PDA

View Full Version : 10 te paret. Mendime!!!


Murgesha
17-02-04, 14:01
1. Murgesha-----498
2. Lazdrani------464
3. mija-----------291
4. Gentiana------272
5. Zero_Cool----231
6. Zana----------228
7. 4peace------- 204
8. arTanibb------181
9. jehona---------172
10. Barabroza----130

Te nderuar diskutues kjo eshte dhjetsha e pare e forumit tone te dashur. Ju lutem jepni mendimin tuaj per cdo anetar.

Murgesha
17-02-04, 18:12
Hajt se po ja filloj une e para me mendimin tim per keta dhjet te paret.

1. Murgesha**seshte adet me lavderu apo kesh vetveten.

2. Lazdrani** I sinqerte ve ne pah gjentilesen e tij, gjithher shkruan bukur dhe me kenaqesi i lexoj shkrimet e tija.

3. mija** E jashtezakonshme, reale dhe ne momente te ndryshme kritike, nuk duron ti behen padrejtesi. Veq rralle po shkruan.

4. Gentiana** Serioze me nje humor te leht ne shkrimet e saja.

5. Zero_Cool**Ku ta lypsh e gjen, ne te gjitha temat.

6. Zana** vjen e shkon e padukshme por shkruan bukur

7. 4peace**Shkruan shkrime interesante qe me kenaqesi i lexoj

8. arTanibb**Chatist i mrekullueshem, rralle po shkruan ne forum

9. jehona**i pelqej shkrimet e saja por rralle po na viziton koheve te fundit

10. Barbaroza**Bukur shkruan te kthen pergjigjen ne tema por e ka zene pak sherri me ket Rrush vejanin.

Gentiana
17-02-04, 19:04
Ok Murgesha un po behem e dyta.

1 Murgesha,nuk esht kot ne vendin e par,si me mendimet e saja qe i respektoj shum,si me shkrimet e saja, qe nuk ja kundershton askush.

2 Lazdrani kur te duhet mundet te jet edhe serioz,por me humor te tina nuk ja shkon kush, i menqur shejtoni :wink:

3 Mija inteligjente dhe e respektueshme.

4 Gentiana ??? :oops: :oops:

5 Zero Cool qe mirret vesh edhe me NR nese esht nevoja :oops:

6 Zana Emri i thot te gjitha

7 4peace,edhe un mendoj qe shkruan mir dhe interesant.

8 arTanibb, gjakovar ma :wink: qake nje :wink:

9 Jehona e menqur dhe nuk ka qef me ja prish kush, vetem se gutet nga pak,prandaj mos ma ngucni Jehonen ok? vetem me tvertet koheve te fundit nuk po shkruan shum

10 Barbaroza serioze kur duhet dhe shkrimet e saja i lexoj me kenaqesi,po ky rrushi ..... :roll: mos e nxoft sherri askend me te....

Vetem vazhdoni keshtu.

Ju pershendes

Genta

Barbaroza
18-02-04, 10:17
Pershendetje Murgesha!
Si me ia fillu moj kur te gjithe jane per noten 10*,edhe ata qe nuk jane ne kete liste bile.Nejse,po i hy edhe une ketij "mundimi" pak te shkruaj.

1.Murgesha,shume,shume :arrow: cool 8)
2.Lazdrani,pak i lazdruar qe ka bere shume simpatizuese ne anen e tij 8) Vetem vazhdo keshtu Lazdrani.
3.Mija,nje vajze shume e mire dhe e edukuar si dhe shkrime shume te mira.
4.Per Gentianen s'kam shume koment.U 're the best 8)
5.Zero_cool,djale inteligjent dhe shkrimet e tij i lexoj me endje.
6.Zana,e mire shume,shkrimet e saja shprehin se eshte shume vajze e sinqerte dhe inteligjente.
7.4peace,edhe shkrimet e tij i lexoj me vemendje dhe kenaqesi te madhe.
8.arTanibb,ah ky gjakovari,moderatori apo?Dreqi qe eshte ai hahahahaaaa,shume cool 8)
9.Jehona,shkrimet e saj jehojne shume larg nga sinqeriteti.Shume,shume vajze e mire.
10.Barbaroza.Nuk e njoh,kush eshte more kjo :wink:

Barbaroza
18-02-04, 11:17
E paskam harruar Rrushin :oops:
Rrushi u're honey :)

Murgesha
18-02-04, 11:30
Hhahhaahahah Barbaroza. Kane then te moqmit: "Ku dhem dhėmbi shkon gjuha" :lol: :lol: :lol: .

Gentiana
18-02-04, 11:33
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dhe paskan pasur te drejt :wink:

lazdrani
18-02-04, 18:56
1.Murgesha -Te falenderoje nga zemra,jeni e shkelqyshme ne kete forum qe nepermes peronalitetit tuaj dhe temat e bukura, mundemte them lirisht qe ke jap pamje te bukure keti forumi.Ilexoje edhe une shkrimet tuja me kenaqesi.....vetem vazhdoni ashtu :wink:
2.Ne vendin tim parqiti te madhin Naki-Zoteri te kam lakmi dhe ju adhuroje shume sidomos ne rubriken Kopshti Poetik,Kam pasure rast ti lexoje edhe perpara poezit tuja ne Dardani,jeni me i mire ju lutem mos u ndalni me poezi lexoje me endje shkrimet tuja....Respekt i nderuari zoteri Naki :P
3.Genta -Shoqe shume simpatike,i adhuroje temat e tuja po ashtu jane te bukura dhe kam kenaqesi qe ju kam takuare ne kete Forum aq te dashure....Shpeshe here me bjen gazin ne shkrimet tuja,besoje qe nuk idhnohesh ne mua edhe pse ndonjehere ndoshta e teproje :( Koheve te fundit jeni shume aktive me shkrime me pelqen kjo :wink:
4.Jehona -Princesa ime ne Endrrat e mija .....Say you will be mine :P Jehona me duket qe koheve te fundit ka mundime me studime per ate shkake po mungone shpeshe here me shkrimet e saj ndoshta ne te ardhmen behet me aktive ne forum..... :cry: :cry: :cry:
5.-RRushi-Eshte nje djaloshe shume i dashure,i adhuroje shkrimet e tij dhe me duket se nuk ka asnje shkrim te tij qe kam harruar ti lexoje...
Per mua RRushi eshte shume simpatik ,intelegjent dhe ka humore te bukure ne kete forum,gjithmone sjelle shkrime te freskta qe i lexoje me endje,shfrytesoje rastin te pershendes dhe njeherit gjithmone argetim te kendeshem per ju zoteri :wink:
6.Zana-Mija per mua eshte nje persone,ne fillim ishte e para me shkrimet e saja,me kujtohet mesazhi 200 ne nje kohe te shkurte,po pake ube demelic veq mbasi eshte vendase ime ja fali....perndryshe mija eshte Mein Schwester Herz.....Vazhdo me shkrime se me duket krejt fajtore eshte Artani heheheh na ke harruar :?
7.-Barbaroza-Nje persone shume e kendeshem,e kujdeseshem ne shkrimet esaja.Sikure te ishte binake me Murgeshen :wink: I lexoje me knaqesi shkrimet tuja e nderura Barbaroza...Me beni shpesh here kurreshtje ne shkrimet tuaj ....pozitive :wink:
8.Zero_Cool-I lezeteshem,simpatik,bukuroshe e lumja ajo vajze qe ka fati tend Amigo :wink:
9.-Cool-Boy-E respektoje kete zoteri shume,lexoje me vemendje shkrimet e tij,vazhdoni keshtu perpara jeni mirese ardhure te une :wink:
10.-Psikologu-Mungon shume me shkrimet e tija sidomose ne Rubriken Poezia dhe Feja..Nese lexoni kete shkrime timin Ju lutem Zoteri vazhdoni aty ku u ndalet jeni me i mire.....Deshiroja te kemi shume njerzi si ju ne kete forum qe me te vertet ju me keni lere nje pershtupje shume te mire.Ju pershendes ty dhe familjen tuaj gjithmone argetim dhe harmoni ne jeten tuaj.Me nderime lazdrani-ish Leo :wink:


Me lejoni te nderuar qe te gjithe pergjegjesit e Forumit Dardania te ju falenderoje nga zemra qe na u dha mundesi te kontaktojme dhe bashkohem shqiptaret anenmbane Botes .Respekt
Te nderuar antaret e rinje ne kete forum ju kisha luture qe edhe ju te inkuadroheni me shkrimet e juve,une lexoje patjeter te gjitha shkrimet e reja qe ju shkruani.Lazdrani ju pershendet te gjitheve ku do qe jeni :wink:

Naki
18-02-04, 22:31
Top 10 jeni nje zingjire i arte,qe forumit te dardanise per mese opinioneve
tuaja i keni dhene nje epitet te shkelqyer ne ngjyra ylberi, ku qdo ngjyre korrospondone ne nje atmosfre te ngrohte qe te bene te uritur dhe te keshe etje qe qdo here te vizitosh forumin tani lirishte te theme shtepine e nje familje moderne.
pra qdo njeri nga ju top 10,keni pushtuar vemendjen dhe respektin time jeni te mrekullueshem te sinqert reflektoni rreze qe nuk shuhen.

Barbaroza
19-02-04, 09:34
Pasi qe Murgesha kish shenuar vetem 10 nikat e anetareve aktive per te cilet duhej te jepnim komente,atehere une u nisa nga ajo se duhej te shkruanim vetem per kete Top 10.Kerkoj falje qe nuk kam shenuar edhe per te tjeret,per mua te gjithe jane numer 1,te gjithe kane komente qe ia vlen te lexohen.
Pershendetje per te gjithe!

Lona
19-02-04, 12:44
Jeni te paret dhe me te mbaret ,metvertet shume te mrekullushem me pelqejn shkrimet e juve.
JU PERSHENDES TOP -10-FORUMOR.
VEC keshtu shkohet perpara....

Cool_Boy
19-02-04, 15:12
Pershdnetje Murgesha

Kan do ta kisha zgjedh une numer 1,2 etj...

1. Lazdrani-shume me pelqejn shkrimet e tij dhe ka nje italigjent jashtzakonisht te lart kete e demostron me shkrimet e tij.
2. Jehona dhe ju Murgesha nuk muj tju ndaj keni talent dhe merrni pjes ne qdo pytje qe shtrohet ne kete forum jeni aktive nuk hyni keto per badijava..
3.Barbaroza-ka talent koxha te bukur keshtu po ma merr mednja.

E tjert nuk dia si ti vlersoj sepse nuk jav kam vėnu mendjen ne komentet qe i kan bo e qemi keshtu nuk dua ti them as nje komnet se ndoshta nuk do tju pelqen, por edhe ata bejn pjes prej numerit 4 etj.

Murgesha-Besoj qe Drejtesia antari i nderuar nuk do te ishte mir qe mos ta permendimi ate se ka talent te madh dhe e meriton te ben pjes ketu, por gjithashtu edhe anter tjer. P.Sh.Mickoja-ka talent dhe shkrim te bukur dhe nuk eshte ofenduese ne asnj menyr,Psikologu-teper nje zoteri i talentuar dhe me respekt ..Ka edhe anter tjer qe duhet te bejn pjes ketu por nuk jan nuk e di arsyn se pse???besoj se mundesh me na tregu???

Tung ju pershdnes te gjithve nga zemra kalofshi bukur

Murgesha
19-02-04, 15:53
Cool_Boy te falenderoj per komentet e juaja. Kuptohet se edhe shume tjere e meritojne te jene ne kete liste. Une jam bazuar ne numrin e shkrimeve qe kane keta anetare. Por se shpejti besoj se do te kemi nje teme tjeter ku do te votohet dhe zgjidhet anetari me i mire i forumit.

Murgesha ju pershendet te gjithe atyre qe moren pjese ne kete teme. S“me mbetet tjeter veq tju them "Komplimente per komentet e juaja".

jehona
20-02-04, 12:24
oooooooooo ju pershendes te gjitheve ketu, flm per shkrime dhe komentet qe i kishi dhon per mua, per bes ka qen shum surpris e madhe per mu qe mi keni bo keto komplimente, flm edhe nje here.

siq e kan qekur te gjith, une ne koheve te fundit shum rralle po shkruj ketu, arsyja esht qe:

1. ky esht semestri mbram dhe jam shum e nxane me provime dhe mesime

2. momentliasht jam ne pushim ne QEKI, dhe nuk kam internet, pervweq ne internetkafe.

keshtu qe sadopak po mundona te shkruj dhe ti shprehi mendimet e mija ne keto temat e ndryshme dhe te reja qe ishin hap ketu.

Gentiana
20-02-04, 16:18
oooooooooo ju pershendes te gjitheve ketu, flm per shkrime dhe komentet qe i kishi dhon per mua, per bes ka qen shum surpris e madhe per mu qe mi keni bo keto komplimente, flm edhe nje here.

siq e kan qekur te gjith, une ne koheve te fundit shum rralle po shkruj ketu, arsyja esht qe:

1. ky esht semestri mbram dhe jam shum e nxane me provime dhe mesime

2. momentliasht jam ne pushim ne QEKI, dhe nuk kam internet, pervweq ne internetkafe.

keshtu qe sadopak po mundona te shkruj dhe ti shprehi mendimet e mija ne keto temat e ndryshme dhe te reja qe ishin hap ketu.

Ku je Shoqe,ani si po kaloni atje ne Qeki??
A po e sheh se si na mungon te gjithve e sidomos mua :(
Sidoqoft mir se vjen prap ne forum,dhe shpresojm se do te shkruajsh me shpesh tash e mbas.
Genta

jehona
20-02-04, 16:36
oooj genta loqken ta hongsha ha, flm shum mir po kaloj ketu ne QEKI.
ej a shum te ka marr malli per mu a, o per bes si te kthena ne zvicerr me nje her kam me ardh tek ti dhe veq kallxom si te dush me ta pru ndonje QEK me veti, hahahahhaha :mrgreen:

Gentiana
20-02-04, 16:46
Hahaha Jehona jo more qek shka po me vyn,kur kemi ne Forum Shqiptaret tanė! :wink:
Vetem ruju se po harrohesh edhe ti atje na mbet mbas Qekve :wink: e jesim pa ty :roll: keq tybe.

Kalofsh mir,dhe pershendeti te gjith ata.

Genta

Murgesha
20-02-04, 18:41
Qy qy qenka kthyer Jehona. Jo prej pushimeve por ne forum. Valla bash jam ber merak. Thojsha ku na shkoj Jehona e kjo ne Qeki per pushime.
Hajt kalofsh mire ne pushime e kqyr ruaju mos u vono shume se Lazdrani e ka kthy pllaken ne anen tjeter. :wink:

Barbaroza
21-02-04, 10:06
Murgesha,jam kureshtare te di,si do te jete sondazhi i ardhshem i votimeve,a do te perfshihen ne grupe-grupe nga 5 persona anetaret apo si do te jete?
Me siguri do te jete nje gare interesante dhe shume argetuese,nuk do te kete vend per hidherime :D

jehona
05-03-04, 15:57
Qy qy qenka kthyer Jehona. Jo prej pushimeve por ne forum. Valla bash jam ber merak. Thojsha ku na shkoj Jehona e kjo ne Qeki per pushime.
Hajt kalofsh mire ne pushime e kqyr ruaju mos u vono shume se Lazdrani e ka kthy pllaken ne anen tjeter. :wink:

qy qyyy ka e ka kthy mori LAZDRANI pllaken, ah valla LAZDRANIT qetash shum ju kan bo, amo nje ta din, se une nuk kam me e nshu.... :wink: :lol:

sexybrikenda
10-03-04, 16:03
oh shqiptar te dashur ikam dhane besen Lazdranit qe me nejet urte veq dua tju them diqka nga zemra se te gjithe jeni te bukure dhe qdo dite dhe nete hi dhe kenaq tu i lexua shkrimet e juve.
Ma i mire eshte per mua :lol: :lol: Lazdrani e tashi Murgesha :twisted: e qishtu me radhe....Te fala nga Ardita :wink:

lazdrani
11-03-04, 20:39
sexybrikenda tani ke folure mire por kujdes mos u lazdro shume :!: Te fala nga Kosova.

lazdrani
04-05-04, 19:46
1. Murgesha-----498
2. Lazdrani------464
3. mija-----------291
4. Gentiana------272
5. Zero_Cool----231
6. Zana----------228
7. 4peace------- 204
8. arTanibb------181
9. jehona---------172
10. Barabroza----130

Te nderuar diskutues kjo eshte dhjetsha e pare e forumit tone te dashur. Ju lutem jepni mendimin tuaj per cdo anetar. :D :D :D :D
Tabela me duket se ka ndryshuar ne numra :wink:

Murgesha
04-05-04, 19:53
Ke te drejte Lazdrani. Kjo eshte lista momnetale.
Hajde edhe njeher te japim mendimet tona per dhjet te paret. :lol: :lol:

1 lazdrani----------1499
2 Murgesha--------1492
3 Gentiana---------1119
4 Barbaroza-------1093
5 Zana-------------702
6 BlertaB----------626
7 Cool_Boy--------584
8 florian------------553
9 arTanibb---------508
10 anna------------500

anna
05-05-04, 12:05
Ke te drejte Lazdrani. Kjo eshte lista momnetale.
Hajde edhe njeher te japim mendimet tona per dhjet te paret. :lol: :lol:

1 lazdrani----------1499
2 Murgesha--------1492
3 Gentiana---------1119
4 Barbaroza-------1093
5 Zana-------------702
6 BlertaB----------626
7 Cool_Boy--------584
8 florian------------553
9 arTanibb---------508
10 anna------------500


shume te fort a ?? :wink: :lol:

lazdrani
05-05-04, 18:58
Anna shume te forte qe besa,ani preke hunden se po na bjen mesyshe :wink: :D

Murgesha
05-05-04, 19:37
Jo qe jemi te forte, por cdo forum me deshire do te na kishte ne mesin e vet.
Po ne nuk shkojme askund tjeter se e kemi Dardanine tone. :lol: :lol:

florian
05-05-04, 21:01
Jo qe jemi te forte, por cdo forum me deshire do te na kishte ne mesin e vet.
Po ne nuk shkojme askund tjeter se e kemi Dardanine tone. :lol: :lol:

ska si na jena nishi i forumeve :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
06-05-04, 09:15
Jo qe jemi te forte, por cdo forum me deshire do te na kishte ne mesin e vet.
Po ne nuk shkojme askund tjeter se e kemi Dardanine tone. :lol: :lol:
Me te vertete jeni me te mirit,dhe ky forum eshte fantastik :D :wink: Ardita

Cool_Boy
06-05-04, 11:16
Hej o njerz kush po gabon more???Pse mua ne vendin e 7 more coolerin ne vendin e fundit a????Jo jo gabim eshte ahhaahh permisone gabimin

tung

florian
06-05-04, 14:11
COOL-BOY PERSHENDETJE A SPO TE DUKET E MIR LISTA E 10TEVE :wink: :arrow:

Cool_Boy
06-05-04, 15:26
Flori kam te derejt mos mu pajtu me ketorezultate...Ku ke pa ti coolerin e forumit me len ne vendin 7 bre a???

tung-hej hajgare jam ka bej,por e meritoj mu kan me se paku vendin e5.. :wink: :!: :!:

florian
06-05-04, 18:54
Flori kam te derejt mos mu pajtu me ketorezultate...Ku ke pa ti coolerin e forumit me len ne vendin 7 bre a???

tung-hej hajgare jam ka bej,por e meritoj mu kan me se paku vendin e5.. :wink: :!: :!:

ngutu pak me shkrime e vallahi venin e par ta lam se je shum coool :wink:

Murgesha
06-05-04, 19:08
Flori kam te derejt mos mu pajtu me ketorezultate...Ku ke pa ti coolerin e forumit me len ne vendin 7 bre a???

tung-hej hajgare jam ka bej,por e meritoj mu kan me se paku vendin e5.. :wink: :!: :!:

Cool_boy, ti e meriton te jesh ne vendin e pare si cooll 8) qe te kemi.
Por ngutu pak e ndoshta na zen mua e Lazdranin :lol: :lol:

aferdita
07-05-04, 07:24
te 10-tit jeni te mire nur wieter so :wink:

florian
07-05-04, 19:45
te 10-tit jeni te mire nur wieter so :wink:

AFERDITA EDHE TI JE SHUM SHUM E MIR :wink:

aferdita
08-05-04, 06:50
te 10-tit jeni te mire nur wieter so :wink:

AFERDITA EDHE TI JE SHUM SHUM E MIR :wink:

flm shum florian te pershendes

Cool_Boy
08-05-04, 12:41
perhsndteje

Murgesha ty dhe lazdranit jav le vendin e par nuk ka problem nuk ben tju ndaj juve more....

Hej qysh mbaz sgkrimeve e merrni vendin ketu a????kuku nane nuk e pasn dit ahha....Floti mi jep uha qato shkrimet e juaj shokit tjav kaloj ketyr tjerve ahhha.

Aferdita edhe ju jeni qiki e bukur mos keni gajle qyy edhe folri po...hej ju dy po bajka po bajka apo :?:

tung ju pershndes kaolfshi bukur

markopollo
08-05-04, 17:32
:lol: shume jeni te mire por nuk di sa simpatike jeni .....................kthejani tabelen nga fundi se mos del dikush tjeter ne renditje tabelare ma i miri.................................


sidokudo prap jeni te mire ok

hana
08-05-04, 17:32
pershendetje 10 te parve me te vertet jeni te mire :wink:

florian
08-05-04, 18:29
pershendetje 10 te parve me te vertet jeni te mire :wink:

FLM SHPIRT :wink:

hana
09-05-04, 08:35
pershendetje 10 te parve me te vertet jeni te mire :wink:

FLM SHPIRT :wink:

sps kjo eshte e vertete :wink:

Vera
09-05-04, 08:38
ju pershendes te 10-ve dhe ju uroj suksese jeni te mrekullueshem

4peace
09-05-04, 10:42
="Murgesha"1. Murgesha-----498
2. Lazdrani------464
3. mija-----------291
4. Gentiana------272
5. Zero_Cool----231
6. Zana----------228
7. 4peace------- 204
8. arTanibb------181
9. jehona---------172
10. Barabroza----130

Te nderuar diskutues kjo eshte dhjetsha e pare e forumit tone te dashur. Ju lutem jepni mendimin tuaj per cdo anetar.


Pershendetje Murgesha

Me duhet te them se nuk ta marr per te keq qe me ke futur ne kete liste, megjithese ne listen e fundit nuk po figuronja fare.

Sillem edhe une nganjehere ketejpari, megjithese me duhet te pranoj se per kete liste me tregoi nje "mik" imi "shume i ngushte"... Une s'e kam parim te futem ne keso temash, te cilat behem me qellim zbavitjeje apo ku ta di une, e t'ju qortoj per dicka. Me mire le te marre pjese sejcili aty ku mendon se eshte interesante.

Zbavitje te kendshme!


P.S.

Si duket i paskit harruar t'i fusni disa te tjere ne kete liste. P.sh. K(ala)-man-in apo IRRYLLIA-ne... Ka edhe kandidate tjere por, 10 vende shume pak!!!

Murgesha
09-05-04, 10:51
I nderuar 4peace ne ket liste nuk te kam futur une por ju e keni futur vetveten.
Kjo liste eshte bere ne baze te postimeve qe ti dhe ne tjeret kemi postuar.
Listen qe ju keni paraqitur eshte e lista e pare ateher kur ju keni pas te postuara 204 shkrime dhe keni qene ne vendin e 7. Ne listen e fundit nuk figuroni se keni 290 shkrime dhe jeni ne vendin e 18.
Qellimi i ketyre listave eshte me teper argetues dhe stimulim per te tjeret qe te shkruajne.
Me nderime Murgesha.

4peace
09-05-04, 11:49
Pershendetje Murgesha

Te lutem mos me keqkupto! As mos u ngushto! Meqe asgje te keqe nuk dashta te ceki. As mos u merzit. Je nga me te mirat!


Cdo te mire!

alipasha
09-05-04, 11:50
Pershendetje,

Lista eshte gabim e cilesuar, gjegejesisht emeruar . Nuk eshte liste e te pareve( ne cka ?)- duhet te jet e emruar si Lista e anetareve me mė shum postime .

Me shum postime ( ne numer) s'do te thot edhe shkrime cilesore .

Por sa per zbavitje eshte ide interesante.

p.s.

Ne liste e prezentuar me shkrime cilesore do ta kisha vecuar vetem 4peace dhe murgeshen .

Peja
09-05-04, 16:04
Me falni qe u perziva nuk njoh shum kendin ketu se jam filestar po Murqesha me pytjen qe pyete mendimet e te tjerve . mundesove qe te zhvilloj mendim per se cilin perzon qe per kend pyete ti. pyetje shum interesante :idea: :idea: :idea:

florian
09-05-04, 19:03
Pershendetje,

Lista eshte gabim e cilesuar, gjegejesisht emeruar . Nuk eshte liste e te pareve( ne cka ?)- duhet te jet e emruar si Lista e anetareve me mė shum postime .

Me shum postime ( ne numer) s'do te thot edhe shkrime cilesore .

Por sa per zbavitje eshte ide interesante.

p.s.

Ne liste e prezentuar me shkrime cilesore do ta kisha vecuar vetem 4peace dhe murgeshen .

pershendetje alipasha .

nuk jam dakort me ate qe thua ti te pakten jo tersisht :?:
ja dhe pse se shum nga ne mund te mos kene shkruar shkrime cilesore ne ket forum(pothuaj te gjith pjestaret e kesaj liste kan shkruar tema cilesore) po te gjith se bashku kan ber te mundur qe ky forum te jete ai qe esht dhe jam i bindur qe secili nga ata qe kane marr mundimin per te shkruar ne tema te ndryshme kan dhen nje mendim qofte ky per ju jo cilesor ose perkundrazi , ju keni lene jasht liste ca te tjere qe kan shkrime shum cilesore e shum tema te bukura :wink:

me nderim FLORIAN

alipasha
09-05-04, 22:21
florian pershendetje,

Kujtoj se jemi me nje mendim.
Une respektoj cdo anetar t eketi forumi qe me siguri, gjithe se bashku kontribojme, sado pak, ne zgjerimin e diturise dhe ngritjes te vetedijes kobetare,fetare ne pergjithesi te shqiptarve e ne vecanti te rinisie shqiptare

Verejtja e ime ishte ne emerimin e listes si te pare : se renditja ne liste eshte redintije sipas numrit te postimeve, e jo te teksteve cilesore apo jo cilesore e tjere.

Lista nuk eshte 'prodhimi' i imi , por une nga lista e prezentuar vecova sipas mendimit tim si me tekste me te cilesuar, qe s'do te thot qe ka edhe shume anetare tjere qe shkrujane tekste cilesore,kuptohet sipas asaj qe une mendoj se jane cilesor. Jam dakort me mendimin se duhet te diskutohet per kriteriumet e kuptimit te shprehjes ' tekste cilesore'.

Gentiana
10-05-04, 11:41
florian pershendetje,

Kujtoj se jemi me nje mendim.
Une respektoj cdo anetar t eketi forumi qe me siguri, gjithe se bashku kontribojme, sado pak, ne zgjerimin e diturise dhe ngritjes te vetedijes kobetare,fetare ne pergjithesi te shqiptarve e ne vecanti te rinisie shqiptare

Verejtja e ime ishte ne emerimin e listes si te pare : se renditja ne liste eshte redintije sipas numrit te postimeve, e jo te teksteve cilesore apo jo cilesore e tjere.

Lista nuk eshte 'prodhimi' i imi , por une nga lista e prezentuar vecova sipas mendimit tim si me tekste me te cilesuar, qe s'do te thot qe ka edhe shume anetare tjere qe shkrujane tekste cilesore,kuptohet sipas asaj qe une mendoj se jane cilesor. Jam dakort me mendimin se duhet te diskutohet per kriteriumet e kuptimit te shprehjes ' tekste cilesore'.

Ndoshta nuk esht ide e keqe, nese gjdo kush e ben listen e vet per antart e forumit, se kush shkruan me cilesi(siq thuani ju), dhe cili jo!
Keshtu ateher gjdo kush e jep mendimin e vet.....

4peace
10-05-04, 15:47
"Gentiana
Ndoshta nuk esht ide e keqe, nese gjdo kush e ben listen e vet per antart e forumit, se kush shkruan me cilesi(siq thuani ju), dhe cili jo!
Keshtu ateher gjdo kush e jep mendimin e vet.....

Pershendetje Gentiana

Mund te them se e ke rrubullakesuar mire kete ide. S'eshte ide fare e keqe. Mirepo, po te nisesha nga vetvetja, sigurisht qe do te kisha qene i padrejte po t'a beja nje liste te tille, meqe, per fat te keq, une vertitem ne vetem nje forum, "Feja e Shqiptarit". Ne kete menyre do te kisha qene i njeanshem apo jo?

JU vazhdoni e mos u pengoni fare nga une.Gjitha te mirat!


!!!

Gentiana
11-05-04, 12:40
"Gentiana
Ndoshta nuk esht ide e keqe, nese gjdo kush e ben listen e vet per antart e forumit, se kush shkruan me cilesi(siq thuani ju), dhe cili jo!
Keshtu ateher gjdo kush e jep mendimin e vet.....

Pershendetje Gentiana

Mund te them se e ke rrubullakesuar mire kete ide. S'eshte ide fare e keqe. Mirepo, po te nisesha nga vetvetja, sigurisht qe do te kisha qene i padrejte po t'a beja nje liste te tille, meqe, per fat te keq, une vertitem ne vetem nje forum, "Feja e Shqiptarit". Ne kete menyre do te kisha qene i njeanshem apo jo?

JU vazhdoni e mos u pengoni fare nga une.Gjitha te mirat!


!!!

Nuk prish pun, ateher veqojeni ata se shkruajn me se miri dhe me argumente sipas mendimit juaj,dmth me cilesi qoft edhe (vetem) tek Feja e shqiptarit.

4peace
13-05-04, 18:46
Pershendetje Gentiana

Pasi qe insistove ja po t'a bej qejfin me nje liste qe sapo e formova, megjithese e di se e kam harruar edhe ndoke. Kjo liste eshte e perbere prej atyre qe i "njoh" , duke u bazuar ne shkrimet e tyre nga forumi "Feja e shqiptarit".

Para kesaj me duhet patjeter te them se jane me te mirit ata qe perpiqen PER TE MIRE.


1.Albanam
2.Ebu-Shejma
3.Mirsadi
4.Hendrixi
5.Goc-Malcore
6.Murgesha
7.AliPasha
8.Dilaver
9.Alb-muslim
10.Alba-Eagle

Ka dhe ca te tjere por, per mungese vendi...? Piket, sa per mua, njesoj per te gjithe 1-10.


Cdo te mire!


***

une_jam
18-05-04, 13:17
Ani murgesha shlyma postimin prap por une prap po e jap mendimin tim.
Dhejte te paret jane :
1. Zero Cool
2.Zero Cool
3.Zero Cool
4.Zero Cool
5.Zero Cool
6.Zero Cool
7.Zero Cool
8.Zero Cool
9.Zero Cool
10. natyrisht Zero Cool
*Pastaj vijne te tjeret me rradhe....

Cool_Boy
18-05-04, 13:29
Zero Cool te takon nje vend dhe permendimin tim aty i 11 e jo prej 1-10 ok.

markopollo
18-05-04, 19:10
kuptohet qe i mire per shqiptarin eshte vetenm ai qe ia miraton gjerat dhe shkruan me rezerva..............................por ok kjo eshte shqiptaria

betimi_15
21-05-04, 14:56
edhe une e meritoj mem qit ne list

Murgesha
06-06-04, 23:14
1 Murgesha______2408
2 lazdrani________2399
3 Barbaroza______1863
4 Gentiana_______1732
5 Vera__________1199
6 Cool_Boy______1073
7 florian_________1041
8 anna__________1022
9 Zana___________707
10 Honesty^uk_____705

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tani kemi 3 Mbreter e 5 Mbreteresha.
Uroj qe sa me shpejt te kemi edhe mbreter e mbreteresha tjera. :wink:

uliksi31
07-06-04, 06:59
Nuk mundet me pas me teper se nje Mbret dhe nje Mbretresh.Te tjeret mund te jen;Princa, Princeza,Keshilltar te Mbretetit dhe Mbretreshes,Kalores,Obortar,Sherbetor e tj.Ju pershendes nje her,se kam pas mendim me vizituar Selin Mbretrore.E nuk po di se cilin ta vizitoj.

http://www.dardania.de/v2/board/memberlist.php

qika_pr
08-06-04, 10:37
1 Murgesha______2408
2 lazdrani________2399
3 Barbaroza______1863
4 Gentiana_______1732
5 Vera__________1199
6 Cool_Boy______1073
7 florian_________1041
8 anna__________1022
9 Zana___________707
10 Honesty^uk_____705

sa cudi ashtu si jane ne liste edhe mua me pelqejne tre te paret me se shumti
Murgesha i ka disa shkrime shum te mira shum korrekte edhe shum te pjekura,
lazdrani i ka shum te thella dhe shum per shpirt shkrimet e tij,edhe Barbariza i ka shkrimet e lezeteshme edhe e gjen cdo kund

betimi_15
08-06-04, 12:38
1 Murgesha______2408
2 lazdrani________2399
3 Barbaroza______1863
4 Gentiana_______1732
5 Vera__________1199
6 Cool_Boy______1073
7 florian_________1041
8 anna__________1022
9 Zana___________707
10 Honesty^uk_____705

sa cudi ashtu si jane ne liste edhe mua me pelqejne tre te paret me se shumti
Murgesha i ka disa shkrime shum te mira shum korrekte edhe shum te pjekura,
lazdrani i ka shum te thella dhe shum per shpirt shkrimet e tij,edhe Barbariza i ka shkrimet e lezeteshme edhe e gjen cdo kund

Jo Bre Ge Gabu oj ti qik se se ki bash mir jo jo :lol: :lol: :lol:

anna
10-06-04, 12:31
mire mire :D :D

Murgesha
21-07-04, 23:23
1. Lazdrani 3396
2. Murgesha 3338
3. Gentiana 2655
4. Barbaroza 2639
5. Vera 1912
6. Cool_Boy 1603
7. anna 1298
8. Honesty_Uk 1228
9. Florian 1176
10. Zana 763

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
23-07-04, 13:43
Une e katerta a :?: hmmm,nuk eshte keq :wink:

aferdita
23-07-04, 14:33
Lazdrani- 3396
Murgesha - 3342
Barbaroza - 2683
gentiana - 2655
Vera - 1912
Cool_Boy - 1605
Anna - 1298
Honesty^^uk. - 1228
Florian - 1176
aferdita - 778

kjo eshte lista me aktive

anna
23-07-04, 19:18
Lazdrani- 3396
Murgesha - 3342
Barbaroza - 2683
gentiana - 2655
Vera - 1912
Cool_Boy - 1605
Anna - 1298
Honesty^^uk. - 1228
Florian - 1176
aferdita - 778

kjo eshte lista me aktiveshume cool 8)

florian
23-07-04, 19:36
Lazdrani- 3396
Murgesha - 3342
Barbaroza - 2683
gentiana - 2655
Vera - 1912
Cool_Boy - 1605
Anna - 1298
Honesty^^uk. - 1228
Florian - 1176
aferdita - 778

kjo eshte lista me aktive10 ngel gjithmon 10 mund te ngrihet njeri e te ulet tjetri po prap ne jemi 8)

uliksi31
24-07-04, 06:46
Lazdrani- 3396
Murgesha - 3342
Barbaroza - 2683
gentiana - 2655
Vera - 1912
Cool_Boy - 1605
Anna - 1298
Honesty^^uk. - 1228
Florian - 1176
aferdita - 778

kjo eshte lista me aktive10 ngel gjithmon 10 mund te ngrihet njeri e te ulet tjetri po prap ne jemi 8)

Po ne ligen e dyte,a po na numron kush a jo :?:

Barbaroza
24-07-04, 15:48
Ligen e dyte do ta perpiloje Lazdrani :wink: :wink:

ShEjToNkA
25-07-04, 01:21
Lazdrani ;-Postime e tij kan njė pėrmbjatje tė jashtėzakonshme ,si me sens po ashtu edhe tė kjarta dhe inteligjente.

Murgesha;-Postimet e saja janė plot domethanje, dhe ėshtė njėra ndėr tė gjitha qė din tė velrsoj dhe ta bėn se cilin anėtar pėr veti me postimet e saja ,me kėnaqėsi i lexojė.

Gentiana;-Ėshtė njėra nga ato qe nė cdo moment din ta pėrkrah dhe ta mirėpret dikend ,dhe postimet e saja jan shumė tė ėmbla.

Barbaroza;-Ėshtė njėra nga ato qė me postimet e veta tregon inteligjenc ,humor ,me njė fjal ėshtė e shkelqyeshme.

Vera;-Me buzqeshjen e vet tė cilen as niher se kursen dot ne postimet e veta ,din ta bėjė gjithė secilin ,qė patjetėr tė sillesh mirė me tė ,dhe din tė respektoj.

Cool_Boy;-Paksa problematik ,mirėpo me gjithėate din tė vlersoj dhe tė respektoj cdokend,postimet e tė cilit tė lajn pėrshtypje dhe tė banė deshe s'deshe tė komunikojshe edhe hera tjera.

anna;-Me qenė se smė ka ra rasti ,ende tė shkėmbej me tė postime,me gjithėatė kam njė pėrshtypje tė mirė edhe pėr tė, kuptohet duke u bazuar nė postimet e saja tė mė hershme qė i kam diktu.

Honesty^Uk;-Me cilsi dhe veti tė larta ,njeri i respektueshm ,dhe qė din ta respektoj cdokend ,postimet tij pėrmbajn njė pėrmbjatje tė veqant dhe inteligjente ,si nė sensė tė humorit ashtu edhe nė sinqeritet ,njeri qė din ta fitojė respektin e tė gjithėve.

Foriani;-edhe me kėtė s'mė ka ra rasti qė tė komunikoj shumė ,mirėpo me gjithėatė sa kam mujtė me diktu ėshtė njė pėrson qė meriton respekt dhe din tė respektoj,postimet e tij jan tėrheqėse.

Afėrdita;-Postiemt e saj ,tė bėjn qė tė ndihesh mirė dhe tė lajnė njė pėrshtypje qė patjetėr tė komunikojsh edhe herav tjera me tė,pstimet e tė ciles kan njė pėrmbajtje tėrheqėse.


Me Respekt......, "shejtonka"!

ShEjToNkA
25-07-04, 02:08
Ja pra ky ėshtė mendimi imė pėr kėtė Top 10-shin e forumit ,me tė vėrtet jeni fantastik.................,Ku do qė jeni ,ju dėshiroj gjithė tė mirat!

lazdrani
25-07-04, 11:42
Ja pra ky ėshtė mendimi imė pėr kėtė Top 10-shin e forumit ,me tė vėrtet jeni fantastik.................,Ku do qė jeni ,ju dėshiroj gjithė tė mirat!
Shejtonka ju jeni nje Fenomen ne Forumin Dardania qe ne nje kohe shume te shkurte keni fituar Simpati te madhe.....Nje nje kohe te shpejte jeni ne mesin tone Top 10 :wink: Vazhdoni edhe me tutje keshtu jeni me te vertet e lezeteshme me shkrimet tuja :wink: Ah shejtone :D Kam respektin per ju dhe lexoje me endje postimet tuja :wink: Argetime te bukure gjithmone ne forum :arrow: Lazdrani

Murgesha
25-07-04, 12:16
Lazdrani ;-Postime e tij kan njė pėrmbjatje tė jashtėzakonshme ,si me sens po ashtu edhe tė kjarta dhe inteligjente.

Murgesha;-Postimet e saja janė plot domethanje, dhe ėshtė njėra ndėr tė gjitha qė din tė velrsoj dhe ta bėn se cilin anėtar pėr veti me postimet e saja ,me kėnaqėsi i lexojė.

Gentiana;-Ėshtė njėra nga ato qe nė cdo moment din ta pėrkrah dhe ta mirėpret dikend ,dhe postimet e saja jan shumė tė ėmbla.

Barbaroza;-Ėshtė njėra nga ato qė me postimet e veta tregon inteligjenc ,humor ,me njė fjal ėshtė e shkelqyeshme.

Vera;-Me buzqeshjen e vet tė cilen as niher se kursen dot ne postimet e veta ,din ta bėjė gjithė secilin ,qė patjetėr tė sillesh mirė me tė ,dhe din tė respektoj.

Cool_Boy;-Paksa problematik ,mirėpo me gjithėate din tė vlersoj dhe tė respektoj cdokend,postimet e tė cilit tė lajn pėrshtypje dhe tė banė deshe s'deshe tė komunikojshe edhe hera tjera.

anna;-Me qenė se smė ka ra rasti ,ende tė shkėmbej me tė postime,me gjithėatė kam njė pėrshtypje tė mirė edhe pėr tė, kuptohet duke u bazuar nė postimet e saja tė mė hershme qė i kam diktu.

Honesty^Uk;-Me cilsi dhe veti tė larta ,njeri i respektueshm ,dhe qė din ta respektoj cdokend ,postimet tij pėrmbajn njė pėrmbjatje tė veqant dhe inteligjente ,si nė sensė tė humorit ashtu edhe nė sinqeritet ,njeri qė din ta fitojė respektin e tė gjithėve.

Foriani;-edhe me kėtė s'mė ka ra rasti qė tė komunikoj shumė ,mirėpo me gjithėatė sa kam mujtė me diktu ėshtė njė pėrson qė meriton respekt dhe din tė respektoj,postimet e tij jan tėrheqėse.

Afėrdita;-Postiemt e saj ,tė bėjn qė tė ndihesh mirė dhe tė lajnė njė pėrshtypje qė patjetėr tė komunikojsh edhe herav tjera me tė,pstimet e tė ciles kan njė pėrmbajtje tėrheqėse.


Me Respekt......, "shejtonka"!

Shejtonka te falenderoj per vleresimet tuaja.
Edhe ju sis jeni e mire dhe keni fituar simpati ne zemrat tona. Vazhdo si ja ke nie, (me shjetanllaqe de ;) ) dhe se shpejti do te arrini te jeni nder 10 te paret. Ju jeni nje mrekulli qe na erdhi pa pritur ne ket forum, dhe si mrekulli normal qe fiton simpatine e te gjitheve. :)

Loloku
25-07-04, 12:31
Lazdran shoki, dėgjova se tė kanė autorizuar pėr tė bėr listė e ligės sė dytė dhe unė jam sportist jashtė loje dhe nuk do tė doja tė gjindesha nė listat eventuale. Mė pėlqen dhe ndjehem shumė mė komond jashtė angazhimeve tė detyrueshme, sepse nuk e pėrballoj dot pėrgjegjėsinė kolektive. Paraprakisht tė faleminderoj!
Se harrova, urime pėr dasmėn se shampanjėn ta piva pak pėr pėgėzim- Gėzuar edhe njėherė!

Honesty^uk.
25-07-04, 16:35
Ja pra ky ėshtė mendimi imė pėr kėtė Top 10-shin e forumit ,me tė vėrtet jeni fantastik.................,Ku do qė jeni ,ju dėshiroj gjithė tė mirat!heeeeeeeeeee dreqi qe je ti
menyre te mire ke gjetur per te na terhequr vemendjen
dhe me te vertet ja ke arritur qellimit, se per nje kohe shume te shkurter
arrite te popullarizosh shejtanlleqet :wink: :lol: tuaja
Shejtanlleqet tuaja me sensin e humorit jane me te vertet argetuese dhe te mire se ardhura prandaj mos u ndal (deri sa te ndalet zemra) :lol: :lol: se shkruari

Respekt per ju Honesty

turisti
18-08-04, 23:14
Pershendetje.
1) Turisti,
2) Turisti,
3) Turisti,
4) Turisti,
5) Turist,
6) Turisti,
7) Turisti,
8) Turisti,
9) Turisti,
10) Turisti.
Simbas statistikes,keto jane dhjete te pare nga mbrapa,ha,ha,ha,ha,ha :P :wink:

nitushe
09-09-04, 09:46
tane jeni t'mire veq une ma e mira :lol:

turisti
10-09-04, 17:49
tane jeni t'mire veq une ma e mira :lol:

Urime pra. :wink:

Vera
10-09-04, 19:38
Lazdrani ;-Postime e tij kan njė pėrmbjatje tė jashtėzakonshme ,si me sens po ashtu edhe tė kjarta dhe inteligjente.

Murgesha;-Postimet e saja janė plot domethanje, dhe ėshtė njėra ndėr tė gjitha qė din tė velrsoj dhe ta bėn se cilin anėtar pėr veti me postimet e saja ,me kėnaqėsi i lexojė.

Gentiana;-Ėshtė njėra nga ato qe nė cdo moment din ta pėrkrah dhe ta mirėpret dikend ,dhe postimet e saja jan shumė tė ėmbla.

Barbaroza;-Ėshtė njėra nga ato qė me postimet e veta tregon inteligjenc ,humor ,me njė fjal ėshtė e shkelqyeshme.

Vera;-Me buzqeshjen e vet tė cilen as niher se kursen dot ne postimet e veta ,din ta bėjė gjithė secilin ,qė patjetėr tė sillesh mirė me tė ,dhe din tė respektoj.

Cool_Boy;-Paksa problematik ,mirėpo me gjithėate din tė vlersoj dhe tė respektoj cdokend,postimet e tė cilit tė lajn pėrshtypje dhe tė banė deshe s'deshe tė komunikojshe edhe hera tjera.

anna;-Me qenė se smė ka ra rasti ,ende tė shkėmbej me tė postime,me gjithėatė kam njė pėrshtypje tė mirė edhe pėr tė, kuptohet duke u bazuar nė postimet e saja tė mė hershme qė i kam diktu.

Honesty^Uk;-Me cilsi dhe veti tė larta ,njeri i respektueshm ,dhe qė din ta respektoj cdokend ,postimet tij pėrmbajn njė pėrmbjatje tė veqant dhe inteligjente ,si nė sensė tė humorit ashtu edhe nė sinqeritet ,njeri qė din ta fitojė respektin e tė gjithėve.

Foriani;-edhe me kėtė s'mė ka ra rasti qė tė komunikoj shumė ,mirėpo me gjithėatė sa kam mujtė me diktu ėshtė njė pėrson qė meriton respekt dhe din tė respektoj,postimet e tij jan tėrheqėse.

Afėrdita;-Postiemt e saj ,tė bėjn qė tė ndihesh mirė dhe tė lajnė njė pėrshtypje qė patjetėr tė komunikojsh edhe herav tjera me tė,pstimet e tė ciles kan njė pėrmbajtje tėrheqėse.


Me Respekt......, "shejtonka"!


ShEjToNkA te flm shum per vlersimin tend

Edhe pse me gjith sharmin tend na ben te gjithve te qeshim e te argetohemi ketu, je edhe talente te besh diskutime serioze, nje gje qe secili njeri nuk i gezon keto talente.
Je nje fenomene dhe freski e forumit ton, qe per keso njerzish edhe kemi pas nevoj.
Pra je e rrespektuar dhe gjithnje e dashur per ne te gjith


Te pershendes nga zemra me nje mpuqqqqqqqq te madhe :wink:

Naki
10-09-04, 20:58
Top 10 jeni nje zingjire i arte,qe forumit te dardanise per mese opinioneve
tuaja i keni dhene nje epitet te shkelqyer ne ngjyra ylberi, ku qdo ngjyre korrospondone ne nje atmosfre te ngrohte qe te bene te uritur dhe te keshe etje qe qdo here te vizitosh forumin tani lirishte te theme shtepine e nje familje moderne.
pra qdo njeri nga ju top 10,keni pushtuar vemendjen dhe respektin time jeni te mrekullueshem te sinqert reflektoni rreze qe nuk shuhen.

Gentiana
22-11-04, 14:11
Mbase koheve te fundit lista,pak a shum ka ndryshuar, vendosa ta tregoj listen e tanishme, me 10 te paret!!!


1 Murgesha
2 Barbaroza
3 Gentiana
4 Lazdrani
5 Shejtonka
6 Turisti
7 Honesty^UK
8 Aferdita
9 Vera
10 Vushtrria.

turisti
22-11-04, 14:55
Mbase koheve te fundit lista,pak a shum ka ndryshuar, vendosa ta tregoj listen e tanishme, me 10 te paret!!!


1 Murgesha
2 Barbaroza
3 Gentiana
4 Lazdrani
5 Shejtonka
6 Turisti
7 Honesty^UK
8 Aferdita
9 Vera
10 Vushtrria.

Faleminderit. :wink:

Kercovari
24-11-04, 11:02
Vetete selekcionim i mire.Po nuk mungon edhe nepotizmi.Haaaahaaa!.

Gentiana
16-01-05, 15:25
1. Murgesha
2. Barbaroza
3. Gentiana
4. Shejtonka
5. Turisti
6. Lazdrani
7. Honesty^UK
8. Mafiozi
9. Aferdita
10. Vushtrria


Keshtu esht lista per momentin

dr1ta
16-01-05, 15:30
1. Murgesha
2. Barbaroza
3. Gentiana
4. Shejtonka
5. Turisti
6. Lazdrani
7. Honesty^UK
8. Mafiozi
9. Aferdita
10. Vushtrria


Keshtu esht lista per momentinMire ,nuk e paske harru vetveten :lol: :lol: :P

Gentiana
16-01-05, 15:47
1. Murgesha
2. Barbaroza
3. Gentiana
4. Shejtonka
5. Turisti
6. Lazdrani
7. Honesty^UK
8. Mafiozi
9. Aferdita
10. Vushtrria


Keshtu esht lista per momentinMire ,nuk e paske harru vetveten :lol: :lol: :P
Dr1ta keshu esht lista sipas shkrimeve,dmth keshtu jemi te radhitur me shkrime,dhe une e bera listen,e ne ju mbetet te komentoni.

lazdrani
17-01-05, 12:27
1. Lazdrani 3396
2. Murgesha 3338
3. Gentiana 2655
4. Barbaroza 2639
5. Vera 1912
6. Cool_Boy 1603
7. anna 1298
8. Honesty_Uk 1228
9. Florian 1176
10. Zana 763

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kjo eshte akuele :wink:

Kaltrushi
17-01-05, 15:35
Bereni more njeher nje List ku nuk e permendi emrat e njejt, por edhe atyre fomuristave me te thjesht. ncuk valla ju ka rrit mendja te gjithve. Vet jeni duke i qitur emrat dhe vet duke shkruar deri diku. mos e merrni afer zemre ket shkrim por une prej mendje po e shkruj. Bereni nje list me anetare pak ma te ri apo tjere.

me nderime e pa keqkuptime


kaltrushi juaj

PS: Nuk dua te them se te me shkruani mua por ne pergjethsi ajo qe esht edhe duke me pengu

Murgesha
21-01-05, 01:52
Bereni more njeher nje List ku nuk e permendi emrat e njejt, por edhe atyre fomuristave me te thjesht. ncuk valla ju ka rrit mendja te gjithve. Vet jeni duke i qitur emrat dhe vet duke shkruar deri diku. mos e merrni afer zemre ket shkrim por une prej mendje po e shkruj. Bereni nje list me anetare pak ma te ri apo tjere.

me nderime e pa keqkuptime


kaltrushi juaj

PS: Nuk dua te them se te me shkruani mua por ne pergjethsi ajo qe esht edhe duke me pengu


Kaltrushe edhe pse nuk tė pengon po tė jap njė spjegim, Genta ka paraqitur listėn me Top 10 nė Dardania, ajo nuk e ka krijuar kėtė listė. Nėse don tė bindesh shko tek lista e anėtarėve, kliko Top Ten Posters, pastaj nė zbritje dhe do tė shohėsh qė lista qė ka paraqitur Gentiana kėtu bėhet nė mėnyrė automatike dhe tė del dhjetėshi i parė qė ka mė shumė shkrime nė dardani.
Nuk kam asgjė kundėr shkrimit tėnd, por edhe titulli i temės ėshtė Dhejtė tė parėt. Mendimet tuaja.

Murgesha
29-08-05, 14:57
01.Murgesha________17394
02.turisti____________12638
03.ShEjToNkA________11566

04.Gentiana__________11125
05.Diana007__________9556
06.Barbaroza_________9546

07.Kercovari__________8380
08.Honesty^uk._______8344
09.Gjumashja_________7600
10.Dreni30___________6634

Qė prej publikimit tė parė tė dhjetė anėtarėve mė me shumė shkrime kanė ndodhė ndryshime tė shumta.

Kjo ėshtė lista momentale.

Siē po duket unė udhėheqi akoma, ku hap pas hapi po mė ndjek i nderuari Turisti, i pasuar prej Shejtonkės e cila edhe pse nuk ėshtė aktive bindshėm po e mban vendin e tretė.

3 vendet e dyta udhėheq bindshėm Gentiana e cila nėse vazhdon siē ja ka nisė, me na vizituar pak si ma rrallė ka tendencė tė tejkalohet prej Dianės e cila ėshtė shumė aktive, dhe qė nuk rrezikon tė tejkalohet prej Barbarozės qė gjithashtu nuk ėshtė aktive.

Pason 4-shja e fundit, mė nė krye Kėrēovari i cili po ndjeket kėmba kėmbės nga Honesty, qė po e ban gjumin rehat i bindur se Gjumashja mė shumė i kushton kohė gjumit se sa shkrimeve nė Dardani.
I dhjeti Dreni sikur po qalon ngapak pėr t`u ngjitur mė lart nė rangun e10 tė parėve.

Kėto ishin parashikimet e mia pėr dhjetėshen e parė tė forumit. :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

turisti
30-08-05, 07:58
01.Murgesha________17394
02.turisti____________12638
03.ShEjToNkA________11566

04.Gentiana__________11125
05.Diana007__________9556
06.Barbaroza_________9546

07.Kercovari__________8380
08.Honesty^uk._______8344
09.Gjumashja_________7600
10.Dreni30___________6634

Qė prej publikimit tė parė tė dhjetė anėtarėve mė me shumė shkrime kanė ndodhė ndryshime tė shumta.

Kjo ėshtė lista momentale.

Siē po duket unė udhėheqi akoma, ku hap pas hapi po mė ndjek i nderuari Turisti, i pasuar prej Shejtonkės e cila edhe pse nuk ėshtė aktive bindshėm po e mban vendin e tretė.

3 vendet e dyta udhėheq bindshėm Gentiana e cila nėse vazhdon siē ja ka nisė, me na vizituar pak si ma rrallė ka tendencė tė tejkalohet prej Dianės e cila ėshtė shumė aktive, dhe qė nuk rrezikon tė tejkalohet prej Barbarozės qė gjithashtu nuk ėshtė aktive.

Pason 4-shja e fundit, mė nė krye Kėrēovari i cili po ndjeket kėmba kėmbės nga Honesty, qė po e ban gjumin rehat i bindur se Gjumashja mė shumė i kushton kohė gjumit se sa shkrimeve nė Dardani.
I dhjeti Dreni sikur po qalon ngapak pėr t`u ngjitur mė lart nė rangun e10 tė parėve.

Kėto ishin parashikimet e mia pėr dhjetėshen e parė tė forumit. :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Murgeshe e nderuar,

Ketu me duket se eshte bere nje gabim:per vendin e dyte eshte e parapare nje ēokollatė e bardhė. :wink: :P

Diana007
30-08-05, 12:49
Pa pa , paske arrit deri tek 5 te paret a :roll: :oops: :D :D

turisti
30-08-05, 17:13
Pa pa , paske arrit deri tek 5 te paret a :roll: :oops: :D :D4

Papa,njofsia ēka s'ban. :wink:

Diana007
31-08-05, 10:10
Pa pa , paske arrit deri tek 5 te paret a :roll: :oops: :D :D4

Papa,njofsia ēka s'ban. :wink:

:shock: :roll: :P :wink:

Kercovari
02-09-05, 17:48
E une i shtati, :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Naki
02-09-05, 22:40
Top 10 jeni nje Zingjire i Arte,qe forumit te Dardanise per mese opinioneve tuaja ,i keni dhene nje epitet te shkelqyer ne ngjyra ylberi, ku qdo ngjyre korrospondone ne nje atmosfre te ngrohte qe te bene te uritur dhe te keshe etje qe qdo here te vizitosh forumin tani lirishte te theme shtepine e nje familje moderne.
pra qdo njeri nga ju top 10,keni pushtuar vemendjen dhe respektin time jeni te mrekullueshem te sinqert reflektoni rreze qe nuk shuhen.

Dulia
03-09-05, 20:58
1. Murgesha-----498
2. Lazdrani------464
3. mija-----------291
4. Gentiana------272
5. Zero_Cool----231
6. Zana----------228
7. 4peace------- 204
8. arTanibb------181
9. jehona---------172
10. Barabroza----130

Te nderuar diskutues kjo eshte dhjetsha e pare e forumit tone te dashur. Ju lutem jepni mendimin tuaj per cdo anetar.

null

turisti
06-09-05, 00:51
Pa pa , paske arrit deri tek 5 te paret a :roll: :oops: :D :D4

Papa,njofsia ēka s'ban. :wink:

:shock: :roll: :P :wink:

:wink:

turisti
06-09-05, 00:53
Top 10 jeni nje Zingjire i Arte,qe forumit te Dardanise per mese opinioneve tuaja ,i keni dhene nje epitet te shkelqyer ne ngjyra ylberi, ku qdo ngjyre korrospondone ne nje atmosfre te ngrohte qe te bene te uritur dhe te keshe etje qe qdo here te vizitosh forumin tani lirishte te theme shtepine e nje familje moderne.
pra qdo njeri nga ju top 10,keni pushtuar vemendjen dhe respektin time jeni te mrekullueshem te sinqert reflektoni rreze qe nuk shuhen.

Faleminderit shume Naki i nderuar. :P

Fjalet e tua kan peshen me te madhe se te gjitha postimet e mija.

Me respekt te posaqshem,
TURISTI. :P

Prishtinasja_
01-04-07, 20:18
Per mua 10 te paret jane :

1.Ari_03
2.Agolli ( kopuki)
3.Albanian Expert ( vellaqko im)
4.Gazi-de
5.Rilinda ( kunata ime) :tongue:
6.Arb
7.Rafet Llapjani
8. Amina
9.Prishtinasi
10.Vendasi

prishtinasi
21-04-07, 01:51
Legenda--- e respektoj...si i qaset temave, me zgjuarsi dhe shpesh me fut ne loje edhe mua!

Agolli --- kolege...bashkveprimtar ne "krim"!

Lonaa--- e re ne forum...por me bashkojne me te parte e imta!

Rafet_llapijani---mjeshter i llavabove!

Albanian_Expert---e shpreh ate qe mendon!

Dea_A----nuk eshte ne forum---por respekt!

Luljaa---pa lulen...nuk shutohet!

Jador---Kolege...e punes pas shkrirjes se firmave!

Lojtari---shume po qan koheve te fundit i ka ra gripi!

Prishtinasja--- e respektoj...sinqerisht!

Amina
21-04-07, 22:02
Top 10:

1. Murgesha (mbreteresha)
2.Turisti
3.Vjeshta
4.Agolli ( ky qe ec me kohen)
5. Arb (politikani)
6.E martumja
7.Prishtinasja ( schönsten Grüsse)
8.Lojetari
9. Amazona ( motra ime)
10. Reana (avokatja)

valiii
21-04-07, 22:25
1.Albanian eX|Pert
2.Jador
3.Hasanmehmeti
4.Budo785
5.Lijanna
6.Mustaqedredhur
7.Rilinda
8.Penesti
9.Kontinenti
10.Preshevar

Albanian eX|PerT
22-04-07, 22:05
Mbase cdo njeri nga ne ka nje rreth te ngushte te shoqerise virtuale, e te cilen e strehon me nje dashuri miqesore te vecanten ne strehen e fresket ne zemer, e -qe- mua m'u rrit kjo miqesi gjigante ne nje numer shume te madhe, porse duke shpresuar se jemi subtil ne qellimet tona, i kemi strehuar te gjitha nen hijen e devotshmerise shpirterore e qe ate e kemi reflektuar ne veprat tona, pra me rrespektin qe ua kemi shpalosur, e qe nuk pendohemi kurre per ate qe kemi bere dhe e bejme.

Edhe pse ne fillim do kerkoja falje nese e harroj ndokend porse ne kete liste te madhe qe e kalon numri e vogel -dhjete- do mundohem t'i permbledhi ata qe do i vecoja:

Rilinda - Dashurija ime ideale, jeta ime, zemra ime, shpirti im, enigmatikja ime, prizrenase e llokum!
legenda - Nje Mike me e madhe ne jete qe kam takuar!
Dea_A - Motra ime e madhe, qe e dua shume!
Prishtinasja_ - Motrushe te cilen e rrespektoj shume!
~AmAzonA~ - Nje e nderuar shume nga une!
ssara - Nje vajze shume e matur!
Lijanna - Modeste per shembelltyr!
jador - Nje intelektuale me plot vlera e virtyte!
doGzona - E delire dhe e cilter!
Agolli - Vellau im i madhe, kodosh e kopuk, edhe pse me rreh thuper veshve prap e dua shume!
Ari_03 - I matur dhe i sjellshem, e kam vella per qefi!
prishtinasi - Kolegu im, me te cilin bisedoj pa rezerva!
gazi-de - I urte!
Gentiani - Nje intelektual postimet e te cilit nuk me shpetojne asnjehere pa i lexuar!
Naki - Altruist!
rafet llapjani - Admirues i humorit, i qete, dhe expert i lavabove!
krijuesiii - Poet!
Kontinenti - Albanalog dhe atdhetar i madhe!
jane - Meriton rrespekt!
Kercovari - Mik i madhe i imi!
uck_aksh - Patriot me nje nofk madheshtore!
uliksi31-jr. - Shkrun rralle e me mall!
valiii - I sinqerte ne postimet e tija te rralla!Ndoshta ndokush kur te e sheh tere kete liste do me injoroje ne vetvete duke thene se e paskam tepruar, vecse nje gje te tille nuk do e kishte thene po te ishte ne rastin tim -pra te gezoje tere kete shoqeri te sinqerte-! :smile:

Ju nderon!
Experti!

turisti
23-04-07, 00:00
Mbase cdo njeri nga ne ka nje rreth te ngushte te shoqerise virtuale, e te cilen e strehon me nje dashuri miqesore te vecanten ne strehen e fresket ne zemer, e -qe- mua m'u rrit kjo miqesi gjigante ne nje numer shume te madhe, porse duke shpresuar se jemi subtil ne qellimet tona, i kemi strehuar te gjitha nen hijen e devotshmerise shpirterore e qe ate e kemi reflektuar ne veprat tona, pra me rrespektin qe ua kemi shpalosur, e qe nuk pendohemi kurre per ate qe kemi bere dhe e bejme.

Edhe pse ne fillim do kerkoja falje nese e harroj ndokend porse ne kete liste te madhe qe e kalon numri e vogel -dhjete- do mundohem t'i permbledhi ata qe do i vecoja:

Rilinda - Dashurija ime ideale, jeta ime, zemra ime, shpirti im, enigmatikja ime, prizrenase e llokum!
legenda - Nje Mike me e madhe ne jete qe kam takuar!
Dea_A - Motra ime e madhe, qe e dua shume!
Prishtinasja_ - Motrushe te cilen e rrespektoj shume!
~AmAzonA~ - Nje e nderuar shume nga une!
ssara - Nje vajze shume e matur!
Lijanna - Modeste per shembelltyr!
jador - Nje intelektuale me plot vlera e virtyte!
doGzona - E delire dhe e cilter!
Agolli - Vellau im i madhe, kodosh e kopuk, edhe pse me rreh thuper veshve prap e dua shume!
Ari_03 - I matur dhe i sjellshem, e kam vella per qefi!
prishtinasi - Kolegu im, me te cilin bisedoj pa rezerva!
gazi-de - I urte!
Gentiani - Nje intelektual postimet e te cilit nuk me shpetojne asnjehere pa i lexuar!
Naki - Altruist!
rafet llapjani - Admirues i humorit, i qete, dhe expert i lavabove!
krijuesiii - Poet!
Kontinenti - Albanalog dhe atdhetar i madhe!
jane - Meriton rrespekt!
Kercovari - Mik i madhe i imi!
uck_aksh - Patriot me nje nofk madheshtore!
uliksi31-jr. - Shkrun rralle e me mall!
valiii - I sinqerte ne postimet e tija te rralla!Ndoshta ndokush kur te e sheh tere kete liste do me injoroje ne vetvete duke thene se e paskam tepruar, vecse nje gje te tille nuk do e kishte thene po te ishte ne rastin tim -pra te gezoje tere kete shoqeri te sinqerte-! :smile:

Ju nderon!
Experti!


" Sa altruista jeni? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=993248#post993248)

Me thone se jam shume dhe ndihem krenar per kete! "

Ku te mbeti shoku i - budallaqeve - TURISTI ,shoku -ALTRUIST- ???? :biggrin:

__________________

Albanian eX|PerT
23-04-07, 00:38
" Sa altruista jeni? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=993248#post993248)

Me thone se jam shume dhe ndihem krenar per kete! "

Ku te mbeti shoku i - budallaqeve - TURISTI ,shoku -ALTRUIST- ???? :biggrin:

__________________

Edhe pse ne fillim do kerkoja falje nese e harroj ndokend porse ne kete liste te madhe qe e kalon numri e vogel -dhjete- do mundohem t'i permbledhi ata qe do i vecoja

Me vjen mire qe e ke verejtur qe te kam harruar ne kete liste, e ke 'reagur' i dashur mik, e qe kjo kerkimfalje nga une qe eshte paralajmeruar me heret vlen per te gjithe, pra edhe per ty udheheqes i budallaqeve te sinqerta! :smile: Me fal pse te harrova...!!! :frown:

Te pershendet
Experti!

turisti
23-04-07, 10:29
Me vjen mire qe e ke verejtur qe te kam harruar ne kete liste, e ke 'reagur' i dashur mik, e qe kjo kerkimfalje nga une qe eshte paralajmeruar me heret vlen per te gjithe, pra edhe per ty udheheqes i budallaqeve te sinqerta! :smile: Me fal pse te harrova...!!! :frown:

Te pershendet
Experti!

Fal te kofti,hahahahahahahahahahaahahahaahahahahahaahahah ahaahahahahaah ,por " reagimi " im nuk ka te beje me - kerkimfalje tende te paralajmeruar- sepse me kohe e kam pare dhe kam mundur fare mos te reagoj,por deshta vetem me kontrolue dhe konstatue :biggrin: EXPERTIZEN tende pėr tek - budallaqet- :biggrin: .

Pershendetjet e sinqerta nga

Rrugaēi boteror,
TURISTI.

legenda
23-04-07, 17:21
thnxxxxx,,,dihet kush ka shije,vendasi im, hahahaaa...
flm shuuuume Prishtinasi

Legenda--- e respektoj...si i qaset temave, me zgjuarsi dhe shpesh me fut ne loje edhe mua!

Agolli --- kolege...bashkveprimtar ne "krim"!

Lonaa--- e re ne forum...por me bashkojne me te parte e imta!

Rafet_llapijani---mjeshter i llavabove!

Albanian_Expert---e shpreh ate qe mendon!

Dea_A----nuk eshte ne forum---por respekt!

Luljaa---pa lulen...nuk shutohet!

Jador---Kolege...e punes pas shkrirjes se firmave!

Lojtari---shume po qan koheve te fundit i ka ra gripi!

Prishtinasja--- e respektoj...sinqerisht!

legenda
23-04-07, 17:23
pse une e dyta,aaa,,,
ani ani veq po i nderron fjalet,ahaha

flm shuuume EX||||PERTI

Mbase cdo njeri nga ne ka nje rreth te ngushte te shoqerise virtuale, e te cilen e strehon me nje dashuri miqesore te vecanten ne strehen e fresket ne zemer, e -qe- mua m'u rrit kjo miqesi gjigante ne nje numer shume te madhe, porse duke shpresuar se jemi subtil ne qellimet tona, i kemi strehuar te gjitha nen hijen e devotshmerise shpirterore e qe ate e kemi reflektuar ne veprat tona, pra me rrespektin qe ua kemi shpalosur, e qe nuk pendohemi kurre per ate qe kemi bere dhe e bejme.

Edhe pse ne fillim do kerkoja falje nese e harroj ndokend porse ne kete liste te madhe qe e kalon numri e vogel -dhjete- do mundohem t'i permbledhi ata qe do i vecoja:

Rilinda - Dashurija ime ideale, jeta ime, zemra ime, shpirti im, enigmatikja ime, prizrenase e llokum!
legenda - Nje Mike me e madhe ne jete qe kam takuar!
Dea_A - Motra ime e madhe, qe e dua shume!
Prishtinasja_ - Motrushe te cilen e rrespektoj shume!
~AmAzonA~ - Nje e nderuar shume nga une!
ssara - Nje vajze shume e matur!
Lijanna - Modeste per shembelltyr!
jador - Nje intelektuale me plot vlera e virtyte!
doGzona - E delire dhe e cilter!
Agolli - Vellau im i madhe, kodosh e kopuk, edhe pse me rreh thuper veshve prap e dua shume!
Ari_03 - I matur dhe i sjellshem, e kam vella per qefi!
prishtinasi - Kolegu im, me te cilin bisedoj pa rezerva!
gazi-de - I urte!
Gentiani - Nje intelektual postimet e te cilit nuk me shpetojne asnjehere pa i lexuar!
Naki - Altruist!
rafet llapjani - Admirues i humorit, i qete, dhe expert i lavabove!
krijuesiii - Poet!
Kontinenti - Albanalog dhe atdhetar i madhe!
jane - Meriton rrespekt!
Kercovari - Mik i madhe i imi!
uck_aksh - Patriot me nje nofk madheshtore!
uliksi31-jr. - Shkrun rralle e me mall!
valiii - I sinqerte ne postimet e tija te rralla!Ndoshta ndokush kur te e sheh tere kete liste do me injoroje ne vetvete duke thene se e paskam tepruar, vecse nje gje te tille nuk do e kishte thene po te ishte ne rastin tim -pra te gezoje tere kete shoqeri te sinqerte-! :smile:

Ju nderon!
Experti!