PDA

View Full Version : Dita me e lumtur ne jeten time, ishte...?


Kaltrushi
11-10-04, 14:46
Kam deshir te di nga ju se kur ishte dita ma e lumtur e juaja???

Une kam me shum se nje dite te lumtur. Kur une marova shkollen ketu ne gjermani e kisha suksesin me te mirin ne shkoll dhe u shperbleva. Ne ate moment isha aq e lumtur. Kurr nuk do ta harroj at moment edhe at dit. Ashtu edhe njera nga ditet ku isha shum e lumtur kur per here te pare para disa viteve shkova ne kosov.

Ju pershendes dhe shpresoj te lexoj mendimet e juve samashpejt!!!!!

turisti
11-10-04, 16:17
Pershendetje per ty dhe per temen Kaltrushe.

Si ēdo person,ashtu dhe une kam shum raste kur kum perjetue lumturin. Rastin nuk muj ta tregoj,por dua te them se edhe sot kur mendoj per at moment dhe antologjijen e ngjarjeve qe kan ndodhur,me ngroh nxehtesia e atij momentit ( mesiguri deri ne vdekje ),a lidhje me at rast,eshte interesant se gezimi ka qene aq i madh qe per nje moment jam frikue teper. Shume kohe me vone e kum analizue situaten dhe e kum pyet veten pse mu frikue kur ka qene aq gezimi i madh,por per veq pergjegjes qe ne te njejtin moment kam perjetue gezim papare dhe friken trishtuese- pergjegjje nuk kam as sot.

Me respekt - TURISTI. :P

Kaltrushi
12-10-04, 13:35
pse more nuk po shkruni?? A NUK KENI PAT DITE TE LUMTUR NE JETE A??????? ehehhehehe (mos e merrni per seriozitet)

gezohem per tregimet e juaja.

ju pershendes shum

turist a me tregon ndonjeher se qfar ka qene ajo pune qe te ka bere aq te lumtur??? hehehehehehhe :wink:

tungi

Loloku
12-10-04, 13:38
Po e pres diten me te lumtur, pastaj shkruaj!

DEA
12-10-04, 14:21
Dita e lumtur po patjeter kam pas edhe shume

1) qershori i viti 1995 Matura
2) Dhjetori i vitit 1996 Mberritja tek i fejuari
3) tetori i vitit 1997 lindja e femise se pare
4) gushti i vitit 1999 lindja e femise se dyte
5) qershori i vitit 2001 Rregullimi i lejeqendrimit
6) gushti i vitit 2001 shkuarje per her te pare ne Kosove mbas afer 5 viteve. Takimi me te afermit me shoqerin diqka e papershkrueshme.
7) shtatori i vitit 2004 hyrja ne klase te pare e femijut te par.
kaq njeher e me siguri do te kem edhe te tjera :wink:

turisti
12-10-04, 22:55
pse more nuk po shkruni?? A NUK KENI PAT DITE TE LUMTUR NE JETE A??????? ehehhehehe (mos e merrni per seriozitet)

gezohem per tregimet e juaja.

ju pershendes shum

turist a me tregon ndonjeher se qfar ka qene ajo pune qe te ka bere aq te lumtur??? hehehehehehhe :wink:

tungi

Nuk guxoj tash per tash,ndoshta tjeter here........ :wink:

dr1ta
12-10-04, 23:51
Po e pres diten me te lumtur, pastaj shkruaj!offf offfff kur mo??? :D :lol:

dr1ta
12-10-04, 23:53
Dita me e lumtur ne jeten time ishte kur e takova babain tim,nuk e kisha pa afer 2 muj :)

DEA
13-10-04, 07:28
Dita me e lumtur ne jeten time ishte kur e takova babain tim,nuk e kisha pa afer 2 muj :)


qja ke fut kot tani :wink:

vushtrria
13-10-04, 07:45
Dita me e lumtur ne jeten time ishte kur e takova babain tim,nuk e kisha pa afer 2 muj :)


dy muaj :roll: :roll: :arrow: :lol:

Naki
13-10-04, 10:12
kame disa qaste te lumtura,po ceku nje nga jeta rinore festimi i ditelindjes se 15 me gjithe shoket dhe shoqete ne nje feste te madhe te organizuar ne shtepi nga prinderit .
Per kete falenderoje sot prinderit e mi

Loloku
13-10-04, 10:47
Po e pres diten me te lumtur, pastaj shkruaj!offf offfff kur mo??? :D :lol:Mos moj dr1ta, se une kam besim se do te me vije, vec ishalla ma perballon zemra dhe e mbijetoj, sepse une gjithmone pres diten me te lumtur dhe besoj se do te vije. Kur mua me pritet pse ti kaq shume ofshane nga padurimi. I duruari i fituari, thone!

dr1ta
13-10-04, 11:45
Dita me e lumtur ne jeten time ishte kur e takova babain tim,nuk e kisha pa afer 2 muj :)


qja ke fut kot tani :wink:


Nga e din moj ti qe ja kam fut kot :?: ti nuk je dr1ta :!:

dr1ta
13-10-04, 11:46
Dita me e lumtur ne jeten time ishte kur e takova babain tim,nuk e kisha pa afer 2 muj :)


dy muaj :roll: :roll: :arrow: :lol:


2 muaj shum ishin per nje 10 vj

DEA
13-10-04, 11:50
Dita me e lumtur ne jeten time ishte kur e takova babain tim,nuk e kisha pa afer 2 muj :)


dy muaj :roll: :roll: :arrow: :lol:


2 muaj shum ishin per nje 10 vj


Qashtu kallzo se ke qene ende femije e nuk ta nxojme per te madhe :wink:

qika_pr
13-10-04, 11:51
Dita me e lumtur ishte kur e kam lindur vajzen time
Nuk ka lumturi me te madhe per nje femer se kur te behet nene

DEA
13-10-04, 11:54
Dita me e lumtur ishte kur e kam lindur vajzen time
Nuk ka lumturi me te madhe per nje femer se kur te behet nene

Pajtohem askush nuk te kupton me mire se une :D

Murgesha
13-10-04, 12:42
Tybe edhe unė boll mirė po ju kuptoj Dea dhe Qika_pr.
Nuk ka lumturi mė tė madhe se kur pas lindjes merr dhe mban nė dorė krijesėn tėnde. Gjithė dhimbjet dhe vujatjet e lindjes harrohen nė qast.

Ditė tė lumtura kam shumė, por asnjė nuk e ndaj me lindjen e fėmiut.

Kaltrina
14-10-04, 14:32
Krejte ditet i kam te lumtura sdi di cilen me vequ :roll: :P

Zoti qofte me ju !!!

dr1ta
14-10-04, 23:50
Dita me e lumtur ne jeten time ishte kur e takova babain tim,nuk e kisha pa afer 2 muj :)


dy muaj :roll: :roll: :arrow: :lol:


2 muaj shum ishin per nje 10 vj


Qashtu kallzo se ke qene ende femije e nuk ta nxojme per te
madhe :wink:

Kush je ti moj ce nuk ma nxen per te madhe aaa??? kjo tem eshte shum serioze edhe nuk kisha qellim te tallem sikur ti mendon, edhe pergjgijet e njerezve meritojn pak respekt e nese ti te duket rren mos komento hiq...ti je nene pra duesh te dish ma mire .

Maca
14-10-04, 23:52
Dita me e lumur sigurisht qe ka qen kur kam lind une,dhe kjo dite trashigohet sigurisht qe kur ta mbaj foshnjen time ne dore... :wink:

DEA
15-10-04, 07:57
Dita me e lumtur ne jeten time ishte kur e takova babain tim,nuk e kisha pa afer 2 muj :)


dy muaj :roll: :roll: :arrow: :lol:


2 muaj shum ishin per nje 10 vj


Qashtu kallzo se ke qene ende femije e nuk ta nxojme per te
madhe :wink:

Kush je ti moj ce nuk ma nxen per te madhe aaa??? kjo tem eshte shum serioze edhe nuk kisha qellim te tallem sikur ti mendon, edhe pergjgijet e njerezve meritojn pak respekt e nese ti te duket rren mos komento hiq...ti je nene pra duesh te dish ma mire .


Nese jemi keqkuptuer me vjen keq, te kerkoj te falul por asgje nuk kishte ndonje qellim ju betohem mirembetsh :cry:

Naki
22-04-05, 15:47
Tybe edhe unė boll mirė po ju kuptoj Dea dhe Qika_pr.
Nuk ka lumturi mė tė madhe se kur pas lindjes merr dhe mban nė dorė krijesėn tėnde. Gjithė dhimbjet dhe vujatjet e lindjes harrohen nė qast.

Ditė tė lumtura kam shumė, por asnjė nuk e ndaj me lindjen e fėmiut.

mjellma
23-04-05, 16:58
Dita me e lumtur ne jeten time ederi tani eshte kur me ka lind vllauu qe shum shumm e dua se ekam vetem at vlla e ajo ka gjen nje dit e pa pershkrushme per mua kam qen me e lumtura ne bote

Kavaleri
24-04-05, 22:01
Dita me e lumtur ne jeten time ederi tani eshte kur me ka lind vllauu qe shum shumm e dua se ekam vetem at vlla e ajo ka gjen nje dit e pa pershkrushme per mua kam qen me e lumtura ne bote
Me Ymer e paqshit,Ja`u rujt Zoti Vllaun.

Per mu dit te lutur kam ndje kur kan Ik Serrrbt nga Kosova dhe qe Jan kthy Populli Yn ne Kosove.

Daja POLIC
05-05-05, 04:34
Dita me e lumtur ne jeten time ederi tani eshte kur me ka lind vllauu qe shum shumm e dua se ekam vetem at vlla e ajo ka gjen nje dit e pa pershkrushme per mua kam qen me e lumtura ne bote
Me Ymer e paqshit,Ja`u rujt Zoti Vllaun.

Per mu dit te lutur kam ndje kur kan Ik Serrrbt nga Kosova dhe qe Jan kthy Populli Yn ne Kosove.

:lol: :lol: :lol: :lol: valla kavaler edhe une jam GEZUAR SHUM kurr isha me babin tim tuj ndegju lajmet kur po tregojn.
NATO PE BOMBARDON SERBIN paaa jam tranu edhe jam kum nise valla me kcy prej gzimit.

Alb_4ever
05-05-05, 07:31
dje

mjellma
09-05-05, 16:54
Kavaleri shkrujti-Me Ymer e paqshit,Ja`u rujt Zoti Vllaun.

flmmm shum shum kavleri

Naki
09-05-05, 18:00
Njera nga Tri dite te lumtura ishte,Rikthimi ime ne Atdhe pase Gati dy Viteve te qendrimit ne Egzil.

schütze
09-05-05, 22:12
Dita me e lumtur ne jeten time ederi tani eshte kur me ka lind vllauu qe shum shumm e dua se ekam vetem at vlla e ajo ka gjen nje dit e pa pershkrushme per mua kam qen me e lumtura ne bote
me jet te gjat dhe gjithmon qofshi te lumtur e te gezuar ju me at e aj me ju,fati dhe lumturia ju percjellt se bashku ne te gjith jeten :wink:
me respekt
schütze

e_martumja
09-05-05, 22:18
dita ma e lumtur te jetes time ishte 01/06/2004

Adriani18
10-05-05, 03:43
Qka ndodhi me qat dit E_martumja na trego se na meti djeg haha..

Dita me e lumtur e imja SOT.

Kavaleri
11-12-05, 03:18
kur me kan dallashit mu me dhandrin te do kojshi te kujshive :lol: :lol:
eh nejse tasht mos kqyrni me bo dhe ju ashtu se mu ma paten mshu gap gup e fjuqk mbrenda me zzor dhe ma mbydhen deren :lol:

Xati_Pej
11-12-05, 14:40
Un kam qen nje ushtari UQK agti nje vit, i hekun keq i pervujtun her me buk e her pa buk, me udhtime te gjata shum her i raskapitun nga lodhja,
nen krismate pushne dhe eren e barutit qe ti zinte hunet, isha ber disi njeri pa ndjenja nuk mudja ti dalloja as gezimin as hidhrimin, ishim ber njerz me istikt, ate dit kur filluan te iknin ushtrija dhe policija serbe ne u futem ne therand (suharek) ajo dit ishte si nje dritare qe po hapej e nga ajo po futeshin rreze djelli dhe disi filluan te me ngjallen ndjenjat fillova ta ndi veten njeri , por dita ma e lumtur ne jeten time edhte te nesermen kur hym ne prizren fillun njerzt te dalin nga shtepit,prerqafoheshin, kendonin kercenin, e un fillova me u qel si nje lule qe qel ne pranver, nuk mund ta pershkruj gezimin e asaj dit eshet nje dit qe gjer ne vdekje e nuk do ta harroj, por fillova ta mdjej dhembjen edhe per shoket e vrar po qti bejsh ashtu e paten fatin te behen deshmor dhe ti ngjiten listes se gjat te deshmorve te kombit te gjitha kohrave.
Un kam pas dhe shum gezime familiare, jam martuar,kam nje djal i cili esht shum i bukur per te cilin falemenderoj zotin qe ma dhuroj,te cilin e kam pagzuar me emrin pashtrik duke e kujtuar zonen e pashtrikut dhe bjeshken e nalt te pashtrikut afer prizerenit.
Por dita me e lumtur eshte dhe do te jet dita e qlirimit te prizerenit.
Me falni per komentet e gjata por gjitha keto ngjarje lidhen me kete dit.


Falem nderit per durimin.

e_martumja
11-12-05, 14:46
Qka ndodhi me qat dit E_martumja na trego se na meti djeg haha..

Dita me e lumtur e imja SOT.


ishte lindja e djalit time mbas 6 vjet martes, zbukurimi i jetes sime dhe et burrit time.

Kavaleri
11-12-05, 18:44
Qka ndodhi me qat dit E_martumja na trego se na meti djeg haha..

Dita me e lumtur e imja SOT.


ishte lindja e djalit time mbas 6 vjet martes, zbukurimi i jetes sime dhe et burrit time.

U rrit djali u beht burr me mustaqe,me ymer e paqeshit.
vetem se dhe vajza ka gzimin,shyretin dhe harmunin ne familje, por sikur te me lindeshin dhe 50 vjaza e as nje djal :wink:

Diana007
12-12-05, 09:05
Kur kuptova se kam motren gjall dhe kur e takova mbas 3 ne Shiperi :D :cry:

Barb|Ka
12-12-05, 10:39
Kur u ktheva ne vendlindje :cry:

Kavaleri
12-12-05, 18:50
Kur kuptova se kam motren gjall dhe kur e takova mbas 3 ne Shiperi :D :cry:

un kishe je gezuar qe tu kam lajmruar un at dit nga kafe interneti :lol:

Shqyr qe paske motren ishalla dhe gjith familjen i ke shendoshe e mir vendasja ime,se ne Therand ka pas me se shumti masakra se as nje vend ne kosove.
Qysh qe nga lufta ende vije era ne at shitoren ne qendren zojtare,qe i kan shti ne shitore qe i kan djegun per se gjalli.

Prandaj jam i lumtur qe me shkije nuk kemi ne Therand.
Do isha dhe me i lumtur qe edhe ata magjup qe ende jetojn ne Kosove qe edhe ata ti bajn qaklat,let shkojn tek serrbet.

Diana007
13-12-05, 09:58
Kur kuptova se kam motren gjall dhe kur e takova mbas 3 ne Shiperi :D :cry:

un kishe je gezuar qe tu kam lajmruar un at dit nga kafe interneti :lol:

Shqyr qe paske motren ishalla dhe gjith familjen i ke shendoshe e mir vendasja ime,se ne Therand ka pas me se shumti masakra se as nje vend ne kosove.
Qysh qe nga lufta ende vije era ne at shitoren ne qendren zojtare,qe i kan shti ne shitore qe i kan djegun per se gjalli.

Prandaj jam i lumtur qe me shkije nuk kemi ne Therand.
Do isha dhe me i lumtur qe edhe ata magjup qe ende jetojn ne Kosove qe edhe ata ti bajn qaklat,let shkojn tek serrbet.

Ahahaahahhah Jo more qfar neti :wink:

Te flm shum Kavaler :wink: , mund te them se edhe dit e lumtur ka qen kur kemi shpetu nga ajo masaker :cry: ku vetem 50 metra larg i kemi pas :cry: por deshti Zoti dhe shpetu , ku edhe per 3 muj tjer kimi nejtur afer 30 persona te mbyllur ne shtepi :cry: dhe me 21 maj 1999 shpetuam dhe sot ja ku jam :D :wink:

Kavaleri
13-12-05, 11:57
tani sot ja ku je afer meje afer Vendasit tan qe dhu un N`djej Lumturin qe te kam ty te vetmen Vendase ketu.
Te mpuqi fort ne te dya faqet mos tut nuk ti nuki shum :lol:
Lumturia qoft per te gjithe.

