PDA

View Full Version : Ngushtllime, per maturantet e Malisheves


Tomori
15-10-04, 20:00
-Ngushtllimet e mija te sinqerta, per djemt tan, ce humben jeten aksindentisht ne Fushars ne Shqiperi.
Ngushtllimet e mija te gjith familjarve Kosoves dhe popullit Shqiptar
-Shfrytzoj rastin, e forumit qe stafit te Dardanis, e te gjith antarve, ju shprehi ngushtllimet e mija ne emrin tim personal.
Tomori :cry: :cry: :cry:

Agroni22
15-10-04, 20:18
-Ngushtllimet e mija te sinqerta, per djemt tan, ce humben jeten aksindentisht ne Fushars ne Shqiperi.
Ngushtllimet e mija te gjith familjarve Kosoves dhe popullit Shqiptar
-Shfrytzoj rastin, e forumit qe stafit te Dardanis, e te gjith antarve, ju shprehi ngushtllimet e mija ne emrin tim personal.
Tomori :cry: :cry: :cry:
edhe une i ngushlloj te gjithe familjarve dhe gjithe kosoven sepse ishte
ni humbje e madhe per te gjithe.

franci
15-10-04, 21:14
poashtu pranoni,ngushllimet nga une dhe nga e gjithe shqiptaria e tetoves :(

Barbaroza
16-10-04, 14:07
Sigurisht se sikur te gjithe shqiptaret,edhe une ndjeva dhimbjen time te madhe me rastin e ketij aksidenti te rende.
Deshiroj ti ngushelloj te gjithe familjaret e tyre me rastin e humbjes se bijeve te tyre!

anna
16-10-04, 16:05
ah edhe une dua ti shpreh ngushellimet e mia familjareve te viktimave anna

Maca
16-10-04, 16:14
Pranoni ngushllimet e mija me te sinqerta,vertet kjo ngjarje na ka trondit te gjithve,te mjera ata nena e baba dhe miqe qe kan humbur antaret e familjes dhe shum te rij...Mmmmm jemi te pikelluar sidomos familja ime jan prek shume per kete rrast! :cry:

Krokodilli
16-10-04, 18:31
me te vertet ishte nje tragjedi qe na preku te gjith popullin shqipetar kudo,,,, ngushellime te sinqerta per familjet e viktimave, poashtu ju uroj sherim te shpejt te lenduarve :cry:

Urata
16-10-04, 18:48
Thelle m'goditi dhimbja e humbjes se 15 filizave shqiptare kosove!
I lehte u qofte dheu!

Familjeve zoti u dhashte durimin!

Gjumashja
16-10-04, 19:23
me te vertet jemi trondit te gjithe se nje tragjedi e madhe ka ndodh, ju shprehi ngushllimet e mija te sinqerta familjeve qe kane humb femijet e tyre :( :( dhasht zoti mos te ndodh ma nje gje e tille

dr1ta
16-10-04, 20:10
Ngushllime zoti i lasht shendosh familjet e tynve :cry:

Gentiana
16-10-04, 20:20
Ngushellime familjareve te viktimave,kurse te plagosurve sherim te shpejt!

turisti
16-10-04, 21:48
Ngushellimet e mija me te sinqera.

Naki
16-10-04, 22:20
Ngushllimet e mija te sinqerta per familjet qe kane humbur me te dashurit e tyre.

Luana
17-10-04, 06:36
Pranoni edhe Ngushllimet e mija te sinqerta per familjet e viktimave , po ashtu i deshiroj te lenduarve sherim sa me te shpejt :cry: :cry: :cry:

Kercovari
17-10-04, 08:44
Kercovaret te pikelluar dhe me lot ne sy,me mendje dhe zemer jane prezent tek familjet e te aksidentuarve duke u shprehur ngushullimet e siqerta me shpres se pak a shum ne keto momente te veshtira do te zbuse hidherimin familjareve per humbjen e me te dashurve te tyre,dhe humbjen e madhe per te gjithe ne.
Ju lule qe nuk do te vyshkeni kure,u qofte e lehte dheu eme.

Honesty^uk.
17-10-04, 08:58
Edhe une, jetoj dhe ndaj dhimbjen me te gjithe te afermit dhe familjet e te aksidentuarve, dhe ju shpreh atyre ngushellimet e mia te perzemerta.

I lehte ju qoft dheu i tokes meme.

Sherim sa me te shpejt per te mbijetuarit

sadik 5553
17-10-04, 11:10
lajmi mbi humbjen e jeterave te maturanteve tane ne fushearz me tronditi thelle ne shpirt, aq me shum kur ata ishin ne lule te rinis .Familjar te maturanteve behuni te fort dhe ju shpreh ngushellimet e mija me te sinqerta ,ju kofte i lehte dheu i kosoves :cry: :cry: :cry:

Albanam
17-10-04, 21:12
Per shkak te largesise gjeografike te ketyre diteve me vendlindjen, me vonese kuptova per tragjedine qe kishte ndodhur me nxenesit shqiptare nga Kosova.
Zoti i pranofte nen meshiren e Tij dhe i befte banore te Xhennetit, kurse durimin ta beje shoqerues te familjareve te tyre keto dite te renda per ta... AMIN

Kaltrushi
18-10-04, 07:18
Kjo ngjarje ka qene shum tragjike dhe na ka prek te gjithve ne zemer. Shpreh ngushlimet e mija per familjet qe hupen te dashurit e tyre. Dhe atyre te lundarve ju uroj shendet sa me te shpejt. Zoti na bekoft

Mantisi
18-10-04, 08:18
E di se sadopak edhe ju e ndjeni dhembjen bashk me neve per humbjen e me te dashurve tane ne aksidentin tragjik duke u kthyer nga nje eskurzion 5 ditor ne Shqiperi, ne Fushe-Arrez ne vendin e quajtur Ura e Bicajve ku humben jeten 15 lule te kosoves , 15 deshira dhe enderra qe qdo here dhe kudo qofshim do ti kujtojm me kujtimin me te mir , me kujtimin se ishin dhe do te jene perher ne mesin tone , edhe pse fizikisht jo.Une me falenderimet me te sinqerta ju falenderoj per gjith fjalet dhe ngushllimet qe keni bere per maturanetet e Gjimnazit "Abdyl Frasheri" ne Malishevė se me te vertet ka qen nje ngjarje tragjike dhe humbje per ne dhe te gjithe Kosoven...Ju falemnderit edhe nje here...
[Une jam nje nxenes i shkolles se mesme "Abdyl Frasheri" ne Malishevė , njeherit edhe shoke i disa te rinjeve qe humben jeten ne aksidentin tragjik ne Fushe-Arrez]...edhe nje here falmnderit per ngushllime,"Zoti na rujt neve e juve"...!?

Mantisi
18-10-04, 08:29
I LEHT U QOFT DHEU I KOSOVES DHE U PREFSHIN NE PAQE
AMIN

hastreti
18-10-04, 08:50
Edhe une si shqiptare i ngushlloje perzemesishte te gjithea familjet e te humbureve,se ka qen nje humbje shume e madhe per te gjithe shqiptaret.
Edhe nje herit gushllime qofte dheu i lehet i Kosoves.

hastreti
18-10-04, 08:50
Edhe une si shqiptare i ngushlloje perzemesishte te gjithea familjet e te humbureve,se ka qen nje humbje shume e madhe per te gjithe shqiptaret.
Edhe nje herit gushllime qofte dheu i lehet i Kosoves.