PDA

View Full Version : cilet qytete apo shtete do te kishit deshire te vizitoni?


Eleni
20-04-04, 16:37
une psh
do te shkoja ne ishujt hawai,ne zvicer......

Cool_Boy
21-04-04, 13:09
Kusha pas deshir ti vizitoj ketu shtete:Egjipti,Behrani,Finlanda,Cekia,Italia,Maliz ia,Zvicrra etj....

Kisha pas deshire ketu qytete ti vizitoj:California,Hamburg,Barcelona,Toronto etj...

tung Cool_Boy

K-man
21-04-04, 16:19
bravo cool_boy, Kalifornine e bone qytet. Kalifornia o shtet ne SHBA.

une kisha pas qef me e vizitu Romen

lazdrani
21-04-04, 16:39
Isha ne shume Shtete dhe qytete te Europes por jane edhe shume vende ku do te isha me deshire:Japonia,Australia,Arabi,israel,Egjipt,USA, Afrike...

anna
21-04-04, 17:36
une italine dhe ne qytetin e venecias eshte shume romantike te shkosh atje me te dashurin kuptohet :wink: :wink: :wink:

Naki
21-04-04, 19:22
DO te doja te vizitoje me shume deshire shtetete bashkuara te Amerikes,Australine.

Cool_Boy
22-04-04, 10:08
Pershdnetje K-man

per mendimin tim California nuk eshte shtet siq ju pretendoni se po ti ishte shtet do ta kishe flamurin tende se pari e tani gjera tjera ok..


tung Cool_Boy

qika_pr
17-05-04, 09:43
Kiasha dashur qe te vizitoj ibizen nuk di pse mendoj qe eshte vende shum i mir
ose me shku ne Qikago ku e kam humbe mamin te vizitoj varrin e mammit

turisti
24-08-04, 22:27
:wink:

DannyAus
21-09-04, 18:47
TE VETMIN VEND QE KISHA PAS DESHIR TA VIZITOJ DHE DO TA VIZITOJ SE SHPEJTI ESHTE TORONTO CANADA,, PO ASHTU NE EVROP VETEM NE PARISIN NUK KAM QEN ENDE,,, EDHE PARISI GJITHASHTU,,, DHE SHPRESOJ SE DO TA VIZITOJ VITIN TJETER... PO ASHTU E HARROVA
**LAS VEGAS** NUK KAM SHKU ENDE
KASINOT E LAS VEGASIT

Naki
21-09-04, 20:50
DO te doja te vizitoje me shume deshire shtetete bashkuara te Amerikes,Australine.

ShEjToNkA
21-09-04, 21:41
Unė do doja tė vizitoja Shtetėt e Bashkuara tė Amerikės dhe Spanjėn

mr_beni
25-09-04, 11:49
Kam deshir ti vizitoj Shtetet Arabe. Si dhe ato shtete Latino Amerikane

Ylberi_be
27-09-04, 12:11
KAm deshit ta vizitoj kosoven se kurr se kam vizitu

DannyAus
27-09-04, 12:47
KAm deshit ta vizitoj kosoven se kurr se kam vizitu

TE PERSHENDES YLBERI_BE

SI NUK E KENI VIZITU KOSOVEN ENDE KUR JETONI NE EVROPE,,,, PO TE ISHA NE EVROP DO TA VIZITOJA QDO 3 MUAJ, KOSOVEN&SHQIPERIN,, ..
JU DESHIROJ TE KALONI SA MA MIRE NESE E VIZITONI KOSOVEN,, JAM I SIGURT SE DO TE KALONI MIRE...
TUNG

dr1ta
01-10-04, 19:11
Kam deshire te vizitoj: cape town, newyourk,siam,Tibetin,rio dhe madagaska :roll: :)

Barbaroza
01-10-04, 20:05
Vetem vendet tropikale :roll:

vushtrria
01-10-04, 21:09
egjiptin,tunisin kysmet se shpejti do ti vizitoi :) :)

