PDA

View Full Version : Cfar ju bie ne sy me shum te nje mashkull apo femer?


hana
23-02-04, 17:48
pershendetje te gjithve
pytje eshte shum e thjesht cfar ju bie me shum ne sy te nje femer apo te nje mashkull si psh floket ,syt,duart,veshja........buzeqeshja............ok cfar doni ju :?: :?: :roll: :roll:

K-man
23-02-04, 22:07
********************

Barbaroza
24-02-04, 09:51
Hana, pershendetje ty dhe te gjitheve!
Gjerat qe me shumeti me bien ne sy te nje mashkull jane:se pari trupi(nuk i adhuroj djemte qe jane shume trashaluq(djema mbani diete :wink: ),hunda,pastaj duart,buzeqeshja :)

lazdrani
24-02-04, 10:13
Cka me pelqejne te femra uh uh qyqe cka me ju treguar :lol: :lol: :lol:
Hmmm syte......

Murgesha
24-02-04, 10:21
Hana, pershendetje ty dhe te gjitheve!
Gjerat qe me shumeti me bien ne sy te nje mashkull jane:se pari trupi(nuk i adhuroj djemte qe jane shume trashaluq(djema mbani diete :wink: ),hunda,pastaj duart,buzeqeshja :)

Barbaroza krejt bre po te kuptoj. Trupi, duart, buzeqeshja po me hunden :shock: cka ke se. Cfare hunde duhet te kene djemte qe ty te te pelqejne :?: :wink: :idea: :?:

Kaltrina
24-02-04, 11:09
Ok Barbaroza po mos harro se njerezit me te plote jane me simpatik se ata thatanike.

Barbaroza
24-02-04, 11:37
Murgesha,kisha dashur qe nje djale ta kete hunden jo shume te vogel,sepse me hunde paksa te madhe do te dukej me mashkullor,por problemi eshte se nuk kisha dashur qe ky element te trashegohej te femijet, sidomos nese eshte vajze :wink:

Kaltrina,une as tipat thatanike nuk i dua,por kam deshire qe te jete mesatar e jo shume trashaluq 150 kg :wink: :(

Kaltrina
24-02-04, 11:50
ok :)

Cool_Boy
24-02-04, 12:26
Perhsndetje Barbaroza

Nese ju pelqejn asi djem athere urnoni se e keni gjete princin e enderrave tuaj pra e keni gjet Cool_Boy se une jam ashtu si ju e doni nje djal ok. E sa per kg i kam nje 149 prap bej per ju ahhaha se ju nuk i doni me shum se 150 hahah..

Pershdnetje--A lazdrani edhe mua me pelqejn syt shum kuku ment me lajn mi pas syt e mir ahhaha.

Barbaroza
24-02-04, 12:33
Cool_boy,ec pra zeje vendin e Rrushit,pastaj e sheh ai cka ka humbur :wink:

Zana
24-02-04, 13:58
Pershendetje Hana,

Mu mas se shumti Syt vallah... :wink:

SheTa
24-02-04, 14:33
Valla se di veq une i bi femres ne Sy :P veq se i kam Syt e BUkur hahahahah :) kishe une bukuloq :) e femra me bjen ne sy nes i ka syt e bukur e buzt e bukra edhe nes eshte e gjat :P

SheTa
24-02-04, 14:37
Kaltrina a bon me dit nga je ti !?

Murgesha
24-02-04, 15:04
Te nje mashkull me se shumti pelqej syte edhe ate:
Syte qe m“xixellojne o sa shume i du,
Ata kur m“shikojne nsgpirt me therrin mu. :D :D

jehona
24-02-04, 15:20
Te nje mashkull me se shumti pelqej syte edhe ate:
Syte qe m“xixellojne o sa shume i du,
Ata kur m“shikojne nsgpirt me therrin mu. :D :D

murgesha a bash NSHPIRT a???? :lol: :wink:

SheTa
24-02-04, 15:24
Jehona Morgesha :) Ateheres mase qe ju pelqein syt e ni mashkullit
ty e Jehones ! Shikon syt e mi :) se qysh keni qef ju ashtu jan :) te kalter me vizllim ahhaha Mpuqqq bye :)

Giovanni
24-02-04, 15:54
Mua me pelqen SINQERITETI nese nje vajze eshte e sinqert me mua gjdo gje shkon mire.
Bukurija fizike nuk me intereson shume ( Nuk kam deshir qe te jet shume e treshe :oops: )

hana
25-02-04, 11:20
pershendetje krejtve edhe une jam dakord me juve tek nje mashkull normal me pelqejn syt :o ftyra,floket....duart.............krejt bre :wink: :wink:

sexybrikenda
25-02-04, 14:19
syte dhe buzet e lazdranit,kiss only you :D

Cool_Boy
25-02-04, 15:29
sexybrikenda -- Mir e ke se me pah lazdranin kembet nuk kan me te majt..Ju deshiroj sukse me lazdranin ok..

Barbaroza
25-02-04, 15:34
Prit o sexybrikenda,tash erdhe edhe po do te na marresh Lazdranin,prit ne radhe qy :wink:

lazdrani
26-02-04, 14:52
eh moj brikenda edhe pse me ke gjeture ne kete forum te shkelqyshem duhesh ta mbashe veten moj qiko se te rrahin keto te tjerat :lol: :lol: :lol: :wink:

sexybrikenda
26-02-04, 16:56
oh lazdrani jem pasha ty i baje llame krejt keto qika qe munohen me te fitu,po hajt ti se badihava kane kto me sehiret e tyneve :wink: ilove only you

sexybrikenda
26-02-04, 16:58
Coooool_Boyyyyyyyyy e kam pa lazdranin bre syte dhe ato buze ja hangsha :P :P :P lazdran kiss only you

lazdrani
26-02-04, 21:28
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :roll: :roll:

hana
27-02-04, 17:53
oj sexybrikenda kadal bre kadal edhe ti se po e tut :twisted: krejt lazdranin :shock:

lazdrani
28-02-04, 10:36
:roll: :roll: :roll: hmmmm hana sexybrikenda ka ra ne gjume,nuk tut ajo me askend :wink:

hana
28-02-04, 11:14
valla bre lazdran shyqyr :lol: boll po gezohem a :lol: hahahhah

BlertaB
01-03-04, 13:47
hana se pari te pershendes ty dhe te gjithve!!
Te nje mashkull qka me bie ne sy??
hmmmmm??
Mas pari???Trupi,Syt,Vetullat,Flokt,si dhe Buzqeshaja.

liza
07-04-04, 17:23
se pari me pelqen shikimi i aty, dhe kuptohen...bukuria...heheheh

TONINO
07-04-04, 19:27
Barbaroza hahahahaah Hunda e madhe bugjuki i madh apo hahahaha.

Murgesha e paq veten nė qaf, po qka me bo se taka bo shkrimi nė forum se tkisha thirr bay bay inxhe, beri tė fala tė gjithėve nče finland apo kuje.

------------------------------------------------

Geto_21

meni
07-04-04, 20:47
ej njerx ,djem vajza po me vjen keq tju them diqka ne perjashtim te disave,po sjeni kerka.un nuk e di qe nje vajz a po djal te ket syt e bukur a po diqka te veqant ateher ne u deshka ta pelqejm sipash juve . nese nuk eshte i sinqet edhe te jet ne gjendje qe gjithmon tja tregoj partnerit te verteten ateher edhe sikur te jet yll un per veti nuk do ta kisha dashuru nje femet te till.po nese femra eshte e sinqert ateher per mu nuk kan rendesi bukurija .ju pershendes shum pa keq kuptim flm

sexybrikenda
08-04-04, 10:00
Ftyren e Lazdranit ani ato buze :cry: :cry: :cry:

hana
08-04-04, 17:00
pershendetje
OK meni une jam plotesisht dakord me ty por tema eshte se cfar ju bie me shum ne sy te nje mashkull apo femer dhe ketu eshte fjala per pamjen fizike do te thot cfar te terheq sapo e sheh nje person. :lol: :lol:

florian
08-04-04, 17:23
PERSHENDETJE HANA MUA ME BIEN NE SY TE NJE VAJZE SYTE E SAJ BUZET , DHE KEMBET .

hana
08-04-04, 17:28
qyqyyqyqy a more Flori spo dishe hic a :wink: :wink:

hana
08-04-04, 17:29
qyqyyqyqy a more Flori spo dishe hic a :wink: :wink:

florian
08-04-04, 17:32
PSE A NUK KQYRI MIR A .A HANA HANA :twisted: :twisted: :wink:

hana
08-04-04, 17:37
hahaha po more qysh jo bile shum po kqyrshe :wink: :lol: po nejse edhe mua buzet me pelqejn shum ......................shum :oops: :lol:

florian
08-04-04, 17:43
edhe ti po tkqyrke ne drit te synit .
une kakam nrregull

Murgesha
08-04-04, 18:51
Barbaroza hahahahaah Hunda e madhe bugjuki i madh apo hahahaha.

Murgesha e paq veten nė qaf, po qka me bo se taka bo shkrimi nė forum se tkisha thirr bay bay inxhe, beri tė fala tė gjithėve nče finland apo kuje.

------------------------------------------------

Geto_21

Cudi kush te tregoi ty Tonino se jetoj ne Finlande. More krejt po me doket se dikush asht kah ban spiun ne ket forum. :wink:

Naki
09-04-04, 18:21
per mua Syte jane Kontakti dhe symptomi i pare qe vreje te Femra pastaj Floket.
me nderime Naki

Cool_Boy
10-04-04, 13:45
Mua me bjen ne sy tek nje femer sjelljet,intaligjenta,sinqeriteti dhe bukuria etj..

tung

mickoja
10-04-04, 14:06
po kur ta shohish njč femer qe nuk e njohish si do ta dish se si i ka sjelljet,un besoj se njčher tč tčrhjek pamja sčpari apo jo?

Cool_Boy
10-04-04, 14:12
mickoja-Nese aja hec si shot une iki prej saj por nese ne qoft se aja hec frajeric dhe nuk te jep shance athere aja eshte e sjellshme keshtu po ma merr mendja...........

Kuku nane kur po e sho kete mickojen floket po dojn ne toke mum ra hahaha.

florian
10-04-04, 16:01
Postuar: Sat Apr 10, 2004 2:06 pm Titulli i mesazhit:

---MICKOJA SHKRUAJTI.-----------------------------------------------------------------------------

po kur ta shohish njč femer qe nuk e njohish si do ta dish se si i ka sjelljet,un besoj se njčher tč tčrhjek pamja sčpari apo jo?


JAM TERSISHT DAKORT ME TY SYRO DO TE VETEN NE FILLIM, PASTAJ SHOHIM E BAJM

Vera
11-04-04, 15:44
pershendetje vajza mos i lavdroni shum djemat se ju ritet mendja hahah ok mua te nje djal me bie ne sy se par koka hahhah se me pas koken e madh valla nuk ka asgje pren tij a e pastaj nese koken e ka te pucit tani eshte edhe ne anet te tjera norma l ok tung ju pershendes

markopollo
15-04-04, 11:57
:wink: mua me bien ne sy buzet e trasha..................

Loqki
09-06-04, 16:14
PĖRSHĖNDETJE HANA

Masi ėshtė pyetja qka mė bie nė SYJ e jo nė MENDJE te njė femėr kėshtu

me kan MISS mė bie nė sy me njė herė he he he

1. Me kanė me QĖNDRIM ashtu EXTRAVAGANT, qė kur ta qet HAPIN me NGUL shtikllėn nė ASFALT.

2. Njė femėr qė ka SYTĖ e bukurė

3. Njė femėr qė ka TRUPĖ tė bukurė

shkurt me than mė bjen nė sy si te qda mashkull me kan e mirė me te tonat he he he

a sa i pėrket FEMRAT qė i due ma shum jan ato qė jan TĖ LIRA gjat bisedės,qė jan tė thjeshta edhe ashtu simpatike me kan po jo shum tė BUKURA he he he tungi

m_tetovari
09-06-04, 21:04
mua se pari ne sy te femrat me bjen fytyra e saj ne pergjithsi
domethene nese eshte terheqese ne fytyre kuptohet se do te me zgjon kureshtjen per me teper !!!

anna
10-06-04, 12:05
ne fillim shikoj trupin pastaj syte floket etj :wink:

turisti
24-08-04, 22:52
Peshendetje anna.
Une i shikoj instiktivisht thonjet e pastaj syte. :wink:

Simpatiku
25-08-04, 13:56
Po shikoni, gjeja e pare qe me bie ne sy te nje femer, eshte sinqeriteti,te kete nje bukuri te brendshme shpirterore pra te jete e mire, te jete simpatike jo e bukur, dhe te kete stil humori. Te gjitha femrat me keto veti ose diqka te peraferta me shkruani ne e-mailin tim.

BESA
25-08-04, 14:01
tung dhe ju pershendes te gjithve...

mu me pelqejn me se shumti keta emra:

Per Femra: ALISA, NORA; LINDA; ALENA; ARLINDA; DIELLZA, EGZONA, AJLIN

per Meshkuj; BASHKIM; BEKIM, BESNIK; FITIM; EGZON, ARBER

genti_boy
26-08-04, 19:21
qfar me pelqen te femra e kam fjalen me pelqen komplety femra se i kam marak :D

MemphiSx
27-08-04, 07:58
Nese kam raste qe te rri me ate vajze,gjeja e pare qe me bi ne sy te ajo eshte pastertija e saj,sinqeriteti i saj e ne fund bukurija veqanerisht SYTE ;)

turisti
28-08-04, 23:54
Brutaliteti. :P :wink:

turisti
01-09-04, 23:19
Mickojat e ndryeshme. :wink:

dr1ta
06-09-04, 00:48
syte,zeri,gjatsia

Agroni22
06-09-04, 22:29
SINQERITETI DHE BUKURIA.

R-|-P
07-09-04, 12:39
paj mire e keni bre shum me vend po si em u perGjigje a si FraNCuZ a me treGu DrejT a
paj normal ne meshkujt e kemi synin e uritur po dihet ku na shkojn mendet te Vithet more qy a ka naj far Trupi a eshte naj Rob a jo a po e dini ju edhe ja nisem me nje here me fantaZu per ate femer kishe ne shtrat me To
Buha u kanqem me shkronja

nitushe
09-09-04, 08:30
syte,buzt,dhomt, etj. :wink:

livoreka bicio
12-09-04, 15:07
floket syt buzet beli etj. dhe ne veqanti morali i saj esht ma me rendesi se sa bukurija... :!:

Ylberi_be
17-09-04, 15:02
tung mir po thuni krejt me nje far fjale po pa logjik Mir thojke ramadani i tezes teme se e nje apo se nje nje femer e ke pa apo se ke pa syri e simpatizon dhe e dergon simpatin tek zemra dhe zemra e akcemton ne tru dhe te hyn ne zemer komplet qashtu me qizme me lloq ska dert bile se une i besoj dashuris ne shikum te par edhe pse skam pasur mundsi ta akceptoj ju qe keni pas rastin te dashuroheni ne shikim te par vetem ju e kuptoni ket ju tjeret se besoni dashurin ne shikim te par edhe une skisha dasht kush kurr me u dashuru ne dashuri ne shiqim te par se esht e veshtir ajo spyt as sy as trup as zeshkane as bjondin une kurr skam dashuru nje vajz se sguxoj se shum kam vujt prej dashuris ne shikim te par me ka lan pasoja :roll: :!: :(

bredhi
25-09-04, 10:23
ME PELQEN AJO FEMER QE I PELQEN SYRIT TA SHO DHE VESHIT TA DEGJOJ

dita girl
25-09-04, 11:27
Mua per vete me shume me bie ne sy stili d.m.th.se si veshet,mandej si i mban floket,syte,dhembet,etj....kumedit sa me qene i bukur kur nuk ka stil nuk me lene pershtypje fare,e nese ka stil edhe neqoftese nuk eshte edhe aq i bukur atehere me terheq,.....athua prej juve forumista cili ka me shume stil dhe shije per veshmbathje,po them keshtu sepse ata qe veshen me svilla shum i kam tullusum valla,skam qka me ba kerkoj falje per ata qe veshen kesisoji,tek e fundit secili ka shijen e vet :wink:

mr_beni
25-09-04, 11:38
Tek nje femer me bien ne sy sjelljet e saj, dhe tani vin tjerat me radh Bukuria etj :wink:

Loloku
25-09-04, 11:50
Sharmi ne pergjithesi, luki i veshjes, sensi i sjelljes dhe elegaca qe reflekton nje femer ne paraqitje, pastaj vijne te tjerat nga afria dhe pershtatshmeria e drejteperdrejt nga raporti i ndersjell...

Gentiana
25-09-04, 13:08
Me s'pari i shikoj syt, dhe ne syt mundesh (pak a shum) ti lexojsh shum gjera per te.... Gjithsesi duhet ne shikim te par te duket simpatik, si ne veshje ashtu ne buzqeshje, dhe gjerat tjera.....

livoreka bicio
25-09-04, 13:19
Me s'pari i shikoj syt, dhe ne syt mundesh (pak a shum) ti lexojsh shum gjera per te.... Gjithsesi duhet ne shikim te par te duket simpatik, si ne veshje ashtu ne buzqeshje, dhe gjerat tjera..... :roll: :roll: :roll: :!: :!: :?: te pershendes Genta je e mir per indagjine hahahahahahaha :P :P :P

kulleri
02-10-04, 17:05
te femrat pershtypje me bajn kur te jam mbrapa me bajn pershtypje vithet e kur jam perpara me bajn pershtypjet gjokset apo ******

Maca
04-10-04, 15:17
E shikoj mos tjet i vogel haha,pastaj ja shikoj stilin,pastaj syt...e nese vjen deri ne bised ather ja shikoj edhe karakterin...ah po mos te jet shum i dobt edhe ate e shikoj hihih :wink:

Kaltrushi
11-10-04, 15:30
Tek nje mashkull me pelqen mese shumti buzqeshja e veqant. Edhe dhembet e bardh dhe te mir. Gjithashtu edhe trupi dhe ecja e tij. (mos me pyetni pse por shikoj shum se si ec nje djal apo qfar zeri ka. Ai duhet te jet i pastur dhe elegant.

hehehe nese i ke te gjitha keto dhe je i menqur je princi i endrrave te mia. hehhehehahhahah :D :D :wink: :D :D

tung

turisti
11-10-04, 16:33
Tek nje mashkull me pelqen mese shumti buzqeshja e veqant. Edhe dhembet e bardh dhe te mir. Gjithashtu edhe trupi dhe ecja e tij. (mos me pyetni pse por shikoj shum se si ec nje djal apo qfar zeri ka. Ai duhet te jet i pastur dhe elegant.

hehehe nese i ke te gjitha keto dhe je i menqur je princi i endrrave te mia. hehhehehahhahah :D :D :wink: :D :D

tung

...." i paster dhe elegant ".... Garderoba ta hershon pamjen- s'un ta nderron karakterin.

Turisti. :wink:

Luana
11-10-04, 16:43
Tek nje mashkull me pelqen mese shumti buzqeshja e veqant. Edhe dhembet e bardh dhe te mir. Gjithashtu edhe trupi dhe ecja e tij. (mos me pyetni pse por shikoj shum se si ec nje djal apo qfar zeri ka. Ai duhet te jet i pastur dhe elegant.

hehehe nese i ke te gjitha keto dhe je i menqur je princi i endrrave te mia. hehhehehahhahah :D :D :wink: :D :D

tung

...." i paster dhe elegant ".... Garderoba ta hershon pamjen- s'un ta nderron karakterin.

Turisti. :wink:hheheheh Turist

turisti
11-10-04, 16:46
Tek nje mashkull me pelqen mese shumti buzqeshja e veqant. Edhe dhembet e bardh dhe te mir. Gjithashtu edhe trupi dhe ecja e tij. (mos me pyetni pse por shikoj shum se si ec nje djal apo qfar zeri ka. Ai duhet te jet i pastur dhe elegant.

hehehe nese i ke te gjitha keto dhe je i menqur je princi i endrrave te mia. hehhehehahhahah :D :D :wink: :D :D

tung

...." i paster dhe elegant ".... Garderoba ta hershon pamjen- s'un ta nderron karakterin.

Turisti. :wink:hheheheh Turist

Pse ?- hahahahahahahaha,Luanushe. :wink:

Kaltrushi
11-10-04, 16:47
Tek nje mashkull me pelqen mese shumti buzqeshja e veqant. Edhe dhembet e bardh dhe te mir. Gjithashtu edhe trupi dhe ecja e tij. (mos me pyetni pse por shikoj shum se si ec nje djal apo qfar zeri ka. Ai duhet te jet i pastur dhe elegant.

hehehe nese i ke te gjitha keto dhe je i menqur je princi i endrrave te mia. hehhehehahhahah :D :D :wink: :D :D

tung

...." i paster dhe elegant ".... Garderoba ta hershon pamjen- s'un ta nderron karakterin.

Turisti. :wink:


Turist e di qe Gardaroba nuk mund ta ndryshon karakterin por une tregova se qka me pelqen tek nje mashkull ne pamje e jo per karakter. Natyrisht se Karakteri e zbukuron njeriun. Po mendoj kur ti ja dhuron dikuj nje dhurat ajo esht e paketuar shum mir (diqka shum bukur) por kur ta qelesh nuk ka vler fare. Por kur dikush ta dhuron nje dhurat te paketuar shum keq. E kur ta qelesh del diqka shum i bukur.

Per mua esht i njejti princip sepse dhe tek njeriu esht ashtu. Jo gjithnje por ndonjeher ai apo ajo doket i bukur sikur dhurata dhe del me karakter te keq.


te pershendes Bye :wink:

turisti
11-10-04, 16:53
Tek nje mashkull me pelqen mese shumti buzqeshja e veqant. Edhe dhembet e bardh dhe te mir. Gjithashtu edhe trupi dhe ecja e tij. (mos me pyetni pse por shikoj shum se si ec nje djal apo qfar zeri ka. Ai duhet te jet i pastur dhe elegant.

hehehe nese i ke te gjitha keto dhe je i menqur je princi i endrrave te mia. hehhehehahhahah :D :D :wink: :D :D

tung

...." i paster dhe elegant ".... Garderoba ta hershon pamjen- s'un ta nderron karakterin.

Turisti. :wink:

Ashtu eshte Kaltrushe.
Te pershendes. :wink:


Turist e di qe Gardaroba nuk mund ta ndryshon karakterin por une tregova se qka me pelqen tek nje mashkull ne pamje e jo per karakter. Natyrisht se Karakteri e zbukuron njeriun. Po mendoj kur ti ja dhuron dikuj nje dhurat ajo esht e paketuar shum mir (diqka shum bukur) por kur ta qelesh nuk ka vler fare. Por kur dikush ta dhuron nje dhurat te paketuar shum keq. E kur ta qelesh del diqka shum i bukur.

Per mua esht i njejti princip sepse dhe tek njeriu esht ashtu. Jo gjithnje por ndonjeher ai apo ajo doket i bukur sikur dhurata dhe del me karakter te keq.


te pershendes Bye :wink:

Publicisti
11-10-04, 20:05
Pershendetje per ju Hana dhe per te gjithe anetaret e ketij forumi...!

Eshte mjaft tem e qelluar kjo qe ju keni elaburuar ne kete forum,ne Gjermoni 25% e femrave i shikojn meshkujt ne fytyre ,ndersa 75% i shikojn ne trup,per 25%-ishin eshte me rendesi te jet mashkulli i bukur ne fytyre,ndersa a eshte 1.05 cm nuk ju intereson,ndersa per 75% ma me rendesi eshte qe nje mashkull te jet i gjate,i plot,dhe te ket qendrim mashkulli.Ndersa ne Kosove asnje i ri qoft femer apo mashkull nuk din me gjyku nje mashkull-femer,pjesa dermuese e te rinjve tane shikojn se a ka hund te mire,vesh te vegjel,mos te jet i plot,te jet i bukur dhe kaq,pse ne si rini nuk ndalemi me mendu te ardhmen se qfar mund te jet ,a ma me rendesi eshte qe nje mashkull ose femer te ket nje kualifikim ne shkollim,apo ma me rendesi eshte te jet vetem i bukur dhe kaq,bukuria e femres zgjate vetem tri dite,bukuria e mashkullit vrehet ne sinqeritetin dhe kualifikim e tij.Pastaj neve na dallon tadita nga popujt tjere,ne nuk mundemi me u bere aq modest sa qe te jemi kopje e dikurive te kqija Evrpo-Perendimore,por kemi traditen ton qe ia vlen te mburremi me te.Me falni se ndoshta e zgjata pak.Uroj te keni suksese dhe shendet.[/b]

JooP
16-10-04, 13:47
:!: :!: se pari te pershendes ty pesonalisht... Un H A N A do ta zgjeroj pak pergjigjen nese mlejohet?kshtu:Nese e shoh ne kemb ateherne sy me bjen veshja e saj..Po nese kam bised te shkurter me at person,ateher menjeher me bjen ne sy aftesija ne te four(zgjuarsija)....

hana
16-10-04, 15:50
:!: :!: se pari te pershendes ty pesonalisht... Un H A N A do ta zgjeroj pak pergjigjen nese mlejohet?kshtu:Nese e shoh ne kemb ateherne sy me bjen veshja e saj..Po nese kam bised te shkurter me at person,ateher menjeher me bjen ne sy aftesija ne te four(zgjuarsija)....

pershndetje te gjithve

Joop pytje qe kam bere une ka te beje vetem ne me anen Fizik ,pamjen e jashtme

Urata
17-10-04, 02:42
Zėrin ,

Trupin,

Duart!Keto jane qe kam zgjedhe!

Barbaroza
22-10-04, 11:52
Zėrin ,

Trupin,

Duart!Keto jane qe kam zgjedhe!

Eshte edhe deshire imja ti kete keto!

Diana007
22-10-04, 11:57
Hecja :wink:

turisti
22-10-04, 11:58
Nese doni m'i lexue mashkujt se qfare jan,vetit dhe perafersisht shpirit,koncentrojuni ne THJESHTESIEN E TYRE .

TURISTI.

ShEjToNkA
22-10-04, 13:33
Zėri dhe Qėndrimi!!

Gjumashja
11-12-04, 15:56
po tash mvaret me qka ma sulmon synin :P :P :P

Mafiozi
11-12-04, 18:46
Sharmi me pelqen te nje vajz, shiqimi ne sy, qeshja, zeri i embel...

Ka vajza bukuroshe, por karakteri saj i ftohet dhe jo fort simpatik e
humb bukurin e saj, nuk kem terhekje :?

Bukuria esht mbrenda njeriut, jasht esht vetem mbulesa e saj.

:wink:

halla e madhe
12-12-04, 21:16
Mafiozi_ te lumte :!: :!:

engjelli_pe
28-12-04, 02:10
Mafiozi do e shtoja edhe nje fjalė te urtė qe te forcoj ate qe ke thene:

BUKRUIJA E NJERIUT PERBEHET NGA BUKURIJA E SHPIRTIT QE AI FLET


respekt

Barbaroza
28-12-04, 14:50
Sharmi me pelqen te nje vajz, shiqimi ne sy, qeshja, zeri i embel...

Ka vajza bukuroshe, por karakteri saj i ftohet dhe jo fort simpatik e
humb bukurin e saj, nuk kem terhekje :?

Bukuria esht mbrenda njeriut, jasht esht vetem mbulesa e saj.

:wink:

Ashtu eshte Mafiozi! :wink:

Mafiozi
28-12-04, 18:58
Mafiozi_ te lumte :!: :!:


Sa shpejt e kupton hall :P :wink:

Mafiozi
28-12-04, 19:00
Mafiozi do e shtoja edhe nje fjalė te urtė qe te forcoj ate qe ke thene:

BUKRUIJA E NJERIUT PERBEHET NGA BUKURIJA E SHPIRTIT QE AI FLET


respekt


Ashtu esht engjelli_pe, me keto fjal e vazhdon mendimin tim.

Mundemi me fol shum per ket, e di qe me kupton :wink:


Me nderime

Mafiozi
28-12-04, 19:03
Sharmi me pelqen te nje vajz, shiqimi ne sy, qeshja, zeri i embel...

Ka vajza bukuroshe, por karakteri saj i ftohet dhe jo fort simpatik e
humb bukurin e saj, nuk kem terhekje :?

Bukuria esht mbrenda njeriut, jasht esht vetem mbulesa e saj.

:wink:

Ashtu eshte Mafiozi! :wink:


:P :P :P :P :wink:

engjelli_pe
28-12-04, 23:58
Koha tė jep tė kuptosh njeriun,por njeriu tė dhuron jeten.

respekt

IceGirl
16-01-05, 07:20
Mencuria...

rrita
21-01-05, 16:46
trupi (te jet muskuloz) syt buzet .. :wink:

sarasara
25-01-05, 15:07
sharmi,gjatesija edhe dhembet :wink:

Mafiozi
25-01-05, 19:47
sharmi,gjatesija edhe dhembet :wink::oops: :oops: :lol: :wink:

Omer
28-01-05, 20:47
:) te femrat me se shumti me
pelqen buzeqeshja romantike[b[/b][/url]

sali.bislimi
01-02-05, 23:07
tek femrat ne shikim te par bie ne sy kthiza, nese je e veshur ne te veres, se dyti syte , e me e rendesishmja eshte buzqeshja nese e shoqeron sharmi.pershendetje

Arb
02-02-05, 00:27
trupi (te jet muskuloz) syt buzet .. :wink:

A ki mo?

Arb
02-02-05, 00:27
sharmi,gjatesija edhe dhembet :wink:

Hic mo a?

Drenicaki
02-02-05, 15:06
Mencuria...Posa ta shohish ja sheh edhe menqurinė ti ? hahahahahaha
kurse mua me pelqen sykaltrushe , dhe menjėher keta sy me bien ne sy dmth sy me sy!hahahahahahaha

Lona
15-03-05, 09:28
Pershendetje

Mbi te gjitha me shume me bie ne sy qendrimi i tij, pastaj pamja fizike, shikimi i tij kuptohet nese ka syt e bukur....

DEA
15-03-05, 14:02
Gjindja e nje personi ne situata te ndryshme me ben pershtypje :wink:

turisti
15-03-05, 14:04
:wink:

DEA
15-03-05, 14:08
:wink:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 8)

turisti
15-03-05, 14:14
:wink:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 8)

Nuk e kuptova: mashkujve :normal,kameleonave,apo dyftyrshave? :wink:

uliksi31
15-03-05, 14:21
:wink:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 8)

Nuk e kuptova: mashkujve :normal,kameleonave,apo dyftyrshave? :wink:

Dea po mendon njerzit e gjnshem,ne situata te ndryshme si Durimi :lol: :lol:

turisti
15-03-05, 14:23
:wink:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 8)

Nuk e kuptova: mashkujve :normal,kameleonave,apo dyftyrshave? :wink:

Dea po mendon njerzit e gjnshem,ne situata te ndryshme si Durimi :lol: :lol:

Ndoshta ka menduar ndryshe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaha,ose bash ashtu. :wink:

Dali!Keq
18-03-05, 20:18
Un kur te shof ni femer te Buuuuuuuuuuuuuuuuuukur me shkojn syt ku esht mas ngushti :oops:
hahahah pakshaka,Bukuria nuk esht gjithqka.
Po me shkojn syt te syt e saj dhe mundona me ja vjedh syzat hahah prap hajgare.
Me shkojn syt,mas pari te vesha,pastaj hecja,sjedhjet,dikura la nguli syt ne syt e saj dhe ja boj WAS? hahah.
Mundona me hy ne bised nese vjen puna qe me ka ra ne sy dhe e denoj qe me ra ne sy se tani gjeth aj trup mem ra ne sy me qorron.
Gruss

dembelica
18-03-05, 22:46
Se pari me bjen ne sy gjatesia e mashkullit pasi qe jam vet e gjate,sjellja e ti kuptohet, pastaj syte,pastaj .......................... :roll: :wink:

Dali!Keq
19-03-05, 00:25
Sa je e gjat? Ku dhe ti ku nuk po priton me shkru.Qu qitma ni kafe a po e she se jam musafir hala per ty a?
Te persh..Demelica

erita
20-03-05, 00:51
Nje person elegant dhe serioz :!:

Dali!Keq
20-03-05, 00:53
Nje person elegant dhe serioz :!:

Gantleman..?

Gjumashja
20-03-05, 15:24
sjelllja

Ylberi_be
20-03-05, 15:30
Qysh ta lyp puna por mč se shumti serioziteti i erites

dembelica
20-03-05, 16:32
Sa je e gjat? Ku dhe ti ku nuk po priton me shkru.Qu qitma ni kafe a po e she se jam musafir hala per ty a?
Te persh..Demelica

Jam e gjate 1.77 Dali!Keq ,e sa per kafe i vjen rendi edhe kafes :wink:

Dali!Keq
20-03-05, 20:09
kokshmi baraz nese nuk je mat ne n`gajbe hahah zhdryp pi shtillav matu dhe nji her hahah.u rritsh hooo qy..kafe musafirit nuk i qitet masi te bojn pulat vo..hahah
Pak shaka,ju deshiroj te kaloni sa me se miri.
dali i kec

Kavaleri
21-03-05, 00:06
pershendetje te gjithve
pytje eshte shum e thjesht cfar ju bie me shum ne sy te nje femer apo te nje mashkull si psh floket ,syt,duart,veshja........buzeqeshja............ok cfar doni ju :?: :?: :roll: :roll:

Hallo..e Nderuar.
Mu femra me terhjek,kur ka stil,dhe qe osht me te vertet shum e bukur,ma shum ne ftyr,pastaj ne ter trupin.
Ne sy me bin dhe shum sende por i perdori syzat e djellit.
pershendetje..

Naki
21-03-05, 23:13
Tek Femra me terhjekun Syte, floket ,Veshmbathja Elegante.
Nje role te veqante luan Komunikimi,Paraqitja e Vetebesimit.

dr1ta
22-03-05, 00:29
syte,zeri,gjatsia

Kavaleri
22-03-05, 02:03
syte,zeri,gjatsia
Qito tri sende po ti plotsojsha..ani zerin qka e kam hmmm.

dr1ta
22-03-05, 11:35
syte,zeri,gjatsia
Qito tri sende po ti plotsojsha..ani zerin qka e kam hmmm.


Sikur michale bolton, ose u2,ose ilir shaqiri, elita5 :lol: :lol: :lol:

Kavaleri
22-03-05, 15:33
syte,zeri,gjatsia
Qito tri sende po ti plotsojsha..ani zerin qka e kam hmmm.


Sikur michale bolton, ose u2,ose ilir shaqiri, elita5 :lol: :lol: :lol:

po de po,qashtu de..
hahah..

don albano
30-03-05, 22:26
Fytyra, syte, trupi, floket, stili, keto jane gjerat e para qe me bien ne sy te nje femer. E nese sinqeritetin dhe karakterin e mire do te kete kjo femer, ateher mund te jete e dhe nje Jackpot i endrruar jo vetem nga une!

Ato femra qe posedojne keto veti ose diqka te ngjajshme me shkruani nje mesazh privat.

don albano

Fleta
13-04-05, 16:07
Gjatesija e tij ,floket,syte,dhembet dhe ne fund sjellja e tij.

Domira
13-04-05, 16:32
Te nje mashkull me bie ne sy sjellja, gjestet.

Dali!Keq
13-04-05, 18:22
Te nje mashkull me bie ne sy sjellja, gjestet.

:shock: Nuk besoj qe sjelljet i bin dikuj ne sy ne shikim te par!
Por ndoshta po mendon me qen thjesht terheks ne qdo levzje apo goja kur ai kollite ose teshnja kur e kap haaaaa pshqshuuuuuuu
hahah te nje femer me len pershtypje ajo qe ka ngjajshmeri me mua. :wink:
Pershendetje...

Domira
13-04-05, 19:42
Te nje mashkull me bie ne sy sjellja, gjestet.

:shock: Nuk besoj qe sjelljet i bin dikuj ne sy ne shikim te par!
Por ndoshta po mendon me qen thjesht terheks ne qdo levzje apo goja kur ai kollite ose teshnja kur e kap haaaaa pshqshuuuuuuu
hahah te nje femer me len pershtypje ajo qe ka ngjajshmeri me mua. :wink:
Pershendetje...

shneeeeeeeeetttt :roll: :roll:

Dali!Keq
13-04-05, 21:25
Domira :x Haaa haaaaaa haaaaaaaaaa Shnet paqsh

Tomori
14-04-05, 21:38
Qendrimi,,,,,Eleganca,,,,,,, :arrow:

dr1ta
14-04-05, 23:02
Qendrimi,,,,,Eleganca,,,,,,, :arrow:Kristella ne dynasti :lol: :lol:

Dreni30
14-04-05, 23:21
Jane disa gjana qe verehen ne shikim te pare tek femra dhe po te verehen mire sigurisht se te ben me dasht e pastaj fillojne tjerat biseda.
Ndoshta dikush don me e dit cilat jane ato??? Eshte shume lehte me i verejt po doni...........

Sy_kaltra
18-12-05, 21:48
Do tė Kisha veēuar :arrow: Nr 1. Syt , ēendrimin, stilin , garderoben dhe Buzeqeshjen :)

Barb|Ka
18-12-05, 22:03
syt..Stil me pas..dhe me qen i gjate dhe zeshkan :lol:

Kavaleri
18-12-05, 22:25
syt..Stil me pas..dhe me qen i gjate dhe zeshkan :lol:

a i musheni ju kushtet per me i kerkuar gjeth keto sende hahahah..
Nejse...
me dit me gatu me terhek mas shumti hahahah..

Barb|Ka
19-12-05, 10:16
syt..Stil me pas..dhe me qen i gjate dhe zeshkan :lol:

a i musheni ju kushtet per me i kerkuar gjeth keto sende hahahah..
Nejse...
me dit me gatu me terhek mas shumti hahahah..

paj normaal qe i plotesoj..per ate u nisa pak prej vetes qe me mu pershatat pak a shume :P

turisti
19-12-05, 12:57
Kamini . :lol:

spirl_girls
19-12-05, 13:04
Kamini . :lol:


Po pse bash Karmini.

e_martumja
19-12-05, 16:29
syte

Diana007
19-12-05, 16:30
Hecja 8)

e_martumja
19-12-05, 16:32
Hecja 8)


e paske zanat me njek me pa mire ecjen :wink:

Diana007
19-12-05, 16:38
Hecja 8)


e paske zanat me njek me pa mire ecjen :wink:

Ahaaahhahh se nuk me njeh mu , thi oooo :P po qfar tw njekne me vejn marre me i shiku :oops: 8)

e_martumja
19-12-05, 16:42
Ahaaahhahh se nuk me njeh mu , thi oooo :P po qfar tw njekne me vejn marre me i shiku :oops: 8)Krejt te kundert meje te kokshe ajde qik ne vizit tek une dhe ta jemi marren :wink:

Diana007
19-12-05, 16:44
:roll: me dit se ma hek po vi por veshtir e kam ket :x :wink:

Margaritari
19-12-05, 16:46
Ahaaahhahh se nuk me njeh mu , thi oooo :P po qfar tw njekne me vejn marre me i shiku :oops: 8)Krejt te kundert meje te kokshe ajde qik ne vizit tek une dhe ta jemi marren :wink:

shihe shihe shejtonen sa trime qe bohet ketu ! a kur te vjen puna live, s'truket si pule nga marrja hahahhaah

jeni shume te mira! uffffaaaaa

e_martumja
19-12-05, 16:49
shihe shihe shejtonen sa trime qe bohet ketu ! a kur te vjen puna live, s'truket si pule nga marrja hahahhaah

jeni shume te mira! uffffaaaaa


Gabim plotsisht je se kur kam besim dhe e njof dikend keshtu jam :lol: :lol:


Mos ja fut kot more kur nuk e njeh pulen :wink:

Margaritari
19-12-05, 16:51
qello moj e mirė qello,

une ia futkam kot ė...!

mire mire, po e le me kaq , se do me shaj moderatojra pastaj, e bem ashtu qit qat , si pulat hehehehe

Kavaleri
19-12-05, 17:01
syt..Stil me pas..dhe me qen i gjate dhe zeshkan :lol:

a i musheni ju kushtet per me i kerkuar gjeth keto sende hahahah..
Nejse...
me dit me gatu me terhek mas shumti hahahah..

paj normaal qe i plotesoj..per ate u nisa pak prej vetes qe me mu pershatat pak a shume :P

Hmmm shum bukur tani me terhjek me shum se me par.. gzohem per ju.
Nderime te sinqerta per ju dada selv___________e.

Domira
19-12-05, 17:11
hmmm... te ni mashkull me bie ne sy sharmi.

Kavaleri
19-12-05, 17:14
Domira haaaa haaaa pshu be mos hangar far byberi a po mos me permendi kush apo gabim hahah..
edhe pse nuk ak te bej me temen nje pershendetje te sharmant nga un..
me shum nderime te sharmate mos harro.

Ishalla more Zot te terhjeku pak bile.

Domira
19-12-05, 17:19
:shock: :shock: mum terhjek aaaa :wink: :lol: :lol:
pa shybe mki terhjek me ket sharm kavaler :lol:

kalo lumturushem :wink:

Kavaleri
19-12-05, 17:21
Domira mirnjohu ket pergjigjeje te gjysem sharmit.. :cry:
Lumturshme dhe ty qaty ku je ul ne shkam.

Domira
19-12-05, 17:25
Domira mirnjohu ket pergjigjeje te gjysem sharmit.. :cry:
Lumturshme dhe ty qaty ku je ul ne shkam.

Kavaler pse me gjys sharm :cry:

Kavaleri
19-12-05, 17:29
Domira mirnjohu ket pergjigjeje te gjysem sharmit.. :cry:
Lumturshme dhe ty qaty ku je ul ne shkam.

Kavaler pse me gjys sharm :cry:
se me ki terhjek qe me thae kalo lumturushme ..a me pas terhjek kshtu taman sharmish me kishe ftuar ne ndo nje sharm dark ne ndo nje restorant..
hahah
pak shaka e Zonje e nderuar..
Per kundrazi ke shkrimi i siperm.

Domira
19-12-05, 17:31
Kavaleri ok flm.
Valla me ket foto po dojshe mi tranu qikat e hajt. :lol:

Kavaleri
19-12-05, 17:38
Domira hahah valla dhe ju na tranut he kuku per neve hahah..
Jeni te gjitha te mrekullushme...
Ti dhe nikun Domira e ke sharmish, me ke terhjekun shum ne ket bised..
tasht kur t shef naj dit tu e marr ne mend hahah..
Naten e mir dhe Faleminderit per ket Bisede te kedshme..

Domira
19-12-05, 17:46
Une thash per qika tjera o kavaler :lol: ani de ani flm edhe ty ashtu :lol:

Sy_kaltra
19-12-05, 18:17
Syri shkon ne lul e jo ne therr...Syt e mi shkojn ........ :lol:

arben-ks
20-12-05, 22:02
Mue ma shumit me pelqejn sllushalicat e tana kerrstina e mram a e dini pse pse qashtu se me marr nje qik edhe nje djal me ungj ne bor ata kur qohen e kqyrin vendin ku jakan ungj ku u kan djali nuk u shkri bora ku u kan qika u shkri bora ma shumti mue u me pelqen ku shkrihet bora

vendasi
25-12-05, 01:15
ME BIEN NE SY SYTE :roll: :lol: :wink:

Reana
25-12-05, 02:59
Argumentet logjike 8) :lol: :lol: :lol:

turisti
25-12-05, 03:01
Argumentet logjike 8) :lol: :lol: :lol:

Sa ma pak :lol: logjike :lol: - me shume argumente per :lol: - budallaqet- :lol: .

Reana
25-12-05, 03:11
Sa ma pak :lol: logjike :lol: - me shume argumente per :lol: - budallaqet- :lol: .

mire e ke thene :wink:
por jo gjithe jeta eshte pjese e budallaqeve!!!

Kavaleri
25-12-05, 04:36
Valla me fol ka del shpirti,edhe pse nuk e di se ka del apo nuk del shpirti.ndoshta pi "prapashtice"
Ne shikim te par Gjoksat,Prapashtica,faqe gurabi me tamel :lol:
Te jet e belholle.
Pastaj per me vazhdu ma shum me at,ajo duet te jet tipe komunikative te flet e hapur.
Ej po nuk ka njeri pa behane bile 50% qka shkrujta me kan bon.

Barbaroza
25-12-05, 13:49
Paj ne shikim te pare del se fiziku bie ne sy me teper.Duhet te kete stil dhe qendrim.Gjithashtu edhe te ecur te mire! 8)

i_riu_45
28-12-05, 17:57
Sytė,vetullat,dhe buzėt...

Domira
29-12-05, 01:26
Zani dhe qendrimi.

jadore
18-01-06, 20:32
-hhahaha e di qe do te ju duket e cuditeshme. nder te tjera une vrej kepucet !! nuk e di pse ne baze te tyre percaktoi shijen dhe stilin qe ka personi!

Reana
18-01-06, 20:37
Mue ma shumit me pelqejn sllushalicat e tana kerrstina e mram a e dini pse pse qashtu se me marr nje qik edhe nje djal me ungj ne bor ata kur qohen e kqyrin vendin ku jakan ungj ku u kan djali nuk u shkri bora ku u kan qika u shkri bora ma shumti mue u me pelqen ku shkrihet bora

:roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Asgje nuk mora vesh, por u mbyta duke qeshur pra :lol:

Psikologu
18-01-06, 20:59
Sinqeriteti , dhe realiteti.

Reana
18-01-06, 21:17
Tyben i kqyrsha si duken, derisa nuk i degjoj cka po shkretojne :twisted: :lol: :lol:

Dea IS
26-01-06, 15:08
Definitivisht syte jane ata qe me terheqin me se shumti

Dea IS
26-01-06, 15:27
Me bien ne sy - syte sepse ne ta mund te shihet gjithcka mjafton te dish ti lexosh dhe ke mesuar shume per njeriun qe fshihet pas atyre syve

Kodra
05-03-06, 15:47
pershendetje te gjithve
pytje eshte shum e thjesht cfar ju bie me shum ne sy te nje femer apo te nje mashkull si psh floket ,syt,duart,veshja........buzeqeshja............ok cfar doni ju :?: :?: :roll: :roll:


**********
**********
**********

Po ta zotėrosh buzėqeshjen e ėmbėl do ti keshė tė gjitha :smile: .

Flokėt mund ti ngjyrosėsh si tė duash,sytė mund ti laramosh me tė ashtuquajturat kontaktlinse por buzėqeshjen duhet ta ketė njeriu natyrale .


Kodra

GURI SYLAJ
05-03-06, 18:56
Thjeshte dhe sinqerte, mua me bie ne sy dhe me bene pershtypje ,ajo cka personi perball meje thot.

Kaltrushi
06-03-06, 08:02
Qfar me bje se pari ne sy tek nje mashkull:

Hmm Buzqeshja…. (neqoft se qesh lezetshem… tani……. Tani……… ………. :biggrin: )

Por edhe dhembet e drejt (duhet te jene sikur piano…. Por normal vetem te bardh…. :biggrin: :wink: )

keto pika me bijn ne shikim te pare ne sy....
e ne te dytin: uhhh ka shumm...ha haaa

Naki
06-03-06, 10:14
Prezentimi ,dokja fizike dhe Veshėmbathja janė pėrshtypjet e para qė mė bien nė sy nė takimin e parė kjo ėshtė njė fotografi Ideale por jo edhe objektive,komunikimi shkėmbimi i bisedave paraqitja emocionale nė tė folur dhe lėvizje trupore e plotėsonė fotografinė objektive.
Sytė e mėdhenjė tek femra mė pushtojnė vėmendjen dhe simpatia ėshtė e revukushme:wink:


Naki

Naki
06-03-06, 10:16
Prezentimi ,dokja fizike dhe Veshėmbathja janė pėrshtypjet e para qė mė bien nė sy nė takimin e parė kjo ėshtė njė fotografi Ideale por jo edhe objektive,komunikimi shkėmbimi i bisedave paraqitja emocionale nė tė folur dhe lėvizje trupore e plotėsonė fotografinė objektive.
Sytė e mėdhenjė tek femra mė pushtojnė vėmendjen dhe simpatia ėshtė e pa revukushme:wink:


Naki

jadore
06-03-06, 16:46
....prap perveq kepuceve, qe kam thene .ne komunikimin me te tjeret vrej mesazhi qe jep vete trupi i tij .levizja e duarve pozita e qendrimit, veshtrimi i tij ,siguria qe ai jep forma e elementeve ne fetyre dhe trup (sy ,hund, vetulla ,duar etje etj dhe deshifrimeet qe jep qdo element per krijimin e nje karakteri te lindur)menyra se cilin stil ka (,te veshururit- pse per momentin eshte veshur ashtu ,qka tregon kjo,sa mirret ai ,si tip me veteveten ,qe te dij sa mirret ne komunikimin me mua, boten e tij te mbrendeshme per momentin kohor ( .hahahaha menyra e prerjes se flokeve sa shkon kjo menyre me formen e kokes se tij hahaha-wow jane mijra detale -besoni)dhe te gjitha keto jane detale qe vrehen per te qinden e sec,qe ne shikimin e pare,jane keto sinjalet qe me japin te dhenat e grumbulluara per personin qe e shikoi dhe vertetesia qe te kuptoi se nen kete trup sa ka vetebesim personi qe komunikon ne momentin me mua-sa ka ballansim ai dhe vetevetja sa ndihet mire -keq ( zbuloi mendoi edhe se qe karakter ka te formesuar si individ qe ne pamjen e jashteme kur te gjitha keto te dhena "sinjale ti deshifroi)dhe atehere qe ne fillim, besoi qe di se me ke flas dhe qfare te flaas -apo menyren se si te kuptohem me ate ..........pra sa e shifni sipas mendimit tim eshte shume veshtire te takohesh me nje tip si une .qe si tip nuk i shpeton asgje qe shifet dhe kuptohet..qe tersia perbehet nga imtesit... pra thene nme nje fjal jane ato gjera te botes se mbrendeshme qe vrej qe ndoshta pa vetedije reflektohen ne pamjen e jashteme te atij qe shikoi- hahahah.eshte diqka e veshtir ,jo dhe shume e lehte ..por e akceptuar ..kjo jam une ..si jador

LOJETARI
06-03-06, 17:58
Pjeset externe te trupit te femres, qe nuk jane nen menagjimin e trurit te saj, por perpikemeri e natyres jane gjithesesi pjeset kryesore qe me bien ne sy.Jane keto pjese qe arrijne te mbulojne ate pjesen tjeter jo fort interesante per syte e mashkullit .hahhahha.....

Zana_ch
06-03-06, 18:28
un se pari tek nje mashkull perveq karakterit menjeher me shkojne syte ne thonjet e dores dhe ne jaken e kmishes dhe ne kepuca ....kto tri gjana mashkulli duhet te ket kujdes nese do te takohet me mua .....hihihihi

jadore
06-03-06, 22:49
pershendetje
OK meni une jam plotesisht dakord me ty por tema eshte se cfar ju bie me shum ne sy te nje mashkull apo femer dhe ketu eshte fjala per pamjen fizike do te thot cfar te terheq sapo e sheh nje person. :lol: :lol:

-aha! fal Hanes e kuptova pytjen
-ok pra, pse duhet qe nje mashkull te terheq instiktivish shikimin tim -ndoshta duhet te jete fiziku i tij jonik , nje veshje e persosur, dhe.....shija e holle ne zgjedhjen e qfardo lloji te mbathjeve (kepuceve).... ateher them ...e vlejti pas tij te kthej koken..(shprehje e huazuar nga gjinija e kundert)

jadore
06-03-06, 23:06
Pjeset externe te trupit te femres, qe nuk jane nen menagjimin e trurit te saj, por perpikemeri e natyres jane gjithesesi pjeset kryesore qe me bien ne sy.Jane keto pjese qe arrijne te mbulojne ate pjesen tjeter jo fort interesante per syte e mashkullit .hahhahha.....

.....kjo dhe mua me fasionon ..... jane linjat e perthyreshme perfekte, format konvekse ,konkave ,kontinualiteti i perthyeshem elipsor, kombinimi mes ovalitetit dhe linjes e drejte, qe mbeshtjell kete vellim siperfaqesor (nga jashte) ....e verej kete edhe tek kukullat ....dhe besoni , mendoi qe eshte nje perpikeri perfekte e dores (dhe mendjes)se njeriut...

Psikologu
07-03-06, 20:46
Te nje femer me bie ne sy vetem sjellja dhe besnikeria e saj dhe ndershemria dhe kuptimi i rrjedhave te jetes ..
Tė ndashė jeten me dikendė ėshtė njė veper madhore dhe e madhe tė cilen duhet ta logjikojmė mirė dhe ne menyren e hollsishme , sepse jeta nuk ėshtė vetem e njė dite ose e programuar , por ajo me veti sjellė cdo here ditė te reja dhe mundesi ose largė asaj veshtirėsi tė reja..

Pra sinqeritetin dhe ndershmerin e vlersoj se pari tek femra dhe pastaj tė tjerat janė vetem qeshtje elementare qe nuk luajnė rol aq shumė tek une.
E pelqej me shumė bukurin e mbrendeshme sesa te jashteme dhe nuk mashtrohem aspak ne pamjen fizike tė asnje femre.

Nuk do tė lidhja jeten aspak me ndonjė femer qė nuk i ka keto parime tė tilla, pra keshtu ishte mendimi i im dhe ketij edhe i pėrmbahem deri ne fund.

Per veti nuk tradhetoj ne dashuri , pra atehere kur tė lidhi dashuri me ndonjė i qendroj besnik deri ne vdekje , sepse jam largė veprave tė pista, por nuk e duroj aspak vepren e cilit do llojė qoftė , vepren prapa shpindes ,sepse pėr cdo gjė jam i lirė ne bisedė , atehere per ketė shkak i urejė lajkat dhe dredhit e mashtrimet.'
Gabimin e paqellim dhe tė pranuar e fali dhe nuk e mendoj asnjehere nese ka ndodhur ne rrethan tė ndryshme , pamvarsishtė se cilat.
Nuk ėshtė ky reklamim personal , por vetem shkrim qe i perket temes , se akoma jam largė vendimit pėr marrjen e ndonjė hapi dhe vendimi tė tillė ne jetė, pra te ndonje mundesi pėr martesė apo dashuri tė perjeteshme.

Me nderime ;


Psikologu

turisti
08-03-06, 01:28
Syte,gjestet,levizjet,karakteri,idet,qendrimi ndaj jetes......

Luana
13-03-06, 22:00
Syte,gjestet,levizjet,karakteri,idet,qendrimi ndaj jetes......

Sikur me ma pas lexu menden OO Turist , njejt edhe mua me pelqejn keto rreshta qe i ke shkruar , por edhe nji gje me pelqen pa mas tek nji mashkull , " faqet me bira " :biggrin:

pokeri
13-03-06, 22:19
Ka thėnė njė njeri i menēur;
-Mashkulli dashurohet duke shikuar, e femra duke
dėgjuar.

Nga kjo del se femrat janė mė tė menēura, sepse;
Njeriu me Bukuri ngopet per nje javė, e me karakterin, kurrė.

Prespa
14-03-06, 11:55
Syte. Dhe dhembet i kam fiksim, me pelqejne dhembet e bardhe

Kalimero
20-04-13, 10:21
Pjeset externe te trupit te femres, qe nuk jane nen menagjimin e trurit te saj, por perpikemeri e natyres jane gjithesesi pjeset kryesore qe me bien ne sy.Jane keto pjese qe arrijne te mbulojne ate pjesen tjeter jo fort interesante per syte e mashkullit .hahhahha.....

qa pu thu be, karza shkurt qa t'pilqen tu ni femn . mu um pilqeen um pilqeeeenn ..e qe s'pu ju karzaj :biggrin:

Kalimero
20-04-13, 10:21
Syte,gjestet,levizjet,karakteri,idet,qendrimi ndaj jetes......

e misteri dijuz :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Kalimero
20-04-13, 10:23
Prezentimi ,dokja fizike dhe Veshėmbathja janė pėrshtypjet e para qė mė bien nė sy nė takimin e parė kjo ėshtė njė fotografi Ideale por jo edhe objektive,komunikimi shkėmbimi i bisedave paraqitja emocionale nė tė folur dhe lėvizje trupore e plotėsonė fotografinė objektive.
Sytė e mėdhenjė tek femra mė pushtojnė vėmendjen dhe simpatia ėshtė e pa revukushme:wink:


Naki

qato qa si ke purmen a hiq s't pilqejn a :biggrin:

halla e madhe
20-04-13, 10:46
..primare asht mirembjatja e trupit pastaj retorika...e dikur kur ta shof qe flete ne veten e pare...baaaammmm bie prej listes:biggrin:... jane keto frekfentime siperfaqsore ndaj pacienteve,..ka edhe spuperior,gjentila:wink:

Oqeani
20-04-13, 11:34
Ne ket pranvere ...

turisti
20-04-13, 13:09
e misteri dijuz :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Hahahahahahahahahahahahahaha.ne ate kohe nuk kum guxue ma hapur me tregue per naj mistere...........:biggrin:

turisti
20-04-13, 13:11
Ishalla nuk me bjen ne sy :biggrin: qka kqyri tek fenumna :biggrin:,hahahahahahahahahahaha.

turisti
20-04-13, 13:21
....prap perveq kepuceve, qe kam thene .ne komunikimin me te tjeret vrej mesazhi qe jep vete trupi i tij .levizja e duarve pozita e qendrimit, veshtrimi i tij ,siguria qe ai jep forma e elementeve ne fetyre dhe trup (sy ,hund, vetulla ,duar etje etj dhe deshifrimeet qe jep qdo element per krijimin e nje karakteri te lindur)menyra se cilin stil ka (,te veshururit- pse per momentin eshte veshur ashtu ,qka tregon kjo,sa mirret ai ,si tip me veteveten ,qe te dij sa mirret ne komunikimin me mua, boten e tij te mbrendeshme per momentin kohor ( .hahahaha menyra e prerjes se flokeve sa shkon kjo menyre me formen e kokes se tij hahaha-wow jane mijra detale -besoni)dhe te gjitha keto jane detale qe vrehen per te qinden e sec,qe ne shikimin e pare,jane keto sinjalet qe me japin te dhenat e grumbulluara per personin qe e shikoi dhe vertetesia qe te kuptoi se nen kete trup sa ka vetebesim personi qe komunikon ne momentin me mua-sa ka ballansim ai dhe vetevetja sa ndihet mire -keq ( zbuloi mendoi edhe se qe karakter ka te formesuar si individ qe ne pamjen e jashteme kur te gjitha keto te dhena "sinjale ti deshifroi)dhe atehere qe ne fillim, besoi qe di se me ke flas dhe qfare te flaas -apo menyren se si te kuptohem me ate ..........pra sa e shifni sipas mendimit tim eshte shume veshtire te takohesh me nje tip si une .qe si tip nuk i shpeton asgje qe shifet dhe kuptohet..qe tersia perbehet nga imtesit... pra thene nme nje fjal jane ato gjera te botes se mbrendeshme qe vrej qe ndoshta pa vetedije reflektohen ne pamjen e jashteme te atij qe shikoi- hahahah.eshte diqka e veshtir ,jo dhe shume e lehte ..por e akceptuar ..kjo jam une ..si jador


Mire i ke cek te gjithat shoqke,po a llogarit se bukuria e brendshme nuk pasqyrohet me ane e kepucave te pasterta,as me modelin e flokeve as qe truri ka lidhje me :biggrin: formen e kokes :biggrin: dhe se menquria e tij matet se - :biggrin: qysh ja spjegon buberrecit se si funkcionon televizori :biggrin:.........,hahahahahahahahahahahaha.

Nejse,mos ta zgjas komentin,besoj se me kupton,pikerisht ashtu siq une e kuptoj njesine e matjes tende te gjinise te kundert.........

turisti
20-04-13, 13:29
..primare asht mirembjatja e trupit pastaj retorika...e dikur kur ta shof qe flete ne veten e pare...baaaammmm bie prej listes:biggrin:... jane keto frekfentime siperfaqsore ndaj pacienteve,..ka edhe spuperior,gjentila:wink:


Patruesi zakonish folin me :biggrin: fshisen e rrymes :biggrin:,hahahahahahahahahahahahaha.

Alima
20-04-13, 14:48
...

Poqese qellon vera,
...pas parasysh se veres ka me teper pluhur sapo te bene levizjen e pare doemos do me bie ne sy pluhuri ,kuptohet vetvetiu kjo pune ... bilre bile edhe nje femij shume i vogel , apo thene ne dialekt kalamamama ..do e dinte kete renje ne sy!

Poqese qellon dimri,
... bora ! ... sikur te jemi ne viset e pazhvillluara ku hajnija nga pushtetaret ( psh PDK ) ..eshte shume e theksuar ... atehere ne munges te rendit dhe mirembajtjes do me binte ne sy lloqi ne rroba nga sperkatja pergjat te ecurit ...apo mos e bene Zot te kaloj nje nga veturaty luxoze te tyre prej qeveritareve te korruptuar ( psh Hasha me xhipin e tij ) ...

Per te gjitha tjera stinet,pra ,janar ,shkurt,mars prill dhe maj do deklarohem ne shkresen time vijuese ...n e te ardhmen

Duke ju deshiruar durim,deri atehere,mikja juaj ...
Alima :)Ps.SINQERITETI miq , sinqeriteti ,tjerat jane fare te parendesishme ...dhe kalimtare!

.

Kalimero
20-04-13, 14:53
...

Poqese qellon vera,
...pas parasysh se veres ka me teper pluhur sapo te bene levizjen e pare doemos do me bie ne sy pluhuri ,kuptohet vetvetiu kjo pune ... bilre bile edhe nje femij shume i vogel , apo thene ne dialekt kalamamama ..do e dinte kete renje ne sy!

Poqese qellon dimri,
... bora ! ... sikur te jemi ne viset e pazhvillluara ku hajnija nga pushtetaret ( psh PDK ) ..eshte shume e theksuar ... atehere ne munges te rendit dhe mirembajtjes do me binte ne sy lloqi ne rroba nga sperkatja pergjat te ecurit ...apo mos e bene Zot te kaloj nje nga veturaty luxoze te tyre prej qeveritareve te korruptuar ( psh Hasha me xhipin e tij ) ...

Per te gjitha tjera stinet,pra ,janar ,shkurt,mars prill dhe maj do deklarohem ne shkresen time vijuese ...n e te ardhmen

Duke ju deshiruar durim,deri atehere,mikja juaj ...
Alima :)


Ps.SINQERITETI miq , sinqeriteti ,tjerat jane fare te parendesishme ...dhe kalimtare!

.

pse be pu ren a pse pse kush put shtin me zor me rejten,:cool:, sinqeriteti nuk bjen un si si ta kshirsh, po bjen qaj dhoqi i kundrave ere pluhni :biggrin:

lovely
20-04-13, 21:00
Gjini

tipi engjellor
20-04-13, 21:03
tek femnat qka me bie ne sy...po thuani kah te i drejtojm keta te shkret hahhahaha

Kalimero
20-04-13, 21:04
tek femnat qka me bie ne sy...po thuani kah te i drejtojm keta te shkret hahhahaha

vete lluvicen ..

tipi engjellor
20-04-13, 23:26
vete lluvicen ..

nuk e pyes ate se llovica flet pa shije ne lidhje me kete ....nuk kam nevoje per keshilltar une hahhahah

Oqeani
20-04-13, 23:46
Gjini

http://losangeles.beforelastcall.com/_Global/img/articles/63_1.jpg

Oqeani
20-04-13, 23:50
Pa rrena, ēdo mashkull fillimin e te shiquarit e ka tek ...


http://www.coupdepouce.com/img/photos/biz/cdp/feutre-a-levres-410.jpg

Oqeani
20-04-13, 23:58
Femra ...

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS3i1q3mBAdXCFK-CNe4xXETouUcLuMeJe3RkVw72zsD2c34ewapg