PDA

View Full Version : Ku dhe si ikaluat pushimet verore


boy&beach
29-08-04, 15:15
Ku dhe si kaluat me pushime

yllka
30-08-04, 11:12
Ne Kosove 2 muaj ne Pejen time te bukure :wink: Shkelqyshem kam kaluar,isha edhe me disa shoqe dhe shoke ne ulqin 15 dite te paharruara :wink:

lazdrani
30-08-04, 11:51
Isha ne Kosove ne shume qytete te bukura :wink: Pushimi ishte i shkelqyshem :wink:

Vera
30-08-04, 12:21
Pushimet i kalova duke u kenaqur qe kurr nuk do ti haroj ato dite te bukura ne gjirin e ngroht te Kosoves.

vushtrria
30-08-04, 18:37
pak ne kosov pak ne shqiperi keshtu qe ishte shum mir

Naki
30-08-04, 19:06
pushimet Verore kalova ne vendlindje 4 jave qe fluturuan sikur 4 ore,udhetimi per gjate bregdetit Adriatik shibenik,Split ,Dubrovnik,nje pjese e Ulqinit ishin nje perjetime i pa harruar.

anna
31-08-04, 13:00
ah jam kenaqur shume kete vere .....pushimet i kam kaluar ne kosove vetem se kane qene diqka fantazi :wink:

Barbaroza
31-08-04, 15:16
annaAnėtarėsuar: 17 Jan 2004
Mesazhe: 1353
Vendodhja: se shpejt aty ku duhet

Ku moj,te burri a :?: :roll:

turisti
31-08-04, 15:21
Mire,me shume turistat tjere ne TAHITI. :wink:

Agroni22
29-07-05, 00:46
HAJDE TE TREGOJME SE KU PO PUSHOJME

M_u_k_i
29-07-05, 01:18
NE ULQIN SHUM MIR I KOM KALU

Agroni22
29-07-05, 16:31
NE ULQIN SHUM MIR I KOM KALUpo aaaaaaaaaaa hej mos trego detajet

Murgesha
29-07-05, 23:07
Mua pėr vete nė Dardani mė shkuan ditėt e pushimit. :(

teDUAty
29-07-05, 23:43
une nuk pushoj kurr gjith jam tuj punu :(

dAdA_DriTe
29-07-05, 23:59
n'apqin te vllaznia, knaq jena tuj hanger bastan 13 dit te paharruara

Murgesha
30-07-05, 00:01
n'apqin te vllaznia, knaq jena tuj hanger bastan 13 dit te paharruara

Eh lumja ti moj Dadė, po sna e prune moj do bostan edhe neve. :lol:

Dreni30
30-07-05, 00:01
Ne Kosove dhe Shqiperi, knaqesi e shpirtit.