PDA

View Full Version : Po tė kishit mundėsi ēka do tė ndryshonit nė kėtė botė


Zana
30-12-03, 15:58
Pershendetje gjitheve...

A ka dicka qe ju pengon ne kete bote, qe po te kishit mundesi ta ndryshonit...?

Me nderime...

Murgesha
05-01-04, 15:40
Zana pershendetje per temen.

Po te kisha mundesi do ta ktheja kohen mbrapa ne menyre qe ne Kosove mos te ndodhte ajo cka ndodhi.

RRUSHI
08-01-04, 08:23
MURGESHA ATE QE DESHIRON TI BESOJ SE DO TE DESHIRONIM TE GJITH NE DUA TE THEM SE EDHE UNE DO TE DESHIROJA KET GJE .
POR PER MOMENTIN E KAM NJE DESHIR PAK SA TE QUDITSHE----PRA DO TE DESHIROJA TE FUTESHA NE TRURIN E GJINIS SE BUKUR ASAJ FEMERORE DHE TA STUDJOJA ME VEMENDJE ---SEPSE SA ME SHUM QE MENDOJ SE E NJOF AQ ME SHUM TE PANJOHURA ME DALIN----PERPLOT BEFASIRA JENI...JU GJINIA E BUKUR :wink:

Gentiana
08-01-04, 12:04
MURGESHA ATE QE DESHIRON TI BESOJ SE DO TE DESHIRONIM TE GJITH NE DUA TE THEM SE EDHE UNE DO TE DESHIROJA KET GJE .
POR PER MOMENTIN E KAM NJE DESHIR PAK SA TE QUDITSHE----PRA DO TE DESHIROJA TE FUTESHA NE TRURIN E GJINIS SE BUKUR ASAJ FEMERORE DHE TA STUDJOJA ME VEMENDJE ---SEPSE SA ME SHUM QE MENDOJ SE E NJOF AQ ME SHUM TE PANJOHURA ME DALIN----PERPLOT BEFASIRA JENI...JU GJINIA E BUKUR :wink:


Te pershendes Rrushi, dhe kur e lexova kte pergjigje tenden qesha sa mujta,sepse qudi me duket pse duhet gjithsesi te na kuptoni ju neve,kurse as ne ju nuk ju kuptojm!! Por se jemi plot befasira ashtu duhet,qe te mos merziteni me neve se nese merziteni ateher nuk di qka do te kishit ber, sepse gjini tjeter nuk keni ju gjinia mashkullore :wink:
Hajgare pak,ama sa per ndryshimet se do i keshit ber, do te ishte ateher monotoni apo jo :roll: :wink:
te pershendes.
Genta

Gentiana
08-01-04, 12:13
E qka kisha ndryshuar un tani per tani esht: Qe te mos kemi mosmarrveshje mes njeri tjetrit ne pergjithsi, te behemi me te kuptueshem,me te butė dhe me te gjakoftoht. Sepse na ja kemi zanat kur te nxehem nxehem shum dhe pa kuptim!! barem me duket mu ashtu.
Qe te mos harrojm gjakun se esht derdh per te qen na ne liri, dhe kte liri ta shfrytesojm ne te mir. wow qka kisha ndryshuar prap dul list e gjat,por po e le me kaq.
Genta

MemphiSx
11-01-04, 23:45
Hmmmm zana valla kisha ndryshu shum sene

Si p.sh qato qka po na pengojn ma se shmuti me hy en Evrope

E masnej edhe juve qikav ju kisha ndrru trunin se valla hiq spe na doni edhe ju veq qka po na shtini me vujte :) HeHe hajgare pak

Spo di ka shum amo ska mundesi me ndryshu

Te pershendes

Murgesha
12-01-04, 01:20
Nje ndryshim te vogel me deshire do ta beja. Ja kete ketu. A po i njihni?

http://www.xenini.com/Rugova_flokqi_small.jpg

http://www.xenini.com/Hashimi_leq_small.jpg

ylli polar
12-01-04, 21:19
Do tė doja qė nė botė tė ketė PAQE dhe DASHURI . Pa luftėra dhe urrejtje. Pėrshėndetje

In Da Houze
13-01-04, 10:15
Un kisha pas qejf me qen femer 2 muaj e gjysem edhe apet me u bo mashkull veq ta kisha knaq nje shok timin...?

ylli polar
13-01-04, 21:57
Pėr In da Houze:nėse ke shumė dėshirė me kėnaqė shokun tėnd, kėnaqe edhe si mashkull . ha..ha..ha...

