PDA

View Full Version : Periudha me e lumtur e Jetes tuaj !


Murgesha
27-10-05, 14:18
Cil ėshtė rasti juaj mė i bukur qė edhe sot e kujtoni me kėnaqėsi??

lazdrani
27-10-05, 16:03
Cil ėshtė rasti juaj mė i bukur qė edhe sot e kujtoni me kėnaqėsi??


Lindjen e Djalit tim :wink: Kuptohet edhe Dasmja ime me Ty :wink:

Domira
27-10-05, 20:46
Njeriu ka shume raste te mira te cilat i kujtoj. Per momentin mu kujtua nje rast i mire kur lujshim letra me te dashurin tim :wink: dhe na qeshte shpirti :D

Murgesha
27-10-05, 20:48
Rasti mė i bukur nė jetėn time ėshtė kur kam marrė puthjen e parė.
E kam marrė nė njė mėnyrė aq tė bukur dhe tė papritur sa ende e kujtoj me ėndje. :lol:

Domira
27-10-05, 20:57
Kuku si ma kujtove kete ngjarje Murgesha, qe mu ka pas mpi krejt trupi prej gazepi e lezeti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
27-10-05, 21:01
Edhe ty a?? :roll: :roll: :roll:

Domira
27-10-05, 21:07
Po valla Murgesha edhe mu qashtu edhe kure se harroj tybe :lol:

Doni88
28-10-05, 03:47
Kur kam ra ne dashuri me nje vajz ne klasen e par... :oops:

Kaltrushi
28-10-05, 09:01
Ehh mori murgesh me fute ne anijen e se kaluares…
Nje moment i bukur ne jeten time ka qene kure shoqet me befasuan me nje pergaditje festimi per detlindjen time….qe kurre sdo ta harroj

halla e madhe
28-10-05, 22:43
Kur u takova me shooqen time te ngusht mbas 23 vjetesh.

Nexhati
28-10-05, 23:43
Ihaaaaaaa po shume momente kam perjetua veq njeren nga ato do ta veqoja:Kur Lopa jem me fali Viqin :lol: :lol: :lol:

turisti
29-10-05, 00:33
Pershendetje per temen dhe autoren. :P

Ka shume momete te cilat i kujtoj me deshire dhe me gezojne,por koheve te fundit edhe krijojne dhimte kur i kujtoj....

thjesht & sinqert,
TURISTI. :P

Flaka_1
30-10-05, 19:26
Cil ėshtė rasti juaj mė i bukur qė edhe sot e kujtoni me kėnaqėsi??

Jane disa raste si psh kur ka ndodh diqka mbrenda rrethit familjar, por keto nuk dua ti ceki ketu. :wink:
Tjeter kur kam marre diploma te ndryshme, si dhe patent shoferin etj etj.
Me dashuri flaka!

Naki
01-11-05, 21:45
Rasti me i bukur ishte Mbremja e matures .

Rasti me i gezuar ishte kur lindi vajza femiu yne i pare

Rasti i pa harrueshem shume emocional ishte takimi me Prinderit e mi gjate luftes ne Shqiperi.

Vetima
06-11-05, 15:23
Rasti me i bukur ne jeten time deri me tani asht kur isha 14 vjeq dhe ndegjova se gjyshja ka vendos te vije dhe te jetoj me neve ne mergim.
Ku ditet dhe veqmas netet per te fjet i kaloja shume me veshtirsi pa te ,me mungoni prallat me te cilat fjetsha duke mi than ajo. :(

Flaka_1
25-11-05, 03:22
Rasti me i bukur ne jeten time deri me tani asht kur isha 14 vjeq dhe ndegjova se gjyshja ka vendos te vije dhe te jetoj me neve ne mergim.
Ku ditet dhe veqmas netet per te fjet i kaloja shume me veshtirsi pa te ,me mungoni prallat me te cilat fjetsha duke mi than ajo. :(

Nuk je e vetmja Vetmia :wink: :(

Arb
25-11-05, 08:44
Rasti me i bukur ne jeten e juaj?

Cdo dite...

Linka_pz
08-01-08, 23:30
Periudha me e lumtur e Jetes tuaj !

Cilen periudhe, e konsideroni si periudhen me te lumtur.... gjate Jetes se deritanishme ?!

Pra cila pjese e JETES ju ka lene mbresa te lumtura qe vertet i` a vlen te mbahen ne mend si periudhe LUMTURIE ....

Shpresoj ,te keni edhe shume vite Jete ....qe te jeni te lumtur edhe ne te ardhmen !

Cfare mendoni ?

Diskutime te kendshme !

turisti
09-01-08, 00:09
Periudha me e lumtur e Jetes tuaj !

Cilen periudhe, e konsideroni si periudhen me te lumtur.... gjate Jetes se deritanishme ?!

Pra cila pjese e JETES ju ka lene mbresa te lumtura qe vertet i` a vlen te mbahen ne mend si periudhe LUMTURIE ....

Shpresoj ,te keni edhe shume vite Jete ....qe te jeni te lumtur edhe ne te ardhmen !

Cfare mendoni ?

Diskutime te kendshme !


Pershendetje per ty e nderuara,temen freskuese dhe diskutuesit.

Vete jeta eshte e ėmbėl,por jo pak here kemi bindje se LUMTURIA eshte Kajmaku i saj.

Personalisht,vitet me te lumtura per mua kan qene prej 14 - 33 vjeq,sepse kujtimet e atehershit,edhe ma ngrofin zemren,edhe ma kallin shpirtin.

Enxhi
09-01-08, 09:59
Periudha me e lumtur e Jetes tuaj !

Cilen periudhe, e konsideroni si periudhen me te lumtur.... gjate Jetes se deritanishme ?!

Pra cila pjese e JETES ju ka lene mbresa te lumtura qe vertet i` a vlen te mbahen ne mend si periudhe LUMTURIE ....

Shpresoj ,te keni edhe shume vite Jete ....qe te jeni te lumtur edhe ne te ardhmen !

Cfare mendoni ?

Diskutime te kendshme !

Definitivisht viti 2007 eshte periudha dhe viti me i bukur i jetes sime.Njehere tjeter ju tregoj pse.Atehere kur te vendos te ju tregoj de...

Cia-Ferizaj
09-01-08, 11:12
valla mbi 20 vjet definitivisht muj me thene diku prej 20-27 ...e kam shiju jeten ne maximum

Linka_pz
09-01-08, 11:28
Me vite nuk po e ceki....por deri me tani per mua periudha me e Lumtur mund te them, se ka qene ,Periudha gjate Shkollimit te Mesem .....Pjesa me e mire e Jetes ....

halla e madhe
09-01-08, 11:57
Me vite nuk po e ceki....por deri me tani per mua periudha me e Lumtur mund te them, se ka qene ,Periudha gjate Shkollimit te Mesem .....Pjesa me e mire e Jetes ....

Linka_pz_pajtohem me mendimin tend,ashtu e rikujtoj kohen kur isha si gjimnaziste e pa brenga:wink:

BE LK
09-01-08, 14:35
Me vite nuk po e ceki....por deri me tani per mua periudha me e Lumtur mund te them, se ka qene ,Periudha gjate Shkollimit te Mesem .....Pjesa me e mire e Jetes ....
Prit, prit se je e re akoma. eeeeeeeeeeeeee ka lloj lloj koherash e lumturishe. hahahahahhaha

Gjumashja
09-01-08, 19:46
deri me tani cdoher kam qene e lumtur... nuk do ceki sepse ende eshte heret... mendoj qe tema me teper i takon atyre qe jane me te shtyr ne moshe...

Zaim Vaksinca
09-01-08, 20:06
Kam pas shum vite mė tė shumtėn nė lumturi, por pres kėt vit (2008) e cila do tė jet ma e lumtura e jetės ime.

DEA
09-01-08, 20:10
deri me tani cdoher kam qene e lumtur... nuk do ceki sepse ende eshte heret... mendoj qe tema me teper i takon atyre qe jane me te shtyr ne moshe...

hahahaha qe une pak si ne moshe po pergjigjem,padyshim qe kam mjaft periudha te lumtura , po ma e lumtura eshte dhe do te mbetet gjithemon ajo e Matures!!!

Gjumashja
09-01-08, 20:12
hahahaha qe une pak si ne moshe po pergjigjem,padyshim qe kam mjaft periudha te lumtura , po ma e lumtura eshte dhe do te mbetet gjithemon ajo e Matures!!!

uroj qe te shijosh dhe shume periudha tjera te lumtura si ne jeten tende bashkeshortore... po ashtu dhe ne ate profesionale...

DEA
09-01-08, 20:21
uroj qe te shijosh dhe shume periudha tjera te lumtura si ne jeten tende bashkeshortore... po ashtu dhe ne ate profesionale...

Faleminderit, jeta ime e tanishme padyshim qe eshte e lumtur me dy femije te shendosh, e me nje partner qe te kupton, po eshte edhe plot e perplot obligime, qe nuk mundesh ta lakosh koken e te thuash sot nuk jam ne disponim per to, sot dua te pushoj!!!! kurse ajo e matures ka qene pa obligime, e meta e asaj kohe eshte qe mesonim neper shtepi private e nuk e gezonim lirin e duhur te asaj moshe, po megjithate arritnim ta shijonim ate rini te kufizuar!!

Gjumashja
09-01-08, 20:26
Faleminderit, jeta ime e tanishme padyshim qe eshte e lumtur me dy femije te shendosh, e me nje partner qe te kupton, po eshte edhe plot e perplot obligime, qe nuk mundesh ta lakosh koken e te thuash sot nuk jam ne disponim per to, sot dua te pushoj!!!! kurse ajo e matures ka qene pa obligime, e meta e asaj kohe eshte qe mesonim neper shtepi private e nuk e gezonim lirin e duhur te asaj moshe, po megjithate arritnim ta shijonim ate rini te kufizuar!!

me vjen mire per ty... uroj te keni shendet dhe shume shendet ne shtepine tende gezimi dhe hareja mbreterofshin cdo here...
koha e matures sa eshte e mire eshte edhe e sikletshme.. per ata qe deshirojne te vazhdojn me tutje shkollimin.. pasi qe fillojn nje jete krejtesisht ndryshe nga ajo qe kane pas... dhe shume sende tjera..
e ti neve beqareshave, mos na frikeso thuj cdo gje eshte mire hahahha martesa eshte vetem embel... derisa te mbrrijme ne ate shkalle... hahahah mbetesh e pershendetur e nderuara... sespe ndoshta dolem jashte temes...

Amina
09-01-08, 22:34
Ma merr mendja si tek shumica, femijeria eshte koha me e lumtur. Pa brenga, obligime etj.
Por edhe krijimi i familjes mund te jet po aq periudh e lumtur.

egi
09-01-08, 22:37
Per mua qdo dite e sjell nje periudh te lumturis...

legenda
10-01-08, 00:36
.....ka me ardhe....
Periudha me e lumtur e Jetes tuaj !

Cilen periudhe, e konsideroni si periudhen me te lumtur.... gjate Jetes se deritanishme ?!

Pra cila pjese e JETES ju ka lene mbresa te lumtura qe vertet i` a vlen te mbahen ne mend si periudhe LUMTURIE ....

Shpresoj ,te keni edhe shume vite Jete ....qe te jeni te lumtur edhe ne te ardhmen !

Cfare mendoni ?

Diskutime te kendshme !

uck_aksh
10-01-08, 01:03
Periudha me e lumtur e Jetes tuaj ! (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=1208503#post1208503) un skam qare pa ja ndru nje fjal ksaj pytje

Periudha me e pa lumtur e jetes tuaj!
deri me qet moment jam ka e jetoj qet jet e ma von nuk e di qka dhe si me sjell natyra e fati

Preshevar
10-01-08, 07:19
... po e pres nje periudhė me te mir !

lyra2
10-01-08, 12:02
......ne vazhdim...................

Murgesha
10-01-08, 12:16
Kam fillu me ja dite lezetin lumturisė, e periudha tė lumtura kam pas mjaft por kalimtare.

Fshatari
10-01-08, 12:19
Ka perėndue moti, madje para paraqitjes tė Internetit... "storje" e vjetėr asht ajo punė!

Paradox_13
10-01-08, 12:33
....ditet e qobanis............

Arkza
10-01-08, 12:36
Ka shuem Qka dhe Mendoj se Dote Pres Akoma shume qka me Mir se Deri Tashme !! Jam e Re dhe mendoj se Jeta e Gjat Dote me Pres shume Qka per Para me te mire se Deri Tashme !!!
Nje po Veqoja se Deri tashme Ishte Ohhh sa Veshtir eshte me Shkru per kete se Kur me Doli Vllau im para Syve Gjat Luftes qe kete as qe kam Prit e as qe kam Mendu se Dote Shpetoj Gjalle !!!!!!!:mad: Dhe Kthimi Pas Luftes nga Shqipria ne Kosove !!! :mad:

LaCoStA
12-01-08, 02:44
Ja s'di cysh eshte mu kan i lumtur !!!

Domira
15-01-08, 00:14
Koha e kendimit te ninulave:smile: ...ka edhe tjera te mira si psh ditet e para ditet e para studentore...

*B*u*K*i*
15-01-08, 16:19
Dopergjigjem ne pytjen,amo me gjith sinqeritet edhe me te vertet jom ka e thom,me gjith zemer. periudha e jetes time ka qen ma e lumtura dita e par kur osht dal plumbi i armes time qe kam mbajt ne dor,qe osht dal ne drejtim te shkaut,ajo ka qen ni periudh shum e lumtur per mua edhe kurr per jet deri ne vdekje nuk do ta harroj,ju pershendes kalofshit mir te gjith edhe komplimente per at qe ka hap ket tem

teutaA
16-01-08, 23:51
....derisa kisha shendetin....

Arb
17-01-08, 00:16
Cdo dite ne planetin Toke, eshte dite e lumtur....

egi
20-01-08, 19:51
Cdo dite ne planetin Toke, eshte dite e lumtur....

E gjeta nje mendim tendin me te cilin jam dakord..

Arb
21-01-08, 12:40
E gjeta nje mendim tendin me te cilin jam dakord..

mos u ngut se nuk e kam perfundu fjaline...

egi
22-01-08, 12:21
mos u ngut se nuk e kam perfundu fjaline...

perfundo pra te shoh a jam dakord edhe me pjesen e dyt...

gertaa
24-01-08, 14:54
jan vitet e shkolles mesme

vjeshta
24-01-08, 16:47
E tashmja eshte gjithemon .