PDA

View Full Version : Sa jeni te lire me prinder!!!


lazdrani
24-03-04, 16:22
Une mendoje se nuk gje me te mire se te keshe prinderit ne te njejten kohe prinder dhe po ashtu Shoke.
Sa jeni te lire ne biseda me prinder dhe qka nuk do te bisedoni me ta?

Mendimi i juaj me nderime lazdrani :P

Barbaroza
25-03-04, 11:00
Lazdrani pershendetje per kete teme kaq te bukur.
Une me prinderit jam shume e lire ne bisede,pa marre parasysh temen,kemi nje mirekuptim ta hatashem dhe per kete ndjehem shume mire.Kuptohet se per disa tema,vajzat me nena jane me te lira,por ne pergjithesi mire eshte.

Murgesha
25-03-04, 12:34
Une jam me e lira se te gjithe ju me prinderit e mi. :wink:
Asnjeher sme qortojne :lol: :lol: e as qe me lavderojne :cry: :cry: :cry:

sexybrikenda
25-03-04, 15:12
LAZDRAN KAM PRINER FANTASTIK,QASI FATI QE QDO KUSH NGA JU ME KISHIT MARRE LAKMI SE TE GJITHE NUK ESHTE QESHTU SI TE UNE :wink:

mickoja
25-03-04, 16:59
valla drejten me ju tregue me prinderit e mi nuk ka sidomos babin e kam shokè tè ngusht dhe mamin e kam loqk se shoqe shumè tè ngusht e kam,dhe kur tè dalim sèbashku tè gjith mendojn se jemi motra ha ha..

dhe e pèrshendes sot mamushin timè qè e dua ma se shumti nè botè!!!

Murgesha
25-03-04, 23:19
Uh Mickoja edhe une po e pershendes shume mamushin tend, me bere me kete shkrim qe ta dua shume :wink:

Naki
26-03-04, 19:39
Lirija e te shprehurit dhe komunikimi me prinder duke respektuar rolin e prinderit,pa e keqperdorur komunikimin e hapur eshte vlera me e madhe qe femijet te kene nje rini te shendosh.
une i takoje grupit qe mardhenjet me prinder jane te shkelqyera,kame me babain nje afersi sikur me nje shoke te gjenerates sime-bisedojme per qdo gje haptas, me mamicen nje afersi qe ska kufi-ku shpesh me mungon ketu ne gyrbet.
tung Naki :!:

lazdrani
30-03-04, 10:48
Ju pershendes te gjitheve dhe me vjen mire qe keni komunikim te mire me Prinderit.Une per vete nuk kam tema tabu qe nuk diskutoje jam i hapure si me Babain po ashtu me Mamin.Si shkurt jemi shume te Harmonizuar dhe dashurin e tyre kurre nuk mundem te ja kthej qe ata bene per mua....

Pershendes te gjithe Prinderit e juaj e ne veqanti Babin dhe Mamin tim :wink:

turisti
27-08-04, 09:47
Tungi juve. Kam qene shume i lire si me shoke.Sot i mbaj kujtimet ne zemer.Ashtu do te jet deri ne vdekje sepse kujtimet per prinderit kure nuk zbehet. :cry:

lazdrani
01-09-04, 10:33
Tungi juve. Kam qene shume i lire si me shoke.Sot i mbaj kujtimet ne zemer.Ashtu do te jet deri ne vdekje sepse kujtimet per prinderit kure nuk zbehet. :cry:
Ashtu eshte plotesisht me vende i nderuar.Jeni i pershendetur nga lazdrani ku do qe te jeni :wink:

vushtrria
01-09-04, 19:59
ju pershendes te gjithve dhe me pelqeni shum ne diskutime po edhe ne ashtu jemi shum te lir ne familje po ashtu me prind ndoshte tej mase une ju apeloi TI NDEROJME PRINDERIT SA I KEMI dhe ju nderon zoti
me nderime vushtrria

Vera
01-09-04, 20:17
Pershendetje

Sa i perket se sa jam e lir me prindrit e mia te ju them te drejten se PRINDRIT i kam shoqeri te vertet qe me keshillojne dhe jam tersisht e lir me ta.
Po te mos ia them une prinderve te mi ndonje proble, e kujt do ti drejtohem une ???? jo askujt.---Nuk ka as shok e as shoqe qe te keshillon me mir se prindrit.
Me te vertet shum me kane ndihmuar si ne boten sentimantale poashtu edhe ne ate spirituoze qe me kane ndihmuar ti harroj te gjitha te keqijat.

Pra jeni sa me te afert me prinderit.

nitushe
11-09-04, 18:20
jam shume e lire me ta edhe mburrem me ta :lol: :lol:

livoreka bicio
12-09-04, 14:12
jam shum i lir me prinderit dhe kena shum rrespekt dhe mirkuptim ndaj nesh :P :D :o

turisti
18-09-04, 14:37
Kemi qene shume te lire mes veti- me teper se shoket.Tash po vuaj. :cry:

turisti
18-09-04, 14:40
Tungi juve. Kam qene shume i lire si me shoke.Sot i mbaj kujtimet ne zemer.Ashtu do te jet deri ne vdekje sepse kujtimet per prinderit kure nuk zbehet. :cry:
Ashtu eshte plotesisht me vende i nderuar.Jeni i pershendetur nga lazdrani ku do qe te jeni :wink:

Falemderit Lazran,tash e pash pershendetjen-eh,Turist hesapi ( po hupna shpeshe,hahahahah).Je gjithashtu dhe gjithmone i pershendetur. :wink: :wink:

lazdrani
20-07-05, 20:49
Lirija e te shprehurit dhe komunikimi me prinder duke respektuar rolin e prinderit,pa e keqperdorur komunikimin e hapur eshte vlera me e madhe qe femijet te kene nje rini te shendosh.
une i takoje grupit qe mardhenjet me prinder jane te shkelqyera,kame me babain nje afersi sikur me nje shoke te gjenerates sime-bisedojme per qdo gje haptas, me mamicen nje afersi qe ska kufi-ku shpesh me mungon ketu ne gyrbet.
tung Naki :!:

yllka
21-07-05, 10:17
LAZDRAN KAM PRINER FANTASTIK,QASI FATI QE QDO KUSH NGA JU ME KISHIT MARRE LAKMI SE TE GJITHE NUK ESHTE QESHTU SI TE UNE :wink:


Po mire moje Ardita e dje te thirra me dal,ti me the se Babi nuk po me lene :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gjumashja
21-07-05, 10:24
Jam e lir me ta me perjashtim te disa gjerave, por ne pergjithsi jane me mua te sinqert gjithashtu edhe une me ata jam e sinqert si dhe kemi plot dashuri ne familje

Agroni22
01-08-05, 23:01
UNE JOM I LIRE ME PRINDER SHUME SA QE KAJ HER MA MER MENDJA QE I KOM SHOKE TE FEMIJERIS

teDUAty
02-08-05, 04:19
une jam i lire me prinder deri diku por jo edhe aq sepse jan 65 vjeqar keshtu qe psh me babin nuk muj me bisedu per dashuri se ati i shkoj nerva tani .
pra kush i ka prinderit e ri mund te jet shume i lire por edhe duhet me kan e kush i ka prinderit si une duhet me i respektu shume ma shume edhe ata nuk durojn qfardo bisede

Jana
17-12-09, 12:26
Jam shum e lir...
M'pelqen shum lidhja qe kam me Prinderit e mi...sepse edhe jam shum e lir,shprehna shum shlir,diskutojm...por ajo qe m'ban t'lumtur eshte Besimi qe kan tek une...

Une gjithmon jam mundu mos mi zhgenjy...me qen e sinqert...dhe me ju tregu qe i du shum,dhe qe i rrespektoj deri ne maximum si Prinderit me te mir ne Bot...