PDA

View Full Version : Jeta e nates e mashkujve/femrave.


Murgesha
20-03-05, 01:55
Sot egzistojnė mėnyra tė ndryshme tė argėtimeve, dhe ate jo vetėm ditėn por edhe natėn.
Ju lutem tė jepni mendimet e juaja se si e paramendoni nje jetė tė ketillė ose qysh dėshironi ju ta kaloni jetėn e natės?
Pres pėrgjigje nga NGA KĖNDI I JUAJ se cila ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė kaluar njė natė??

Murgesha ju pėrshėndet tė gjithė diskutuesit qė do tė inkuadroheni nė kėtė temė.

Kavaleri
21-03-05, 01:02
Hallo e Nderuara MURGESHA,Mire se ju gjej.
Dhe Falemnderit per pershendetjen.
Nuk e di a e ki fjalen per Argetimin me Pc-n apo kshtu Live?
Mendoj qe Veres kur esht koha e mir dhe e ngroht,esht shum Romantike dhe mendoj qe dhe te ndo ni piknik te ndo nje mal,me plot gjelbrime dhe afer nje lumi,me shok e shoqet do ishte diqka shum fanatsike.
Por dhe argetimi ne ndo nji diskotek do ishte mir.
Vitin e kalum e kam kalu me shum ne Diskoteken Boleros ketu ne Zürich,por qe gati 5 muaj nuk kam dal aq shum.
Me nderim Kavaleri.

DEA
21-03-05, 01:04
Hallo e Nderuara MURGESHA,Mire se ju gjej.
Dhe Falemnderit per pershendetjen.
Nuk e di a e ki fjalen per Argetimin me Pc-n apo kshtu Live?
Mendoj qe Veres kur esht koha e mir dhe e ngroht,esht shum Romantike dhe mendoj qe dhe te ndo ni piknik te ndo nje mal,me plot gjelbrime dhe afer nje lumi,me shok e shoqet do ishte diqka shum fanatsike.
Por dhe argetimi ne ndo nji diskotek do ishte mir.
Vitin e kalum e kam kalu me shum ne Diskoteken Boleros ketu ne Zürich,por qe gati 5 muaj nuk kam dal aq shum.
Me nderim Kavaleri.


Mos je martu, e ste le nusja ,hahahahhaahahahahahahahhaahahhaah

Kavaleri
21-03-05, 01:10
DEA Bukuroshe
Jo Mori,?..He nuk te Len Burri ty per Argetim a?hahahah
Shaka.

DEA
21-03-05, 01:12
DEA Bukuroshe
Jo Mori,?..He nuk te Len Burri ty per Argetim a?hahahah
Shaka.

Jo more na femrat bone me dal, po ju burrat kur te martoheni veq ne shtepi hahahahhahahahahahahha

Kavaleri
21-03-05, 01:18
DEA Bukuroshe
Jo Mori,?..He nuk te Len Burri ty per Argetim a?hahahah
Shaka.

Jo more na femrat bone me dal, po ju burrat kur te martoheni veq ne shtepi hahahahhahahahahahahha

Hahah jo mua ma kan morr lejen e kerrit qe kater muaj,dhe shoqerija kan qellu tamaqar kshtu qe dhe nja dy muaj e marr prap lejen e kerrit dhe do dal.
Po pse jo dilni bile knaqi un jam te mendimit tend,se kur te dilni bile qat momet jemi te lirt hahahah

dr1ta
21-03-05, 02:27
Nje nate e sukseshme per mua esht , ushqim te mire , argetim:film,muzik,vallzim. Fd mundet te jet mjaft interesant mbasi ka njerz shume te mire ketu...

Nata esht koha per dashuri, puthje sex etj etje :lol: :wink:

Kavaleri
23-03-05, 17:12
Nje nate e sukseshme per mua esht , ushqim te mire , argetim:film,muzik,vallzim. Fd mundet te jet mjaft interesant mbasi ka njerz shume te mire ketu...

Nata esht koha per dashuri, puthje sex etj etje :lol: :wink:

Hajde a po vjen sante ne Kino?
Te Persh Dr1nita.

dembelica
23-03-05, 23:07
Pershendetje e nderuara Murgesha


Un per vete kam ende shoqerine e vjeter,pothuaj se jemi te pandare.

Takohemi shum shpesh,kemi vendin e preferuar qe dalim sidomos mremjeve dhe kalojme shum mire.

Por tash FD me eshte bere si nje lloj obligimi por ne anen tjeter edhe kenaqesi te jem me nje shoqeri siq kam gjetur ketu.


Ju pershendes te gjithve :wink:

turisti
23-03-05, 23:12
Pershendetje e nderuara Murgesha


Un per vete kam ende shoqerine e vjeter,pothuaj se jemi te pandare.

Takohemi shum shpesh,kemi vendin e preferuar qe dalim sidomos mremjeve dhe kalojme shum mire.

Por tash FD me eshte bere si nje lloj obligimi por ne anen tjeter edhe kenaqesi te jem me nje shoqeri siq kam gjetur ketu.


Ju pershendes te gjithve :wink:

Faleminderit te trijave. :wink:

dembelica
23-03-05, 23:18
Pershendetje e nderuara Murgesha


Un per vete kam ende shoqerine e vjeter,pothuaj se jemi te pandare.