Barbaroza
14-01-04, 09:51
Une e kisha zhdukur urine dhe lufterat ne gjithe boten dhe i kisha bere njerezit te nje religjioni qe te kene mundesi te martohen mes vete.

hana
16-01-04, 16:49
tung te gjithve nsq eshte e mundur do te ndryshoja gjithqka .... :!: :!:

qika_pr
27-05-04, 18:42
Valla kisha ndryshu shum
e para rrym me pas gjithe
uje gjithe
pluhun kurr
zhurem ma pak
kerre ma pak parkinga ma shum
muzik ma te mir
ni deti (ha ha ) nuk muj veq e kisha qit dikun ne kosove
shkiet i kisha hek krejt
aiiii ka shum sene mi nderru

DEA
28-05-05, 22:10
Me nderru, e kisha nderru PC-ne, edhe auton per momentin :lol:

titi
31-05-05, 04:11
QKA DO QE TE DRYSHOJA DIKUJ NUK DO TI PELQENTE ANDAJ LE TE MBETET ASHTU SIQ ESHTE

Odise
31-05-05, 04:40
Me pase mundesi, i kisha shtie me fole ata qe dijne
e me heshte ata qe s'dijne - e une me mesua prej dy paleve!

Tomori
31-05-05, 12:16
-Po te kisha pas mundesi dote
..vazhdojsha rrugen e te famshit HITLER
..dot kisha zhdukur te gjithe magjupet e judet kudo qe te jene...
..jam i inspiruar shum prej te madhit Hitler..
dhasht zoti e del naj Hitler tjeter ce te cliroje boten prej parazitavet..

doGzona
31-05-05, 12:27
Do ta kisha zhdukur HITLERIN e trete.

Dali!Keq
31-05-05, 16:22
doi kisha kall te gjith shkije e shkina rus e rusinka grek e gerlanka turk e turkhanka rom e romanka magjup e magjupe bugar e bugarka por mas spari shpijunat shqipfols.

doGzona
31-05-05, 16:29
:roll:

Dali!Keq
31-05-05, 16:37
:roll:
a nuk e ki te kjart a?
nanen vallah atyre shpijunav qe veq flasin shqip por ne fakt kan zemren e shkaut.

ARVANITI
31-05-05, 18:05
Zana pershendetje per temen.

Po te kisha mundesi do ta ktheja kohen mbrapa ne menyre qe ne Kosove mos te ndodhte ajo cka ndodhi.

po te mos ndodhte ajo qe ndodhi, c'do te kishte ndodhur me Kosoven?

?
?

?

laliloli
31-05-05, 19:23
SHQIPERINE E TANISHME ,KOSOVEN,PJESEN SHQIPETARE TE MAQEDONISE ,LUGINEN E PRESHEVES,ULQININ ,QAMERIN ,DIASPOREN DO TA KTHEJA NE SHTEPI DHE TE GJITHE DO DO TI BEJA SHQIPNI E SHQIPNIN SUPERFUQI

doGzona
31-05-05, 19:24
SHQIPERINE E TANISHME ,KOSOVEN,PJESEN SHQIPETARE TE MAQEDONISE ,LUGINEN E PRESHEVES,ULQININ ,QAMERIN ,DIASPOREN DO TA KTHEJA NE SHTEPI DHE TE GJITHE DO DO TI BEJA SHQIPNI E SHQIPNIN SUPERFUQI
:wink:

ARVANITI
01-06-05, 11:33
SHQIPERINE E TANISHME ,KOSOVEN,PJESEN SHQIPETARE TE MAQEDONISE ,LUGINEN E PRESHEVES,ULQININ ,QAMERIN ,DIASPOREN DO TA KTHEJA NE SHTEPI DHE TE GJITHE DO DO TI BEJA SHQIPNI E SHQIPNIN SUPERFUQI


:roll: :roll:

:wink:

laliloli
01-06-05, 19:29
SHQIPERINE E TANISHME ,KOSOVEN,PJESEN SHQIPETARE TE MAQEDONISE ,LUGINEN E PRESHEVES,ULQININ ,QAMERIN ,DIASPOREN DO TA KTHEJA NE SHTEPI DHE TE GJITHE DO DO TI BEJA SHQIPNI E SHQIPNIN SUPERFUQI


:roll: :roll:

:wink:

ARVANITI DHE DOGZONA NUK PO IU PELQEN KJO IMAGJINATA IME QE PO PICILLOHI?

Tomori
01-06-05, 21:14
Do ta kisha zhdukur HITLERIN e trete.
ojjjjj "doGzona" ashtu si thua ti i bie qe mua tme zhdukish...
...kadal beee,,,moj "doGzona&Tomorit... :wink:

ARVANITI
02-06-05, 18:47
Do ta kisha zhdukur HITLERIN e trete.

WAW
:lol: :lol:


je e forte ėėė :wink:

explorer
02-06-05, 21:01
Do ti kisha ndihmu doGzonės :lol:

Blondi1
07-06-05, 11:40
tomor tė lumt
dhasht zoti e del naj Hitler tjeter ce te cliroje boten prej parazitavet

Jo vetėm ta pastroj nga parazitėt , por edhe nga fundrrinat , ose ma mir me than ta ndaj botėn nga ferri

Syri_blu
07-06-05, 13:01
me pas mundėsi me ndryshu a?

une skisha me prek botėn kerka se garant tu ba ndryshime kish shperthy naj kanal i ujit e ish ba puna mos vet, po kisha mi ndryshu disa botkuptime (se bota ehste perfeckte ne at kuptim)

kshtu!

1 - Shtatzaninė ju kisha qit meshkujve pėr njė kohė ( ta din more edhe ata cka dmth )

2 . Periodet njė muj femrat njė muj mehskujt hahahahaahaha!
vetėm nė kėtė rast do ishim tė barabarta me qikninė!

kaq per sot!

Kodra
07-06-05, 22:07
**********
**********
**********


hahahahahaha Syri_blu,jaaaaa spo mund tė ndalem sė qeshuri.

Tė pėrshėndes po ende jam duke qeshur

Kodra

Blondi1
08-06-05, 11:48
Po tė kisha mundsi

Do tė shlyeja tė gjitha fet/ kombsit dhe do i bėja tė gjitha njėlloj

Do i hjekja tė gjith kufinjėt shtetror , dhe do ndaloja racizmin , shtypjen gjinore , edhe Pėr vete i kisha pas qef me kalu nji jav me Adelina Ismailin

Edon
09-06-05, 11:43
Asgje!
Ashtu siq e ka ber Zoti kismet mir se vjen, jam i knaqur sa i per ket meje.

Mir por nese flitet per tjeret do i kisha ndimu te varfurve,pra me punsime me te holla veshe e mbatje.
Kurse Femrav ja kisha maru qefin nuk i kisha ler te hekin keq.
Sinqerisht

fina
04-07-05, 16:15
njerrzt qe trradhtojn grrra????????

turisti
04-07-05, 16:19
ASGJE,sepse me kalimin e kohes,edhe ndryshimi e humb vleren.....

GURI SYLAJ
04-07-05, 19:18
Mundesisht , kur me fyen dikush apo kur une e fyej dikend , me i ndrru vendet!

Gjumashja
04-07-05, 19:56
njerzit qe i kqyrin punt e huaja

Tomori
04-07-05, 20:05
]-Po te kisha pas mundesi dote
..vazhdojsha rrugen e te famshit HITLER
..dot kisha zhdukur te gjithe magjupet e judet kudo qe te jene...
..jam i inspiruar shum prej te madhit Hitler..
dhasht zoti e del naj Hitler tjeter ce te cliroje boten prej parazitavet..[/b]


Po kjo esht e verteta!
Jam i inspiruar shume prej te madhit HITLER!
HITLERI per mua eshte njeriu me i famshem e mileniumit qe lam mbase..
-Dhashte perendija te lej edhe nje HITLER e tpastroje funderinat e botes..
:arrow: Zihaj Fyrer :wink:

turisti
04-07-05, 20:20
]-Po te kisha pas mundesi dote
..vazhdojsha rrugen e te famshit HITLER
..dot kisha zhdukur te gjithe magjupet e judet kudo qe te jene...
..jam i inspiruar shum prej te madhit Hitler..
dhasht zoti e del naj Hitler tjeter ce te cliroje boten prej parazitavet..[/b]


Po kjo esht e verteta!
Jam i inspiruar shume prej te madhit HITLER!
HITLERI per mua eshte njeriu me i famshem e mileniumit qe lam mbase..
-Dhashte perendija te lej edhe nje HITLER e tpastroje funderinat e botes..
:arrow: Zihaj Fyrer :wink:

Historia perseritet,edhe ndalt naj HITLER tjeter,me siguri prap do te deshtoje si HITLERI 1. :wink:

Reana
05-07-05, 07:27
Ua kisha verbuar syte meshkujve :lol:
Asnje lufte, asnje vrasje, asnje mekat, asnje problem, asnje grindje, asnje kidnapim, asnje mashtrim, asnje tradhti, asnje vuajtje, etj etj..nuk do te kishte ndodhur me!!! :P
burimi i cdo problemi dhe pakenaqesie ne kete Bote eshte PAKNAQESIA e meshkujve me ate qe kane dhe deshirat e tyre te pafundme per te pasur gjerat qe nuk i kane! femije qe nuk rriten as nuk pjeken kurre! (lojerat e femive tjere, i duken gjithmone me te mira se ato te tijat) :?
Mos u hidheroni djema :oops: :oops: :oops:

Naki
05-07-05, 09:34
Ua kisha verbuar syte meshkujve :lol:
Asnje lufte, asnje vrasje, asnje mekat, asnje problem, asnje grindje, asnje kidnapim, asnje mashtrim, asnje tradhti, asnje vuajtje, etj etj..nuk do te kishte ndodhur me!!! :P
burimi i cdo problemi dhe pakenaqesie ne kete Bote eshte PAKNAQESIA e meshkujve me ate qe kane dhe deshirat e tyre te pafundme per te pasur gjerat qe nuk i kane! femije qe nuk rriten as nuk pjeken kurre! (lojerat e femive tjere, i duken gjithmone me te mira se ato te tijat) :?
Mos u hidheroni djema :oops: :oops: :oops:

Ēdo Njeri ka dy medalje,Ēdo gjini ka dy Sy ,dy spektra,dy perspektiva kjo varet se si njeriu i shehė nga pėrvojat,veprimet dhe Pėrjetimet.

Reana mos e dhashtė zoti tė verbohen Meshkujt 8) ,se Klinikat e Syve do tė Duheshin shumė motra medicionale ti punsonin e dėshirate e mėshkujve do tė pėrparonin edhe mė shumė haaaaaaaaaaaa.

Reana
06-07-05, 08:17
Ēdo Njeri ka dy medalje,Ēdo gjini ka dy Sy ,dy spektra,dy perspektiva kjo varet se si njeriu i shehė nga pėrvojat,veprimet dhe Pėrjetimet.

Reana mos e dhashtė zoti tė verbohen Meshkujt 8) ,se Klinikat e Syve do tė Duheshin shumė motra medicionale ti punsonin e dėshirate e mėshkujve do tė pėrparonin edhe mė shumė haaaaaaaaaaaa.

Nje proverb i vjeter thote "cdo rregull me perjashtime"! E vertete ajo qe ke thene ti per dualitetin e jetes, por megjithate me shumice gjithe luftrat, gjithe fijaskot negociuese, gjithe hallakatjet e vuajtjet e pafundme, i krijon "lartemadheria" e tij mashkulli!!!

dhe po te shtohen motrat medicinale, perseri problemin do ta bejne meshkujt e jo ato!!!
por fatmiresisht apo fatekeqesisht ( :? ), meqe stimulimi i meshkujve eshte i natyres vizuele, si te qorruar veshtire se do te kuptonin nese po i mjekon ndonje gjyshe apo vajze e re dhe ebukur, per te cilen ata do te digjnin Trojen pastaj :lol:

Krokodilli
06-07-05, 13:26
Ua kisha verbuar syte meshkujve :lol:
Asnje lufte, asnje vrasje, asnje mekat, asnje problem, asnje grindje, asnje kidnapim, asnje mashtrim, asnje tradhti, asnje vuajtje, etj etj..nuk do te kishte ndodhur me!!! :P
burimi i cdo problemi dhe pakenaqesie ne kete Bote eshte PAKNAQESIA e meshkujve me ate qe kane dhe deshirat e tyre te pafundme per te pasur gjerat qe nuk i kane! femije qe nuk rriten as nuk pjeken kurre! (lojerat e femive tjere, i duken gjithmone me te mira se ato te tijat) :?
Mos u hidheroni djema :oops: :oops: :oops:

deshtimi gjithmon del hidherim dhe urrejtje.....

si duket Reana paske deshtu ne shum raste ne kontakt me mashkuj,,,,, deshmia eshte pran teje,, shkrimi juaj....

Krokodilli
06-07-05, 13:40
po ta kisha mundesin do te ndryshoja mendjen shqiptarve.....
do ta ndaloja urrejtjen ndershqiptare,,
do ti bashkoja trojet shqiptare,,,, dhe do ta shpjegoja historin shqiptare ne bot ashtu si eshte...... te verteten....

asgje tjeter,,,, edhe me vdek do te vdisja i qet.......
tung

doGzona
06-07-05, 13:46
Do ta kisha zhdukur HITLERIN e trete.
ojjjjj "doGzona" ashtu si thua ti i bie qe mua tme zhdukish...
...kadal beee,,,moj "doGzona&Tomorit... :wink:

Reana
06-07-05, 17:30
Ua kisha verbuar syte meshkujve :lol:
Asnje lufte, asnje vrasje, asnje mekat, asnje problem, asnje grindje, asnje kidnapim, asnje mashtrim, asnje tradhti, asnje vuajtje, etj etj..nuk do te kishte ndodhur me!!! :P
burimi i cdo problemi dhe pakenaqesie ne kete Bote eshte PAKNAQESIA e meshkujve me ate qe kane dhe deshirat e tyre te pafundme per te pasur gjerat qe nuk i kane! femije qe nuk rriten as nuk pjeken kurre! (lojerat e femive tjere, i duken gjithmone me te mira se ato te tijat) :?
Mos u hidheroni djema :oops: :oops: :oops:

deshtimi gjithmon del hidherim dhe urrejtje.....

si duket Reana paske deshtu ne shum raste ne kontakt me mashkuj,,,,, deshmia eshte pran teje,, shkrimi juaj....

Kroki i nderuar,

para se te sjellesh gjykime dhe paragjykime mbi dikend jepi mundesi vetes te NJOHESH personin mbi te cilin po e hudh mendimin :wink:
Kjo qe thua ti, nuk ka asgje te beje me realitetin!!!

Megjithate FATEKEQESIsht, pamarreparasysh se ate pelqen ty kjo apo jo, tere lufterat, tere mizerjet ne kete bote i shaktojne meshkujt :?
Po te ishin femra qeveritaret Amerikane si dhe ato Irakiane, dhe po te diktonin ATO POLITIKEN, ne vend te kesaj masakre qe shohim sot cdo dite ne TV, do te shihnim disa ballo vallezimi, ku do te diskutohej per gatime e receta emebelsirash!!! :lol:


ReanaAnėtarėsuar: 17 Apr 2005
Mesazhe: 1489
Vendodhja: Manhattan
Postuar: 05.07.2005 01:36 Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

fina shkruajti:
I URREJ MASHKUJT QE SHKOJN ME FEMNA EDHE ATO MACA QE PRRISHIN FAMILJE EDHE PSE SHUM POM PELQEN KJO TEM SE MU ME KA NDODHE EDHE JAM NANA E DY DJEMVE


OOOOps

Po nderlidhem me shkrimin tuaj, e posaqerisht dua te diskutoj firmen "i urrej meshkujt"

Mund te them se: ASNJE individ nuk ia vlen qe te urrehet nje kolektivitet i tere! ne rastin tuaj, nese keni qene ne lidhje me nje burre qe iu ka deshpruar juve, sdo te thote se duhet te deshproheni nga gjithe raca e meshkujve! Burri juaj dhe karakteri i tij, nuk jane perfaqesuese te karakterit te cdo mashkulli!
Ju thoni se jeni nene e dy djemeve, i paqi me jete te gjate, por mekat nese i urreni meshkujt, kjo ndjenje qe keni ndaj gjinise se kundert, mund te bartet vetiu edhe ne raportet qe keni me djemte tuaj!

