PDA

View Full Version : Darka e Forumit


Lona
27-09-05, 13:31
Meqe gjitha te mirat i kemi nga ky forum, ia vlen qe te mblidhemi sonte dhe te hame nje darke se bashku.

Fillojme pra menyt i keni para vetes dhe porositni cka te doni te gjitha gratis nga FD.

Po filloj, per mua pite me spanaq ,,,


Shpresoj te kaloni sa me bukur

Dulia
27-09-05, 22:48
Nji bakall rasoj.

Urata
28-09-05, 17:00
Nje gotė helmė malli...

modestja
28-09-05, 19:14
Nje cope flij Kosove,keshtu me maze a?

Sa me shpejt :lol: :D

modestja
28-09-05, 20:06
Nji bakall rasoj.

Hahaha Dulia pastaj digjesh per uj oj ok atehere ti mere dikund rasojn,une e gjej nje fli,dhe kalle bugariii,vec Urata le te qendron larg me at helmin se kuku :x :evil: :twisted:

~AnnA~
18-05-11, 18:33
Une sa kam ngrene, vec embelsiren e lash per me vone :smile:
Tani do haja me deshire nje "Erdbeerkuchen" :smile:

Zero Cool
18-05-11, 19:46
ehhhhhhhhh , mu kon e hajrit najnjona e me qit 1 flij

YanYan
19-05-11, 03:16
Fli, kush permendi fli? :biggrin:

http://sweb.uky.edu/~jareyn6/albania/images/fli.jpg

Dallandyshja_718
19-05-11, 03:30
YanYan une ma fort pach me e dashte nji chorbe krapit nga kuzhinjerja e Shkodres...:biggrin:

Zero Cool
19-05-11, 20:11
Fli, kush permendi fli? :biggrin:

http://sweb.uky.edu/~jareyn6/albania/images/fli.jpg


mmmmmmmmmmmmmmmm lecker :P flm e tu rrit rroga ishalla :-D

~AnnA~
20-05-11, 10:48
Sonte ju ftoj te gjitheve ne darke, shqyr qe vjen fundjava se me kan lodh boll ditet kete jave.....kush te doje dera e hapur :smile:

http://www.zeltbewirtschaftung.de/galerie/buffet_2.jpg

tipi engjellor
29-05-11, 21:50
Sonte ju ftoj te gjitheve ne darke, shqyr qe vjen fundjava se me kan lodh boll ditet kete jave.....kush te doje dera e hapur :smile:

http://www.zeltbewirtschaftung.de/galerie/buffet_2.jpg
Ana une do te vije ne darken tende .....hej se dy veta smundesh me i bere hahahahah krejta jan ndalur ne kerre hahahahahah po ne nje darke modeste .......

premium
29-05-11, 22:06
Ana une do te vije ne darken tende .....hej se dy veta smundesh me i bere hahahahah krejta jan ndalur ne kerre hahahahahah po ne nje darke modeste .......
Oh sa mirėe paska pregadit AnnA ..
Tipi mos harro tė maresh edhe mua qitu , :)

tipi engjellor
29-05-11, 22:09
Oh sa mirėe paska pregadit AnnA ..
Tipi mos harro tė maresh edhe mua qitu , :)

ku me pave bre boll u mundova me ike hahahahhaah hej tregom a ki kan mbas me mbas teje se na behen shume sna len asgje per darke ......hahahaha se ta bjem edhe ty nje vend aty ....hej mos ju trego tjerve hahahahahah

emine
29-05-11, 22:10
ligsht darka qeknejna,jan shku nuset n'gjini,mashkllat veq vo po perzhisin:P

premium
29-05-11, 22:12
Tipi tė ngutemi ,e ti gjejmė ku kan shtru sofrėn , se e fshijnė pjatet :D

tipi engjellor
29-05-11, 22:16
smunden te na gjejn jo hahahah mos u bej merak ketu ju kemi bere reklamen hahahaha sikur tenderin hahahah

premium
29-05-11, 22:21
smunden te na gjejn jo hahahah mos u bej merak ketu ju kemi bere reklamen hahahaha sikur tenderin hahahah
sa kesh tu hongėr pėrshesh me ēaj
hajr boft AnnA pėr qat dark :D

tipi engjellor
29-05-11, 22:23
sa kesh tu hongėr pėrshesh me ēaj
hajr boft AnnA pėr qat dark :D

po a edhe une kesh perpak me prish po veq ku me thirren mos ha se kemi nje darke diku tjeter hahahahe beft hajr Ana ...

Kaqanikasja
30-05-11, 10:51
kuku pse ore nuk thirrni ne darke a ani aniiiiiiiiiiiiiiiii

Zero Cool
06-06-11, 16:58
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/248167_215597711794141_100000317415274_764621_5869 31_n.jpgNĖ ĖNDĖRR


Nėnė moj mė bėr byrekė
peta peta fletė fletė
e mos e djegė !

Si nga hera

kurrė se djegė byrekun me petė tė rralla
kur mė bėnje Nėna ime
me duar tė ėmbla me duar tė bardha

tė bėn Nėna ty byrekun si nga hera
n' pikė t' mėngjezit plot agim
pa mė thuaj o shpirtė i Nėnės
si ta sjellė Oh! e mjera
atje largė ty nė mėrgim

Ah! zgjohu o i marrė .

emine
06-06-11, 16:59
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/248167_215597711794141_100000317415274_764621_5869 31_n.jpgNĖ ĖNDĖRR


Nėnė moj mė bėr byrekė
peta peta fletė fletė
e mos e djegė !

Si nga hera

kurrė se djegė byrekun me petė tė rralla
kur mė bėnje Nėna ime
me duar tė ėmbla me duar tė bardha

tė bėn Nėna ty byrekun si nga hera
n' pikė t' mėngjezit plot agim
pa mė thuaj o shpirtė i Nėnės
si ta sjellė Oh! e mjera
atje largė ty nė mėrgim

Ah! zgjohu o i marrė .
hala shef flijen anderr a,ncncncncn i smut ishe ti mas flijav

Zero Cool
21-07-11, 14:43
byjrum


[imghttp://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/262038_170824242983423_100001675456149_418539_1547 408_n.jpg[/img]

LaDy_Diaspora
21-07-11, 23:18
Mmmmh, I love asian food! :biggrin:
http://foodrepublik.com/wp-content/uploads/2009/10/stir-fried-noodles-2.jpg

Zero Cool
22-07-11, 09:03
byjrum


http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/262038_170824242983423_100001675456149_418539_1547 408_n.jpg

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/262038_170824242983423_100001675456149_418539_1547 408_n.jpg

Diana007
22-07-11, 09:07
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/262038_170824242983423_100001675456149_418539_1547 408_n.jpg

ka i more keto lug bre .....ne pazhik a :biggrin:

AliSia
22-07-11, 09:14
ka i more keto lug bre .....ne pazhik a :biggrin:


Qu ti pergati Fli,mos rri ktu ne FD..:biggrin::tongue:

Diana007
22-07-11, 09:25
Qu ti pergati Fli,mos rri ktu ne FD..:biggrin::tongue:


Nuk kam koh maj un ,,, qu ti edhe thirrem ahahha

AliSia
22-07-11, 09:29
Nuk kam koh maj un ,,, qu ti edhe thirrem ahahha
Mendova mos ishe ne pushime per ate te thash pergatitna file ahahahahhahah....Po mire e ka se une jam ne Fshat e ti ne Sheher..:biggrin::tongue:

tipi engjellor
22-07-11, 13:01
kush eshte bre njera qe me ka ftu per darke e spo vjen se di u hup dikah hahahahah

Daglasi
15-09-11, 22:58
Spageta...

tipi engjellor
15-09-11, 23:07
me ato qe kam menduar kret time out kane dal ...veq ne korrner po rrijn ....ska darke...

elvio
24-09-11, 20:28
Meqe gjitha te mirat i kemi nga ky forum, ia vlen qe te mblidhemi sonte dhe te hame nje darke se bashku.

Fillojme pra menyt i keni para vetes dhe porositni cka te doni te gjitha gratis nga FD.

Po filloj, per mua pite me spanaq ,,,


Shpresoj te kaloni sa me bukur

A mendoni qe eshte????

Tashme ngelet vec skeptik te jesh,sepse ka hapesire.
Lona e Tetoves per nje postim kishe tremije te plota,edhe dicka s'shkon mire ,,,shikojme,por gjithsesi per hir te dickaje,apo asgjeje bejme indetifikim,edhe pse lekundje,,,,,,.
Tashme s'ka darke sepse i ngopur me ato gjellat e pasanikeve:tongue:.Te ishe ketu mund ta vereje.

Ps te shihje qe kam cituar shkrimin tend mbi temen e hapur nga ju do ju ftoja ne nje loje shah,edhe do ish me zbavitese,sepse s'ke kohe te mendosh per darka edhe akuza qe tregojne sa boshllek,,,,,,,sa,,,,,,,,,.:smile:

Keto ka kur je i sinqerte!!

Zero Cool
02-10-11, 22:52
Byjrum


http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/309722_107865609318711_100002858160418_38917_32430 12_n.jpg