Takohemi shum shpesh,kemi vendin e preferuar qe dalim sidomos mremjeve dhe kalojme shum mire.

Por tash FD me eshte bere si nje lloj obligimi por ne anen tjeter edhe kenaqesi te jem me nje shoqeri siq kam gjetur ketu.


Ju pershendes te gjithve :wink:

Faleminderit te trijave. :wink:

Pershendetje Turisti :wink:

turisti
23-03-05, 23:27
Pershendetje e nderuara Murgesha


Un per vete kam ende shoqerine e vjeter,pothuaj se jemi te pandare.

Takohemi shum shpesh,kemi vendin e preferuar qe dalim sidomos mremjeve dhe kalojme shum mire.

Por tash FD me eshte bere si nje lloj obligimi por ne anen tjeter edhe kenaqesi te jem me nje shoqeri siq kam gjetur ketu.


Ju pershendes te gjithve :wink:

Faleminderit te trijave. :wink:

Pershendetje Turisti :wink:

Faleminderit e nderuara.

Rudi_1
23-03-05, 23:40
Ne vend te mir eshte edhe disponimi i mir

mjellma
09-05-05, 14:04
Pershndteje Murgesha une mendoj se ka argtmi ne menyra te ndryshem une si qik e shpis nuk dal naten neper kafiqe e disko po nese eshte ndojnje mbremje rinore apo ndoj mbremje muzikore athere nuk e la kurr me kalu pa kon edhe une se nuk ban hiq ggaggaga
Une gjej argetim te mir shum edhe ne Dardania edhe pse nuk shkruaj shpesh lexoj shum shpesh
kaloni nje dit te mbar te gjith

experti_lu
09-05-05, 14:45
Sot egzistojnė mėnyra tė ndryshme tė argėtimeve, dhe ate jo vetėm ditėn por edhe natėn.
Ju lutem tė jepni mendimet e juaja se si e paramendoni nje jetė tė ketillė ose qysh dėshironi ju ta kaloni jetėn e natės?
Pres pėrgjigje nga NGA KĖNDI I JUAJ se cila ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė kaluar njė natė??

Murgesha ju pėrshėndet tė gjithė diskutuesit qė do tė inkuadroheni nė kėtė temė. MURGESHA.
valla vajzat i japin hieshi jetes se nates,mos me qen ato une perveti vetem ne gjume kisha nejte naten. :lol: :lol: :lol:
ps:ishalla don zoti shtohen vajzat se dalin naten.hihihihiihihihihih

experti_lu
09-05-05, 14:47
Sot egzistojnė mėnyra tė ndryshme tė argėtimeve, dhe ate jo vetėm ditėn por edhe natėn.
Ju lutem tė jepni mendimet e juaja se si e paramendoni nje jetė tė ketillė ose qysh dėshironi ju ta kaloni jetėn e natės?
Pres pėrgjigje nga NGA KĖNDI I JUAJ se cila ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė kaluar njė natė??

Murgesha ju pėrshėndet tė gjithė diskutuesit qė do tė inkuadroheni nė kėtė temė. MURGESHA.
valla vajzat i japin hieshi jetes se nates,mos me qen ato une perveti vetem ne gjume kisha nejte naten. :lol: :lol: :lol:
ps:ishalla don zoti shtohen vajzat se dalin naten.hihihihiihihihihih

mjellma
09-05-05, 16:51
hahahaha Experti pa vajza spo ta dojka ty hiq a hahahaha

experti_lu
16-05-05, 00:52
hahahaha Experti pa vajza spo ta dojka ty hiq a hahahahajaaaaaaaaa jaaaaaaaa,nuk ban pa vajza,e qka me kqyr une mos mu kan vjazat,ahahhahahhahahahhaha

lovely
29-10-08, 20:04
Sot egzistojnė mėnyra tė ndryshme tė argėtimeve, dhe ate jo vetėm ditėn por edhe natėn.
Ju lutem tė jepni mendimet e juaja se si e paramendoni nje jetė tė ketillė ose qysh dėshironi ju ta kaloni jetėn e natės?
Pres pėrgjigje nga NGA KĖNDI I JUAJ se cila ėshtė mėnyra mė e mirė pėr tė kaluar njė natė??

Murgesha ju pėrshėndet tė gjithė diskutuesit qė do tė inkuadroheni nė kėtė temė.


Jeta e nates ka egzistu hon e don. Vone ka mrri te na shqiptart.

Me rini po shkojke ajo pune :P:P:P

Veq e ka hijeshine e vet a. Shoqni e mire, me u mledh kah akshami, llaf e hajgare, ( me pi kapak, pa e hup kontrollen :P:P) kah gjysa e nats me dal n sheher me karaoke taxi, e me te tranu shoferin e taxit, me t ia qit vesht tu knu hahahahahahahahaha... n sheher tani mundsisht mos me hup, se shkon vet e 8-ta e jet vet dikur n sheher, rrezik me t grabit kush :P:P:P

e qishtuqene:biggrin:

ka edhe plot tjera mnyra, kjo ke veq nje mnyre :)