Diana007
13-12-05, 13:32
tani sot ja ku je afer meje afer Vendasit tan qe dhu un N`djej Lumturin qe te kam ty te vetmen Vendase ketu.
Te mpuqi fort ne te dya faqet mos tut nuk ti nuki shum :lol:
Lumturia qoft per te gjithe.


Ej mos i lazdro tash aa :P se jam vendasaja jote :wink:

Gentiana
13-12-05, 15:01
Dita e operacionit te babes tim.
Ishte shtruar ne spital por diten qe ka me u ba operacion nuk e disha, pasi qe u be operacion me thirren dhe me treguan se ka kaluar shum mire dhe qe operacioni ka pas suksese.

Nuk mbaj mend qe kam pas dite me te lumtur.

Kavaleri
13-12-05, 23:05
tani sot ja ku je afer meje afer Vendasit tan qe dhu un N`djej Lumturin qe te kam ty te vetmen Vendase ketu.
Te mpuqi fort ne te dya faqet mos tut nuk ti nuki shum :lol:
Lumturia qoft per te gjithe.


Ej mos i lazdro tash aa :P se jam vendasaja jote :wink:

um sherdhofsh ti mu ho. :wink:

Zana_ch
01-01-06, 10:37
Ate dite kur kam dale ne kete jete ......besoi se ajo eshte dita me e bukur e jetes sime ...ani pse nuk e mbaj mend.

Psikologu
02-01-06, 05:40
Kur mora njė vendim qė e kam pasur tė veshtirė ta marrė.
Vendimi i dytė ne jetė.

norda
02-01-06, 06:40
Para tri diteve thashe nje PO, e kjo eshte dita me e lumtur per mua.

laliloli
02-01-06, 08:40
Para tri diteve thashe nje PO, e kjo eshte dita me e lumtur per mua.

Me te mira inshalla

Prishtinasja_
29-05-07, 13:13
Kam pas shume dite te lumtura !

Por ne kete rast do ta veqoja "Lindjen e vellaut tim" para 7 viteve !!! :smile:

Ate dite kam qene shume shume shume e lumtur tej mase..kurse edhe nga gezimi kam qajt !!!

Sepse ishte vellau i pare ,te cilin tash e kam si yll !!! :smile:

Arkza
29-05-07, 17:05
Kam pas shume dite te lumtura !

Por ne kete rast do ta veqoja "Lindjen e vellaut tim" para 7 viteve !!! :smile:

Ate dite kam qene shume shume shume e lumtur tej mase..kurse edhe nga gezimi kam qajt !!!

Sepse ishte vellau i pare ,te cilin tash e kam si yll !!! :smile:hahahahahahhah Prishtinasja aq qe po me befason qe ke qajt kjo eshte e natyrishme dhe gje normale , kjo me ka ndodhe edhe mua njesoj si ty .
Pra Prishtinasja e paq me jet te gjate dhe shuem shume sukses Vllaut tend ! :smile:

Arkza
29-05-07, 17:12
Ma perkujtoj Prishtinasja Lotet e Gezimit dhe vendosa te shkruj edhe une Ditet e mija me te Lumtura !

Ohaaa Veshtir edhe me shkru se ! Gjat Luftes Mu Ndah vallau nga Familja jone dhe aq qe kam dit qe u ndah nga neve , ishe von Kur e Kuptova u tmerrova u deshprova nga Frika qe Kurr s'dote jem bashke me vllaun tim !

U Nisum ne kolon dy dit pa vllaun tim sikur 2000 mij vjet pa te ! dhe pasi gati nje oresh ne Kolon .... e kemi taku rastsisht dhe s'kemi Besu askush nga Familja jone se eshte ai vet !!!!!!!! derisa ja degjum Zerin dhe e shikuam ne Ftyre Mir se a ESHTE AI VET !!!! ( edhe pse po e shkruj veq po dridhem dhe mu mushen syt me lot ) ja kam fillu me qajt sikur nje Femij s'mujsha mu ndale hiq nga Gezimi qe ai eshte Prap me ne .

Kte Gezim kurr skam Pas dhe Kurr s'dote harroj !!!

DEA
29-05-07, 17:13
Qdo dite e jetes sime eshte nje dite e lumtur per mua, te pakta jane ato te tjerat!

orbit_
07-06-07, 22:56
dita me e lumtur per mua ishte kur jam martuar ...........mmmmmmm
Edhe te jesh i bardhė si bora,nuk i shpėton gojės sė keqe

uck_aksh
14-06-07, 18:17
dita me e lumtur ne jeten time ala nuk ka ardh nese vje ju tregoj

rilinda
14-06-07, 18:18
dita me e lumtur ne jeten time ala nuk ka ardh nese vje ju tregoj

veq mos harro :biggrin:

uck_aksh
14-06-07, 18:30
veq mos harro :biggrin:
nese jam gjall edhe nese esht forumi dardania nuk harroj me tregu

Albanian eX|PerT
14-06-07, 19:31
Kur jam njoftuar me Rilinden! :smile:

rilinda
14-06-07, 19:44
Kur jam njoftuar me Rilinden! :smile:

Hej, ke gabu...tema ėshtė "dita mė e lumtur" e jo "dita mė e keqe"! :biggrin:

Albanian eX|PerT
15-06-07, 18:21
S'eshte gabuar adresa, e as posta!

Pergjigja ime mbetet kjo!
Kur jam njoftuar me Rilinden! :smile:

egi
16-06-07, 17:47
hm....me siguri qdo dit eshte e lumrut, por une nuk di me la lumturin heheh

SANTANA-29
17-06-07, 17:45
Dita me e lumtur ishte,mas dhet viteve qe sbrita ne aeroportin e prishtines,sikur te lindesha edhe njeher,,,,

Arkza
17-06-07, 17:47
Dita me e lumtur ishte,mas dhet viteve qe sbrita ne aeroportin e prishtines,sikur te lindesha edhe njeher,,,,Ehhhhhhhhhh Nostalegji, Nostalegjiaaa bre na Myti :mad:

emine
18-05-08, 09:16
19.09.2002
22.03.2005
17.05.2008

ka edhe shum tjera po kto do mbesin pergjithmone dite te veqanta;)

lovely
18-05-08, 09:53
....kur nje pjese e trupit tim dhe shpirtit tim u vendos ne gjoksin tim.......:smile:

e papershkruar, lot gezimi, gjithmone pamje e fresket.. e ngulitur thelle ne memori.. si lumturia me e madhe ne kete jete................

Diana007
11-05-09, 21:39
Kur shpetoj Babi nga policet serb :frown:

lola.G
12-05-09, 14:36
dita e kapitullimit te serbis...dhe 17 shkurti

ALlma
12-05-09, 18:11
15 januari 02....dita kur ndryshoj gjithqka tek un...
:smile:

Diana007
03-12-09, 13:29
Kur shpetoj babi nga policia serbe, ku per pak e mbyten para syve ton :frown:

Jana
17-12-09, 12:01
Perderisa nuk t'ndodh diqka me e mir n'jet mendon qe nje dit e caktuar ka qen dita me e mir...

Kam shum dite t'paharruara n'jet...

p.s 23 shtatori 2009...

emine
13-05-12, 13:47
Nuk ka te njehme,pos asaj qe gjitha kan shku e per momentin qekjo e sotmja edhe pse spat aq shume gjana interesante po mdoket prap ma mire se krejt qato qe kan shku dikure:biggrin:

rastesishT
17-05-12, 22:52
Ēdo ditė.

halla e madhe
17-05-12, 23:03
Ēdo ditė.

..hallall, ku jeton djalo ti?:biggrin:

rastesishT
17-05-12, 23:05
Nė planetin tokė. :)

halla e madhe
17-05-12, 23:09
Nė planetin tokė. :)

..po e kuptova,a mos je diku mbi 3000metra naltesi mbidetare,aty ku civilizimi s'ka fillu ta infektoj ate teritor???:biggrin:

rastesishT
17-05-12, 23:12
Ndoshta jam nė nivel mė detin :) Njė njeri i shendosh si nga ana fizike po ashtu dhe nga ana mendore sigurisht qė duhėt tė jet i lumtur ēdo ditė pėr deri sa nuk ėshtė i infektuar nga ajo qė the ti. :)

Oqeani
17-05-12, 23:13
Kam harruar !

halla e madhe
17-05-12, 23:14
Njė njeri i shendosh si nga ana fizike po ashtu dhe nga ana mendore sigurisht qė duhėt tė jet i lumtur ēdo ditė pėr deri sa nuk ėshtė i infektuar nga ajo qė the ti. :)

00:13h...perseri filloj nje dite e lumtur per Ty:smile:

ps:te pershendes kudo qe je!

halla e madhe
17-05-12, 23:15
Kam harruar !

..edhe ti a?:biggrin::biggrin::biggrin:

rastesishT
17-05-12, 23:17
Tė flm, ju pėrshendes dhe unė. Nuk ka vetėm ditė tė lumtura ka edhe netė tė lumtura. :)

tipi engjellor
17-05-12, 23:58
ditet femijerore ishin me te lumturat tash obligimet spo na lajn as mu lumturu hahahah

Arbenito
18-05-12, 09:07
19 Shtator 2011 15:31h Kur me lindi Andi!!! Kur edhe pesova nje atak emocional dhe humba vetedijen per disa sekonda apo minuta nuk mundem me dite por fale zotit gjithqka shkoj mire.

Jana
18-05-12, 21:16
..kam shum ...por kulmi i te gjithave deri tani ...ka qen ajo mes nate kur u bera Nene ...

Gjumashja
21-07-12, 21:37
maj 2010 atehere kom qene e plotesuar 100%, por flm Zotit qe dite t'lumtura kemi shpesh pa lon anash edhe ato te zymtat qe jane normale

emine
22-07-12, 09:11
Cdo dite!
Une ndihem e Lumtur ,si dhe pse e di vetem une arsyen....

turisti
22-07-12, 10:00
Ēdohere kur e ndjej zemren te gėzuar,kuptoj se jam i lumtur.

halla e madhe
22-07-12, 10:03
Ēdohere kur e ndjej zemren te gėzuar,kuptoj se jam i lumtur.

.ndaj mendimin plotesisht me ty mik i nderuar,turist!:smile:

Dardanesha
27-08-12, 12:05
18.04.2007, dita me e lumtur e jetes sime, ka edhe tjera po kjo eshte definitivisht dita me e lumtur per mua :biggrin:

emine
27-08-12, 13:22
Sa here hy qtu lumturohna,,,,ndihem si femija kure shkone ne Zoo,,,,:biggrin:

kimi111
04-09-12, 22:49
Per mu nata me lumtur e jetes time.ka ndodhur pas 35 viteve jet.

premium
04-09-12, 23:52
E pėr mu dita ma e lumtur ishte kur kam qenė njė metėr e njė zhilet e gjat pi tokės , qatėhere babai mi blejke zhivotinska ēokollada me mbush albumin me gjojat :)

natyra
05-09-12, 02:56
Ēdo, "Lumturi" e jetes time ka perfundur me lote! nga emocionet e terperta qe kisha....

u pershendes e juaja Natyr(a):)

Lona
07-09-12, 09:34
Cdo dite e kesaj Jete eshte e lumutur deris e Jetojme.

haneza
22-11-15, 01:25
kur jom martu per heren e tret :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

winona
24-11-15, 11:10
Tani per tani nuk mé kujtohet,me u martu akoma se kam provu
:biggrin:

Oqeani
26-11-15, 20:35
kur jom martu per heren e tret :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Me qef po e pritshe te katerten :P

Ende nuk e kam perjetuar - po e pres :D

Oqeani
26-11-15, 20:36
Tani per tani nuk mé kujtohet,me u martu akoma se kam provu
:biggrin:

Eshte dite e "erret" :P

vjeshta
20-12-15, 20:59
Sa me pak e dijne qe je e/i lumtur, ma shume zgjate.:biggrin:

U, s'kam.:tongue:

Ylli-1
21-12-15, 08:29
Vjeshta e nje viti te larget

power8
29-01-16, 22:35
17 shkurt 2008.

power8
03-02-16, 15:33
Vjeshta e nje viti te larget

mos e pate fjalen per vjeshten ! lol!

power8
03-02-16, 15:34
kur jom martu per heren e tret :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:


hanez dhe tri here e martueme ! dreē e gjyse kjo hanez!

vjeshta
05-02-16, 21:15
mos e pate fjalen per vjeshten ! lol!


Qeshtu eshte kur pshtjellet data. lol