PDA

View Full Version : Si i cilesoni mesazhet private qe i merrni??


Faqet : [1] 2

Murgesha
20-04-04, 14:59
Diskutues te nderuar sot duke biseduar me nje anetare, shfaqem brengen se po marrim shum mesazhe ne privat. Andaj vendosa qe te hape kete teme per diskutim.
Une marr cdo dite nga dy apo tre mesazhe nga persona qe jane anetare ne dardani por nuk shkruajne ne forum. Prandaj mund te them se nuk i njoh personat qe me shkruajne. edhe pse shumica nuk njihemi mes vete prap se prap eshte ndryshe kur merr mesazh nga nje anetar qe shkruan ne forum, se paku prej te tilleve vijne mesazhe falenderimi apo ndonje pyetje apo thjesht nje pershendetj, kjo te ben te ndihesh mire te lind deshiren ti kthesh pergjigje se pak a shum e di se kush eshte.
Ama si te spjegohet kjo tjetra qe ketu ka shume anetare qe jan anetaresuar thjesht per te shkruar mesazhe private. Disa prej tyre te fyejne pa kurrefare aresye, te tjeret te dergojne emajlin te bindur se do ta kontaktojsh menjeher ne MSN, ka te tjer qe te shfaqin dashurin qe ne mesazhin e pare. Marr mesazhe qe menxi i kuptoj se cfare shkruan por po ashtu ka tjera mesazhe qe jane te shkruar me nje gjuhe te kjarte dhe pa gabime. Une nuk e kam zakon te pergjigjem ne keto lloj mesazhe por shtroj pyetjen nese nje vajze e re merr nje mesazh teper delikat dhe te bukur te shkruar me gjuhe te bukur dhe kulture te larte si Reagon Ajo?

A jane keto mesazhe te mirefillta dhe kush jane ata persona qe posa te regjistroj nikun di gjithcka per nje djale apo per nje vajze, aq shume mrekullohet sa i lejon vetes qysh heren e pare te shpreh dashurine e madhe.
Ju lutem apo me mire bej Apel qe te jeni te gjithe me te kujdesshem, se forumet vizitohen edhe nga nje pjese dermuese e Adoloshenteve dhe shume shpejt mund te bahen viktima te njerezve te specializuar ne ket drejtim.
Me nderime Murgesha.

Barbaroza
20-04-04, 15:08
Murgesha,patjeter se mbeshtes shkrimin dhe mendimet qe ke shprehur ti.Edhe une pra,sikurse ju,jam tejet e indinjuar nga mesazhet qe na vijne nga persona qe asnje mesazh te vetem nuk e kane shkrojtur kurre ne forum.Pastaj,siq thoni edhe ju,na shprehin edhe dashurine.Vertete kjo eshte e pakuptimte por fale Zotit qe jemi aq te afta sa te dallojme se c'fare personash mund te jene te tillet por me vjen edhe mua keq per vajzat adoleshente qe,kushedi,edhe mund te dashurohen dhe mashtrohen shume lehte permes fjaleve me shprehje te bukura dashurie qe mund t'ua kete shkruar ndonje anetar jo aktiv ne forum.
Perndryshe ,nga anetaret aktiv qe shprehin fjale dashamirese dhe komplimente te ndryshme per cilesine e shkrimeve tona,kurdohere jam e gatshme te ua kthej pa pertese pergjigjet.

Gentiana
20-04-04, 15:16
Murgesha te pershendes dhe te uroj per kte tem.


Edhe un pothuajse per dit marr MP dhe gati asnje nuk e kthej, perveq ketyre se i ngjoh pak a shum,dmth keta qe shkruajn,ne forum. Ke te drejt kur thua se do regjistrohen ne forum vetem e vetem ta shkruajn Mp dhe kjo me pengon,sepse nese nuk kontaktojm pak a shum ne forum mbas bisedau dhe temave ateher asesi nuk ja kthej MP apo edhe nese e kthej ja bej me dije se nuk dua tme shkruan dikush kend nuk e njof.

Per mesazhe qe shkruhen mir, pa gabime te mdha apo edhe me kultur, ateher e marr se paku kohen qe ta lexoj,keshtu qe me vjen mir qe kemi ende njerz te kulturuar,kurse per kta qe as qe din qka flasin ateher me vjen inati,dhe te them te drejten me humb edhe vullneti me shkru ne forum.

Nese me ket shkrim ju behet Djemve me dijeni se nuk me bejn pershtypje nese hin e shkruajn PV,dhe nuk i njof fare kurse ne forum nuk shkruajn, ateher ju them se nuk ja vlen fare te shkruajn as PV, se paku tek un.

shpresoj qe edhe tjerat femra,si ato adoleshentet si tjera, te mos reagojn ne gjera te tilla,sepse keshtu prishet edhe Forumi,dhe per kte esht shum gjynah.

Pershendetje
Genta

lazdrani
20-04-04, 15:59
Edhe une kam shume mesazhe private,nuk me pengojne ato vajza qe bejne komplimente apo ndonje pytje serioze,por cka nuk po kuptoje pse nuk marrin pjese ne forum ku ka shume tema te bukura dhe kane mundesi te dhejne mendimin e tyre se paku.....
E jane disa qe koken ma tranuan hahahhahah :wink:

lazdrani
20-04-04, 16:01
:lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: Mua ne kete rast dy mesazhe private hahahahah ani cfare pytje Ckemi!!!!Eleni po vetum kety more gjane hajde mos ke frike.....Florida....Hot....etj

mirsad
20-04-04, 16:05
me te vertete eshte nje gje shume shqetesuese kur ka persona te tille,dhe ju keshiloje qe jo vetem te mos ju pergjigjeni por edhe ti bllokoni neket e tyre meq ejane persona qe nuk shkruajne ketu ne forum ,por vetem se futen per mesazhe private...

por une ne lidhje kete postimin tuaje .po kam frige se ata qe bejne postime private ,ngaqe jane persona qe nuk bejne gje tjeter vetem s epostime private nuk do e lexojne kete shqetesimin tuaj..
keshtu qe na ngele perseri te lexojm ene qe nuk dergojme mesazhe te tilla..
mirupafshim.shpresoje se edhe ata qe bejne kete gje do ndrishojne mendje...bye

lazdrani
20-04-04, 16:14
Diskutues te nderuar sot duke biseduar me nje anetare, shfaqem brengen se po marrim shum mesazhe ne privat. Andaj vendosa qe te hape kete teme per diskutim.
Une marr cdo dite nga dy apo tre mesazhe nga persona qe jane anetare ne dardani por nuk shkruajne ne forum. Prandaj mund te them se nuk i njoh personat qe me shkruajne. edhe pse shumica nuk njihemi mes vete prap se prap eshte ndryshe kur merr mesazh nga nje anetar qe shkruan ne forum, se paku prej te tilleve vijne mesazhe falenderimi apo ndonje pyetje apo thjesht nje pershendetj, kjo te ben te ndihesh mire te lind deshiren ti kthesh pergjigje se pak a shum e di se kush eshte.
Ama si te spjegohet kjo tjetra qe ketu ka shume anetare qe jan anetaresuar thjesht per te shkruar mesazhe private. Disa prej tyre te fyejne pa kurrefare aresye, te tjeret te dergojne emajlin te bindur se do ta kontaktojsh menjeher ne MSN, ka te tjer qe te shfaqin dashurin qe ne mesazhin e pare. Marr mesazhe qe menxi i kuptoj se cfare shkruan por po ashtu ka tjera mesazhe qe jane te shkruar me nje gjuhe te kjarte dhe pa gabime. Une nuk e kam zakon te pergjigjem ne keto lloj mesazhe por shtroj pyetjen nese nje vajze e re merr nje mesazh teper delikat dhe te bukur te shkruar me gjuhe te bukur dhe kulture te larte si Reagon Ajo?

A jane keto mesazhe te mirefillta dhe kush jane ata persona qe posa te regjistroj nikun di gjithcka per nje djale apo per nje vajze, aq shume mrekullohet sa i lejon vetes qysh heren e pare te shpreh dashurine e madhe.
Ju lutem apo me mire bej Apel qe te jeni te gjithe me te kujdesshem, se forumet vizitohen edhe nga nje pjese dermuese e Adoloshenteve dhe shume shpejt mund te bahen viktima te njerezve te specializuar ne ket drejtim.
Me nderime Murgesha.Une marre qdo dite nga nje mesazhe te Mbretereshes sime ku thote:Lazdran te dua shume,ndersa une ja ktheje:Mbreteresha ime Murgesha Te dua me zemer :wink:

florian
20-04-04, 19:59
jam i mendimit qe nese nje person merr mundimin e te shkruan per mirsjellje ne konfront te atij qe shkruan duhet se paku lexuar .
po ka ca persona si ata qe kan marr ne shenje posten time dhe me dergojne imeile te ndryshme e shum me virus qe me te vertete te bezdisin , dhe ne shum raste un nuk i lexoj dhe i shlyhej me nje her , po fatkeqesisht me raste shlyhej dhe ato qe me dergojne miqt e mi qe ndoshta kannderruar email dhe kjo me bezdis shum .
kam ven re se ka shum persona qe hyjn ne forum dhe nuk shkruajn asgje vetem dergojn mesazhe private nga me te ndryshmet shumica nga njerez te panjohur.

pershendetje murgesha per temen po edhe pse pyetja ishte e drejtuar vajzave mora lirin te pergjigjem dhe un. :wink:
meqe un shkruaj ne forum dhe ju murgesha , barbaroza e genta pergjigjeni neve qe shkruajm ne forum qe neser do
filloj bombardimet :lol: :lol: :lol: :twisted: bombardimet. :lol: :lol:

Honesty^uk.
20-04-04, 22:10
Pershendetje te perzemerta nga ana ime per ju Murgesha

Tema te cilen ju e keni paraqitur per debat meriton nje qasje serioze,
Eshte per te ardhur keq per veprime te tilla, qe disa anetare adoleshent nga formimi i tyre ((pasi ndoshta mund te mos jene adoleshent nga mosha)) paraqesin ose mundohen te zbaviten ne menyre enigmatike, me ane te mesazheve private, dhe keqperdorimit te adresave tona.
Per mua eshte e pakuptimte, se cfare kenaqesie ndiejn keta persone te cilet sillen ne kete menyre, duke ofenduar te tjeret , apo duke u shprehur DASHURICKA permes mesazheve, personave te cilet jane enigmatik per ta
Keto tipe njerezish une do ti quaja manjake te shoqerise, te cilet vetkenaqen me shqetesimet e te tjereve.

Nuk besoj se askush nga ne nuk eshte anetaresuar ne kete forum me qellim per tu martuar, por per te rrahur mendimet dhe idete tona persa u perket problemeve, me te cilat ne jetojm ne jeten e perditshme, prandaj do te ju kisha lutur personave te tille, qe te heqin dore nga keto veprime feminore.


Kto veprime dhe te tjera te ngjashme me to, vecse po na bejne qe te largohemi ose te jemi me pasiv ne forum.

