PDA

View Full Version : A POSEDONI JU ....?


Flaka_1
05-08-05, 19:11
A posedoni ju leje te autos & auto? nese po atehere qfare auto ?
Me dashuri flaka!

laliloli
05-08-05, 19:24
A posedoni ju leje te autos & auto? nese po atehere qfare auto ?
Me dashuri flaka!

HAHAHAHAHAH Flaka edhe zorret ne bark don me na i dite :lol: :lol: :lol:

Mire po pergjigjem posedoj qe te dyja,lejen qe 10 vite auto qe nje vit--Kadet :lol: :lol:

me rrespekt

Krokodilli
05-08-05, 20:17
Lejen qe 5 vite,, makinen .Hyundai Tiburon.
pershendetje .

ARVANITI
05-08-05, 20:21
Me autobus. Gjith jeten e kam pas Lejen.

Flaka_1
05-08-05, 20:30
A posedoni ju leje te autos & auto? nese po atehere qfare auto ?
Me dashuri flaka!

HAHAHAHAHAH Flaka edhe zorret ne bark don me na i dite :lol: :lol: :lol:

Mire po pergjigjem posedoj qe te dyja,lejen qe 10 vite auto qe nje vit--Kadet :lol: :lol:

me rrespekt

me duhen te gjitha shenimet de qyyyy edhe ti lali
uroj ti gezofsh me te mira
me dashuri flaka

Flaka_1
05-08-05, 20:31
Lejen qe 5 vite,, makinen .Hyundai Tiburon.
pershendetje .

flm krokodill
uroj gjithe te mirat
me dashuri flaka

Flaka_1
05-08-05, 20:32
Me autobus. Gjith jeten e kam pas Lejen.

ok e gezofsh me jete te gjate e te mira !
me dashuri flaka!

Naki
05-08-05, 20:50
Posedojė patent shoferi ēė nga mosha 2o vjeqare,auton e parė e kisha dhuratė tė pėrgjysmuar njė *Opel Rekord 1700* e ndaja mė Babain timė kur kisha nevojė e huazoja.
Tani ēė 12 vite,kur vetė e fitojė paranė kamė vetur private Sė pari Opelkadet deri sa u shtjerrė e tani ngasi njė qerre me yllė trekėndsh ndoshta deri nė pension nuk shtjerret haaaaaaaaaa.

Flaka_1
05-08-05, 20:54
Posedojė patent shoferi ēė nga mosha 2o vjeqare,auton e parė e kisha dhuratė tė pėrgjysmuar njė *Opel Rekord 1700* e ndaja mė Babain timė kur kisha nevojė e huazoja.
Tani ēė 12 vite,kur vetė e fitojė paranė kamė vetur private Sė pari Opelkadet deri sa u shtjerrė e tani ngasi njė qerre me yllė trekėndsh ndoshta deri nė pension nuk shtjerret haaaaaaaaaa.

Luja syno luja te lumte :roll:
E di se ti nuk ka tjeter nje Naki e kemi jo tjeter :arrow:
Te prifte e mbara dhe gjithe te mirat :wink:
me dashuri flaka

turisti
05-08-05, 23:56
A posedoni ju leje te autos & auto? nese po atehere qfare auto ?
Me dashuri flaka!

Lejen e autos e posedoj (2),por auton jo sepse me shume me pelqen turizmi pa auto.

TURIST - kembesori. :( :wink:

Murgesha
06-08-05, 12:59
Kam lejen qe tri vite, kam filluar tė voziti sė pari Ford, ku mendoj se janė makina tė mira dhe familjare. :lol:
Deri tani i kam thyer tri makina, po pasi vet s`jam thyer s`po e kam edhe fort dert. :wink:
Momentalisht kam njė Daewo Nubira. :lol:

Pėrshėndetje pėr ty Flaka.

laliloli
06-08-05, 15:58
A posedoni ju leje te autos & auto? nese po atehere qfare auto ?
Me dashuri flaka!

HAHAHAHAHAH Flaka edhe zorret ne bark don me na i dite :lol: :lol: :lol:

Mire po pergjigjem posedoj qe te dyja,lejen qe 10 vite auto qe nje vit--Kadet :lol: :lol:

me rrespekt

me duhen te gjitha shenimet de qyyyy edhe ti lali
uroj ti gezofsh me te mira
me dashuri flaka

Po po Flaka vetem urdhero edhe ne pa ti treguar te gjitha nuk do ta leme :lol: :lol: I gezofsh edhe ti nese i ke ,e nese nuk i ke i befsh sa me shpejt

me rrespekt lali

Bleta
08-08-05, 16:44
E une lejen qe 8 vite e kam e auton nuk po kam pare me e ble ha ha ha ha ishalla e marr naj burr te pasur e ma blen nje

