PDA

View Full Version : Cila ėshte dita/data mė e rėndesishme nė jetėn tuaj??


MemphiSx
22-04-05, 13:46
Per mu Dita me e rendesishme ne jeten time eshte dhe mbetet Dita e Lindjes :D :D DMth 7 Dhjetori :D
Ka edhe shum dit te tjera qe e kan rendesin e vet ;) Por qe do i zbuloj me vone :D

Luana
22-04-05, 14:16
Me duket se e kemi pas ket tem dikund por hajt se po pergjigjem pra , :D

14 shkurt 2003 , nuk e harroj ket kohe kurr :roll:

dembelica
22-04-05, 14:53
23 Korriku i vitit 2003 :D Nuk mundem me e harru kurr :wink:

Diana007
22-04-05, 14:58
21 Maji 1999, ate dit nuk e harroj kurr :wink:

Gjumashja
22-04-05, 15:03
7 Janari 2005 :wink:

Murgesha
22-04-05, 16:25
Kam shujmė ditė tė lumtura tė cilat edhe i ka cekė nganjėherė nė kėtė forum.
Njė ndėr to se kam paraqitė ende ajo ėshtė.
Anėtarėsuar: 24 Oct 2003

uliksi31
22-04-05, 16:33
31/5/1977

turisti
22-04-05, 23:50
:P 12/03 :wink:

Tomori
24-04-05, 01:51
28.12...Festa e Flamurit!

Tomori
24-04-05, 01:52
28.Nentori...Festa e Flamurit!

Dreni30
25-04-05, 19:44
Ne mua kan ndodh shume gjana e nuk po i mbaj mend te gjitha, jo e mbaj nje dite shume te rendesishme por nuk po ju tregoj se nuk bene. :cry: :cry: :cry:

dr1ta
26-04-05, 00:27
21.06.2002 :(

Kaltrushi
26-04-05, 07:47
07. 05.19.. :wink: :arrow: data e lindjes

dhe 23.04.2005............dite e quditshme dhe e paharrueshme.....


dhe data kur u kyqa ne FD.......... :arrow: 07.10.2004 :)ka edhe shume e shume data tjera............por ja kaq njeher..............

Reana
26-04-05, 08:04
28.12...Festa e Flamurit!

..............................................:sho ck:

hahahahaha :lol: :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

kom met myte bre Tomor....kuku per ty, se din daten e ngritjes se Flamurit ne Vlore!!!! o mjeri ti per vete...

Kaltrushi
26-04-05, 08:16
28.12...Festa e Flamurit!

..............................................:sho ck:

hahahahaha :lol: :lol: :lol:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif

kom met myte bre Tomor....kuku per ty, se din daten e ngritjes se Flamurit ne Vlore!!!! o mjeri ti per vete...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

teDUAty
16-08-05, 22:40
01.09.2004

Agroni22
16-08-05, 23:19
5 gusht 2004

MemphiSx
17-08-05, 22:23
Mir paskit bo disa prej juve qe i paskit kallxu disa prej datav me te rendesishme ne jeten tuaj,por pse arsyet se qfare rendesie kan ato data nuk i paskit tregu :D :)

e_martumja
18-08-05, 18:10
01.o6.2004 Dita ma e rend ne jeten time por edhe ma e bukur :wink:

Sy_kaltra
11-02-06, 22:47
16/08/1977.......ėshte dit sa e gezuar aq me teper e hidheruar.....ku ne kete dat kam Ditelindjen por edhe vdekjen e Nėnės.... :cry:

Kodra
11-02-06, 22:49
16/08/1977.......ėshte dit sa e gezuar aq me teper e hidheruar.....ku ne kete dat kam Ditelindjen por edhe vdekjen e Nėnės.... :cry:


**********
**********
**********


:cry: :cry: :cry:


Mė vjen keq e nderuara Sy_kaltra.


Unė pėr veten time nuk kam kėso dite,e cila ėshtė sa e gėzuar aq edhe e hidhur.

Sy_kaltra
11-02-06, 22:53
Faleminderit Kodra.....

Nga te Hidheruarat te uroj qe kurr ne jet te mos kesh Ti,apo kush do qoft tjeter..
Ndersa Gezimet te uroj te jen te pa ndaluara...

Sy_Kaltra.

doGzona
12-02-06, 00:26
9.04.1994

e_martumja
12-02-06, 00:28
9.04.1994


frik po dojshe me festu 12 vjetorin e dites te rendsishem per ty :wink:

doGzona
12-02-06, 00:33
Me 4 shtatore eshte , se e kam shkruar muajin para, se ketu ne usa
ashtu e shkruajme! :wink:

e_martumja
12-02-06, 00:35
Me 4 shtatore eshte , se e kam shkruar muajin para, se ketu ne usa
ashtu e shkruajme! :wink:
hahahahahaha krejt prapsht ne usa moj :lol: :lol: :lol:

DEA
13-02-06, 22:14
09 shkurt 1993, e marte ora 14:00

Naki
13-02-06, 22:39
09 shkurt 1993, e marte ora 14:00

jamė kurreshtarė tė di ēfarė ndodhije ke pėrjetuar.

Domira
13-02-06, 23:00
Nje nder datat me te rendesishme ne jeten time 22 tetor 2002.

FrEsKiA
13-02-06, 23:05
Nje nga datat me te rendesishme per mua eshte- 26-Dhjetor-1995 !

