SE PER NDRYSHE JETA SKA VLER
DHE UN I KAM REALIZUAR TE GJITHA DESHIRAT E ENDRAT E MIA PO KAM EDHE NJE E ATE DUA TA NDAJ ME NJE PERSON TE VECANT . :twisted:

lazdrani
24-04-04, 17:15
Deshira ime......do te jepja gjithqka qe sonte Murgesha te ishte ne Gjilan...

Murgesha
24-04-04, 17:17
Me dergo pra nje Helikopter, per dy ore do te shkoj atje e mbas tri oreve vi tek ti e te falenderoj :lol: :lol:

lazdrani
24-04-04, 17:24
Po sa ti ke mbyllure syte une do te jem aty,deshira e juaj do te shkon ne realitet e per ju do te mbete nje enderr magjike :wink:

Vera
24-04-04, 17:55
valla une veq nje deshir e kam te iav shof fytyrat te gjith forumistav ketu ne dardani hahahahgahgahghga

yllka
26-04-04, 17:05
Do te me behej qefi Lazdranin privat ta njohja...

lazdrani
26-04-04, 21:05
Do te me behej qefi Lazdranin privat ta njohja...
Pse mua moj Yllka.Mbretin mundet vetem Mbreteresha ime dhe askush tjeter :wink: Sorry

yllka
28-04-04, 18:34
Oh Lazdran po Mbretereshen nuk pe dojna more cka je tranu :D Ty si Mbret de....Oh Lazdran ani aben te jem pastruese ne dhome te fjetes ne Pallatin e juaj please :(

Murgesha
28-04-04, 19:23
Yllka lutja e jote do te merret ne konsiderate. :lol: :lol:

mickoja
29-04-04, 04:00
Faliminderit shume lazdrani,seriozisht nese kam mundesi nje here kete jete me te taku do te shfrytezoj ate rast.

Me respekt Cool_Boy

e mua a nuk po ke dčshir mem taku a???????'

o veq mos na u raft kurr me u pa se kuku pčr ty se qka kam me tč gjet a po nin...

Barbaroza
29-04-04, 09:30
Hajt Mickoje se edhe ty te takon,po mos bertitit ashtu qy :(

Murgesha
05-05-04, 20:26
Barbaroza me ka marre malli. :(
Do te doja te takoj, kjo eshte deshira ime :lol:

florian
05-05-04, 21:36
DOKISHA PAS DEDSHIR ME I TAKUE CA PREJ JUSH .
JA NJE DESHIR E SHPREHA :(

lazdrani
21-05-04, 10:06
Tri dreshira te mija per sot jane

Te jem ne Kosove
Te ju plotesohen te gjitha deshirat e juaja qe keni
Murgeshen ta merrja me vete :wink: Kosove-Gjilan

yllka
21-05-04, 11:56
THANX LAZDRAN EDHE DESHIRAT TUJA AMIN :wink:

Murgesha
21-05-04, 14:03
Tri dreshira te mija per sot jane

Te jem ne Kosove
Te ju plotesohen te gjitha deshirat e juaja qe keni
Murgeshen ta merrja me vete :wink: Kosove-Gjilan

Do te vije Lazdrani do ma rezervosh vendin ne kerrin e nuses???

lazdrani
22-05-04, 09:48
Tri dreshira te mija per sot jane

Te jem ne Kosove
Te ju plotesohen te gjitha deshirat e juaja qe keni
Murgeshen ta merrja me vete :wink: Kosove-Gjilan

Do te vije Lazdrani do ma rezervosh vendin ne kerrin e nuses???
PO PATJTER,KE NAKI DESHMITAR :wink:

Murgesha
23-05-04, 09:24
Sa mire. Naki ne dy do te deshmojme se Lazdrani eshte besnik.
O zot plotesoma ket deshire. :lol:

florian
23-05-04, 10:43
ME MERRNI DHE MUA PO PA SHPREHUR DESHIR THJESHT SI NJE SHOK I MIR , :lol:

aferdita
23-05-04, 10:45
per ne gjilan binich auch dabei, ihr müsst nur sagen wann :?: :wink:

Murgesha
07-06-04, 19:04
per ne gjilan binich auch dabei, ihr müsst nur sagen wann :?: :wink:

Aferdita vetem fjalen Gjilan e kuptova. Perkthema qik cka ke shkruar??

