PDA

View Full Version : Ē`mendoni kujt i lejohet interneti vetem beqareve apo te


violeta
26-04-04, 18:35
jepni mendimet e juaja do te deshiroja nje pergjigje reale flm :oops:

mickoja
29-04-04, 04:04
un mendoj se tč gjith kan tč drejt tč hyn nč internet beqar apo i martuar nuk shoh arsyje pse mos tč ken tč drejt?

Peja
29-04-04, 18:55
:roll: une mendoj qe te gjith kan drejta te hyn ne internet por kur esht njeri i martuar si vajzat mendoj edhe si mashkujt . duhet mi lon do sene sikur pershembull chatin e te tjera se nuk me kishte pelqy pershembur kur kisha qen i martuar me lon gruan ne chat mi njoftua ku me dit kend . po ne internet ka gjera te tjera jo veq chati. po ti qka mendon :?: :?: :?:

betimi_15
21-05-04, 14:45
Prej 4 vjeqarit e perpjet

qika_pr
21-05-04, 17:03
Interneti eshte per te gjithe por deri sa je beqar e ka lezetin ndryshe e kur martohesh nuk te duket edhe aq interesant ose nuk ki kohe ose nuk te terhjek
Une hy ne chat shpesh edhe kenaqem muhabet me njerezit por nuk me bene peshtypje me shum se me heret
Nganjeher behemi me shoqe shum veta edhe hyme edhe nguxim djem edhe shtyhemi se ciles i thon djemet fjal me te mira por rrall e bejme kete gje
Me shum internetin e perdori per informacione tani edhe jam regjistru ne kete forum edhe hy lexoj postimet nga fillimi deri ne fund dhe shkruaj ndonjeher

:lol:

markopollo
23-05-04, 18:47
varet qellimi i perdorimit te internetit por une mendoj nese merret me qellimit te plotesimit te nevojave fiziolofjike atehere duke pas parasyshe kohen dhe rrjedhat e jetes shqiptare atehere interneti ju nevojitet ma shume te martuarve ,kuptohet atyre qe jeta nuk ju eshte plotesuar aty ku ka pasur deshiren me te madhe keshtu qe jo qe do ti plotesohet me anen e internetit por do ti pakesohet mungesa ose do ti zavendesohet per pak kohe si kurim i nje plage ..............................

nitushe
09-09-04, 11:15
te gjithve ju lejohet qe psh. n'chat krejt te martun jane qe hyn

livoreka bicio
18-09-04, 17:29
interneti ju lejohet te gjithve po mar para sysh dhe nvaret se si shfrytezohet per pun,argetim,hobi,apo dashuri etj. ju pershendes.... :roll: :roll: :roll:

Gjumashja
30-10-04, 11:38
krejtve ju lejohet prej femijeve e deri te gjyshet :wink:

valmiri
04-11-04, 19:10
po une mendoj se jetojm ne demokraci
por secili ka te drejt te komunikoj ne suazat normale e jo jasht saj

qeqa&zana
05-11-04, 19:14
te gjithve

zana_e_maleve
07-11-04, 20:44
jepni mendimet e juaja do te deshiroja nje pergjigje reale flm :oops:

Ne internet mund te hyjne te gjithe por ju cka kuptoni me fjalen internet CHATIN a
edhe sikur chatin ta mendoni edhe aty kan te drejte me hy te gjithe, pse jo ,komunikimi nuk njeh kufi

mehas murtezani
13-11-04, 14:46
te hish en internet nuk dojn te thot se te jesh beqar apo i martu ajo eshte nje argetim dhe nji shoqerim me njerizt ne anen qeter dhe te komunikojsh deh ndidh qe te gjej ndonji beqar ndonji te fejoet me letra ku do qe te jet dhe te shkoj ne mergim

xxxx
17-11-04, 05:04
Pershendetje njehere te gjithve ketu qka keni marr pjes ne kete temė
Mire disa kan jep pergjigjje me hy, po amo me men e jo mu dalldis je hi ktu ne internet edhe tash qka te vjen shans me bo psh je i martum trus rri me gru e me fmi qka ke ajo pun me hi ktu e me rrejt femna me dal me to e me shku posht e nalt edhe me majt msheft qe ski njeri ne kete botė... po ashtu edhe per femna te martuara qka ke ajo pune per to allahile punt llug nshpi e fmija ka i qyrravet e tu lyp buk ajo ktu blla blla blla me kan si ai burr hunin mat mramt te dera e shpis babes vet ja kisha dhone se ska bes as te femnat ....se kam pa gjithqkaaa ... eh qka duhet me kan i-e meqem-e dit sodit se gjithqka ka te na shqiptar se ma dhelpen njerz se na ska qaty me sy e sheh edhe tban be se skesh une ... te na thojn ni fjal 99 dit i ka hajni e 1 dit hyqmeti veq kur te nxen i lan tonat ni drras ........ Ju Dua te gjithve po vetem men ju lutem se na shqiptaret jena sikur ajo ku... kur lshohet prej zingjirit qka tka per para qkyn edhe na ashtu tutum spo kena kohe shume edhe qka na del perpara se lshojna ..tungi

Kercovari
17-11-04, 09:19
Pershendetje njehere te gjithve ketu qka keni marr pjes ne kete temė
Mire disa kan jep pergjigjje me hy, po amo me men e jo mu dalldis je hi ktu ne internet edhe tash qka te vjen shans me bo psh je i martum trus rri me gru e me fmi qka ke ajo pun me hi ktu e me rrejt femna me dal me to e me shku posht e nalt edhe me majt msheft qe ski njeri ne kete botė... po ashtu edhe per femna te martuara qka ke ajo pune per to allahile punt llug nshpi e fmija ka i qyrravet e tu lyp buk ajo ktu blla blla blla me kan si ai burr hunin mat mramt te dera e shpis babes vet ja kisha dhone se ska bes as te femnat ....se kam pa gjithqkaaa ... eh qka duhet me kan i-e meqem-e dit sodit se gjithqka ka te na shqiptar se ma dhelpen njerz se na ska qaty me sy e sheh edhe tban be se skesh une ... te na thojn ni fjal 99 dit i ka hajni e 1 dit hyqmeti veq kur te nxen i lan tonat ni drras ........ Ju Dua te gjithve po vetem men ju lutem se na shqiptaret jena sikur ajo ku... kur lshohet prej zingjirit qka tka per para qkyn edhe na ashtu tutum spo kena kohe shume edhe qka na del perpara se lshojna ..tungi
Shoku XXX.
Tradhtija virtuale eshte nje kenaqsi me vete e pohuar edhe shkencerisht ne veqanti Chati ku me se shumti kyqen gra dhe burra te martuar,per te ndezur fantazmat seksuale,qe me pastaj kete kenaqsi te vene ne realitet.
Prandaj kyqja ne internet bile eshte e preferuar nga psikologet,ne veqanti per persona te cileve nga shkaqe te ndryshme u mungon fantazma.
Kenaquni te gjithe qe me mire te hekurosni fjalet pa paragjykime se do te ju bejen zarar.

Mafiozi
17-11-04, 14:13
Nuk besoj qe forumi esht nje agjenci matrimoniale...

Jem ketu per shum gjera, edhe te martuarit kan drejt me bisedu
si ne , normal esht kjo... Po edhe nese na pelqen ndonje anetar,
pse mos me njoftu :? kusha na pengon qy :arrow:

Edhe gjyshja ime do te behet anetare, po ka qef me bisedu me rinijen...eee :!:

:wink: 8)

Barbaroza
17-11-04, 14:41
Mafiozi,biseda po,por ajo shpejt mund te shenderrohet ne simpati e besa ne fund edhe ne dashuri.Per ate s'jam qe te martuarit te hyjne ne chate te ndryshme,po le bre pashe mamin :wink:

Mafiozi
17-11-04, 15:15
Mafiozi,biseda po,por ajo shpejt mund te shenderrohet ne simpati e besa ne fund edhe ne dashuri.Per ate s'jam qe te martuarit te hyjne ne chate te ndryshme,po le bre pashe mamin :wink:

Ok Barbaroza esht mendimi yt e respektoj..
Po un jam ende beqar nuk mundem ti kuptoj si duhet, te martuarit
edhe mendoj qe duhet te jen te fort moj, jan te martuar, nuk duhet
me leshu veten per me shum se bisedime qy... besoj qe me kupton

E di shum mir perqka mendon ashtu :lol: , mendon mir, te kuptoj...

:wink: 8)

Barbaroza
17-11-04, 15:19
Me vjen mire qe me kuptove Mafiozi sepse vertete kam degjuar per raste kur burra te bartuar jane paraqitur beqar dhe kane genjyer vajza te reja dhe bile jane takuar me to.Per kete shkak jam kunder,por ec e ndaloji,eshte gje e pandaluar kjo, sepse, po te ishte ne doren time do te veproja ndryshe!

Mafiozi
17-11-04, 15:37
Me vjen mire qe me kuptove Mafiozi sepse vertete kam degjuar per raste kur burra te bartuar jane paraqitur beqar dhe kane genjyer vajza te reja dhe bile jane takuar me to.Per kete shkak jam kunder,por ec e ndaloji,eshte gje e pandaluar kjo, sepse, po te ishte ne doren time do te veproja ndryshe!

Me vjen shum keq per keto gjera qe kan ndodh, mendoj se jan njerz
te keq ata qe veprojn ashtu... mendimet e mija kan vler per njerzet e kuptueshem e te drejt, sa i perket atyre idiotav mendimet e mija jan shum me te thekshme dhe nuk i perkrahi fare,
te kunderten, I URREJ :twisted:

Mendoj se me kupton...
Me respekt per ty Barbaroza 8) :wink:

Kercovari
17-11-04, 17:19
Mafiozi,biseda po,por ajo shpejt mund te shenderrohet ne simpati e besa ne fund edhe ne dashuri.Per ate s'jam qe te martuarit te hyjne ne chate te ndryshme,po le bre pashe mamin :wink:
Bash mire Barbaroza
Mire eshte kure duhen njerzit.Dashurija eshte vetem nje virus kohor qe te ben pak ashum te semure,pak edhe telashe nese je i martuar,por jo edhe virus vdekjeprures.
Hajt le te rroje dashurija!.

xxxx
18-11-04, 07:46
TI KORCOVARI ... ti ja paske nis qitash shokut me kto sene e spo dishe sen hajt se kur mushesh me ksi sene tbin men fjalt e mija po qfar mu knaq ej grat e burrave ktu me e dal posht e nalt me burra te huj..... ky sen osht bre vlla me fol mu knaq me kalu kohen e jo me menu keq e ma keq me bo me dal grat emartume edhe burrat e martume ne takime me tjer kjo osht mir a ???? valla men per ni pishtole haahahh

Barbaroza
18-11-04, 10:00
Mafiozi,biseda po,por ajo shpejt mund te shenderrohet ne simpati e besa ne fund edhe ne dashuri.Per ate s'jam qe te martuarit te hyjne ne chate te ndryshme,po le bre pashe mamin :wink:
Bash mire Barbaroza
Mire eshte kure duhen njerzit.Dashurija eshte vetem nje virus kohor qe te ben pak ashum te semure,pak edhe telashe nese je i martuar,por jo edhe virus vdekjeprures.
Hajt le te rroje dashurija!.

Jo pak telashe Kercovari,por mendoj se mund te jete vdekjeprures sepse ndjenjat mund te lindin dhe forcohen pa e hetuar ne dhe pastaj ec e ndalu!

Kercovari
18-11-04, 10:15
TI KORCOVARI ... ti ja paske nis qitash shokut me kto sene e spo dishe sen hajt se kur mushesh me ksi sene tbin men fjalt e mija po qfar mu knaq ej grat e burrave ktu me e dal posht e nalt me burra te huj..... ky sen osht bre vlla me fol mu knaq me kalu kohen e jo me menu keq e ma keq me bo me dal grat emartume edhe burrat e martume ne takime me tjer kjo osht mir a ???? valla men per ni pishtole haahahh
Po XXXX
Kercovari kur ka linde ka linde duke qeshur,prandaj mereni keto shkrime vetem humor.
Grate shqiptare nuk jen aq te pamoralshme te dashurohen ne internet,por edhe nese ndodh:Sa e embel kjo dashuri!

Kercovari
18-11-04, 10:23
Mafiozi,biseda po,por ajo shpejt mund te shenderrohet ne simpati e besa ne fund edhe ne dashuri.Per ate s'jam qe te martuarit te hyjne ne chate te ndryshme,po le bre pashe mamin :wink:
Bash mire Barbaroza
Mire eshte kure duhen njerzit.Dashurija eshte vetem nje virus kohor qe te ben pak ashum te semure,pak edhe telashe nese je i martuar,por jo edhe virus vdekjeprures.
Hajt le te rroje dashurija!.