MemphiSx
10-08-05, 11:24
Leje per Vozitje kam qe 4 vite,kurse veture kam Mercedes 250D edhe nje Ford Sierra 2.0 ;)

halla e madhe
10-08-05, 12:28
Memphisx_te uroj veturen Mercedes 250 :lol: Vozitje sa me te mire rreth sheshit te permendores se B.J.se Cabratit :lol: :lol:

MemphiSx
10-08-05, 12:37
Memphisx_te uroj veturen Mercedes 250 :lol: Vozitje sa me te mire rreth sheshit te permendores se B.J.se Cabratit :lol: :lol:

Hahahahahahahaahah a tu ka prish Frizura hahhahahaahah :D

Diana007
10-08-05, 12:40
Ncuk as njere e as tjeter :? se frigohem me vozit :oops: :lol:

MemphiSx
10-08-05, 12:45
Ncuk as njere e as tjeter :? se frigohem me vozit :oops: :lol:


Bicklet kishe mos rrej ahahahah :D :D :D

Diana007
10-08-05, 12:52
Ncuk as njere e as tjeter :? se frigohem me vozit :oops: :lol:


Bicklet kishe mos rrej ahahahah :D :D :D
Nuk as biciklet nuk kam :?

teDUAty
10-08-05, 17:54
qe 5 vite voziti pa leje e lejen qetash e kom regjistru veq kur ta marr ju tregoj, ndersa vetura kam golf2 ,mercedes190 dhe honday terrano.

yllka
10-08-05, 18:47
Jepp :wink:

laliloli
10-08-05, 19:10
qe 5 vite voziti pa leje e lejen qetash e kom regjistru veq kur ta marr ju tregoj, ndersa vetura kam golf2 ,mercedes190 dhe honday terrano.

Teduaty jepja njerin auto Dianes ,se po me dhimbset qe veq me reno dy po ec :lol: :lol:

Krokodilli
11-08-05, 07:00
qe 5 vite voziti pa leje e lejen qetash e kom regjistru veq kur ta marr ju tregoj, ndersa vetura kam golf2 ,mercedes190 dhe honday terrano.

Teduaty jepja njerin auto Dianes ,se po me dhimbset qe veq me reno dy po ec :lol: :lol:

po bahem te gjith ne forum,, po mbledhim LEKET 8) bashk e tja blejm vajzes me te mire te forumit Dianes007 nje Golf 5....
a pajtoheni te gjith apo pe lam ket pun krejt se paska frig me vozit :lol: ?,,,,,

Reana
13-08-05, 07:19
leje po, edhe veture po :lol:
bile babi ma ka ble, qy :lol: (per veturen e kam fjalen :lol: )
po per dreq ketu veturat automatike, e ne Kosove, pak me e veshtire vozitja shkaku i ndrrimit manual te shpejtesive :cry:

e cka vozis??? hemmm.... hajt pra pasi te gjithe qenkan bere te sinqerte e paskan treguar, po tregoj edhe une pra :lol:
sivjet vozis 2005 Ford Thunderbird, cabrio :wink:

Krokodilli
13-08-05, 09:04
leje po, edhe veture po :lol:
bile babi ma ka ble, qy :lol: (per veturen e kam fjalen :lol: )
po per dreq ketu veturat automatike, e ne Kosove, pak me e veshtire vozitja shkaku i ndrrimit manual te shpejtesive :cry:

e cka vozis??? hemmm.... hajt pra pasi te gjithe qenkan bere te sinqerte e paskan treguar, po tregoj edhe une pra :lol:
sivjet vozis 2005 Ford Thunderbird, cabrio :wink:

TYPICAL GIRLS CAR - THUNDERBIRD :lol:
:wink:

Diana007
13-08-05, 09:11
qe 5 vite voziti pa leje e lejen qetash e kom regjistru veq kur ta marr ju tregoj, ndersa vetura kam golf2 ,mercedes190 dhe honday terrano.

Teduaty jepja njerin auto Dianes ,se po me dhimbset qe veq me reno dy po ec :lol: :lol:

po bahem te gjith ne forum,, po mbledhim LEKET 8) bashk e tja blejm vajzes me te mire te forumit Dianes007 nje Golf 5....
a pajtoheni te gjith apo pe lam ket pun krejt se paska frig me vozit :lol: ?,,,,,

:roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

vigani212
13-08-05, 09:19
Wow Reana Ford Thunderbird 20005 :lol: 38.355$ THousand dollars car : :lol: Can u take me for the ride :lol: :lol: :lol: enjoy u deserv it after all 8)

vigani212
13-08-05, 09:23
Kam vozitur deri tash bmw x5 per ma vone do te shikoje per 1 veture ma te mire tash per tash asgje momentalisht riding subways as usuall :P

Krokodilli
13-08-05, 09:28
Wow Reana Ford Thunderbird 20005 :lol: 38.355$ THousand dollars car : :lol: Can u take me for the ride :lol: :lol: :lol: enjoy u deserv it after all 8)

VIGANI ill take you for a ride with my $62.000 CAR BRO,,,, ENJOY SOME SPORTS CAR,, Let the girls drive girls cars :lol: :lol: ,,
Well im kidding,, I woundt waste time giving you rides around the city, .
But i agree with you,, and I know what you mean,,
I wouldnt mind a girl drivin me around

Krokodilli
13-08-05, 09:33
qe 5 vite voziti pa leje e lejen qetash e kom regjistru veq kur ta marr ju tregoj, ndersa vetura kam golf2 ,mercedes190 dhe honday terrano.

Teduaty jepja njerin auto Dianes ,se po me dhimbset qe veq me reno dy po ec :lol: :lol:

po bahem te gjith ne forum,, po mbledhim LEKET 8) bashk e tja blejm vajzes me te mire te forumit Dianes007 nje Golf 5....
a pajtoheni te gjith apo pe lam ket pun krejt se paska frig me vozit :lol: ?,,,,,

:roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Me te vertet me deshir e kisha ber kete Diana007 ,,, qka jan per te gjith nga forumi nga 500Euro,,,, 40 persona nga 500 do i mblidhnim 20.000

tia plotesojm deshiren bukuroshes,, apo motres se FD..

dr1ta
13-08-05, 09:50
LADA :D

vigani212
13-08-05, 09:51
Krokodilli Lol i wouldnt go on the car with you dude :lol: :lol: :lol:
anyway 62.000$ car how long have you been living in Australia anyway
:lol: ok man Good Luck i wish you the best.
8) Sincerely:Vigani.

vigani212
13-08-05, 09:57
Feja e shqipetarit eshte Shqiptaria :lol:

Diana007
13-08-05, 10:06
Me te vertet me deshir e kisha ber kete Diana007 ,,, qka jan per te gjith nga forumi nga 500Euro,,,, 40 persona nga 500 do i mblidhnim 20.000

tia plotesojm deshiren bukuroshes,, apo motres se FD..

:oops: :oops: :oops: :oops: Flm , per deshiren tende , siku me ble Kroki :oops: , te pershendes :wink:

halla e madhe
13-08-05, 10:35
Jaguar 8)

Krokodilli
13-08-05, 11:37
Krokodilli Lol i wouldnt go on the car with you dude :lol: :lol: :lol:
anyway 62.000$ car how long have you been living in Australia anyway
:lol: ok man Good Luck i wish you the best.
8) Sincerely:Vigani.

te pershendes gjithashtu i nderuar,,

I moved to Au since I was 1,, but lived in Kosove for a while 2

tung

Reana
13-08-05, 21:16
Wow Reana Ford Thunderbird 20005 :lol: 38.355$ THousand dollars car : :lol: Can u take me for the ride :lol: :lol: :lol: enjoy u deserv it after all 8)
Wowww ti se...
po ku e gjete me gjysem cmimi se??? :lol: :lol: :lol:

Gentiani
13-08-05, 21:26
Feja e shqipetarit eshte Shqiptaria :lol:

po, por ne e kishim fjalėn pėr makinėn e shqipėtarit cila ėshtė ?! :wink:

Tomori
13-08-05, 22:05
Feja e shqipetarit eshte Shqiptaria :lol:

po, por ne e kishim fjalėn pėr makinėn e shqipėtarit cila ėshtė ?! :wink:

Mushka-dizel

laliloli
13-08-05, 22:07
Mushka-dizel

Opell-quksh

vigani212
14-08-05, 05:52
Gentiani kerkoje falje :lol:

vigani212
14-08-05, 05:54
Reana dleq :lol: :lol: :lol:
kam shoke me punojn ne dealership, :lol: :lol:
po pamarparasysh e gezofsh thats good car :lol:
Kalofshe mire 8)

GURI SYLAJ
14-08-05, 08:23
Po, kam leje - me ece, her me nje Opell-ecekame e her me nje Reno dy.


MZDA

Krokodilli
14-08-05, 09:10
Mushka-dizel

Opell-quksh

masi po udhetojka laliloli dhe Tomori me Lop

une e kam nje Audi ZKalipakolic

albiOni19_nl
14-08-05, 12:06
Tung te gjith .. jam i ri ne ket forum .. dhe lejen e kam qe nje vit dhe e kam nje bmw 3.18i e36 1996 .. vetura e pare e imja .. :oops: ..

Krokodilli
14-08-05, 12:53
Tung te gjith .. jam i ri ne ket forum .. dhe lejen e kam qe nje vit dhe e kam nje bmw 3.18i e36 1996 .. vetura e pare e imja .. :oops: ..

Pershendetje albi,, mire se na paske ardh ne forum,,,, ska qka te vjen marre ,,,,, vetur boll te mir paske,,, vetura ime e par ka qen mbw 1991 :lol:

albiOni19_nl
14-08-05, 14:12
Flm kroki :)

Arb
14-08-05, 14:13
Ni here per ni here, Metro Card-a nuk osht ka me korit...

Krokodilli
14-08-05, 14:35
Ni here per ni here, Metro Card-a nuk osht ka me korit...

hahahaha ruju,, se jo me te korit,, po te merr ne qaf,,, a se pe se qka ndodhi ne London a? Metro Carda eshte me e sigurta,, por nje here ndodh tragjedia,,

Arb
14-08-05, 14:39
Ni here per ni here, Metro Card-a nuk osht ka me korit...

hahahaha ruju,, se jo me te korit,, po te merr ne qaf,,, a se pe se qka ndodhi ne London a? Metro Carda eshte me e sigurta,, por nje here ndodh tragjedia,,

Parking po gjej kudo o Kroki...

Nime bash sja nrroj kuj me Metro Card-e a...

E per siguri, si ka honger dreqi e me qellu bash ne vagon ku jam une bre...

Krokodilli
14-08-05, 14:51
Ni here per ni here, Metro Card-a nuk osht ka me korit...

hahahaha ruju,, se jo me te korit,, po te merr ne qaf,,, a se pe se qka ndodhi ne London a? Metro Carda eshte me e sigurta,, por nje here ndodh tragjedia,,

Parking po gjej kudo o Kroki...

Nime bash sja nrroj kuj me Metro Card-e a...

E per siguri, si ka honger dreqi e me qellu bash ne vagon ku jam une bre...

ishalla se ke ate nafak :lol: .. me dal ne tv.....

You'll be fine,, stick with the vagons full of old people alwayzzz :wink:

Arb
14-08-05, 14:58
Ni here per ni here, Metro Card-a nuk osht ka me korit...

hahahaha ruju,, se jo me te korit,, po te merr ne qaf,,, a se pe se qka ndodhi ne London a? Metro Carda eshte me e sigurta,, por nje here ndodh tragjedia,,

Parking po gjej kudo o Kroki...

Nime bash sja nrroj kuj me Metro Card-e a...

E per siguri, si ka honger dreqi e me qellu bash ne vagon ku jam une bre...

ishalla se ke ate nafak :lol: .. me dal ne tv.....

You'll be fine,, stick with the vagons full of old people alwayzzz :wink:

Daaamn,

Good thinking...

Dreqi e marte pra, koka ardh puna me udhetu cdo dite pa nguc e pa kullot keta sy me noj cuce...

Sy_kaltra
22-08-05, 00:54
Posedoj leje qarkullimin qe 8 vite .

Auto vetura par e imja ka qen seat -ibiza.

Pastaj Audi -TT gje qe nuk e kam mė :cry:

Kurse tani Kam Opel-Vectra :?

Flaka_1
22-08-05, 14:58
A posedoni ju leje te autos & auto? nese po atehere qfare auto ?
Me dashuri flaka!

HAHAHAHAHAH Flaka edhe zorret ne bark don me na i dite :lol: :lol: :lol:

Mire po pergjigjem posedoj qe te dyja,lejen qe 10 vite auto qe nje vit--Kadet :lol: :lol:

me rrespekt

me duhen te gjitha shenimet de qyyyy edhe ti lali
uroj ti gezofsh me te mira
me dashuri flaka

Po po Flaka vetem urdhero edhe ne pa ti treguar te gjitha nuk do ta leme :lol: :lol: I gezofsh edhe ti nese i ke ,e nese nuk i ke i befsh sa me shpejt

me rrespekt lali

flm flm
i kam po si jo lejen e kam qe 4 vite veturen qe kam tani eshte golf 4
kam dhe lejen e scuterit qe kur isha 17vjeqe ndihesha me cool me scuter, pershendetje te sinqerta nga flaka!
:wink:
porosia per fund ejani tek tema ju femrat a vetem keto posedojn patent shoferin aaa ??
uhhhhh sa pakice qenkemi .
ejani femrat te fitojme nga meshkujt ejaniiii !
me dashuri flaka!

Flaka_1
25-11-05, 03:28
:?