PDA

View Full Version : Pėr Cka Do Rrezikoni Gjithė Cka Nė Jetė????


ShEjToNkA
22-08-04, 23:31
Tė ndėruar moderator ,nuk e di nė ekziston njė temė e till edhe pse u mundova tė lexojė me vėmendje a ėshtė njė temė e till ,por nuk munda tė vėrtetoj a ekziston a jo ,por nėse ėshtė kėrkoj qė ta fshini se vėrtet nuk ja vlen tė hapėn tema me tė njtėn pėrmbajtje,Ju flm pėr mirė kuptim!


Tė nderuar bashkė diskutuės ,kam dėshirė tė di nga ju se pėr c'farė do rrezikoni gjithė cka nė jetė.
Thjesht pėr c'farė ja vėlen tė rrezikohėt nė kėtė jetė ,si pas juve????

Me respekt!

aferdita
23-08-04, 09:17
te pershendes Shejtonka

nuk e di se si te them,por n'varet prej situates dhe prej personit apo gjendjes qe eshte.....deri me tani nuk kam rrezikuar asgje

pershendetje

mickoja
23-08-04, 12:20
Un do tč rrezikoja per prinderit e mi gjithqka edhe nese vdekjen do ta shoh unč do tč rrezikoj..e sa per te tjeret nvaret nga situata apo si tha dhe mč par aferdita nga gjendja...

Tomori
23-08-04, 13:49
-Dot rezikoja per atdheun per popullin shqiptar ne pergjithsi ner sa te mbyllet qeshtja shqiptare sa her qe ta lyp nevoja te luftohet kundra okupatorit sllav nga trojet shqiptare bile dot kisha qen i lumtur te vdes si njeri ne lufte( por kta pune jane ne dore te zotit )se ndryshe per mua jeta nuk ka asnifar kuptimi vetem e vetem te jetohet per te ngrene dhe epshe tamam si kafshe...
Ju pershendes te gjithve tung

Cool_Boy
23-08-04, 21:04
Oj ShEjToNkA poj mabsi jeni nje mbretresh shuem ebukur dhe mbasi qe jeni talnet per ju do kisha be gjithqka ahhaaha............

Seriozisht po ju them per famijlen time dhe ata qe i dua ke kush ke do kisha dhene qdo send nese kjo do te kishte thene jeten edhe ate e kisha be..............

Tung ShEjToNkA,he ka me hyn ne zemer qiki ok e me et dehst shuem ndoshat do bej gjithaqka ahahah,me et verte nje teme mire dhe nje antere e mrie vetem vazhdoni ...........

Cool_Boy

ShEjToNkA
23-08-04, 22:01
Afėrdita ,Mickoja ,Tomori & Cool_Boy Ju falm pėr inkuadrimin nė temė!


Kulll_Djali ,sa i pėrket asaj fjalis tė parė, nuk dyshoj aspak hahahahaahaaha
Tė flm pėr komplimente ,Mbetėni tė pėrshndetur!

GjIlAnAsI_cSi
23-08-04, 22:28
Pershndetje

Sdi cte them. per deri sot kam rreziku nje her per shoqeri por e di qe nuk ishte send i mire dhe me sme ka interesu te rrezikoj per as gje tjeter edhe pse me ka ra Rasti por jo. per me von sdi cte them. Per Familje po a sa per Shoqeri kurr.me. nje her kam ra down. me kurr .. kshtu qe po duhet me mendu me heret para se me be at pun.. Kshtu qe pershndetje per ty Shejtonka. Ylli Forumit.

Gjith te mirat.

turisti
24-08-04, 21:53
Pershendetje krejtve,posaqerisht SHEJTONKĖS.
Une do rrizikoja vetem per FAMILJE dhe DASHURI. :wink:

HappyGirl
29-08-04, 04:20
Jeten time do ta rrezikoja per familje, edhe per dashuri pa hile edhe per qfaredo femije sepse ata e kan ardhmerin perpara edhe jane te pafajshem.

Cool_Boy
29-08-04, 15:25
Jeten time do ta rrezikoja per familje, edhe per dashuri pa hile edhe per qfaredo femije sepse ata e kan ardhmerin perpara edhe jane te pafajshem.


Ani per dashuri shume bukur,mos ma keni venu syrin mua???


Shejtonka shkove si po me duket hahahah

Vera ty nuk te tradhtoj qiki mos ke gajle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cool_Boy

Vera
29-08-04, 21:06
Do te rrezikoja gjithcka cka me perket per te ardhmen time dhe natyrisht per familjen.

qika_pr
30-08-04, 11:52
Gjithcka vetem per vajzen time

markopollo
30-08-04, 12:08
une do te rrezikoj gjithcka qofte do te ndryshoj edhe fatin tim vetem edhe vetem qe tu siguroj femijes sim nje jete shume te lumtur nese do te kem nese ne te ardhmen zoti do te me jep kete dhurate te cmuar............ :arrow:

Honesty^uk.
30-08-04, 12:16
Pershendes autorin e temes
Per mua gjeja me e cmuar dhe qe nuk bej asnje tolerim eshte familja dhe per te do te rrezikoja cdo gje dhe nuk do ta kurseja as jeten.
Me respekt
Honesty

nitushe
08-09-04, 09:37
Pershendetje
une per vete do te rrezikoja per familje edhe gjerat tjera qe do t'ja vlenin :)

dr1ta
08-09-04, 22:27
Mendoj ce per femijet e mi do te rezikoj gjithcka kur vjen koha !

ShEjToNkA
14-09-04, 22:12
Sė pari ju falendėroj tė gjithėve pėr inkuadrimin nė temė ,dhe duke ju dėshiruar gjithė tė mirat (pa rreziqe) mbetėni tė pėrshndetur.

ShEjToNkA
14-09-04, 22:14
Jeten time do ta rrezikoja per familje, edhe per dashuri pa hile edhe per qfaredo femije sepse ata e kan ardhmerin perpara edhe jane te pafajshem.


Ani per dashuri shume bukur,mos ma keni venu syrin mua???


Shejtonka shkove si po me duket hahahah

Vera ty nuk te tradhtoj qiki mos ke gajle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cool_Boy

Hahahhaaaaaa kull_djali , jo ,jo ende s'kam shku kėsajde jam hahahaaaaaa
Po nime sa mirė qė po e dinė qė tė kan vėnu synin qikat tė tėrat Ty, veq dije njė bani e harove Verėn vaji halli pėr Ty

Barbaroza
17-09-04, 14:24
Natyrisht se njeriu per gjerat qe i do dhe i cmon rrezikon gjithcka.Prandaj,edhe une rrezikoj per gjerat qe i dua!

Kaltrushi
11-04-05, 14:05
Do rrezikoja edhe Jeten per Familjen time......

do rrezikoja shume per ata qe i dua........

Piskama
11-04-05, 16:48
Po qe se mi ndalojne piskamat do rrezikoj me i marre prap. :twisted: :twisted: :twisted:

Gentiana
11-04-05, 16:50
Po qe se mi ndalojne piskamat do rrezikoj me i marre prap. :twisted: :twisted: :twisted:

Po qka kishe rrezikuar se?!

Piskama
11-04-05, 16:51
Po qe se mi ndalojne piskamat do rrezikoj me i marre prap. :twisted: :twisted: :twisted:

Po qka kishe rrezikuar se?!


Per piskama moj.
Hihihihihihihihihhihiih edhe kte spo e merr vesh? :evil: :evil:

Gentiani
11-04-05, 17:14
Piskama http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a045.gif kėtu ndalohen piskamat !

Piskama
11-04-05, 19:48
Piskama http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a045.gif kėtu ndalohen piskamat !


Ne krejt forumin jane te ndaluara aaaaaaaaaaa?? :cry: :cry: :cry: :cry:

Gentiani
13-04-05, 00:11
Piskama http://www.cosgan.de/images/midi/boese/a045.gif kėtu ndalohen piskamat !


Ne krejt forumin jane te ndaluara aaaaaaaaaaa?? :cry: :cry: :cry: :cry:

Piskama, mundėsisht kėtu tek shoqėrorja ti lini anash, e nė pjesėn tjetėr tė forumit ka vendė edhe pėr piskama, por kėtu le tė mbetet vendė i bisedave dhe diskutimeve, por pa piskama!

Shpresoj se mė keni kuptuar!

Pėrshėndetje

Gentiani!

mjellma
13-04-05, 10:45
Tem e qelluar shum SHejtonak te lumt
Une do rrezikoj gjithak qe do kisha edhe jeten tim per familje time ajo ka nje vler te posaqme per mua vetem per familje do rrezikoja per momnetin e per ma von nuk di qka ndosh ne jet

Reana
18-04-05, 06:43
per DASHURI

ia vlen me rreziku cdo gje :wink: :wink: :wink:

ashtu te nxehte, marramendese, qe te kaplon dhe s'te le me marr fryme!
Ska gje me te bukur :)

Arb
21-04-05, 06:45
per DASHURI

ia vlen me rreziku cdo gje :wink: :wink: :wink:

ashtu te nxehte, marramendese, qe te kaplon dhe s'te le me marr fryme!
Ska gje me te bukur :)

Heuuu bre...

A bash qeshtu osht a? Cka koka more ky sen?

Reana
21-04-05, 06:52
per DASHURI

ia vlen me rreziku cdo gje :wink: :wink: :wink:

ashtu te nxehte, marramendese, qe te kaplon dhe s'te le me marr fryme!
Ska gje me te bukur :)

Heuuu bre...

A bash qeshtu osht a? Cka koka more ky sen?

hemmmmm..... :x

si NXIRRET GJUHA ketu BRE...tregomeni dikush, qy :evil:

Arb
21-04-05, 06:53
hemmmmm..... :x

si NXIRRET GJUHA ketu BRE...tregomeni dikush, qy :evil:

Mos rreziko edhe me gjuhe tash... :wink:

Reana
21-04-05, 07:00
uhhhhh :x

sa i keqi more!!!!!LOL, LOL

Arb
21-04-05, 07:02
uhhhhh :x

sa i keqi more!!!!!LOL, LOL

Po ti cka je ka bon kaq heret nime? Je tuj mendu cka me rreziku dicka tjeter a?

Reana
21-04-05, 07:12
hahahahaha..ashtu dicka.... e perafert :wink: :wink: :wink:

Arb
21-04-05, 07:13
hahahahaha..ashtu dicka.... e perafert :wink: :wink: :wink:

I paske lazdru ata sy me ate, wink-wink-wink... :wink:

Reana
21-04-05, 07:16
e meritojne me i lazdru, jane sy Shqiponje!

Arb
21-04-05, 07:17
e meritojne me i lazdru, jane sy Shqiponje!

Bre ma merrke mendja se dicka ka ketu...

Ani bash sy Shqiponje a?

Hajde pra te rujt Zoti edhe ty!

Reana
21-04-05, 07:26
e meritojne me i lazdru, jane sy Shqiponje!

Bre ma merrke mendja se dicka ka ketu...

Ani bash sy Shqiponje a?

Hajde pra te rujt Zoti edhe ty!


JUVE KENI DHENE, NJE MENDIM TE............SAKTE!!!
10 POENA....kalojme rradhazi!!!! :wink:

Arb
21-04-05, 07:28
e meritojne me i lazdru, jane sy Shqiponje!

Bre ma merrke mendja se dicka ka ketu...

Ani bash sy Shqiponje a?

Hajde pra te rujt Zoti edhe ty!


JUVE KENI DHENE, NJE MENDIM TE............SAKTE!!!
10 POENA....kalojme rradhazi!!!! :wink:

Valla dola nihere. Me nate te mire....

Tungatjeta!

Reana
21-04-05, 07:31
ani valla..mire ja bon!!!!!

naten e mire poashtu!
po vjen eemelsira atje ne Shqiperine e vogel, ku je ti...e kam nise me FedEx!!! :wink:

Arb
21-04-05, 07:33
ani valla..mire ja bon!!!!!

naten e mire poashtu!
po vjen eemelsira atje ne Shqiperine e vogel, ku je ti...e kam nise me FedEx!!! :wink:

Vec a mberrijne ne mengjes...

Reana
21-04-05, 07:44
Po Arb,

mberrijne me fedEx para mengjesit!
'niiiiiiiiiiight!!!!

Arb
21-04-05, 07:45
Po Arb,

mberrijne me fedEx para mengjesit!
'niiiiiiiiiiight!!!!

Night Gorgeous!

Fleta
21-04-05, 17:30
-Per familje dhe dashuri do te rrezikoja gjithqka qe eshte e mundur.....

Gjumashja
21-04-05, 17:50
-Per familje dhe dashuri do te rrezikoja gjithqka qe eshte e mundur.....:wink: :wink: .

Fleta
21-04-05, 18:03
-Per familje dhe dashuri do te rrezikoja gjithqka qe eshte e mundur.....:wink: :wink: .

Ashtu eshte :arrow: http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/mond13_9kb.gif :wink:

Gjumashja
21-04-05, 18:48
-Per familje dhe dashuri do te rrezikoja gjithqka qe eshte e mundur.....:wink: :wink: .

Ashtu eshte :arrow: http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/mond13_9kb.gif :wink:


topi se luen ashtu pajtona edhe une :wink:

turisti
21-04-05, 18:48
-Per familje dhe dashuri do te rrezikoja gjithqka qe eshte e mundur.....:wink: :wink: .

Ashtu eshte :arrow: http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/mond13_9kb.gif :wink:

100%,sepse vetem per keto vlen te rezikohet.

Tomori
21-04-05, 20:47
Gjithcka vetem per dashurin tim TOMORIN O moj qika_pr,,,,,mke habit krejt :?: :!: :!: :!:

Fleta
21-04-05, 21:31
-Per familje dhe dashuri do te rrezikoja gjithqka qe eshte e mundur.....:wink: :wink: .

Ashtu eshte :arrow: http://www.zauberbrauts-welt.de/gifs2/mond13_9kb.gif :wink:

100%,sepse vetem per keto vlen te rezikohet.

- Edhe une mendoj se eshte ashtu.......

Naki
22-04-05, 14:56
Kame rrezikuar dhe do te rrezikoje qdo here per Familje qfare qdo qofte pa hezitime.

Kavaleri
24-04-05, 22:21
Pershendetje e nderuara Shejtonka.
Teme shum e mire.

Un mendoj qe rrezikoj aq sa mundem te mbaj ne Kontrol..
Kisha Rreziku gjithe qka.

Fjal e Urt thot;
Nese Rrezikon mundesh te Humbashish,por nese nuk rrezikon je i Humbur.

Jam Rrezikant.
Mirembetshit...

experti_lu
26-04-05, 03:55
per nje person qe e dua mes shumti ne jete.
ps: per LINDEN...........

GURI SYLAJ
01-05-05, 08:50
" PER DASHURI E PER ATDHE EDHE DASHURIN"

Krokodilli
01-05-05, 09:23
* UNE DO TA RREZIKOJA JETEN: Per ATDHE DHE FAMILJE
* KURSE DO TE RREZIKOJA GJITHQKA NE JET PER DASHURI

doGzona
13-05-05, 14:23
Per femiun tim familjen kuptohet do te rrezikoja gjithcka qe eshte e mundur,gjithashtu dhe per dashuri.

festim_ku
13-05-05, 21:57
ju pershendes te gjithve sa i perket rrezikut un e kisha rreziku veten per familjen time dhe per dashuri
kalofsh mire gjithe

Odise
14-05-05, 19:45
PER DASHURI E JAP JETEN - PER ATDHE EDHE DASHURINE.

- Shandor Petefi, poet hungarez

Sy_kaltra
11-02-06, 23:19
Pėr Familjen time,qe eshte me e shtrenjeta ne bote per mua...

Laii
27-05-06, 00:08
Pėr Familjen time,qe eshte me e shtrenjeta ne bote per mua...
kisha reziku gjithcka per te pasur te dashuren tim pran meje :)

Dea IS
04-06-06, 18:29
Per njerezit qe i dua, per ata qe gjithmone jane me mua kur jam mire e kur jam keq do te rrezikoja gjithcka, gjithcka...

musl|m
04-06-06, 18:41
Me bindje dhe vendoshmeri do te rrezikoja gjithēka ne jete per Krijuesin Tane.

Jana
26-09-09, 13:01
Per Prinderit e mi,,,,

emine
26-09-09, 13:05
nuke do rrezikoja,po vetem kam rreziku sa here dhe kam pa vdekjen me syte e mije,per nje fije kasht kam shpetu,,,,prap do rrezikoje per ata qe i du...

roadrunner
26-09-09, 23:01
Per familjen tem kejta i kisha bo

AliSia
12-03-11, 22:26
Per familjen tem kejta i kisha bo


:smile::smile::smile:

elvio
12-03-11, 22:57
Perderisa s'imagjinoj dot i vetem,edhe te qesh,edhe shijoj jete''padyshim ne emer te familjes,,flijohem,jo rrezikohem.

Hajra
12-03-11, 23:06
Familjen dhe Atedheun.

emine
13-03-11, 11:08
njeher pa rreziqe,skam njet me hy llugav per askand,,,

Jana
13-03-11, 17:19
Vetem per Familjen time ...

