PDA

View Full Version : Imagjinoni, sikur t'u jepet mundėsia tė ktheni kohėn mbrapa!


Loqki
26-06-04, 14:52
Sikur tu jepet mundėsia tė ktheni kohėn PRAPA,cilin GABIM do ta pėrmirsonit nė jetėn tėnde, dha sa vjet do ti KISHIT pas qejf me i pas?

IceGirl
26-06-04, 18:52
Po te me jipet mundesia qe te kthej kohen mbrapa do te kisha ndryshuar nje gje ne jeten time.....por prap nuk do te pranoja..........sepse po ta ndryshoj te kaluaren ndoshta nuk do ta kisha sod nje gje te bukur qe me ka ndodhur dhe qe e cmoj shum, qe jetes time dha kuptimin :(You Are In My Heart :wink:

Gentiana
26-06-04, 18:55
Pasha Mamin zbulova diqka!!!! :P :P :P :wink:

Loqki
27-06-04, 14:05
Pėrshėndetje ICE GIRL dhe GENTIANA

Gentiana qka zbulove ashtu?

Gentiana
27-06-04, 14:08
Zbulova pasha Mamin kend e paska kjo Ice_girl ne zemer :wink:

Loqki
27-06-04, 14:20
Gentiana veq mos thuaj se kjo ICE GIRL e ka nė ZEMĖR gjakun se edhe unė e di se nė zemėr krejt kemi GJAKĖ ha ha ha

Gentiana
27-06-04, 14:29
Gentiana veq mos thuaj se kjo ICE GIRL e ka nė ZEMĖR gjakun se edhe unė e di se nė zemėr krejt kemi GJAKĖ ha ha ha

Eh bre loqki, nese e sheh mir, thash kend e ka se jo qka ka ne zemer, se te gjith ne zemer kemi ishalla gjakė, qy :wink:

Barbaroza
27-06-04, 16:13
Sikur tu jepet mundėsia tė ktheni kohėn PRAPA,cilin GABIM do ta pėrmirsonit nė jetėn tėnde, dha sa vjet do ti KISHIT pas qejf me i pas?

Do te permiresoja shume gabime qe kane pas dem veq per veten time dhe askend tjeter.Ndersa vite,kisha dashur te kem gjithmone 20 :P

anna
27-06-04, 18:11
do te beja te gjitha ato gjera qe nuk kam mundur te bej tani

mr_beni
27-06-04, 18:38
deri me tani nuk do te ktheja asnje sekond mbrapa

IceGirl
27-06-04, 19:42
Loqki gjithashtu edhe un te pershendes :)

IceGirl
27-06-04, 19:44
hahahahha Gentiana qa zbulove ,kend e paskam un ne zemer :?: :)

Loqki
28-06-04, 07:30
Gentiana po tregona de kon e ka ne ZEMER Ice Girl,veq mos thuaj se ka GJAKĖ Ice Girl nė zemėr se e dim krejt se ka gjakė Ice Girl nė zemėr ha ha ha ha

Murgesha
28-06-04, 11:31
Po te mundja ta ktheja kohen mbrapa do ta dergoja veten ne femijerine time. Dite me pa brenga skam pas kurr me ne jet. Loje gjum dhe rahat koke, kjo eshte jeta.

lazdrani
28-06-04, 11:45
Po te mundja ta ktheja kohen mbrapa do ta dergoja veten ne femijerine time. Dite me pa brenga skam pas kurr me ne jet. Loje gjum dhe rahat koke, kjo eshte jeta.
Pasha Ty ashtu eshte :wink:

Loqki
28-06-04, 12:38
Murgesha pėrshėndetje

kėsaj here e ke QĖLLUE(edhe pse nuk gabon ti edhe tjerave her) kur that se keni qef me kan nė ditėt e FĖMIRIS pajtohem edhe unė se si fėmijė kur kemi qėn kemi qėn pa GAJLE kur kemi ra me fjetė thuja menjėher na ka marr GJUMI e tash pak sa ma ndryshe edhe pse secila MOSH duhet me pas kohėn e vetė shkurt me than LEZETIN e VET po pėr vendin dhe kohėn ku po jetojm vėshtir ėshtė sa her me kan i LUMTUR

pėrshėndetje pėr TAN nga PAK

Vera
02-07-04, 18:26
po do ta kisha kthyer edhe per nja 3-4 vite mbrapa valla

qika_pr
06-07-04, 20:00
Une kisha pas qef me kthy ne kohen kur kam pas 5deri ne 8 vjece edhe per me ndryshu dicka po me jetu edhe nje here qate jete

Murgesha
06-07-04, 22:11
Une kisha pas qef me kthy ne kohen kur kam pas 5deri ne 8 vjece edhe per me ndryshu dicka po me jetu edhe nje here qate jete

Qika_pr paskemi deshira te njejta. :lol: :lol:

Loqki
11-07-04, 13:18
Pėrshėndetje Vera

ej ku e gjete bash me kthye para 3-4 vjetve bash kur ka qėn KORRUPCIONI nė formė he he he nime tregona qka ke pas para 3-4 vjetve qė nuk e ke tashė nėse nuk ėshtė sekret me tregue ok
tungi e pėrshėndetje pėr te tanė

aferdita
11-07-04, 18:43
un e kisha kthyer nje ose dy vjet me pas

Vera
11-07-04, 18:56
Pėrshėndetje Vera

ej ku e gjete bash me kthye para 3-4 vjetve bash kur ka qėn KORRUPCIONI nė formė he he he nime tregona qka ke pas para 3-4 vjetve qė nuk e ke tashė nėse nuk ėshtė sekret me tregue ok
tungi e pėrshėndetje pėr te tanė

Loqki e di qe keshtu do me thot dikush por nejse. Ne asnje shkass te veqant vetem deshta ti largohem sa me larg kesaj kohe qe jam tash. 4 vjet dhe pak po me duken

Naki
11-07-04, 18:56
Do te doja te kthehem ne kohen e Maturantit viteve 80",ishte pjesa me e mire e rinise sime,ku mbeten vetem fotot dhe Kujtimet qe nga nje here ushqehem nga keto.

lazdrani
11-07-04, 19:12
Do te doja te kthehem ne kohen e Maturantit viteve 80",ishte pjesa me e mire e rinise sime,ku mbeten vetem fotot dhe Kujtimet qe nga nje here ushqehem nga keto.
Edhe une me plote kenaqesi isha kthyer ne keto vite i nderuar :wink:

Barbaroza
11-07-04, 19:43
Une kisha dashur te imagjinoj veten duke jetuar ne shek.XV :wink:

Loqki
12-07-04, 15:18
ej Barbaroza ej po qka kishim ba na tani nė shekullin XV pa INTERNET?

dita girl
12-07-04, 15:46
sikur te kisha mundei te ktheja kohen mbrapa do kisha pasur deshire te kthehem edhe nje here ne ditet e femijerise,besoj qe te gjithe e dini pse :?:

mirsad
12-07-04, 16:10
une do filloja te mesoj gjuhet e huaja qe ne femijeri..dhe as gje tjeter

Loqki
12-07-04, 20:36
ej mirsad ti e paske mas kallajti mundesh me mesue GJUHEN edhe tash veq a don se po qka me i ba DITA GIRL qe nuk mundemi me u ba femije edhe nje her nga e PARA .

ShEjToNkA
27-07-04, 22:47
Sikur tė mundja ta ktheja kohen mbrapa ,asgjė s'do kisha ndyshura nė jetėn time,ndėrsa vetėm pėr njė arsyje do e ktheja kohen mbrapa ,vetėm e vetėm tė hidhja edhe niher si dikur nė pėrqafimin e Nėnės ecila mė mungon shumė ,dhe ti pėrjetoja edhe njė herė pėrkėdheljet e saja!

turisti
28-07-04, 01:43
Tung.Me pas mundesi,isha kthye me nji shkrepes ne kohen e gurit sepse ma ka qene thjeshte dhe romantike a per shkakun e shkrepses me kishin konsiderue si Zot,ha,ha,ha,ha( po baj hajgare). :wink:

Loqki
07-08-04, 12:22
pėrshėndetje turisti he he he IDE e mirė qėkjo me shkreps

po ti paske MUNDSI me qpik edhe naj sen nė kohėn e sodit edhe me u ba i FAMSHĖM me tė respektue njerzia ha ha ha tungi kalo mirė

turisti
07-08-04, 16:24
Tung Loqki-Loqkoman :wink:

nitushe
11-09-04, 09:29
sikur te kisha pas mundesi me kthy kohen mbrapa kisha pas qef edhe 1her me qene ne shkolle te mesme tjeter kurgjo skisha ndryshu :wink:

Loqki
11-09-04, 09:44
Mir u kan valla nitushe me u kan opet PERSON pa GAJLE si nė shkoll tė mesme mo po qka ti bajsh tash duhet me u mundue me kan e lumtur nė ē'do moshė qė ke , se secila mosh ka KNAQĖSIN e vetė po bahet mirė
ta shomi pas zgjedhjeve qka po bahet ha ha ha mos po ndryshon diqka ??????????????..................?

nitushe
11-09-04, 12:33
po veq sikur ajo mosha e shkolles te mesme nuk e besoj qe ka tjeter ma te mire se sa ma shume i bon do vjet aq ma shume mendon edhe ma fshtir e ki per gjithqka me vendos po qka me bo jeta e tulle :lol:

turisti
13-09-04, 00:41
EE,imagjinata ime thot keshtu: ME MUJT ME E KTHYE KOHEN,PRAP ISHA KTHYE NE KOHEN E GURIT. JU PA KOMPJUTERA DHE KISHIT THYE GUREZ OSE ISHIT BALLAFAQUE ME MAMUTAT ( ja i kisht ndjek,ja ju kishin ndjek).Ha,ha,ha,ha. :P :P :P :P :P

Albanam
13-09-04, 12:48
Sikur tė ekzistonte mundėsia, do tė kisha dashur tė kthehem e tė jetoj nė kohėn e Pejgamberit tė fundit, Muhammedit alejhis-selam...

Naki
13-09-04, 18:12
Do te doja te kthehem ne kohen e Maturantit viteve 80",ishte pjesa me e mire e rinise sime,ku mbeten vetem fotot dhe Kujtimet qe nga nje here ushqehem nga keto.

Maca
13-09-04, 19:16
Kisha pas deshir te jem edhe nje her 15 vjeqare...

Nuk dot kisha ndryshu shum por do ta kisha shvrytzu kohen me shum me gjera me te mira...

Megjithate edhe tash sjam keq smundem te ankohem ahhaa

:twisted:

Barbaroza
17-09-04, 15:48
Te kthehem ne moshen e femijerise dhe te mbetem gjithmone femije.Kjo do te ishte deshira ime me e madhja!

bredhi
03-10-04, 19:55
[color=red]Hee po te mundesha te kthehesha ne te kaluaren shum martesa te pa ft do ti pengoja,shum fatkeqsi do te i pengoja,e shum e shum gjera qe sod njerzit vuajn nga e kaluara do te mundoheja ti riparoja.
Po ne realitet une shpesh udhtoj ne te kaluaren nje her ne vit ,se permua gjdo udhtim ne vendlindje esht nje udhtim ne time..

DEA
21-10-04, 20:05
Nese do te mund te kthehesha edhe njeher,vetem do te mundohesha q`do minut me mire ta jetoja e shijoja, kurse moshen 18 vjeqare misha pas deshire me mbajt pake ma gjate deri sa mu kish bo monotonhttp://www.mainzelahr.de/smile/geschockt/flucht01.gif

Loqki
19-08-05, 21:47
DEA a te tregoj ni ven ku mundesh me kthy kohen mbrapa ??

Reana
20-08-05, 02:07
aiiii, ta kthej prapa....
s'kam asi iluzionesh!!! a ben ta ecim kohen me shpejt perpara more :lol:
me shume me intereson ardhmeria :P

teDUAty
20-08-05, 02:34
aiiii, ta kthej prapa....
s'kam asi iluzionesh!!! a ben ta ecim kohen me shpejt perpara more :lol:
me shume me intereson ardhmeria :P

po tuten nga pleqria per ket arsye po kan deshire te kthehen mbrapa hahaaaa

Domira
20-08-05, 19:28
Nuk do te mendoja shume :lol:

Engjelli_London
20-08-05, 19:46
Hey LOQKI sikur ta ktheja kohen mbrapa o do e mbysja vetem ose nuk do lindja po te ishte ne doren time.
LOQKI ke hapur nje teme perfekte.URIME loqki.bye bye

Sy_kaltra
21-08-05, 15:06
Gjdo njeri ben gabime po ashtu dhe un.
Nese do ishte e mundur do e ktheja kohen kur un isha 18 vjeqare :roll:
Arsyeja: Sepse kam ber veq nje gabim i cili me kushtoi shum :cry:

Por duhet pajtuar sepse jeta nuk mbaron me aq. :wink:

Kastri
21-08-05, 22:28
Gjdo njeri ben gabime po ashtu dhe un.
Nese do ishte e mundur do e ktheja kohen kur un isha 18 vjeqare :roll:
Arsyeja: Sepse kam ber veq nje gabim i cili me kushtoi shum :cry:

Por duhet pajtuar sepse jeta nuk mbaron me aq. :wink:


...............................
...............................Pershendetje

A vetem me 18 vjeqe ti paska thye brite ai a,ani mir ndashe pajtou ndashe mos u pajto bane nese munde me ba diqka.
Une veq sill e biri veti,hiq ska nevoje me kthye kohen faliminer.

Hajt kaloni mir.

Sy_kaltra
21-08-05, 22:33
Gjdo njeri ben gabime po ashtu dhe un.
Nese do ishte e mundur do e ktheja kohen kur un isha 18 vjeqare :roll:
Arsyeja: Sepse kam ber veq nje gabim i cili me kushtoi shum :cry:

Por duhet pajtuar sepse jeta nuk mbaron me aq. :wink:


...............................
...............................Pershendetje

A vetem me 18 vjeqe ti paska thye brite ai a,ani mir ndashe pajtou ndashe mos u pajto bane nese munde me ba diqka.
Une veq sill e biri veti,hiq ska nevoje me kthye kohen faliminer.

Hajt kaloni mir.

Jo bre ani memi thy brit :P
Ti veq sill e mshoj vetit sat mundesh :lol:
Jan ditet me t'dukura te jetes aja mosh qe un e kam cek me lart jan dit te pa haruara dhe kur nuk kthehen ma koha ec nuk kthehet as nje her :roll:

Loqki
02-11-05, 12:17
pershendetje juve

Barbaroza
02-11-05, 12:57
pershendetje juve

Pershendetje Loqki edhe ty.
Sado qe po duam,koha s'po kthehet prapa. :(

doGzona
03-11-05, 23:24
Imagjinata per kthimin prapa te njeriut , ose mendimi per te kaluaren nuk na jep mundesi te planifikojme te ardhmen .
E kaluara eshte pjese e jetes qe e kemi me vete , por jo te jetojme me te , mvaret se per cka e kemi fjalen, mendoj se do te jete e vleres qe ardhmeris ti perkushtohemi me shume , ndersa te kaluaren ta bajme me veti si udherrefyes dhe keshillus ne disa aspekte.

Kalt
04-11-05, 08:52
Njeriu nis e jeton me te kaluaren e vet, atehere kur te behet plak/e.
E kaluara eshte nostalgji dhe nese jeton me te, atehere nuk ben gje tjeter, vecse ja shkurton ditet vetvetes.
Jeto te sotmen, mendo te ardhmen!

Murgesha
04-11-05, 11:21
Njeriu nis e jeton me te kaluaren e vet, atehere kur te behet plak/e.
E kaluara eshte nostalgji dhe nese jeton me te, atehere nuk ben gje tjeter, vecse ja shkurton ditet vetvetes.
Jeto te sotmen, mendo te ardhmen!

Pajtohem!

Barbaroza
04-11-05, 11:54
Njeriu nis e jeton me te kaluaren e vet, atehere kur te behet plak/e.
E kaluara eshte nostalgji dhe nese jeton me te, atehere nuk ben gje tjeter, vecse ja shkurton ditet vetvetes.
Jeto te sotmen, mendo te ardhmen!

Plotesiosht e vertete kjo qe thua,por pasi tema ka titullin ashtu siq e ka,edhe duhej te pergjigjeshim cfare kishim per t'vepruar po te kthehej koha prapa.
Cdo njeri ka perjetuar ndonje cast te bukur ne jete qe me deshire do e perjetonte serish!

Domira
04-11-05, 12:19
Kurre hiq, nuk me shkon kjo mendje...

Diana007
07-11-05, 11:11
Ehhhhhh medet qe nuk po ktheht se ....

Kalt
11-11-05, 20:06
Njeriu nis e jeton me te kaluaren e vet, atehere kur te behet plak/e.
E kaluara eshte nostalgji dhe nese jeton me te, atehere nuk ben gje tjeter, vecse ja shkurton ditet vetvetes.
Jeto te sotmen, mendo te ardhmen!

Plotesiosht e vertete kjo qe thua,por pasi tema ka titullin ashtu siq e ka,edhe duhej te pergjigjeshim cfare kishim per t'vepruar po te kthehej koha prapa.
Cdo njeri ka perjetuar ndonje cast te bukur ne jete qe me deshire do e perjetonte serish!

Athere nese do te me jipej mundesia te ktheja kryet pas, do te doja te isha edhe njehere me te dashuren time te pare.

jadore
09-12-05, 00:43
Nese do te mund te ktheja kohen prapa!!!!!
---------Nuk do te ndrroja as edhe nje detal me te voglin te asaj qe kam jetuar-!!

Murgesha
06-05-06, 17:37
Sikur krijuesi tė na e linte nė dispozicion kėtė mundėsi, bota do tė popullohej vetėm nga tė rinjtė dhe paqja e dashuria s`do tė kishin mbaruar kurrė.

Tomori
06-05-06, 18:03
Sikur krijuesi tė na e linte nė dispozicion kėtė mundėsi bota do tė popullohej vetėm nga tė rinjtė, dhe aqa e dashuria s`do tė kishin mbaruar kurrė.

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaa,,,,,:to ngue: