PDA

View Full Version : Pa qka nuk mundeni?


Kaltrina
20-04-04, 13:58
Pa qka nuk mundeni?

Murgesha
20-04-04, 14:01
Nuk mund te rri pa cigare, pa te tjerat ok, ama pa cigare jo :wink:

Gentiana
20-04-04, 14:03
Pa shoqeri te mir nuk mundem me nejt, pa njerz rreth meje, dhe nganjeher pa vetmin...... :roll:
Pa kaffe turke asesi.

Barbaroza
20-04-04, 14:05
Pa familjen dhe pa kafe!

turisti
14-08-04, 18:46
Ju pershendes.Une nuk po muj pa OKSIGJEN .

anna
20-08-04, 19:33
PA CEL ,PA INTERNET ,PA FAMILJEN TIME ,PA SHUME QKA

ShEjToNkA
20-08-04, 23:34
Pa kafe turke asesi!!

napoleoni
21-08-04, 00:33
Thuani ē`tė thuani....unė nuk mund tė rri pa: njė gocė pranė dhe "spaghetti al pomodoro e basilico"....

mickoja
26-08-04, 10:24
Nuk mundem te rri pa shoqeri dhe pa mamin,e pa te tjerat ja baj disi dhe kaloj pa to

Tomori
26-08-04, 11:08
Pa qka nuk mundemi:


I love you more than yesterday-less than kaltrina

Microsoft
26-08-04, 13:23
Une smuj rri pa Nuse tem e due quemm :P

Kaltrina
26-08-04, 14:13
Une smuj rri pa Nuse tem e due quemm :P


Shume po me vjen mire :wink:

Tomori
26-08-04, 14:17
Une smuj rri pa Nuse tem e due quemm :P


Shume po me vjen mire :wink:
I love you more than yesterday-less than kaltrin
Edhe mua me vjen shum mir me ty Kaltrin

Kaltrina
26-08-04, 14:28
prape ti a :evil: hahaahhah

Tomori
26-08-04, 14:33
prape ti a :evil: hahaahhah
Po kush? e din ti punen e patikavet!!!! hej moj qik!!!! qka mendove ty a ...!!!!

genti_boy
27-08-04, 14:39
smuj me nejt pa ciagare pa uje ahah

m_tetovari
27-08-04, 15:07
un smuj me nejt pa veturen time ...pa te tjerat ja bej disi :P

turisti
27-08-04, 22:45
Pa humor,pune dhe shoqeri te mire. :wink:

livoreka bicio
27-08-04, 23:18
nuk mun te rri pa gjum :lol:

Valent_tina
29-08-04, 16:26
Pa Cigare & Kafe dhe pa Dashuri :wink:

Vera
29-08-04, 21:04
Nuk mund te rri pa Maman time dhe pa librat e mia

Gentiana
30-08-04, 10:00
Pa dikend qe mundem te flas per brengat dhe problemet e jetes...
Pa Musik... :?

Tomori
30-08-04, 10:14
Pa Cigare & Kafe dhe pa Dashuri :wink:
Vali jemi identik te pershendes urdhno kafen, cigaren dhe nje puqqq

Honesty^uk.
30-08-04, 10:33
Pa Cigare & Kafe dhe pa Dashuri :wink:
Vali jemi identik te pershendes urdhno kafen, cigaren dhe nje puqqq

:lol: :lol: :lol:
shume veshtir qe ti gjesh 2 njerez me vese te njejta sot
keshtu qe ju te dy :wink: duhet ti faleni zotit dhe forumit per kete
hahahahhahaahhah

PS;besoj se do te kuptohet mire nga ju shakaja ime
tung

qika_pr
30-08-04, 11:43
defenenitivishte nuk mund te rri pa vajzen time
tjerat zavensohen me naj sen

turisti
01-09-04, 23:15
defenenitivishte nuk mund te rri pa vajzen time
tjerat zavensohen me naj sen

Pershendetje dhe momente te bukura me vajzen ne gjirin familiar te deshiron TURISTI. :P

anna
02-09-04, 12:24
Thuani ē`tė thuani....unė nuk mund tė rri pa: njė gocė pranė dhe "spaghetti al pomodoro e basilico"....


te mbeshtes 100% :wink:

Barbaroza
02-09-04, 13:10
Perveq njerezve qe i dua dhe lirise,pa te tjerat mundem!

shijo
03-09-04, 11:47
tung kaltrina qka din ti me trego ne hotm

[email protected] tung kaltrina

Kaltrina
03-09-04, 12:23
tung kaltrina qka din ti me trego ne hotm

[email protected] tung kaltrina

qysh po mendon qka din ti , sqaroma pak :roll:

m_tetovari
05-09-04, 15:23
anna :P napoleoni ka shru qe smunet me nejt pa goca,a edhe ti a?
ani se sesht tabu ma :oops:

aferdita
05-09-04, 18:39
pa kompjuter :lol: :lol:

pa muzik nuk mundem te rri dhe dashuri

Culo
05-09-04, 19:14
Pa vajza shqiptare

dr1ta
06-09-04, 00:45
cigare,kafe mamin nuk nuk mundem pa kto.

Gentiana
06-09-04, 12:27
Kohev te fundit pa forumin Dardani nuk mundem te rri 8) :wink:

MemphiSx
06-09-04, 12:35
Valla si droge mu ka bo Chati e Forumi :)

GjIlAnAsI_cSi
06-09-04, 18:43
Pa Politik si mos te kapena me shokt ne ditje nga nje her. smundem lol edhe per Cigare. edhe per shkollen time te dashur..

aferdita
06-09-04, 19:47
Pa Politik si mos te kapena me shokt ne ditje nga nje her. smundem lol edhe per Cigare. edhe per shkollen time te dashur..


a nuk je pak i ri qe te merresh me politik a :lol: :lol:

Agroni22
06-09-04, 22:28
PA FUTBOLL DHE VETUR .

Gentiana
05-10-04, 22:13
Tybe kohev te fundit pa grindjet me shejtonken nuk po mundem me nejt. Loqkum nje mpuq per ty.... :wink:

Krokodilli
06-10-04, 16:20
JAN SHUM GJERA PA TE CILAT NUK MUND TE KALOJ DITEN - TE JETOJ

VETURA SPORTIVE - I LOVE MY BMW
CELULARI- TEL MOBILL
KULETA ME $$$$
CIGARET
SHOQERIA
PO ASHTU KOHEVE TE FUNDIT INTERNETI ME PELQEN, ME KA HY NE GJAK , ARSYEJA SEPSE FLAS NE GJUHEN SHQIPE,, HY NE CHAT,, DEGJOJ KENGE SHQIP,, KRIJOJ SHOQERI TE RE NGA KOSOVA DHE BOTA
:wink:

turisti
07-10-04, 11:07
JAN SHUM GJERA PA TE CILAT NUK MUND TE KALOJ DITEN - TE JETOJ

VETURA SPORTIVE - I LOVE MY BMW
CELULARI- TEL MOBILL
KULETA ME $$$$
CIGARET
SHOQERIA
PO ASHTU KOHEVE TE FUNDIT INTERNETI ME PELQEN, ME KA HY NE GJAK , ARSYEJA SEPSE FLAS NE GJUHEN SHQIPE,, HY NE CHAT,, DEGJOJ KENGE SHQIP,, KRIJOJ SHOQERI TE RE NGA KOSOVA DHE BOTA
:wink:
Ehejjjjjjjjjjjjj,kadal KROKODILL,i zure te gjitha programet,hahahahahahaha.
Te pershendes. :wink:

Luana
07-10-04, 12:32
Une smundem pa Turistin http://www.cosgan.de/images/midi/figuren/018.gif

turisti
07-10-04, 12:34
Une smundem pa Turistin http://www.cosgan.de/images/midi/figuren/018.gif

Hahahahahahahahahahaha,Luanushe,falmderit.Ti me freskon. :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Luana
07-10-04, 12:39
Po ti e din qe une jam http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/034.gif

turisti
07-10-04, 12:41
Po ti e din qe une jam http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/034.gif
Edhe me teper.... :wink:

Luana
07-10-04, 12:46
Po ti e din qe une jam http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/034.gif
Edhe me teper.... :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/051.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/041.gif

turisti
07-10-04, 12:52
Po ti e din qe une jam http://www.cosgan.de/images/smilie/engel/034.gif
Edhe me teper.... :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/051.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/041.gif


:P :P :P :wink: :wink: :wink:

Luana
07-10-04, 12:57
Turist hajde shkojm diku tjeter se u merzita ketu http://www.cosgan.de/images/kao/verschiedene/015.gif

turisti
07-10-04, 13:01
Turist hajde shkojm diku tjeter se u merzita ketu http://www.cosgan.de/images/kao/verschiedene/015.gif

Me ēylim fluturues?- Aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ku te duas,por kush e drejton? :wink:

mr_beni
07-10-04, 13:05
Pa tana rri pa buk edhe pa uje edhe pa familjen time nuk mundem te rri

Kaltrushi
07-10-04, 14:01
une nuk mund te rri pa shoqni.

Luana
07-10-04, 14:08
Turist hajde shkojm diku tjeter se u merzita ketu http://www.cosgan.de/images/kao/verschiedene/015.gif

Me ēylim fluturues?- Aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ku te duas,por kush e drejton? :wink:

E drejton gjygimi magjik :wink:

Kaltrushi
07-10-04, 14:37
:D :wink:

Krokodilli
08-10-04, 09:51
Turist hajde shkojm diku tjeter se u merzita ketu http://www.cosgan.de/images/kao/verschiedene/015.gif

Me ēylim fluturues?- Aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ku te duas,por kush e drejton? :wink:

E drejton gjygimi magjik :wink:

Turisti hala po pret a,, ku me marr mem lut femra me udhetu ne qylimin magjik,,,, vetem mbi oqeane kisha nejt,,

turisti
08-10-04, 22:25
:(

turisti
09-10-04, 11:45
Turist hajde shkojm diku tjeter se u merzita ketu http://www.cosgan.de/images/kao/verschiedene/015.gif

Me ēylim fluturues?- Aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ku te duas,por kush e drejton? :wink:

E drejton gjygimi magjik :wink:

Turisti hala po pret a,, ku me marr mem lut femra me udhetu ne qylimin magjik,,,, vetem mbi oqeane kisha nejt,,

Une jo mbi OQEANE,sepse nuk di NOT. :wink:

mickoja
09-10-04, 15:44
hahahahhaha....ej luana o dleq..

Turisti hajt mos ke dert se gjygymi magjik te ndimon..vetum duhesh te thush"Luana te dua"dhe je i pshtuar nga magjia

turisti
09-10-04, 16:02
Hmmmm...... :?

mickoja
09-10-04, 16:17
Hmmmm...... :?qka Hmmmmm...a thae se je mbi oqean dhe nuk din notč..nese do te vjen se do te bish mbi oqean atčher vetum thirr"luana te dua" dhe je i pshtuar

Luana
09-10-04, 18:57
Hmmmm...... :?qka Hmmmmm...a thae se je mbi oqean dhe nuk din notč..nese do te vjen se do te bish mbi oqean atčher vetum thirr"luana te dua" dhe je i pshtuar


Per nji second me ka mua aty Turisti :wink:

turisti
09-10-04, 19:03
Hmmmm...... :?qka Hmmmmm...a thae se je mbi oqean dhe nuk din notč..nese do te vjen se do te bish mbi oqean atčher vetum thirr"luana te dua" dhe je i pshtuar


Per nji second me ka mua aty Turisti :wink:

Ja ku me ke LUANUSHE,hahahahahahah,po as CONCORDI nuk eshte me i shpejte se une. Urdhero LUANUSHE ,follllllllllllllll tashhhhhhhhhhhh. :wink: :P

bmw-djali
10-11-04, 20:11
Pa qka nuk mundeni?Pa ty Kaltrina!!!!!!!!

Kaltrina
11-11-04, 09:36
Pa qka nuk mundeni?Pa ty Kaltrina!!!!!!!!

:shock: :shock: :oops: :oops: ma bre !!!

bmw-djali
11-11-04, 18:32
Pa qka nuk mundeni?Pa ty Kaltrina!!!!!!!!

:shock: :shock: :oops: :oops: ma bre !!! :oops: ne kete forum nuk mundem pa ty Kaltrina :P

Mafiozi
11-11-04, 20:08
Un pa qesh nuk muj me ndejt shum koh... koka me dhemb :P :wink:

Prishtinas28_ch
12-11-04, 09:04
valla une pa krejt rri ama pa LEK sma don hiq
:roll: :roll: :roll:

Kercovari
12-11-04, 12:16
Une pa uje s`mund te ri dhe pa....s!

12-11-04, 16:22
Pa Tv dhe interenet qitash spo muj me nejt

Barbaroza
19-11-04, 12:03
Kohet e fundit pa celular dhe internet :)

Mafiozi
19-11-04, 13:32
Pa frym as nje minut, pa pc asnje dit... 8)

turisti
20-11-04, 00:17
Nuk mundem pa " droge " te ashtuquajtur DARDANIA,hahahahahahahahahahahahahahaha. Jav preferoj te gjithve.

U kenaqa bre - kenaqnu dhe ju.

TURISTI. :wink:

Mafiozi
20-11-04, 00:22
Nuk mundem pa " droge " te ashtuquajtur DARDANIA,hahahahahahahahahahahahahahaha. Jav preferoj te gjithve.

U kenaqa bre - kenaqnu dhe ju.

TURISTI. :wink:

Hahahahahahahhahahaahahahahahhaahahahaaaa :P :P
O u knaqa edhe un shoki Turist, ma ke shti ne gjak ket drogue
te pa njohur jasht forumit.... DARDANIAAA

Qdo dit ne te Turisti, me tranoj... hhahhahahaaaaa

:wink:

turisti
20-11-04, 02:45
Nuk mundem pa " droge " te ashtuquajtur DARDANIA,hahahahahahahahahahahahahahaha. Jav preferoj te gjithve.

U kenaqa bre - kenaqnu dhe ju.

TURISTI. :wink:

Hahahahahahahhahahaahahahahahhaahahahaaaa :P :P
O u knaqa edhe un shoki Turist, ma ke shti ne gjak ket drogue
te pa njohur jasht forumit.... DARDANIAAA

Qdo dit ne te Turisti, me tranoj... hhahhahahaaaaa

:wink:

Ehe,a t'thash se eshte " droga " pozitive,drogiratu Mafiozi,drogiratu.... :wink:

Kercovari
20-11-04, 09:08
Une pa uje.
A eshte e mire droga?.

emine
05-04-09, 21:04
pa gjume,,,,:eek:

Virti
05-04-09, 23:46
... pa oksigjen. :cool:

Domira
03-05-09, 14:46
Nuk mundem pa lirine.

Idila
04-05-09, 09:04
...paDASHURIN, e cila sundon botėn!

shfletuesi_
04-05-09, 14:10
...paDASHURIN, e cila sundon botėn!

Ani de kadale, se ka dashuri te ndryshme pa dashurin e kujt e ke fjalen ti ...!!! :D :biggrin:

romansa
04-05-09, 16:21
paa uje e buke

Idila
04-05-09, 16:28
Ani de kadale, se ka dashuri te ndryshme pa dashurin e kujt e ke fjalen ti ...!!! :D :biggrin:
Pa Dashurin nėpėrgjithėsi, dmth: ndaj prindėrve, miqve, shoqėrisė, familjes etj, etj! :smile:

P.s Dashuria s`bėn pjesė vetėm nė cift! :tongue:

Breshka
07-05-09, 11:40
hiq pa u rrezit spo ban

Arkza
07-05-09, 11:42
......Pa Shoqet emija .....:confused:

Jana
07-05-09, 11:58
..pa Nenen....

Dani11
07-05-09, 12:13
Pa te gjitha ato qe nuk mundemi, qe nuk e rrok pa to.

Peja-Boy
07-05-09, 20:44
Pa Coca-cola :redface:

Qika^Me^Kule
07-05-09, 20:46
Pa te gjitha ato qe nuk mundemi, qe nuk e rrok pa to.

:wink: :smile:

Dani11
07-05-09, 21:14
:wink: :smile:

Qe pa ma mshel synin Qika Me Kule une per veti nuk mundem, ani pa buzqeshje edhe ma hiq nuk mundem, ani ai flladi i kuleve vrr vrr.....

Qika^Me^Kule
07-05-09, 21:19
Qe pa ma mshel synin Qika Me Kule une per veti nuk mundem, ani pa buzqeshje edhe ma hiq nuk mundem, ani ai flladi i kuleve vrr vrr.....

Jo mir e ke ti , pse a spo bjka me ta ba me sy a?

aLbaChiCk
07-05-09, 21:42
Pa kaffe edhe cigare nuk mundem hiqqqq

Dani11
07-05-09, 21:44
Pa kaffe edhe cigare nuk mundem hiqqqq

Nuk koke mush ti sherr hala, po keshi......

aLbaChiCk
07-05-09, 21:46
Nuk koke mush ti sherr hala, po keshi......

Pse ti pa sherr nuk mundesh a ? kesh kesh ishalla perher kesh :smile:

Dani11
07-05-09, 21:50
Pse ti pa sherr nuk mundesh a ? kesh kesh ishalla perher kesh :smile:

Gjithashtu e nderume ishalla gjithmone e gezua dhe e qeshur je bashk me qiken me kule, prap po keshi.....

Prishtinasja_
07-05-09, 22:45
Muzike, Telefonin, MSN, kafe ! :biggrin:

rafet llapjani
08-05-09, 21:27
Pa patligjon ahahahahaahhaahahahahahhaahhhahah

emine
09-05-09, 13:19
Pa patligjon ahahahahaahhaahahahahahhaahhhahah


mos me qite me kallxu pa qka smundem une se bahet nami hahhahahhahhahahha
ps,pershendetje oj qyski ,se je hupe naper dhijet spo te shef kush mo :P

Idila
09-05-09, 14:21
Nuk mundem tė mos marrė frymė. :rolleyes: :smile:

shfletuesi_
09-05-09, 15:14
...Pa internet mundem, ama bahem nervoz...

ALlma
09-05-09, 15:16
shumqka.....?