Murgesha
20-04-04, 23:38
Ju falenderoj te gjithe pjesemarresve ne ket teme. Me pelqyen mendimet e juaja.

luli_zh
21-04-04, 02:26
ju pershndes te gjithve

me ven e ka.edhe pse nuk jam ketu shum her me nick,po ma shum jam ka i lexoj mesazha te juvt,po me pelqen shum.po edhe Murgesha e ka mir me ka peqy ky diskotim i juvi.ashtu edhe une jam nato mendimet te juve,


tung nga Luli_zh

Barbaroza
17-09-04, 16:02
Hmmmmm....njehere e kam thene fjalen time per mesazhet qe na arrijne.Edhe njehere u shpreh mirenjohjen time atyre qe me dergojne mesazhe private ne shenje komplimenti.
Por,mesazhet e tashme nga nje anetar qe pretendon se i eshte bere hile ne forum dhe ka vendosur te largohet,me ben te mendoj se sa te prapambetur kemi nje pjese te popullsise sone!!!! Edhe pse sot jetojne ne shtetet e ndryshme evropiane,koken me tru te ndryshkur e kane marre me vete!
Per te mos e zgjatur me shume,desha vetem te shprehja habine time me njerez te kalibrit te tille sepse qe t'i postoj mesazhet e tij ne publik,me vie turp nga syte e mi cfare kane lexuar!!!!!!

Gentiani
18-09-04, 16:00
Mesazhet Private a?

O ishte mbushur kutia plot, nja dy orė mė shkuan deri sa i kam paluar, e besoj se nja tri javė tjera duke i lexuar :lol: :lol: :lol:

ti kthehem temės, se shumė herė po mė ndodhė me dozė humori t`ia filloj shkrimeve edhe nė tema serioze, por po i paraprijnė para meje diskutuesit e unė po u rrijė gati nė frekuenca...

Janė tre-katėr diskutues me tė cilėt kam shkėmbyer mesazhe deri tani, prej se jam anėtarė nė kėtė forum dhe kemi komunikuar-shkruar nė nivelin e njerėzores dhe nuk kam asnjė vėrejtje sa i pėrket mesazheve private deri tani.

Ėshtė pėr keqardhje, qė nga disa diskutues keqpėrdoren ato. Me ēdo diskutues dhe nė ēdo diskutim qė shkruaj, unė nisem nga ajo qė jam duke biseduar dhe komunikuar sikur tė ishim prezentė. Disa si duket harrojnė dhe duke iu falėnderuar netit. mendojnė qė gjithēka dhe ēkado qė tė shkruash ėshtė pa kusurė... Gabim shumė i madhė!

Pamvarėsisht se a pajtohem ose jo me diskutimin e dikujt tjetėr, mundohem qė nė kufinjtė e maksimales tė mbetem nė njerėzoren dhe rrespektimin e individit, kushdo qė tė jetė ai.

Mė ka ndodhur nė disa mediume tjera diskutimi, kur ca bėrlloga me gjithė idiotizmat e sharjeve qė egzistojnė dhe nuk egzistojnė, tė mė kenė shkruar e kėrcėnime kalamajsh mė, duke menduar se do lėshohem nė nivel rrugaēėsh! por nuk kam pasur mė tutje probleme me ta, sepse thjeshtė nė fillim i kam injoruar dhe mė vonė kanė marrė pėrgjigje - goditje tė paparamenduara pėr ta, kėshtu qė as nė forum diskutimesh nuk kam pasur mė as mė tė voglin kundėrshtim nga ana e tyre.

Pėr ata qė keqpėrdorin mesazhet private, besoj se duhet tė egzistojė edhe nė rregullore tė forumit, qė patjetėr duhet tė ndėshkohen diskutuesit e tillė dhe pa pardon!

livoreka bicio
25-09-04, 23:38
un marr thuaj se qdo dit nga 4 mesazha privat dhe nuk me pengojn nese jan mesazha me seriozitet dhe selje te mira. :wink:

qika_pr
02-10-04, 00:54
Marr mesazhe sidomos kur postoj ne disa tema me tabu me pyesin e si keshtu e si ashtu
nuk me pengojne aspak nganjher disa mesazhe me bejne te qeshi shum

lazdrani
12-07-05, 16:16
Murgesha,patjeter se mbeshtes shkrimin dhe mendimet qe ke shprehur ti.Edhe une pra,sikurse ju,jam tejet e indinjuar nga mesazhet qe na vijne nga persona qe asnje mesazh te vetem nuk e kane shkrojtur kurre ne forum.Pastaj,siq thoni edhe ju,na shprehin edhe dashurine.Vertete kjo eshte e pakuptimte por fale Zotit qe jemi aq te afta sa te dallojme se c'fare personash mund te jene te tillet por me vjen edhe mua keq per vajzat adoleshente qe,kushedi,edhe mund te dashurohen dhe mashtrohen shume lehte permes fjaleve me shprehje te bukura dashurie qe mund t'ua kete shkruar ndonje anetar jo aktiv ne forum.
Perndryshe ,nga anetaret aktiv qe shprehin fjale dashamirese dhe komplimente te ndryshme per cilesine e shkrimeve tona,kurdohere jam e gatshme te ua kthej pa pertese pergjigjet.

Barbaroza te them te drejten po mungon shume ne FD :cry: :cry: :cry:

GURI SYLAJ
12-07-05, 17:35
Teme shume e qelluar dhe me vlere por si duket une qenkam ne pozite me te mire . Besoj se une qenkam njeri prej atyre qe shkruaj por edhe pranoj me se paku mesazhe private . Ndoshta pse jam antare iri apo edhe ndoshta se jam jo interesant per mesazhe te tilla, megjitheate i falenderoj nga zemra edhe ata pak antare qe kan marr guxim te me shkruajn. Une edhe keto mesazhe i vlerspj shume.

Guri Sylaj

Murgesha
12-07-05, 17:44
Lazdran tė falėnderoj pėr aktivizimin e kėsaj teme.
Po inkuadrohem edhe njėherė kėtu, se paska mbi njė vit kur kam hapur kėtė temė.
Dua tė them, kur e mendoj tani shkakun pse kam hapur kėtė temė, mė qeshet me veten time.
Arėsyeja.
Asgjė nuk ishte tė marrėsh mesazhe ku tė shprehet dashnia, qoftė edhe nga dikush qė nuk e njeh, ēka ishte tė marrėsh mesazhe kėrcėnuese nga ata qė pak a shumė inkuadrohen nė forum dhe qė sė paku di diēka, nga shkrimet e tyre.

Pėrshėndetje pėr ty. :wink:

e_martumja
12-07-05, 17:58
Lazdran tė falėnderoj pėr aktivizimin e kėsaj teme.
Po inkuadrohem edhe njėherė kėtu, se paska mbi njė vit kur kam hapur kėtė temė.
Dua tė them, kur e mendoj tani shkakun pse kam hapur kėtė temė, mė qeshet me veten time.
Arėsyeja.
Asgjė nuk ishte tė marrėsh mesazhe ku tė shprehet dashnia, qoftė edhe nga dikush qė nuk e njeh, ēka ishte tė marrėsh mesazhe kėrcėnuese nga ata qė pak a shumė inkuadrohen nė forum dhe qė sė paku di diēka, nga shkrimet e tyre.
Pėrshėndetje pėr ty. :wink:

Ne mbarrimin e shkrrimit, mi paske vjedh mendimiet e mi oj Murgesh :wink:

neki76
12-07-05, 18:16
Edhe une marr dhe dergoj MP dhe eshte nje zgjedhje shume e mire nese do te pershendesesh dike personalisht nga forumi, por dihet se nuk duhet te keqperdoret sikur ne rastin e Murgeshes qe tregoi per mesazhe kercenuese, a per dashni e shoh te arsyeshme se kush e han e han i qoft perhajr nese i ka mendet le te sigurohet mire.

ARVANITI
12-07-05, 20:42
Edhe mua me shkruajne shpesh disa anetare qe s'ua kam degjuar asnjehere emrin, dhe nuk postojne fare. Vetem se regjistrohen per te cuar MP, dhe per te mos zbuluar derguesine vertete.

Idiotesi banale!

Murgesha
23-07-05, 21:31
Pėr tė gjithė anėtarėt e rinj tė regjistruar kohėve tė fundit, qė kanė marrė mundin tė mė shkruajnė mesazhe private dhe qė me gjintelesė tė madhe mė kanė dėrguar edhe email adresat, ju bėj me dije qė nuk jam e interesuar as pėr emailat e as pėr tė biseduar me ta.
Mė vjen keq, por nuk i njoh, dhe nuk kam kohė tė flasė me tė gjithė ata qė janė tė interesuar tė flasin me mua.
Sidoqoftė falėnderoj tė gjithė ata qė fill pas regjistrimit nė Dardani unė po ju bie nė sy menjėherė si personi mė i volitshėm qė ata tė kontaktojnė.

Murgesha.

Luana
24-07-05, 01:46
Une marr shume mesazhe private , disave jam kam ber bllok , dhe nuk e ēaj koken fare me to :wink:

e_martumja
24-07-05, 01:58
Edhe une si Luana kam shume p/m nga do persona qe shkruhen shume pak ne forum, nje mesazh qe me kishte prekur nga nje person qe me ka pas derguar, Nese e kam vnu emrin e_martumja ishte per te treguar qe jam e martuar dhe asgje nuk kerkoj ketu perveq argetim dhe shoqeri.
te gjithe me do pyetje te hupta me shkrujn ne privat ja ky mesazh qe me kishte prekur:

Shumė interesant me juve e nderuar!!!
Unė ēmendem kur njė grua e mertuar merret me kėso foruma etj etj. Kjo dmth shumė shkurt e lehtė: JU NUK jeni e kėnaēur me burrin e juaj, apo vetėm se talleni kėtu se jeni e martuar e ndoshta NUK jeni fare e martuar?! Mė vjen shumė keq qė NUK qenkeni askushi hiq, kjo ėshtė njė dobėsi e juaja e nderuar mu marr me kėso gjėra. Po e tregoni ju vetė PAAFTESINE qė keni tė jeni BESIMTARE ndaj BURRIT juaj!! KAQ

Burrit time nuk i pengon fare qe shkrruaj ketu sepse aj ka besim ne mue, flm permirkuptim dhe shpresoj qe do mushin mendme rrespekt, e_martumja

Luana
24-07-05, 02:10
Edhe une si Luana kam shume p/m nga do persona qe shkruhen shume pak ne forum, nje mesazh qe me kishte prekur nga nje person qe me ka pas derguar, Nese e kam vnu emrin e_martumja ishte per te treguar qe jam e martuar dhe asgje nuk kerkoj ketu perveq argetim dhe shoqeri.
te gjithe me do pyetje te hupta me shkrujn ne privat ja ky mesazh qe me kishte prekur:

Shumė interesant me juve e nderuar!!!
Unė ēmendem kur njė grua e mertuar merret me kėso foruma etj etj. Kjo dmth shumė shkurt e lehtė: JU NUK jeni e kėnaēur me burrin e juaj, apo vetėm se talleni kėtu se jeni e martuar e ndoshta NUK jeni fare e martuar?! Mė vjen shumė keq qė NUK qenkeni askushi hiq, kjo ėshtė njė dobėsi e juaja e nderuar mu marr me kėso gjėra. Po e tregoni ju vetė PAAFTESINE qė keni tė jeni BESIMTARE ndaj BURRIT juaj!! KAQ

Burrit time nuk i pengon fare qe shkrruaj ketu sepse aj ka besim ne mue, flm permirkuptim dhe shpresoj qe do mushin mendme rrespekt, e_martumja

Me vjen keq e martumja , se me te vertet te besoj edhe une ty sepse edhe vet jam e martuar dhe une po ashtu kerkoj sikur ju shoqeri dhe argetim , mos te ceki se sa letra i marr ne dite , por edhe kjo mua teper me ka ber nervoz shikone me gjithate kam turp qe e publikoj por le ta din populli se qfar kemi ne FD :roll:

oj bukuroshe pse moj spi kthen letrat . NUK KA LIDHJE PSE JAM MA I RI SE TI , SE MET RROK PARA VETI UN ME SEX TI QOJ FLOKT TE PERPJET . PRANOM NE MSN OK , MOS U BAN PALIDHJE

Kjo pyetje eshte per te gjithe , qka kishit me ber sikur te ishit ne vend timen :?:Luana :roll:

rafet llapjani
24-07-05, 02:56
Pasi qe hina rastsisht ne ket rubrik por Luana edhe e_martumja kisha methan se kesi tipash,nukan edukat familjare,fetyr,marre,mirkuptim,rrespekt,e mendojn se fd dotekishin nje nshanc mes msn ti shprehin ato mendimet e ndyra,por lete din asi tipa burlloga se nuk gjendemi ketu ne shekullin 10 por ne shekullin 21, e me ket perfundoj mevjen turp qe ne fd gjinden aso bisha puuuu bre zoti imarroft,rrespekt ndaj femrave edhe te martuarve Rafet llapjani.

Honesty^uk.
24-07-05, 10:21
Pershendetje te perzemerta nga ana ime per ju Murgesha

Tema te cilen ju e keni paraqitur per debat meriton nje qasje serioze,
Eshte per te ardhur keq per veprime te tilla, qe disa anetare adoleshent nga formimi i tyre ((pasi ndoshta mund te mos jene adoleshent nga mosha)) paraqesin ose mundohen te zbaviten ne menyre enigmatike, me ane te mesazheve private, dhe keqperdorimit te adresave tona.
Per mua eshte e pakuptimte, se cfare kenaqesie ndiejn keta persone te cilet sillen ne kete menyre, duke ofenduar te tjeret , apo duke u shprehur DASHURICKA permes mesazheve, personave te cilet jane enigmatik per ta
Keto tipe njerezish une do ti quaja manjake te shoqerise, te cilet vetkenaqen me shqetesimet e te tjereve.

Nuk besoj se askush nga ne nuk eshte anetaresuar ne kete forum me qellim per tu martuar, por per te rrahur mendimet dhe idete tona persa u perket problemeve, me te cilat ne jetojm ne jeten e perditshme, prandaj do te ju kisha lutur personave te tille, qe te heqin dore nga keto veprime feminore.


Kto veprime dhe te tjera te ngjashme me to, vecse po na bejne qe te largohemi ose te jemi me pasiv ne forum.

dr1ta
25-07-05, 12:03
Rrnoft recycle bin :D

doGzona
25-07-05, 13:20
Rrnoft recycle bin :D

Rrnofte :lol: :lol:

laliloli
25-07-05, 14:52
Pershendetje te gjitheve .
Une deri tani kame marre mesazhe private nga 5-6 anetare ,dhe te gjitha kane qene shume te mire dhe kam pasur kenaqesine qe mi kane derguar.Eshte per te ardhur keq se disa anetare sidomos te rinje mendojne se ne kete forum njerezit kontaktojne vetem qe te dashurohen apo per ndonje avanture .Nuk e dine se ketu zhvillohen diskutime ne tema te ndryshme dhe njerezit krijojne nje shoqeri te re ,argetohen po edhe mesojne shumeēka.
I lexova disa mesazhe qe iu kane arritur disa anėtareve(femra)me te cilat mendoj se nuk duhet te merremi .Menyra me e mire e tyre eshte qe ato te injorohen dhe personi ti fshije ato,ne menyre qe ata te mos inkurajohen per te vazhduar me tej.
Fjalet e hallkut dhe vrimat e gardhit nuk mund te ndalen dhe mbulohen

doGzona
21-10-05, 14:03
Me pare kurre nuk kam pas problem por,
Koheve te fundit jam duke marre bukur shume mesazhe private,
Te gjitha me ofendime, por u mesova te mos ia vej veshin forte.
Gjithashtu me dhe me adresa te ndryshme me dergojne email.

Vetem tregojen dobesine e tyre dhe asgje me shume.

halla e madhe
21-10-05, 14:16
Deri me diten e sotit kame marre vetem dy mp te disa personave te cmendur qe nuk kane perjetu edukaten familjare...e mjerushme :?

Perndryshe kame komunikime fantastike me shumicen prej antarve te FD :lol:

Murgesha
21-10-05, 14:40
Dhe po e di se ēfarė tė paskan shkruar Hallė e nderuar.
Se edhe mua sot mė ka ardhė njė mesazh, ndėr mė tė ndyerit qė kam marrė deri mė sot.
Por mos ke dert Hallushe, se tė tillėt janė tė ndytė pėr vete. :lol: :lol:

Kupid
21-10-05, 17:19
Me pare kurre nuk kam pas problem por,
Koheve te fundit jam duke marre bukur shume mesazhe private,
Te gjitha me ofendime, por u mesova te mos ia vej veshin forte.
Gjithashtu me dhe me adresa te ndryshme me dergojne email.

Vetem tregojen dobesine e tyre dhe asgje me shume.
sigurisht jan me mentaliteten e femive. mos ja ni hiq, vetem kan inati pse jan xheloz pre talente yt.

turisti
21-10-05, 17:54
Pershendetje per te gjithe.

Deri me sot,gati se te gjithe mesazhet kan qene korekte perveq te njefare DIANA-s,vitit te kaluar ne shator dhe tetor( fjala nuk eshte per Diana 007).Kam qene i demoralizuar me analizimin e saj te dobet dhe vlersimet si dhe aktakuzat.Tash edhe ajo,si tjeret qe i perngjajne, eshte tek vendi cili i takon-arkivit. :wink:


Sinqerisht,
TURISTI. :P

Artisti
21-10-05, 18:01
Valla edhe mue po me vijn do mesazhe ne privat,ohhhh sa po gzohnaaa

hahahahaha se jane te mira shume nga njerez te mire

deri tash kam marre veq nje mesazh qudites ofendues nga Tomori

po them qudites se nuk e di ende pse me ka ofendue,qka e ka shty me me ofendue qe deri ne ate kohe kur e mora mesazhin ,kurre skam pase me te replika as nuk kam shkrue me te.

Veq nejse une ka mi urtue ata t cilet po ofendojn keshtu edhe ku mi publikue te gjitha mesazhet ofenduese.Artisti

Jelira
21-10-05, 18:41
Pasi jam e re ketu,akoma nuk kam marre asnje m/p qofte lavderues apo ne ndonje aspekt tjeter.Por,me ka ndodhe ne nje forum tjeter,qe pasi shpreha bindjen time politike,nje i krisur qe fare s'ia kisha permendur as nickun kur kam dhene vleresimin tim per temen,me kish quajte me cdo fjale te ndyer qe s'perkon me dinjitetin njerezor.Edhe une u mesova qe me kohe t'i injoroj te tillet.

doGzona
21-10-05, 21:24
Me pare kurre nuk kam pas problem por,
Koheve te fundit jam duke marre bukur shume mesazhe private,
Te gjitha me ofendime, por u mesova te mos ia vej veshin forte.
Gjithashtu me dhe me adresa te ndryshme me dergojne email.

Vetem tregojen dobesine e tyre dhe asgje me shume.
sigurisht jan me mentaliteten e femive. mos ja ni hiq, vetem kan inati pse jan xheloz pre talente yt.

Ju faleminderit per kompliment Kupid :wink:

dr1ta
21-10-05, 22:59
Me pare kurre nuk kam pas problem por,
Koheve te fundit jam duke marre bukur shume mesazhe private,
Te gjitha me ofendime, por u mesova te mos ia vej veshin forte.
Gjithashtu me dhe me adresa te ndryshme me dergojne email.

Vetem tregojen dobesine e tyre dhe asgje me shume.


Une do te isha drejtu Bondit

laliloli
21-10-05, 23:06
TE gjitha ne Rregull dhe me padurim i pres ,sepse ato me bejne edhe me te afert me anetaret ,veq nje here nje me nik jo shume te njohur me tha ta haksha loqken :lol: :lol: --me provokoi pak po ia fala nuk e bera te madhe :lol: :lol:

dr1ta
21-10-05, 23:10
TE gjitha ne Rregull dhe me padurim i pres ,sepse ato me bejne edhe me te afert me anetaret ,veq nje here nje me nik jo shume te njohur me tha ta haksha loqken :lol: :lol: --me provokoi pak po ia fala nuk e bera te madhe :lol: :lol:

Provokim i mire a ? :P :lol:

laliloli
21-10-05, 23:15
[quote=laliloli]
Provokim i mire a ? :P :lol:

:lol: :lol: Jo, nje person pa u prezentuar pa u njohur me te, theniet e tilla per mua nuk jane te mireseardhura

Urata
22-10-05, 02:29
O zymberi m'ka shti n'gjynah...
ish shterp ne mendje ...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Barbaroza
22-10-05, 14:00
Edhe ty a? :shock:
Tybe moti me shterpe ne mendje s'kam takuar. :lol: :lol: :lol:

Urata
22-10-05, 14:07
Edhe ty a? :shock:
Tybe moti me shterpe ne mendje s'kam takuar. :lol: :lol: :lol:


O e kem zbulue zymber-icen...!

Une kam pase te drejte kur kam thene gjynah se vertet eshte gjynah...
Lexoi paraqitjen ne forum ...!!!

qaf, qaf e mira Barbaroz...!

Murgesha
22-10-05, 14:49
Edhe ty a? :shock:
Tybe moti me shterpe ne mendje s'kam takuar. :lol: :lol: :lol:


O e kem zbulue zymber-icen...!

Une kam pase te drejte kur kam thene gjynah se vertet eshte gjynah...
Lexoi paraqitjen ne forum ...!!!

qaf, qaf e mira Barbaroz...!

Hajt bre loqkė tregom edhe mua se cila ėshtė, se edhe mua me njė mesazh dje mi kish shti tė dridhmet. :(
Aq naive ėshtė sa kish menduar qė mė ka nė grusht. :wink:

loni19
22-10-05, 16:18
sa i perket mesazheve private e di se edhe me ata me te cilet nuk pajtohemi ne ide te ndryshme kemi kaluar shume mire bile bileme njerin si vellezer te vertete.
gjithe mire ka qen, pervec nje anetari i cilin doshta ka edhe nika tjere ketu e i cili me ka ofendu shume por e di se me ate ska arritur asgje vetem se ka treguar se ska edukate.
e din vet ai se cili eshte.
loni19.

Domira
22-10-05, 19:10
Po valla mire i cilesoj :lol:

Gentiani
23-10-05, 01:07
Si i cilesoni mesazhet private qe i merrni??


Tė cilėsisė qė i marr edhe i dėrgoj :wink:

vehtė dėrguesit bartin pėrgjegjėsi pėr kualitetin dhe standardet qė munden tė pėsojnė gjatė kthimit :wink: :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
23-10-05, 07:53
Une marr shume pak mesazhe private dhe s'do mend se edhe nga ana ime jan te pakta.
Por mund te them lirisht se te gjitha jan shume te sinqerta dhe kan nje afersi me te madhe se bisedat qe bejme ketu ne Forum. Mendo bartin ne vete -plotkuptimin e nje mesazhi privat.

lazdrani
28-10-05, 14:50
I dalloje ato dhe nvaret se nga kush me vine :wink: Mundohem te jem i sinqerte,e ata qe i njohe haptas behem lazdran :wink:

Gentiani
28-10-05, 21:48
Si i cilesoni mesazhet private qe i merrni??


ha,hahaaaaaa ka edhe nga ato qė vijnė nė adresė tė gabuar.

Ha,hahaaaa kam pasur rastin tė lexoja disa mesazhe private, kur njėri nga diskutuesit kėrkonte adresėn time nė msn se kishte diēka pėr tė mė pyetur. Mirė ia kthej pėrgjigjen, ēka ke pėr tė pyetur urdhėro nė MP, sepse edhe pėrgjigjen e merr shumė shpejt (duke menduar se ka paqartėsi rreth ndonjė teme ose shkrimi), ndėrsa insistimi i rij ishte se duhet shkruar mė gjatė :roll: dhe pėr ēfarė e kishte fjalėn konkretisht e pyeta? Pėrgjigja e tij ishte se: ėshtė student dhe dėshironte tė njoftonte ndonjė vajzė tė re dhe pėr plane serioze - fejesė.

Mendova, paska vendosur tė bėhem ndėrmjetėsuesi i tij pėr ndonjė gocė nga forumi kėtu :lol: :lol: ... po, e pastaj i shkruaj si tė ndihmoj unė ty ?! studenti kishte gabuar profilin tim me atė tė Gentiana si duket :lol: :lol: nė fund ja dhashė njė kėshillė, qė studentėt tė cilėt nuk munden tė dallojnė as prapashtesat e njė Nicku, vėrtetė duhet ta kenė tė vėshtirė tė njoftohen.

Megjithėate kėrkoj falje pėr lėshimin -gabimin :lol: :lol:

blertaloqka
28-10-05, 22:12
[b]po

Artisti
28-10-05, 22:15
[b]po


Po dal prej teme ,kerkoj falje per kete po spe kuptoj kete blertaloqka qka po don me thane more me shkrimet e saja.

Ani kur i pashe sot e kish marre forumin ne qdo tem kish shkrue te njetat fjale hahahahahahha

oj blerta q je ksajde ?


.

Barbaroza
29-10-05, 18:11
:lol: :lol: :lol:

Me falni por qesha me shkresen e Gentianit.

Une se fundi lere qe kam marre m/p ofenduese dhe banale,por kane dyshime njerezia se po hy me nicka shume,bile njeri kish dyshuar edhe per nje nick mashkulli se jam une :lol: ."Kafe he dynja",thonin pleqte perpara :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
29-10-05, 19:41
I dalloje ato dhe nvaret se nga kush me vine :wink: Mundohem te jem i sinqerte,e ata qe i njohe haptas behem lazdran :wink:

:D :D :D

Flaka_1
30-10-05, 19:22
Mvaret nga vete karakteri i personit :!:

turisti
30-10-05, 21:20
Kohen e fundit pergjigjem me veshteresi,sepse kam shume mesazhe..... :P

Stuhia
30-10-05, 22:24
Huh per mesazhe po llafiteni ketu a?
Fshini dhe u kry puna.
Ashtu bej edhe une, sidomos kur me vijne do te shtira e kercenuese. :lol:

doGzona
08-11-05, 01:49
Nganjehere me duket se i behem therre ne sy ndokuj ketu ne fd, por nuk e kuptoj se perse.
Cdo here kam pasur respekt per shoqerin dhe kam ditur qe ta vleresoj shume e me shume , pra vetem si shoqeri edhe pse ketu eshte shoqeri virtuale .
Mirpo , per fat te keq , pas aktivizimit tim ne shkrime dhe postime te nje pasnjeshme ,dhe pas ringjalljes te vullnetit tim kam marrur aq shume shqetesime sa nuk mundem se si te shprehem , dhe kjo me ka ardhur nga ata te cilet kam pasur kontakt shoqeror.
Nese nje femer hyn ne kafen e forumit , sduhet krijuar bindja se ajo nuk din asgje tjeter peros shkrimeve ne kafe , por thjesht , qe koha dhe vullneti nganjehere mungojne dhe se njeriu behet pasiv me nje shprehi te tille.
Asnjehere nuk eshte vone per asgje ne jete , dhe as qe duhet te jete , dhe nje gje me qudit se perse behen gjitha ato shqetesime ndaj meje , apo te gjitha keto me duhet ti postoj tek administratoret dhe moderatoret.

RinORJA
10-11-05, 21:20
Kukuuuuuuuuu :oops: :oops: :oops:

S`ka gjysmė ore qė jam regjistru kėtu e mė erdhėn 10 mesazhe.

Yes, qeky forum koka pėr mua. :lol: :lol: :lol:

Arb
10-11-05, 21:25
Kukuuuuuuuuu :oops: :oops: :oops:

S`ka gjysmė ore qė jam regjistru kėtu e mė erdhėn 10 mesazhe.

Yes, qeky forum koka pėr mua. :lol: :lol: :lol:

Reklame e forte...

A i more edhe nja 6 mesazhe tjera?

Barbaroza
10-11-05, 21:26
Kukuuuuuuuuu :oops: :oops: :oops:

S`ka gjysmė ore qė jam regjistru kėtu e mė erdhėn 10 mesazhe.

Yes, qeky forum koka pėr mua. :lol: :lol: :lol:

Aiiii,une 10 mesazhe i marr ne minute e ti per gjysme ore! :lol: :lol: :lol:

RinORJA
10-11-05, 21:34
Aiiii,une 10 mesazhe i marr ne minute e ti per gjysme ore! :lol: :lol: :lol:

moj une veq sa erdha, po qka bahet kur te plakem si ti ne dardani.
Mo as me shkru sme lojne. :cry:

Barbaroza
10-11-05, 21:38
Aiiii,une 10 mesazhe i marr ne minute e ti per gjysme ore! :lol: :lol: :lol:

moj une veq sa erdha, po qka bahet kur te plakem si ti ne dardani.
Mo as me shkru sme lojne. :cry:

Kur te plakesh ti,vjen nje RinORJA tjeter e re! :lol: :lol: :wink:

RinORJA
10-11-05, 21:42
Kukuuuuuuuuu :oops: :oops: :oops:

S`ka gjysmė ore qė jam regjistru kėtu e mė erdhėn 10 mesazhe.

Yes, qeky forum koka pėr mua. :lol: :lol: :lol:

Reklame e forte...

A i more edhe nja 6 mesazhe tjera?

O per bes jam ka quditem. :roll: :roll:

Ne asnje forum sme ka ndodhe per gjysme ore me i marr 10 mesazhe, se tani u banen dikund nja 16. :(

GURI SYLAJ
10-11-05, 21:48
O MOS KINI GAJLE SE SA T'MERRNI MESAZHE MIRE I KINI PUNTE. Se une i bana gati ni vjet e hala 16 mesazhe nuk i kum marre..............

RinORJA
10-11-05, 21:51
O MOS KINI GAJLE SE SA T'MERRNI MESAZHE MIRE I KINI PUNTE. Se une i bana gati ni vjet e hala 16 mesazhe nuk i kum marre..............

Pa provoje more Guri me nik te femres e nashta te vijne ma shum.
Hajri e dafte se vertet surprize me ndodhi sonte. :(

Arb
10-11-05, 23:05
O per bes jam ka quditem. :roll: :roll:

Ne asnje forum sme ka ndodhe per gjysme ore me i marr 10 mesazhe, se tani u banen dikund nja 16. :(

me shume po merr se se po poston ne FD a?

Cka mi thone more kti seni...

A bash kaq mikprites jemi a...


P.S. Mire se ke ardh more nime...

doGzona
11-11-05, 06:57
moj une veq sa erdha, po qka bahet kur te plakem si ti ne dardani.
Mo as me shkru sme lojne. :cry:

Ani moj edhe nese plakesh ja bon e regjistrohesh prap si sot :lol:

Krokodilli
11-11-05, 07:05
Mesazhet private i cilesoj po ashtu si i cilesoj personat qe me dergojn ato mesazhe.......

ne te shumten e rasteve mesazhet private jan plot rrespekt dhe pershendetje, diskutime shoqerore

por ka edhe aso mesazhe nga disa persona,, qe nuk mund te shfryhen ne publik,, dhe shprehin kulturen familjare qe kan ne mesazhe private..

Diana007
11-11-05, 09:04
Hmm mavaret se na kush i marr :P por ne pergjithsi nuk kam mesazhe te kqija , ne fillim kur kam ardh kam marr ca .... :oops: , por me ndihmen e nje antare me nuk me ka ndodh :D por tash mesazhet qe marr na antaret qe nuk jan aktiv ketu :roll: por vetme qe shkrujn ne MP atyre nuk ju flas kurr :oops: marr mesazhe shum edhe qe kerkojn ndihm nga un ku me deshir ju ndihmoj te gjithve :D

Psikologu
13-11-05, 13:41
Veq pershendetje marrė , por shyqyr qe Kumanova me Republiken Islame nuk janė sa duhet nė sken se mos dvet , me nga 1000 i dergojshin me ofendime, por sa me shumė ofendohesha aq me pak ndalesha.
Ofendimi arma e te ligut !

Fortuna
14-11-05, 03:28
Falenderoj te gjithe ata qe moren mundin te me japin perkrahje me mesazhet e tyre, si dhe gjithe ata qe moren mundin per te me share edhe ne privat se keq me lan me sharje publikisht.

doGzona
14-11-05, 03:36
E dashura Fortuna te gjitha ato sharje qe i paske marr pra dhe ne privat,
Paraqiti te Administratoret dhe moderatoret,se nga kritikat e kercenimet,
versuljet te marresh sharje, prap une mendoje qe nuk eshte e arsyeshme.

Arb
14-11-05, 03:38
Mos jeni ka i merrni teper afer zemre kto dreq mesazhe Private?

doGzona
14-11-05, 03:39
Jo tybe Arb, se me i mar afer zemre, kishim dal mec deri tash :lol:

Arb
14-11-05, 03:42
Jo tybe Arb, se me i mar afer zemre, kishim dal mec deri tash :lol:

eh, ngom bile ni here ne jeten tonde...

Fortuna
14-11-05, 03:47
E dashura Fortuna te gjitha ato sharje qe i paske marr pra dhe ne privat,
Paraqiti te Administratoret dhe moderatoret,se nga kritikat e kercenimet,
versuljet te marresh sharje, prap une mendoje qe nuk eshte e arsyeshme.

Hmmmm administratoret e moderatoret e ketij forumi sqen te zotet me ju dal zot fyerjeve publike e jo po i dalin atyre prapa shpindes se tyre. :roll: :roll: :roll:

Arb
14-11-05, 03:48
E dashura Fortuna te gjitha ato sharje qe i paske marr pra dhe ne privat,
Paraqiti te Administratoret dhe moderatoret,se nga kritikat e kercenimet,
versuljet te marresh sharje, prap une mendoje qe nuk eshte e arsyeshme.

Hmmmm administratoret e moderatoret e ketij forumi sqen te zotet me ju dal zot fyerjeve publike e jo po i dalin atyre prapa shpindes se tyre. :roll: :roll: :roll:

Ani cka po thu me bo?

Krokodilli
14-11-05, 07:37
me bo??? Birni qiftelis ose sharkis sa here te merrni mesazhe te kqija...

ata qe dergojn fyerje ne mesazhe private nuk i lexoj kurr, si te sho qfar fillimi ka mezazhi e fshi menjehere,,, thjesht ata qe dergojn keto mesazhe ata shajn veten ne njeren menyr apo tjetren,,,,,
i ligu gjithmon ul veten edhe me posht me ofendime ndaj tjerve

Psikologu
14-11-05, 08:08
Falenderoj te gjithe ata qe moren mundin te me japin perkrahje me mesazhet e tyre, si dhe gjithe ata qe moren mundin per te me share edhe ne privat se keq me lan me sharje publikisht.

Hajt se tė lėvderojn kah pranvera , mbaje veten?!

Arb
14-11-05, 08:15
ata qe dergojn fyerje ne mesazhe private nuk i lexoj kurr, si te sho qfar fillimi ka mezazhi e fshi menjehere,,, thjesht ata qe dergojn keto mesazhe ata shajn veten ne njeren menyr apo tjetren,,,,,
i ligu gjithmon ul veten edhe me posht me ofendime ndaj tjerve

E paske punen lomsh krejt. Edhe ty sikur Fortunes me mesazhe private tash a?

Barbaroza
14-11-05, 16:29
Keto te fundit qe po i marr,nuk po i cilesoj kurqysh sepse nuk po ua di qellimin ku e kane! :o

Sy_kaltra
19-12-05, 00:01
Si i cilesoni mesazhet private qe i merrni??


M'varet Prej Personaliteteve qe me dergojn Mesazhe.....

Nė te shumten e rasteve Nuk ju pergjegjem sepse nuk kan edhe aē vlerė.

Guri i madh
19-12-05, 01:31
mesazhet private i respektoj edhe ata i vlersoj shum dhe shum prej tyre tani i njoh dh komunikojna permes telefonit

Reana
19-12-05, 02:06
Si i vleresoj mesazhet private??? :roll:
I vleresoj ne baze te PERMBAJTJES... 8)

Reana
19-12-05, 02:07
mesazhet private i respektoj edhe ata i vlersoj shum dhe shum prej tyre tani i njoh dh komunikojna permes telefonit

:roll: , qy- qy...sa po te behet llogaria e telefonit athua? :roll:

dredhaki
19-12-05, 02:07
:lol: :lol: :lol: :lol:
Sot e mora te parin mesazh ne ket forum.

Permbajtja pak keshilluese, e me teper kritikuese.
O burra mos u frigoni se sja u marr krejt fembrat ne ket forum. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Reana
19-12-05, 02:11
:lol: :lol: :lol: :lol:
Sot e mora te parin mesazh ne ket forum.

Permbajtja pak keshilluese, e me teper kritikuese.
O burra mos u frigoni se sja u marr krejt fembrat ne ket forum. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: shif pashe ty, a per kete qellim qenke antaresuar ketu, a :twisted:

Guri i madh
19-12-05, 02:18
mesazhet private i respektoj edhe ata i vlersoj shum dhe shum prej tyre tani i njoh dh komunikojna permes telefonit

:roll: , qy- qy...sa po te behet llogaria e telefonit athua? :roll:


per mikun kurr nuk bahet shtrejt por nuk don te thot se tan kohen rri ne telefon

Reana
19-12-05, 02:23
mesazhet private i respektoj edhe ata i vlersoj shum dhe shum prej tyre tani i njoh dh komunikojna permes telefonit

:roll: , qy- qy...sa po te behet llogaria e telefonit athua? :roll:


per mikun kurr nuk bahet shtrejt por nuk don te thot se tan kohen rri ne telefon

ooooop :lol: :arrow: si fola une, ka dole ti ketu :roll:

Mesazhet i vleresoj si shume pozitive more 8)

Guri i madh
19-12-05, 02:30
nuk e di apo kuptohemi apo jo nese nuk me kupton te kerkoj falje

dredhaki
19-12-05, 02:32
:lol: :lol: :lol: :lol:
Sot e mora te parin mesazh ne ket forum.

Permbajtja pak keshilluese, e me teper kritikuese.
O burra mos u frigoni se sja u marr krejt fembrat ne ket forum. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: shif pashe ty, a per kete qellim qenke antaresuar ketu, a :twisted:

Jo moj, po ai qe me ka shkruar i kishte hyre friga. :wink: :wink: :wink:

Reana
19-12-05, 02:42
nuk e di apo kuptohemi apo jo nese nuk me kupton te kerkoj falje

S'ka nevoje me kerku falje, se nuk e di as per cka je duke kerkuar falje me se pari!!!


Mesazhet private jane interesante!!! 8)

pokeri
19-12-05, 02:47
nuk e di apo kuptohemi apo jo nese nuk me kupton te kerkoj falje

S'ka nevoje me kerku falje, se nuk e di as per cka je duke kerkuar falje me se pari!!!


Mesazhet private jane interesante!!! 8)


E, si dėrgohen ato?

Reana
19-12-05, 02:58
E, si dėrgohen ato?
:roll: :? :arrow: :roll: :lol: :lol:
E shtyp "ENTER" :lol: :lol: :lol:

Guri i madh
19-12-05, 02:59
nuk e di apo kuptohemi apo jo nese nuk me kupton te kerkoj falje

S'ka nevoje me kerku falje, se nuk e di as per cka je duke kerkuar falje me se pari!!!


Mesazhet private jane interesante!!! 8)


E, si dėrgohen ato?

prite nji mesazh

pokeri
19-12-05, 03:00
E, si dėrgohen ato?
:roll: :? :arrow: :roll: :lol: :lol:
E shtyp "ENTER" :lol: :lol: :lol:

Unė pyeta me gjith mend!!!! (S'ėshtė turp tė mos e dish..."

Reana
19-12-05, 03:02
Unė pyeta me gjith mend!!!! (S'ėshtė turp tė mos e dish..."

Hemmm..edhe pergjegjja ime ishte me gjithe mend, besa :twisted: !!!

pokeri
19-12-05, 03:06
Unė pyeta me gjith mend!!!! (S'ėshtė turp tė mos e dish..."

Hemmm..edhe pergjegjja ime ishte me gjithe mend, besa :twisted: !!!Ēka janė bėrė njerėzit kėshtu!!!???

Kur i kėshillon, ta marrin pėr tė madhe (hidhėrohen),
kur i pyet (gjithashtu) d.m.th. pse po pyet (duhet ta dish)...

e_martumja
19-12-05, 16:30
Mu askush spo me shkrrun ne pv me siguri po i tuten burrit time :lol: :lol: :lol:

Murgesha
19-12-05, 17:26
Mesazhet privateeeeee.

Shfrim pasionesh tė sėmura.

Reana
19-12-05, 22:30
Mesazhet privateeeeee.

Shfrim pasionesh tė sėmura.

:roll: :oops: :arrow: s'di pra, te une vijne vetem te mira :roll:

dr1ta
19-12-05, 23:06
Ja edhe ktu mu kan fshi postimet .

Bond
19-12-05, 23:09
Kjo le te jet verejtja e fundit e nderuar drita.Bond

Guri i madh
21-12-05, 01:02
gjdo mesazh privat deri me tani i kam marr nga miqet e mi dhe shum i qmoj

Barbaroza
21-12-05, 10:35
M/p te kohes se fundit nga anetare te ndryshem jane me teper diqka rreth forumit,sepse me miq te forumit bisedoj ne msn dhe s'kam nevoje per m/p!

Gjumashja
21-12-05, 10:44
shyqyr spo me viojn kohen e fundit asnjo :lol:

Dilingjia
21-12-05, 14:32
Gjumashe a ta qoj nja? :lol:

Gjumashja
21-12-05, 14:33
Gjumashe a ta qoj nja? :lol:hahahahah ja se bllok po bohen

Dilingjia
21-12-05, 14:54
Gjumashe a ta qoj nja? :lol:hahahahah ja se bllok po bohen

maroje bile nje garazh me ata blloka e mos i maj bodihava qy :lol: :lol: :lol:

inxhja
22-12-05, 10:29
nuk kam marr hala se di qysh mi vlersu

Espresso
22-12-05, 10:47
I falenderoje te gjtihe ata qe marrin guximin te me dergojne ndonje mesazh privat; te me japin ndonje keshille apo edhe te me kritikojne. Te gjitha mesazhet me permbajtje joofenduese do t'i lexoje dhe vlersoje pozitivisht dhe nga keto te mundohem te nxjerr edhe dicka pozitive per veten time. :)

Kend ta bejne mesazhet private nervoz, porositne kaj kafe ekspres te une se ju bane mire :lol:

Tiranasi
01-01-06, 22:51
kl

doGzona
02-01-06, 14:18
Mesazhi im i mengjesit ishte keshtu nga nje naetare :arrow: nderro proxy se po dallohesh krejt te je ti me nikun... ????....

Ne fakt une nuk perdori nik tjeter as nuk perdori proxy :wink:

Barbaroza
02-01-06, 15:30
Sot dy m/p me permbajtje idioteske me paskan ardhur!

Domira
03-01-06, 17:27
Te mirat i mbyll ne zemer e te kqijat i bej publike :lol: :lol: :lol: :lol: (hajgaree)

Gentiani
03-01-06, 19:04
E kam ēlajmėruar postėn private m/p ndėrsa tani e tutje pres vetėm telefonata :lol: :lol: :wink: e kush mė shkruan nė m/p ja postoj nė forum edhe atė nė gjitha forumet dhe temat nga dy herė :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
03-01-06, 19:47
E kam ēlajmėruar postėn private m/p ndėrsa tani e tutje pres vetėm telefonata :lol: :lol: :wink: e kush mė shkruan nė m/p ja postoj nė forum edhe atė nė gjitha forumet dhe temat nga dy herė :lol: :lol: :lol: :wink:

Edhe une po mendoj keshtu sikur ju nipqe.Kjo eshte zgjidhja me e mire,s'ka tjeter! :lol: :lol: :lol:

Domira
03-01-06, 19:56
E kam ēlajmėruar postėn private m/p ndėrsa tani e tutje pres vetėm telefonata :lol: :lol: :wink: e kush mė shkruan nė m/p ja postoj nė forum edhe atė nė gjitha forumet dhe temat nga dy herė :lol: :lol: :lol: :wink:
Valla marre me telefonata se me dridhet zani mue :lol:

krijuesiii
03-01-06, 22:34
...i trajtoj nvaresishte ka njerze shume te mire dhe te cmuar qe me shkruajne ne private e qe i konsideroj dhe cmoj shume po ka edhe derra si clintoni qe provokon e shane, po me te till nuk merrem shume e as qe e hargjoje kohen time te cmuar...tungiii

Dilingjia
04-01-06, 15:07
ne privat jam AI qe jam...nejse nuk shkruaj aq shpesh veq ndonjehere kur i kerkoj te falur ndokujt qe nuk e pata me qellim qe ta lendoj apo ofendoj.
Perndryshe nuk e praktikoj aq :lol:

Domira
04-01-06, 18:12
Tash seriozisht, rralle marr mesazhe private dhe shum pak perdor msn.

laliloli
04-01-06, 18:14
Deri me tani vetem nje MP qe kam marre ka qene pak provokues ,te tjeret shume te mire .

norda
04-01-06, 19:48
Nuk kam marre ende ndonje mesazh privat ne ket forum per te dhene mendimin tim. :oops:

SheTa
05-01-06, 05:09
Te une vin veq kercnime :) Kish doin me vra :)
shqyr pakes i plakosen jam veq kam pshtu ahahah :)


Dogzona edhe me proxy ja paske nis mu marr ahahah naj dit hacker ki me u bo :) sukses mos ta nin veq kryt te nalt maje ti ma e mir je

Gentiani
05-01-06, 19:59
Nuk kam marre ende ndonje mesazh privat ne ket forum per te dhene mendimin tim. :oops:

jo njė, por pesė mesazhe ti kam dėrguar Norda - shko lexoj :lol: :lol: :wink: :wink:

Agroni22
18-01-06, 23:10
shume rradhe marr mesazha privat por i cilesoje MIQESOR

FrEsKiA
19-01-06, 09:31
Interesant!! Shpesh me ndodhe qe disa me dergojne mesazh pa as edhe nje pershendetje pik se pari, por rendesia e tyre qendron tek vjetet e mia, origjina ime! Kjo nuk me pelqen fare!!!
Por dhe kuptohet s“ka prgjigje!!! :x

arben-ks
19-01-06, 10:56
Shum qikav ju kam shkru dhe i kam pershendet dhe qka kam pas qef ikam vet por nje sen se kam kuptu hala pick up sdi qka dmtha ndoshta ne te gjitha mesazhet mund te qendron nje njeri qe te jep pergjegjje per te gjitha pytjet :oops:
Me ka shku mendja diqka shum interesant.....?...FBI...qenka ketu-csi :roll:

Lona
23-01-06, 14:24
Shume normal. :wink:

spirl_girls
24-01-06, 11:39
S`po mare hiq kendej rahat.

Vin-Diesel
05-09-06, 15:45
Shihet se kete gje e Bejn ata persona se kan deshir te ken Lidhje dmth Aventur!!
Deri sot sme ka ndodh te marr ndonje Mesazh privat nga asnje person i cili nuk merr pjes ne forum!Mesazhe shumicen kam nga Operatort qe kam kerkuar ndonje Sqarim per nje gje edhe me jan Pergjigjur ne menyr Reale...ju Falenderohem shume!
E Personalisht nese me kan pelqyer Temat apo Shrkimet ku kam mundur ti jap Komente i kamGjet edhe temat e Kompliteve edhe i kam ber Komplimenete Publike!!
Ne mesazhe Private pergjigjem atyre personave se me Pyesin diq...por bej Pyenje edhe per Operatort nese kam nevoj ndonje ndihm ne Lidhje me Forumin !!

seriozja_19
05-09-06, 16:26
Bash teme per mua, seriozisht! FLM!!!

Une pranoj shume shpesh mesazhe private, disa jan te mbushura me komplimente, disa me provokime fatale dhe disa plot pyetje se ku jam e lindur...

Personalisht nuk me pengojne aspak sepse une e kam dhe e di qendrimin tim, si ne forum ashtu edhe ne m/p mundohem ta mbaj.

seriozja_19
05-09-06, 17:15
Shum qikav ju kam shkru dhe i kam pershendet dhe qka kam pas qef ikam vet por nje sen se kam kuptu hala pick up sdi qka dmtha ndoshta ne te gjitha mesazhet mund te qendron nje njeri qe te jep pergjegjje per te gjitha pytjet :oops:
Me ka shku mendja diqka shum interesant.....?...FBI...qenka ketu-csi :roll:

PICK UP? Une po mundohem ta sqaroj:

to pick something up (angl.) = te marrish dicka, psh. kur te bjen ne toke apo kur ta marrish psh. topin nga toka

to pick somebody up (angl.) = te shkojsh te marrish nje person... me veture, me taksi, ...

pick up = eshte edhe nje cokollade ketu ne diaspore qe e ka formatin te holle dhe te gjate, mbrenda cokollade plot qumesht e mbuluar me keks.

Shpresoj qe te ndihmova sa do pak.

Te pershendes.

Vin-Diesel
05-09-06, 19:02
Bash teme per mua, seriozisht! FLM!!!

Une pranoj shume shpesh mesazhe private, disa jan te mbushura me komplimente, disa me provokime fatale dhe disa plot pyetje se ku jam e lindur...

Personalisht nuk me pengojne aspak sepse une e kam dhe e di qendrimin tim, si ne forum ashtu edhe ne m/p mundohem ta mbaj.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah a

Me ke bere te qesh tash edhe ate me Ze sa po quditen do qe i kam ketu per rreth!
Hahahahahaha Mendoj se e ke Parasysh pse !!!
Qendro si i ka hije nje femre Serioze edhe mos u Dorzo

hahahahahahahahahahahahaa

seriozja_19
05-09-06, 19:11
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahah a

Me ke bere te qesh tash edhe ate me Ze sa po quditen do qe i kam ketu per rreth!
Hahahahahaha Mendoj se e ke Parasysh pse !!!
Qendro si i ka hije nje femre Serioze edhe mos u Dorzo

hahahahahahahahahahahahaa

...nje verejtje shume e vogel:

Pse gjithe mbas postimeve te mia jan postimet e tua? Kjo i bjen si te pritish me padurim qe te hakmerresh...

Nuk e ke ndermend te pajtohemi a?

Vin-Diesel
06-09-06, 08:31
...nje verejtje shume e vogel:

Pse gjithe mbas postimeve te mia jan postimet e tua? Kjo i bjen si te pritish me padurim qe te hakmerresh...

Nuk e ke ndermend te pajtohemi a?

Khaaaaaaaaaaaaaaaa qka eshte Puna jote pash besen ....
Kur hyj ne Forum ju pergjigjem pyetjeve te fundit ose ato qe me duken interesante...!!!
E tash po i pergjigjem te Para fundit e po te kaloj ty se sosht rend me ta ngul ne Krye qe sje ne GARA po ne FORUM o Rrush !
Edhe lem Rahat amoni te koft me kto gjera ma ...nese te shkruhet ne tema te miat shkruaj nese jo ateher se ke Patjeter... po ashtu edhe une Shkruaj ku me shkruhet ku jo e le !!!

Domira
06-09-06, 23:38
Rahat jam prej tyre:biggrin:

lazdrani
07-09-06, 21:55
Koheve te fundit kam angazhuar nje sekretareshe Privat:biggrin:

Vin-Diesel
08-09-06, 19:08
Koheve te fundit kam angazhuar nje sekretareshe Privat:biggrin:

Ka dal nje Metod e re se menjeher ne Recykle Bin po shkojn spo i shoh hiq as kur po vijn as kur po shkojn !!

selvija
08-09-06, 21:00
deri 5 mesazhe ne dit hiq ma pak , saher qe hy ne FD sesht e mundur pa pas mesazhe ,edhe pse jam antare e re ,,,, por sme pengojn aspak ,disa i fshij hiq pa lezuar...:biggrin:

Dea_A
11-09-06, 12:05
I vleresoj, thjesht shoqerore !

DIJA
11-09-06, 12:22
Ashtu si jane i cilesoj.Te arsyeshmet-OK,disa te tjera te kota...disa te nevojshme e ne momentin e duhur...

Murgesha
11-09-06, 16:35
Ka kohė qė jam "rahatu" prej mesazheve private.
Ato qė po i marr janė me temė rreth forumit, shoqėrore ose thjesht pėrshėndetėse. :biggrin:

Vin-Diesel
24-09-06, 11:45
Me ka marr malli me pa Mesazh Privat spo me shkrun kush vallahen ...veq as nga une spo merr askush !

Zana_ch
24-09-06, 21:05
hmm qka me than ....jan disa shum mte mira dhe shoqerore .........por per zotin jan disa se as me i lezue nuk ja vlen se jan shum shum te dobta ne nivelin e kultures njerzore por qka kam me ba se ka ne mesin ton asi djemsh qe shkruj gjaja se neve qe shkrujm ne net jemi te dores se dyte ( ofendime dhe krecnime) .


pershendetje
Zana_ch

Gentiani
27-09-06, 21:34
mirė ėshtė tė pyeten, ata/ato qė i marrin nė kthim :tongue: :tongue: :wink:

gjimnazistja
29-09-06, 14:26
thjesht mesazhe njoftimi kur kan te bejn me njoftimin e dy personave per shoqeri,nje bisede e cila te ndihmon qe ta njohesh personin:smile:

~AmaZonA~
29-09-06, 14:42
Jam rehat nga m/p por thjesht do i cilsoja si miqsore.

Kavaleri
30-09-06, 19:18
Diskutues te nderuar sot duke biseduar me nje anetare, shfaqem brengen se po marrim shum mesazhe ne privat. Andaj vendosa qe te hape kete teme per diskutim.
Une marr cdo dite nga dy apo tre mesazhe nga persona qe jane anetare ne dardani por nuk shkruajne ne forum. Prandaj mund te them se nuk i njoh personat qe me shkruajne. edhe pse shumica nuk njihemi mes vete prap se prap eshte ndryshe kur merr mesazh nga nje anetar qe shkruan ne forum, se paku prej te tilleve vijne mesazhe falenderimi apo ndonje pyetje apo thjesht nje pershendetj, kjo te ben te ndihesh mire te lind deshiren ti kthesh pergjigje se pak a shum e di se kush eshte.
Ama si te spjegohet kjo tjetra qe ketu ka shume anetare qe jan anetaresuar thjesht per te shkruar mesazhe private. Disa prej tyre te fyejne pa kurrefare aresye, te tjeret te dergojne emajlin te bindur se do ta kontaktojsh menjeher ne MSN, ka te tjer qe te shfaqin dashurin qe ne mesazhin e pare. Marr mesazhe qe menxi i kuptoj se cfare shkruan por po ashtu ka tjera mesazhe qe jane te shkruar me nje gjuhe te kjarte dhe pa gabime. Une nuk e kam zakon te pergjigjem ne keto lloj mesazhe por shtroj pyetjen nese nje vajze e re merr nje mesazh teper delikat dhe te bukur te shkruar me gjuhe te bukur dhe kulture te larte si Reagon Ajo?

A jane keto mesazhe te mirefillta dhe kush jane ata persona qe posa te regjistroj nikun di gjithcka per nje djale apo per nje vajze, aq shume mrekullohet sa i lejon vetes qysh heren e pare te shpreh dashurine e madhe.
Ju lutem apo me mire bej Apel qe te jeni te gjithe me te kujdesshem, se forumet vizitohen edhe nga nje pjese dermuese e Adoloshenteve dhe shume shpejt mund te bahen viktima te njerezve te specializuar ne ket drejtim.
Me nderime Murgesha.

Te un paq me Allahun as kush nuk me shkrun,dhe askujt nuk i shkruaj.

Ne Msn pritoj te shkruaj.. Kshtu qe jom rehat.

Ty Inxhja Murgesha lumi ti valla qe po te shkruaj,kqqyr naj nja mos po te vjen nga femrat qe jan ketu afer diku ne Zvicerr ma nuk kan met pengu hahah.
Je e mrekulluar inxhja Murgesh per ate edhe ju shkruaj..
Esht mire te kesh musafir.
Ju pershendes nese e pranoni ketu,se ne emajl nuk po di me shkru hahah..

Virti
22-11-06, 19:26
... si mesazhe egoiste :biggrin:

Murgesha
23-11-06, 01:06
... si mesazhe egoiste :biggrin:

Duhet edhe tė tregojsh se kush po ti dėrgon??:biggrin:

Virti
23-11-06, 01:16
hhahha dua te behem edhe une egoist! :biggrin: :biggrin:

vjeshta
24-11-06, 23:00
hhahha dua te behem edhe une egoist! :biggrin: :biggrin:

Paskemi diqka te perbashkt! :rolleyes: :biggrin:

Virti
24-11-06, 23:01
Paskemi diqka te perbashkt! :rolleyes: :biggrin:
e sheh rrushi-rrushin... :biggrin:

Zana_ch
24-11-06, 23:08
ka desht zoti ni her jam rahat me mesazhe private .-.......nga nje me vjen ama as qer i lexoi vese e shof se nga kush me vjen ....dmth jan pa dmth te madhe

vjeshta
24-11-06, 23:37
e sheh rrushi-rrushin... :biggrin:

Qka eshte per te mire ,mire se ardhte..:biggrin: :tongue:

Luana
25-11-06, 02:39
Mesazhet private hmmmmmmmmm kur nuk me pelqen ja baj bllok...!!!!!!!!!

Murgesha
25-11-06, 02:46
Mesazhet private hmmmmmmmmm kur nuk me pelqen ja baj bllok...!!!!!!!!!

Si nė mesengjer a??:eek: :eek:

Paradox_13
25-11-06, 02:49
Si nė mesengjer a??:eek: :eek:

A edhe ty a...???:confused:

Luana
25-11-06, 02:49
Si nė mesengjer a??:eek: :eek:

ahahahhahhahahahh
messengeri nuk po me punon sonte diqka :tongue:

halla e madhe
25-11-06, 10:30
M/p i vlersoj si miqesore,rrallehere pike prej qielli ndonje mesazh i pakuptimt, ato i fshij menjehere:biggrin:

Virti
30-11-06, 19:25
... si shpjegime te obligimeve morale :biggrin: :biggrin: :tongue:

halla e madhe
30-11-06, 20:33
... si shpjegime te obligimeve morale :biggrin: :biggrin: :tongue:...flm qe ma kujtove kete far obligimi moral,krejt pasna harru:rolleyes:

Drinni
30-11-06, 20:36
Vėrtet temė me vend kjo!
Unė pėr vete mesazhet private i shoh si mėnyra mė e drejt pėr tu sqaruar pėr ndonjė keqkuptim tė mundshėm!

Virti
30-11-06, 20:44
...flm qe ma kujtove kete far obligimi moral,krejt pasna harru:rolleyes:

e more per vete a?! :smile:

halla e madhe
30-11-06, 20:48
e more per vete a?! :smile:...jo per veti por per ngjeti:biggrin: :biggrin:

Virti
30-11-06, 20:50
...jo per veti por per ngjeti:biggrin: :biggrin:

barra e huaj eshte e rende oj Hallė... :biggrin: :tongue:

halla e madhe
30-11-06, 20:54
barra e huaj eshte e rende oj Hallė... :biggrin: :tongue:... nuk e kame gajlen e barrave te huaja JO!!:biggrin:

Virti
30-11-06, 20:57
... nuk e kame gajlen e barrave te huaja JO!!:biggrin:

mire e ke! :biggrin:

laliloli
01-12-06, 19:25
Koheve te fundit jane ka me vijne ca mesazhe shume te kendshme nga nje mikeshe e nderuar dhe respektuar.

Virti
01-12-06, 20:49
... si interesante! :cool:

vjeshta
01-12-06, 20:55
Si mė qėnė nė stacion policor !:biggrin:

dr1ta
01-12-06, 23:31
Jam ne penzion:cool:

jadore
01-12-06, 23:41
nganjehere stresuese (valla )
psh , nje mesazh i fundit
.... te lutem dergoma , nr e fax-it te ....
( e vertetoni qe nuk eshte dhe pune e lehte te mirren mesazhe tash ..)

Agolli
01-12-06, 23:45
nganjehere stresuese (valla )
psh , nje mesazh i fundit
.... te lutem dergoma , nr e fax-it te ....
( e vertetoni qe nuk eshte dhe pune e lehte te mirren mesazhe tash ..)


Nese ke mundsi ma dergo numrin e kepucave:tongue: :tongue: :tongue:

jadore
01-12-06, 23:54
Nese ke mundsi ma dergo numrin e kepucave:tongue: :tongue: :tongue:

...ma bene kete te mire Agolli-aaa!!!! . ne vend ( hahaha) ..37 -she , ama kujdes-a , shiko mire se te perzgjidhet kepuca eshte finesa me delikate ne qeshtje shijesh-a , lehte mundesh te "deshtosh " koleksionin shije ..

Agolli
02-12-06, 00:02
...ma bene kete te mire Agolli-aaa!!!! . ne vend ( hahaha) ..37 -she , ama kujdes-a , shiko mire se te perzgjidhet kepuca eshte finesa me delikate ne qeshtje shijesh-a , lehte mundesh te "deshtosh " koleksionin shije ..

Mire e ke e nderuara J'adore me te vertet me mungon shija.... por jo humori.....sidoqoft nuk ke aty qellimi ime :rolleyes:

jadore
02-12-06, 00:08
Mire e ke e nderuara J'adore me te vertet me mungon shija.... por jo humori.....sidoqoft nuk ke aty qellimi ime :rolleyes:

ok , Agolli , (pa hajgare tash-a) mendimi im eshte ky , ne mode , ne perzgjidhje kepucesh vlersoj shijen e personit , prandaj thash per mendimin tim kepuca eshte gjeja me delikate qe tregon shkallen e shijes .. ( megjithate mendoj qe nuk ka njeri pa shije .. )

tash mund te vazhdojme prap me humor

Agolli
02-12-06, 00:18
ok , Agolli , (pa hajgare tash-a) mendimi im eshte ky , ne mode , ne perzgjidhje kepucesh vlersoj shijen e personit , prandaj thash per mendimin tim kepuca eshte gjeja me delikate qe tregon shkallen e shijes .. ( megjithate mendoj qe nuk ka njeri pa shije .. )

tash mund te vazhdojme prap me humor

Pajtohem plotsisht me mendimin tende.....ish e dashura ime njehere me pate thene se a ekziston lumturia ne syte e te verberit i thashe se jo, (dhurata ime ishte.... "Kepuca":frown: )........

jadore
02-12-06, 00:24
Pajtohem plotsisht me mendimin tende.....ish e dashura ime njehere me pate thene se a ekziston lumturia ne syte e te verberit i thashe se jo, (dhurata ime ishte.... "Kepuca":frown: )........

..duhet te kete pasur shije dhe dije ... gjyhnah qe ka dhe prarashtesen "ish",,,,

Agolli
02-12-06, 00:38
..duhet te kete pasur shije dhe dije ... gjyhnah qe ka dhe prarashtesen "ish",,,,

Interesant shume e dishme ka qene...mu edhe per ate vendosa ti'a bleje nje pale kepuc...
jo pse i mungonin....por ecte rruges me krry perpjet e thashe ti shiqon kepucat e mija dhe ndoshta shpeton nga trotuari..........

Virti
02-12-06, 00:42
... si moralizuese! :tongue:

jadore
02-12-06, 00:44
Interesant shume e dishme ka qene...mu edhe per ate vendosa ti'a bleje nje pale kepuc...
jo pse i mungonin....por ecte rruges me krry perpjet e thashe ti shiqon kepucat e mija dhe ndoshta shpeton nga trotuari..........

.. interesant , dhe ky definim i juaj e hudh posht teoremen shekullore shqiptare..... kalliri plot ,e mban koken poshte ....shifet qe ish-i , nuk ishte e anes sone ..( andej nga skandinavija nuk e dine qka eshte kalliri ..)

Agolli
02-12-06, 00:55
.. interesant , dhe ky definim i juaj e hudh posht teoremen shekullore shqiptare..... kalliri plot ,e mban koken poshte ....shifet qe ish-i , nuk ishte e anes sone ..( andej nga skandinavija nuk e dine qka eshte kalliri ..)


:tongue: :tongue: :tongue: :tongue: Luleza kalliri mungon ne Skandinavi per fate te keqe...

Diana007
02-12-06, 16:45
Rehat jam :biggrin: se nuk po marr MP :tongue:

DritonPR
02-12-06, 18:35
ja ketu e kom nje mesazh para 3 vite ne ne websajt qe nuk egziston mo, qe ma pat qu nje peder i shqipris...e kom rujt se me shtin me kesh kur e lexoj...arsyeja e kisha nje foto me trupin e lart pa asnje rrob te veshur lart, por kjo foto per femrat u kan...e gabimi i mesuar tash mos me qit foto pa rroba ne internet haha (jom allergjik prej botes se rredepave)

Autori: FOTI
Mesazhi:
miredita.
jam nle djal 27 vjecar kur pashe foton tende u cmenda me pelqeu shume. dukesh
shume seksi besoj dhe ne krevat do te jesh i tille.
bukurosh keto kisha per te thene jemi dhe shume large bashke.
shume pershendetje nga athina bukurosh i enderrave.............bye

Virti
05-12-06, 00:54
nuk me eshte dhene shansa t'i cilėsojė :biggrin:

Murgesha
05-12-06, 01:04
nuk me eshte dhene shansa t'i cilėsojė :biggrin:

Hiq askush s“po tė nguc me mesazhe private a???:tongue: :tongue:

Virti
05-12-06, 01:05
Hiq askush s“po tė nguc me mesazhe private a???:tongue: :tongue:
as ngucje as pa ngucje hahaha

pirro
07-12-06, 18:27
Une e kam marr ni mesazh arabisht nje here.Ju kam bertite ikni se e hangrem(haahah).

Po nuk ish kan serjozisht ajo pune,ka mundesi qe u kan mezash "perkdheles"

Virti
08-12-06, 00:34
si te bukura :biggrin: :biggrin:

vjeshta
08-12-06, 00:35
Stagnuse ....:biggrin: :tongue:

Virti
08-12-06, 00:45
arsyetuese :biggrin: :tongue:

vjeshta
08-12-06, 00:51
Inatqore ...:biggrin: :tongue:

Virti
08-12-06, 00:54
sqaruese :tongue: :biggrin:

Sunnih
09-12-06, 16:05
Mesazhet private qe marr? I trajtoj si faqen e nje libri. Nese mesaxhi eshte i drejte i ndershem dhe i kendshem i rikthehem dhe e lezoj. Nese jo, kaloj ne faqen tjeter.

Sy_kaltra
10-12-06, 22:11
Ashtu sic e cilesoi derguesin e atyre mesazheve..

jadore
23-12-06, 00:14
Hallo meine Liebe, ich hoffe sehr, dass es Dir gut geht!!! Toni hat mir Deine e-mail Adresse gegeben. Was machst Du denn so weit weg von uns? Ohne Abschied! Wäre schön, wenn Du Dich mal melden würdest.
Ich weiß nicht, ob ihr Weihnachten feiert, auf alle Fälle wünsche ich Dir alles alles Gute. Lass Dich drücken. Grüße auch von Achim.
#bis hoffentlich bald Alles Gute von Conny

...hm , si e cilsoj nje mesazh te tille ...dij qe me prish disponimin e dites ..

prishtinasi
23-12-06, 01:08
mmmm...porosite private...prej qe e kam hapur konkursin per sekretaresh....s'po kom as "space" mo per mi pranu te gjitha ato kerkesa....hahahaha

Sy_kaltra
23-12-06, 11:38
mmmm...porosite private...prej qe e kam hapur konkursin per sekretaresh....s'po kom as "space" mo per mi pranu te gjitha ato kerkesa....hahahaha

Krejt i cilsoi si duhet veq tandin fst fst ...hahahahahahaaa :biggrin: :tongue:

Paradox_13
23-12-06, 18:48
Si nje sqarim ndaj keqkuptimeve qe munde te qfaqen ....

~AmaZonA~
23-12-06, 18:53
Thjesht....miqsore edhe siq e ka cekur Paradox_13 edhe sqaruese ne ca raste... (ato qe nuk me pelqejn nuk u pergjigjem fare)

Reana
23-12-06, 18:59
I cilesoj ne menyre te CILESUAR!

vendasi
23-12-06, 21:08
Hallo meine Liebe, ich hoffe sehr, dass es Dir gut geht!!! Toni hat mir Deine e-mail Adresse gegeben. Was machst Du denn so weit weg von uns? Ohne Abschied! Wäre schön, wenn Du Dich mal melden würdest.
Ich weiß nicht, ob ihr Weihnachten feiert, auf alle Fälle wünsche ich Dir alles alles Gute. Lass Dich drücken. Grüße auch von Achim.
#bis hoffentlich bald Alles Gute von Conny

...hm , si e cilsoj nje mesazh te tille ...dij qe me prish disponimin e dites ..


E kush na qenka kjo Conny se? disi po me duket se e njof...:biggrin:

jadore
23-12-06, 21:18
E kush na qenka kjo Conny se? disi po me duket se e njof...:biggrin:


Cornelia (Conny) ....jo e para , as e dyta , as edhe e treta jo ... e pesta kojshike e imja ( me shtepija) njekohesisht edhe shoqe e afert ....
..a po e njeh tash ...( haahaha)

vendasi
23-12-06, 21:42
Cornelia (Conny) ....jo e para , as e dyta , as edhe e treta jo ... e pesta kojshike e imja ( me shtepija) njekohesisht edhe shoqe e afert ....
..a po e njeh tash ...( haahaha)

Hmm,ehh..kur te vije asajde..ndoshta shkojme e ja pijme naj kaffe asje Cornelis ..apo Conny-t se emri i saje me kujton diq nga Gjermania...hahah

Arb
23-12-06, 21:44
Mesazhe hesapi...

lihhi
28-12-06, 17:53
Valla i marr normal, i lexoj nese esht naj send me rendesi e marr seriozisht e nese esht vetem me lujtė ose me naj menyr tjeter vetem i lexoj edhe i shlyj

Virti
28-12-06, 21:00
... si te komplikuara! :biggrin:

Vin-Diesel
06-02-07, 17:53
Deri me sot kam Max 10Mesazhe Private !!
Edhe po ti shkruaja ne Publik Lakmi ju kishi marr qfar mesazhe te Bukura !!
Mesazhe Ofendues akoma skam marr as nuk kam derguar sepse askujt si shkruaj pa e njohur apo pa me njohur Publikisht njeherpernjeher !!

Virti
08-02-07, 01:12
... si tornado! :tongue:

selvija
08-02-07, 17:31
Me nje sopat ne dor...

Vin-Diesel
08-02-07, 17:39
Me nje sopat ne dor...

shume po u dashka me rrezi8ku per te te derguar ty nje Mesazh privat !!

E kam verejt me heret ne shkrimet e tua se je sado pak Agresive edhe skam pas guxim te te shkruaj
hahahahahahaaahaha

selvija
08-02-07, 17:49
shume po u dashka me rrezi8ku per te te derguar ty nje Mesazh privat !!

E kam verejt me heret ne shkrimet e tua se je sado pak Agresive edhe skam pas guxim te te shkruaj
hahahahahahaaahahaMe mir te bjen qe mos provosh Vin-Diesel...hahah se hazder ju rri kohve te fundi po jet pa kemb a diqka...keshtu qe rri large mesazheve te mija...:tongue:

Vin-Diesel
08-02-07, 17:50
Me mir te bjen qe mos provosh Vin-Diesel...hahah se hazder ju rri kohve te fundi po jet pa kemb a diqka...keshtu qe rri large mesazheve te mija...:tongue:

Akoma sme ka hy Ajo mende !!
Por edhe nese mendoj te te shkruaj ne PV ateher te di kem Parasysh te mbetat edhe mendoj se do i perballoj !!

~AmaZonA~
08-02-07, 17:56
Miqsore,shoqerore edhe shpjeguse ne disa raste...

Vin-Diesel
08-02-07, 17:58
Miqsore,shoqerore edhe shpjeguse ne disa raste...

Mos e shkroft Zoti me hy menjeher edhe une me Sakic ne krah!!!
Duhet Miqsore qe ta Zbus situaten !!!

Tomori
08-02-07, 17:58
Miqsore,shoqerore edhe shpjeguse ne disa raste...
Te lumte po ashtu ..

selvija
08-02-07, 17:59
Akoma sme ka hy Ajo mende !!
Por edhe nese mendoj te te shkruaj ne PV ateher te di kem Parasysh te mbetat edhe mendoj se do i perballoj !!Ano provoje qysh do te del....po paremendoj se po ec njeren ande....:tongue:

~AmaZonA~
08-02-07, 17:59
Mos e shkroft Zoti me hy menjeher edhe une me Sakic ne krah!!!
Duhet Miqsore qe ta Zbus situaten !!!
hahahah sikur situata te acarohet zingjiri i mesazhev shkeputet hahahhhhaah


Flm Tomori :smile:

Vin-Diesel
08-02-07, 18:03
hahahah sikur situata te acarohet zingjiri i mesazhev shkeputet hahahhhhaah


Flm Tomori :smile:

haha... Pe provoj !
A po me ndihmon hekem prej duarve te saj se po me mbyt !!

Vin-Diesel
08-02-07, 18:05
hahahah sikur situata te acarohet zingjiri i mesazhev shkeputet hahahhhhaah


Flm Tomori :smile:

Po ja kam frigen boll se po me gjuan me Papuqe edhe ne Publik hahahaha

~AmaZonA~
08-02-07, 18:07
Po ja kam frigen boll se po me gjuan me Papuqe edhe ne Publik hahahaha
Mos harro te jesh sa mė miqsor do i zbutet zemra hahaahahahahha

Vin-Diesel
08-02-07, 18:10
Mos harro te jesh sa mė miqsor do i zbutet zemra hahaahahahahha

Fjala Jote ne Vesht te Zotit .....

Valla mesazhet Private qe po i marr shume Shoqerues edhe shume shume te mira

selvija
08-02-07, 18:11
Po ja kam frigen boll se po me gjuan me Papuqe edhe ne Publik hahahahaPer fate te keq papuqet kan qellue shum te buta por ,,, a'nuk i tutesh asaj a....e pash se u dridhe nga frika...:eek:

selvija
08-02-07, 18:13
Mos harro te jesh sa mė miqsor do i zbutet zemra hahaahahahahha Po qka me ba moj amazona.. ka qellue e forte edhe kjo zemer spo durone me...:rolleyes: :tongue:

Vin-Diesel
08-02-07, 18:14
Per fate te keq papuqet kan qellue shum te buta por ,,, a'nuk i tutesh asaj a....e pash se u dridhe nga frika...:eek:

Hahahaha Duke e shikuar e Paramenduar se qfar mund te me beje me ate ??!! Kuku trupi po me renqethet hahahahahaha

Vin-Diesel
08-02-07, 18:15
Po qka me ba moj amazona.. ka qellue e forte edhe kjo zemer spo durone me...:rolleyes: :tongue:


Ruje shendetin se Zemrat e Shpirtat shkojn e vijn !!

Zemra ndrrohet sepse eshte vetem nje mjet e Shendeti eshte Karoseria!!

selvija
08-02-07, 18:23
Hahahaha Duke e shikuar e Paramenduar se qfar mund te me beje me ate ??!! Kuku trupi po me renqethet hahahahahahaValla qe e don shpirtin tend ma mir eshte te paramndosh njher pastaj he rrezikosh siq e pe edhe vet aty hahhahahahahahhahahah

ja zemer njher mir me doket se po punon tik tak po nihet e ma von sdi se qka behet nga mesazhet hahahhhaha:biggrin:

jEtA_1
08-02-07, 18:33
Sa i perket temes se e shohe qe shume her po dilni nga tema dhe po ja humbni kuptimin , mesazhet private i cilsoj pa marr parasysh se nga kush me vin

Vin-Diesel
08-02-07, 18:38
Sa i perket temes se e shohe qe shume her po dilni nga tema dhe po ja humbni kuptimin , mesazhet private i cilsoj pa marr parasysh se nga kush me vin

Me bo mos me dal prej teme nganjeher edhe spo bohet Interesant!
Ose jan te mira ose te kqija !!

Vin-Diesel
08-02-07, 18:40
Valla qe e don shpirtin tend ma mir eshte te paramndosh njher pastaj he rrezikosh siq e pe edhe vet aty hahhahahahahahhahahah

ja zemer njher mir me doket se po punon tik tak po nihet e ma von sdi se qka behet nga mesazhet hahahhhaha:biggrin:

Mesazheve te mija ju jap Komplimente sikur atyre derguese po ashtu edhe atyre Pranuese !!

E ishalla po pshtojm, prej ketyre mesazheve se Zemrat po dridhen e po rrahin ma shpejt e po hidherohen kuku !!

prishtinasi
08-02-07, 19:44
Mesazhet private...i cilesoj: humoristike, shoqerore....

e_martumja
01-03-07, 17:51
Ndoniher shume qesharake dhe budallaqe !

Albanian eX|PerT
01-03-07, 18:48
Si i cilesoni mesazhet private qe i merrni?? (http://www.dardania.de/vb/upload/showthread.php?p=945409#post945409)
Shume fort... ani bash kur po mi dergojne gjinia e kundert, hahahaha:biggrin:

Paradox_13
02-03-07, 21:51
Ndoshta do te kishin kuptim po te ishin verrtet private...!!

DEA
02-03-07, 22:13
interesant, hiq kurrfare mesazhe s“me shkrun kush, as komplimente e as ngacmimi ha ha boll mire:biggrin:

Artisti
02-03-07, 22:16
interesant, hiq kurrfare mesazhe s“me shkrun kush, as komplimente e as ngacmimi ha ha boll mire:biggrin:

Lumja ti :smile: .


Mue mu ka gjue njana, me gjithe fuqin e saj tenton me ma imponue mendimin e saj :tongue: .

euuuuuuuuuuuuuuu


.

DEA
02-03-07, 22:17
Lumja ti :smile: .


Mue mu ka gjue njana, me gjithe fuqin e saj tenton me ma imponue mendimin e saj :tongue: .

euuuuuuuuuuuuuuu


.

zoti ta beft qaren ty:biggrin:

e_martumja
02-03-07, 22:19
interesant, hiq kurrfare mesazhe s“me shkrun kush, as komplimente e as ngacmimi ha ha boll mire:biggrin: A po don ta dergoj nje keshtu ke mundsi mu pergjigje ne temen :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Virti
02-03-07, 22:21
nuk marr mesazhe private... :tongue:

e_martumja
02-03-07, 22:23
nuk marr mesazhe private... :tongue: A eshte normal qe po kolli ? :biggrin:

Virti
02-03-07, 22:25
A eshte normal qe po kolli ? :biggrin:
moti eshte i pershtatshem per flama... :biggrin:

e_martumja
02-03-07, 22:27
moti eshte i pershtatshem per flama... :biggrin: u damlla te rraft jarabi qe po te shkojn ment ku nuk duhet, mos e nguc flamen se ma ngjet meniher :biggrin: .

Virti
02-03-07, 22:29
u damlla te rraft jarabi qe po te shkojn ment ku nuk duhet, mos e nguc flamen se ma ngjet meniher :biggrin: .
ishalla s'ta ngjet!
jo per hatrin tend, por te tjeterkujt... :tongue: :biggrin: :wink:

e_martumja
02-03-07, 22:31
ishalla s'ta ngjet!
jo per hatrin tend, por te tjeterkujt... :tongue: :biggrin: :wink: mi hanksh t'ligat ti hoooo :biggrin: upssss dola nga tema ahahhaa

Virti
02-03-07, 22:32
mi hanksh t'ligat ti hoooo :biggrin: upssss dola nga tema ahahhaa
sa i ke? :cool: