Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-08-04, 23:31   #1
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim Pėr Cka Do Rrezikoni Gjithė Cka Nė Jetė????

Tė ndėruar moderator ,nuk e di nė ekziston njė temė e till edhe pse u mundova tė lexojė me vėmendje a ėshtė njė temė e till ,por nuk munda tė vėrtetoj a ekziston a jo ,por nėse ėshtė kėrkoj qė ta fshini se vėrtet nuk ja vlen tė hapėn tema me tė njtėn pėrmbajtje,Ju flm pėr mirė kuptim!


Tė nderuar bashkė diskutuės ,kam dėshirė tė di nga ju se pėr c'farė do rrezikoni gjithė cka nė jetė.
Thjesht pėr c'farė ja vėlen tė rrezikohėt nė kėtė jetė ,si pas juve????

Me respekt!


__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 23-08-04, 09:17   #2
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

te pershendes Shejtonka

nuk e di se si te them,por n'varet prej situates dhe prej personit apo gjendjes qe eshte.....deri me tani nuk kam rrezikuar asgje

pershendetje
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-04, 12:20   #3
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Un do tč rrezikoja per prinderit e mi gjithqka edhe nese vdekjen do ta shoh unč do tč rrezikoj..e sa per te tjeret nvaret nga situata apo si tha dhe mč par aferdita nga gjendja...
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-04, 13:49   #4
Tomori
 
Anėtarėsuar: 22-06-04
Postime: 11,663
Tomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėmTomori i pazėvėndėsueshėm
Gabim

-Dot rezikoja per atdheun per popullin shqiptar ne pergjithsi ner sa te mbyllet qeshtja shqiptare sa her qe ta lyp nevoja te luftohet kundra okupatorit sllav nga trojet shqiptare bile dot kisha qen i lumtur te vdes si njeri ne lufte( por kta pune jane ne dore te zotit )se ndryshe per mua jeta nuk ka asnifar kuptimi vetem e vetem te jetohet per te ngrene dhe epshe tamam si kafshe...
Ju pershendes te gjithve tung
Tomori Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-04, 21:04   #5
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Oj ShEjToNkA poj mabsi jeni nje mbretresh shuem ebukur dhe mbasi qe jeni talnet per ju do kisha be gjithqka ahhaaha............

Seriozisht po ju them per famijlen time dhe ata qe i dua ke kush ke do kisha dhene qdo send nese kjo do te kishte thene jeten edhe ate e kisha be..............

Tung ShEjToNkA,he ka me hyn ne zemer qiki ok e me et dehst shuem ndoshat do bej gjithaqka ahahah,me et verte nje teme mire dhe nje antere e mrie vetem vazhdoni ...........

Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-04, 22:01   #6
ShEjToNkA
______________
 
Avatari i ShEjToNkA
 
Anėtarėsuar: 11-07-04
Vendndodhja: Nė Zemėr tė...??!!!
Postime: 20,025
ShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėmShEjToNkA i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Afėrdita ,Mickoja ,Tomori & Cool_Boy Ju falm pėr inkuadrimin nė temė!


Kulll_Djali ,sa i pėrket asaj fjalis tė parė, nuk dyshoj aspak hahahahaahaaha
Tė flm pėr komplimente ,Mbetėni tė pėrshndetur!
__________________
Korrektėsia ėshtė gjėja mė hyjnore nė shpirtin e njeriut!
ShEjToNkA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-08-04, 22:28   #7
GjIlAnAsI_cSi
Gėzuar PRESIDENT
 
Avatari i GjIlAnAsI_cSi
 
Anėtarėsuar: 04-01-04
Postime: 1,201
GjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėmGjIlAnAsI_cSi i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershndetje

Sdi cte them. per deri sot kam rreziku nje her per shoqeri por e di qe nuk ishte send i mire dhe me sme ka interesu te rrezikoj per as gje tjeter edhe pse me ka ra Rasti por jo. per me von sdi cte them. Per Familje po a sa per Shoqeri kurr.me. nje her kam ra down. me kurr .. kshtu qe po duhet me mendu me heret para se me be at pun.. Kshtu qe pershndetje per ty Shejtonka. Ylli Forumit.

Gjith te mirat.
__________________
24 MARS 1999 ; T'Faleminderit President RUGOVA..
GjIlAnAsI_cSi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-08-04, 21:53   #8
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje krejtve,posaqerisht SHEJTONKĖS.
Une do rrizikoja vetem per FAMILJE dhe DASHURI.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-04, 04:20   #9
HappyGirl
 
Anėtarėsuar: 29-08-04
Vendndodhja: U.S.A
Postime: 5
HappyGirl e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Jeten time do ta rrezikoja per familje, edhe per dashuri pa hile edhe per qfaredo femije sepse ata e kan ardhmerin perpara edhe jane te pafajshem.
__________________
When you are down to nothing, God is up to something.
HappyGirl Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-04, 15:25   #10
Cool_Boy
 
Anėtarėsuar: 30-09-03
Vendndodhja: UK
Postime: 1,679
Cool_Boy e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga HappyGirl
Jeten time do ta rrezikoja per familje, edhe per dashuri pa hile edhe per qfaredo femije sepse ata e kan ardhmerin perpara edhe jane te pafajshem.

Ani per dashuri shume bukur,mos ma keni venu syrin mua???


Shejtonka shkove si po me duket hahahah

Vera ty nuk te tradhtoj qiki mos ke gajle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Cool_Boy
Cool_Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-04, 21:06   #11
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

Do te rrezikoja gjithcka cka me perket per te ardhmen time dhe natyrisht per familjen.
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-04, 11:52   #12
qika_pr
 
Anėtarėsuar: 16-05-04
Vendndodhja: Prishtina
Postime: 343
qika_pr e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Gjithcka vetem per vajzen time
__________________
Nese nuk deshironi kete jete nuk jeni te detyruar ta jetoni
qika_pr Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-04, 12:08   #13
markopollo
 
Anėtarėsuar: 25-03-04
Vendndodhja: diku ne kosove
Postime: 104
markopollo e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek markopollo
Gabim

une do te rrezikoj gjithcka qofte do te ndryshoj edhe fatin tim vetem edhe vetem qe tu siguroj femijes sim nje jete shume te lumtur nese do te kem nese ne te ardhmen zoti do te me jep kete dhurate te cmuar............ :arrow:
__________________
femrat jane si yllat sa ma fort i afrohesh aq ma lshume largohet.......por njekosisht jane ndriqimi jetes sone duhet pranuar
markopollo Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-04, 12:16   #14
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Pershendes autorin e temes
Per mua gjeja me e cmuar dhe qe nuk bej asnje tolerim eshte familja dhe per te do te rrezikoja cdo gje dhe nuk do ta kurseja as jeten.
Me respekt
Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-09-04, 09:37   #15
nitushe
 
Anėtarėsuar: 08-09-04
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 724
nitushe e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershendetje
une per vete do te rrezikoja per familje edhe gjerat tjera qe do t'ja vlenin :)


__________________
You\'ll Never Be Alone
nitushe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:15.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.