Vera
07-06-04, 19:25
ja po ta perkthej Murgesha: aferdita tha qe nese e organizoni nje pik te takimit ne gjilan (ashtu ke fjala) edhe ajo edhte aty, veq me i bo za kur dhe ku. Besoj qe jeni e kenaqur edh epse bukfalisht shqip nuk di dhe nuk mundem ashtu sa mujta. :wink:

Murgesha
07-06-04, 19:37
ja po ta perkthej Murgesha: aferdita tha qe nese e organizoni nje pik te takimit ne gjilan (ashtu ke fjala) edhe ajo edhte aty, veq me i bo za kur dhe ku. Besoj qe jeni e kenaqur edh epse bukfalisht shqip nuk di dhe nuk mundem ashtu sa mujta. :wink:

Vera te falenderoj. Besoj se e bere perkthimin pa honorar. :wink: Shaka :wink:

lazdrani
08-06-04, 12:00
Sot deshira me e madhe ishte Disa nga ju te ju takoja :wink:

anna
08-06-04, 14:14
edhu une te njejten deshire kam :lol:

Vera
08-06-04, 15:34
Kete deshir besoj qe e ka cdonjeri qe te takohimi nje her dhe te njifemi perse afermi, dhe edh une jam nder ata qe dojn ket deshir. :wink:

Cool_Boy
08-06-04, 15:35
Me dit se qfare deshira une kam,me mire spo ju tregoj ahhahaha

mendim
08-06-04, 15:46
Pse me te kuqe e ke.

Murgesha
08-06-04, 15:54
Mendimi shkruan ne mbishkrimin e vet:
Kush mundet te gjej winxp timen eshte i shperblyer me nje win2005 professional.

Mendimi une mendoj se e gjeta winxp tenden dhe ju lutem me dergoni dergoni shperblimin.
A eshte kjo? :wink:
http://images.google.com/images?q=tbn:O9KNlAUO0IUJ:www.ds.nm.cninfo.net/adsl/pppoe

turisti
21-08-04, 15:57
Te trijat kisha dasht t'iu plotesohen ndonji familjes se varfun ne emrin tim. :P :wink:

sexybrikenda
10-09-04, 17:07
Tri deshira
Te isha sot te Lazdrani
Te njihja Murgeshen,Naki dhe RRushin
Te ju ftoja ne Australi ne nje manefestim te Modes ku une marre pjese :wink:

Naki
10-09-04, 17:17
Brikenda ndoshta ndonje foto nga prezentimi i juaj do ti postosh ketu ne forum.
edhe une me deshire shume antare do ti njoftoja Live ne mesin e tyre edhe juve.
ju pershendes ku do qe te jeni-Naki

nitushe
11-09-04, 13:46
sot kisha pas qef me me fluturu valla :P

Murgesha
11-09-04, 16:30
Tri deshira
Te isha sot te Lazdrani
Te njihja Murgeshen,Naki dhe RRushin
Te ju ftoja ne Australi ne nje manefestim te Modes ku une marre pjese :wink:

Brikenda deshirat e pasterta ndodhe qe edhe plotesohen.
Edhe une me deshire do te njoftohesha me ty. :wink:

lazdrani
10-10-04, 12:34
Te Murgesha te jem :wink:

Murgesha
10-10-04, 12:58
Te Murgesha te jem :wink:

Dhe je. Se tė kam ndėrmend shpesh.
Po sėshtė keq tė vije kėto ditė se kam pushim. :wink:

Barbaroza
10-10-04, 13:39
Deshira ime eshte pak secrete :wink:

mickoja
27-10-04, 00:21
tash momentalisht kam shum deshira nuk mundem ti ngjej aq shum qe jan

Maca
27-10-04, 22:22
Deshira ime me e madhe esht qe tme plotesohen te gjitha deshirat haha :wink:

dr1ta
27-10-04, 22:59
Paqe paqe paqe :) :) :)

lazdrani
25-11-04, 22:24
tash momentalisht kam shum deshira nuk mundem ti ngjej aq shum qe jan
:lol: :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
25-11-04, 23:14
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Gentiana
25-11-04, 23:48
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Dmth se shpejti do te na shkruash nga Australia a??? :? :P

Mafiozi
25-11-04, 23:57
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Dmth se shpejti do te na shkruash nga Australia a??? :? :P

Shpresoj Genta :? , mungon nje deshir ketu per me ju shkruajtur nga Australi :wink:

turisti
26-11-04, 02:17
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Kuku per KROKODILLIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . :wink:

Kercovari
26-11-04, 07:51
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Kuku per KROKODILLIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . :wink:
Ka humbe Kroki Shoki
Duket se i ka humbe breket ne lloq,e cullak spo do me u tregu.Haaaaaaha!

Kercovari
26-11-04, 07:55
Te behem President
Te njoftoj nje Norge
Te ju shoh te gjidhve.

turisti
26-11-04, 09:46
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Kuku per KROKODILLIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . :wink:
Ka humbe Kroki Shoki
Duket se i ka humbe breket ne lloq,e cullak spo do me u tregu.Haaaaaaha!

Nuk eshte budall mi prit musafiret,hahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
26-11-04, 09:47
Te behem President
Te njoftoj nje Norge
Te ju shoh te gjidhve.


Nese te realizohet e para,do t'i harrojsh 2 te tjerat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahah. :wink:

Kercovari
26-11-04, 09:59
Te behem President
Te njoftoj nje Norge
Te ju shoh te gjidhve.


Nese te realizohet e para,do t'i harrojsh 2 te tjerat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahah. :wink:
Jo shoki
Perkrah norges(Norvegjeze)Presidenti i vdekur.Haaaaaahaaaa!.

turisti
26-11-04, 10:01
Te behem President
Te njoftoj nje Norge
Te ju shoh te gjidhve.


Nese te realizohet e para,do t'i harrojsh 2 te tjerat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahah. :wink:
Jo shoki
Perkrah norges(Norvegjeze)Presidenti i vdekur.Haaaaaahaaaa!.

Ke te drejta,Norvegjeze eshte me rendesi,tjerat.......,hahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahha. :wink:

Kercovari
26-11-04, 10:02
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Kuku per KROKODILLIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . :wink:
Ka humbe Kroki Shoki
Duket se i ka humbe breket ne lloq,e cullak spo do me u tregu.Haaaaaaha!

Nuk eshte budall mi prit musafiret,hahahahahahahahahahaha. :wink:
kam frike mos jet semure nga dashurija per kenguricat.Haaaahaaa!.

turisti
26-11-04, 10:04
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Kuku per KROKODILLIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . :wink:
Ka humbe Kroki Shoki
Duket se i ka humbe breket ne lloq,e cullak spo do me u tregu.Haaaaaaha!

Nuk eshte budall mi prit musafiret,hahahahahahahahahahaha. :wink:

kam frike mos jet semure nga dashurija per kenguricat.Haaaahaaa!.

Kujdes mos po kapercen ksajde kur t'ish me veture,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha. :wink:

Kercovari
26-11-04, 10:11
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Kuku per KROKODILLIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . :wink:
Ka humbe Kroki Shoki
Duket se i ka humbe breket ne lloq,e cullak spo do me u tregu.Haaaaaaha!

Nuk eshte budall mi prit musafiret,hahahahahahahahahahaha. :wink:

kam frike mos jet semure nga dashurija per kenguricat.Haaaahaaa!.

Kujdes mos po kapercen ksajde kur t'ish me veture,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah aha. :wink:
S`ka problem shoki
Frenat i kame me llosta druri.haaaaahhaaaaa!.

Mafiozi
26-11-04, 10:39
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Kuku per KROKODILLIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . :wink:
Ka humbe Kroki Shoki
Duket se i ka humbe breket ne lloq,e cullak spo do me u tregu.Haaaaaaha!

Po valla, pi vjen marre pa brek.
Po me duket se po ju tutet ftoftit evropian :x ani pa brek :x :x hahahahhahaa

Kercovari
26-11-04, 11:39
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Kuku per KROKODILLIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . :wink:
Ka humbe Kroki Shoki
Duket se i ka humbe breket ne lloq,e cullak spo do me u tregu.Haaaaaaha!

Po valla, pi vjen marre pa brek.
Po me duket se po ju tutet ftoftit evropian :x ani pa brek :x :x hahahahhahaa
S`ke qe ben
te duket se eshte anetaresuar ne organizaten Nudo a.?!.

Barbaroza
26-11-04, 11:41
Kam tri deshira,por ajo jane sekrete. :wink:

Kercovari
26-11-04, 11:52
Kam tri deshira,por ajo jane sekrete. :wink:
He!Ceke barbaroza.

turisti
26-11-04, 12:59
O,i kam thene me nejt te shpia sepse Australia nuk eshte PRISHTINA,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha( ishalla eshte vetem shendosh e mire ). :wink:

Barbaroza
26-11-04, 13:24
Kam tri deshira,por ajo jane sekrete. :wink:
He!Ceke barbaroza.

Nese realizohen,se shpejti i bej publike. :wink:

Kercovari
26-11-04, 13:42
Kam tri deshira,por ajo jane sekrete. :wink:
He!Ceke barbaroza.

Nese realizohen,se shpejti i bej publike. :wink:
Uhaaaa!Te pres gomari beharin.

Barbaroza
26-11-04, 13:44
Uaaaa,sa keq mendove :(

Kercovari
26-11-04, 13:52
Uaaaa,sa keq mendove :(
Valla hiq keq!.

Barbaroza
26-11-04, 13:53
Uaaaa,sa keq mendove :(
Valla hiq keq!.
Ncncncncncncncncc. :wink:

Kercovari
26-11-04, 13:56
Uaaaa,sa keq mendove :(
Valla hiq keq!.
Ncncncncncncncncc. :wink:
Po une i di ato deshira.Ani s`guxoj!.

Murgesha
26-11-04, 14:47
Kam vetėm njė. Ti dijė dėshirat sekrete tė Barbarozės.

Mafiozi
26-11-04, 19:07
Momentalisht

Dashuri
Shendet te mir
Pushime ne Australi

Kuku per KROKODILLIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha . :wink:
Ka humbe Kroki Shoki
Duket se i ka humbe breket ne lloq,e cullak spo do me u tregu.Haaaaaaha!

Po valla, pi vjen marre pa brek.
Po me duket se po ju tutet ftoftit evropian :x ani pa brek :x :x hahahahhahaa
S`ke qe ben
te duket se eshte anetaresuar ne organizaten Nudo a.?!.

hahahhahahahahahhahaaaa ashtu me duket shoki...
Do ta lejojm me hi cullak ne forum, por se pari drejt e ne butikin Armani :lol:

Barbaroza
26-11-04, 19:23
Kam vetėm njė. Ti dijė dėshirat sekrete tė Barbarozės.

Atehere,behu e padukshme edhe eja afer e me degjo si i permendi shpesh keto 3 deshira. :wink:

Murgesha
26-11-04, 19:36
Kam vetėm njė. Ti dijė dėshirat sekrete tė Barbarozės.

Atehere,behu e padukshme edhe eja afer e me degjo si i permendi shpesh keto 3 deshira. :wink:


Erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

vushtrria
26-11-04, 19:36
barbaroza ishalla te realizohen deshirat, por nese behet kjo a do te rrish prap ne forum a jo :lol: :lol:

Kercovari
27-11-04, 08:12
Nje deshir te Barbarozes e kam kuptuar.
Te gjeje nje burre per cdo dite te heke per veshi,e ai te mendoje se per cdo dite ka ditlindje.Haaaaahaaaaaa!.

lazdrani
02-01-05, 13:06
Pavarsia
Punesimi i rinise Kosovare
Paqe dhe Dashuri

sexybrikenda
09-01-05, 14:24
Pavarsia
Punesimi i rinise Kosovare
Paqe dhe Dashuri


:wink: :arrow: Takimi me ty eshte nje nga tri deshirat e mia :oops: :oops:

Gentiana
09-01-05, 15:22
Hmmmm, 3deshirat per momentin?! 2jan top-secret kurse e 3-ta esht; qe ne Dardani te shkruajm te gjith keshtu,edhe nje koh shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum te gjat. :wink:

Mafiozi
09-01-05, 15:43
Hmmmm, 3deshirat per momentin?! 2jan top-secret kurse e 3-ta esht; qe ne Dardani te shkruajm te gjith keshtu,edhe nje koh shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum te gjat. :wink:


A ben te mi tregojsh ne vesh dy deshirat sekrete :lol: :lol:

Agroni22
09-01-05, 16:18
Pavarsia
Punesimi i rinise Kosovare
Paqe dhe Dashuriti edhe naj dite ki me ja nxane vendin ,IBRAHIM RUGOVES.
:wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
09-01-05, 16:31
Hmmmm, 3deshirat per momentin?! 2jan top-secret kurse e 3-ta esht; qe ne Dardani te shkruajm te gjith keshtu,edhe nje koh shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum te gjat. :wink:


A ben te mi tregojsh ne vesh dy deshirat sekrete :lol: :lol:

qy qy,jo tybe, se ateher nuk do te jen me top-secret,qyre i her! :twisted:

Mafiozi
09-01-05, 16:39
Hmmmm, 3deshirat per momentin?! 2jan top-secret kurse e 3-ta esht; qe ne Dardani te shkruajm te gjith keshtu,edhe nje koh shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum te gjat. :wink:


A ben te mi tregojsh ne vesh dy deshirat sekrete :lol: :lol:

qy qy,jo tybe, se ateher nuk do te jen me top-secret,qyre i her! :twisted:


Nuk duhesh mi rujt gjitha per ty moj :lol: :lol:

Tregom ne vesh, po i msheli syt :lol: :lol: :lol:

Murgesha
09-01-05, 16:46
Me 14 Janar tė jem nė CH. :lol:

Mafiozi
09-01-05, 17:02
Me 14 Janar tė jem nė CH. :lol:


Hajde Murgesha, je e mirseardhur :lol: :lol:

vushtrria
09-01-05, 17:22
Me 14 Janar tė jem nė CH. :lol:


hajde perhajre murgesha qyyy ne zvicer,ok ishalla ju plotesohet kjo deshir dhe ishalla vini mir :lol: :lol:

Gentiana
09-01-05, 17:25
Me 14 Janar tė jem nė CH. :lol:


Hajde Murgesha, je e mirseardhur :lol: :lol:

Murgesha tybe dhurat me te mire nuk kishe mundur te me bejsh. :wink:

Mafiozi
10-01-05, 13:12
Me 14 Janar tė jem nė CH. :lol:


Hajde Murgesha, je e mirseardhur :lol: :lol:

Murgesha tybe dhurat me te mire nuk kishe mundur te me bejsh. :wink:


Murgesha, e para deshir tu plotesu, shihemi me 14 janar pra :D

Dreni30
10-01-05, 13:23
Tri deshirat e mia bejne fjale rreth meje e Shejtonkes, perndryshe pa u takuar me te jane sekret. :lol: :wink: :lol:

Barbaroza
12-01-05, 13:16
Te ............. :idea:
Te.............. :wink:
Te............... :)

turisti
12-01-05, 13:22
Te ............. :idea:
Te.............. :wink:
Te............... :)

:P :wink:

Kaltrushi
12-01-05, 13:32
deshira e pare esht qe krejt deshirat te me realizohen.
deshira e dyte dhe e treta esht qe e para vertet te me realizohet edhe at trefysht. :D

AK^47
12-01-05, 14:31
Mua krejt Deshirat deri tash mu kan Plotsu vetem edhe njo jam ka e du edhe ajo ma merr menja si shpejt ka me mu realizu edhe ajo osht se dikonin po du me taku edhe ftyren kam me ja pshty per qato sene qe mi ka ba mua ;);););) me qen se e kam pa po skam dasht me ju afru se si bojler 80Litrash mu ka dokt edhe shum e pata merzi se me pas shku e me i fol ban vaki e kisha qky

Kaltrushi
12-01-05, 14:39
Mua krejt Deshirat deri tash mu kan Plotsu vetem edhe njo jam ka e du edhe ajo ma merr menja si shpejt ka me mu realizu edhe ajo osht se dikonin po du me taku edhe ftyren kam me ja pshty per qato sene qe mi ka ba mua ;);););) me qen se e kam pa po skam dasht me ju afru se si bojler 80Litrash mu ka dokt edhe shum e pata merzi se me pas shku e me i fol ban vaki e kisha qky


Opaaaa Rrezik Era esht ka vjen. hehehe :D

AK^47
12-01-05, 14:53
Ncuk Loqkush HuH Sorry dashta me te thon Kaltrush ska rrezik se gjithkush e kallzon karakterin e vet qe e ka ama me mir mes me mu plotsu ajo deshir se nuk muj me duru bile nji te pshtyme pa ja lshu

doGzona
27-06-05, 16:44
Kam shume ende nuk kam ra ne 3 ! :lol:

ZEMERTHYERI
27-06-05, 19:28
e para: lumturi
e dyta: paqe
e fundit: DASHURI

sexybrikenda
27-06-05, 20:28
Skam me :cry: :cry: :cry:

Luana
27-06-05, 21:52
Tre deshirat ????

Kam deshir 8)

nji djal te mire

nji shtepi te mire


edhe plot femij

ja keto jan tre deshirat e mia :wink: :wink: :wink:

DEA
27-06-05, 21:58
Tre deshirat ????

Kam deshir 8)

nji djal te mire

nji shtepi te mire


edhe plot femij

ja keto jan tre deshirat e mia :wink: :wink: :wink:
Loqkum, do te lutem per ty :wink:

Honesty^uk.
27-06-05, 21:59
Tre deshirat ????

Kam deshir 8)

nji djal te mire

nji shtepi te mire


edhe plot femij

ja keto jan tre deshirat e mia :wink: :wink: :wink:
Loqkum, do te lutem per ty :wink:

vec mos bjen ne gjunj :wink:

DEA
27-06-05, 22:01
Aty ku rafsha mos u vrafsha :roll:

Honesty^uk.
27-06-05, 22:02
Aty ku rafsha mos u vrafsha :roll:


Amin , qelloft vendi i majm :lol: :lol:

Luana
27-06-05, 22:03
Dea flm motrushe

Honesty ishalla nuk bjen puna deri te gjujt se i gjat bre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
27-06-05, 22:05
Dea flm motrushe

Honesty ishalla nuk bjen puna deri te gjujt se i gjat bre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hahhahahahah
o ti rafsh ne pus :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
27-06-05, 22:29
Deshira e pare - te jem mire
Deshira e dyte - te jem i lire
Deshira e trete- realizimi i dy te parave.


Guri Sylaj

halla e madhe
27-06-05, 22:32
1.shendeti
2.suksesi
3.paqa ne bote

DEA
27-06-05, 22:33
1.shendeti
2.suksesi
3.paqa ne bote
amin :wink:

halla e madhe
27-06-05, 22:34
Per te gjithe vlejne keto deshira :lol:

Honesty^uk.
27-06-05, 22:34
1.shendeti
2.suksesi
3.paqa ne bote

:D :D :D

Murgesha
27-06-05, 22:51
Per te gjithe vlejne keto deshira :lol:

Edhe pėr mua a??? :lol: :lol: :lol:

Arb
27-06-05, 22:58
1.shendeti
2.suksesi
3.paqa ne bote

Kjo e treta bre dicka qe nuk bohet...

Domira
28-06-05, 00:16
1.shendeti
2.suksesi
3.paqa ne bote

Halla une i kisha rradhite keshtu:

1.Shendeti
2.Dashuria
3.Mireqenja

Diana007
08-09-05, 14:34
1.shendeti
2.suksesi
3.paqa ne bote

Halla une i kisha rradhite keshtu:

1.Shendeti
2.Dashuria
3.Mireqenja

:wink:

Koheve te fundit shendeti po me rrin ne kry shum :wink:

AliSia
13-03-11, 14:20
1 familja te jet gjithe nje shendosh e mire..:smile:

2......Secret..:tongue::wink:

3......Secret..:rolleyes:

Jana
13-03-11, 18:19
...shendet ..
... me u bo Nene ..
... durim ...

Daglasi
14-03-11, 12:31
Paqe,
Durim,
Suksese.

Oltiana1
14-03-11, 12:37
Paqe,
Durim,
Suksese.


A bėn me ju bashkangjitur edhe unė kėtyre tri dėshirave tua ?

Goxha dėshira tė mira ceke :)

Daglasi
14-03-11, 12:41
A bėn me ju bashkangjitur edhe unė kėtyre tri dėshirave tua ?

Goxha dėshira tė mira ceke :)

Po......

Oltiana1
14-03-11, 12:46
Po......


Falemnderit !!!

Dushku
14-03-11, 14:41
-Te jem i rrethuar me te mira
-Te ndryshoj (permiresoj) veten
-Te shoh nje mike qe e dua Millionere, a me kishte dhene edhe mua ndonje % :tongue:

roadrunner
14-03-11, 15:14
1. Pare
2. Shume Pare
3. ma shume pare

Oqeani
14-03-11, 15:18
1. Pare
2. Shume Pare
3. ma shume pare

Kam m ta hjeke ket trshtim ahahha

1 . Euromilioni
2 . Euromilioni
3 . Euromilioni

Te premten - 115 mil. Evraaaaaaaaaaaaa

roadrunner
14-03-11, 16:14
We-heeeeee.....qashtu bac...se per tjerat po thojn veq qysh ta ken shkru aj nalt, kshtu ma mir me lyp pare hahahahKam m ta hjeke ket trshtim ahahha

1 . Euromilioni
2 . Euromilioni
3 . Euromilioni

Te premten - 115 mil. Evraaaaaaaaaaaaa

tipi engjellor
14-03-11, 16:20
pak jane tri deshira kurgja hahahhah
me punu ne qeveri se pare kum ndegju qe kishin se edhe populli po ta jepshin voten
nje shtepi ne fshat nderkombtar
edhe nje nuse te mire hahahahah keto jane deshira te forta

Hajra
14-03-11, 16:30
.......kame me shume se tri deshira

AliSia
14-03-11, 17:19
1. Pare
2. Shume Pare
3. ma shume pare


:smile: nuk eshte gjithcka paraja..!

1....:smile:
2..........:smile:

3.................:rolleyes:

Oqeani
14-03-11, 18:14
:smile: nuk eshte gjithcka paraja..!

1....:smile:
2..........:smile:

3.................:rolleyes:Dashnine e ka ajo - e paraja po i duhet me e jetu naj dite aghhahahhahaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Jana
14-03-11, 18:15
Dashnine e ka ajo - e paraja po i duhet me e jetu naj dite aghhahahhahaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

1. gjum
2. gjum
3. gjum
hahahahahahahaha

Oqeani
14-03-11, 18:16
1. gjum
2. gjum
3. gjum
hahahahahahahaha


EEEEEEEEee ti po hahahahha

Pune
pune
Pune ahhahahahahha

roadrunner
14-03-11, 18:16
kallzoj bre hahahah :PDashnine e ka ajo - e paraja po i duhet me e jetu naj dite aghhahahhahaaa http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

Oqeani
14-03-11, 18:19
kallzoj bre hahahah :P


Ku po e di edhe une hahahha

Nuk ta maroj goja edhe ty me me thene - Ishalla e fiton e te kish dale nje - ēek hahahahhah

roadrunner
14-03-11, 18:20
bofsh ni gru me pare pra hahahahaahhahahahahKu po e di edhe une hahahha

Nuk ta maroj goja edhe ty me me thene - Ishalla e fiton e te kish dale nje - ēek hahahahhah

Jana
14-03-11, 18:21
EEEEEEEEee ti po hahahahha

Pune
pune
Pune ahhahahahahha

Hahahahahahhahahaha ti e din qe so keshtu ... desha met nguc pak ..
p.s flm per kafe sot ...

Oqeani
14-03-11, 18:22
bofsh ni gru me pare pra hahahahaahhahahahah


E kam moj me pare - nje rroge ne muaj papuēja hahahah

Oqeani
14-03-11, 18:23
Hahahahahahhahahaha ti e din qe so keshtu ... desha met nguc pak ..
p.s flm per kafe sot ...


hahahh AA e pa sa tutcan jam as nuk guxova me ndejte me e pi me ty hahahha

roadrunner
14-03-11, 18:23
qasi me papuqe e kem kejt...po thash pa papuqe naj njo hahahahE kam moj me pare - nje rroge ne muaj papuēja hahahah

Oqeani
14-03-11, 18:25
qasi me papuqe e kem kejt...po thash pa papuqe naj njo hahahah


eh po e di se ēfar po mendon hahahah

Hajt se kam me ia msy prej keti vikendi kam me i hece krejta night - clubs ahahahhahah

Qika^Me^Kule
14-03-11, 18:50
Te jem e Lumtur pran atyre ce me Duan dhe i Dua
Te mos ndryshoi asgje tek vetja (te jem kjo ce jam tani )
Te ja plotesoi deshiren deri sa te ngopet me ato % (te thot vet boll ma se s'mundem :tongue:)

Dushku
14-03-11, 19:10
Te jem e Lumtur pran atyre ce me Duan dhe i Dua
Te mos ndryshoi asgje tek vetja (te jem kjo ce jam tani )
Te ja plotesoi deshiren deri sa te ngopet me ato % (te thot vet boll ma se s'mundem :tongue:)


woow....cfare koktej deshirash.....!:biggrin:

emine
14-03-11, 20:27
Shendet
Dhe do kem cdo deshir ,me kohe do plotesohen dhe ato pak deshira qe kam;)

premium
14-03-11, 20:47
.... kam njė dėshirė ,,
tė gjej at llambėn magjike ..
e prej atyji kollaj ėshtė ,,, :)

Hajra
15-03-11, 14:50
....... jane vetem tre numra,ndersa numrat nuk kan fund prandaj edhe deshirat jane pa fund