Karakteri
13-02-06, 23:21
16 Gusht 2004...njera nder datat..

vjeshta
13-02-06, 23:22
Kam shume -disa te hidhura -disa te kendeshme :P

Marigona-KS
14-02-06, 14:34
Kam shumė, vetem 29.1.2000, dhe 30.07.2005 jan te veqanta

Lona
14-02-06, 15:05
20 mars 2003 , 14 shkurt 2005.

Kercovari
04-03-06, 09:55
03.03.2006
Konfrontim i Marsit dhe Saturnit sipas horoskopit,per mua ka qen dita me e veshtire ne jete perplot akuza.Qenka i fort njeriu!

MemphiSx
08-04-06, 13:56
05.Prilli 2006 Shum dit e rendesishme per mu ;)

Espresso
08-04-06, 14:09
Po e pres akoma...

Espresso
08-04-06, 14:09
Po e pres akoma...

Reana
08-04-06, 14:59
Ka shume...po nuk besoj asnje te krahasohet me 24 Marsin, 1999, ora 20:00, sipas kohes Qendrore Evropiane!!!
Bombat e para te NATO-s kunder ngordhesires Jygosllavi.
Ne emer te shqiptareve te Kosoves, ne emer te vuajtjeve, persekutimeve, shkaterrimit te institucioneve, roberimit, okupimit, gjithe atyre te perndjekurve e te ndjekurve nga vendlindja, viktimave, familjeve te tyre, etj....
Nje moment i vockel, por nje fitore e madhe kombetare!!!
Dita e Gjykimit, per ata qe u ngriten permes dhunes, dhe qe ne fund u shkaterruan prej saj.

Espresso
08-04-06, 15:33
Ka shume...po nuk besoj asnje te krahasohet me 24 Marsin, 1999, ora 20:00, sipas kohes Qendrore Evropiane!!!
Bombat e para te NATO-s kunder ngordhesires Jygosllavi.
Ne emer te shqiptareve te Kosoves, ne emer te vuajtjeve, persekutimeve, shkaterrimit te institucioneve, roberimit, okupimit, gjithe atyre te perndjekurve e te ndjekurve nga vendlindja, viktimave, familjeve te tyre, etj....
Nje moment i vockel, por nje fitore e madhe kombetare!!!
Dita e Gjykimit, per ata qe u ngriten permes dhunes, dhe qe ne fund u shkaterruan prej saj.

:eek: Kujtova 5 prilli 2006 :biggrin:

Besa sa mire me kujtohet 24 marsi dhe aty kah ora 19:00 dola ne oborr dhe degjova zhumen e aeroplaneve ushtarak te aleateve tane dhe zemra mu be sa nje bjeshk. Ishte knaqesia me e madhe deri ate dite e ka mbet edhe deri me sot e le te shohim.....:smile:

Agroni22
13-05-06, 21:53
ka shume data per mua te rendesishme por me doket se data me rendesishme edhe afruar

Vin-Diesel
01-09-06, 21:39
E kujtoj nje dite kur eshte Zgjedhur Miss Peja ne vitin 2000, Kur jam rrezuar prej 7 matra Lartesi edhe skam ndeir asnje dhimbje....Por mbas nje nate skam mund te leviz nga Dhimbjet, deri sa u sherova gati 1 muaj ghaghaghagaagha

seriozja_19
02-09-06, 16:35
21. 06. 2006 --> happy birthday + diplomim

ZeShKaNee
07-09-06, 22:55
25.08.05 dhe 07.09.05 jan data te veqanta

Guri i madh
18-09-06, 21:54
dita ma e lumtur per mua ka qen kur e kam ndegjue baben me vllaun e madh kur bajshin llaf me shit gomarin nji jav skm flejt prej gzimi ha ha

jadore
18-09-06, 21:59
..gjithesecila dite e jetuar ( valla ) ,
..... hm , merzitet nganjehere Njeriu nga gjithe keto dite te rendesishme ........

uck_aksh
18-09-06, 23:03
me fol ka del shpirti data me e rendsishme edhe qe se harroj kurr esht 19 marsi 1999
qe nuk me rroki edhe mu qajo granat e mem pshtu tash isha kan me ata shok ne dynjan tjeter skisha vujt

Prishtinasja_
22-09-08, 20:55
21. Korrik 1999.. Kthimi pas 7 viteve ne Kosove !

1. Korrik 2000 ..Lindja e vellaut tim te vetem ! :smile:
Ate te shtune gezimi me dielle nuk do ta harroje kurre...:smile:

7. Shtator 2006 & 7. Shtator 2007

17. Shkurt 2008 Ditelindja ime ( 22 vjetori ) dhe Pavarsia e Kosoves :wink:

Urata
22-09-08, 23:55
03-08-1995

22-04-1997

Jana
25-09-08, 16:29
29.07.1984.....Kur kam lind une...

teutaA
29-09-08, 08:10
kam shum data qe kujtoj por nuk do e cekja rendesin e tyre pasiqe shumica prej tyre jan kujtime te hidhura

Trina_1
14-12-08, 18:50
09 Nentor 2008 :rolleyes: :tongue:

Lona
25-12-08, 13:40
1 Maj 2005

LaDy_Diaspora
22-07-11, 01:49
19.09.1985 :smile:
si dhe
26.11.2011 :cool:

Kaqanikasja
22-07-11, 08:46
23/05/19..

Daglasi
22-07-11, 21:10
Ne pritje jam:biggrin: