PDA

View Full Version : Ēfarė ju mungon mė sė shumėti nė kėtė jetė?


Kujtim thaqi
10-01-04, 15:00

Murgesha
12-01-04, 01:17
Momentalisht po me mungon nje rakete, kisha dale ne nje shetitje dhe kisha bere nje loje shume te bukur. Ndoshta kisha humbur po ska gje edhe humbja eshte pjese e jetes.

lazdrani
12-01-04, 11:04
Shpesh here me mungojne Prinderit.....lazdrani :P

In Da Houze
13-01-04, 10:22
MUA PO ME MUNGON NJE FEMER KURXHO...


EDHE NJE QEN KURXHO TJETER

fatos(F)
18-01-04, 19:44
JETA QE KAM PASUR PARA NI VITI E DISA MUJ ME TE GJITH ANTARET E FAMILJES!!!!!!!!!!!!!!

liza
10-04-04, 15:58
mua me mungon vendlindja ime

florian
10-04-04, 22:13
ME MUNGON NJE COP E MADHE E JEMJA QE KAM LAN NE SHPI

Vera
11-04-04, 15:33
mua me mungon shoqeria qe e kam len ne kosov kisha dasht qe edhe nje her te takohem me nje shoqeri sikur qe i kam pasur

aferdita
11-04-04, 15:37
mua me mungon shoqeria ne kosov dhe dihet se qka me mungon edhe shum bile por nku po i dihet fatit hiq

pershendetje

Blondina
11-04-04, 16:12
Heeee po me mungoj shum gjera valla pooooo :( .Si p.sh me mungon dashnija,Kosova,te afermit e mij e shum shum gjera qe me ja nis me i shenu krejt nja dy faqe te plota dalin..
Ju pershendes edhe un gjithve kalofshi niceee.. :wink:

lazdrani
12-04-04, 11:26
Asgje :!: :!: :!:

hana
12-04-04, 11:38
vetem Kosova sot sidomos :cry: :roll:

florian
13-04-04, 09:31
SOT VALLAHI PO ME MUNGON ME SHKUE NE PUN . PO PRAP SKAM ME SHKUE .

mirsad
19-04-04, 20:35
mua sot dhe gjithmone me mungone familja imeeeeeeeee qe kam shum kohe pa e pareeeeeeeeee.....vetem familja dhe asgje tjeter..sidomos kur me vjene ne mendje pranvera ne vendlindjeeee...bye

lazdrani
19-04-04, 20:37
Sot me mungon Murgesha shume :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mirsad
19-04-04, 21:22
SA DREQ JE EDHE Tİ LAZDRAN..PERS EMORE KESHTU KE MENDUAR SOT..HAHAH.BYE

Vera
06-06-04, 09:33
Po me mungon lloqi i KOsoves :( :(

anna
06-06-04, 12:17
tani per tani asgje :D :D :D

qika_pr
08-06-04, 10:51
Mua per momentin po me mungon shum nje shoqe e cila eshte jashte Kosove

Engjellushja
14-06-04, 17:57
jan dy gjera c shumicave i mungojn ato m mungojn dhe mua

1. Shoqeria e Sinqert
2. Dashuriį e Sinqert.


Dhe jo vetem mua, por Botes Sot !!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lazdrani
15-06-04, 09:55
Mirsad edhe sot po ashtu me mungone :cry: :cry: :wink: Murgesha

Murgesha
15-06-04, 09:58
Ja ku jam Lazdran. :lol: :lol: :lol:
E ndjeva se po me therret dhe erdha. :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
15-06-04, 10:04
:roll: :roll: I lumi une qe te kam :wink:

Murgesha
15-06-04, 10:11
:roll: :roll: I lumi une qe te kam :wink:

Gjithashtu Lazdran!!!!! :lol:

RRUSHI
07-07-04, 06:54
Po me mungojn mbremjet buz Bistrices dhe zhurma e ti e leht ... :(

Barbaroza
07-07-04, 11:54
jan dy gjera c shumicave i mungojn ato m mungojn dhe mua

1. Shoqeria e Sinqert
2. Dashuriį e Sinqert.


Dhe jo vetem mua, por Botes Sot !!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yllka
08-07-04, 10:44
Mirsad edhe sot po ashtu me mungone :cry: :cry: :wink: MurgeshaEh more Lazdran i lumi ti per Murgeshen :!:

mr_beni
20-07-04, 16:54
Po me mungon me te vertet nganjeher KOSOVA

sia
22-07-04, 20:55
Me mungon qdo gje qe gjendet e frymon ne Kosove.......................

Arbri
22-07-04, 22:07
Mu po me mungon Kosova edhe shoqrija qe jan atje :wink: :wink:

ShEjToNkA
23-07-04, 01:29
Cfarė po me mungon???????????????????????

Hm ,ma mirė mos tė tregoj ,se nėse vazhdoj e ju tregoj besoj se do ju bėjė tė gjithve me qajttttt,kėshtu qė ma mirė spo flas ,ma mirė me qajt vetė se me qajt tė gjithė............... :( :(

drenousha
23-07-04, 08:30
sot me mungon ai person se e dua shum :cry:

Cool_Boy
23-07-04, 09:58
sot me mungon ai person se e dua shum :cry:

une drenousha a :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

drenousha
23-07-04, 11:11
cool_boy edhe ti pak po ti e din se kush ma shum :wink:

Cool_Boy
24-07-04, 00:10
cool_boy edhe ti pak po ti e din se kush ma shum :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: drenousha e di qiki mos ke gajle ju deshiroj shume fat ne jete...............


Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

turisti
26-07-04, 11:06
Tung,tung juve.Deshta ta pyes Murgeshen pse eshte aq e demoralizume ne jete?Nga shkrimet e saja,pergjegjjet e saja po me duket se iu eshte thyer ZEMRA,krejt i duket pa vullnet per interesim ose e pa vlershme.Kam bindje se eshte ngat urejtjes per ēdo gje sepse tash per tash po i injoron gjerat....per cilat eshte dhe argumenti-emri-Murgesh. :cry:

turisti
26-07-04, 18:52
Ēka ju mungon ne jeten e zbrazet? Mendoj,asgje nuk ju mungon. :wink:

Barbaroza
26-07-04, 19:00
Tung,tung juve.Deshta ta pyes Murgeshen pse eshte aq e demoralizume ne jete?Nga shkrimet e saja,pergjegjjet e saja po me duket se iu eshte thyer ZEMRA,krejt i duket pa vullnet per interesim ose e pa vlershme.Kam bindje se eshte ngat urejtjes per ēdo gje sepse tash per tash po i injoron gjerat....per cilat eshte dhe argumenti-emri-Murgesh. :cry:

Turisti,me fal qe po nderhyej,por desha vetem pak te them diqka.
Murgesha eshte kurbetcare sikur nje pjese bukur e madhe e shqiptareve dhe patjeter se kjo e ben te ndjehet me zemer te copetuar,por asesi nuk pajtohem nese per te flasim ndryshe!

m_tetovari
27-07-04, 13:00
momentalisht me mungojne nazet dhe lazdrimet e femnes time qe per momentin nuk jena bashk...

Murgesha
27-07-04, 13:49
Tung,tung juve.Deshta ta pyes Murgeshen pse eshte aq e demoralizume ne jete?Nga shkrimet e saja,pergjegjjet e saja po me duket se iu eshte thyer ZEMRA,krejt i duket pa vullnet per interesim ose e pa vlershme.Kam bindje se eshte ngat urejtjes per ēdo gje sepse tash per tash po i injoron gjerat....per cilat eshte dhe argumenti-emri-Murgesh. :cry:

Turist tani e pashe ket shkrimin tend dhe po te pergjigjem.
E para: E dua jeten dhe kam optimizem te perhershem. Nuk po e di se nga keni ardhe ne perfundim se une qenkam e demoralizuar??????
E dyta: Per zemren e thyer keni pak te drejte. Largimi nga atdheu, aresyet qe me kane detyruar per ket jane te dhimbshme por nuk jam e vetmja qe ka pesuar. Me gjithe tronditjen e shkaktuar prap kam shikuar para.
E treta: Duhet te rrijsh edhe pak ketu per te me njohur e pastaj te bejsh nje konkludim per mua.
Mua me duket se ende eshte shpejt te me analizosh.
E katerta: Je i pershendetur nga ana ime, vazhdoni te shkruani se po shoh se keni nje mendje te mprehte.

turisti
28-07-04, 01:31
Pershendetje per Barbarozen dhe Murgeshen.Teksti vlen per te dyjat.

Une jame BRUCOSH ne kete faqe.Qellimi im eshte komunikimi,shkembimi i mendimeve,zgjerimi i idejeve ,pasurija e shpyrtit,por kursesi mendimet e keshijat ndaj askujt sepse nuk njifemi qe dmth eshte nji asye me teper qe e garanton komunikimin e mire(ashtu duket nga kendi im).Rasisht a jo ,ose shkrimet e mija me kan prue ne pozite te mendoj se jemi TRE MUSKETARET NE DETIN E QUAJTUR INTERNETI (tingllon mire,a?).Pra:
- simbas optimizmit,i takon grupit tim me mendimet e ngjajshme.
- simbas zemres te thyer te kuptoj dmth eshte e ndare,e lenduar,e thyer por prap po funksionon (shenja e mire)...
-une jam person nga natyra qe ne menyren instiktive aktivizohet sistemi im i kontrollimit (me kan kam pune)..
- nuk t'kum ANALIZUE,ajo ka qene( si NORTON ANTIVIRUSI)vetem skanimi i shpejte sepse ashtu eshte reflektue shkrimi yt per nji moment ne WINDOWSIN TIM ( ne koken time).Nuk e di a do te kem kohe se shpejti me u kthye kesajde sepse une jam turist dhe me duhet ta kerkoj anijen (e musketareve),largesit me terhekin,vendet egzotike,shoqerit romantike dhe KUSH SE DON VETMIJEN NUK E DON AS LIRIJEN.NJERIU ESHTE I LIRE VETEM KUR ESHTE I VETEM.
-JENI TE PERSHENDETURA PA QELLIME TE KESHIJA,NGA ZEMRA-NATEN E MIRE . :wink:

m_tetovari
09-08-04, 17:07
"Shejtonkes" :

TUNG kisha dasht me dit se cfar ju mungon juve se moti skam qajt me najkan ... :( pse be spo na kallxon se cfar te mungon :?

Nita_ch
20-08-04, 14:55
Mua me mungon qika e tezes qe eshte ne kosov se ata e kam si moter :cry:

turisti
26-08-04, 14:05
Mua me mungojne LUMTURIA E TJERVE dhe kujtimet e mija. :cry:

Tomori
26-08-04, 14:30
SHQIPERIA ETNIKE

Ajo esht endra ime por jam optimist ae dot behet...
Se ksaj pune a ndigjon ty i ka vdek nona..ska ku shkon ma dhasht zoti jete ner me 2012 e kremtojme 100 vjetorin e pamvarsis...por jo ne ket Shqiperi Londeneze por Shqyperin Etnike ne kufit e vet natyral..

Prandaj them se kjo gje per momentin me mungon me shume

nitushe
08-09-04, 09:46
Sot po me mungon i dashuri qe e kam larg :(

turisti
08-09-04, 12:51
Asgje. :wink:

Anjesa-Shk
08-09-04, 15:15
mua me mungon qe skam te dashur ... :(

m_tetovari
08-09-04, 20:55
Anjesa-Shk : pershendetje Anjesa :) mos u merzit se ndonjehere me te vertet esht me mire me qene vetem :wink:

dr1ta
08-09-04, 22:22
Mua me mungon vendlindja :cry:

nitushe
09-09-04, 08:15
sot per momentin asgje spo me mungon :lol:

Gentiana
05-10-04, 22:26
Per momentin asgje!!

turisti
06-10-04, 08:26
Mua,perveq sinqeritetin e njerzve- asgje,hahahahahaha. :wink:

Krokodilli
06-10-04, 09:18
me ka marr malli per kosoven


por me mungon e dashura e cila eshte shum larg meje,, :cry: :cry:

Kaltrina
07-10-04, 12:30
Per momentin po me pihet nje coca-cola e po pritoj me shku me ble... :cry: , po me mungon nje robot me qu me bo shopping ne vend temin :roll: :wink:

pershendetje

turisti
07-10-04, 12:58
Per momentin po me pihet nje coca-cola e po pritoj me shku me ble... :cry: , po me mungon nje robot me qu me bo shopping ne vend temin :roll: :wink:

pershendetje

E nderuara KALTRINA, qele nje vtesherbim,ashtu nuk ke nevoje me e ble robotin.
Te pershendes. :wink:

Luana
07-10-04, 13:20
Per momentin po me pihet nje coca-cola e po pritoj me shku me ble... :cry: , po me mungon nje robot me qu me bo shopping ne vend temin :roll: :wink:

pershendetje


Shujjjjjjjjjj mos kaj se qe po ta sjelli une nji , veq mos e shtin Turistin n'gjynah http://www.geocities.com/asiancokecans/cancokemalnewdesign.jpg

Kaltrina
07-10-04, 13:20
Per momentin po me pihet nje coca-cola e po pritoj me shku me ble... :cry: , po me mungon nje robot me qu me bo shopping ne vend temin :roll: :wink:

pershendetje

E nderuara KALTRINA, qele nje vtesherbim,ashtu nuk ke nevoje me e ble robotin.
Te pershendes. :wink:

hahahhaa flm turisti :wink:

pershendetje

Kaltrina
07-10-04, 13:23
ooo me kenaqi flm shume Luana, ani qysh koka e ftofte :shock: , a po doni pak :P

pershendetje

Kaltrushi
07-10-04, 13:29
te pershendes Kaltrina!!

Ne kete jete me mungon me se shumti qe jam larg vetlindjes

tung

PS: ne dyjat kemi emrin e njejt

Gentiana
07-10-04, 13:33
Turisti dhe Luana, me gjith respektin qe kam per ju, ju kisha lutur qe ti permbahi temes. Kurse per cola, dhe gjera tjera kemi vendin e caktuar.


Genta

Kaltrina
07-10-04, 13:38
te pershendes Kaltrina!!

Ne kete jete me mungon me se shumti qe jam larg vetlindjes

tung

PS: ne dyjat kemi emrin e njejt

Flm edhe une te pershendes ty :wink:

turisti
08-10-04, 00:15
Turisti dhe Luana, me gjith respektin qe kam per ju, ju kisha lutur qe ti permbahi temes. Kurse per cola, dhe gjera tjera kemi vendin e caktuar.


Genta

Ke te drejta Gentiana.Njeriu kur po habitet,i nevoitet busolla,andej kerkoj falje.
Me nderime-TURISTI. :P

Luana
08-10-04, 01:26
Turisti dhe Luana, me gjith respektin qe kam per ju, ju kisha lutur qe ti permbahi temes. Kurse per cola, dhe gjera tjera kemi vendin e caktuar.


Genta

mos e fajso Turistin se une vet i kam fajet genta .
kerkoj une falje ,sorry :oops:

Kaltrina
08-10-04, 09:22
Turisti dhe Luana, me gjith respektin qe kam per ju, ju kisha lutur qe ti permbahi temes. Kurse per cola, dhe gjera tjera kemi vendin e caktuar.


Genta

mos e fajso Turistin se une vet i kam fajet genta .
kerkoj une falje ,sorry :oops:


Faji bjen mbi mua, une e permenda e para

pershendetje

mr_beni
09-10-04, 09:33
shoqeria e Kosoves ata jane te mrekullueshum etam me mungoj shum

emine
20-03-08, 10:16
Me mungon:Sinqeriteti i njerzve !
Me mungon:Dielli
Me mungon:Nena Ime

>>{SpOnGeBoB}<<
22-03-08, 18:24
vetum edhe nja dy milion euro ti kisha pas per tjerat nuk pata mu merziten hiq.

Gjumashja
27-03-08, 18:07
Ata qe nuk gjinden ne mesin tone...

LABI
27-03-08, 18:46
nje kolibe per qene, nje nuse, (ndersa femijen i bejme "me teshlice" s'bashku me gru :rolleyes: ) .....:biggrin:

gazi-de
27-03-08, 19:06
Mungesa eshte e madhe dhe nuk ka fund,por mire eshte,ate qe kam mir eshte.....

jadore
27-03-08, 21:26
wow , po te ju tregonja del qe jam egoistja me e madhe ne bote..
hajt se po ju tregoj , mos ju tregoni tjereve..
me se shumti ne jete po me mungon , po me mungon edhe shume bile ..
... koha ...
...edhe kohet gjithe dynjas po ti kisha ,them qe pak ndoshta bre..

Naki
27-03-08, 21:52
wow , po te ju tregonja del qe jam egoistja me e madhe ne bote..
hajt se po ju tregoj , mos ju tregoni tjereve..
me se shumti ne jete po me mungon , po me mungon edhe shume bile ..
... koha ...
...edhe kohet gjithe dynjas po ti kisha ,them qe pak ndoshta bre..


Edhe unė kisha kėtė bindje ,ēė dita duhej tė ishte me e gjatė se 24 orė,Dinamizmi i jetės dirigjonte kohen doja tė kalonte mbi 100% parashikimet ditore.
Nga njė seminar i para disa viteve kuptova ēelsin e kohes,mbajė orė dore tė ndarė nė Tri segmente gjeometrike A B C.

Tani kamė filluar tė mendojė pėr pleqėri si ta menagjojė kohen,tė bėhem edhe njė herė i ri.

LuLjaa
27-03-08, 23:46
Ata qe nuk gjinden ne mesin tone...

Me ty jam ketu ... :smile:

barbarella
28-03-08, 04:17
me mungojne pushimet.kur i kam,nuk i shijoj.do te doja pushime te perhershme.

Diva
15-04-08, 17:19
Nena ime edhe ato shum shum shum

gjini
16-04-08, 13:45
Tash ne maj e kom ndermend me shkue ne kosove dhe e di qe kom shum merzi se ma nuk me del nana ne dritare me shique kur te hy ne oborr.
Ajo, me ka mungua gjithmon por tash ne diten e pavaresis se kosoves me ka lan pergjithmonė.

asgje ma shum se nana nuk me mungon .

^katunari^
16-04-08, 14:44
sen hiq, e po me dhimen ata qe ju mungon naj sen - auuuuuuuuu

lovely
18-04-08, 09:18
shoqeri...... e sinqerte..pa dredha,,,, pa xhelozi,,,, shoqeri e vertete....:frown:

Breshka
18-04-08, 20:41
shoqeri...... e sinqerte..pa dredha,,,, pa xhelozi,,,, shoqeri e vertete....:frown:

me mungon VENDLINDJA http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon9.gif (JOOO VENDNDODHJA http://www.dardania.de/vb/upload/images/icons/icon10.gif )

Jana
26-04-08, 17:59
Shum shpesh ne jet....me mungon Gjyshja ime....

guri70
26-04-08, 18:08
kosovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Sy_kaltra
26-04-08, 18:14
Falenderoj all-llahun qe mi ka dhan t`gjitha ,qka te vie me teper mire se i bjen perendia .....

°Avan_Turist°
26-04-08, 18:33
Vendlindja....!!!

Mė mungon gjithēka qė mė lidh me vendlindjen...............

Albonita
04-05-08, 17:20
Me mungon shum edhe kam nje munges te madhe ne shpirt se nuk e njo mire Kosoven.


Kjo me mungon shummmmmmm...!

emine
05-05-08, 12:09
Nena.......


http://cards.khattam.com//occasions/mothersday/mother5.jpg

jadore
02-03-09, 22:22
koha..

shfletuesi_
02-03-09, 22:29
Ate qe se kam ate e kam mall...ajo me mungon

shfletuesi_
28-08-10, 23:00
E tjeter qka a krejt deshirat i paskit plotesuar o forumista :D

elvio
28-08-10, 23:07
a thua ti hap zemren forumit

pa shume koment them

natyra me ligjin e saj qe rremben pa i vene ne radhe e kohe

e_martumja
28-08-10, 23:08
E kaluara...

Qika^Me^Kule
11-11-10, 20:46
Eeeeee cka em mungon..... kshtu me beri kjo munges qe pres qe sa kohe...:mad::frown:

emine
11-11-10, 20:49
Babi me mungone koheve te fundit,me shume se kurdoher:frown:

AliSia
21-11-10, 22:54
Eeeeee cka em mungon..... kshtu me beri kjo munges qe pres qe sa kohe...:mad::frown:

Per asgje mos i humbni Shpresat..!!! Eja t'perqafoi...:smile:

Makresh
22-11-10, 10:13
Koha.

roadrunner
22-11-10, 10:15
kurgjo bre kurgjo, kurr sme ka mungu asnje send...shyqyr zotit

jEtA_1
22-11-10, 10:39
Nena gjeja me e shtrejt ne jete tani qe edhe vete jame nene me mungon edhe me shume

Qika^Me^Kule
22-11-10, 18:22
Per asgje mos i humbni Shpresat..!!! Eja t'perqafoi...:smile:


Motrushe... Pa dyshim.. se Njeriu me shprese po jetoke.....

P/s. Gjtiashtu.... dhe une te percafoi nga large....!!

Suelaa
22-11-10, 18:43
Ato qe me kane munguar deri dikund i kam arritur sa do pak.:smile:

tipi engjellor
22-11-10, 18:47
Me ja nis shume gjera mungojne po mire mire najher ndonje plotesohet

Eddi
23-11-10, 12:47
Babai
Te cilin nuk e njoha kurre.I cili me ka mungur cdoher :( por qe Zoti ma morri shum heret

Hajra
23-11-10, 13:27
Me mungon ajo atmosfera kur nalet rryma ne kosove.

Shenjestra
23-11-10, 18:16
me mungon familja dhe vendlindja ime.

Albonita
24-11-10, 18:51
Me mungon..te kemi ne Familje edhe ne ngrohesin e nje foshnje ...kjo me mungon jo vec mua por gjithve!

Oltiana1
30-11-10, 10:54
Nuk mė mungon asgjė , pėrderisa kam shėndetin dhe njerėzit qė i dua mė sė shumti ...

elvio
03-12-10, 18:31
Fakti qe s'pushoj se rreshturi duke kerkuar dic,,,,,,,, me dergon ne pergjigjen qe dicka mungon.

Mungon,,,,,,, vec mungon:frown:.

emine
03-12-10, 18:47
shoqnia e fmijnis edhe vllau :(

roadrunner
03-12-10, 20:07
mi pas dy barka se spo mun ngina pite me purri

Diana007
03-12-10, 20:21
mi pas dy barka se spo mun ngina pite me purri


Ahhhaahhhahahahahhahahaahahahahah

Ma kujtove nje kusherin thojke pse bre nuk po kem barkin me pulla edhe me shti kret piten ne bark :biggrin:

roadrunner
03-12-10, 20:27
valla mir e ka pas, se des mas tyne, kur erdha e gjeta ne sofer thash ooooooooo mjera un per ket kashore bark qe kam per fat te keq hahahahahAhhhaahhhahahahahhahahaahahahahah

Ma kujtove nje kusherin thojke pse bre nuk po kem barkin me pulla edhe me shti kret piten ne bark :biggrin:

AliSia
04-12-10, 18:57
Motrushe... Pa dyshim.. se Njeriu me shprese po jetoke.....

P/s. Gjtiashtu.... dhe une te percafoi nga large....!!
Shpresa e fundit nuk vdes..mos harro !!! ..Perqafime edhe nga AliSSia:smile:

emine
04-12-10, 20:07
qka me mungone shume here kure sgjohem ne mengjes mi pa bjeshket:(

Guri i madh
04-12-10, 20:14
po e shfletoj arhiven

Kalimero
04-12-10, 20:24
qka me mungone shume here kure sgjohem ne mengjes mi pa bjeshket:(

uuuu qiiiiqeee a pi bjeshkes tekoke aaaaaaaaaaaaaaa:eek:,diqish kom menu qi je pi qitetit be dejuze:biggrin:edhe pse kaniher s'ma ki mushen sinin hiq pur qitetare :biggrin:

emine
05-12-10, 01:33
uuuu qiiiiqeee a pi bjeshkes tekoke aaaaaaaaaaaaaaa:eek:,diqish kom menu qi je pi qitetit be dejuze:biggrin:edhe pse kaniher s'ma ki mushen sinin hiq pur qitetare :biggrin:
Oj shkokel mos rri me fmije shume se na bane qenef forumin,une jam Malsore e bjeshkeve,mati fjalt me mu :wink:
une nuk jam qyqe po jam si ato malet me bore e te pathyshme,ty ti kan thy vote poshte e ti kan nu levoret nate surrat se ma kishe si shkokla,,,

elvio
05-12-10, 08:19
Prag festash,edhe me mungon fakti qe s'mundem te mblidhemi si dikur te festojme vitin e RI.

Festa e shoqeruar me kenge edhe pse me e varfer,por ishim shume shume,,,,,,,,:smile:

njera nder to,edhe pse s'eshte thelbesore

doGzona
05-12-10, 09:27
Hic asgje.....

AliSia
05-12-10, 09:37
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::tongue:

Daglasi
05-12-10, 14:25
Te jem i lire nga ............

~AnnA~
05-12-10, 16:19
Pervec familjes qe me mungon, te tjerat i kam me bollek .....

AliSia
05-12-10, 17:53
Pervec familjes qe me mungon, te tjerat i kam me bollek .....


:frown::frown::frown::frown::frown:

Crazy
05-12-10, 19:22
definitivisht momentet kur isha n'shkoll .

Peja-Boy
07-12-10, 19:48
Kam gjith Boten ..(Shendetin dhe Familjen )

Afrimi_17
08-12-10, 17:16
Garant si shum te tjereve edhe mua me mungon nje tru vizionar 100% per ta quar boten
drejt binareve te duhur drejt vendit te vet sepse ka degraduar!

Suelaa
08-12-10, 19:30
Kam gjith Boten ..(Shendetin dhe Familjen )


Fjalia me e bukur qe kam lexuar ketu.

AliSia
08-12-10, 19:35
E Falenderoi (Zotin),per t'gjithat :smile: Deshirat..!::smile: