PDA

View Full Version : M dhmb zemra kur......


Faqet : [1] 2 3

MemphiSx
01-09-05, 21:24
Tregoni ne cfare raste ju dhemb zemra.

M dhemb zemra kur,shoh fmije t'shtrir ne rruge,zbathur :(

M dhemb zemra edhe kur shoh femij te pa mbrojtur nga askush,rrihen pa meshirshem, e skan ku t'kerkojn ndihme.

M dhemb zemra edhe kur shoh qifte te ndara :(

e_martumja
01-09-05, 21:31
Tregoni ne cfare raste ju dhemb zemra.

M dhemb zemra kur,shoh fmije t'shtrir ne rruge,zbathur :(

M dhemb zemra edhe kur shoh femij te pa mbrojtur nga askush,rrihen pa meshirshem, e skan ku t'kerkojn ndihme.

M dhemb zemra edhe kur shoh qifte te ndara :(


Me dhemb zemra ndoniher me far njerz ne realitet jemi duke jetuar.
Njeriu prej fillimit te botes shume gjera i beri, me imagjinat dhe shpikje i realizoj por tash ma shume i shkatrron.


Me dhemb zemra me ata njerz qe nuk i kqyrin punt e veta por problemet e huaj.


Dhe per ne fund Memphis e ki shkrru ti "ME DHEM ZEMRA KUR LOTON :wink: ", KUR ME DHEMB ZEMRA E TREGON loti qe rjedh ne faqe.............................................. ...............

MemphiSx
01-09-05, 21:45
M'falni qe nuk e ceka edhe ket.

Kjo teme nuk eshte e hapur per ata qe skan zemer :)


M dhemb zemra edhe sot,kur shum femij skan mundesi qe t ken ABETAREN ne dor.

Agroni22
01-09-05, 22:52
ME DHEMBE zemra kur sho ne rruge grat me femije te vegjel duke lypur per ta siguruar kafshaten e gojes

Tomori
01-09-05, 22:56
Me dhembe zemra kur eshte e pashkmandshme te pi kafe me naj Idiot :evil:

LEDHATIMI
02-09-05, 02:45
me dhemb zemra kur e kuptoj se dikush me ka genjyer :cry:

doGzona
02-09-05, 03:22
Me dhemb zemra kur shoh femije jetima,
Me dhemb zemra kur shoh familje qe vuajne per kafshate goje,
dhe kur disa shpirte lige i nencmojne ata.
Me dhemb zemra per disa femij kur prinderit e tyre jan te dhanun pas lekut dhe nuk i kushtojen rendesi femijeve te tyre.
Me dhemb shpirti kur shoh femije me semundje dhe qe nuk ka sherim, dhe qe nuk mundem te ju ndihmoje, shpirti me dhemb :cry:
Me dhemb shpirti kur degjoje qe nena braktis femiun e vet.

Me dhemb zemra per tradhtine qe dikujt i behet, dhe e shohe duke vuajtur.

Diana007
02-09-05, 07:49
Por gjithqka , me i permend dalin shum , me nje fjal pothuja cdo dit me dhemb Zemra :?

Tanushi
02-09-05, 08:12
Me dhemb zemra kur e shoh kete teme ne kafe!

Zana_ch
02-09-05, 09:00
ME DHEMB ZEMR kur lxoi fjal q nuk i takojn gjuhes shqip por popull yn i perdor!!!!!

Lona
02-09-05, 09:05
Kur sjam ndjej me keq se nje dite heret ne mengjes shkoja ne pune dhe shoh nje femije te shtrire ne rruge fytyren dhe rrobat i kishte te lara ne gjake , dhe askush nuk ju ofronte per asnje ndihme, sedi se qe i kishte ndodhur , metevertet eshte per tet dhimbse zemra ne kete raste fatekeqesie.

Kaltrushi
02-09-05, 09:37
me dhemb zemra per te gjitha keto gjerat qe i ceket ju edhe me pare...

por edhe me shume qe nuk po mundem shume te bejm kunder....

turisti
02-09-05, 09:42
me dhemb zemra per te gjitha keto gjerat qe i ceket ju edhe me pare...

por edhe me shume qe nuk po mundem shume te bejm kunder....

Nuk kam cka te shtoj,perveq qe plotesisht pajtohem me fjalet e Kaltrushit. :P

lazdrani
02-09-05, 12:01
Tregoni ne cfare raste ju dhemb zemra.

M dhemb zemra kur,shoh fmije t'shtrir ne rruge,zbathur :(

M dhemb zemra edhe kur shoh femij te pa mbrojtur nga askush,rrihen pa meshirshem, e skan ku t'kerkojn ndihme.

M dhemb zemra edhe kur shoh qifte te ndara :(


I nderuari shume teme e qelluar:

Mua me dhemb zemra kur shohe se Shqiptaret nuk jane ata qe ishin gjate luftes(te bashkuar)
Me dhemb zemra kur shohe se vellua me vella nuk bisedojne
Me dhembe zemra kur te rinjet tone nuk kane perspektive (momentalisht)
Me dhembe zemra kur femijet shohe duke punuar pune fizike e ne vende se te luajne si te gjithe femijet e botes me lojrat e tyre...
Me dhembe zemra kur disa te rinje shohe se kane marre nje drejtim (qe keqperdort nga dikush qe perfiton -Feja)
Me dhembe zemra per shume jetima qe kane mbeture...
Me dhembe zemra per shume femije qe lindin ne spitale e pastaj pa prinder...
Me dhembe zemra per prinderit tane qe shume gurbetqar ikun e dhimbjet mbesin mbase shumica jane te vetun dhe Plakur....
................

doGzona
02-09-05, 12:58
Me dhemb zemra kur disa qe ikin ne gurbet dhe harrojne prinderit e vet.

Me dhemb zemraa kur shoh urrejtje ne shqiptaret mes veti.

Me dhemb zemra shume dhe per disa qe vuajne te ken femije.

MemphiSx
02-09-05, 19:56
M dhemb zemra kur me kujtohet nje e kaluar shum e hidhur :(


M dhemb shpirti kur shoh femij me te meta :(

aferdita
02-09-05, 20:25
M Dhemb zemra,kur me kujotehen disa raste
M Dhemb Zemra,se kur po mendoj diqka dhe kurre nuk behet ashtu se si dua un.


Me dhemb zemra kur i shoh njerzit e palumtur
Me dhemb zemra kur shoh keq.....

Luana
02-09-05, 20:27
Duke me dhimt zemra per nji kohe te shkurt mu shkatrru e tash e kam ba operacion e ma kan vnu nji zemer te plastikes , ma nuk me dhemb shyqyr zotit hiq , rahat jam bo :wink:

SheTa
02-09-05, 20:29
po me dham zemra kur po pi cikare ... edhe vodka vishnje

Agroni22
02-09-05, 20:34
me dhemb ZEMRA kur dikon don dhe e din qe nuk ki shance me to

Luana
02-09-05, 20:35
me dhemb ZEMRA kur dikon don dhe e din qe nuk ki shance me to
Bane zemren e plastikes operacion edhe ma s'ta din kush te don e kush s'te don :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Agroni22
02-09-05, 20:48
me dhemb ZEMRA kur dikon don dhe e din qe nuk ki shance me to
Bane zemren e plastikes operacion edhe ma s'ta din kush te don e kush s'te don :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:po more bahet mire :wink:

Arb
02-09-05, 21:20
Nuk dhemb hic...

lazdrani
02-09-05, 22:09
me dhemb ZEMRA kur dikon don dhe e din qe nuk ki shance me to


Duhesh te luftosh per kete dhimbje e jo te derzohesh :wink:


Me dhimbet Aferdita qe jeton large agronit shume :cry: :cry: :cry:

e_martumja
02-09-05, 22:30
Shume her jam ne heshtje dhe ne ato momente me dhemb shume zemra

Artisti
02-09-05, 22:31
Shume her jam ne heshtje dhe ne ato momente me dhemb shume zemrae nderuara ,thyje heshtjen e then edhe dhembjen :idea:


Artisti

aferdita
03-09-05, 20:03
Me dhimbet Aferdita qe jeton large agronit shume :cry: :cry: :cry:


edhe mua po

Domira
03-09-05, 20:14
Me dhem zemera kur shoh njerez te pa shpirte rreth vehtes :(

Agroni22
03-09-05, 22:06
me dhemb zemra kur nuk muje me te ndihmu

MemphiSx
03-09-05, 22:14
Ehhhh sonte po me dhemb zemra,per TRADHETI

aferdita
03-09-05, 22:15
Ehhhh sonte po me dhemb zemra,per TRADHETI

kush te ka tradhtu be

MemphiSx
04-09-05, 18:03
Ehhhh sonte po me dhemb zemra,per TRADHETI

kush te ka tradhtu be

M Tradhtoi ndjenja,loti,zemra,besimi n ty.Qdo her tani me dhemb zemra.

Sy_kaltra
04-09-05, 19:05
M Tradhtoi ndjenja,loti,zemra,besimi n ty.Qdo her tani me dhemb zemra.
mbasi t'tradhetoi edhe acessi :cry: ahhahahahahahahahahhahahahahahhahahah ahahahaaaaaaaaaaaaaa

e_martumja
04-09-05, 19:13
Me dhemb zemra kur jam e obligume te largoj nje puntor/e nga puna :cry:

doGzona
04-09-05, 19:17
Me dhemb zemra kur jam e obligume te largoj nje puntor/e nga puna :cry:

Valla zor esht loqki :(

uliksi31
04-09-05, 19:22
Me dhemb zemra kur jam e obligume te largoj nje puntor/e nga puna :cry:

Na ketu shyqyr i kemi mexikanet, cheap labor. $4.00 ne ore :lol:

e_martumja
04-09-05, 19:23
Me dhemb zemra kur jam e obligume te largoj nje puntor/e nga puna :cry:

Na ketu shyqyr i kemi mexikanet, cheap labor. $4.00 ne ore :lol:


:shock: :shock: :shock:

GURI SYLAJ
04-09-05, 22:31
Me dhemb zemra kur e shoh burrin qe i thot vetit burre edhe rrene e edhe ma keq qe edhe ai e edhe ne te tjeret e dijm se po rren.
Tuta po veq rrena s'i ka hiq hije burrit e bile as atehere kur rren prej tute.

halla e madhe
04-09-05, 22:38
Me dhemb zemra kur shof femije te vegjel qe kane frige prej stomatologut :cry:

dr1ta
05-09-05, 00:16
Me dhem zemra kur nuk reagoj :P

M_u_k_i
05-09-05, 00:19
me dhem zemra kur nuk di qa me reague :lol:

rafet llapjani
05-09-05, 00:30
Me dhem zemra per qisi pacijenta si Muki e drita qe skan sherim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Domira
05-09-05, 00:32
Me dhem zemra kur sum lan me knu :lol: :lol: :lol:

dr1ta
05-09-05, 00:34
Me dhemb zemra kur sherim ska as te mjeku :P

rafet llapjani
05-09-05, 00:35
O Albaveshi hajde te shti ne dor tani shkon sherohesh qe saj i thajn sherim shkurt Shqip :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Domira
05-09-05, 00:35
Me dhemb zemra kur sherim ska as te mjeku :P

:lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
05-09-05, 07:35
ME dhemb zemra per nje ngjar tragjike qe ka ndodh :cry:

Tanushi
05-09-05, 08:42
Me dhemb zemra kur e shoh kete teme ne kafe!

:!: :?: :idea: :arrow:

anna
05-09-05, 10:00
Me dhemb zemra kur e don nje njeri qe nuk te pergjigjet ahhhh :? :cry:

Diana007
06-09-05, 08:42
Me dhemb zemra kur e don nje njeri qe nuk te pergjigjet ahhhh :? :cry:

Edhe mu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gjumashja
06-09-05, 08:50
me dhemb zemra kur vuaj pasojat e te tjerve

Tanushi
06-09-05, 08:53
Me dhemb zemra kur dikush luan fundboll me zemren time ne ajtore!

Agroni22
06-09-05, 09:13
me dhemb zemra kur per ty mendoje

Gjumashja
06-09-05, 09:15
me dhemb zemra kur te flas e sma kthen pergjigjen

Domira
06-09-05, 09:19
me dhemb zemra kur shoh kafshe te pastreha

tushja
06-09-05, 09:23
Me dhembe zemra per semundjen e Presidentit DR.Rugova.

Diana007
06-09-05, 10:19
Po me dhemb zmra kur tani erdh nje grua te lyp para tek un :cry:

MemphiSx
06-09-05, 14:26
Po me dhemb zmra kur tani erdh nje grua te lyp para tek un :cry:


Me dhemb zemra nese e ki kthy duarthat!!!

Diana007
06-09-05, 14:28
Po me dhemb zmra kur tani erdh nje grua te lyp para tek un :cry:


Me dhemb zemra nese e ki kthy duarthat!!!

:wink:

M_u_k_i
06-09-05, 14:39
Me dhem zemra kur menoj

Domira
06-09-05, 18:11
Me dhemb zemra kur nuk mund ti sfidoj te ftohtit :cry:

vjeshta
06-09-05, 18:32
Me dhemb zemra per nje person qe nuk eshte ketu (fd) :cry: :cry: :cry:

Arb
06-09-05, 18:33
Me dhemb zemra per nje person qe nuk eshte ketu (fd) :cry: :cry: :cry:


Mbaje veten, mos e lidh gjithcka me zemer... Nuk nje qytet vend....

vjeshta
06-09-05, 18:36
Me dhemb zemra per nje person qe nuk eshte ketu (fd) :cry: :cry: :cry:


Mbaje veten, mos e lidh gjithcka me zemer... Nuk nje qytet vend....
Eshte e lidhne moti :cry:

Arb
06-09-05, 18:37
Me dhemb zemra per nje person qe nuk eshte ketu (fd) :cry: :cry: :cry:


Mbaje veten, mos e lidh gjithcka me zemer... Nuk nje qytet vend....
Eshte e lidhne moti :cry:

Zoti te ndihmofte pra!

Edhe rrij gati vetit...

vjeshta
06-09-05, 18:39
Me dhemb zemra per nje person qe nuk eshte ketu (fd) :cry: :cry: :cry:


Mbaje veten, mos e lidh gjithcka me zemer... Nuk nje qytet vend....
Eshte e lidhne moti :cry:

Zoti te ndihmofte pra!

Edhe rrij gati vetit...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
06-09-05, 22:48
Me dhembe zemra per semundjen e Presidentit DR.Rugova.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Edhe Mua :!:

lazdrani
06-09-05, 22:52
Po me dhemb zmra kur tani erdh nje grua te lyp para tek un :cry:

Sot me dhimbej zemra kur nje vajze 7 vjeqare kekonte lemoshe per babin e saj qe nuk kishte para per ilaq :cry: :cry: :cry:

Diana007
07-09-05, 07:04
Po me dhemb zmra kur tani erdh nje grua te lyp para tek un :cry:

Sot me dhimbej zemra kur nje vajze 7 vjeqare kekonte lemoshe per babin e saj qe nuk kishte para per ilaq :cry: :cry: :cry:

Me dhemb zemra shum kur ndegjoj per keto ngjarje :cry:

PS: edhe tani esht ka me dhemb ZEMRA shum :?

lazdrani
07-09-05, 08:13
PS: edhe tani esht ka me dhemb ZEMRA shum
_________________


Ja ku jam zemer :wink:

Diana007
07-09-05, 08:19
PS: edhe tani esht ka me dhemb ZEMRA shum
_________________


Ja ku jam zemer :wink:

Me sherove Zemren pak :wink:

MemphiSx
07-09-05, 23:34
M dhemb zemra kur gjinden femij te porsa lindur ne kontejner mbeturinash :(

rafet llapjani
09-09-05, 00:45
Me dhemb zemra per nje person qe pa dioni kam ofendu :cry: :cry: :cry:

Domira
09-09-05, 00:55
Me dhemb zemra kur nga keqkuptimi shkaktohet idhnimi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gjumashja
09-09-05, 09:09
me dhemb zemra kur lendoj pa dashje te tjeret

turisti
09-09-05, 10:34
Me dhemb zemra per te gjithe te pastrehuarit,paushqyerit,per te gjithe qe dhimta i shifet ne syte e tyre. :cry: :cry:

Urata
09-09-05, 15:03
Me dhemb zemra kur shoh njerez te devijuar ne mendje...
Per genjeshtaret- te uriturit per power...(keq perfundojne gjithemon)...

Me dhemb zemra kur degjoj keq per t'afermit e mi, njerezit e zemres dhe KOSOVEN....!

Per tjeter nuk merzitem forte....

vjeshta
09-09-05, 15:12
Me dhemb zemra kur jam smut,se ska kush me me ba hyzmet :(

Sy_kaltra
09-09-05, 16:10
Me dhemb zemra kur e shoh Diana pa Kule :cry: :cry: :cry:

Diana007
10-09-05, 09:06
Me dhemb zemra kur e shoh Diana pa Kule :cry: :cry: :cry:


ME dhemb Zemra qe nuk esht Sy_katra ketu :P

************************************************** ************


PAk me serioze tash :) Veret me dhemb Zemra qe nuk di gjo per ...... se di a sht gjall apo semut :cry: , me shkon mendja ta marr ne Tel por nuk mundem :cry: :cry:

tushja
10-09-05, 09:38
Pom dhem zemra kur pe sho tu punu dembelin :lol: :lol: :lol: :!:

Sy_kaltra
10-09-05, 09:42
PAk me serioze tash :) Veret me dhemb Zemra qe nuk di gjo per ...... se di a sht gjall apo semut :cry: , me shkon mendja ta marr ne Tel por nuk mundem :cry: :cry:

Ty nuk po te duket dhimbje me humb ato qa te kan humb a ,,,mu zemra pom dhem kur pot shoh pa to ,,ti thu tash seroz :( :cry: :cry:

Diana007
10-09-05, 09:44
PAk me serioze tash :) Veret me dhemb Zemra qe nuk di gjo per ...... se di a sht gjall apo semut :cry: , me shkon mendja ta marr ne Tel por nuk mundem :cry: :cry:

Ty nuk po te duket dhimbje me humb ato qa te kan humb a ,,,mu zemra pom dhem kur pot shoh pa to ,,ti thu tash seroz :( :cry: :cry:


Po thash me serioz prej shkrimit me lart qe shkruva :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 09:46
Po thash me serioz prej shkrimit me lart qe shkruva :wink:

serioze moj jam un :)
Nime pom dhem zemra sot vetvetiu :roll: :cry:

Diana007
10-09-05, 09:48
Edhe tyyyyyyy a , se un jam qu me dhim te zemres :cry:

Sy_kaltra
10-09-05, 09:50
edhe mu valla po na kalon ishalla ,,prej lodhjes e kemi :(

Diana007
10-09-05, 09:53
edhe mu valla po na kalon ishalla ,,prej lodhjes e kemi :(

Amin ishalla :wink:

spirl_girls
10-09-05, 11:07
ohh mua me dhemb zemra shume sod...sa ndoshta do vdess :cry:

Diana007
10-09-05, 11:09
ohh mua me dhemb zemra shume sod...sa ndoshta do vdess :cry:

ME dhemb Zemra kur po te shoh ty kati gjithmon keshu :cry:

spirl_girls
10-09-05, 11:10
ohh mua me dhemb zemra shume sod...sa ndoshta do vdess :cry:

ME dhemb Zemra kur po te shoh ty kati gjithmon keshu :cry:


Ehh qka te bej moj kur me et vertet me dhemb...lumi e mart zemren time me miree

Sy_kaltra
10-09-05, 11:12
ohh mua me dhemb zemra shume sod...sa ndoshta do vdess :cry:

ME dhemb Zemra kur po te shoh ty kati gjithmon keshu :cry:


Ehh qka te bej moj kur me et vertet me dhemb...lumi e mart zemren time me miree

Tash me dhemb Zemra vertet Spirl_girls Kur mendoj qe un e ti e kemi Fatin Identik amo identik a :cry: :cry: :cry:

Diana007
10-09-05, 11:12
ohh mua me dhemb zemra shume sod...sa ndoshta do vdess :cry:

ME dhemb Zemra kur po te shoh ty kati gjithmon keshu :cry:


Ehh qka te bej moj kur me et vertet me dhemb...lumi e mart zemren time me miree
:?

spirl_girls
10-09-05, 11:13
ohh mua me dhemb zemra shume sod...sa ndoshta do vdess :cry:

ME dhemb Zemra kur po te shoh ty kati gjithmon keshu :cry:


Ehh qka te bej moj kur me et vertet me dhemb...lumi e mart zemren time me miree

Tash me dhemb Zemra vertet Spirl_girls Kur mendoj qe un e ti e kemi Fatin Identik amo identik a :cry: :cry: :cry:


ahh moj motrushe po get qe poo se sjam kah dij me as vettt siii,,,veq kur te me lshon nje dite pres ne gjdo momenttt :cry:

Sy_kaltra
10-09-05, 11:17
ahh moj motrushe po get qe poo se sjam kah dij me as vettt siii,,,veq kur te me lshon nje dite pres ne gjdo momenttt :cry:
Motrushe veq diqka jam e bindun se ato engjellushat tana ne boten tjeter qe gjenden,,Kan ik me shpres qe ne te jemi te forta dhe ti bejme ball si te mires ashtu edhe te keqes,,Edhe pse zemra ne dhemb per to :cry: :cry: :cry: :cry:

spirl_girls
10-09-05, 11:20
ahh moj motrushe po get qe poo se sjam kah dij me as vettt siii,,,veq kur te me lshon nje dite pres ne gjdo momenttt :cry:
Motrushe veq diqka jam e bindun se ato engjellushat tana ne boten tjeter qe gjenden,,Kan ik me shpres qe ne te jemi te forta dhe ti bejme ball si te mires ashtu edhe te keqes,,Edhe pse zemra ne dhemb per to :cry: :cry: :cry: :cry:


PO te mundemi do behemi te forta..po une jam dorezu ju kam tregu se skam fuqi mee...ska fuqi zemra me me besoo.. :cry: do mundohemi te jetojm deri en fund te jetes me shpress :?:

Sy_kaltra
10-09-05, 11:21
PO te mundemi do behemi te forta..po une jam dorezu ju kam tregu se skam fuqi mee...ska fuqi zemra me me besoo.. :cry: do mundohemi te jetojm deri en fund te jetes me shpress :?:
:cry: :cry: Me iken fjalet sepse me iku mendja tek aja :cry: :cry: :cry: :cry:

spirl_girls
10-09-05, 11:23
PO te mundemi do behemi te forta..po une jam dorezu ju kam tregu se skam fuqi mee...ska fuqi zemra me me besoo.. :cry: do mundohemi te jetojm deri en fund te jetes me shpress :?:
:cry: :cry: Me iken fjalet sepse me iku mendja tek aja :cry: :cry: :cry: :cry:

Te besoj :wink: q`ti bejm jeta e tille duhet me u pajtu me ate..

Diana007
10-09-05, 11:24
Ej ma mytet Zemran per bes :cry:

spirl_girls
10-09-05, 11:25
Ej ma mytet Zemran per bes :cry:

Qe une e lash llokumeee mpuqq :wink: soryy

Sy_kaltra
10-09-05, 11:25
Te besoj :wink: q`ti bejm jeta e tille duhet me u pajtu me ate..
Patjeter ama kur te bie mall per ate qe nuk gjinden me ne mesin e te gjalleve Vertet te Dhemb Zemra :( :cry:

Sy_kaltra
10-09-05, 11:26
Ej ma mytet Zemran per bes :cry:

Qe une e lash llokumeee mpuqq :wink: soryy

Gjithashtu synet e mia ..

Diana007
10-09-05, 11:27
Ej ma mytet Zemran per bes :cry:

Qe une e lash llokumeee mpuqq :wink: soryy

Gjithashtu synet e mia ..

:D :D :D :D :wink:

Ashtu praaaaaaaaaaaaa :wink:

Kercovari
10-09-05, 19:24
Ej ma mytet Zemran per bes :cry:

Qe une e lash llokumeee mpuqq :wink: soryy

Gjithashtu synet e mia ..

:D :D :D :D :wink:

Ashtu praaaaaaaaaaaaa :wink:

Po de :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 19:27
Pom dhem zemra vetvetiu :cry: :cry:

Kercovari
10-09-05, 19:33
Pom dhem zemra vetvetiu :cry: :cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: se tekalon :wink: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 19:39
Pom dhem zemra vetvetiu :cry: :cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: se tekalon :wink: :wink:
Pernime po :cry: :cry:

Kercovari
10-09-05, 19:49
Pom dhem zemra vetvetiu :cry: :cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: se tekalon :wink: :wink:
Pernime po :cry: :cry:

Shuje moj cfare zemre,kur dhem zemra mire se te gjeta ne hairet. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Beje nje sherbet me limon se te kalon. :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 19:50
Shuje moj cfare zemre,kur dhem zemra mire se te gjeta ne hairet. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Beje nje sherbet me limon se te kalon. :wink:
Mir ke mendu valla ndoshta me kalon :?

Kercovari
10-09-05, 19:52
Shuje moj cfare zemre,kur dhem zemra mire se te gjeta ne hairet. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Beje nje sherbet me limon se te kalon. :wink:
Mir ke mendu valla ndoshta me kalon :?

Mos je dashuru moj qyqe :?: Nese po athere nuk shnoshet. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 19:53
Mos je dashuru moj qyqe :?: Nese po athere nuk shnoshet. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Nuk besoj :roll: Po sjam e sigurt :? :lol: :lol: :wink:

Kercovari
10-09-05, 19:55
Mos je dashuru moj qyqe :?: Nese po athere nuk shnoshet. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Nuk besoj :roll: Po sjam e sigurt :? :lol: :lol: :wink:

Ehe,te paska ras njera opinge ne pus. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

vushtrria
10-09-05, 19:55
Mos je dashuru moj qyqe :?: Nese po athere nuk shnoshet. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Nuk besoj :roll: Po sjam e sigurt :? :lol: :lol: :wink:


po po o kercovari ka ilaq edhe dashnija si jo mos e ben qiken merak :lol: :lol:

Sy_kaltra
10-09-05, 19:57
Ehe,te paska ras njera opinge ne pus. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
:? :? jo bre sjam e sigurt jo :lol: :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:00
Ehe,te paska ras njera opinge ne pus. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
:? :? jo bre sjam e sigurt jo :lol: :lol:

Nuk je e sigurt,fute edhe kemben tjeter ne pus,nese mbete opinga aty mos e rej veten se gati je. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:01
Nuk je e sigurt,fute edhe kemben tjeter ne pus,nese mbete opinga aty mos e rej veten se gati je. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
hmmmm jo jo po pres edhe ndoj dit :P :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:03
Nuk je e sigurt,fute edhe kemben tjeter ne pus,nese mbete opinga aty mos e rej veten se gati je. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
hmmmm jo jo po pres edhe ndoj dit :P :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mos prite shume se i moren te bukurit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:04
Mos prite shume se i moren te bukurit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
ashtu ashtu te gjith te bukurit te zen :cry: shnosh more me kan :P :lol: :lol: :wink:

uliksi31
10-09-05, 20:07
Mos prite shume se i moren te bukurit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
ashtu ashtu te gjith te bukurit te zen :cry: shnosh more me kan :P :lol: :lol: :wink:

Pa kqyr mos po ju dhemb zemra teper, e po ju kap far heart-attack. :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:08
Mos prite shume se i moren te bukurit. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
ashtu ashtu te gjith te bukurit te zen :cry: shnosh more me kan :P :lol: :lol: :wink:

hajde shendet se fati te qellon edhe prej pullazi,ben e fluturon ndonje pelumbe e te sjelle nje leter perplot perplot surpriza. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:15
Pa kqyr mos po ju dhemb zemra teper, e po ju kap far heart-attack. :lol:
Mir pe din valla doktor rasisht mos je ,,a mos te ka ndodh :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:16
hajde shendet se fati te qellon edhe prej pullazi,ben e fluturon ndonje pelumbe e te sjelle nje leter perplot perplot surpriza. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Amin pe pres qat pellumb pra :P :lol: :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:17
Pa kqyr mos po ju dhemb zemra teper, e po ju kap far heart-attack. :lol:
Mir pe din valla doktor rasisht mos je ,,a mos te ka ndodh :lol: :lol: :lol:

A nuk e di se ehste hajvan doktor a :?: Kujdes te jep ndonje hape,e ben masher forumin. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

uliksi31
10-09-05, 20:19
Pa kqyr mos po ju dhemb zemra teper, e po ju kap far heart-attack. :lol:
Mir pe din valla doktor rasisht mos je ,,a mos te ka ndodh :lol: :lol: :lol:

Sjame doktor, por po tentoj terthorazi me ju perkujtuar se per cka flitet.Rregulli eshte rregull o sy bukur :shock: :lol: :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:19
hajde shendet se fati te qellon edhe prej pullazi,ben e fluturon ndonje pelumbe e te sjelle nje leter perplot perplot surpriza. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Amin pe pres qat pellumb pra :P :lol: :lol:

Te bardhe a larosh,prite me mire laroshim me krevate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:20
A nuk e di se ehste hajvan doktor a :?: Kujdes te jep ndonje hape,e ben masher forumin. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ku mar hapa more un prej te pa njofshimve :P
Kuku krejt kemi dal prej temes :oops: :?

Kercovari
10-09-05, 20:20
Pa kqyr mos po ju dhemb zemra teper, e po ju kap far heart-attack. :lol:
Mir pe din valla doktor rasisht mos je ,,a mos te ka ndodh :lol: :lol: :lol:

Sjame doktor, por po tentoj terthorazi me ju perkujtuar se per cka flitet.Rregulli eshte rregull o sy bukur :shock: :lol: :lol:

Nuk shoh s enxitoje te beje edhe 40 postime e iki pastaj shihni ju regullat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:21
uliksi31-jr ke te drejt e kom cek me lart :oops: :oops: sorryyy :?

Kercovari
10-09-05, 20:23
uliksi31-jr ke te drejt e kom cek me lart :oops: :oops: sorryyy :?

Verte ka te drejte,kerkoj edhe une falje. :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:24
A nuk e di se ehste hajvan doktor a :?: Kujdes te jep ndonje hape,e ben masher forumin. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ku mar hapa more un prej te pa njofshimve :P
Kuku krejt kemi dal prej temes :oops: :?

uliksi31
10-09-05, 20:25
Pa kqyr mos po ju dhemb zemra teper, e po ju kap far heart-attack. :lol:
Mir pe din valla doktor rasisht mos je ,,a mos te ka ndodh :lol: :lol: :lol:

Sjame doktor, por po tentoj terthorazi me ju perkujtuar se per cka flitet.Rregulli eshte rregull o sy bukur :shock: :lol: :lol:

Nuk shoh s enxitoje te beje edhe 40 postime e iki pastaj shihni ju regullat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Po por tani te dhemb zemra per neve. Po thuaj edhe 40 mi postime :lol:

uliksi31
10-09-05, 20:27
uliksi31-jr ke te drejt e kom cek me lart :oops: :oops: sorryyy :?

Verte ka te drejte,kerkoj edhe une falje. :wink:

Ho more mos kerkoni falje se juve ju kame pellumba te Dardanis. :lol:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:28
Ho more mos kerkoni falje se juve ju kame pellumba te Dardanis. :lol:
Flm... per mirkuptim se vertet e teprum :oops: :oops: :wink:

Kercovari
10-09-05, 20:28
Pa kqyr mos po ju dhemb zemra teper, e po ju kap far heart-attack. :lol:
Mir pe din valla doktor rasisht mos je ,,a mos te ka ndodh :lol: :lol: :lol:

Sjame doktor, por po tentoj terthorazi me ju perkujtuar se per cka flitet.Rregulli eshte rregull o sy bukur :shock: :lol: :lol:

Nuk shoh s enxitoje te beje edhe 40 postime e iki pastaj shihni ju regullat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Po por tani te dhemb zemra per neve. Po thuaj edhe 40 mi postime :lol:

Po ne grope te qafes,do te u gjeje neper forume tjera apo ne msn.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

Kercovari
10-09-05, 20:29
Ho more mos kerkoni falje se juve ju kame pellumba te Dardanis. :lol:
Flm... per mirkuptim se vertet e teprum :oops: :oops: :wink:
Po q eke qe skuqesh nuk ja ngreme kallamoqin uliksit. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:30
Po q eke qe skuqesh nuk ja ngreme kallamoqin uliksit. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

e kam nga respekti qe kam per t'gjith :wink: :)

uliksi31
10-09-05, 20:30
Ho more mos kerkoni falje se juve ju kame pellumba te Dardanis. :lol:
Flm... per mirkuptim se vertet e teprum :oops: :oops: :wink:
Po q eke qe skuqesh nuk ja ngreme kallamoqin uliksit. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ahahahahahahaha. Tani mua me dhemb zemra qe po skuqet Sy-kaltra. :lol:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:32
Vertet me dhemb zemra kur behem fajtore pa qellim :cry: :cry:

Kercovari
10-09-05, 20:33
Ho more mos kerkoni falje se juve ju kame pellumba te Dardanis. :lol:
Flm... per mirkuptim se vertet e teprum :oops: :oops: :wink:
Po q eke qe skuqesh nuk ja ngreme kallamoqin uliksit. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ahahahahahahaha. Tani mua me dhemb zemra qe po skuqet Sy-kaltra. :lol:

Mos e prek qiken shoqi,eshte e ndjeshme shume. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
10-09-05, 20:33
Vertet me dhemb zemra kur behem fajtore pa qellim :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry: qaje edhe une me ty se une behem fajtore me qellim. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

uliksi31
10-09-05, 20:34
Vertet me dhemb zemra kur behem fajtore pa qellim :cry: :cry:

Jo nuk jeni fajtore per asgje, por kur te dhemb zemra tregon se ke zemer kualitative. :)

uliksi31
10-09-05, 20:35
Vertet me dhemb zemra kur behem fajtore pa qellim :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry: qaje edhe une me ty se une behem fajtore me qellim. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo nese po qani ju dy pra edhe une po ja nisi. :cry: :cry: :cry: :lol:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:35
:cry: :cry: :cry: :cry: qaje edhe une me ty se une behem fajtore me qellim. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

me dhem zemra kur Kercovari tani qeshet me mua e vet asht fajtor :lol: :lol:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:36
Vertet me dhemb zemra kur behem fajtore pa qellim :cry: :cry:

Jo nuk jeni fajtore per asgje, por kur te dhemb zemra tregon se ke zemer kualitative. :)
Flm... bre zemerush :wink: mo mo mos qaj edhe ti tash :cry: :cry:

Hajde po qaj t'gjith pra hajde me vaj me vaj :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:37
Vertet me dhemb zemra kur behem fajtore pa qellim :cry: :cry:

:cry: :cry: :cry: :cry: qaje edhe une me ty se une behem fajtore me qellim. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Jo nese po qani ju dy pra edhe une po ja nisi. :cry: :cry: :cry: :lol:

Hajde te qajme te gjithe sonte ishalla neser na del mire. :cry: :cry: :cry:

uliksi31
10-09-05, 20:38
Me dhemb zemra se krejtve po don me na shti ne vaj Kercovari :cry:

Kercovari
10-09-05, 20:38
:cry: :cry: :cry: :cry: qaje edhe une me ty se une behem fajtore me qellim. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

me dhem zemra kur Kercovari tani qeshet me mua e vet asht fajtor :lol: :lol:

Jo oj shoqe jo,nuk kam be gje te keqe askujte per te qen fajtore. :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:38
Me dhemb zemra se krejtve po don me na shti ne vaj Kercovari :cry:

Me dhemb zemra kur te shoh ty duke qajt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kercovari
10-09-05, 20:39
Me dhemb zemra se krejtve po don me na shti ne vaj Kercovari :cry:

Edhe 29 postime e ja nism vajit me te madhe,dele nga kjo shtepi kercovari martohet. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

Kercovari
10-09-05, 20:40
Me dhemb zemra se krejtve po don me na shti ne vaj Kercovari :cry:

Me dhemb zemra kur te shoh ty duke qajt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

E per mua hiq a :?: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

doGzona
10-09-05, 20:41
Ishalla po pshtoni. :lol:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:41
E per mua hiq a :?: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ooooo bollni ma se nime po don memu ndal zemra krejt ,,Po shuni ma boll qajtet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

uliksi31
10-09-05, 20:45
Ishalla po pshtoni. :lol:

O mire bere qe erdhe, se ne treve zemra po na dhemb prej lotve.Hajt se kemi qajt mjaft per sot. :lol: :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:45
Ishalla po pshtoni. :lol:

Ah moj shoqe ne qajme e ti qesh.te lumte. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

doGzona
10-09-05, 20:46
Ishalla po pshtoni. :lol:

Ah moj shoqe ne qajme e ti qesh.te lumte. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

Po te ishin keto lot te verteta do ta qaja dhe une me shume se ju.

Kercovari
10-09-05, 20:46
E per mua hiq a :?: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ooooo bollni ma se nime po don memu ndal zemra krejt ,,Po shuni ma boll qajtet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Qaje e dhe ti liroje ate zemer se te eshte mbush ndoshta plote malle per dikend. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

laliloli
10-09-05, 20:47
Me dhemb zemra kur dikush lendohet pa faj

Kercovari
10-09-05, 20:48
Ishalla po pshtoni. :lol:

Ah moj shoqe ne qajme e ti qesh.te lumte. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

Po te ishin keto lot te verteta do ta qaja dhe une me shume se ju.

Moskva nuk u beson loteve atina qeshjeve. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Po pse ti nuk ke lote a?Sigurisht e ke ven ujin ne vi. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kercovari
10-09-05, 20:48
Me dhemb zemra kur dikush lendohet pa faj

Qaje edhe ti o lali te lutem o shoku. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

MemphiSx
10-09-05, 21:01
Me dhemb zemra kur DANI kendon e une vajtoj :twisted:

laliloli
10-09-05, 21:11
Me dhemb zemra kur dikush lendohet pa faj

Qaje edhe ti o lali te lutem o shoku. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

O nuk me dalin lehte :cry: :cry:

Kercovari
10-09-05, 21:18
Me dhemb zemra kur dikush lendohet pa faj

Qaje edhe ti o lali te lutem o shoku. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

O nuk me dalin lehte :cry: :cry:

Ferkoji pak me qepe te lutem se kam qefe te qajshe edhe ti :cry: :cry: :cry: :wink:
http://www.boga.ruhr-uni-bochum.de/html/Galanthus.nivalis.Zwiebel.ho2.JPGMere,sa e bardhe eshte si prapanice frenge. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

uliksi31
10-09-05, 21:19
Me dhemb zemra kur dikush lendohet pa faj

Qaje edhe ti o lali te lutem o shoku. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

O nuk me dalin lehte :cry: :cry:

Jo valla mua nje pule mem humb menjihere :cry: :cry: Se me dhemb zemra per te,mos e ka henger dicka :lol:

Kercovari
10-09-05, 21:20
Me dhemb zemra kur dikush lendohet pa faj

Qaje edhe ti o lali te lutem o shoku. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

O nuk me dalin lehte :cry: :cry:

Jo valla mua nje pule mem humb menjihere :cry: :cry: Se me dhemb zemra per te,mos e ka henger dicka :lol:

Ka pi metadopamin ky me duket.e ndreq qepa mos ki derte :lol: :lol: :lol: :wink:

laliloli
10-09-05, 21:36
Me dhemb zemra kur dikush lendohet pa faj

Qaje edhe ti o lali te lutem o shoku. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

O nuk me dalin lehte :cry: :cry:

Jo valla mua nje pule mem humb menjihere :cry: :cry: Se me dhemb zemra per te,mos e ka henger dicka :lol:

Po e verej se prej kur ju kan humb pulat me Murgeshen me rralle po vie ketu hahahahah

Kercovari
10-09-05, 21:54
Me dhemb zemra kur dikush lendohet pa faj

Qaje edhe ti o lali te lutem o shoku. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

O nuk me dalin lehte :cry: :cry:

Jo valla mua nje pule mem humb menjihere :cry: :cry: Se me dhemb zemra per te,mos e ka henger dicka :lol:

Po e verej se prej kur ju kan humb pulat me Murgeshen me rralle po vie ketu hahahahah

Zemra dhem pe rpula a. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Psikologu
10-09-05, 21:56
M dhemb zemra kur nuk mundem ti takoj disa sy me sy, sidomos ata qe luajn lojen e dyfisht ! Poker"

Luana
10-09-05, 22:16
Po me dhemb zemra per Forumin e Dardanis se ka zen te shkatrrohet dal-ngadal :(

doGzona
10-09-05, 22:17
Po me dhemb zemra per Forumin e Dardanis se ka zen te shkatrrohet dal-ngadal :(

:( mpaaaqq une ty

spirl_girls
10-09-05, 22:17
po te dhem aq shuem apo..ne qafr kuptime se..........

Sy_kaltra
11-09-05, 08:54
po te dhem aq shuem apo..ne qafr kuptime se..........
Si duket nga prezenca jon :roll:

rafet llapjani
11-09-05, 10:01
Me dhembe zemra se po i qkepi Sy_kaltrushit shpulla :lol: :lol: :wink:

lazdrani
11-09-05, 10:06
Po me dhemb zemra per Forumin e Dardanis se ka zen te shkatrrohet dal-ngadal :(


Po me dhemb zemra kur shohe kete shkrim te Luanes :wink:

GURI SYLAJ
11-09-05, 10:19
Ruajeni zemren, do e ruani edhe Dardanine.

Domira
11-09-05, 10:22
Pe kursej valla prej dhimbjes se po me duhet per sende tjera :D :lol: :wink:

turisti
11-09-05, 13:47
Po me dhemb zemra per Forumin e Dardanis se ka zen te shkatrrohet dal-ngadal :(

DARDANIA nuk eshte TITANICU. :wink:

Diana007
12-09-05, 15:05
Me dhemb Zemra se qka lezova :cry: :cry: :cry:

MemphiSx
14-09-05, 23:14
Me dhemb zemra kur me kujtohen kto ngjarje :(

http://www.baptiststandard.com/1999/6_2/pics/refugeecovercom2.gif

Diana007
24-09-05, 08:46
Me dhemb Zemra nje mesazh qe e dergova tani :cry:

Zana_ch
24-09-05, 08:48
Kure te kujtoi nje gje me dhemb Zemra shume per ate

Kercovari
24-09-05, 09:49
Mua per shumcka me dhem zemra,sherohet kur vdese :lol: :lol:

Agroni22
24-09-05, 19:37
me dhemb zemra kur por ty mendoje se nuk te kam afer te te ndihmoje :wink:

rilinda
24-09-05, 19:41
kurr hiq nuk m'dhem zemra mu :lol:

Agroni22
24-09-05, 19:44
kurr hiq nuk m'dhem zemra mu :lol:mos e ki te pllastikes :lol: :lol: :lol:

rilinda
24-09-05, 19:48
nashta :roll:

jo more po si jap vetes siklet per kurgja hiq, krejt rrafsh e kom edhe ska qysh mem dhimt :lol:

Agroni22
24-09-05, 19:51
nashta :roll:

jo more po si jap vetes siklet per kurgja hiq, krejt rrafsh e kom edhe ska qysh mem dhimt :lol:aaaaaa mire e ki por edhe gjithe rrafshe nuk bone :wink:

rilinda
24-09-05, 19:54
valla une vetes spo ja prishi :lol: merrni msim :lol: :lol:

Kercovari
25-09-05, 07:37
me zemra vetem per ate qe e dua. :wink:

Domira
25-09-05, 12:50
Me dhem zemra qe lexova dicka :cry: :cry: :cry:

LEDHATIMI
25-09-05, 13:20
me dhemb zemra kur dikush nuk i kupton hajgaret dhe cdo fjale e merr direkt ne zemer

Diana007
26-09-05, 06:57
Medhemb Zemra qe dikur e kam njoft dike tash se kam :cry:

Diana007
05-10-05, 10:04
Me dhem Zemra sot shum :cry: edhe nuk e di pse :?

Agroni22
05-10-05, 15:44
Me dhemb zemra kur se di se si me te ndihmu per me te kapercyer dhimbjen

Sy_kaltra
05-10-05, 18:18
me dhemb zemra kur shoh t' Varfur dhe te Semuer :cry:

M_u_k_i
05-10-05, 18:21
me dhemb zemra kur shoh t' Varfur dhe te Semuer :cry:edhe mue

lazdrani
05-10-05, 18:21
Me dhembe zemra per shumicen e rinise kosovare....

rilinda
05-10-05, 18:24
me vjen keq per do sene ama zemra sun dhem hiq edhe ishalla sum dhem kurr, edhe ishalla edhe juve ju men :lol:

M_u_k_i
05-10-05, 18:27
zemra as mu sum dhem veq po mu dhimet rilinda kur pe sho tu qit qaj :lol: :lol: :lol: :lol:

rilinda
05-10-05, 18:36
zemra as mu sum dhem veq po mu dhimet rilinda kur pe sho tu qit qaj :lol: :lol: :lol: :lol:

hajt mos ta nin se sjom tu hek keq :lol:

MemphiSx
05-10-05, 21:03
M dhemb zemra,kur shpirti qan

ninnela
05-10-05, 22:06
Me dhemb zemra per femijet bonjak dhe te hendikepuarit :cry:

turisti
05-10-05, 22:08
Me dhemb zemra per femijet bonjak dhe te hendikepuarit :cry:

Ashtu eshte e nderuara,nuk diskutohet. :(

Jelira
23-10-05, 18:44
Me dhemb zemra kur shoh"fytyra t'zbehta e sy te jeshilta"...!

Honesty^uk.
23-10-05, 18:51
Me dhemb zemra kur shikoj se INJORANCA, kontrollon trurin e ndokujt

Urata
23-10-05, 18:53
me dhemd zemra kur lexoj/shoh hipokrizi/hipokrit...

Kercovari
23-10-05, 18:57
Me dhem zemra kur lexoj shkrimet e urates delikate ne asistenc . :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Urata
23-10-05, 19:01
Me dhem zemra kur lexoj shkrimet e urates delikate ne asistenc . :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

a ka mundesi me ma sheru zemren e deshires per t'kuptuar se deshe te thuash ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

Kercovari
23-10-05, 19:31
Me dhem zemra kur nuk di se qe kam then. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

halla e madhe
23-10-05, 19:54
Me dhem zemra kur nuk di se qe kam then. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ruaje zemren e jo thenjet :wink: :lol: :lol:

Kercovari
23-10-05, 20:03
Me dhem zemra kur nuk di se qe kam then. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ruaje zemren e jo thenjet :wink: :lol: :lol:

E ruje hallo edhe ate forte,po me shaka e leshoj te loz pakes neper forum. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Provokatore hallo. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vetima
23-10-05, 21:40
me dhemb zemra kur shof njerzit kur shtrinje doren rrugve e veqmas kur ata njerz jan ne mosh . :(

Daja POLIC
23-10-05, 22:04
Tregoni ne cfare raste ju dhemb zemra.

M dhemb zemra kur,shoh fmije t'shtrir ne rruge,zbathur :(

M dhemb zemra edhe kur shoh femij te pa mbrojtur nga askush,rrihen pa meshirshem, e skan ku t'kerkojn ndihme.

M dhemb zemra edhe kur shoh qifte te ndara :(

Nuk kam cka me shtu ketu i that te gjitha

Domira
23-10-05, 22:07
Se perse na dhem zemra secilit prej nesh sheh vetem i Lumi Zot!

Tanushi
24-10-05, 09:40
Ah, zemra nuk me bene as te afrohem, as te largohem kur shohe ndonje amazone!

vjeshta
24-10-05, 21:20
Me dhemb zemra kur i shoh te hendikapuarit ,ata 100 % qe per motivin X i vizitoj si shpesh.
Jetojn dhe nuk e kuptojn se a kan jetuar ndonjeher :cry:

lazdrani
28-10-05, 14:45
Sot me dhemb zemra per nje lajme qe morra.....

Gentiana
28-10-05, 18:04
Me dhemb Zemra kur njerzit akuzohen per diqka, qka as mendja nuk i shkon, e lere me me qen fajtor....

laliloli
28-10-05, 18:52
Me dhemb zemra kur degjoj qe ende familje shqipetare qendrojne te mbyllura per shkak te gjakmarrjes.

Kercovari
29-10-05, 00:16
Ska cka me dhem zemra me eshte kalbur. :wink:

rafet llapjani
29-10-05, 00:19
O Kercovar a krejt zemra tu paska kalbaaa edhe henez gjallaaaa te kje nje fenomen bree hahahahahahahaaaaaaaaaaaa

Guri i madh
29-10-05, 00:32
Ska cka me dhem zemra me eshte kalbur. :wink:


ehhh une te njoh per burr te fort me zemer te fort

Kercovari
29-10-05, 00:32
O Kercovar a krejt zemra tu paska kalbaaa edhe henez gjallaaaa te kje nje fenomen bree hahahahahahahaaaaaaaaaaaa

:lol: :lol: :lol: Fenomen pa tymon o rafet e zemren e kam varre ne gozhde. :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
29-10-05, 00:33
Ska cka me dhem zemra me eshte kalbur. :wink:


ehhh une te njoh per burr te fort me zemer te fort

Mos thuaje patriote se po shoh zore ua mbathe kembeve. :lol: :lol: :wink:

turisti
29-10-05, 00:36
Me dhemb zemra kur diktoj qe dikush mundohet mi shkatrrue -budallaqet- :wink:

thjesht & sinqert,
TURISTI. :P

Kercovari
29-10-05, 00:38
Me dhemb zemra kur diktoj qe dikush mundohet mi shkatrrue -budallaqet- :wink:

thjesht & sinqert,
TURISTI. :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

turisti
29-10-05, 00:39
:cry: :wink:

Guri i madh
29-10-05, 00:40
Mos thuaje patriote se po shoh zore ua mbathe kembeve. :lol: :lol: :wink:

ashtu si shkrujta ashtu kam mendue ju deshiroj nji fund jave te kandshme

Kercovari
29-10-05, 00:40
Me dhem zemra kur lexoj shkrimet e urates delikate ne asistenc . :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

a ka mundesi me ma sheru zemren e deshires per t'kuptuar se deshe te thuash ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...!

Me dhem zemra pse te i thahs te gjitha. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
29-10-05, 08:20
Me dhem zemra pse e humbe kohen pa ty..... :wink:

vjeshta
09-11-05, 23:03
Me dhemb zemra kur po duhet me ta prish gjumin ,per me shku ..........

turisti
09-11-05, 23:06
Me dhemb zemra kur po duhet me ta prish gjumin ,per me shku ..........

:roll:

vjeshta
09-11-05, 23:08
:roll:
Veshtir e ke me kuptu :(

turisti
09-11-05, 23:16
Veshtir e ke me kuptu :(

Problemet e dashurise i kuptoj edhe pertej murit Qinez dhe germave te forumit.........

vjeshta
09-11-05, 23:27
Problemet e dashurise i kuptoj edhe pertej murit Qinez dhe germave te forumit.........
Po flas per dashurin ma te madhe ne bote, te........ ndaj.......

turisti
09-11-05, 23:34
Po flas per dashurin ma te madhe ne bote, te........ ndaj.......

Qajo ndaj... edhe ta prish gjumin e pasta.....kur rahatohet...ti poston..... :wink:

vjeshta
09-11-05, 23:37
Me dhemb zemra qe nuk e kuptove

turisti
09-11-05, 23:39
Me dhemb zemra qe nuk e kuptove

Me dhemb zemra qe gabimisht e lexova,por shkuarja gjithmone eshte e pritaft.....

vjeshta
09-11-05, 23:44
Me dhemb zemra qe une tash nuk te kuptova

turisti
09-11-05, 23:49
Me dhemb zezemra per mosmarveshjet,por ashtu eshte ne jete....

vjeshta
09-11-05, 23:52
Me dhenmb zemera pse spushon se dhimburi

turisti
09-11-05, 23:53
Me dhemb zemra per te gjithe e me se paku per mua...... :( :(

vjeshta
09-11-05, 23:57
Me dhemb zemra nese po ti kujtoj dhimbejet e zemeres :(

turisti
10-11-05, 00:00
Me dhemb zemra pse mendon ashtu sepse me asgje nuk me ke lenduar..... :P

vjeshta
10-11-05, 00:03
Me dhemb zemra pra qe nuk te lendova :lol:

turisti
10-11-05, 00:05
Me dhemb zemra qe mendon ashtu.....

vjeshta
10-11-05, 00:09
Me dhemb zemra nese e more seriozisht,hajgare qe

Sy_kaltra
10-11-05, 11:24
Me dhemb zemra kur mendoj se ,,Sa e pa meshir asht kja jet :roll:

Sy_kaltra
10-11-05, 18:01
Me dhemb zemra kur shpenzoj koh me dike qe nuk ja vlen :?

Kercovari
10-11-05, 18:17
Me dhemb zemra kur shpenzoj koh me dike qe nuk ja vlen :?

Aferim shoqe! :wink:

Labi_nEgA
13-11-05, 00:09
me dhem zemra kur me kujtohet fufta ne kosov edhe kur menoj se shumica e popullit te kosove skan as nje cop buk me shtru ne sofer

doGzona
13-11-05, 00:28
me dhem zemra kur me kujtohet fufta ne kosov edhe kur menoj se shumica e popullit te kosove skan as nje cop buk me shtru ne sofer

Edhe mua.