DannyAus
02-10-04, 09:41
Vetem vendet tropikale :roll:

BARBAROZA MIRE SE VJEN NE AUSTRALIA :lol:

http://www.ecu.edu.au/fas/village_new/images/gallery/perth/small/Cottesloe%20Beach.jpg

bredhi
02-10-04, 11:10
Qyteti me i bukur ne bor esht qyteti ku kam lind une e mandej vin tjerat qytette shqiptare. E sa i perket si qytet i bukur ne arqitektur dhe optik mua me pelqen NEW YORK edhe pse NUK KAM QEN ATJE KURR NUK E DI ME PELQEN SHUM

Maca
02-10-04, 14:43
Paris...Calabri...Australi...Dubai...Meka Medine...Londren Dhe nje qytet ne Gjermani qe quhet ULM se ka shum djem te bukur hahah...

Krokodilli
09-10-04, 11:10
une me deshire do ti vizitoja vendet arabe,,,

kurse per ju qe keni plan te vizitoni Australin ne te ardhmen,,, Syndey eshte qytet te cilin gjithsesi duhet ta vizitoni....

http://tesla.csl.uiuc.edu/~ggopalak/Photos/Nature/sydney.jpg

anna
09-10-04, 15:44
erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

mickoja
09-10-04, 15:47
erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:Edhe un erdha ne Sydney....pritummmmm

anna
09-10-04, 16:08
ahahhahahahah opaaaaaaaaaaaaaaaaaa a ka ende te tjere se ka hala vend !!!!! hajdi hajdi :wink: :lol: :lol:

Krokodilli
09-10-04, 19:21
erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Mickoja dhe Anna mire se vini :lol: ,,, do tju pres a pe shihni kete hotelin me shum drita :P :wink: qaty ju pres,,,,,,
pershendetje

Honesty^uk.
09-10-04, 19:27
erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Mickoja dhe Anna mire se vini :lol: ,,, do tju pres a pe shihni kete hotelin me shum drita :P :wink: qaty ju pres,,,,,,
pershendetje


o krokodil te gjithe paskan drita shume :wink: :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
10-10-04, 07:04
erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Mickoja dhe Anna mire se vini :lol: ,,, do tju pres a pe shihni kete hotelin me shum drita :P :wink: qaty ju pres,,,,,,
pershendetje


o krokodil te gjithe paskan drita shume :wink: :lol: :lol: :lol:

o honesty_uk me ju tregu ktyne se ne cilin vend gjindem nuk osht interesant,,,, le tme kerkojn neper qdo ndertes nese dojn mem gjet :wink:

Vera
10-10-04, 09:42
kam deshir ti vizitoj valla keto vende: Miami, Duabi, Kairo, Melburne. Otava,New York, Los Angelos, Rio, etj

Engjellushja
10-10-04, 10:38
une me deshire do ti vizitoja vendet arabe,,,

kurse per ju qe keni plan te vizitoni Australin ne te ardhmen,,, Syndey eshte qytet te cilin gjithsesi duhet ta vizitoni....

http://tesla.csl.uiuc.edu/~ggopalak/Photos/Nature/sydney.jpg

:wink: Dakord jam me ty " Krokodill2

T pershendes me Respekt :wink:

anna
10-10-04, 16:02
erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Mickoja dhe Anna mire se vini :lol: ,,, do tju pres a pe shihni kete hotelin me shum drita :P :wink: qaty ju pres,,,,,,
pershendetje


o krokodil te gjithe paskan drita shume :wink: :lol: :lol: :lol:

o honesty_uk me ju tregu ktyne se ne cilin vend gjindem nuk osht interesant,,,, le tme kerkojn neper qdo ndertes nese dojn mem gjet :wink:abstenoj !!!!!! une dhe mickoja nuk kemi qene asnjher ne australi keshtu qe ma mire kallxoje vendin ku eshte mire se pastaj kur te gjejme e di une se qka do te te bejme !!!.......... :wink:

Krokodilli
11-10-04, 15:46
erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

Mickoja dhe Anna mire se vini :lol: ,,, do tju pres a pe shihni kete hotelin me shum drita :P :wink: qaty ju pres,,,,,,
pershendetje


o krokodil te gjithe paskan drita shume :wink: :lol: :lol: :lol:

o honesty_uk me ju tregu ktyne se ne cilin vend gjindem nuk osht interesant,,,, le tme kerkojn neper qdo ndertes nese dojn mem gjet :wink:abstenoj !!!!!! une dhe mickoja nuk kemi qene asnjher ne australi keshtu qe ma mire kallxoje vendin ku eshte mire se pastaj kur te gjejme e di une se qka do te te bejme !!!.......... :wink:

hehehe Anna te pershendes..... po qka nese skeni qen ne Australi,,, te pakten keni dikan qe e njihni ketu,,, krokodilli to tju pres me gjith deshir,,,, do ta jap edhe adrese nese ke deshir :lol: 44 helen st St Albans Perth WA,, ejani ketu pastaj shkojm bashk ne Sydney :wink: do te kenaqeni pa mas nen shoqerin time

anna
14-10-04, 12:12
jam shume e sigurt qe me ty do kenaqemi pa mase tung anna :wink:

Krokodilli
15-10-04, 08:45
hehe te pershendes Anna,,,
ciaooooo

anna
15-10-04, 12:49
hehe te pershendes Anna,,,
ciaooooo


edhe une te pershendes shume kudo qe te jesh :wink:

Krokodilli
19-10-04, 04:51
hehe te pershendes Anna,,,
ciaooooo


edhe une te pershendes shume kudo qe te jesh :wink:
Sweet Anna po ashtu te pershendes 8) :wink:

Motorristi
30-10-04, 20:12
krokodili ma qo edhe mu i viz te vi te vizitoj sidnein,,,,, une vi me motorr,,,,,,

kisha pas deshir ta vizitoj ameriken dhe australien

Mafiozi
30-10-04, 20:20
USA
Edhe njė jav po nisna... 8) :wink:

A r d i t a
01-11-04, 16:29
shtetet evropiane i kam shetit gati te gjitha,,,, deshira me e madhe do te ishte ta vizitoj Ameriken,, Kanaden, po ashtu shum kam deshir ta vizitoj Australien

lovely
07-08-08, 11:08
Egjiptin, Italine, Marokon (se ka lu Zhadja aty :biggrin: ), SHBA-te, Japonine... e shume e shume tjera...

Arkza
07-08-08, 11:11
Per Qudi as nje shtet e asnje nje qytet jasht vendit s'kam qef me vizitu per veq Merna ne Kosove ..... :wink:

egi
07-08-08, 14:52
Cancunin ne Meksik, Marakeshin, Indin dhe Egjiptin :biggrin: Qito me se shumti..perndryshe me qen e sinqert kam qef me rrethu krejt boten :biggrin:

Oqeani
07-08-08, 15:06
Kanaden, Zelanden e Re ....

Embla
12-08-08, 19:11
Tokyo, Dubai, Rome njehere keto e me vone shume shume tjera

ANTE
12-08-08, 21:28
Tokyo, Dubai, Rome njehere keto e me vone shume shume tjera Dubaj,Meka,Medina Sidnej,New York, Istambul

jadore
13-08-08, 15:11
demek veq deshire ,
pres ne te ardhmen e aferte ti vizitoj qytete te tera nga civilizimet e zhdukura nen uje ..
eh per te ardhmen e larget pas kesaj deshire ,pres ti vizitoj qytetet e planeteve tjera ..

Lona
21-08-08, 14:53
Dubain kam deshire ta vizitoje...