PDA

View Full Version : Cilat qytete ne Kosove ende nuk i keni vizituar


laliloli
01-10-05, 22:41
Nuk e di si do te ju duket kjo teme po me intereson te dij se sa e keni vizituar Kosoven .Kjo pyetje me shume iu dedikohet kosovareve po edhe te tjereve .
Une nuk kam qene ende ne Kline,Vushtrri,Drenas,Skenderaj,Malisheve Kastriot ,Leposaviq ,Zubin Potok dhe Sharr .

Ju pershendes paraprakisht

Lali

Dilaver
01-10-05, 23:27
Gjilani.

laliloli
01-10-05, 23:30
Gjilani.

Nuk qenkan shume Dilaver :lol:

Krokodilli
02-10-05, 03:49
cilat qytete nuk i kam vizitu?

eshte desht te shtrohet pyetja cilin fshat ne Kosove nuk e kini vizitu,, edhe aty nuk besoj se kisha pas pergjegje

Rizuana
26-10-08, 15:32
Pos ne Istog edhe ne Deqan sjam kon asnjehere.

Zana_ch
26-10-08, 17:10
Ne Mitrovic dhe vefshatrat perreth te asaj treve nuk kam ken kurre ...vetem nga tv

Jana
26-10-08, 17:21
Gjilanin...Ferizaj...Mitrovic...Vushtri...

LABI
26-10-08, 17:54
Rahovec , Deqan !

jadore
26-10-08, 22:47
..paskem me cka t mburrem ne kete teme ,

per keto gati tri vjet Kosoves i bij kryq e terthore , sa qe edhe katundeve qe prekin magjistralet prej qytetit ne qytet ju dij emrat ..

Shqiptare_ne_Turqi
28-10-08, 23:16
..paskem me cka t mburrem ne kete teme ,

per keto gati tri vjet Kosoves i bij kryq e terthore , sa qe edhe katundeve qe prekin magjistralet prej qytetit ne qytet ju dij emrat ..Jadore,dhe mua mé ka mbet Gjilani e Istogu se kundér,nga Turqia ani miré edie Kosoven se, mé intereson ta die pasi qé e da shummm..:smile:

Ju pershéndes te gjithve ..

Prishtinasja_
14-07-09, 19:33
Istogun dhe Dragashin !

Oqeani
14-07-09, 19:41
Peje, Gjakove, Prizren .... pas dy ditesh do te jem atje .... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon12.gif

Tinky-Winky
14-07-09, 19:53
Istogun dhe Dragashin !
as mas te mesin zhig bilem qito dyjat prishtinase se boll qyteza pa lidhje jan ,ai istogu apet hahet diqysh se shkon qatyqene en trofte edhe e rotullon far peshki po qyky dragashi nuk hahet me kurgjo hiq se ka t shkojsh kejt shora batash i kie e t myt era byrekit.shnetje

Prishtinasja_
14-07-09, 19:57
as mas te mesin zhig bilem qito dyjat prishtinase se boll qyteza pa lidhje jan ,ai istogu apet hahet diqysh se shkon qatyqene en trofte edhe e rotullon far peshki po qyky dragashi nuk hahet me kurgjo hiq se ka t shkojsh kejt shora batash i kie e t myt era byrekit.shnetje

hahhaha ooo Tinky te flm per keshillen ! Por apet kam qef ti vizitoj edhe pse ndoshta nuk jane qytete aq interesante !

shfletuesi_
14-07-09, 20:01
Te gjitha qytetet....

emine
15-07-09, 17:30
ma shume kam shetit boten sa Kosoven:frown:

Makresh
15-07-09, 17:42
Prizren Gjakove Mitrovicë & Medvegje

premium
15-07-09, 21:28
Asnjëhere nuk kam qenë në '' Muqivërc'':frown:

~AnnA~
15-07-09, 22:08
Pervec ne Prishtine qe kam qene para shume vitesh,tjeter qytet te Kosoves nuk kam vizituar..

Virti
15-07-09, 22:30
s'ka... :cool:

SANTANA-29
15-07-09, 22:32
Podujeven,edhe nje katund afer podujeves LLaush,qashtu diqka po ju thojne.:tongue:

rafet llapjani
17-07-09, 09:11
Podujeven,edhe nje katund afer podujeves LLaush,qashtu diqka po ju thojne.:tongue:

thirrem edhe mue kur te shkojsh ne llaush se kogja muhabetgji jan pa qaj sna lan ahaahahahaahhahhah

lovely
22-07-09, 22:42
Ferizajin :cool:

Domira
22-07-09, 23:27
Nuk ka qytet ne Kosove qe nuk kam vizitu:cool: :cool: :cool:

doGzona
12-08-09, 14:16
Gjilanin qe po mendoje te shkoje, Pejen Mitrovicen.

pirro
12-08-09, 16:28
Edhe ne shumicen e fshatrave jom kan, le mo qytetet.

Keshtu qe kush ka nevoj per percjellje lamrohi, sherbimi pa pagese

GURI SYLAJ
12-08-09, 16:31
Edhe ne shumicen e fshatrave jom kan, le mo qytetet.

Keshtu qe kush ka nevoj per percjellje lamrohi, sherbimi pa pagese

Deshta me shku ne Kruje po suj pe gjaje???
Pirro banu gati se te nxuni taksirati ....me me percjelle dej atje!?

Rozafa
12-08-09, 16:47
thirrem edhe mue kur te shkojsh ne llaush se kogja muhabetgji jan pa qaj sna lan ahaahahahaahhahhah

Ne Oden drenicake ke qen gjithmone i mireseardhur,veq po thone qe s'ka me burra si ktynehere:wink:

GURI SYLAJ
12-08-09, 16:54
Ne Oden drenicake ke qen gjithmone i mireseardhur,veq po thone qe s'ka me burra si ktynehere:wink:

Ka ka po ner hije te lisave !!

pirro
13-08-09, 12:03
Deshta me shku ne Kruje po suj pe gjaje???
Pirro banu gati se te nxuni taksirati ....me me percjelle dej atje!?

hahahahha shkojna bre Guri ( sta prishi qefin) ama mendova qe mos po lajmrohet dikush tjeter. Po presim edhe pak mos po na u bashkangjitet edhe najkush, haahha

GURI SYLAJ
13-08-09, 15:13
hahahahha shkojna bre Guri ( sta prishi qefin) ama mendova qe mos po lajmrohet dikush tjeter. Po presim edhe pak mos po na u bashkangjitet edhe najkush, haahha

Ti veq tregom se cili kombibus shkon per ne ate fshat e shkoj edhe vet nese nuk ke kohe ,po ku eshte se??

Guri i madh
15-08-09, 12:05
MAMUSHEN edhe JUNIKUN edhe PARTESHIN e RANILLUGUN

Murgesha
15-08-09, 23:40
Peja me ka pas mbet pike ne zemer e kesaj vere e vizitova edhe ate.

Me pelqeu shum qarshia e vjeter, qendra e qytetit si dhe peshku qe e hengra tek burimi i Drinit te zi a te bardhe tybe nuk po e di, e me se shumti mikpritja e Vjeshtes dhe Dimrit.

Guri i madh
16-08-09, 14:24
Peja me ka pas mbet pike ne zemer e kesaj vere e vizitova edhe ate.

Me pelqeu shum qarshia e vjeter, qendra e qytetit si dhe peshku qe e hengra tek burimi i Drinit te zi a te bardhe tybe nuk po e di, e me se shumti mikpritja e Vjeshtes dhe Dimrit.a je bind se ësht qyteti ma i bukur i KOSOVES

Rozafa
16-08-09, 15:17
a je bind se ësht qyteti ma i bukur i KOSOVES

Jo edhe me i bukur se Mitrovica !!:smile:

Guri i madh
16-08-09, 15:53
Jo edhe me i bukur se Mitrovica !!:smile:MITROVICA prej kur e humbi dudi kerrshin e humbi edhe te drejten e konkurimit per qytetin ma te bukur

Rozafa
16-08-09, 18:07
MITROVICA prej kur e humbi dudi kerrshin e humbi edhe te drejten e konkurimit per qytetin ma te bukur

Mitrovicen dhe bukurite e saj e shkaterruan te tjeret,dhe mbeti shkret...nder bukurit e lumit Iber....dhe tere pjesa e veriut ishte bukuri e radhe!! Tmer por e vertet...por prap se prap per mua eshte qyteti me i bukur sepse eshte vendlindja ime!!

Murgesha
16-08-09, 22:54
a je bind se ësht qyteti ma i bukur i KOSOVES


Vertet ish qytet i bukur menjeher pas Gjilanit qyteti me i mire ne Kosove valla. http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

vjeshta
23-08-09, 01:04
Peja me ka pas mbet pike ne zemer e kesaj vere e vizitova edhe ate.

Me pelqeu shum qarshia e vjeter, qendra e qytetit si dhe peshku qe e hengra tek burimi i Drinit te zi a te bardhe tybe nuk po e di, e me se shumti mikpritja e Vjeshtes dhe Dimrit.

E me te than qe as une nuk e di se si thojn Drinit a beson ? hahahaha


Ps :Tek Drini i Bardhë po te bardhe ske pa asgje per ate se dite .:biggrin:

luckyman
06-09-09, 11:46
Peja me ka pas mbet pike ne zemer e kesaj vere e vizitova edhe ate.

Me pelqeu shum qarshia e vjeter, qendra e qytetit si dhe peshku qe e hengra tek burimi i Drinit te zi a te bardhe tybe nuk po e di, e me se shumti mikpritja e Vjeshtes dhe Dimrit.Pse nuk shkut te Zeqa me honger Bureka??

shfletuesi_
06-09-09, 13:50
Vetem fshatrat kan mbett