PDA

View Full Version : Ju pyetni...Un pergjigjem, per gjdo gj nj vesh i hapur ????


Engjellushja
13-06-04, 12:28
Nese keni ndonj Problem apo ndonj gj c deshironi c t Analyzoj; Si endren apo ndonj gj t till, c nuk e kuptoni, m gjith deshir dt mundohem tju Pergjigjem, dhe nese sht diqka cfar deshironi t din cfar dot ndodh mbas ndonj endre po ndonje dukuri Natyrore c ju ndodhi dhe pse ju ndodhi, un dot ju informoj, pamaparasysh cfar esht.....,per gjdo gj kam nj pergjegje dhe nj rrugdalje.

Tung ju pershende me plot Respekt "Engjellushja"

betimi_15
13-06-04, 18:02
A BoN MeM kallzu masi koke kishe engjuj kur po martojsha fol analizo veq 100% ki me rrejt :lol:

Cool_Boy
13-06-04, 18:42
A BoN MeM kallzu masi koke kishe engjuj kur po martojsha fol analizo veq 100% ki me rrejt :lol:

Kush eshte fati i Betimti gjith ashtu hahahah mos harro

Engjellushja
13-06-04, 20:43
mir e ke ti cool boy :-) dhe nese je keshtu c shkruan, atehere jo vetem Dashurin por per t gjitha je Zotni :-)

Ju pershendes

lazdrani
15-06-04, 09:58
Engjellushja-mos je dashuruar fsheftas ne ndonje Atare te keti forumi :wink: :wink: :?:

Murgesha
15-06-04, 10:00
Edhe mua po me intereson, te dij????
Nese rastesisht te ka ndodhe kjo Engjellushja trego e do ta shqyrtojme rastin tend.

anna
15-06-04, 10:01
aiiii edhe ju qka po pyesni thirreni shsf ne vend e zbulon qy :lol: :lol:

betimi_15
15-06-04, 10:01
Vallahin po bre maroj kjo qika kuku u kall e shkreta po na kallzo o shful

Engjellushja
15-06-04, 10:31
O ti djal............une s´kallna aq leht si mendon ti !!!!
Eh me kesh...............keshem me gjith zemer ! :-)

betimi_15
15-06-04, 10:40
O ti djal............une s´kallna aq leht si mendon ti !!!!
Eh me kesh...............keshem me gjith zemer ! :-)
masi spo kallshe kshtu ti je dashuru ne dikan ktu :arrow: te naj Moderaotr/e

Engjellushja
15-06-04, 11:57
ha ha sa i menqur je tiiiiiiiiiiii


ok.t tregoj met vertet se n kend jam e dashuruar....................

N ENGJELLUSHEN ;-)

Murgesha
22-06-04, 09:42
Kam nje pyetje Engjellusha.
Edhe sa kohe do te funksionoje ky forum? :wink:

Engjellushja
22-06-04, 10:21
Edhe dy Vite Murgesh :wink:

A e di kush do ta mban aq shum ???? Ti Murgesh.................Une dhe ata nga Forumi >www.kosova.de< hahahahahahahaha


T pershendes :wink:

Murgesha
22-06-04, 11:45
Edhe dy Vite Murgesh :wink:

A e di kush do ta mban aq shum ???? Ti Murgesh.................Une dhe ata nga Forumi >www.kosova.de< hahahahahahahaha


T pershendes :wink:

Te pershendes Engjellusha, ishalla e majme ne vet se sa per ata te kosova.de me mire te mbyllet sot.

Engjellushja
22-06-04, 14:28
ahahahahahahaha Interesant je :wink: Skemi me lon as me na mbyll dhe as do ta mbyllim, duhem dhe do tja bejm 8 me dy t gjithve Forumave, c Exsistojn :wink: Edhe skan qare pa u detyru me hi e me be cka ti thejna na haahhahahahaha


T pershendes Murqesh dhe une jam kokfort, aq leht sdo ta dorzoi Forumin e Dardanise :wink:

shpendi_norwey
18-09-04, 22:46
eheheh ................ne engjellushen ok :wink: