PDA

View Full Version : Ku e keni pėrfunduar shkollėn e mesme?


vendasi
26-12-05, 15:26
Kame deshire qe ta njoftojme njeri tjetrin se ku e keni perfunduare shkollen e mesme apo sdudimet,ne cilin qytet apo fshate.....qellimi i temes eshte se ndoshta me ndihemen e postimeve tona ndoshta i gjejme shokte dhe shoqete tona me te cilet kemi kalu kohen se bashku me vite ne bankat e shkolles....Un kame deshire qe ti takoje ata prape dhe ta dije se ku jetojne.
Po juve??

Guri i madh
26-12-05, 16:09
ne prishtin rruges naga takbashqja perpjet ne drejtim te germis

K-man
26-12-05, 17:24
une shkollen e mesme edhe fakulltetin e kam perfundu ne Amerike. Ne Prishtine jom kon gati tu e kry vitin e pare (1998/1999) ne Sami Frasher n'Vranjevc, po mandej bombardimet fillun ne Mars edhe e nderprem. Ikem n'Maqedoni, edhe tash jam ne Amerike prej ateher

spirl_girls
26-12-05, 23:21
Po ti i nderuari vendasi nuk u pergjigje vet se pari..pasi edhe autor i temes....e pastaj ne tjeret..... :?:

MemphiSx
26-12-05, 23:29
Une n'klas filloren e t'mesmen :P :D

Lonora
26-12-05, 23:34
Shkollen e mesme ketu ne USA dhe ende vazhdoje me studime tjera te fakultetit!

Guri i madh
27-12-05, 01:00
Kame deshire qe ta njoftojme njeri tjetrin se ku e keni perfunduare shkollen e mesme apo sdudimet,ne cilin qytet apo fshate.....qellimi i temes eshte se ndoshta me ndihemen e postimeve tona ndoshta i gjejme shokte dhe shoqete tona me te cilet kemi kalu kohen se bashku me vite ne bankat e shkolles....Un kame deshire qe ti takoje ata prape dhe ta dije se ku jetojne.
Po juve??


vendas adhahile qfar mejtepi ke krye se nuk muj mu ba rahat paedit

vendasi
27-12-05, 02:09
Po ti i nderuari vendasi nuk u pergjigje vet se pari..pasi edhe autor i temes....e pastaj ne tjeret..... :?:
QAMO Shkolla e re ne GJilan.........
Te Pershendes Drita
Vendasi

vendasi
27-12-05, 02:12
ne prishtin rruges naga takbashqja perpjet ne drejtim te germisSi quhet shkolla Guri i madhe....
Ne gjimnaze apo ne shkolle te Teknikes??????/ :wink:

Vigani
27-12-05, 03:13
Shkolla e mesme mjekesore "9 Maji" Prishtine ne ato kohera ...


Viganica...

Arb
27-12-05, 03:15
"Bedri Pejani," Peje...

Murgesha
27-12-05, 13:00
Shkolla e mesme Teknike-Gjilan.

Arb
27-12-05, 18:04
"Bedri Pejani," Peje...

Gjimnazi "Bedri Pejani," Peje...

Kodra
27-12-05, 18:52
**********
**********
**********


Nė Vushtrri.


Sesioni **Informatika dhe Programimi**.Kodra

Naki
27-12-05, 20:38
Nė Mitrovicė,

Shkollen e mesme tė Mjeksisė,Maturantė i vitit 1987.

aferdita
27-12-05, 20:40
askund

Guri i madh
27-12-05, 21:40
ne prishtin rruges naga takbashqja perpjet ne drejtim te germisSi quhet shkolla Guri i madhe....
Ne gjimnaze apo ne shkolle te Teknikes??????/ :wink:


ateher ishte shkoll normale

DEA
27-12-05, 22:41
"Luigj Gurakuqi" Kline

Lona
28-12-05, 11:24
Kimi-Teknologji- Tetove

Espresso
28-12-05, 14:15
Shkollen fillore ne lagjen Piskot te Gjakoves - shkolla Sylejman Riza (Ish- Boro e Ramizi), ndersa te mesmen ne Gjakove - shkolla Hysni Zajmi "Mjeksi e pergjithshme"(gjate okupimit ne shkollen fillore Mazllom Kepuska).

Luana
29-12-05, 16:49
Ne bujanovc "Sezai Surroi " Maqinerin

xhema
29-12-05, 23:53
Medrezen te bunari i hajratit :D

marolli
30-12-05, 10:01
Une jam anetar i ri ketu ku pershendes te gjithve ne kete forum quhem Faton Marolli nga Prishtina, shkollen fillore e kam kryer ne Asim Vokshi ne Kodren Trimave (Vrajevc), ndersa te mesmen po ashtu ne Prishtina ne Shtjefen Gjeqovi, dhe tash punoj ne komune te Prishtines

marolli
30-12-05, 10:02
Une jam anetar i ri ketu ju pershendes te gjithve ne kete forum quhem Faton Marolli nga Prishtina, shkollen fillore e kam kryer ne Asim Vokshi ne Kodren Trimave (Vrajevc), ndersa te mesmen po ashtu ne Prishtina ne Shtjefen Gjeqovi, dhe tash punoj ne komune te Prishtines

loni19
30-12-05, 10:12
e kam kry gjimnazin ne ??????

Psikologu
30-12-05, 19:06
Shkolla e mesme " Luigj Gurakuqi" nė Klinė, por ka shumė vite qė kaluan..

vendasi
31-12-05, 15:55
Ju flalemindroje te gjithve per inkuadrimin ne kete teme...
Vendasi.......

Barbaroza
01-01-06, 20:30
"Faik Konica".............Ferizaj

FrEsKiA
01-01-06, 20:51
Ne Gjymnasin "Niko Nestor" ne Struge :wink:

vendasi
02-01-06, 16:34
"Faik Konica".............Ferizaje kam dite se te kame pa dikunde me ate shami te lehte qe ta shtone bukurine Barbaroza
me duket se ka qene pa[epara Hotelit Kristal :lol: :lol: :lol:

Murgesha
02-01-06, 16:47
"Faik Konica".............Ferizaje kam dite se te kame pa dikunde me ate shami te lehte qe ta shtone bukurine Barbaroza
me duket se ka qene pa[epara Hotelit Kristal :lol: :lol: :lol:

A ka edhe nė Ferizaj Hotel Kristali a?? :lol: :lol: :wink:

vendasi
02-01-06, 17:14
haha
ku mu kan perzi pak kta hotelat :lol: :lol:

vendasi
02-01-06, 17:38
Te hoteli Lybetenit mendova Murgesha :lol :lol: :

rafet llapjani
03-01-06, 03:17
Xhema shkrujti:Medrezen te bunari i hajratit
Hajde baba hoxh hajde Xhem pash kuranin a hjeke me kry medrezen ishalla ron ske que :lol: :lol: :lol:

albioni_nl
06-03-06, 22:43
QAMO"VELLEZERIT fRASHERI'' ne Deqan

Paradox_13
07-03-06, 09:46
Ish QAMO "Boro Ramizi"tani "Kuvendi i Lezhes"Viti-teknik kontabiliteti.

vushtrria
07-03-06, 09:56
Tri vitet e shkolles se mesme i kam kryer ne obiliq kurse vitin e katert ne mitrovice

Dea IS
07-03-06, 14:27
Gjimnazi "Haxhi Zeka" ne Istog

GURI SYLAJ
07-03-06, 15:44
Dy klase ne ode, nja ne mejtep, pese ne shkolle e nja njezetepese ne gurbet,dhe tash edhe pak , mbas doktorratures (takeytllakut) edhe nja dy a tri ne ode e mandej ku te me thot Gjebraili..............

15vjecarja
07-03-06, 16:36
une hala jom ne shkoll te mesme edhe veq sa jo kom nis edhe 3 vjet rritna per matur

Albman
07-03-06, 16:54
Shkollen e mesme e kam perfundu ne Shkup

Espresso
07-03-06, 18:11
Shkollen e mesme e kam perfundu ne Shkup

Bingoooooo...mire se na tregove me kend kemi te bejme. Ndoshta jeni edhe ju njeri prej atyre qe vershuan rrugeve te Shkupit me maska fytyres e flamuj te Al-Kaides:cool:

Dardanas
08-03-06, 01:16
Shkolla e Mesme e Mjeksisė, Dr Ali Sokoli, Prishtinė.

Luana
09-03-06, 22:36
Bujanovc

Sezai Surroi

BlertaB
09-03-06, 23:45
Kam prfunduar Gjimnazin jo shkollen e mesme.
E kam perfunduar ne AUSTRI.

Prespa
10-03-06, 12:19
Shkollen e mesme e kam mbaruar ne gjimnazin "Ismail Qemali" ne Tirane. Ja kam kaluar shume mire.

arben-ks
10-03-06, 13:12
Shkollene fillore ne nje shkoll meemrin serrb sdu me ja permend te mesmen drejtimi Matematik e kam krye ne Prishtin-Dy fakulltete- dhe 7 diplama sen skam am shum as qe po me duhet shpesh po me mjafton

fuli_88
09-04-06, 20:52
shkollen e mesme hala jam ka e kry edhe dy vjet ne gjimnazin "ISMAIL QEMALI " ne HOGOSHT kamuna e DARDANES ish KAMENICES

vendasi
07-05-06, 16:38
shkollen e mesme hala jam ka e kry edhe dy vjet ne gjimnazin "ISMAIL QEMALI " ne HOGOSHT kamuna e DARDANES ish KAMENICES
mos e njeh Ylberen ???????/

turisti
17-05-06, 18:15
Ne Ferizaj.

Drinni
17-05-06, 18:25
Gani ēavdėrbasha Prizren

Elektroteknik i automatikės me makina llogaritėse.(1986-90).

Pershendes ish profesoreshen Edita Tahirin per vullnetin e pashoq, ndihm pa te ardhura nxenseve te asaj kohe.

gjimnazistja
16-07-06, 21:39
Akoma se kam mbaruar akoma kur do mbaroj do ju tregoj hehehehe me gjith deshir edhe ate kam me ju ftu per matruen time haha:biggrin: :biggrin: :tongue: FILLIMIT I DIHET POR FUNDIT SI DIHET

Vin-Diesel
19-07-06, 17:59
Kame deshire qe ta njoftojme njeri tjetrin se ku e keni perfunduare shkollen e mesme apo sdudimet,ne cilin qytet apo fshate.....qellimi i temes eshte se ndoshta me ndihemen e postimeve tona ndoshta i gjejme shokte dhe shoqete tona me te cilet kemi kalu kohen se bashku me vite ne bankat e shkolles....Un kame deshire qe ti takoje ata prape dhe ta dije se ku jetojne.
Po juve??

Krejt po me dukesh i Njofshem, a mos e kemi perserit vitin e dyte bashk, hehe (hajgare)
Une ne shkollen Shaban Spahia ne Peje....! edhe ata menxi e kam kryjt vitin e 4 6 vjet jam shku per 4vjet hahaha (Humor)

Albanian eX|PerT
15-11-06, 01:57
Tash jam maturant ne gjimnazin "Zef lush Marku" ne Shkup, mirepo nuk jam i rregult, mirepo shkoj vetem ne provime, ketu i themi i ēregullt apo me korrospodenc.

Murgesha
15-11-06, 19:30
Tash jam maturant ne gjimnazin "Zef lush Marku" ne Shkup, mirepo nuk jam i rregult, mirepo shkoj vetem ne provime, ketu i themi i ēregullt apo me korrospodenc.

Maturant e me korrespodencė; ēkas po ndėgjoj edhe unė. :eek:

Kur unė kam qenė maturante ishte mė thjesht, duhej tė ndiqnim mėsimet nė shkollė, pėr lėndėt qė i kishim notoheshim gjatė tėrė vitit dhe nė fund kishim provim vetėm pėr diplomė.

Artisti
15-11-06, 19:44
Maturant e me korrespodencė; ēkas po ndėgjoj edhe unė. :eek:

Kur unė kam qenė maturante ishte mė thjesht, duhej tė ndiqnim mėsimet nė shkollė, pėr lėndėt qė i kishim notoheshim gjatė tėrė vitit dhe nė fund kishim provim vetėm pėr diplomė.


E po ende s'ke takue ti Experta hahahahahahahahhahaha:wink:


.

Studenti1
15-11-06, 19:50
Edhe une e kam kryer shkollen e mesme si Murgesha :smile:.
Nejse, e di se ka edhe si i crregullt, nese don natyrisht.

Giovanni
15-11-06, 22:22
Maturant e me korrespodencė; ēkas po ndėgjoj edhe unė. :eek:

Kur unė kam qenė maturante ishte mė thjesht, duhej tė ndiqnim mėsimet nė shkollė, pėr lėndėt qė i kishim notoheshim gjatė tėrė vitit dhe nė fund kishim provim vetėm pėr diplomė.


Po i bashkangjitem edhe une mesazhit temd e nderuara Murgesha pasi qe i respektuari yne me ka habitur pa mase sepse nuk kam ndegjuar kurr shkolle te mesme me korispodenze po qka nuk po ndodhe sot bre.

O eksperti yn mos ndoshta je me korispodenz ne fakulltet dhe je ngatrruar pak??

Albanian eX|PerT
15-11-06, 22:36
Maturant e me korrespodencė; ēkas po ndėgjoj edhe unė. :eek:

Kur unė kam qenė maturante ishte mė thjesht, duhej tė ndiqnim mėsimet nė shkollė, pėr lėndėt qė i kishim notoheshim gjatė tėrė vitit dhe nė fund kishim provim vetėm pėr diplomė.

Po i bashkangjitem edhe une mesazhit temd e nderuara Murgesha pasi qe i respektuari yne me ka habitur pa mase sepse nuk kam ndegjuar kurr shkolle te mesme me korispodenze po qka nuk po ndodhe sot bre.

O eksperti yn mos ndoshta je me korispodenz ne fakulltet dhe je ngatrruar pak??
Me shkue i rregullt ne shkolle nuk mujsha me u ba expert sepse skisha kohe, e prandaj vendosa i qregullt me vazhdue!!!
Vitin e pare dhe te dyte e kam ndjek i rregullt, dhe per shkak suksesit te larte dhe kam qene kryetar i unionit te nxenesave me lejuan me korrospodenc. Tek ne, nė Maqedoni cdo nxenes e ka kete te drejte. Tash qe po shkoj vetem ne provime po jam me i lir me lexue ma shume dhe me shkrue ne dardani:smile: .

Ia kalofshi sa me mire te dashurit e mi
Albanian eX|PerT

Murgesha
16-11-06, 01:12
Me shkue i rregullt ne shkolle nuk mujsha me u ba expert sepse skisha kohe, e prandaj vendosa i qregullt me vazhdue!!!
Vitin e pare dhe te dyte e kam ndjek i rregullt, dhe per shkak suksesit te larte dhe kam qene kryetar i unionit te nxenesave me lejuan me korrospodenc. Tek ne, nė Maqedoni cdo nxenes e ka kete te drejte. Tash qe po shkoj vetem ne provime po jam me i lir me lexue ma shume dhe me shkrue ne dardani:smile: .

Ia kalofshi sa me mire te dashurit e mi
Albanian eX|PerT

Nėse ban tė tregojsh se ēka je duke studiuar, mė fal mėsuar qė ta kanė mundėsuar ta mėsojsh edhe me korrospodencė dhe lėndėt qė mėsohen atje tė jepen me provime??
Nejse de se edhe nė kohėn kur isha maturante, nganjėherė ka pas provime nė maturė por vetėm pėr ata qė kishin 2 njėsha (me tre 1 humbej viti) e ju mundėsohej njė lloj provimi pėr ta kaluar vitin.
Seriozisht po mė vie shumė interesante kjo punė, se boll sistem tė pėrsosur tė arsimit kanė danezėt por gjimnazi ėshtė gjimnaz dhe duhen nxėnėsit me qenė tė rregullt gjatė tėrė njė viti shkollor pa marrė parasysh a janė tepėr tė zjguar apo kryetarė unionesh tė nxėnėsve.

musl|m
16-11-06, 02:29
Shkollen e mesme si krejt dynjaja edhe un ne vendlindje e kam kry, mesaktesisht ne Kumanove ne gjymnazin Ismet Jashari e kam mbaru ne maj 2004 :)

Albanian eX|PerT
16-11-06, 14:39
Nėse ban tė tregojsh se ēka je duke studiuar, mė fal mėsuar qė ta kanė mundėsuar ta mėsojsh edhe me korrospodencė dhe lėndėt qė mėsohen atje tė jepen me provime??
Nejse de se edhe nė kohėn kur isha maturante, nganjėherė ka pas provime nė maturė por vetėm pėr ata qė kishin 2 njėsha (me tre 1 humbej viti) e ju mundėsohej njė lloj provimi pėr ta kaluar vitin.
Seriozisht po mė vie shumė interesante kjo punė, se boll sistem tė pėrsosur tė arsimit kanė danezėt por gjimnazi ėshtė gjimnaz dhe duhen nxėnėsit me qenė tė rregullt gjatė tėrė njė viti shkollor pa marrė parasysh a janė tepėr tė zjguar apo kryetarė unionesh tė nxėnėsve.
Une e nderuar jam ne gjimnaz te pergjitheshem, edhe pse prej vitit te tret e kam te veēuar drejtimin ne ate gjuhesore. Mirepo ketu ne Maqedoni ka ra niveli i diturise neper shkollat e mesme, keshtu qe si shkove si nuk shkove, prap nese deshirone te jesh i ditur duhet te lexojsh jasht shkolle. Dhe keshtu e kam par me mire per mua qe te mesoje ne shtepi dhe te lexoj plus vepra tjera.

Rrespekt moter
Albanian eX|PerT

Guri i madh
17-11-06, 00:18
une kam postue dy apo tri her ne ket tem tani vendosa prap te postoj isha veres aty ky kam krye shkollen kam qajt si ka qen e mundur qe nga krijesa me e persosur ne rruzullin toksor DMTH njeriu te shemtohet ajo periferi e prishtines nuk kishte me tauk bashqe tani me edhe kolovica ishte prishtin do rrugica te ngushta te shtruara me hirin e druve e te thengjillit ishte mjerim

Zana_ch
17-11-06, 09:45
Ende jam ne shkoll ne Kantonsschule ...........per zoten ma besoni se shum lloje te shkollave ka ne Zvicer por me at sistem qysh e ka than Albanian eX|PerT nuk ekziston ky sisitem i shkollimit .

Albanian eX|PerT
17-11-06, 13:27
Zana_ch e nderuar, une jetoj ne Shkup, dhe ne Zef lush Mark ka mundesi te tilla, ejani dhe binduni!!!

Zana_ch
17-11-06, 14:48
Zana_ch e nderuar, une jetoj ne Shkup, dhe ne Zef lush Mark ka mundesi te tilla, ejani dhe binduni!!!

exspert a je ka shkrun mir si studjus i gjuhes Shqipe


Zef lush Mark apo Zef Lush Marku ..............nje her dikun e kam pas lexue une qeshtu :eek: :rolleyes:
Mikja jote nga ch
Zana

Zana_ch
17-11-06, 14:49
exspert a je ka shkrun mir si studjus i gjuhes Shqipe


Zef lush Mark apo Zef Lush Marku ..............nje her dikun e kam pas lexue une qeshtu :eek: :rolleyes:
Mikja jote nga ch
Zanahttp://www.zlm.edu.mk/

Albanian eX|PerT
17-11-06, 14:57
exspert a je ka shkrun mir si studjus i gjuhes Shqipe


Zef lush Mark apo Zef Lush Marku ..............nje her dikun e kam pas lexue une qeshtu :eek: :rolleyes:
Mikja jote nga ch
Zana
O mikja ime e nderuar, une thash: "...ne Zef lush Mark" sepse tregoja per cilen shkolle behet fjale, mirepo nese them: "Shkolla e mesme Zef lush Marku" atehere eshte problem me e harrue u-jen. sidoqofte thnx per permiresimin

shoku yt
Albanian eX|PerT

Berisha-boy
19-11-06, 01:21
Shkollen e mesme e kam mbaru ne Prishtine ne viti 2000-2001 drejtimi elektroenergjetik .

Guri i madh
19-11-06, 01:45
Shkollen e mesme e kam mbaru ne Prishtine ne viti 2000-2001 drejtimi elektroenergjetik .Berish me sa die une ky drejtim i elektro energjetikes para do kohe ka qen ne kastriot kqyr kti dimri dyqysh banja e ma shum rrym prodhoni pak hajgare berish ju pershendes

Binak Berisha
28-03-08, 18:25
shkolla e mesma qam vllezrit frashri ne deqan ne drejtimin shkencat natyrore

Firdesa
30-03-08, 16:41
Shkollen e mesme Gjev De Doden e kom perfundu ne PrIshtIn

Atea
31-03-08, 16:35
Skollen e mesme "Xhevdet Doda" Prishtine

Agolli
01-04-08, 22:58
Rrugave, ne ē'do skute/qoshe, gjeta diēka(lami) qe i pershtaten interesit tim!!
Psikologji A,B.
Psikiatri.
SocialPsikiatri.
Njeriu ne rethanat sociale dhe kulturrore!
Etika dhe Morali.
Arti i te shprehurit.
Ndihma Paliative /pekujdesje ne ditet e fundit te njeriut(vdekjes), perfshin edhe dituri mbi religjionet e njeriut, pyetjet e exsistences.
Mendimet konstruktive.
Medicina..
Anatomia, funkcioni i organeve te njeriut.
Medicina alternative.
Geriatrik!
Pedagogji sheruese ..rehabilitime/habilitime.
Ndihma e shpejte.
ps. ende jam neper kerkime te skutave..shkolla perfundon at'here kur perfundoj une!

Adina-R.Ks
01-04-08, 23:05
Ne Luigj Gurakuqi ne rrethin dhe Kline ne kushte mjerimi, me vjen keq per gjeneratat tona qe perjetuam nje mjerim te till, qe nuk shijuam jeten gjimnazore te qet neper banka, ne kabinete, ne salla sportive, po ne drrasa ne vend te bankave ne kabinete imagjinar dhe ne oborr sall sportive!!!....

Preshevar
03-04-08, 08:28
Vetėm 4 vite... e jo ! Mė ! Shumė..... :biggrin: (m'kan met)

DEA
03-04-08, 12:32
Ne Luigj Gurakuqi ne rrethin dhe Kline ne kushte mjerimi, me vjen keq per gjeneratat tona qe perjetuam nje mjerim te till, qe nuk shijuam jeten gjimnazore te qet neper banka, ne kabinete, ne salla sportive, po ne drrasa ne vend te bankave ne kabinete imagjinar dhe ne oborr sall sportive!!!....

Adina bota eshte e vogel, edhe une ne Luigj Gurakuq te Klines po ashtu ne kushte te veshtira, te pershendes.

natyra
04-04-08, 18:30
Rrugave, ne ē'do skute/qoshe, gjeta diēka(lami) qe i pershtaten interesit tim!!
Psikologji A,B.
Psikiatri.
SocialPsikiatri.
Njeriu ne rethanat sociale dhe kulturrore!
Etika dhe Morali.
Arti i te shprehurit.
Ndihma Paliative /pekujdesje ne ditet e fundit te njeriut(vdekjes), perfshin edhe dituri mbi religjionet e njeriut, pyetjet e exsistences.
Mendimet konstruktive.
Medicina..
Anatomia, funkcioni i organeve te njeriut.
Medicina alternative.
Geriatrik!
Pedagogji sheruese ..rehabilitime/habilitime.
Ndihma e shpejte.
ps. ende jam neper kerkime te skutave..shkolla perfundon at'here kur perfundoj une!...ehh,mor Agolli keni ndegjur ku shpeshe flitet per jeten,thon se "jeta eshte lufte",e si u dashka per ta luftuar dhe deri ne frymen e fundit,per kete se kisha pas ditur fare,ps..kisha pa harruar te mendoj,lol.po ja qe tani po mi kujton koha vet,e cila dhe po lente gjurmet e pa shlyera,perplot anketh!

pershendes i nderuar Agolli vertet kishe ni talenti ne gjitha lamit tuja...

me respekt
Natyra

LABI
06-04-08, 16:57
Shkollen e mesme s'e kam perfundu , vetem fakultetin (edhe fruthin para fakultetit qe kesh tuj harru ) ...:biggrin:

egi
06-04-08, 17:53
Sivjet e perfundoj :biggrin: E tani studimeeeeeeeeeet :biggrin: Menxi s'po pres!

Oqeani
06-04-08, 18:08
Ne Presheve ...............

BE LK
09-04-08, 14:49
Ne tirane....!

pse?!

Virti
09-04-08, 15:25
pasiqe s'e kam pas perfundu krejt, s'po tregoj fare. :cool:

Adina-R.Ks
10-04-08, 00:45
Adina bota eshte e vogel, edhe une ne Luigj Gurakuq te Klines po ashtu ne kushte te veshtira, te pershendes.

Me vjen keq qe edhe ti paske qen pjes e asaj kohe, po jeta qe e till!. Ndoshta edhe jemi takuar aty diku po ja qe edhe nje here bota u be e vogel per tu takuar ne. Me vjen mire qe takova nje bashkevendase time, ju uroj shendet DEA dhe gjithe te mirat...

jadore
10-04-08, 09:44
Ne tirane....!

pse?!

veq pata qjef me e dite valla,
..a po done edhe ti me e dite per mua ,
ne Gjakove ... qe qyty ..

Fshatari
10-04-08, 12:05
[/i]

veq pata qjef me e dite valla,
..a po done edhe ti me e dite per mua ,
ne Gjakove ... qe qyty ..
Edhe ti e provinces qenke a ?! Kėtė se kam besue!
Nuk po e ndiej vetėn vetėm!

BE LK
10-04-08, 12:38
[/I]

veq pata qjef me e dite valla,
..a po done edhe ti me e dite per mua ,
ne Gjakove ... qe qyty ..
Me behet qejfi per ty...

ene per fshatarin...

natyra
10-04-08, 12:45
..Une ne Rugoven time 8 vite,dhe mesuese bile,ps..por ju nga disa,me fakulltete dhe menxi keni arrijtur nje gje te tille,hahahahah

...per te gjithe suksese

Natyra

Linka_pz
10-04-08, 12:51
N`Prizren ,por ne Shtepija jo ne shkolla ,veq nje muaj i kam perjetu bankat shkollore ....

MemphiSx
10-04-08, 12:55
N`Prizren ,por ne Shtepija jo ne shkolla ,veq nje muaj i kam perjetu bankat shkollore ....


Sic po e shoh qenkem nje gjenerate :D Edhe une i kom nderru njo 3-4 objekte fetare,deri sa i kom kry 4 vite t'shkolles se mesme! N'Gjakove normal!

Naki
21-04-08, 18:56
Nė Mitrovicė,

Shkollen e mesme tė Mjeksisė,Maturantė i vitit 1987.

BE LK
21-04-08, 19:25
Nė Mitrovicė,

Shkollen e mesme tė Mjeksisė,Maturantė i vitit 1987.
I paske kapur gati 40. bravo......ahhahahahahahahaha

Naki
21-04-08, 19:58
I paske kapur gati 40. bravo......ahhahahahahahahaha

Egzakt edhe kėtė nė muajin Qershor!

Jana
28-04-08, 15:29
Shkollen e mesme te mjeksis ne Gjakove...
Ne shkollen "Hysni Zajmi".....

uck_aksh
29-04-08, 23:49
ne Prizren Gani Qafdrabasha po qka diploma si u djeg ne luft ma as kam shku me kerku tjeter, si me diplom si pa diplom ska pun e ktu ne zvicerr spo vyn diploma se tarrakopit dhe lopates mundesh me udheheq edhe i pa diplomuar

shaban cakolli
30-04-08, 13:19
Shkollėn e mesme e kam kryar nė Dardanė,nuk i harroj kurrė ato momente tė lumtura

Fshatari
12-06-08, 18:27
ėnprishtin

PipeX
12-06-08, 19:05
Nė Dardanė (Kamenicė) nė Gjimnazin "Ismail Qemaili"

Fshatari
12-06-08, 19:13
Nė Dardanė (Kamenicė) nė Gjimnazin "Ismail Qemaili"
Ty t'paskna beshkevendas.

hasanmehmeti
12-06-08, 19:58
Skollen e mesme "Xhevdet Doda" Prishtine

Xhevdet Doda eshte Xhimnaz more sa e di, e vakt o vakt.
selam bani Kadri Sopit edhe L'pises:biggrin:

Alkimisti_ch
26-06-08, 22:03
Gjimnazin matematiko-natyror ne Zenel Hajdini, GJILAN.... kohe qe e kujtoj me nostalgji te madheeeeeeeeee!!!!!!

Oqeani
26-06-08, 22:06
Ne shkollen e mesme " Skėnder Beu" nė Preshevė - gazetari

roadrunner
08-06-10, 09:01
Mjeksine - Gjilan "Asllan Elezi"
Gjimnazin - Jashte KS "Presentation Secondary School Ballly**ne"

Zeqiri
08-06-10, 09:40
katervjeqaren ne turiqevc etetvjeqaren ne skeneraj shkolle tmesme skam kry kurre veq edije qeka shkolla tmesme pospo mvyn kurgju masi meshkolle fillore ban mekan krytar komune generall kapetan besa edhe dele - gat nparllament tkosoves a ne ate komunall eqishtu mamire pashkolle seme shkolle se mekan meshkolle duhet mei mat udhte seska pune per shkollovana veqper tpashkolle sate dushe se nuk duhet shkolle mevjedhe e me rrejte

Idila
08-06-10, 09:55
"Niko Nestor"

shfletuesi_
08-06-10, 10:00
:frown: :confused: Hic me fillore mbeta

Kaqanikasja
09-06-10, 20:46
Neper secilin shtepi ne kacanik e neper fshatra qka me i bo nafakes

Buqja_ch
09-06-10, 22:29
:frown: :confused: Hic me fillore mbeta


E paske pas familjen e qytetruar se une vetem 4 vite nuk me la vellau ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif vesh kule e shamin tash je rrit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif

tipi engjellor
09-06-10, 22:50
Shkollen te mesme e kam perfundu ne komoran drejtimi kimi-teknologji e kam perfundu ne vitin 1999 pra ja 4 muaj ma shume hiq,vitin e trete nje gjysmevjetor pak kam shku se lufta na i ka pas ngaterrue krejt e na e kane jape dmth vitin e tret kemi hjek katastrofe po besa mire qe shpetuam pasi qe ate vite neper kryq komoranit posblloki e nexenesit gjithmone kane qene te masdites te maltretuar nga policia serrbe e une fate kam pas qe nuk kam rene ne duare te tyre.

~AnnA~
24-06-10, 12:31
Tetove ( Moter Medicinale)

shfletuesi_
24-06-10, 12:48
E paske pas familjen e qytetruar se une vetem 4 vite nuk me la vellau ... http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon7.gif vesh kule e shamin tash je rrit http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon8.gif


Po ate kohe askush nuk shkonte me lart me fillore si me mbaru fakultetin :) :smile:

Diana007
24-06-10, 13:12
Ne teknike ....( informatike) :smile:

premium
25-06-10, 18:50
shkollen e elektros Gani Qavdarbashi ne Pz , vazhdimin ne njė qytet te Turqis, Bursa !

teutaA
25-06-10, 18:51
ne katun fillore e te mesme:smile:

premium
25-06-10, 18:57
ne katun fillore e te mesme:smile:
.. tė kisha qenė ne vend teje,, edhe fakultetin i kisha kry aty nė katund
gjithat afėr e paska pas ;)

teutaA
25-06-10, 19:02
.. tė kisha qenė ne vend teje,, edhe fakultetin i kisha kry aty nė katund
gjithat afėr e paska pas ;)

hahaha martesen e fakultetin i lash per sheher:wink:

Guri i madh
25-06-10, 19:48
:frown: :confused: Hic me fillore mbetaani mir qka po don ma shum deri ne kryetar komune mundesh me u zgjedh ose delegat ne kuvendin e kosoves

shfletuesi_
25-06-10, 21:25
ani mir qka po don ma shum deri ne kryetar komune mundesh me u zgjedh ose delegat ne kuvendin e kosoves


Po valla boll mire e ki. Ama k jo diplome veq per Kosove vlene.

Guri i madh
25-06-10, 21:57
Po valla boll mire e ki. Ama k jo diplome veq per Kosove vlene.mjafton qaty me i sjell miletin e kosoves rrot me i ba me i sjell kah DARDHA E AHMATIT


VEQ ushtroni pak ma shum me kan orator veq fol pa marr parasysh qka

Oqeani
25-06-10, 22:02
Neper secilin shtepi ne kacanik e neper fshatra qka me i bo nafakes

Po bre nafake - je punesuar http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon11.gif ( A po se harrova, ti je me qeveritaret ) http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif

King Street
23-05-12, 02:42
Drejtimi Xehetari

premium
02-06-12, 00:01
... n'shkollė bashk me xancat

Oqeani
02-06-12, 15:21
Qaty me Drenin diku - kallxo Dreni ... :) -

murrizi
02-06-12, 17:56
http://koha.net/repository/images/f1_deniro-01-jpg1338624469.jpg

De Niro me doktoraturė nderi pa kryer as shkollėn e mesme!


Aktori Robert De Niro kėtė javė ėshtė pajisur me doktoraturė nderi nga Bates College nė Maine. Tė diplomuarve nė ceremoninė e dhėnies u tha se ishte i kėnaqur me arritjet nė jetė, ndonėse nuk shkoi nė kolegj. "Nė shumė mėnyra largimi nga shkolla nė tė vėrtetė ishte avantazh pėr mua. Kam kursyer pothuajse 6 mijė dollarė, sepse nuk kam paguar shkollimin dhe kostot e tjera tė studimit. Ndihem paksa budalla, sepse po tė pritja deri tani qė tė mos shkoja nė kolegj do tė kurseja rreth njė ēerek milioni dollarė, por nė fund gjithēka doli mirė – kam kursyer para dhe mora njė diplomė," tha aktori, i cili nuk ka mbaruar shkollėn e mesme.

Doktoratura e nderit iu dha edhe gazetares sė PBS dhe autores Gwen Ifill dhe biologes molekulare nga Princetone, Bonnie Bassler, raporton Associated Press.

Ndėrsa sė fundi aktori 68-vjeēar thuhet se do tė luajė nė filmin e ri tė regjisorit francez, Luc Beson, me titull pune "Malavita", nė tė cilin ai do tė luajė rolin e njė mafiozi amerikan tė pensionuar.

Codex
18-06-12, 10:01
SHMEJ '' Hoxh Kadri Prishtina ''

Kaqanikasja
25-03-14, 14:51
Gjimnazi i Pergjithshem ne Skenderbeu ne Kaēanik por nje vite kam pas fatin te vijoje ne shkolle e tera neper shtepia shkolla