Jo pak telashe Kercovari,por mendoj se mund te jete vdekjeprures sepse ndjenjat mund te lindin dhe forcohen pa e hetuar ne dhe pastaj ec e ndalu!
Po edhe nese ndodhe,une s“do te ndalesha bazuar ne ate temen qe kemi pasur ketu ne forum"Burri i mire shtate gra"a ndoshta s`eshte i afte edhe per nje.Tek e fundit dashurija ka krijuar njerzimin,le te i ndodhe edhe gruas s`ime.Haaaaaaaahaa!.

Murgesha
18-11-04, 21:07
Nc, nc, nc, edhe kjo gajle ju paska rrokė, se mos gratė po dashurohen nė internet????? :shock: :shock:

Barbaroza
18-11-04, 21:21
Nc, nc, nc, edhe kjo gajle ju paska rrokė, se mos gratė po dashurohen nė internet????? :shock: :shock:

Jo moj cfare gajle,Kercovari po pajtohet bile me kete gje :lol: :lol:

Kercovari
18-11-04, 22:34
Nc, nc, nc, edhe kjo gajle ju paska rrokė, se mos gratė po dashurohen nė internet????? :shock: :shock:

Jo moj cfare gajle,Kercovari po pajtohet bile me kete gje :lol: :lol:

Pse jo?
A shtiremi para gjith botes se jemi demokrat,e kurre jen ne pyetje grate stalinokrate.Vetem keshtu ecet perpara?.

Murgesha
18-11-04, 22:44
Nc, nc, nc, edhe kjo gajle ju paska rrokė, se mos gratė po dashurohen nė internet????? :shock: :shock:

Jo moj cfare gajle,Kercovari po pajtohet bile me kete gje :lol: :lol:

Pse jo?
A shtiremi para gjith botes se jemi demokrat,e kurre jen ne pyetje grate stalinokrate.Vetem keshtu ecet perpara?.


Kėrēovari a po rri rehat a ja dhashė njė mėsim tė mirė gruas tėnde???
Mė shpejt se telefonin nė dorė e kam me thirrė. :wink:

Kercovari
18-11-04, 23:13
Nc, nc, nc, edhe kjo gajle ju paska rrokė, se mos gratė po dashurohen nė internet????? :shock: :shock:

Jo moj cfare gajle,Kercovari po pajtohet bile me kete gje :lol: :lol:

Pse jo?
A shtiremi para gjith botes se jemi demokrat,e kurre jen ne pyetje grate stalinokrate.Vetem keshtu ecet perpara?.


Kėrēovari a po rri rehat a ja dhashė njė mėsim tė mirė gruas tėnde???
Mė shpejt se telefonin nė dorė e kam me thirrė. :wink:
Ketu e kam pas shpine,prej Pc-se tjeter shfleton forumin,po me shume e gjene ne MSN.
Jemi demokrat Murgesha valla!

Murgesha
18-11-04, 23:32
Nc, nc, nc, edhe kjo gajle ju paska rrokė, se mos gratė po dashurohen nė internet????? :shock: :shock:

Jo moj cfare gajle,Kercovari po pajtohet bile me kete gje :lol: :lol:

Pse jo?
A shtiremi para gjith botes se jemi demokrat,e kurre jen ne pyetje grate stalinokrate.Vetem keshtu ecet perpara?.


Kėrēovari a po rri rehat a ja dhashė njė mėsim tė mirė gruas tėnde???
Mė shpejt se telefonin nė dorė e kam me thirrė. :wink:
Ketu e kam pas shpine,prej Pc-se tjeter shfleton forumin,po me shume e gjene ne MSN.
Jemi demokrat Murgesha valla!

Qy, qy lėre demokracinė Kėrēovari. :arrow: :wink:
Paj shyqyr nėn njė lėkurė qenkemi.
Ha, ha, haaaaaaaaaaaa po e din nashta ku e kam fjalėn.

Kercovari
19-11-04, 08:48
Nc, nc, nc, edhe kjo gajle ju paska rrokė, se mos gratė po dashurohen nė internet????? :shock: :shock:

Jo moj cfare gajle,Kercovari po pajtohet bile me kete gje :lol: :lol:

Pse jo?
A shtiremi para gjith botes se jemi demokrat,e kurre jen ne pyetje grate stalinokrate.Vetem keshtu ecet perpara?.


Kėrēovari a po rri rehat a ja dhashė njė mėsim tė mirė gruas tėnde???
Mė shpejt se telefonin nė dorė e kam me thirrė. :wink:
Ketu e kam pas shpine,prej Pc-se tjeter shfleton forumin,po me shume e gjene ne MSN.
Jemi demokrat Murgesha valla!

Qy, qy lėre demokracinė Kėrēovari. :arrow: :wink:
Paj shyqyr nėn njė lėkurė qenkemi.
Ha, ha, haaaaaaaaaaaa po e din nashta ku e kam fjalėn.
Natyrisht se po!.

Barbaroza
19-11-04, 12:01
S'ka dert se jane veq fjale gratis keto dhe askush nuk kerkon pergjegjesi :wink:

Kercovari
19-11-04, 12:16
S'ka dert se jane veq fjale gratis keto dhe askush nuk kerkon pergjegjesi :wink:
Nese mendon per pergjegjsin individuale po! Per ate kolektive ketu as qe behet fjale,perderisa eshte e drejte e cdo kujt te shprehe mendimin po qofshin ato edhe fjal gratis.

Barbaroza
19-11-04, 12:42
S'ka dert se jane veq fjale gratis keto dhe askush nuk kerkon pergjegjesi :wink:
Nese mendon per pergjegjsin individuale po! Per ate kolektive ketu as qe behet fjale,perderisa eshte e drejte e cdo kujt te shprehe mendimin po qofshin ato edhe fjal gratis.

Natyrisht se ashtu mendova(per individualen) :wink:

Kercovari
19-11-04, 13:08
S'ka dert se jane veq fjale gratis keto dhe askush nuk kerkon pergjegjesi :wink:
Nese mendon per pergjegjsin individuale po! Per ate kolektive ketu as qe behet fjale,perderisa eshte e drejte e cdo kujt te shprehe mendimin po qofshin ato edhe fjal gratis.

Natyrisht se ashtu mendova(per individualen) :wink:
Jetojme ne nje kohe ku njerzimi eshte i rrethuar me brenga te cilat shkaktojne edhe momente stresi,dhe nese cdo fjale te nje individi me si do qofte ajo,e mire apo e keqe e pervetsoni,shkaktoni vetes emocione te pa nevojshme,gje qe duhet cdo njeri te pyes veten,ku mbeti pergjegjsija.dhe te thoni vetes ndal!
Kjo vlene te thuhet edhe per mua.

Mafiozi
19-11-04, 22:32
Menyra me e mir me ruajtur nje shoqeri esht me qen
i drejt dhe i sinqert... edhe pse mundet me qen veshtir
ndonjeher, me koh shihen keto kualitete...

:wink:

Gjumashja
17-12-04, 10:04
per mendimin tim krejtve ju lejohet prej A-ZH :wink:

lazdrani
17-12-04, 11:14
per mendimin tim krejtve ju lejohet prej A-ZH :wink:
Bukure ke fole :wink:

Gjumashja
17-12-04, 11:46
per mendimin tim krejtve ju lejohet prej A-ZH :wink:
Bukure ke fole :wink:

:lol: :lol: tenkju

DEA
17-12-04, 14:21
te gjithe atyre qe dine ta perdorin

Murgesha
17-12-04, 14:28
Tė gjithė atyre qė kanė njė Kompjuter dhe rrjetin. :wink:

Agroni22
19-12-04, 14:14
interneti i lejohet ati qe din me punu me to shume thjeshta

Gentiani
19-12-04, 20:11
Sė shpejti do tė fillohet me selektimin e tė martuarėve dhe beqarėve nė Internet. Tė martuarėve ju lejohet hyrja pasi ti kenė kryer punėt e shtėpisė edhe atė mė sė shumti deri nė ora 22.00 tė mbrėmjes. Pasa asaj kohe mbyllen gjitha porten e kyējes nė Forum. Ata qė kanė mbetur pas kėsaj ore duke u sjellur nė botėn e internetit do tė dėbohen me ēkyqje nga rrjeti. :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
19-12-04, 20:31
Sė shpejti do tė fillohet me selektimin e tė martuarėve dhe beqarėve nė Internet. Tė martuarėve ju lejohet hyrja pasi ti kenė kryer punėt e shtėpisė edhe atė mė sė shumti deri nė ora 22.00 tė mbrėmjes. Pasa asaj kohe mbyllen gjitha porten e kyējes nė Forum. Ata qė kanė mbetur pas kėsaj ore duke u sjellur nė botėn e internetit do tė dėbohen me ēkyqje nga rrjeti. :lol: :lol: :lol: :wink:

E beqaret,deri ne sa ora kane afat :?: :lol: :lol: :lol:

Gentiani
19-12-04, 20:39
Sė shpejti do tė fillohet me selektimin e tė martuarėve dhe beqarėve nė Internet. Tė martuarėve ju lejohet hyrja pasi ti kenė kryer punėt e shtėpisė edhe atė mė sė shumti deri nė ora 22.00 tė mbrėmjes. Pasa asaj kohe mbyllen gjitha porten e kyējes nė Forum. Ata qė kanė mbetur pas kėsaj ore duke u sjellur nė botėn e internetit do tė dėbohen me ēkyqje nga rrjeti. :lol: :lol: :lol: :wink:

E beqaret,deri ne sa ora kane afat :?: :lol: :lol: :lol:

Pėr beqaret mbetet koha e pakufizuar 24 orė online :lol: :lol: :wink: Ajo ėshtė pėr t`ua pasur lakmi beqareve jetėn pa kufizime dhe obligime :lol: :lol: :lol:

uliksi31
19-12-04, 20:45
I ftoj te gjithe te martuarit te bejm nje mbledhje urgjente,se kta beqarte po ne "planifikojn" ndonje sherr.
Murgeshe a njive :lol: Mos besh dicka si me shpejt mos vet se nje dreq :shock: po zihet ktu :lol: Jaa na hjek zi me gra/burra ne shpi edhe beqart ne kan vu syrin :( Qeshtu fillon depression,anxity besa edhe panic attack :lol: Po nje shishe me prozac po e vendosi qetu qe te kompjuteri :shock:

Murgesha
19-12-04, 22:36
Sė shpejti do tė fillohet me selektimin e tė martuarėve dhe beqarėve nė Internet. Tė martuarėve ju lejohet hyrja pasi ti kenė kryer punėt e shtėpisė edhe atė mė sė shumti deri nė ora 22.00 tė mbrėmjes. Pasa asaj kohe mbyllen gjitha porten e kyējes nė Forum. Ata qė kanė mbetur pas kėsaj ore duke u sjellur nė botėn e internetit do tė dėbohen me ēkyqje nga rrjeti. :lol: :lol: :lol: :wink:


Protestoj.
Beqarve duhet me ju pėrkufizu tė drejtėn e nettit gjer nė ora 22. E pastaj duhet tė dalin prej netti pėr tė gjet dikend e me u martu.
Tė martuarve liri.
Netti shpėtim pėr tė martuarit, robėri pėr beqarėt.

DEA
19-12-04, 22:38
Sė shpejti do tė fillohet me selektimin e tė martuarėve dhe beqarėve nė Internet. Tė martuarėve ju lejohet hyrja pasi ti kenė kryer punėt e shtėpisė edhe atė mė sė shumti deri nė ora 22.00 tė mbrėmjes. Pasa asaj kohe mbyllen gjitha porten e kyējes nė Forum. Ata qė kanė mbetur pas kėsaj ore duke u sjellur nė botėn e internetit do tė dėbohen me ēkyqje nga rrjeti. :lol: :lol: :lol: :wink:


Protestoj.
Beqarve duhet me ju pėrkufizu tė drejtėn e nettit gjer nė ora 22. E pastaj duhet tė dalin prej netti pėr tė gjet dikend e me u martu.
Tė martuarve liri.
Netti shpėtim pėr tė martuarit, robėri pėr beqarėt.

Ha ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bravo ej, ej ju beqart hajtni te ju marton baba se sjeni ju per shkolle na thojke profesori i historis ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Drenicaki
19-12-04, 23:42
Hajdeni pra beqaret e forumit po ju martoi te gjithave e keshtu e mbyllim faqen e beqarve e mu me bie me se miri me gjithė keto gra qe dijn me perdor kompjuterin me shtoht ekonomia e pasurohet shpija! hahahahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

turisti
22-12-04, 01:29
Beqareve, KURSESI.

TURISTI. :P

zemermiri
23-12-04, 15:32
Te martuarit keshtu e ashtu kane perkufizime te mjaftueshme ,lejoni ju lutem te pakten qe, per mes internetit te shijojne pak liri komunikimi .
TE PAMARTUARIT MUND TE MESOJNE SHUME NGA ATA.

turisti
23-12-04, 15:50
- zemermiri - i nderuar,

Une mendoj qe interneti i demton beqaret,sepse me shume i nevoitet praktika se interneti.Ne internet mundeni m'i mesue te gjithat - teoritikisht,por praktika eshte e pa anashkalueshme sepse me TEORIEN nuk mundeni me fjet... :wink:

Pershendetje,TURISTI.

DEA
23-12-04, 16:25
- zemermiri - i nderuar,

Une mendoj qe interneti i demton beqaret,sepse me shume i nevoitet praktika se interneti.Ne internet mundeni m'i mesue te gjithat - teoritikisht,por praktika eshte e pa anashkalueshme sepse me TEORIEN nuk mundeni me fjet... :wink:

Pershendetje,TURISTI.A ha ha ha Turisti a hahaha

turisti
23-12-04, 16:42
- zemermiri - i nderuar,

Une mendoj qe interneti i demton beqaret,sepse me shume i nevoitet praktika se interneti.Ne internet mundeni m'i mesue te gjithat - teoritikisht,por praktika eshte e pa anashkalueshme sepse me TEORIEN nuk mundeni me fjet... :wink:

Pershendetje,TURISTI.A ha ha ha Turisti a hahaha

po de,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahah: TEORI MOJ TEORI,OJ PRAKTI MOJ KU JE TI ???....

Murgesha
24-12-04, 12:42
- zemermiri - i nderuar,

Une mendoj qe interneti i demton beqaret,sepse me shume i nevoitet praktika se interneti.Ne internet mundeni m'i mesue te gjithat - teoritikisht,por praktika eshte e pa anashkalueshme sepse me TEORIEN nuk mundeni me fjet... :wink:

Pershendetje,TURISTI.

Tė mbėshtes pikė pėr pikė Turist.
Ne tė martuarit po kemi nevojė pėr pak teori. :roll: :wink:

turisti
24-12-04, 12:45
- zemermiri - i nderuar,

Une mendoj qe interneti i demton beqaret,sepse me shume i nevoitet praktika se interneti.Ne internet mundeni m'i mesue te gjithat - teoritikisht,por praktika eshte e pa anashkalueshme sepse me TEORIEN nuk mundeni me fjet... :wink:

Pershendetje,TURISTI.

Tė mbėshtes pikė pėr pikė Turist.
Ne tė martuarit po kemi nevojė pėr pak teori. :roll: :wink:

UNE NUK JAM i martuar,aaaaakommmmmaaaaa,po luftoj me teorien,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah. :wink:

Murgesha
24-12-04, 12:45
- zemermiri - i nderuar,

Une mendoj qe interneti i demton beqaret,sepse me shume i nevoitet praktika se interneti.Ne internet mundeni m'i mesue te gjithat - teoritikisht,por praktika eshte e pa anashkalueshme sepse me TEORIEN nuk mundeni me fjet... :wink:

Pershendetje,TURISTI.

Tė mbėshtes pikė pėr pikė Turist.
Ne tė martuarit po kemi nevojė pėr pak teori. :roll: :wink:

UNE NUK JAM i martuar,aaaaakommmmmaaaaa,po luftoj me teorien,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah. :wink:

E gruaja.....

turisti
24-12-04, 12:48
...me praktiken,llogjikisht,hahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:

Murgesha
24-12-04, 12:51
...me praktiken,llogjikisht,hahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o dreqoooooooooooo po ku po i merr kėto fjalė??? Thotė njeri se i mban nė gjepa e i nxjerr simbas nevojės.

turisti
24-12-04, 12:53
...me praktiken,llogjikisht,hahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o dreqoooooooooooo po ku po i merr kėto fjalė??? Thotė njeri se i mban nė gjepa e i nxjerr simbas nevojės.

Jo,por simbas SITUATES,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
05-02-05, 13:22
...me praktiken,llogjikisht,hahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahah. :wink:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa o dreqoooooooooooo po ku po i merr kėto fjalė??? Thotė njeri se i mban nė gjepa e i nxjerr simbas nevojės.

Jo,por simbas SITUATES,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Kujdes shoki mos te del situata jasht kontrollit,edhe pse nuk dyshoj ne aftesit e tua.haahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahah!

Mafiozi
08-02-05, 13:16
Inerneti nuk ka as mosh as gjini.
Gjith jem te lir ne veprat tona.

Vetem mundem me than qe rinija duhet te ruhen ne internet, se ka
gjithqka dhe duhet me pas eksperienc ne relacionet dhe disa gjera,
per mos me perjetu gjera te dobeta qe interneti mundet me i sjell.:wink:

NobodysFool
08-02-05, 17:17
Interneti esht per krejt njeri, riniat, pleqt, fukarat, pasunikat, beqarat edhe martum. Problemi esht kur njeri bon tjeteri person ne net. Ken qef me ndrushu veten. Njeri fukara po tregon jan pasur. Njeri martum po thot esht beqar. Kur je ne net, mos haro kush je. Be Yourself.

Maca
08-02-05, 17:32
NobodysFool be yourself edhe be you... :wink: Mir ke fol a...

NobodysFool
08-02-05, 19:14
flm maca per mirkuptim.

Maca
08-02-05, 21:25
NobodysFool :wink:

Gjumashja
09-02-05, 15:12
kejtve pa gjini rac mosh hahahaha

Murgesha
30-06-06, 13:01
Valla pėr momentin mė sė shumti po ju duhet tė martuarve dhe tė papunėve.

Ku me e mbytė more kohėn pos nė internet. :biggrin: :biggrin:

halla e madhe
30-06-06, 17:54
jepni mendimet e juaja do te deshiroja nje pergjigje reale flm :oops:


A po u deshka me rregulla dhe status te perdoret interneti a?!!!Ma kujtove kohen e televizonit para 40 viteve thojshin plakat_"Femijte edhe nuset s'duhet me shiqu se eshte marre,e burrat ska gajle"..hahahahaha:biggrin:

Drinni
30-06-06, 18:20
Valla pėr momentin mė sė shumti po ju duhet tė martuarve dhe tė papunėve.

Ku me e mbytė more kohėn pos nė internet. :biggrin: :biggrin:


Hahahaha te martuarve dhe te papunėve ! mir kish me kan ashtu, po ēka me ba qe te martuarve pa gra dhe atyre qe punojn shum e sju del koh per gjėra tjera, po u duhet ma se shumti ky viran.

Burri i vertet eshte i martuar ose punon shum po nin Gili e thot "kurgja me veteeeee ske me marr"

Pershnetjeeee.

Zero Cool
03-07-06, 10:11
Hajgare po boni a ? Me i leju vetem te pamartaurit ketu a ? Ky forum i kish pas vetem nja 5-6 anetare pra qy :P

LABI
05-07-06, 12:07
Kjo varet se si konceptualizon Internetin , si njera nga format e mundura te komunikimit masiv ne jeten bashkekohore ...
Konsideroj qe interneti eshte nje mundesi modulare , ku ne t'njejten kohe i ke ne dispozicion te gjitha format e mundshme te permbajtjeve mediale .
Tek e fundit , personat qe miren me kete veprimtari , nepermjet sherbimeve qe ofrojne... materializojne, perfitojne....Ndersa sa i perket mundesive te konsumimit te permbajtjeve mediale ( cofshin ato shkembime e-maili , chati , apo cfaredo forme qe ka karakter defrimi) tek shfrytezuesi reflekton coft ne menyre direkekte apo indirekte . Nepermjet promocioneve/reklamave , propagandave mediale ...

Vin-Diesel
09-07-06, 17:47
jepni mendimet e juaja do te deshiroja nje pergjigje reale flm :oops:

Nuk e di simbas meje ...secili Beqar ka te drejt te hyj ne Internete pa marr parasysh moshen !
Per persona e Martuar mund te hyjn vete ata qe e perdorin ne menyr Korrekte, dikush per pune per shoqeri per gjdo gje vetem jo me e tradhtu Graun apo Burrin !

gjimnazistja
15-07-06, 22:54
per mendimin time c'do kush ka detyrat e veta dhe ai e din se per qfar hyn per pun personale ose per shoqeri dihet interneti nuk eshte as imi e as i te tjerve qe te themi se i takon beqareve e dikujt tjeter.Kjo eshte kjo as kush nuk mund te ndaloj te drejtat tona perveq vetes tone........:smile:

Vin-Diesel
19-07-06, 18:26
More edhe nese je ka mbush Zoti ate mende, qafen e theft se ska kush qe e ndal ...nese ja ndal Internetin ne mbremje duhet me flejt me dy jastek e dy Jorgana...keshtu qe ma mire te gjitha te lejuara!
Nuk mendoj qer eshte e arsyeshme ti ndalohet Int dikuj....secili Mashkull gruan e ka afer ka qejf mu perzi edhe ne Livadhe te huaja, Femrat e shkreta pa sherri ka fal Zoti hahaha ....
Njo porosi per Gruan time.....Matu du her e fol njeher,ru se gabon me dy mende mu martu me mua, ma mire e ki lufto per qata qe e ke dasht !Pak po e perzij me hajgare por shpresoj se nuk e kam tepruar !

gjimnazistja
20-07-06, 17:51
More edhe nese je ka mbush Zoti ate mende, qafen e theft se ska kush qe e ndal ...nese ja ndal Internetin ne mbremje duhet me flejt me dy jastek e dy Jorgana...keshtu qe ma mire te gjitha te lejuara!
Nuk mendoj qer eshte e arsyeshme ti ndalohet Int dikuj....secili Mashkull gruan e ka afer ka qejf mu perzi edhe ne Livadhe te huaja, Femrat e shkreta pa sherri ka fal Zoti hahaha ....
Njo porosi per Gruan time.....Matu du her e fol njeher,ru se gabon me dy mende mu martu me mua, ma mire e ki lufto per qata qe e ke dasht !Pak po e perzij me hajgare por shpresoj se nuk e kam tepruar !

EPO te te rroj gruaja me jet ta kesh shpresoj mos te te hyj ta lexoj kete se mbase ateher ka per te te dashtur me shum hehehe:biggrin:

Vin-Diesel
21-07-06, 17:48
EPO te te rroj gruaja me jet ta kesh shpresoj mos te te hyj ta lexoj kete se mbase ateher ka per te te dashtur me shum hehehe:biggrin:

Amin Amin ...edhe y te Rrnoft Burri e te dekt Vjehrra !

Krryli_uk
21-07-06, 21:00
me fal po tema jote me duhet te them eshte e killavte bre
a me hy a mos me hy ne internet (beqar apo i martum. plak apo plake)qfare debatimi i complikum,hehehee
mos bo te lutem ksi teme ne te ardhmen/
ndash hin ndash mos hi vetem shiko a ki pare me pague interneting..

emine
18-05-08, 09:25
prifti e hoxha po hyne ,femijte 5 vjeqar,qka koka aq tragjike me hy i martuni ne net,,,qfare teme hahhahhaahhahhhaahhah ,,,mu martu u deshta niher me vet a ta qeli netin:P

Murgesha
18-05-08, 12:57
prifti e hoxha po hyne ,femijte 5 vjeqar,qka koka aq tragjike me hy i martuni ne net,,,qfare teme hahhahhaahhahhhaahhah ,,,mu martu u deshta niher me vet a ta qeli netin:P


Ha,hahahahahahahahahh Emine.
Pėr ēdo rast pyete edhe, a ta pėrdorė nėna internetin nė shtėpi, se ėshtė rrezik me tė qėllu vjehrra internetiste e stė lėshon kurr rradhė...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

emine
18-05-08, 13:01
Ha,hahahahahahahahahh Emine.
Pėr ēdo rast pyete edhe, a ta pėrdorė nėna internetin nė shtėpi, se ėshtė rrezik me tė qėllu vjehrra internetiste e stė lėshon kurr rradhė...http://dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif


ishalla so vejushk,se shkoqet ka lyp asishne ne net hahhahhahahhahahhahhaahhah,ani more bahemi shoqe hyme dyjat bashk e bojna me rend;););)

Murgesha
18-05-08, 13:07
ishalla so vejushk,se shkoqet ka lyp asishne ne net hahhahhahahhahahhahhaahhah,ani more bahemi shoqe hyme dyjat bashk e bojna me rend;););)


Zor u ba me qenė i martum nė ditė tė sodit, pak me kqyrė ka neti po tė thojnė po lyp mu asish, ani mo si vejushkė, o ska kush qė tė lan se nuk je hi veq pėr me lyp me asish.....

emine
18-05-08, 13:27
Zor u ba me qenė i martum nė ditė tė sodit, pak me kqyrė ka neti po tė thojnė po lyp mu asish, ani mo si vejushkė, o ska kush qė tė lan se nuk je hi veq pėr me lyp me asish.....

po rri pa martu bijo s'ma nxi per te madhe kush se pi hi ne net gagaggaggagaggagaggag,,,,,,,,,,,

teutaA
20-05-08, 02:55
varet nga arsyeja

mos harroni se interneti eshte deti

Wolf
20-05-08, 12:20
Interneti eshte nje Bot Komunikimi secilit njeriu i lejohet

Secili e ka at Komunikimin e vet ( Dikush bisedon me te afermit e vet, Dikush me gjet dashni , dikush sende tjera e kshtu )

Interneti esshte per Pleq e t`ri

SheTa
20-05-08, 12:23
Mendoj Se Interneti (nuk eshte Local area connection Per Beqar Se'ka limit Beqar a'po t'martun t'ri apo te vejter ... :) Interneti sherben per te gjitha moshat :) qe nga femit deri te pleqet :) qdo kush mundet ta gjen veten diku qe i duhet :)

Ky eshte mendimi im..

Naki
20-05-08, 13:19
Interneti si medium Informativ,Komunikiues ėshtė bėrė nevojė e pėrditshėme nė shumė sfera tė jetės.
Jetojmė nė njė kohė ku zhvillimet globale janė aq tė lidhura ,komplekse dhe domosdoshmėria pėr internet ėshtė e pa evitueshėme.

Tė gjitha gjeneratave *pa marrė parasysh gjinin,moshen statusin social *nė pėrpjestim tė moshės,mendojė nė fėmijėt nėn moshen 16 vjeqare duhet interneti tė ketė kufizime kohore dhe pedagogjike.

teutaA
20-05-08, 19:19
po more interneti nuk perdoret veq per komunikim chat forum apo ku ta di un po qe psh sot mu dasht nje adres keshtu qe hyra ne google map edhe e gjeta e printova keshtu qe ska rrezik me humb rrugen

e nese mendoni vetem per komunikim ateher kujdes femijet

Prishtinasja_
14-07-09, 20:15
Nuk kisha ba tash dallime mbese statusit se njeriut por thjesht mendoj se interneti eshte nje gje qe eshte bere sot diēka i domosdoshem (komunikimi,lajmet,leximi, informata te ndryshme, etj.etj.)
Kurse tek ata qe jane te martuar mendoj se nuk duhet keqperdorur "liria" qe i eshte dhene nga partneri ! :smile:

shfletuesi_
14-07-09, 20:53
Nje njeri i martuar mendoj qe ka obligime edhe tjera familjare dhe s'ka aq kohe qe te miret me internet... Mire po mendoj edhe nese kohe ka nuk duhet qe ta egzagjeroj dhe ta keqperdor.... Ne shume qifte shkaku i internetit kan ardh grindje dhe ndoshta edhe ndarja prandaj sduhet lejuar qe intenreti t'jet shkas i zbehjes se dy te martuarve...

Urata
14-07-09, 21:16
Interneti si medium Informativ,Komunikiues ėshtė bėrė nevojė e pėrditshėme nė shumė sfera tė jetės.
Jetojmė nė njė kohė ku zhvillimet globale janė aq tė lidhura ,komplekse dhe domosdoshmėria pėr internet ėshtė e pa evitueshėme.

Tė gjitha gjeneratave *pa marrė parasysh gjinin,moshen statusin social *nė pėrpjestim tė moshės,mendojė nė fėmijėt nėn moshen 16 vjeqare duhet interneti tė ketė kufizime kohore dhe pedagogjike.


mendjeshendosh je...!

emine
14-07-09, 22:04
pse kure a dal ky far interneti ,ka shkru edhe statusi se kush e tek em hy a,aj hoxha e prifti po perballen me tundime te netit e njerzit tjer o krejt normale,,,,amo kjo kutija e shejtanit a ky far interneti ruhi se po ju del naj boks jasht monitorit kure te kqyrni cuallake:tongue:

thellenza
15-07-09, 16:59
Une mendoj se ju lejohet te gjitheve, pse jo, nese perdoret pa qellim te keq dhe ne kohe te kufizuar..!

rafet llapjani
22-07-09, 14:56
per mendimin tim krejtve ju lejohet prej A-ZH :wink:


E ka edhe zhlyyyyy atu qe lejohet oj gjumashe ahahahahahahahahaahhahaah

rafet llapjani
22-07-09, 15:05
pse kure a dal ky far interneti ,ka shkru edhe statusi se kush e tek em hy a,aj hoxha e prifti po perballen me tundime te netit e njerzit tjer o krejt normale,,,,amo kjo kutija e shejtanit a ky far interneti ruhi se po ju del naj boks jasht monitorit kure te kqyrni cuallake:tongue:


Emushk apaska qasi senesh ktu aaaaaaaaa ani cullak jo mazi prej sodit e anej po metsha
pa fjet ahahahahaahhahaah

teutaA
13-08-09, 22:42
qfar pyetje palidhje a ju lejohet interneti vetem beqarve e pa kuptimt kjo

Oqeani
13-08-09, 22:47
qfar pyetje palidhje a ju lejohet interneti vetem beqarve e pa kuptimt kjo


Eh, do te thote une mos te jem ketu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ( mire paske thene )

teutaA
13-08-09, 22:50
Eh, do te thote une mos te jem ketu http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif ( mire paske thene )

jojo nuk eshte pyetja per forum por per interent ne pergjisi ashtu po me duket:smile:

Zero Cool
21-11-11, 16:05
jepni mendimet e juaja do te deshiroja nje pergjigje reale flm :oops:

Veq beqarve de, pse a ka edhe te martum ne internet a? :tongue::biggrin:

Ardea
21-11-11, 16:09
hey, pse mos jau ka ble juve beqarve Babi internetin ?? ..un jam e martuar dhe gjat punes, hy ne internet dhe mirem qeshtu me forum palidhje me qu koh..per tjeter jam shum njeri serioz dhe as kur jam kon beqare se kam perdor internetin per njoftime e sene vene....esht shum gje e kjart, interneti esht per te gjeth, deri sa nuk keqperdoret :biggrin: Ps. burri esht natyrisht i informuar, asgje mas shpine ska, ho!

LuLjaa
21-11-11, 16:43
Ardea boll mire ke than pajtona me ty :P

Ardea
21-11-11, 16:47
Ardea boll mire ke than pajtona me ty :P

LuLe flm. per mbéshtetjen :smile: dhe mirkuptimin!

Virti
21-11-11, 16:50
per pyetjen e pakuptimte, pergjigjja eshte iluzore.

LuLjaa
21-11-11, 16:51
LuLe flm. per mbéshtetjen :smile: dhe mirkuptimin!


sps, s'di be Ardea prej asaj dite qe te pash m'ke pelqy dyqysh veē pse po folshe drejt,, qesi i kam qef unee :)

.. edhe sa per temen eshte bash ashtu qysh ka than Ardea
nuk eshte vetum per ata qe jan beqar/e

Zero Cool
21-11-11, 16:53
sps, s'di be Ardea prej asaj dite qe te pash m'ke pelqy dyqysh veē pse po folshe drejt,, qesi i kam qef unee :)

.. edhe sa per temen eshte bash ashtu qysh ka than Ardea
nuk eshte vetum per ata qe jan beqar/e

Lulja pi shpalle dashuri njones ahahahhahaa
ncuks, interneti osht vetem per beqare!

Ardea
21-11-11, 17:02
LuLe flm. per energjiné positive :biggrin: gjethashtu me ke pelqyer prej takimit te par ne forum heeheh :biggrin: (pa hajgare, edhe un i qmoj njerzt e drejt) te shtremtit s'ja vlen mi format hiq!
Dhe sa mos me dal nga thema, Interneti esht per krjet !

LuLjaa
21-11-11, 17:02
Lulja pi shpalle dashuri njones ahahahhahaa
ncuks, interneti osht vetem per beqare!


Kukuu mos e baft Zoti me ba ksi sene une qyy
ama keshtu si femen e mire apo gru qysh me than, se e martune ish kjo ,, ish shume e mire ne muhabet,,, mos mi merr fjalt me bisht se hmm :D


.. edhe se ki mire ti, se edhe t'martun ban me hi per ton eshte net..

LuLjaa
21-11-11, 17:04
LuLe flm. per energjiné positive :biggrin: gjethashtu me ke pelqyer prej takimit te par ne forum heeheh :biggrin: (pa hajgare, edhe un i qmoj njerzt e drejt) te shtremtit s'ja vlen mi format hiq!
Dhe sa mos me dal nga thema, Interneti esht per krjet !


.. qe dee hahahahahaa

qyre po na keqkuptojn gjinja :D

Dallandyshja_718
21-11-11, 17:06
Ooo ju beqart "e pashpirte" (Lulja dhe Zero_Cool) apo doni me e lane forumin e shkrete a?:biggrin:

LuLjaa
21-11-11, 17:08
Ooo ju beqart "e pashpirte" (Lulja dhe Zero_Cool) apo doni me e lane forumin e shkrete a?:biggrin:


Joo as njet se kam, ani bash tashh qe don me ma gjet ni djal ( burr ) pe la,, ncukk kurr hahahaaaa

Zero Cool
21-11-11, 17:11
Ooo ju beqart "e pashpirte" (Lulja dhe Zero_Cool) apo doni me e lane forumin e shkrete a?:biggrin:

eh pra keshtu: interneti i lejohet vetem beqareve dhe malsoreve :biggrin:

Zero Cool
21-11-11, 17:12
Joo as njet se kam, ani bash tashh qe don me ma gjet ni djal ( burr ) pe la,, ncukk kurr hahahaaaa

a don me ta gjete nje DJAL apo nje BURRE ? :biggrin:

Ardea
21-11-11, 17:14
LuLe, ta gjoj un njo me viz si dush hahah..mos i beso zc se krejt te njejt jan hoonde! :biggrin:

LuLjaa
21-11-11, 17:16
a don me ta gjete nje DJAL apo nje BURRE ? :biggrin:


Djal, ama qashtu e thash se, thash mos po menon Dallandyshja qe po i tham per djal t'vetin hahaaaa

LuLjaa
21-11-11, 17:18
LuLe, ta gjoj un njo me viz si dush hahah..mos i beso zc se krejt te njejt jan hoonde! :biggrin:


... perpara shume kam qef nja me viz me gjet, po tash s'kam qef se merzitna ma shume per nanen dhe baben :)

Po kismetit si dihet nashta edhe ajo um gjan,, ee ZC s'du me ma gjet se s'ma din qefin ky :D

Murgesha
21-11-11, 18:28
Ja si tė na a nalin internetin neve tė marturve bahet puna mos vet, nuk kemi qysh martohemi mė... :biggrin:

lazdrani
21-11-11, 18:55
Ja si tė na a nalin internetin neve tė marturve bahet puna mos vet, nuk kemi qysh martohemi mė... :biggrin:


Haaaaaaaaaaa,po ah nga sot ska ma internet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifMos me ba gjeloz!!!

Murgesha
21-11-11, 19:04
Haaaaaaaaaaa,po ah nga sot ska ma internet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifMos me ba gjeloz!!!


Simpati mos tė lutem, vetėm edhe sonte po hyjmė e mo po e bajmė me be ha,haahahahahahah

Zero Cool
21-11-11, 19:15
Simpati mos tė lutem, vetėm edhe sonte po hyjmė e mo po e bajmė me be ha,haahahahahahah

Haaaaaaaaaaa,po ah nga sot ska ma internet http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gifMos me ba gjeloz!!!

Hajt tash kallxoni qka ju vyen juve inteneti? Qeto fjale keni mujt me ja thon njani qetrit hiq pa internet qy :tongue:

emine
21-11-11, 20:05
jo haram o:tongue:

Zero Cool
22-11-11, 19:12
qysh e lam tash a eshte vetem per beqaret a jo?

emine
22-11-11, 19:15
qysh e lam tash a eshte vetem per beqaret a jo?hahahhahahha,na thojke prifti mos kqyyrni Tv se jeni dal meq e feje krejt,kure delshim me luje ne oborr prifti te lidhun Tv me satelit,pluse internetin ndhome ,krejt qta qe thone mos jan pisa te forte,

Zero Cool
22-11-11, 19:17
hahahhahahha,na thojke prifti mos kqyyrni Tv se jeni dal meq e feje krejt,kure delshim me luje ne oborr prifti te lidhun Tv me satelit,pluse internetin ndhome ,krejt qta qe thone mos jan pisa te forte,

Ty ashtu tka thane prifti e mu daja hoxhe me thojke ban qka te tham une e jo qka t`bajj une ;)

ps: prifti nashta u kan beqar edhe ai ka te drejt mu internetav qy :wink:

emine
22-11-11, 19:19
Ty ashtu tka thane prifti e mu daja hoxhe me thojke ban qka te tham une e jo qka t`bajj une ;)

ps: prifti nashta u kan beqar edhe ai ka te drejt mu internetav qy :wink:sisha kan djal me u ba prift knaqe isha:tongue:ani kur mkish pa makreshi infrakt kish marr si per don lush gjergjin si tja shef emnin terqethet

Amina
04-12-11, 22:08
Atyre qe u premton koha :tongue:

emine
04-12-11, 22:20
Si te martohna kam me ja qel nje nofke te trent vjerres dhe do ta antarsoj ne dardani,edhe si tem thote burri qa po hy ne net edhe ju knej mi than qe more nana jote plak po hy e une qka kam,juve qe vjerra hy pse une jo,mos qelni tema si me kan te sterpikne me pedicide bashqeje ,