Sa i perket temes, jam kunder ketyre lidhjeve posaqerisht atyre me diferenca te medha moshe! Disi me duket se eshte e pamundur per t'iu shmangur manipulimeve dhe aspekteve te interesit ne keso lidhjesh!!!
Definitivisht dicka qe nuk ia kisha preferuar askujt!
_________________
DUHET BERE MBULIMIN E MESHKUJVE POSAQERISHT FYTYRAVE TE TYRE, MEQE PA LAKMINE E TYRE PER DCO GJE QE I RRETHON, KJO BOTE DO TE ISHTE NE PAQE PERPETUALE!!!

Mbrapsht nė krye

laliloli
06-07-05, 19:32
Ua kisha verbuar syte meshkujve :lol:
Asnje lufte, asnje vrasje, asnje mekat, asnje problem, asnje grindje, asnje kidnapim, asnje mashtrim, asnje tradhti, asnje vuajtje, etj etj..nuk do te kishte ndodhur me!!! :P
burimi i cdo problemi dhe pakenaqesie ne kete Bote eshte PAKNAQESIA e meshkujve me ate qe kane dhe deshirat e tyre te pafundme per te pasur gjerat qe nuk i kane! femije qe nuk rriten as nuk pjeken kurre! (lojerat e femive tjere, i duken gjithmone me te mira se ato te tijat) :?
Mos u hidheroni djema :oops: :oops: :oops:


Ishin grate serbe ne Kosove ato qe filluan protestat ne fund te viteve 80-ta ,per kinse Fadil Hoxha i paska ofenduar .Pasoi shuarja e autonomise ,demonstratat e pergjakshme e shume te tjera qe dihen .

REana nuk pajtohem me ju.Lakmine me te madhe ē'do here e kane grate. :lol: :lol: :lol:

Reana
06-07-05, 23:44
Ishin grate serbe ne Kosove ato qe filluan protestat ne fund te viteve 80-ta ,per kinse Fadil Hoxha i paska ofenduar .Pasoi shuarja e autonomise ,demonstratat e pergjakshme e shume te tjera qe dihen .

REana nuk pajtohem me ju.Lakmine me te madhe ē'do here e kane grate. :lol: :lol: :lol:

Hehe Lali,

po besa jane disa gra, me lakmi te madhe, mire po thua ti :lol:

Por sa i perket politikes serbo-sllave ne Kosove, megjithate KRYE-ARKITEKTI ishte Miloshevici, prandaj protestat e grave ka qene paravan, pretekst i pergatitur nga mishpreresi i Ballkanit (si po e quajne ne arenen Nderkombetare)!
Une se mbaj mend mire kete ndodhi te cilesh i referohesh, megjithate suspendimi i Autonomise se Kosoves me 1989, dhe gjitha ndodhite qe i paraprine ketij akti, definitisht ishin skenar i parapergatitur me kohe nga koka e madhe!

Kupid
07-07-05, 03:49
]-Po te kisha pas mundesi dote
..vazhdojsha rrugen e te famshit HITLER
..dot kisha zhdukur te gjithe magjupet e judet kudo qe te jene...
..jam i inspiruar shum prej te madhit Hitler..
dhasht zoti e del naj Hitler tjeter ce te cliroje boten prej parazitavet..[/b]


Po kjo esht e verteta!
Jam i inspiruar shume prej te madhit HITLER!
HITLERI per mua eshte njeriu me i famshem e mileniumit qe lam mbase..
-Dhashte perendija te lej edhe nje HITLER e tpastroje funderinat e botes..
:arrow: Zihaj Fyrer :wink:

kisha zhdukur sėmundje mendor. :(

Kupid
07-07-05, 03:51
Do ta kisha zhdukur HITLERIN e trete.
ojjjjj "doGzona" ashtu si thua ti i bie qe mua tme zhdukish...
...kadal beee,,,moj "doGzona&Tomorit... :wink:
:oops: turp tė kesh! :oops:

doGzona
07-07-05, 03:56
Do ta kisha zhdukur HITLERIN e trete.
ojjjjj "doGzona" ashtu si thua ti i bie qe mua tme zhdukish...
...kadal beee,,,moj "doGzona&Tomorit... :wink:
:oops: turp tė kesh! :oops:

Me kan e ke pash i Zot :roll:

Arb
07-07-05, 04:02
Do ta kisha zhdukur HITLERIN e trete.
ojjjjj "doGzona" ashtu si thua ti i bie qe mua tme zhdukish...
...kadal beee,,,moj "doGzona&Tomorit... :wink:
:oops: turp tė kesh! :oops:

e nxume n'flagrance, policin me te ri te forumit...

Kupid
07-07-05, 04:08
]-Po te kisha pas mundesi dote
..vazhdojsha rrugen e te famshit HITLER
..dot kisha zhdukur te gjithe magjupet e judet kudo qe te jene...
..jam i inspiruar shum prej te madhit Hitler..
dhasht zoti e del naj Hitler tjeter ce te cliroje boten prej parazitavet..[/b]


Po kjo esht e verteta!
Jam i inspiruar shume prej te madhit HITLER!
HITLERI per mua eshte njeriu me i famshem e mileniumit qe lam mbase..
-Dhashte perendija te lej edhe nje HITLER e tpastroje funderinat e botes..
:arrow: Zihaj Fyrer :wink:

kisha pėrjashtoj sėmundje mendor. :(

kisha pas fjalor pa gabim :x

Kupid
07-07-05, 04:11
Do ta kisha zhdukur HITLERIN e trete.
ojjjjj "doGzona" ashtu si thua ti i bie qe mua tme zhdukish...
...kadal beee,,,moj "doGzona&Tomorit... :wink:
:oops: turp tė kesh! :oops:

e nxume n'flagrance, policin me te ri te forumit...

ne amerik nganjėherė, pig = police :wink:

Kupid
07-07-05, 04:21
Do ta kisha zhdukur HITLERIN e trete.

1. Hitler... 2. Stalini... 3. Miloshevic

doGzona
07-07-05, 04:24
Do ta kisha zhdukur HITLERIN e trete.

1. Hitler... 2. Stalini... 3. Miloshevic

:)

Arb
07-07-05, 04:37
ne amerik nganjėherė, pig = police :wink:

ashtu a? nuk e pasna dite bre dreqi e marrte...

Kupid
07-07-05, 04:45
ne amerik nganjėherė, pig = police :wink:

ashtu a? nuk e pasna dite bre dreqi e marrte...

mos gabo me thon policit! merr ti stupcin sikur rodney king.

Reana
07-07-05, 04:49
mos gabo me thon policit! merr ti stupcin sikur rodney king.

:lol: :lol: :lol:
DISA gjera nuk ndrrojne kurre!!! :lol:
kush qenka qe po don me ndryshu boten me stupc (perseri, a :roll: )??? :lol:

Arb
07-07-05, 04:52
ne amerik nganjėherė, pig = police :wink:

ashtu a? nuk e pasna dite bre dreqi e marrte...

mos gabo me thon policit! merr ti stupcin sikur rodney king.

A me e marr seriozisht kete keshillen tonde? E kush koka ky RK?

Kupid
07-07-05, 05:26
http://www.eminemitalia.it/images/hiphoptimeline/rodney_king.jpg kur nuk mujna me ndru "fuqia absolutish, korupton absolutish"

Arb
07-07-05, 05:29
http://www.eminemitalia.it/images/hiphoptimeline/rodney_king.jpg kur nuk mujna me ndru "fuqia absolutish, korupton absolutish"

Na trego me konkretisht punen e ketij RK-se?

Kupid
07-07-05, 05:35
per rodney king, zezakt ken djegur gjysen e amerikes se pse kta polic nuk jan shku ne burg.

Reana
07-07-05, 05:43
http://www.eminemitalia.it/images/hiphoptimeline/rodney_king.jpg kur nuk mujna me ndru "fuqia absolutish, korupton absolutish"

hemm!!!
ASGJE nuk eshte ABSOLUTE!!!!
CDO gje eshte RELATIVE!!!! :wink:

Arb
07-07-05, 05:46
http://www.eminemitalia.it/images/hiphoptimeline/rodney_king.jpg kur nuk mujna me ndru "fuqia absolutish, korupton absolutish"

Kisha pas qef te jem ne grupin e atyne qe po sjellin ne ate RK-ne...

emine
31-10-11, 12:21
vetem diqka,me u msu njerzit mi than vetit mjaft,edhe em harru pak egon e me mendu se edhe tjeret kan deshira dhe mu per ket ka dallime mes njerzve sepse jo gjithmone deshirat tona perputhen me deshirat e te tjereve

Daglasi
31-10-11, 12:29
Me pas sa me shume,dashuri/njerezore mes veti....

Murgesha
31-10-11, 19:27
Vetėm njė datė me gjithė qef e kisha ndryshu, se tjetėr asgjė!

Zero Cool
31-10-11, 19:32
Vetėm njė datė me gjithė qef e kisha ndryshu, se tjetėr asgjė!

daten e lindjes a? ahahahah LOL

Domira
02-11-11, 21:36
Do te vendosja shenja ndalimi, stop ne qiell, per ta pamundesu ecjen e njerezve atje!

Hajra
02-11-11, 21:53
.......keto kompetenca i ka vetem krijusi yne, prandaj

Ardea
08-11-11, 12:17
Pik se pari, ''paren'' e kisha hjek/zhduk !! se paraja gjethqka ka prish ne ket bot, gjethqka !!

Stuhi Rere
09-11-11, 15:00
Armet do i kisha zhduk te gjitha.

Skyfter
09-11-11, 15:50
"Librat e shenjte" ..... fatkeqesisht un s'kam mundesi por do te vjen dita qe dikush tjeter ka mi ndryshu.

Hajra
10-11-11, 10:59
.....rezultatin, http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

winona
10-11-11, 11:11
Shume qka por mjerisht e di qe s'kam mundesi prandaj spo e ceki se qka...:mad:

emine
10-11-11, 18:38
me pas jeten me modeste,e me punu ma pak,sherri i disa gjanav qe jane me praktike se dikure jemi te detyruar kohen me te mire te punojme,puna eshte e nevojshme pore jo per gjitha kto qka si kemi aq te nevojshme,dhe jo per kto te cillat jeta dhe njerzit i njehin si standarte jetsore e ne fakt jan gjana koti

Oqeani
10-11-11, 19:18
...

Puno per atė qė je dhe sa duhet, merr sa ke nevojė!

Zero Cool
10-11-11, 19:19
I kisha lan pa pune te gjithe mjeket ( i kisha zhduke semundnjet) .

Hajra
10-11-11, 20:48
.....e di qe nuk kam mundesi te ndryshoi diqka esenciale, po te kisha mundesi ateher sigurisht kjo bote do te humbte kuptimin. Njeriu ndryshon boten aq sa i lejohet dhe hiq me shume.

emine
10-11-11, 23:10
valla mas pari qta burrat qe jan si grate e kqija,me jau hupe faren me ka krejt

tipi engjellor
10-11-11, 23:11
asgje ...koha eshte gjithmone ne veprim....

elvio
10-11-11, 23:14
Thojne qe duhet ndryshuar vetja kur flasim per ndryshim total:smile:,,,,,,,,,por nqs do ish kjo qe thuhet do thoja:biggrin:

Mbani energjite sepse do ju duhen:eek:,se e shohim qe askush s'eshte dembel:tongue:

emine
08-12-11, 20:57
njeher po kqyri qka me ndryshu ne jeten time,si tem del vakth kam mi hi botes permidisi e me ndryshu

winona
08-12-11, 21:35
Shume qka,me se pari do ta zhukja dhunen,roberin.

Oqeani
09-12-11, 17:14
Kufijte e ēdo shteti ne bote pothuajse jane te dhunes!

Jana
09-12-11, 19:06
...sen skisha ndryshu se masnej s'kisha pas me sha me kesh ...

SoKoLi-i-Maleve
19-12-11, 03:05
Lufta ma e madhe ne bote asht me ndryshua / konrollua vetvehten

Makresh
19-12-11, 08:56
Lufta ma e madhe ne bote asht me ndryshua / konrollua vetvehten

Ky eshte Xhihadi shpirteror : Lufta mė e madhe kundėr vet-vetės !

emine
13-01-12, 20:39
sen bre hiq,krejt rrafsh le te bahet:tongue:

Virti
13-01-12, 20:42
secili njeri e ndryshon kete bote. me vetedije apo pa vetedije. me veprim apo mosveprim.