Oltiana1
16-03-11, 18:07
Vetėm pėr njerėzit qė i dua mė sė shumti :)

drinibardhe
16-03-11, 18:17
Vetėm pėr njerėzit qė i dua mė sė shumti :)


une do rrezikoja cdo gje qe ka lidhje me vepra humaniste

Oltiana1
16-03-11, 18:20
une do rrezikoja cdo gje qe ka lidhje me vepra humaniste

Ehh , ti zemėrgjerė :)

tipi engjellor
16-03-11, 18:20
varte se sa sa do jemi i sigurt per ate gje qe rrezikoj.......

drinibardhe
16-03-11, 18:22
Ehh , ti zemėrgjerė :)


mund te rrezikoj edhe per ty nese do kishte lidhje me naj veper humaniste ahaha

Oltiana1
16-03-11, 18:33
mund te rrezikoj edhe per ty nese do kishte lidhje me naj veper humaniste ahaha


Hahahahh , mė mirė mos rreziko pėr mua , se " E panjohur mė "

tipi engjellor
16-03-11, 18:35
qitu prej asnjait spo shoh rrezik a takimet rrezik po i beni a ......

drinibardhe
16-03-11, 18:37
Hahahahh , mė mirė mos rreziko pėr mua , se " E panjohur mė "


me pelqen me intrigon me ngacmon krejt fantazine imagjinaten time e " Panjohura"

tipi engjellor
16-03-11, 18:39
me pelqen me intrigon me ngacmon krejt fantazine imagjinaten time e " Panjohura"
djalo mos ma nguc bashkvendasen se po ja merr mendt hahahaha kjo kusherin e thaqit ruju hahaah

Oltiana1
16-03-11, 18:47
me pelqen me intrigon me ngacmon krejt fantazine imagjinaten time e " Panjohura"

Po thua a ?

Tipi , sa kam qeshur tani me postimin tėnd ( hahahahaha )

Qika^Me^Kule
23-03-11, 16:08
Per ate , ce ja vlen !!!!!!!

AliSia
23-03-11, 16:42
normalishte qe per familjen gjithcka do te rezikoja.....por edhe per ate ce ja vlen..!

tipi engjellor
23-03-11, 16:54
varet se per qka ......kajher edhe per diqak pa vler te kap puna me rreziku sme jep kohe as me mendu.......

turisti
23-03-11, 23:28
...per :biggrin: uqkur :biggrin:...........,hahahahahahahahahahaha.

Jana
23-03-11, 23:30
...per :biggrin: uqkur :biggrin:...........,hahahahahahahahahahaha.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQcLXi7U1cxkjnDku3jHWJ_ZzNTZkauv Fdfhek4QLt72hihByU3

bash i cart je ....hahahahahahahahahaha

Hajra
23-03-11, 23:32
Per ftyre,

turisti
23-03-11, 23:40
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQcLXi7U1cxkjnDku3jHWJ_ZzNTZkauv Fdfhek4QLt72hihByU3

bash i cart je ....hahahahahahahahahaha

Po pra, dua qe lexuesit :biggrin: te knaqen ne ēardtesine time :biggrin: duke e kqyr filmin ........,hahahahahahahahahahahahahahahaa.

Jana
23-03-11, 23:43
Po pra, dua qe lexuesit :biggrin: te knaqen ne ēardtesine time :biggrin: duke e kqyr filmin ........,hahahahahahahahahahahahahahahaa.
...hahahahahahahahahahahahaha flm shum per disponim hahahahahahahahaha
sinqerisht gjithmon na ban me qesh dhe me u ndi mir ...

p.s klm ne vazhdim .... e mes u cart shum hahahaahahahaha

turisti
23-03-11, 23:48
...hahahahahahahahahahahahaha flm shum per disponim hahahahahahahahaha
sinqerisht gjithmon na ban me qesh dhe me u ndi mir ...

p.s klm ne vazhdim .... e mes u cart shum hahahaahahahaha


Flm,edhe ti klm ne vazhdim.......dhe mos i ngo turistat.....:biggrin:

Peja-Boy
26-03-11, 19:30
Per Familjen, por edhe per ata persona qe ja vlen te rrezikohet !!

Daglasi
12-04-12, 20:55
per te gjithe qe i kam pran,qofe se e sho qe jan te rrezikuar pa nevoje

emine
12-04-12, 20:57
qtash po luje me jokerin e fundit

Bajloz pash qet nate kallxome qka jan Bajlozat se nuk e di:rolleyes::biggrin:

tipi engjellor
12-04-12, 21:17
per ata qe i dua normal ...dikur thonim per atdhe more tash sikur duket qe spo ia vlen .....per dashuri eshte mbush si me ardhe prej kine hahahahahah

Kaqanikasja
17-04-13, 12:14
Per familjen per asgje tjeter