PDA

View Full Version : Po ta pėrshkruani veten, si dukeni ..!!!


Faqet : [1] 2 3 4

lazdrani
20-11-03, 20:48
ju pershendes te gjitheve.... :wink:

Gentiana
21-11-03, 16:01
te pershendes Lazdran,po tash mvaret a nga personaliteti apo nga pamja fizike??

Nuk di qte them, nuk jam aq e bukur po valla as e keqe nuk jam :wink: po nga personaliteti kam shum pika te dobeta dhe te forta.

PSH nuk jam e durueshme hiq,kollaj bona nervoz,kto ken te dobeta.

Kurse te forta jam shoqe e vertet dhe per gjdo kend kur ju duhet ndihma ime i ndihmoj(barem keshtu mendoj).Ka edhe tjera po kto per fillim mjaftojn :wink:

kjo me duket tem shum e mir.

Tung nga Genta

lazdrani
21-11-03, 16:26
HI Gentiana!!

Te pershendes kudo qe jeshe dhe njehere ju falenderoje per pergjigje tende.

Une per vete jam 175 gjatesia,kam sy te kaltert,jam i perziere nga blondi dhe zeshkani nga pake,mendoje qe kam bukuri dhe karakter te forte.

E dua stilin dhe mundohem ti kombinoje ngjyrat ne veshje....

Ne shenje horoskopi jam Binjaket,e dua musiken ,leximin,poezin,vallezimin hip-hop dhe bowlling etj

Kaq per fillim ju pershendes dhe pres pergjigjje tjera nga ju!!!

Per mirkuptim lazdrani :P

rowenna
25-11-03, 13:47
hehhe djema dhe vajza une quhem rowenna jame nga gjakowa ..... vitet 17 per me shkurt jame me e bukur sesa ju dukem si bleona qereti floke dhe syte e zijne .............. qekaq per me shume informata vetni ku ta shifni nashta dine me shume se une me ju tregu ............ ju pershndes ...heheh kalofshi mire

Donika Morina
10-12-03, 14:56
Hi Djem quhem DONIKA jam nga gjakova jetoj ne austri!! Paj si dukem qka me ju than vallah nuk po di as vet aq mir po te gjith po ma bojn se dukna sikur Qendresa Cacaj ajo miss KOsova ne zvicerr. Ama mua personalisht nuk po ma merr mendja. Ama te na shqiptart thojn??kur te thojn 2 veta se je pit, edhe ne qof se nuk je hiq pranoje e hongsh?? edhe une po e pranoj se i ngjaj Qendreses ok tung!!

lazdrani
10-12-03, 16:22
ok Miss Donika shume bukure qe keni nje bukuri si Qendresa Cacaj!!!!

i lumi ai qe te ka nafake heheheeh :wink: :wink: lazdrani

rowenna
13-12-03, 18:44
ehh une jom si miss amelia vega ...e njihni apo jo ....... jame zeshkane...eh ok .....

mija
13-12-03, 21:37
dukem si qenie njereyore qe e ka krijuar nje allah

Murgesha
13-12-03, 21:39
Hahahhaha Mija.

Ku ke hup moj se moti ste kam pa ne forum.

python
14-12-03, 04:28
:D, pershendetje, une kam sy te kalter jam biond gjatsia ime eshte 6'2 dhe peshoj 180 (pounds), ne kryeqytet jam 8 inch-a ahhahahha por nuk jam i knaqur me at, per ata do te marr disa tableta, hobi kam shum por ato qe i dua me se shumti jan psilkoloigia, filozofia, hypnotizia edhe fantazia ahhahhahahha nese don te dini me shum vetem pyt, ju pershdendes :)

mija
14-12-03, 17:40
tung murgesh. kam qen ne austri e sot erdha :)

qaossss

lazdrani
15-12-03, 13:02
rowenna,mija,Murgesha dhe python pershendetje dhe nga nje mpuqq ne faqe per secilin nga ju :P :P :P :P

Cool_Boy
15-12-03, 14:44
TUng LAzdraniUne si dukem nuk po di si me pershkru veten por e kisha pershkru keshtu me nje fjal "Bukurosh" por te kisha mundesai e kisha demonstru kete me nje foto te cilin ja kisha dergu Donikes mbasi po i perngjajka asaj MIss Kosoves ne Zvicerrtung ju pershdnes sidomos Doniken

mija
16-12-03, 14:56
BLAKKKKKKK larg koft lazdran

lazdrani
16-12-03, 17:33
Bukuroshe Cool_Boy te pershendes qdo te mire me Doniken hehheh :wink: :P lazdrani

lazdrani
16-12-03, 17:34
Hi mija te perqafoje ah heheheh :P :P :P mpuqi de :wink: lazdrani

mija
16-12-03, 19:04
Ufff fujiiii :oops:

lazdrani
16-12-03, 22:04
:roll: :roll: :roll: schwesterherz :roll: :roll: :roll:

lazdrani
20-12-03, 18:51
MUA ME THOJNE SE I PERNGJAJE BRETT PIT E NGA AVANTURAT SI RICHARD GIRI!!!!! 8) lazdrani

Cool_Boy
23-12-03, 12:04
Pershndetje LazdraniDonika zemer ku je???

lazdrani
23-12-03, 19:50
Cool_Boy kendo ndonje kenge ndoshta te ndien zerin Donika!!!! :wink: lazdrani

anna
05-03-04, 16:42
une a :?: :?: jennifer lopez :lol: :lol: ne ven hahahahah i ngjaj i ngjaj :wink: :wink:

lazdrani
05-03-04, 21:18
:roll: :roll: :roll: e lumja ti moj anna po ti qenke kapitaliste me para
1milard dollare trupi

Murgesha
07-03-04, 00:49
O une jam si Britney Spears edhe para sa te duash kam, :shock: :wink: :roll:

Barbaroza
07-03-04, 11:45
Mua me thone gjithmone se i perngjaj Sofia Lorenit 8)

Gentiana
07-03-04, 11:49
Mua me thojn se i perngjaj Penelope Kruz,po edhe Jessica Alba Nuk jam bash e pasur si ju,po sidoqoft :wink:
Genta

anna
07-03-04, 15:43
hahahah cfar bukuroshe paska forumi lumi keta djem per keto vajza ehehe me jennifer lopez me britney spears me sofia loren me penelop cruz more po ju djem cka po doni me shume nga jeta ... :wink: :wink: :wink:

Murgesha
07-03-04, 16:04
Hhahahaahahaha anna hala spo na e dijne "kimetin" si duket. Po hajt se se shpejti e shohin veten se ku jane :wink:

hana
07-03-04, 16:31
po bre Murgesh tregoj se cka jena na femnat e forumit vallai sjan tu na dit hic, une per veti jam krejt si Meg Rayan

anna
08-03-04, 11:47
hahah bre murgesh sjan tu na dite hiq :lol: :lol: keta djemt e forumit

BlertaB
09-03-04, 12:35
Pershendetje!!! Une si dukem a???
Ahhhhh,a po mendoni nga karakteri apo nga pamja fizike?
ok pra po ju tregoj pamjen fizike jam e gjat,1.70. pesha 56 kg.
ngjyra e syve e kaft e perzine pak met zi.
ngjyra e flokve e kaft dhe flokt kaqurrela po te shkurta jo shum te gjata.
Une nuk e vlersoj veten shum te bukur siq me vlersojn te tjeret.
Me nje flaj jam pak mendje madhe po jo shum.

Hypertrichosja
10-03-04, 01:17
Pėrshendetje Lazdran!!!
do mundohna ta pershkruaj vehten sa me precizė!! :wink:

Le tė fillojm nga dritaret e shpiertit,sy tė shkruar nė ngjyrė gėshtenje tė rrethuar me vetullat e zeza si gajtan,gojėn si kuti me dhėmbėt si ingji,njė fėtyrė te rrumbullakėt qė shėndrit nga mollėzat e skuqura nga natyra...
Gėrshetat ahhhh Kaqurrelat e lėshuara dallgė dallgė deri ne mesė tė shpinės me ngjyre ari tė mixume me tė kaftė.....(si shakira haah)..Shtati jo tė gjatė por mesatar....(si merlin monro) ket shtat te zbukurar aq bukur nga natyra me njė gjoks(si pamella).....trupin si njė siren e detit me njė prapanicė (si jenniffer lopez).....
me njė karakter tė fortė dhe shpirtė tė pastėr,sinqeriteti dhe besnikėria luan rol tė rėndėsishėm njė jetėn time!!!
mė pėlqen tė shėtis buzė detit dimer e verė,te shėtis botėn dhe tė vizitoj shtete tė ndryshme interesante!!,
punoj dhe studijoj,jam njė vajzė e thjeshtė e cila respekton nėse ėshtė e respektuar!!
flas keto gjuhė,shqipė,gjermanisht,nederlands,pak english,pak turqisht,pak boshnjakisht..!!
besoj qė mėse mjafton kaq;....!
mbeteni tė pėrshėndetur nga unė hynesha juaj :wink:

caki
10-03-04, 08:54
Pėrshendetje Lazdran!!!
do mundohna ta pershkruaj vehten sa me precizė!! :wink:

Le tė fillojm nga dritaret e shpiertit,sy tė shkruar nė ngjyrė gėshtenje tė rrethuar me vetullat e zeza si gajtan,gojėn si kuti me dhėmbėt si ingji,njė fėtyrė te rrumbullakėt qė shėndrit nga mollėzat e skuqura nga natyra...
Gėrshetat ahhhh Kaqurrelat e lėshuara dallgė dallgė deri ne mesė tė shpinės me ngjyre ari tė mixume me tė kaftė.....(si shakira haah)..Shtati jo tė gjatė por mesatar....(si merlin monro) ket shtat te zbukurar aq bukur nga natyra me njė gjoks(si pamella).....trupin si njė siren e detit me njė prapanicė (si jenniffer lopez).....
me njė karakter tė fortė dhe shpirtė tė pastėr,sinqeriteti dhe besnikėria luan rol tė rėndėsishėm njė jetėn time!!!
mė pėlqen tė shėtis buzė detit dimer e verė,te shėtis botėn dhe tė vizitoj shtete tė ndryshme interesante!!,
punoj dhe studijoj,jam njė vajzė e thjeshtė e cila respekton nėse ėshtė e respektuar!!
flas keto gjuhė,shqipė,gjermanisht,nederlands,pak english,pak turqisht,pak boshnjakisht..!!
besoj qė mėse mjafton kaq;....!
mbeteni tė pėrshėndetur nga unė hynesha juaj :wink:

Hypertrichosja a keshtu ti e paramendon veten? Kush e din se sa here ke thene, ahhhh!!! si kur te isha keshtu do te isha nje vajze fantastike :P :P :P . Bukur shpresojm se je keshtu por veshtire te besojm, ah a kisha mundtur te takoj e me vertetu se a je me te vertet keshtu? ciaoooo

Hypertrichosja
10-03-04, 15:44
Pershendetje CAKI!
normal qe jam keshtu,nuk kam nevoj per genjeshtra!!!
pak e ekzagjrova ne tregim por besoj qe 90% te ketyre qe i ceka jan te verteta,se paku keshtu me kan vlersuar te tjeret,(sa i perket dukejes)
me kan then ke flokun me te bukur se shakira,ke trupin apo prapanicen qe i ngjan jeniffeer lopezit ,ke gjoksin gati si pamella vetem 100%purrr natyr!!etj etj,
saiperket ta vertetoni ju caki,ndoshta vjen nje dit e takohemi :wink: (por pak larg qenkeni!! :(
bukuria e shpirtit eshte me me vlere se bukuria e jashtme!
dhe bukurin ma dhuroi natyra apo perndia,(nuk e fitova!!)kurse bukurin shpirtrore e kultivova vet :D
mbeteni te pershendetur :)

anna
10-03-04, 16:05
hahahahahahahah me shkru e me rrejt shyqyr dika krejt <pa ofendime>

caki
10-03-04, 16:43
Pershendetje CAKI!
normal qe jam keshtu,nuk kam nevoj per genjeshtra!!!
pak e ekzagjrova ne tregim por besoj qe 90% te ketyre qe i ceka jan te verteta,se paku keshtu me kan vlersuar te tjeret,(sa i perket dukejes)
me kan then ke flokun me te bukur se shakira,ke trupin apo prapanicen qe i ngjan jeniffeer lopezit ,ke gjoksin gati si pamella vetem 100%purrr natyr!!etj etj,
saiperket ta vertetoni ju caki,ndoshta vjen nje dit e takohemi :wink: (por pak larg qenkeni!! :(
bukuria e shpirtit eshte me me vlere se bukuria e jashtme!
dhe bukurin ma dhuroi natyra apo perndia,(nuk e fitova!!)kurse bukurin shpirtrore e kultivova vet :D
mbeteni te pershendetur :)

He thua se i perngjat paj shakires a, po ja mua nuk me pelqen shakira.. Thuhet sipas filozofeve, ēka me pelqen eshte e bukur, jo ēka eshte e bukur me pelqen, mvaret nga shija personale. Me vjen mire se ti je keshtu ,por nje gje nuk ma mbushi syrin sa duhet, sepse ti thae se bukurin shpirterore e kultivove vet, por mendoj se jo. Nje filozof i shquar Marx edhe nga ai eshte marr baza e komunizmit, thot njeriu autoedukohet me natyren, por kjo don te thot gjithnje je ne kontakt me diēka qe te behet pasqyre e vetvetes ku ti e shef vetveten dhe ndryshon gjera, diēka i perket vetvetes por jo krejtesisht, eshte edhe diēka e jashtme qe te ndihmon te kultivojsh. Jeta shpirterore krijohet prej tjetrit apo morali, pa tjetrin ska moral ska shpirteror nuk ke me pas as ndergjegje, e kto gjera shume bukur i spjegon Antropologjia qe eshte shkence qe mirret me kto probleme...
Te pershendes shume kalosh bukur...

sexybrikenda
10-03-04, 16:45
Ju qe jeni aq te mire apo i qesim suretat qysh tha ku Caki originale e ta shohim njanin tjetrin aty ku Murgesha ka qele temen ne Sontazh.Se faca e shqiptarit njihet edhe ata qe munohen me zbukurue veten.Une jam katunare po shume e ......................dashne :lol: :lol: :lol:

Hypertrichosja
11-03-04, 00:56
Ju faleminderit CAKI per ato fjalė te menqura nga ti! ndoshta une kur e ceka se bukurin shpirtrore e kam kultivu,me falni se edhe pak nuk po di meu shpreh apo nuk po muj ti gjej fjalet e duhura ne shqip,qe te pershtati me ate qka po du te them,normal shpirtin ma fali natyra,dhe me kohen ai kultivohet,dhe e ben njeriu vet ate te mirė apo te keq!!mvaret ku rritesh,nga rethi familaja etje etj....
nuk po dua arsyetime!!!
dhe me fal zoteri CAKI se une nuk e pata qellimin qe un te pelqej ty,jo aspak!!!!!dhe nese e pershkrova vehten keshtu besoj qe nuk gabova,sepese ashtu jam,vetem se e zbukurova pak teksitin,me ato fjal si ne ndonje roman,pak me e dalluar nga pershkrimet e te tjereve!
te pershendes shum caki,dhe vazhdo jep mendimet e tua dhe kritikat,une jam kjo dhe mbetem!me respekt..... :wink:

anna moj bukuroshe,mos thuaj diqka qe nuk e din,se un nuk rrejta!!!!ok pastroni fjalorin ju lutem,!!!

Kaltrina
11-03-04, 11:21
Pėrshendetje Lazdran!!!
do mundohna ta pershkruaj vehten sa me precizė!! :wink:

Le tė fillojm nga dritaret e shpiertit,sy tė shkruar nė ngjyrė gėshtenje tė rrethuar me vetullat e zeza si gajtan,gojėn si kuti me dhėmbėt si ingji,njė fėtyrė te rrumbullakėt qė shėndrit nga mollėzat e skuqura nga natyra...
Gėrshetat ahhhh Kaqurrelat e lėshuara dallgė dallgė deri ne mesė tė shpinės me ngjyre ari tė mixume me tė kaftė.....(si shakira haah)..Shtati jo tė gjatė por mesatar....(si merlin monro) ket shtat te zbukurar aq bukur nga natyra me njė gjoks(si pamella).....trupin si njė siren e detit me njė prapanicė (si jenniffer lopez).....
me njė karakter tė fortė dhe shpirtė tė pastėr,sinqeriteti dhe besnikėria luan rol tė rėndėsishėm njė jetėn time!!!
mė pėlqen tė shėtis buzė detit dimer e verė,te shėtis botėn dhe tė vizitoj shtete tė ndryshme interesante!!,
punoj dhe studijoj,jam njė vajzė e thjeshtė e cila respekton nėse ėshtė e respektuar!!
flas keto gjuhė,shqipė,gjermanisht,nederlands,pak english,pak turqisht,pak boshnjakisht..!!
besoj qė mėse mjafton kaq;....!
mbeteni tė pėrshėndetur nga unė hynesha juaj :wink:
Hypertrichose shume bukur e ke pershkruar veten, thjeshte ke talent per te shkruar, e mos i ndegjo te tjeret qe flasin nga xhelozia :P (pa ofendime).
tung

caki
11-03-04, 11:23
Ju faleminderit CAKI per ato fjalė te menqura nga ti! ndoshta une kur e ceka se bukurin shpirtrore e kam kultivu,me falni se edhe pak nuk po di meu shpreh apo nuk po muj ti gjej fjalet e duhura ne shqip,qe te pershtati me ate qka po du te them,normal shpirtin ma fali natyra,dhe me kohen ai kultivohet,dhe e ben njeriu vet ate te mirė apo te keq!!mvaret ku rritesh,nga rethi familaja etje etj....
nuk po dua arsyetime!!!
dhe me fal zoteri CAKI se une nuk e pata qellimin qe un te pelqej ty,jo aspak!!!!!dhe nese e pershkrova vehten keshtu besoj qe nuk gabova,sepese ashtu jam,vetem se e zbukurova pak teksitin,me ato fjal si ne ndonje roman,pak me e dalluar nga pershkrimet e te tjereve!
te pershendes shum caki,dhe vazhdo jep mendimet e tua dhe kritikat,une jam kjo dhe mbetem!me respekt..... :wink:

anna moj bukuroshe,mos thuaj diqka qe nuk e din,se un nuk rrejta!!!!ok pastroni fjalorin ju lutem,!!!

Me fal Hypertrichosja por nuk ishte nje kritik, as diēka per te thene se nuk je ashtu, por thjesht ishte vetem nje spjegim i mnyres se si une mendoj ndaj nje personi dhe si nje person e deshiron nje persone. Une e di se kete spjegim nuk e ke bere qe te jesh e pelqyer nga ndokush, ndoshta e verteta jote eshte ajo, por une nuk mendoj se ndokush eshte terhjekur nga fjalet e tua apo te dikuj tjeter e qe te jet i apo e dashuruar ne nje person, spse gjerat ketu jan vetem fjale. Edhe nese nje person dashurohet mund te jete dashuri vetem shpirterore por jo edhe fizike e nese njera mungon dashurija do te jete e kote. Mos i merr gjerat si kritik apo urrejtje, ktu jemi qe te ballafaqohemi dhe te shprehemi, shkurt te komunikojm. Dhe respektin e ke te plot nga une.Te pershendes dhe te uroj dite te lumtur...

Gentiana
11-03-04, 12:03
o te gjith bre jemi te bukur, vetem se dikush e shkruam me mir(p.sh Hypertrichosja) personin e dikush me pak(si un) :wink:

anna
11-03-04, 15:21
hahahah jo be njeri une nuk kam shar se me pas sha ma kishin fshi mesazhin pastaj une nuk e kisha fjalen vetem te ju por te te gjithe ne pergjithesi megjithate une e kam shkruar fjalen ne kllapa pa ofendime dmth se une nuk e kam pas fjalen vetem te ju besoj se e ke kuptuar

caki
11-03-04, 18:25
o te gjith bre jemi te bukur, vetem se dikush e shkruam me mir(p.sh Hypertrichosja) personin e dikush me pak(si un) :wink:

Jo be Gentiana une jam pak diēka ma i bikur qy tash mos me shtin me tjere, jam diēka ma i dallum heheheh jam si ky krejt :arrow: :twisted:

Gentiana
11-03-04, 18:28
hahahahaha Caki keshtu qenke ti a :arrow: :twisted: :?: ateher ti qenke diqka special.

RRUSHI
11-03-04, 19:50
Nje keng e vjeter qe gjithmon e ndegjoj me endje nga nje kengetar Austriak apo Gjerman nuk jam i sigurt FALCO- kenga titullohet XHINE--te cilen e kendon ne dy gjuh - gjermane dhe angleze .

RRUSHI
11-03-04, 19:59
Kerkoj ndjes per postimin e ber i cili ketu nuk e ka vendin -se dij as vet se si e postova ketu ...

lazdrani
11-03-04, 20:12
:lol: :lol: :lol: Ah RRUSH AH TANI E KUPTUAM SE TI QENKE AUSTRIAKI I NJOHUR :arrow: FALCO :lol: :lol: :lol: NGA PAMJA FIZIKE :wink:

caki
12-03-04, 09:06
hahahahaha Caki keshtu qenke ti a :arrow: :twisted: :?: ateher ti qenke diqka special.

hehheh Gentiana o ti mem pa mu ski me fjet tere naten, nuk di a prej gzimit e tum rikujtu apo prej trishtimit, kete provoje ti dhe tregon...hihihihi

Barbaroza
12-03-04, 10:22
RRUSHI,a ti qenke Falco austriak aaaa???

mickoja
18-03-04, 04:09
OOOOOOOOOOOO.......CAKIIIIIII:.......EJ un tč tregoj un e njo Hypertrichosčn dhe čsht shummm shummm e bukur ma e mir se qč e ka pčrshkru ajo vetčn besom dhe sa i pčrket karakterit tč saj ska vajz ma tč kulturune se kjo dhe qč ka ndčrgjegjje...me mirkuptim pa ofendime ju pčrshendet mickoja tč gjith ata qč mč duan

lazdrani
19-03-04, 11:17
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Pershendetje te gjitheve :wink:

anna
14-06-04, 15:11
jeni krejt te forte pasha mamin :lol: :lol: :lol:

lazdrani
14-06-04, 20:39
Syri i juaj Anna si Sharon Stoni qenka :wink: :D 8)

anna
15-06-04, 09:14
Syri i juaj Anna si Sharon Stoni qenka :wink: :D 8)

thua :?: :!: 8) 8) 8)

Bardha
21-06-04, 19:10
jam bionde e gjat 1,71m sy te kalter 52 kg

anna
21-06-04, 19:26
jam bionde e gjat 1,71m sy te kalter 52 kg

te them te drejten nuk po te besoj :cry:

Bardha
21-06-04, 19:31
qfar te bej qe te besosh anna sidomos ty si ta vertetoj

anna
21-06-04, 19:32
qfar te bej qe te besosh anna sidomos ty si ta vertetoj

ahahahha foton loqki :lol:

Honesty^uk.
21-06-04, 19:34
jam bionde e gjat 1,71m sy te kalter 52 kg

te them te drejten nuk po te besoj :cry:


pse bre "anna" nuk po i beson qikes

Bardha
21-06-04, 19:34
ok xemel pak ma ngadal foton

anna
21-06-04, 19:35
jam bionde e gjat 1,71m sy te kalter 52 kg

te them te drejten nuk po te besoj :cry:


pse bre "anna" nuk po i beson qikes

sdi pse shqisa e gjashte me thote qe mos me besu :wink:

Honesty^uk.
21-06-04, 19:36
jam bionde e gjat 1,71m sy te kalter 52 kg

te them te drejten nuk po te besoj :cry:


pse bre "anna" nuk po i beson qikes

sdi pse shqisa e gjashte me thote qe mos me besu :wink:qyqyqyqy e 6
pyete te 5 se cka po te thot :lol:

aferdita
22-06-04, 06:42
a doni ta dini se si dukem un
jam e trash 100 kg
fytyren me puqrra e kam
wetem 1,50 e gjat :lol: :lol:
shpresoj se mjafton kjo :wink:

Gentiana
22-06-04, 08:07
a doni ta dini se si dukem un
jam e trash 100 kg
fytyren me puqrra e kam
wetem 1,50 e gjat :lol: :lol:
shpresoj se mjafton kjo :wink:


Aferdita, mashallah syri keq mos te paft! :wink:

lazdrani
22-06-04, 14:40
a doni ta dini se si dukem un
jam e trash 100 kg
fytyren me puqrra e kam
wetem 1,50 e gjat :lol: :lol:
shpresoj se mjafton kjo :wink:
APRILLLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII II :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

mr_beni
22-06-04, 15:01
a me pershkru vehten a :?: hajt se po ja nisi


ooo jam i gjat qe koka kren prej dere nuk mund me qit a u gerbav pas se shum i madh jam hahah. Kg veq cka tju rrej se qe dy dit nuk jam amt e keshtuqe vaga me tha qe i kam nja 99. Dhe syt i kam si te ujqve te mir hahahah 8)
nuk po di tjeter cka me shtu------uhhhh po nime i bardh si bora jam :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
22-06-04, 18:09
jam bionde e gjat 1,71m sy te kalter 52 kg

te them te drejten nuk po te besoj :cry:


pse bre "anna" nuk po i beson qikes

sdi pse shqisa e gjashte me thote qe mos me besu :wink:qyqyqyqy e 6
pyete te 5 se cka po te thot :lol:

po me thot me mos besu sdi pse e jotja qka po thote :?: :lol:

lazdrani
22-06-04, 18:16
anna pashe Hanen hajt pake pershkruani veten pake :wink:

anna
27-06-04, 17:41
anna pashe Hanen hajt pake pershkruani veten pake :wink:

ok une jam e gjate 1.70 jam zeshkane floket e gjate me onde pesha taman nuk po di ma shume ah syte e kafte kaq mjafton besoj per me shume eshte fotoja :wink:

mickoja
28-06-04, 17:44
a doni ta pershkruaj un vetčn se si dukem?

Unč dukem keshtu..jam brunete,ngjyra e syve čsht krejt nvaret nga koha nganjeher i kam te kalter dhe nganjeher te gjelbert,kur kam qenč e re i kam pas 42 dhemb dhe tash vetem 3 me kan mbet duke hanger shum čmbelsira hahahahah... tjeter nuk po di qka me ju tregu nga pamja ime

lazdrani
28-06-04, 20:36
a doni ta pershkruaj un vetčn se si dukem?

Unč dukem keshtu..jam brunete,ngjyra e syve čsht krejt nvaret nga koha nganjeher i kam te kalter dhe nganjeher te gjelbert,kur kam qenč e re i kam pas 42 dhemb dhe tash vetem 3 me kan mbet duke hanger shum čmbelsira hahahahah... tjeter nuk po di qka me ju tregu nga pamja ime :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

nitushe
12-09-04, 16:01
jam e gjate 1.73 bionde syt e sarit dewile krejt flokt ngjyr ari e kshtu :lol:

dr1ta
13-09-04, 00:23
Jam e gjat 1,68
58 kg
syte e gjelberta/KAFE
floket momentalisht ke kuqe :idea:
pra 90-60-90 8)

Nexhati
13-09-04, 13:48
Xhon Travolta 8)

Luana
13-09-04, 13:51
Une jam e keqe sa qe nuk kqyrna me sy :twisted:

Murgesha
13-09-04, 15:12
Une jam e keqe sa qe nuk kqyrna me sy :twisted:

Hajt se po tė besojmė Luana. :wink:

Luana
13-09-04, 15:15
heeee!!!! mori murgesh veq ti qe po ma beson :roll:

Murgesha
13-09-04, 16:16
heeee!!!! mori murgesh veq ti qe po ma beson :roll:

Po Luana te kuptoj, se jo me pak se kater vite kam qene si ti.
Po yoti kur po dojke po te bajke te bukur.

vushtrria
13-09-04, 17:01
1.82cm i gjat 92kg me nje muskulatur te papar me thrrasin RAMBOOOOOOOOOOOOOOOO

Barbaroza
13-09-04, 18:31
Une s'kam nevoje per nje prezantim.Vete zgjedhja ime Miss Dardania 2004 flet vete :wink: :wink:

vushtrria
13-09-04, 18:34
nejse as nuk bana far prezentimi tek e fundit une jam ai misteri i dardanis 2004 ahahahaah me te vertet keni pasur fat barbaroza ne ket vit phaaaaaaaaaa

Mirlind-Kosova
13-09-04, 20:36
vushtrri:

A ka mundesi me hyje edhe une ketu:shtyhu pak ma andej se jam 1,93m i gjat,peshoj 99kg/mos pot ngushtoj naj troh......! :lol:

vushtrria
13-09-04, 20:38
ahhhahahahah mirlind jo more jo hyn barbaroza ne mes qenka e vogel ahahhhahha

Murgesha
13-09-04, 21:11
nejse as nuk bana far prezentimi tek e fundit une jam ai misteri i dardanis 2004 ahahahaah me te vertet keni pasur fat barbaroza ne ket vit phaaaaaaaaaa

Vushtrria jo vetem fat, por edhe bukuri kishit ju dy. :wink:

Gjumashja
15-10-04, 15:21
Brune e gjatė,sy shkruar kaq per fillim ju pershendes

Ylberi_be
15-10-04, 16:19
Une jam 180 i gjat

80 kg

bjond

mickoja
15-10-04, 19:07
Une jam 180 i gjat

80 kg

bjonddhe mesiguri i ke syt e kaltert masi bjond qenke?

Krokodilli
15-10-04, 19:16
deri tash per te gjith e kam kuptu qe jeni te menqur/a te shoqeruar/a por nuk e paskena dit se kemi jenifer lopezin, brad pittin, richard geerin, britney spearsin etj etj ne kete forum.....
mu gjithmon shoqeria me kan thene se dukem si tom kruzi,,,, por une kam ngul kemb,, kam then jo une jam KROKODILLI :wink:

anna
16-10-04, 15:59
deri tash per te gjith e kam kuptu qe jeni te menqur/a te shoqeruar/a por nuk e paskena dit se kemi jenifer lopezin, brad pittin, richard geerin, britney spearsin etj etj ne kete forum.....
mu gjithmon shoqeria me kan thene se dukem si tom kruzi,,,, por une kam ngul kemb,, kam then jo une jam KROKODILLI :wink:ahahhaha ska ma mire se KOROKODILLI veq edhe TOMI nuk eshte i keq a ahahahha :wink: :wink: :wink: :wink:

Maca
16-10-04, 16:22
Se pershkruaj veten,plasni kopni ho hahaha! :wink:

Krokodilli
16-10-04, 18:44
deri tash per te gjith e kam kuptu qe jeni te menqur/a te shoqeruar/a por nuk e paskena dit se kemi jenifer lopezin, brad pittin, richard geerin, britney spearsin etj etj ne kete forum.....
mu gjithmon shoqeria me kan thene se dukem si tom kruzi,,,, por une kam ngul kemb,, kam then jo une jam KROKODILLI :wink:ahahhaha ska ma mire se KOROKODILLI veq edhe TOMI nuk eshte i keq a ahahahha :wink: :wink: :wink: :wink:

mmmmpuuuuuuuuuuq anna :wink: je me e mira, te pershendes

Urata
19-10-04, 03:34
Mos me kon e mire sem kish zgjedhe GJebraili!

Ylberi_be
08-11-04, 12:05
Mickoja

sut i kam te zi me te kaft dhe kam diqka qe shum ju pelqen qikav po spo tregoj se ty te kisha tregu po tinxa qashtu si riki martini jam diqka

Kercovari
09-11-04, 12:05
Vallahi Alamet i bukur! I kam thy pasqyrat s`dua te shihem me!.

lazdrani
25-11-04, 22:19
Vallahi Alamet i bukur! I kam thy pasqyrat s`dua te shihem me!. :wink:

Mafiozi
25-11-04, 23:28
Vallahi Alamet i bukur! I kam thy pasqyrat s`dua te shihem me!. :wink:

Thojn, kush fol shum, han pak :lol:

turisti
26-11-04, 02:26
- gjatesia /1.73,

- syte / jeshile me kafe,

- kg.72,( tash me teper ).Mjafton per tash,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

uliksi31
26-11-04, 08:23
Gj-1.96
S-shkruar
P-285 lb.Kg. ?

Kercovari
26-11-04, 08:31
I nalte:Jam mate ne murre s`e di.
Syte: Ne balle te zi si ullinj.
Pesha:S`jam per ne therrtore,kasaphane de.
Hunda:Identiteti veqant,si te majmunit.
Goja.Llafazan goxha,gramofon i prishur.
Gjuha:Aktive,ne demolim e siper.
Mjekra:Skepore,si e cjapit.
Qafa:Pak me e holle se e bizonit.
Floket.Dikur te zeza,sot aeroport mushkojash.
Duarte:Po te kapen s`te leshojne.
Pjesa e mesme e trupit:Sekrete diverzive.
Kembet:Memzi se ec,paterica.
Veshet:Mbrroje e rrotave te automobilit,jashte gabaritit.
Prapanica:Fabrika azotike,prodhim te parfemit "Mos mu afro".
Kam harru vetullat:S`kam,i kam lene ne shtepi.
Nese kam haru dicka me pytni.

turisti
26-11-04, 09:42
I nalte:Jam mate ne murre s`e di.
Syte: Ne balle te zi si ullinj.
Pesha:S`jam per ne therrtore,kasaphane de.
Hunda:Identiteti veqant,si te majmunit.
Goja.Llafazan goxha,gramofon i prishur.
Gjuha:Aktive,ne demolim e siper.
Mjekra:Skepore,si e cjapit.
Qafa:Pak me e holle se e bizonit.
Floket.Dikur te zeza,sot aeroport mushkojash.
Duarte:Po te kapen s`te leshojne.
Pjesa e mesme e trupit:Sekrete diverzive.
Kembet:Memzi se ec,paterica.
Veshet:Mbrroje e rrotave te automobilit,jashte gabaritit.
Prapanica:Fabrika azotike,prodhim te parfemit "Mos mu afro".
Kam harru vetullat:S`kam,i kam lene ne shtepi.

Nese kam haru dicka me pytni.


Une deshta me pyet diēka,por nuk po muj prej " AZOTARES ",HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. :wink:

Kercovari
26-11-04, 09:54
I nalte:Jam mate ne murre s`e di.
Syte: Ne balle te zi si ullinj.
Pesha:S`jam per ne therrtore,kasaphane de.
Hunda:Identiteti veqant,si te majmunit.
Goja.Llafazan goxha,gramofon i prishur.
Gjuha:Aktive,ne demolim e siper.
Mjekra:Skepore,si e cjapit.
Qafa:Pak me e holle se e bizonit.
Floket.Dikur te zeza,sot aeroport mushkojash.
Duarte:Po te kapen s`te leshojne.
Pjesa e mesme e trupit:Sekrete diverzive.
Kembet:Memzi se ec,paterica.
Veshet:Mbrroje e rrotave te automobilit,jashte gabaritit.
Prapanica:Fabrika azotike,prodhim te parfemit "Mos mu afro".
Kam harru vetullat:S`kam,i kam lene ne shtepi.

Nese kam haru dicka me pytni.


Une deshta me pyet diēka,por nuk po muj prej " AZOTARES ",HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. :wink:
Jo gjithmon shoki
Vetem grosha aktivizon alarmin per gasmaska.haaaaaaahaaaa!.

turisti
26-11-04, 10:00
I nalte:Jam mate ne murre s`e di.
Syte: Ne balle te zi si ullinj.
Pesha:S`jam per ne therrtore,kasaphane de.
Hunda:Identiteti veqant,si te majmunit.
Goja.Llafazan goxha,gramofon i prishur.
Gjuha:Aktive,ne demolim e siper.
Mjekra:Skepore,si e cjapit.
Qafa:Pak me e holle se e bizonit.
Floket.Dikur te zeza,sot aeroport mushkojash.
Duarte:Po te kapen s`te leshojne.
Pjesa e mesme e trupit:Sekrete diverzive.
Kembet:Memzi se ec,paterica.
Veshet:Mbrroje e rrotave te automobilit,jashte gabaritit.
Prapanica:Fabrika azotike,prodhim te parfemit "Mos mu afro".
Kam harru vetullat:S`kam,i kam lene ne shtepi.

Nese kam haru dicka me pytni.


Une deshta me pyet diēka,por nuk po muj prej " AZOTARES ",HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. :wink:
Jo gjithmon shoki
Vetem grosha aktivizon alarmin per gasmaska.haaaaaaahaaaa!.

Hmmm, GROSHA E MIRE :arrow: LARG NDEGJOHET, hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah dhe eshte rrezik per " AUSPUKIN ",hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
26-11-04, 10:07
I nalte:Jam mate ne murre s`e di.
Syte: Ne balle te zi si ullinj.
Pesha:S`jam per ne therrtore,kasaphane de.
Hunda:Identiteti veqant,si te majmunit.
Goja.Llafazan goxha,gramofon i prishur.
Gjuha:Aktive,ne demolim e siper.
Mjekra:Skepore,si e cjapit.
Qafa:Pak me e holle se e bizonit.
Floket.Dikur te zeza,sot aeroport mushkojash.
Duarte:Po te kapen s`te leshojne.
Pjesa e mesme e trupit:Sekrete diverzive.
Kembet:Memzi se ec,paterica.
Veshet:Mbrroje e rrotave te automobilit,jashte gabaritit.
Prapanica:Fabrika azotike,prodhim te parfemit "Mos mu afro".
Kam harru vetullat:S`kam,i kam lene ne shtepi.

Nese kam haru dicka me pytni.


Une deshta me pyet diēka,por nuk po muj prej " AZOTARES ",HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. :wink:
Jo gjithmon shoki
Vetem grosha aktivizon alarmin per gasmaska.haaaaaaahaaaa!.

Hmmm, GROSHA E MIRE :arrow: LARG NDEGJOHET, hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah dhe eshte rrezik per " AUSPUKIN ",hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Speci djeges mjeti antioksidant shoki,e pastaj katalizatori funkcionon ne rregull.Haaaaahaaaaa!.

Mafiozi
26-11-04, 10:52
I nalte:Jam mate ne murre s`e di.
Syte: Ne balle te zi si ullinj.
Pesha:S`jam per ne therrtore,kasaphane de.
Hunda:Identiteti veqant,si te majmunit.
Goja.Llafazan goxha,gramofon i prishur.
Gjuha:Aktive,ne demolim e siper.
Mjekra:Skepore,si e cjapit.
Qafa:Pak me e holle se e bizonit.
Floket.Dikur te zeza,sot aeroport mushkojash.
Duarte:Po te kapen s`te leshojne.
Pjesa e mesme e trupit:Sekrete diverzive.
Kembet:Memzi se ec,paterica.
Veshet:Mbrroje e rrotave te automobilit,jashte gabaritit.
Prapanica:Fabrika azotike,prodhim te parfemit "Mos mu afro".
Kam harru vetullat:S`kam,i kam lene ne shtepi.

Nese kam haru dicka me pytni.


Une deshta me pyet diēka,por nuk po muj prej " AZOTARES ",HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. :wink:
Jo gjithmon shoki
Vetem grosha aktivizon alarmin per gasmaska.haaaaaaahaaaa!.

Hmmm, GROSHA E MIRE :arrow: LARG NDEGJOHET, hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah dhe eshte rrezik per " AUSPUKIN ",hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Speci djeges mjeti antioksidant shoki,e pastaj katalizatori funkcionon ne rregull.Haaaaahaaaaa!.


Kukuuu qfar diskutime pasni ne mengjes, ishalla nuk ma bjen zoti mu pa me ju ne mengjes, nuk po du me ju pa me GAZMASKA hahhahahahahahahaha

Veq mos hani speca turshi se do te ju kushton shtrejt me pantolle :lol:
hahahhahahahahhahahahahhahahahhhahaaa

Kercovari
26-11-04, 11:44
I nalte:Jam mate ne murre s`e di.
Syte: Ne balle te zi si ullinj.
Pesha:S`jam per ne therrtore,kasaphane de.
Hunda:Identiteti veqant,si te majmunit.
Goja.Llafazan goxha,gramofon i prishur.
Gjuha:Aktive,ne demolim e siper.
Mjekra:Skepore,si e cjapit.
Qafa:Pak me e holle se e bizonit.
Floket.Dikur te zeza,sot aeroport mushkojash.
Duarte:Po te kapen s`te leshojne.
Pjesa e mesme e trupit:Sekrete diverzive.
Kembet:Memzi se ec,paterica.
Veshet:Mbrroje e rrotave te automobilit,jashte gabaritit.
Prapanica:Fabrika azotike,prodhim te parfemit "Mos mu afro".
Kam harru vetullat:S`kam,i kam lene ne shtepi.

Nese kam haru dicka me pytni.


Une deshta me pyet diēka,por nuk po muj prej " AZOTARES ",HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. :wink:
Jo gjithmon shoki
Vetem grosha aktivizon alarmin per gasmaska.haaaaaaahaaaa!.

Hmmm, GROSHA E MIRE :arrow: LARG NDEGJOHET, hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah dhe eshte rrezik per " AUSPUKIN ",hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Speci djeges mjeti antioksidant shoki,e pastaj katalizatori funkcionon ne rregull.Haaaaahaaaaa!.


Kukuuu qfar diskutime pasni ne mengjes, ishalla nuk ma bjen zoti mu pa me ju ne mengjes, nuk po du me ju pa me GAZMASKA hahhahahahahahahaha

Veq mos hani speca turshi se do te ju kushton shtrejt me pantolle :lol:
hahahhahahahahhahahahahhahahahhhahaaa
Gasmaskat vetem nese jepet alarmi.
Mund te inkuadrohesh me vone deri ora shtate e mengjezit.Bile propozo te hapim temen "Kafja e mengjezit" se mua disi s`me ecen llafi.
E sa u perket specave torshi,nje tave ne pantollona ose nje legjen.haaaaahaaa!.

Murgesha
26-11-04, 15:01
:shock: :shock: :shock: :shock:

turisti
26-11-04, 15:13
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah,une jav blej nga nje - AUSPUK - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Murgesha
26-11-04, 15:14
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah,une jav blej nga nje - AUSPUK - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Vetėm mendimi mė nxjerri lotėt duke qeshur.
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

turisti
26-11-04, 15:23
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah,une jav blej nga nje - AUSPUK - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Vetėm mendimi mė nxjerri lotėt duke qeshur.
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Qesh pa brenga,sepse Kercovari dhe Mafiozi gjinden ne " mlegull " te groshes ( GAZNAVE FISNIKE ),HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAhahahahahahahahahahahaha . :wink:

Murgesha
26-11-04, 15:25
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah,une jav blej nga nje - AUSPUK - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Vetėm mendimi mė nxjerri lotėt duke qeshur.
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Qesh pa brenga,sepse Kercovari dhe Mafiozi gjinden ne " mlegull " te groshes ( GAZNAVE FISNIKE ),HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAhahahahahahahahahahahaha . :wink:


Ishalla kanė me vete edhe gazmaskat. :lol:

turisti
26-11-04, 15:30
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah,une jav blej nga nje - AUSPUK - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Vetėm mendimi mė nxjerri lotėt duke qeshur.
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Qesh pa brenga,sepse Kercovari dhe Mafiozi gjinden ne " mlegull " te groshes ( GAZNAVE FISNIKE ),HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAhahahahahahahahahahahaha . :wink:


Ishalla kanė me vete edhe gazmaskat. :lol:


Me GAZMASKAT nuk permiresohet EKOLOGJIA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. :wink:

linda
26-11-04, 15:43
hoi a ka qika te :evil:

Murgesha
26-11-04, 15:54
hoi a ka qika te :evil:

Jo mė vjen por qika :twisted: tė tilla nuk kemi nė forum.

turisti
26-11-04, 15:55
hoi a ka qika te :evil:Hoi,linda. :wink:

Kercovari
26-11-04, 16:02
hoi a ka qika te :evil:Hoi,linda. :wink:
Qenka kalimtare e rastit Linda.S`po e ndjen erren e parfemit.Haaaaahaaa.

Kercovari
26-11-04, 16:05
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah,une jav blej nga nje - AUSPUK - ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Vetėm mendimi mė nxjerri lotėt duke qeshur.
Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Qesh pa brenga,sepse Kercovari dhe Mafiozi gjinden ne " mlegull " te groshes ( GAZNAVE FISNIKE ),HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAhahahahahahahahahahahaha . :wink:


Ishalla kanė me vete edhe gazmaskat. :lol:


Me GAZMASKAT nuk permiresohet EKOLOGJIA,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha. :wink:
Ani. i hedhim gasmaskat.Parfem i mire qe ky"Pasul Tetova made in Kosova"Haaaaaaahaaaaaaaa!

turisti
26-11-04, 16:06
hoi a ka qika te :evil:Hoi,linda. :wink:
Qenka kalimtare e rastit Linda.S`po e ndjen erren e parfemit.Haaaaahaaa.

Suedia eshte larg. :wink:

Kercovari
26-11-04, 16:11
hoi a ka qika te :evil:Hoi,linda. :wink:
Qenka kalimtare e rastit Linda.S`po e ndjen erren e parfemit.Haaaaahaaa.

Suedia eshte larg. :wink:
Ndoshta ka ardhe me aeroplan shpejte e shpejte.

Mafiozi
27-11-04, 01:47
I nalte:Jam mate ne murre s`e di.
Syte: Ne balle te zi si ullinj.
Pesha:S`jam per ne therrtore,kasaphane de.
Hunda:Identiteti veqant,si te majmunit.
Goja.Llafazan goxha,gramofon i prishur.
Gjuha:Aktive,ne demolim e siper.
Mjekra:Skepore,si e cjapit.
Qafa:Pak me e holle se e bizonit.
Floket.Dikur te zeza,sot aeroport mushkojash.
Duarte:Po te kapen s`te leshojne.
Pjesa e mesme e trupit:Sekrete diverzive.
Kembet:Memzi se ec,paterica.
Veshet:Mbrroje e rrotave te automobilit,jashte gabaritit.
Prapanica:Fabrika azotike,prodhim te parfemit "Mos mu afro".
Kam harru vetullat:S`kam,i kam lene ne shtepi.

Nese kam haru dicka me pytni.


Une deshta me pyet diēka,por nuk po muj prej " AZOTARES ",HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH. :wink:
Jo gjithmon shoki
Vetem grosha aktivizon alarmin per gasmaska.haaaaaaahaaaa!.

Hmmm, GROSHA E MIRE :arrow: LARG NDEGJOHET, hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahah dhe eshte rrezik per " AUSPUKIN ",hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Speci djeges mjeti antioksidant shoki,e pastaj katalizatori funkcionon ne rregull.Haaaaahaaaaa!.


Kukuuu qfar diskutime pasni ne mengjes, ishalla nuk ma bjen zoti mu pa me ju ne mengjes, nuk po du me ju pa me GAZMASKA hahhahahahahahahaha

Veq mos hani speca turshi se do te ju kushton shtrejt me pantolle :lol:
hahahhahahahahhahahahahhahahahhhahaaa
Gasmaskat vetem nese jepet alarmi.
Mund te inkuadrohesh me vone deri ora shtate e mengjezit.Bile propozo te hapim temen "Kafja e mengjezit" se mua disi s`me ecen llafi.
E sa u perket specave torshi,nje tave ne pantollona ose nje legjen.haaaaahaaa!.

Shoki Kercovari dhe i nderuari Turisti, a e dini qe jem ne temen
PO TE PERSHKRUANI VETEN SI DUKENI!!!
Hahahahahahahhahahahaahahhahahahahahhahhaa
ME GAZMASKA TE TRET hhahahahahahahahahahahahahahhahahha

Kercovari
27-11-04, 08:08
Shoku Mafiozi
Hajde pershkrue vetveten si dukesh,e une e Turisti do te gjejme mangesit e tua,perndryshe,mos haro, se te kemi dhene gasmasken pa filter.haaaahaaaaaa!.

Mafiozi
27-11-04, 13:35
Shoku Mafiozi
Hajde pershkrue vetveten si dukesh,e une e Turisti do te gjejme mangesit e tua,perndryshe,mos haro, se te kemi dhene gasmasken pa filter.haaaahaaaaaa!.

Kercovari

Do te pershkruhem me von kur jan vajzat ketu :lol:
Turisti e din si jam, ti shoki me dit si jam :roll: po tutna mos ki inati :lol:
Duhesh me dit qe Mafiozi e ka Gazmasken personale kur vjen me pa
njerz te rrezikeshem per natyren hahahahaaahahhahaaaaa

Vetem vazhdo pa galje shoki, prishe atmosferen qdo dit hahahhahahahhahaaa

8)

turisti
27-11-04, 15:23
Shoke te nderuar ( mendoj per meraklit ) ,mendoj se nevoitet nje teme e posaqshme per - kesi lloj muhabeti - per mos t'i shqetesuar tjeret.Aty do te komunikojme ne kesi menyre.Vetem nuk e dij,nese e hapim te - PA CENZURE - nuk eshte mire,sepse ajo mundet m'i " konkurue " KAFES E FORUMIT,andej propozoj qe te jet ne kuader te kafes te forumit.

Propozoj qe Kercovari ta hape,pasi i pari ka fillue kesaj loje dhe mundesisht ( propozimi im ) ta quajm temen : BUDALLAKINAT.

Gjithashtu propozoj qe shkrimrt te jesin qesharake,por gjithqysh vetem deri tek KUFIRI i VULGARITETIT ( njefar lloji - elegant vulgar -.

Me nderime ,TURISTI.

Mafiozi
27-11-04, 15:46
Shoke te nderuar ( mendoj per meraklit ) ,mendoj se nevoitet nje teme e posaqshme per - kesi lloj muhabeti - per mos t'i shqetesuar tjeret.Aty do te komunikojme ne kesi menyre.Vetem nuk e dij,nese e hapim te - PA CENZURE - nuk eshte mire,sepse ajo mundet m'i " konkurue " KAFES E FORUMIT,andej propozoj qe te jet ne kuader te kafes te forumit.

Propozoj qe Kercovari ta hape,pasi i pari ka fillue kesaj loje dhe mundesisht ( propozimi im ) ta quajm temen : BUDALLAKINAT.

Gjithashtu propozoj qe shkrimrt te jesin qesharake,por gjithqysh vetem deri tek KUFIRI i VULGARITETIT ( njefar lloji - elegant vulgar -.

Me nderime ,TURISTI.

Nuk kam asgje me shtu ne ket postim shoki Tursit, perveq qe ket tem
e ka ber Kercovari ne mengjes mbas postimit tim me lart.
Mendoj qe do ti ja nderrojm vetem emrin, idea jote BUDALLAKINAT esht
e shkelqyeshme me gjith qka thua per ket.

:wink:

turisti
27-11-04, 15:57
Shoke te nderuar ( mendoj per meraklit ) ,mendoj se nevoitet nje teme e posaqshme per - kesi lloj muhabeti - per mos t'i shqetesuar tjeret.Aty do te komunikojme ne kesi menyre.Vetem nuk e dij,nese e hapim te - PA CENZURE - nuk eshte mire,sepse ajo mundet m'i " konkurue " KAFES E FORUMIT,andej propozoj qe te jet ne kuader te kafes te forumit.

Propozoj qe Kercovari ta hape,pasi i pari ka fillue kesaj loje dhe mundesisht ( propozimi im ) ta quajm temen : BUDALLAKINAT.

Gjithashtu propozoj qe shkrimrt te jesin qesharake,por gjithqysh vetem deri tek KUFIRI i VULGARITETIT ( njefar lloji - elegant vulgar -.

Me nderime ,TURISTI.

Nuk kam asgje me shtu ne ket postim shoki Tursit, perveq qe ket tem
e ka ber Kercovari ne mengjes mbas postimit tim me lart.
Mendoj qe do ti ja nderrojm vetem emrin, idea jote BUDALLAKINAT esht
e shkelqyeshme me gjith qka thua per ket.

:wink:
Faleminderit,ta presim Kercovarin dhe mendimin e tij,a e hap,a jo.

Pershendetje shoki. :wink:

livoreka bicio
27-11-04, 18:56
TRASPARENT HAHAHAHAHHA :P

Mafiozi
30-11-04, 20:19
TRASPARENT HAHAHAHAHHA :P

Edhe ti aaa :lol: un sonte jam i padukshem :lol:
Vetem syt e gjelber i shiqoni :wink:

livoreka bicio
30-11-04, 22:36
TRASPARENT HAHAHAHAHHA :P

Edhe ti aaa :lol: un sonte jam i padukshem :lol:
Vetem syt e gjelber i shiqoni :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:

Mafiozi
30-11-04, 23:48
TRASPARENT HAHAHAHAHHA :P

Edhe ti aaa :lol: un sonte jam i padukshem :lol:
Vetem syt e gjelber i shiqoni :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:

Po i sjell syt po nuk me sheh fare :lol: :wink:
E ti ku je shoki transparent, vetem parfumit po i marr er kur po kalon :lol: :wink:

livoreka bicio
01-12-04, 13:27
TRASPARENT HAHAHAHAHHA :P

Edhe ti aaa :lol: un sonte jam i padukshem :lol:
Vetem syt e gjelber i shiqoni :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:

Po i sjell syt po nuk me sheh fare :lol: :wink:
E ti ku je shoki transparent, vetem parfumit po i marr er kur po kalon :lol: :wink:HAHAHAH, UNE JAM E KETU PARI, POR NUK MUNDEMI TE DALLOHEMI, SEPSE KENA NJE PROFOM TE NJEJTE UNE DHE TY, SIQ PO DOKET (HUGO BOSS) PERDORIM TE DYTE. HAHAHAHAH :P :wink: :wink: :wink:

Mafiozi
01-12-04, 14:53
TRASPARENT HAHAHAHAHHA :P

Edhe ti aaa :lol: un sonte jam i padukshem :lol:
Vetem syt e gjelber i shiqoni :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:

Po i sjell syt po nuk me sheh fare :lol: :wink:
E ti ku je shoki transparent, vetem parfumit po i marr er kur po kalon :lol: :wink:HAHAHAH, UNE JAM E KETU PARI, POR NUK MUNDEMI TE DALLOHEMI, SEPSE KENA NJE PROFOM TE NJEJTE UNE DHE TY, SIQ PO DOKET (HUGO BOSS) PERDORIM TE DYTE. HAHAHAHAH :P :wink: :wink: :wink:

Hahahahahahahhahahhaaaaa ja era Hugo Boss ka mbet prej pram.
Sot e kam Armani - Lui :lol: E ndien me von :P
Shyqyr qe po qesem parfim se nuk po na shohin TRANSPARENT :lol: :lol:
:wink:

DEA
01-12-04, 15:10
Normal, pak e eger, po shpirterisht shume e mire, jo perfekte si qdo njeri edhe une kam te metat e mija, ju faleminderit per mirekuptim.

Mafiozi
01-12-04, 15:20
Normal, pak e eger, po shpirterisht shume e mire, jo perfekte si qdo njeri edhe une kam te metat e mija, ju faleminderit per mirekuptim.

Krejt i kem metat e tona Dea, nuk ekziston njeri perfekt :?
Te kuptojm mir. Po per e eger :roll: :roll: nuk e di a mundemi
me te kuptu :lol: :lol: :wink:

Gentiana
01-12-04, 15:24
Normal, pak e eger, po shpirterisht shume e mire, jo perfekte si qdo njeri edhe une kam te metat e mija, ju faleminderit per mirekuptim.

Krejt i kem metat e tona Dea, nuk ekziston njeri perfekt :?
Te kuptojm mir. Po per e eger :roll: :roll: nuk e di a mundemi
me te kuptu :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

livoreka bicio
01-12-04, 22:07
TRASPARENT HAHAHAHAHHA :P

Edhe ti aaa :lol: un sonte jam i padukshem :lol:
Vetem syt e gjelber i shiqoni :wink: :roll: :roll: :roll: :roll: :wink:

Po i sjell syt po nuk me sheh fare :lol: :wink:
E ti ku je shoki transparent, vetem parfumit po i marr er kur po kalon :lol: :wink:HAHAHAH, UNE JAM E KETU PARI, POR NUK MUNDEMI TE DALLOHEMI, SEPSE KENA NJE PROFOM TE NJEJTE UNE DHE TY, SIQ PO DOKET (HUGO BOSS) PERDORIM TE DYTE. HAHAHAHAH :P :wink: :wink: :wink:

Hahahahahahahhahahhaaaaa ja era Hugo Boss ka mbet prej pram.
Sot e kam Armani - Lui :lol: E ndien me von :P
Shyqyr qe po qesem parfim se nuk po na shohin TRANSPARENT :lol: :lol:
:wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P

Kercovari
02-12-04, 10:03
Edhe ju s`jeni aspak transparent,pafumin me te ri e keni ketu po s`doni te bleni,bile edhe gratis spo doni!.

Mafiozi
02-12-04, 12:56
Edhe ju s`jeni aspak transparent,pafumin me te ri e keni ketu po s`doni te bleni,bile edhe gratis spo doni!.

Ne parfumat i kem dhurata shoki :lol: :lol: Esht me i embel 8)

Kercovari
03-12-04, 08:40
Edhe ju s`jeni aspak transparent,pafumin me te ri e keni ketu po s`doni te bleni,bile edhe gratis spo doni!.

Ne parfumat i kem dhurata shoki :lol: :lol: Esht me i embel 8)
Bolle mire besa,qenkeni futur ne korupcion!.

Mafiozi
03-12-04, 19:25
Edhe ju s`jeni aspak transparent,pafumin me te ri e keni ketu po s`doni te bleni,bile edhe gratis spo doni!.

Ne parfumat i kem dhurata shoki :lol: :lol: Esht me i embel 8)
Bolle mire besa,qenkeni futur ne korupcion!.
Korupcion me erė te mir :lol: :wink:

Kercovari
04-12-04, 10:54
Edhe ju s`jeni aspak transparent,pafumin me te ri e keni ketu po s`doni te bleni,bile edhe gratis spo doni!.

Ne parfumat i kem dhurata shoki :lol: :lol: Esht me i embel 8)
Bolle mire besa,qenkeni futur ne korupcion!.
Korupcion me erė te mir :lol: :wink:
Akte qe dikur do t`i mbuloj pluhri?!.

lazdrani
03-01-05, 11:30
LLOKUM ME ARRA :wink:

livoreka bicio
03-01-05, 13:29
SI MJALTA HAHAHAHHHAHHA :P :wink:

turisti
03-01-05, 13:39
- naltesia- 1,73,

- syte----- jeshile me kafe,

- pesha mbi 72kg,

- baj syza si ne ikone,vetem qe kam floket,

- nr i kepuceve 41-42,

- zemra--------- zemergjere,

- ngjyra--------- i dua te gjithat,

- floket ngjyre-- si bota :bardh/zi,

- mendimet------ te ndryesheme,turistike.


Mjafton-a?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahh. :wink:

Drenicaki
03-01-05, 13:52
--gjatėsia-1,92cm
--pesha 377kg
--sytė larosh
--kėmba nr 47,5
--hobi : muzika
-- gjendja familjare: beqar
etj------

turisti
05-01-05, 14:57
--gjatėsia-1,92cm
--pesha 377kg
--sytė larosh
--kėmba nr 47,5
--hobi : muzika
-- gjendja familjare: beqar
etj------

Pesha me tenken a pa?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hah. :wink:

Barbaroza
05-01-05, 15:03
Gjatesia-1.62 sipas matjes se fundit :wink:
Syte-te zeze
Pesha-53 kg
Nr e kepuceve-nuk guxoj ta them se pastaj zbulohet dhe dikush e fiton mercedesin. :wink:
Ngjyra e flokeve-te zeza katran.
Stili i veshjes-e thjeshte dhe elegante ndonjehere.
Zemra-e bardhe.
Dua-njerezit qe s'kane ne zemer urrejtje.
Urrej-thashethemet dhe genjeshtrat etj.

Drenicaki
05-01-05, 15:38
--gjatėsia-1,92cm
--pesha 377kg
--sytė larosh
--kėmba nr 47,5
--hobi : muzika
-- gjendja familjare: beqar
etj------

Pesha me tenken a pa?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hah. :wink:O njer qeshtu duhet me kan ne formė

si me kan elefand,po me kepuca!hahahahahahhahahaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Mr_100%
05-01-05, 17:23
GJatesia-----184cm
Pesha-----82 nuk eshte keq,qendron mes ideales dhe normales
Syte-----se di,disa me thone te gjelbert e disa me thone te kaltert
Floket------bjonde por shume te mbyllura
Ngjyrat----te gjitha me pelqejn
Zemra------thote nje fjale pop.zemer e huaj
Hobi-----mvaret prej stines te vitit,tani ne dimer,kino,ndokunde ne kaffe te ulem te lexoj,normal pakez edhe te veshtroj..........

DUA----NJERZIT E SINQERT
POR MUNDEM EDHE TE URREJ

Mr_100%
05-01-05, 17:28
BARBAROZA shkruajti:
Dua-njerezit qe s'kane ne zemer urrejtje.
Urrej-thashethemet dhe genjeshtrat etj.

barbaroza e mora ket zitat tendin e ktheva mrapshte,e ktheva mbare
por nuk e kuptoj dote,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
e di ti je tolerante

Barbaroza
05-01-05, 18:11
BARBAROZA shkruajti:
Dua-njerezit qe s'kane ne zemer urrejtje.
Urrej-thashethemet dhe genjeshtrat etj.

barbaroza e mora ket zitat tendin e ktheva mrapshte,e ktheva mbare
por nuk e kuptoj dote,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
e di ti je tolerante
Tybe ore Mr_100%si te duash rrotulloje dhe kuptoje se une nuk di ndryshe si te ta spjegoj. :lol:

vushtrria
05-01-05, 18:22
BARBAROZA shkruajti:
Dua-njerezit qe s'kane ne zemer urrejtje.
Urrej-thashethemet dhe genjeshtrat etj.

barbaroza e mora ket zitat tendin e ktheva mrapshte,e ktheva mbare
por nuk e kuptoj dote,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
e di ti je tolerante
Tybe ore Mr_100%si te duash rrotulloje dhe kuptoje se une nuk di ndryshe si te ta spjegoj. :lol:eshte shum e kjarte qka ka shkruar barbaroza :lol: :lol:

Mr_100%
05-01-05, 18:37
ti thua barbaroza i dua njerzit qe s“kan URREJTJE ne zemer,

e ne anan tjeter thua i URREJ thashethemet dhe genjeshtrat


PO MIRE E KE SE TI NUK DUHET TA DUASH VETEN,NE TJERET DUHET TY ME TE DASHTE,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

turisti
05-01-05, 18:41
--gjatėsia-1,92cm
--pesha 377kg
--sytė larosh
--kėmba nr 47,5
--hobi : muzika
-- gjendja familjare: beqar
etj------

Pesha me tenken a pa?,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hah. :wink:O njer qeshtu duhet me kan ne formė

si me kan elefand,po me kepuca!hahahahahahhahahaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

Mire mbasi ELEFANTI nuk eshte me bikine,hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaah.

Barbaroza
05-01-05, 18:43
ti thua barbaroza i dua njerzit qe s“kan URREJTJE ne zemer,

e ne anan tjeter thua i URREJ thashethemet dhe genjeshtrat


PO MIRE E KE SE TI NUK DUHET TA DUASH VETEN,NE TJERET DUHET TY ME TE DASHTE,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Po pra,se une nuk jam e dashuruar ne veteveten. :lol: :wink:

halla e madhe
05-01-05, 18:53
Barbaroza-ndegjo hallen ti,hiqu mori fjaleve bla-bla-bla..hahaha :lol:
gjatesija----160cm
pesha-------60kg
syt----gjelbert e mbyllt
floket--- geshtenje
nr.kepuces---37,
hobi---leximi dhe muzike

Jame njeri qe e dua mirekuptimin reciprok :wink:

Mr_100%
05-01-05, 19:00
HALLA---absolut nicht gemeinsames,bla blaa bla


te pershendes

sarasara
28-01-05, 17:32
Ok,po provoj me e pershkru veten ama pa u lavdru a ?
Jam bionde
Syte e kalter
Jam e gjate 1.78
Peshoj 73 kg
Floket e gjata vija vija zi e verdh
Se sa jam e hjeshme nuk muj me than vet(qysh me ka fal i madhi ZOT)metet qe ju te me vlersoni, hahahhah
:wink:

uliksi31
28-01-05, 19:11
Ok,po provoj me e pershkru veten ama pa u lavdru a ?
Jam bionde
Syte e kalter
Jam e gjate 1.78
Peshoj 73 kg
Floket e gjata vija vija zi e verdh
Se sa jam e hjeshme nuk muj me than vet(qysh me ka fal i madhi ZOT)metet qe ju te me vlersoni, hahahhah
:wink:

A bjonde kokshe a :shock: Kqyr e mos hyn te HUMORI se mos po i ngjye floket :lol: :lol:

Luana
28-01-05, 19:36
Ok,po provoj me e pershkru veten ama pa u lavdru a ?
Jam bionde
Syte e kalter
Jam e gjate 1.78
Peshoj 73 kg
Floket e gjata vija vija zi e verdh
Se sa jam e hjeshme nuk muj me than vet(qysh me ka fal i madhi ZOT)metet qe ju te me vlersoni, hahahhah
:wink:

Mos jemi rastesisht binjake moj :shock:

sarasara
28-01-05, 21:21
Ok,po provoj me e pershkru veten ama pa u lavdru a ?
Jam bionde
Syte e kalter
Jam e gjate 1.78
Peshoj 73 kg
Floket e gjata vija vija zi e verdh
Se sa jam e hjeshme nuk muj me than vet(qysh me ka fal i madhi ZOT)metet qe ju te me vlersoni, hahahhah
:wink:

A bjonde kokshe a :shock: Kqyr e mos hyn te HUMORI se mos po i ngjye floket :lol: :lol:

BIONDE jam valla, ahhahah edhe mire e ke se sa humori bahet me BIONDINA mos vet,edhe besom nji her mu pat mbush menjdja me i bo flokt edhe ma zi se katrani,po nji her po rri qishtu e masandej nuk e di qka bahet :wink:

sarasara
28-01-05, 21:23
Ok,po provoj me e pershkru veten ama pa u lavdru a ?
Jam bionde
Syte e kalter
Jam e gjate 1.78
Peshoj 73 kg
Floket e gjata vija vija zi e verdh
Se sa jam e hjeshme nuk muj me than vet(qysh me ka fal i madhi ZOT)metet qe ju te me vlersoni, hahahhah
:wink:

Mos jemi rastesisht binjake moj :shock:

Identike bile :lol:

Luana
28-01-05, 21:48
Ok,po provoj me e pershkru veten ama pa u lavdru a ?
Jam bionde
Syte e kalter
Jam e gjate 1.78
Peshoj 73 kg
Floket e gjata vija vija zi e verdh
Se sa jam e hjeshme nuk muj me than vet(qysh me ka fal i madhi ZOT)metet qe ju te me vlersoni, hahahhah
:wink:

Mos jemi rastesisht binjake moj :shock:

Identike bile :lol:

Interesant :shock:

sarasara
29-01-05, 12:36
Ok,po provoj me e pershkru veten ama pa u lavdru a ?
Jam bionde
Syte e kalter
Jam e gjate 1.78
Peshoj 73 kg
Floket e gjata vija vija zi e verdh
Se sa jam e hjeshme nuk muj me than vet(qysh me ka fal i madhi ZOT)metet qe ju te me vlersoni, hahahhah
:wink:

Mos jemi rastesisht binjake moj :shock:

Identike bile :lol:Interesant :shock:

:wink:

lazdrani
29-01-05, 12:42
[quote=Luana][quote=sarasara]Ok,po provoj me e pershkru veten ama pa u lavdru a ?
Jam bionde
Syte e kalter
Jam e gjate 1.78
Peshoj 73 kg
Floket e gjata vija vija zi e verdh
Se sa jam e hjeshme nuk muj me than vet(qysh me ka fal i madhi ZOT)metet qe ju te me vlersoni, hahahhah
:wink:

Mos jemi rastesisht binjake moj :shock:

Identike bile :lol:


Luana&Sarasara :arrow: Bjonde, Syte te kaltert,175 i gjate i posedoje :wink:

sarasara
29-01-05, 13:00
[quote=Luana][quote=sarasara]Ok,po provoj me e pershkru veten ama pa u lavdru a ?
Jam bionde
Syte e kalter
Jam e gjate 1.78
Peshoj 73 kg
Floket e gjata vija vija zi e verdh
Se sa jam e hjeshme nuk muj me than vet(qysh me ka fal i madhi ZOT)metet qe ju te me vlersoni, hahahhah
:wink:

Mos jemi rastesisht binjake moj :shock:

Identike bile :lol:


Luana&Sarasara :arrow: Bjonde, Syte te kaltert,175 i gjate i posedoje :wink:

:roll: :lol: :lol: :lol:

biondi_f86
29-01-05, 14:06
Biond syt te kalter

1,80 cm i gjate

75 kg.pesha
dhe shume shum i embel dhe gjeneroz.hahahahhaahh :P

Kercovari
30-01-05, 13:24
Biond syt te kalter

1,80 cm i gjate

75 kg.pesha
dhe shume shum i embel dhe gjeneroz.hahahahhaahh :P
Pardje ishe 1.75.cm.Kur u rite per dy dite allahile,apo edhe ti ecen sipas madhesis gocave.haahahahahahahahahahahahahah!

Honesty^uk.
30-01-05, 13:33
Biond syt te kalter

1,80 cm i gjate

75 kg.pesha
dhe shume shum i embel dhe gjeneroz.hahahahhaahh :P
Pardje ishe 1.75.cm.Kur u rite per dy dite allahile,apo edhe ti ecen sipas madhesis gocave.haahahahahahahahahahahahahah!hahahahahahahahaha e kerkon nevoja
dhe keto jane kushte te pershtatjes per jetes

biondi_f86
30-01-05, 13:38
Biond syt te kalter

1,80 cm i gjate

75 kg.pesha
dhe shume shum i embel dhe gjeneroz.hahahahhaahh :P
Pardje ishe 1.75.cm.Kur u rite per dy dite allahile,apo edhe ti ecen sipas madhesis gocave.haahahahahahahahahahahahahah! Siq po shifete pardje te kane kane i pite ose ne shok,sepse sa here jame 1,80.por kthehu dhe shokoje ku e ke pa se nuk e paske keshure mire. :D :D :D :D

Kercovari
30-01-05, 13:47
Biond syt te kalter

1,80 cm i gjate

75 kg.pesha
dhe shume shum i embel dhe gjeneroz.hahahahhaahh :P
Pardje ishe 1.75.cm.Kur u rite per dy dite allahile,apo edhe ti ecen sipas madhesis gocave.haahahahahahahahahahahahahah! Siq po shifete pardje te kane kane i pite ose ne shok,sepse sa here jame 1,80.por kthehu dhe shokoje ku e ke pa se nuk e paske keshure mire. :D :D :D :D
Une kam qene pa gjume biondi,i paskesh ngateruar naltesin me peshe.haahaahahahhahahahahahahahahah!
Mos mu hidhero shoku,me ka then nena se kur kam lind kamlind ne berllokun e shakave.haaahahahahahahahahahahahahahah!

Kercovari
30-01-05, 13:49
Biond syt te kalter

1,80 cm i gjate

75 kg.pesha
dhe shume shum i embel dhe gjeneroz.hahahahhaahh :P
Pardje ishe 1.75.cm.Kur u rite per dy dite allahile,apo edhe ti ecen sipas madhesis gocave.haahahahahahahahahahahahahah!hahahahahahahahaha e kerkon nevoja
dhe keto jane kushte te pershtatjes per jetes
Gjerat duhet avancuar me se miri,deri sa te futesh me kembe deri ne fyt ne lloq.haaahahahahahahahahahahah!

biondi_f86
30-01-05, 13:53
Biond syt te kalter

1,80 cm i gjate

75 kg.pesha
dhe shume shum i embel dhe gjeneroz.hahahahhaahh :P
Pardje ishe 1.75.cm.Kur u rite per dy dite allahile,apo edhe ti ecen sipas madhesis gocave.haahahahahahahahahahahahahah! Siq po shifete pardje te kane kane i pite ose ne shok,sepse sa here jame 1,80.por kthehu dhe shokoje ku e ke pa se nuk e paske keshure mire. :D :D :D :D
Une kam qene pa gjume biondi,i paskesh ngateruar naltesin me peshe.haahaahahahhahahahahahahahahah!
Mos mu hidhero shoku,me ka then nena se kur kam lind kamlind ne berllokun e shakave.haaahahahahahahahahahahahahahah! hehehehehehehehheh a mos punon ndoshta furragji dhe nuk flejn bash boll? hahahahhahahahahahahahh.te pershendes i Ndaruari Kercovari.
e kuptoje mahin edhe une mos ke derte,je i falun . :D

Kercovari
30-01-05, 13:56
Jo more cfar furaxhiu,kreh plakat ne Altersheim-Shtepin e pleqeve.haaaahaahahahahahahahahah!

biondi_f86
30-01-05, 14:00
Jo more cfar furaxhiu,kreh plakat ne Altersheim-Shtepin e pleqeve.haaaahaahahahahahahahahah! hahahahhahah plakat edhe nga nje here naj te re e cila i siell plakat aty a qka je ty, qka je ty. hahahahhahahah :D :D :D :D

Kercovari
30-01-05, 14:04
Jo more cfar furaxhiu,kreh plakat ne Altersheim-Shtepin e pleqeve.haaaahaahahahahahahahahah! hahahahhahah plakat edhe nga nje here naj te re e cila i siell plakat aty a qka je ty, qka je ty. hahahahhahahah :D :D :D :D
Plakat i kam kolege pune,te rejat paciente!haaaahhahahahahahaah!

biondi_f86
30-01-05, 14:06
Jo more cfar furaxhiu,kreh plakat ne Altersheim-Shtepin e pleqeve.haaaahaahahahahahahahahah! hahahahhahah plakat edhe nga nje here naj te re e cila i siell plakat aty a qka je ty, qka je ty. hahahahhahahah :D :D :D :D
Plakat i kam kolege pune,te rejat paciente!haaaahhahahahahahaah! Ke kujdes dilju hakesh mire pacienteve hahahahhaahhah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maca
02-02-05, 14:54
Saksalem dukem si moll e kuqe...

Mafiozi
02-02-05, 19:31
Saksalem dukem si moll e kuqe...Qy qyyy..... marak i kam mollat e kuqe :lol: :lol: :lol:

biondi_f86
02-02-05, 19:57
Saksalem dukem si moll e kuqe...Qy qyyy..... marak i kam mollat e kuqe :lol: :lol: :lol: Hahahahahahhah o ha sate mundesh molla te kuqe o mafioz. :D

Maca
02-02-05, 19:59
Mafioz ahahaha e di bre per qato mami edhe babi mkan rit mkan bo moll te kuqe haha... se ti kogja marakli ahhaha :wink:

Mafiozi mos ndegjo biondi_f86 qka po thot me hanger sa ma shum se trashesh wääää hahha :wink:

biondi_f86
02-02-05, 21:42
Volla jom si sheqer me lara lara. :D :D :D :D :D

Mafiozi
02-02-05, 21:52
Volla jom si sheqer me lara lara. :D :D :D :D :D


Si sheqerat e Suedis diqka :lol: :lol: :lol:

IceGirl
02-02-05, 21:58
Qik pa behone per merak, mames i ka ngja :)

Mafiozi
02-02-05, 22:07
Hajt se po pershkruhem pakFlokt :D
Syt :lol:
Gjatesia :shock:
Pesha :P
Kembet :evil:
Duart :?
Gjyksin 8)
Trupin :roll:


Nje mesatare diqka :lol: :lol: :lol:
:lol:

ShEjToNkA
02-02-05, 22:08
Hajt se po pershkruhem pakFlokt :D
Syt :lol:
Gjatesia :shock:
Pesha :P
Kembet :evil:
Duart :?
Gjyksin 8)
Trupin :roll:


Nje mesatare diqka :lol: :lol: :lol:
:lol:


Marshallahh po djali qė qenkeeeeeeee :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
02-02-05, 22:10
Hajt se po pershkruhem pakFlokt :D
Syt :lol:
Gjatesia :shock:
Pesha :P
Kembet :evil:
Duart :?
Gjyksin 8)
Trupin :roll:


Nje mesatare diqka :lol: :lol: :lol:
:lol:


Marshallahh po djali qė qenkeeeeeeee :wink: :lol: :lol:


Mashallah :lol:
Tash po me paramendon me mir apooo :lol: :lol:

IceGirl
02-02-05, 22:10
Hajt se po pershkruhem pakFlokt :D
Syt :lol:
Gjatesia :shock:
Pesha :P
Kembet :evil:
Duart :?
Gjyksin 8)
Trupin :roll:


Nje mesatare diqka :lol: :lol: :lol:
:lol:

Djale per merak qenke per mesysh :)

dr1ta
03-02-05, 02:00
Hajt se po pershkruhem pakFlokt :D
Syt :lol:
Gjatesia :shock:
Pesha :P
Kembet :evil:
Duart :?
Gjyksin 8)
Trupin :roll:


Nje mesatare diqka :lol: :lol: :lol:
:lol:

Djale per merak qenke per mesysh :)


Ptuh ptuh ptuh per mesysh :lol: :lol:

Mafiozi
03-02-05, 19:50
Hajt se po pershkruhem pakFlokt :D
Syt :lol:
Gjatesia :shock:
Pesha :P
Kembet :evil:
Duart :?
Gjyksin 8)
Trupin :roll:


Nje mesatare diqka :lol: :lol: :lol:
:lol:

Djale per merak qenke per mesysh :)


Ptuh ptuh ptuh per mesysh :lol: :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Maca
03-02-05, 19:52
Un e kam kall kameren a spo me shihni a ncncnc ajaja shikomni pak ... qashtuuu si dukem tregoni haha ama realitetin a hahaha :wink: :twisted:

aferdita
03-02-05, 19:54
Hajt se po pershkruhem pakFlokt :D
Syt :lol:
Gjatesia :shock:
Pesha :P
Kembet :evil:
Duart :?
Gjyksin 8)
Trupin :roll:


Nje mesatare diqka :lol: :lol: :lol::lol:opopopopo mashallah mashallah, kshyr se po te merr dikush m'sysh :wink: :lol: :lol:

biondi_f86
03-02-05, 20:27
Volla jom si sheqer me lara lara. :D :D :D :D :D


Si sheqerat e Suedis diqka :lol: :lol: :lol: hahahhahahahahhahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
03-02-05, 21:19
Hajt se po pershkruhem pakFlokt :D
Syt :lol:
Gjatesia :shock:
Pesha :P
Kembet :evil:
Duart :?
Gjyksin 8)
Trupin :roll:


Nje mesatare diqka :lol: :lol: :lol::lol:opopopopo mashallah mashallah, kshyr se po te merr dikush m'sysh :wink: :lol: :lol:Hahahahahhahahhahahhahaaaaa

Jo tybe se nuk kan ne qka me marr mesysh :lol: :lol: :lol:

experti_lu
04-02-05, 01:12
po thuni me pershkru veten aa??pune me paski qite!!hohohohoh
oki,doki.....keshtu duket experti.
- :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
-a ju pelqeva?ahahahahaha..

dr1ta
04-02-05, 02:42
Un e kam kall kameren a spo me shihni a ncncnc ajaja shikomni pak ... qashtuuu si dukem tregoni haha ama realitetin a hahaha :wink: :twisted:


Inshalla te kallet kamera :lol: :lol: :P

Tomori
04-02-05, 03:12
Un e kam kall kameren a spo me shihni a ncncnc ajaja shikomni pak ... qashtuuu si dukem tregoni haha ama realitetin a hahaha :wink: :twisted:
-Si po dukesh?
Dukesh Erotike?!!!
-Shum gabim e ke kur thua e kam kall kameren.
E drejta esht qe duhet te thuash?!!
-E kam kall Tomorin.
E jo kameren pjasna traft se mplase!!!! :wink:
hahahahaha moj Macushja Tomorit!

Maca
04-02-05, 16:35
Un e kam kall kameren a spo me shihni a ncncnc ajaja shikomni pak ... qashtuuu si dukem tregoni haha ama realitetin a hahaha :wink: :twisted:
-Si po dukesh?
Dukesh Erotike?!!!
-Shum gabim e ke kur thua e kam kall kameren.
E drejta esht qe duhet te thuash?!!
-E kam kall Tomorin.
E jo kameren pjasna traft se mplase!!!! :wink:
hahahahaha moj Macushja Tomorit!

Hahahah qka ki thon Tomori,ti pernime ishe kon tomor a kuku,le se tomor po mashkullor haha ma keq ska.com...

Pjasna mom rraft tomor,se mem ra ather osht rrezik pouna o i houpet hahaha,...
Sjam e jotja tomor mmm 8)

Mirlind-Kosova
07-02-05, 00:28
A po rrini ju urt ketu ......?

Maca
07-02-05, 01:26
Pseeeee Mirlind-Kosova qa bonem na qy haha,ku je more si je hup koh te fundit ti a? te pe :wink: rshendes

erita
07-02-05, 11:06
Hajt se po pershkruhem pakFlokt :D
Syt :lol:
Gjatesia :shock:
Pesha :P
Kembet :evil:
Duart :?
Gjyksin 8)
Trupin :roll:


Nje mesatare diqka :lol: :lol: :lol:
:lol:

deri tash e kam dit qe e ki menuēurin por tash e kuptove se edhe bukurin
hummmm hahahha

Kercovari
08-02-05, 09:12
Saksalem dukem si moll e kuqe...

Dhashte zoti te pikesh ne shporten time!Hahaahhahahahahahahahaah!

dembelica
09-02-05, 15:55
Paaaa sa kengetari e artisti kokan more ne kete forum se pasna pas dite :wink:.
Jo valla i mire un jam tipike shqipetare :wink:
Jam bionde,syte e kaltert,buzet e kuqe,floket e gjata te drejta,jam e gjate nja 1.77,peshoj nja 71kg,numrin e komes 39, e qishtu :wink:

Diana007
09-02-05, 16:00
Paaaa sa kengetari e artisti kokan more ne kete forum se pasna pas dite :wink:.
Jo valla i mire un jam tipike shqipetare :wink:
Jam bionde,syte e kaltert,buzet e kuqe,floket e gjata te drejta,jam e gjate nja 1.77,peshoj nja 71kg,numrin e komes 39, e qishtu :wink:

Ku qka koke e mir per Hasanin hehehhehheeheeeh ( hajgare pak )

T pershede mpuq teta Demeliccccccccc

Drenicaki
09-02-05, 16:17
me pershkru veten a ,
jam i gjat 2metra (perqata e heka tenken se me jetke kryt jasht e u tuta se po me vrajn shkiet!
zeshkan e rreshkan kur hy ne shtrat si luan!
killa valla skam shum veq 75,
gjoksat e lesht krejt !
krahnorat e hapt pej badi buildingit!
edhe me ni fjalė tana senet i kam te ushtrune ,
kogja nifar mashklli a?

dembelica
09-02-05, 16:21
me pershkru veten a ,
jam i gjat 2metra (perqata e heka tenken se me jetke kryt jasht e u tuta se po me vrajn shkiet!
zeshkan e rreshkan kur hy ne shtrat si luan!
killa valla skam shum veq 75,
gjoksat e lesht krejt !
krahnorat e hapt pej badi buildingit!
edhe me ni fjalė tana senet i kam te ushtrune ,
kogja nifar mashklli a?

Paaaaaa Drenicak ew ew po ti koke more mashkell e gjyse :o
Po qka lypin femrat bre ma shum i vrafte zoti hehhehehhe

Drenicaki
09-02-05, 16:25
me pershkru veten a ,
jam i gjat 2metra (perqata e heka tenken se me jetke kryt jasht e u tuta se po me vrajn shkiet!
zeshkan e rreshkan kur hy ne shtrat si luan!
killa valla skam shum veq 75,
gjoksat e lesht krejt !
krahnorat e hapt pej badi buildingit!
edhe me ni fjalė tana senet i kam te ushtrune ,
kogja nifar mashklli a?

Paaaaaa Drenicak ew ew po ti koke more mashkell e gjyse :o
Po qka lypin femrat bre ma shum i vrafte zoti hehhehehhePo pra a pe sheh , skesh ēfardo burri une jo!po ti moj qa ishe e' mirė e madhe !oj nusja jone oooooooo e mirė e emadhe ooooooooo ,oj lumi une ooooope shti ne sob te grave oooooooooo!hahahahahahahahahaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

dembelica
10-02-05, 15:33
Paaaa sa kengetari e artisti kokan more ne kete forum se pasna pas dite :wink:.
Jo valla i mire un jam tipike shqipetare :wink:
Jam bionde,syte e kaltert,buzet e kuqe,floket e gjata te drejta,jam e gjate nja 1.77,peshoj nja 71kg,numrin e komes 39, e qishtu :wink:

Ku qka koke e mir per Hasanin hehehhehheeheeeh ( hajgare pak )

T pershede mpuq teta Demeliccccccccc

Per Hasanin nipin e dades Puce a ? hahhahah

Diana007
10-02-05, 15:37
Paaaa sa kengetari e artisti kokan more ne kete forum se pasna pas dite :wink:.
Jo valla i mire un jam tipike shqipetare :wink:
Jam bionde,syte e kaltert,buzet e kuqe,floket e gjata te drejta,jam e gjate nja 1.77,peshoj nja 71kg,numrin e komes 39, e qishtu :wink:

Ku qka koke e mir per Hasanin hehehhehheeheeeh ( hajgare pak )

T pershede mpuq teta Demeliccccccccc

Per Hasanin nipin e dades Puce a ? hahhahah

Hehehehhehh bash per qat sa mir ja ke qellu hehhehheehheehehhe

dembelica
10-02-05, 15:42
Paaaa sa kengetari e artisti kokan more ne kete forum se pasna pas dite :wink:.
Jo valla i mire un jam tipike shqipetare :wink:
Jam bionde,syte e kaltert,buzet e kuqe,floket e gjata te drejta,jam e gjate nja 1.77,peshoj nja 71kg,numrin e komes 39, e qishtu :wink:

Ku qka koke e mir per Hasanin hehehhehheeheeeh ( hajgare pak )

T pershede mpuq teta Demeliccccccccc

Per Hasanin nipin e dades Puce a ? hahhahah

Hehehehhehh bash per qat sa mir ja ke qellu hehhehheehheehehhe

Hehehhehe po Hasanin e kam kojshi moj :shock: :wink:

Diana007
10-02-05, 15:44
Paaaa sa kengetari e artisti kokan more ne kete forum se pasna pas dite :wink:.
Jo valla i mire un jam tipike shqipetare :wink:
Jam bionde,syte e kaltert,buzet e kuqe,floket e gjata te drejta,jam e gjate nja 1.77,peshoj nja 71kg,numrin e komes 39, e qishtu :wink:

Ku qka koke e mir per Hasanin hehehhehheeheeeh ( hajgare pak )

T pershede mpuq teta Demeliccccccccc

Per Hasanin nipin e dades Puce a ? hahhahah

Hehehehhehh bash per qat sa mir ja ke qellu hehhehheehheehehhe

Hehehhehe po Hasanin e kam kojshi moj :shock: :wink:

Qyqyqyy po se kam dit moj heheh qe ke kujshi :roll: ,
PS: kam kojshikun permerak hehhehehehhehheheh

dembelica
10-02-05, 17:17
Paaaa sa kengetari e artisti kokan more ne kete forum se pasna pas dite :wink:.
Jo valla i mire un jam tipike shqipetare :wink:
Jam bionde,syte e kaltert,buzet e kuqe,floket e gjata te drejta,jam e gjate nja 1.77,peshoj nja 71kg,numrin e komes 39, e qishtu :wink:

Ku qka koke e mir per Hasanin hehehhehheeheeeh ( hajgare pak )

T pershede mpuq teta Demeliccccccccc

Per Hasanin nipin e dades Puce a ? hahhahah

Hehehehhehh bash per qat sa mir ja ke qellu hehhehheehheehehhe

Hehehhehe po Hasanin e kam kojshi moj :shock: :wink:
:wink:

Arb
10-02-05, 20:07
Dukem a?

Tamam Shqiptar!

IceGirl
11-02-05, 02:41
Aiiii e keqe boll... aq e keqe spo di as me e pershkru veten se si dukem.... me m pa nuk em leni as ketu me hy.... block ketu e block ne msn block live ma boni.. :lol: :lol: :lol: :lol:

DEA
11-02-05, 08:38
Aiiii e keqe boll... aq e keqe spo di as me e pershkru veten se si dukem.... me m pa nuk em leni as ketu me hy.... block ketu e block ne msn block live ma boni.. :lol: :lol: :lol: :lol:

1.70, zeshkane ,

Kaltrushi
11-02-05, 09:18
Aiiii e keqe boll... aq e keqe spo di as me e pershkru veten se si dukem.... me m pa nuk em leni as ketu me hy.... block ketu e block ne msn block live ma boni.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma vure gazin, po te paramendoj te bukur sikur nje artist motrushe.......hahahaha

Kaltrushi
11-02-05, 09:22
Jam yyyyyyyy......e gjat.....

i kam floket avavav.......dhe te gjata deri......tek........

ngjyren.................si nena natur..............

SyT..............ngjyren....hmmm.......dhe vetllat.................opaaa.

Pesha................diku ka.........kg..............tu kokna lige tybe.................

ne pergjithsi e perzirur nga mami dhe babi.......dhe krejt farefisi..........


me siguri qe tasht mund te paramendoni se si dokna......Nese nuk muja me u pershkru vetveten aq mire me falni se pata gojen mbushur.......hahhahaha

Diana007
11-02-05, 09:38
Jam yyyyyyyy......e gjat.....

i kam floket avavav.......dhe te gjata deri......tek........

ngjyren.................si nena natur..............

SyT..............ngjyren....hmmm.......dhe vetllat.................opaaa.

Pesha................diku ka.........kg..............tu kokna lige tybe.................

ne pergjithsi e perzirur nga mami dhe babi.......dhe krejt farefisi..........


me siguri qe tasht mund te paramendoni se si dokna......Nese nuk muja me u pershkru vetveten aq mire me falni se pata gojen mbushur.......hahhahaha


Kaltrushe qiki a don ti plotesoj ato zbrastina qe ke len nepr pika hehehhehehhhhehehehehh :P

Kaltrushi
11-02-05, 09:40
Jam yyyyyyyy......e gjat.....

i kam floket avavav.......dhe te gjata deri......tek........

ngjyren.................si nena natur..............

SyT..............ngjyren....hmmm.......dhe vetllat.................opaaa.

Pesha................diku ka.........kg..............tu kokna lige tybe.................

ne pergjithsi e perzirur nga mami dhe babi.......dhe krejt farefisi..........


me siguri qe tasht mund te paramendoni se si dokna......Nese nuk muja me u pershkru vetveten aq mire me falni se pata gojen mbushur.......hahhahaha


Kaltrushe qiki a don ti plotesoj ato zbrastina qe ke len nepr pika hehehhehehhhhehehehehh :P

Nese nuk priton plotso, do te tregoj se a je ke qillu...............hahaha

Dreni30
11-02-05, 09:42
Jam yyyyyyyy......e gjat.....

i kam floket avavav.......dhe te gjata deri......tek........

ngjyren.................si nena natur..............

SyT..............ngjyren....hmmm.......dhe vetllat.................opaaa.

Pesha................diku ka.........kg..............tu kokna lige tybe.................

ne pergjithsi e perzirur nga mami dhe babi.......dhe krejt farefisi..........


me siguri qe tasht mund te paramendoni se si dokna......Nese nuk muja me u pershkru vetveten aq mire me falni se pata gojen mbushur.......hahhahaha


Kaltrushe qiki a don ti plotesoj ato zbrastina qe ke len nepr pika hehehhehehhhhehehehehh :P

Nese nuk priton plotso, do te tregoj se a je ke qillu...............hahaha

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kaltrushi
11-02-05, 09:58
Jam yyyyyyyy......e gjat.....

i kam floket avavav.......dhe te gjata deri......tek........

ngjyren.................si nena natur..............

SyT..............ngjyren....hmmm.......dhe vetllat.................opaaa.

Pesha................diku ka.........kg..............tu kokna lige tybe.................

ne pergjithsi e perzirur nga mami dhe babi.......dhe krejt farefisi..........


me siguri qe tasht mund te paramendoni se si dokna......Nese nuk muja me u pershkru vetveten aq mire me falni se pata gojen mbushur.......hahhahaha


Kaltrushe qiki a don ti plotesoj ato zbrastina qe ke len nepr pika hehehhehehhhhehehehehh :P

Nese nuk priton plotso, do te tregoj se a je ke qillu...............hahaha

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Qe dreni mujti te me paramendon................ahahahhahahahha dhe ju kesh meniher........hahahhahha :D

Diana007
11-02-05, 09:59
Jam yyyyyyyy e bukur ,e gjat 1.60-70 :P

i kam floket avavav dredha dhe te gjata prej majes se kokes deri tek beli
ngjyren qfar po du po i bej si nena natur :shock:

SyT e dhenje ngjyren t kalter hmmm :oops: dhe vetllat gajtan opaaa.

Pesha po varet se sa po ha :roll: diku ka 45kg :shock: tu kokna lige tybe :cry:

ne pergjithsi e perzirur nga mami dhe babi :P dhe krejt farefisi :evil:


me siguri qe tasht mund te paramendoni se si dokna......Nese nuk muja me u pershkru vetveten aq mire me falni se pata gojen mbushur.......hahhahaha


Ndoshta ja kam pershtat pak hehehehhheehheehheheh :P :P :P :P

Kaltrushi
11-02-05, 10:02
Jam yyyyyyyy e bukur ,e gjat 1.60-70 :P

i kam floket avavav dredha dhe te gjata prej majes se kokes deri tek beli
ngjyren qfar po du po i bej si nena natur :shock:

SyT e dhenje ngjyren t kalter hmmm :oops: dhe vetllat gajtan opaaa.

Pesha po varet se sa po ha :roll: diku ka 45kg :shock: tu kokna lige tybe :cry:

ne pergjithsi e perzirur nga mami dhe babi :P dhe krejt farefisi :evil:


me siguri qe tasht mund te paramendoni se si dokna......Nese nuk muja me u pershkru vetveten aq mire me falni se pata gojen mbushur.......hahhahaha


Ndoshta ja kam pershtat pak hehehehhheehheehheheh :P :P :P :P


valla kogja tybe.......hahahahah perpos se .........a te kurrigjoj........ahahahah mpuqqqq motrushe........... po me doket me pershkrujte pakes sikur vetveten. po dalim kune te njeta..........ahahhah

Diana007
11-02-05, 10:14
Jam yyyyyyyy e bukur ,e gjat 1.60-70 :P

i kam floket avavav dredha dhe te gjata prej majes se kokes deri tek beli
ngjyren qfar po du po i bej si nena natur :shock:

SyT e dhenje ngjyren t kalter hmmm :oops: dhe vetllat gajtan opaaa.

Pesha po varet se sa po ha :roll: diku ka 45kg :shock: tu kokna lige tybe :cry:

ne pergjithsi e perzirur nga mami dhe babi :P dhe krejt farefisi :evil:


me siguri qe tasht mund te paramendoni se si dokna......Nese nuk muja me u pershkru vetveten aq mire me falni se pata gojen mbushur.......hahhahaha


Ndoshta ja kam pershtat pak hehehehhheehheehheheh :P :P :P :P


valla kogja tybe.......hahahahah perpos se .........a te kurrigjoj........ahahahah mpuqqqq motrushe........... po me doket me pershkrujte pakes sikur vetveten. po dalim kune te njeta..........ahahhah

Hhehehehehhhehhhhehheehh valla pak po si vetn po jo edhe shum ashtu t paramendoj ty moj qy , edhe hajt korigjoji qato gabime , hheheeh jo moj s enuk dalim tjeta , sekmsi me dal hehehh vetm nese kan ber naj dallaver ........................ hehhehehheh

Mpuq edhe un tu qiki :wink:

turisti
20-03-05, 13:52
Si ēdo TURIST. :wink:

Mr_100%
20-03-05, 13:55
Typ specifik me kapacitet te te larte

Gjumashja
20-03-05, 13:57
si gjumashe mo e pergjumur qdoher edhe sigurisht qe sy te ejtur

Murgesha
20-03-05, 13:58
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

Arbėri
20-03-05, 14:00
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:Krejt si une :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une jame NISHESTE, hala ma maaaaaa se tip 400 :P :P :P :P :P :P

turisti
20-03-05, 14:02
TIP 100 - dora e dyte,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
20-03-05, 14:03
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:Krejt si une :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Une jame NISHESTE, hala ma maaaaaa se tip 400 :P :P :P :P :P :P


Ha, haaaaaaaa, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Unė skam qejf me qenė nisheste se mė pėrdorin njerėzia rrallė, ani mė tek ne vetėm pėr bajram. :wink:

Mr_100%
20-03-05, 14:03
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:

Murgesha
20-03-05, 14:05
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:


Ashtu diēka, mes simitit dhe gurabijės.
Ha, ha ,ahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

dembelica
20-03-05, 17:07
Tybe jam njeri normal,e gjate nja 1.77 bionde me sy te kalter me floke te gjata,mos vet masllahat prej femres :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Mos po me bini msyshe,kshyrne hunden :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Drenicaki
20-03-05, 17:50
Si Drenicak me kali te shales! :lol: :lol: :lol:

erita
20-03-05, 18:00
1meter dhe ni zhilet, besherete, e sajft 123kg, kemet te gjata :lol: :lol: , floket ngjyrosne, etc...

IceGirl
20-03-05, 18:07
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:


Ashtu diēka, mes simitit dhe gurabijės.
Ha, ha ,ahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

:lol: :lol: Bakllav

007
20-03-05, 20:54
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:


Ashtu diēka, mes simitit dhe gurabijės.
Ha, ha ,ahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

:lol: :lol: Bakllav
kafe e ambel me pak :lol: :lol:

IceGirl
20-03-05, 21:12
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:


Ashtu diēka, mes simitit dhe gurabijės.
Ha, ha ,ahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

:lol: :lol: Bakllav
kafe e ambel me pak :lol: :lol:

Llokum me arra :lol: :lol:

007
20-03-05, 21:24
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:


Ashtu diēka, mes simitit dhe gurabijės.
Ha, ha ,ahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

:lol: :lol: Bakllav
kafe e ambel me pak :lol: :lol:

Llokum me arra :lol: :lol:
uuuuuuuuuuuuuuuh te pavsha ne ..... :lol: :lol: :lol:

IceGirl
20-03-05, 21:42
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:


Ashtu diēka, mes simitit dhe gurabijės.
Ha, ha ,ahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

:lol: :lol: Bakllav
kafe e ambel me pak :lol: :lol:

Llokum me arra :lol: :lol:
uuuuuuuuuuuuuuuh te pavsha ne ..... :lol: :lol: :lol:

Ne kreherorin e Honesty's a :lol:

dembelica
20-03-05, 21:45
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:


Ashtu diēka, mes simitit dhe gurabijės.
Ha, ha ,ahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

:lol: :lol: Bakllav
kafe e ambel me pak :lol: :lol:

Llokum me arra :lol: :lol:
uuuuuuuuuuuuuuuh te pavsha ne ..... :lol: :lol: :lol:

Ne kreherorin e Honesty's a :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

007
20-03-05, 21:48
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:


Ashtu diēka, mes simitit dhe gurabijės.
Ha, ha ,ahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

:lol: :lol: Bakllav
kafe e ambel me pak :lol: :lol:

Llokum me arra :lol: :lol:
uuuuuuuuuuuuuuuh te pavsha ne ..... :lol: :lol: :lol:

Ne kreherorin e Honesty's a :lol:
:shock: :shock: :evil: :evil: :twisted: :twisted:

IceGirl
20-03-05, 21:51
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:


Ashtu diēka, mes simitit dhe gurabijės.
Ha, ha ,ahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

:lol: :lol: Bakllav
kafe e ambel me pak :lol: :lol:

Llokum me arra :lol: :lol:
uuuuuuuuuuuuuuuh te pavsha ne ..... :lol: :lol: :lol:

Ne kreherorin e Honesty's a :lol:
:shock: :shock: :evil: :evil: :twisted: :twisted:
E pse mer :shock: :shock: qy :lol:

007
20-03-05, 21:56
Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:


Ashtu diēka, mes simitit dhe gurabijės.
Ha, ha ,ahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

:lol: :lol: Bakllav
kafe e ambel me pak :lol: :lol:

Llokum me arra :lol: :lol:
uuuuuuuuuuuuuuuh te pavsha ne ..... :lol: :lol: :lol:

Ne kreherorin e Honesty's a :lol:
:shock: :shock: :evil: :evil: :twisted: :twisted:
E pse mer :shock: :shock: qy :lol:
qy pse :shock: me ligj te FD niqahat ma nuk vlejn :wink:

IceGirl
20-03-05, 21:59
[quote:e918d0b292="Murgesha"]Tipe 400, e veqantė dhe e papėrsėritshme. :lol:

ah moj Murgesha pse spo thua ma mire SIMIT :wink:


Ashtu diēka, mes simitit dhe gurabijės.
Ha, ha ,ahahahahaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol:

:lol: :lol: Bakllav
kafe e ambel me pak :lol: :lol:

Llokum me arra :lol: :lol:
uuuuuuuuuuuuuuuh te pavsha ne ..... :lol: :lol: :lol:

Ne kreherorin e Honesty's a :lol:
:shock: :shock: :evil: :evil: :twisted: :twisted:
E pse mer :shock: :shock: qy :lol:
qy pse :shock: me ligj te FD niqahat ma nuk vlejn :wink:[/quote:e918d0b292]
Vlejne per ne :evil:

Honesty^uk.
20-03-05, 22:03
Vlejne per ne :evil:

Jo AKULLORE keto :evil: nuk vlejne per ne

IceGirl
20-03-05, 23:56
Vlejne per ne :evil:

Jo AKULLORE keto :evil: nuk vlejne per ne

nuk do ti lejojme keto :evil: tek ne

007
21-03-05, 00:09
Vlejne per ne :evil:

Jo AKULLORE keto :evil: nuk vlejne per ne

nuk do ti lejojme keto :evil: tek ne
po me duket se ngat asht kjameti :evil:

IceGirl
21-03-05, 00:10
Vlejne per ne :evil:

Jo AKULLORE keto :evil: nuk vlejne per ne

nuk do ti lejojme keto :evil: tek ne
po me duket se ngat asht kjameti :evil:

Jo mer ishalla jo, ende ne muajin e majltit jam :lol:

007
21-03-05, 00:13
Vlejne per ne :evil:

Jo AKULLORE keto :evil: nuk vlejne per ne

nuk do ti lejojme keto :evil: tek ne
po me duket se ngat asht kjameti :evil:

Jo mer ishalla jo, ende ne muajin e majltit jam :lol:
po per qata po tham he mos ju raft mjalti ne goj ha de :evil:

Kaltrushi
21-03-05, 14:52
kohen e fundit po e ndegjoj fjalen dukesh kogja "Serioze" shummmmmmmmm :wink:

PS: More dimer ka qene ku mos me qene serioz.......apo nervozzzzzz