Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 13-06-04, 12:28   #1
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim Ju pyetni...Un pergjigjem, per gjdo gj nj vesh i hapur ????

Nese keni ndonj Problem apo ndonj gj c deshironi c t Analyzoj; Si endren apo ndonj gj t till, c nuk e kuptoni, m gjith deshir dt mundohem tju Pergjigjem, dhe nese sht diqka cfar deshironi t din cfar dot ndodh mbas ndonj endre po ndonje dukuri Natyrore c ju ndodhi dhe pse ju ndodhi, un dot ju informoj, pamaparasysh cfar esht.....,per gjdo gj kam nj pergjegje dhe nj rrugdalje.

Tung ju pershende me plot Respekt "Engjellushja"


Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 13-06-04, 18:02   #2
betimi_15
 
Anėtarėsuar: 09-05-04
Vendndodhja: Britani E Madhe, ne London
Postime: 119
betimi_15 e ka pezulluar reputacionin
Gabim Engjellushe

A BoN MeM kallzu masi koke kishe engjuj kur po martojsha fol analizo veq 100% ki me rrejt :lol:
__________________
Internetin e Shpika Une...
betimi_15 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-06-04, 18:42   #3
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Engjellushe

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga betimi_15
A BoN MeM kallzu masi koke kishe engjuj kur po martojsha fol analizo veq 100% ki me rrejt :lol:
Kush eshte fati i Betimti gjith ashtu hahahah mos harro
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-06-04, 20:43   #4
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

mir e ke ti cool boy :-) dhe nese je keshtu c shkruan, atehere jo vetem Dashurin por per t gjitha je Zotni :-)

Ju pershendes
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-04, 09:58   #5
lazdrani
MBRETI DARDAN
 
Avatari i lazdrani
 
Anėtarėsuar: 20-11-03
Vendndodhja: EU
Postime: 10,476
lazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėmlazdrani i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek lazdrani
Gabim

Engjellushja-mos je dashuruar fsheftas ne ndonje Atare te keti forumi :?:
__________________
Tė dua aq shumė,sa dashurin ndajė vetėvetės e harrojė
Nur die liebe zählt
lazdrani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-04, 10:00   #6
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Edhe mua po me intereson, te dij????
Nese rastesisht te ka ndodhe kjo Engjellushja trego e do ta shqyrtojme rastin tend.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-04, 10:01   #7
anna
 
Anėtarėsuar: 17-01-04
Vendndodhja: ........
Postime: 2,539
anna e ka pezulluar reputacionin
Gabim

aiiii edhe ju qka po pyesni thirreni shsf ne vend e zbulon qy :lol: :lol:
anna Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-04, 10:01   #8
betimi_15
 
Anėtarėsuar: 09-05-04
Vendndodhja: Britani E Madhe, ne London
Postime: 119
betimi_15 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Vallahin po bre maroj kjo qika kuku u kall e shkreta po na kallzo o shful
__________________
Internetin e Shpika Une...
betimi_15 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-04, 10:31   #9
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

O ti djal............une s“kallna aq leht si mendon ti !!!!
Eh me kesh...............keshem me gjith zemer ! :-)
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-04, 10:40   #10
betimi_15
 
Anėtarėsuar: 09-05-04
Vendndodhja: Britani E Madhe, ne London
Postime: 119
betimi_15 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Engjellushja
O ti djal............une s“kallna aq leht si mendon ti !!!!
Eh me kesh...............keshem me gjith zemer ! :-)
masi spo kallshe kshtu ti je dashuru ne dikan ktu :arrow: te naj Moderaotr/e
__________________
Internetin e Shpika Une...
betimi_15 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-06-04, 11:57   #11
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ha ha sa i menqur je tiiiiiiiiiiii


ok.t tregoj met vertet se n kend jam e dashuruar....................

N ENGJELLUSHEN ;-)
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-06-04, 09:42   #12
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Kam nje pyetje Engjellusha.
Edhe sa kohe do te funksionoje ky forum?
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-06-04, 10:21   #13
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Edhe dy Vite Murgesh

A e di kush do ta mban aq shum ???? Ti Murgesh.................Une dhe ata nga Forumi >www.kosova.de< hahahahahahahaha


T pershendes
Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-06-04, 11:45   #14
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,348
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Engjellushja
Edhe dy Vite Murgesh

A e di kush do ta mban aq shum ???? Ti Murgesh.................Une dhe ata nga Forumi >www.kosova.de< hahahahahahahaha


T pershendes
Te pershendes Engjellusha, ishalla e majme ne vet se sa per ata te kosova.de me mire te mbyllet sot.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-06-04, 14:28   #15
Engjellushja
 
Anėtarėsuar: 10-06-04
Postime: 398
Engjellushja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ahahahahahahaha Interesant je Skemi me lon as me na mbyll dhe as do ta mbyllim, duhem dhe do tja bejm 8 me dy t gjithve Forumave, c Exsistojn Edhe skan qare pa u detyru me hi e me be cka ti thejna na haahhahahahaha


T pershendes Murqesh dhe une jam kokfort, aq leht sdo ta dorzoi Forumin e Dardanise


Engjellushja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:39.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.