PDA

View Full Version : Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?


Faqet : [1] 2 3

Murgesha
05-02-04, 01:45
Krahas virtyteve te mira, natyrisht kemi edhe vese te keqija.
P.sh. ka qe han thonj, kruajn hunden, gromesinj, jon llafazana, bertasin, genjejne, rrin shtat vjet para pasqyres, svine ne orar, bezdisin robt, hudhin plenat ka dritarja, slajn dhembet e kush i kujto tgjitha..

Une per vete kruaj shpesh koken dhe kjo me bezdis. Po ju?

Hajde filloni dhe ju mos te ju vije turp.... :wink:

K-man
05-02-04, 04:54
une e kam pas ves te keq kur i hajsha thonjt, po tash e kam hek

lazdrani
05-02-04, 11:43
Murgesha te pershendes zonjushe,nje te keqe kam se kruaj koken :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lona
05-02-04, 11:46
Une e kam kete zakon te keq shpesh i prek floket me duar,
me e keqja edhe kur ha ushqim .

Gentiana
05-02-04, 12:41
Murgesha te pershendes zonjushe,nje te keqe kam se kruaj koken :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Edhe un e kam kte ves,vetem tek un esht kur te bena nervoz,edhe i kopi gishtat deri ne 3x!
Me thojn se hidherohem kollaj (edhe pse mua nuk me duket) por per kte kthej shpejt dhe esht ateher prap krejt OK!!!!

Genta

Barbaroza
06-02-04, 09:33
Edhe une e kam nje ves te keq por nuk di si ta nderpres.Vazhdimisht preki floket me gishterinj dhe nuk zgjedhi vendin,a jam ne rruge apo diku tjeter.

Murgesha
09-02-04, 15:28
Hahah ma ka marre mendja se nuk jam e vetmja ne bote qe kam nje ves. Por a di qka ate vesin me te keq nuk e kam shkruar dhe ai eshte se Kerrhati ne gjum.
Po ju tjeret a veq nga nje ves te keq e paskit :wink: :lol: :?:

Barbaroza
09-02-04, 15:33
Shyqyr Zoti Murgesha qe kerrhatjen nuk e kam ves :) Por e ka babi im,sa qe degjohet edhe ne dhomen time :(

Gentiana
09-02-04, 15:42
Uf Barbaroza,a mundesh me fjet bile??
:wink:
Ndoshta as ai se esht ngat Murgeshes nuk e ka kollaj :wink:
Jo shyqyr un kte ves nuk e kam,po e kam nje tjeter se nuk jam aspak krenare per te :cry:

Barbaroza
09-02-04, 15:46
Boll veshtire moj Genta,bile shpesh zgjohem naten dhe e ve pak pambuk ne veshe por me kot :(

Murgesha
09-02-04, 15:52
Genta ska dert per ate qe flen me mua se e ka gjumin e rende dhe keshtu qe nuk e pengoj fare hahahahah. Pastaj virytet tjera i kam shume te mira sa qe edhe ky ves nuk ndikon shume :wink:

Barbaroza po me dhimbsesh qe edhe gjumin po e bajshe me para. Sigurisht se shpenzon shume para per te bler pambuk :wink:

RRUSHI
09-02-04, 19:37
Gjithmon ndegjoja ca zhurma dhe vritja mendjen se qka jan----paskit qen ju Murgesha duke gerrhat Genta me zhurmen e gishtrinjeve i ati Barbarozes obbbo :wink:
Vesi im nuk eshte edhe aq i keq po me la vejan :lol: siq e dini kur isha i martuar me LUANESHEN gjat shetitjeve qe benim mua me ngelshin syt tek bukuroshet qe kalonin pran nesh---nje dit desh theva edhe hunden duke shiquar nga mrapa por ne te njejten koh vazhdoja rrugen ndeshem me semaforin ---por per fat shpetova ate dit por te nesermen ngela vejan :wink:

Barbaroza
10-02-04, 10:08
Murgesha,fale Zotit,pambuku ka qelluar lire,se po mos pyet pastaj :wink:
Rrushi,provo edhe ti me pambuk sikur une,ndoshta ka sukses :)

Gentiana
10-02-04, 11:09
Gjithmon ndegjoja ca zhurma dhe vritja mendjen se qka jan----paskit qen ju Murgesha duke gerrhat Genta me zhurmen e gishtrinjeve i ati Barbarozes obbbo :wink:
Vesi im nuk eshte edhe aq i keq po me la vejan :lol: siq e dini kur isha i martuar me LUANESHEN gjat shetitjeve qe benim mua me ngelshin syt tek bukuroshet qe kalonin pran nesh---nje dit desh theva edhe hunden duke shiquar nga mrapa por ne te njejten koh vazhdoja rrugen ndeshem me semaforin ---por per fat shpetova ate dit por te nesermen ngela vejan :wink:

E paq vehten ne qaf! Hey po un kam menduar (apo si thojshe ti) fajtor gjoja kemi qen na ne kte Forum,po tash fajtor paske qen vet! Ti qka mendove Rrusho se ajo edhe ti mjel lopet edhe ti kqyr femijet,e lej te gjitha ti prap se prap me kqyr vasha tjera, :roll: :roll: jo Luana nuk paske pas faj shoqe! :wink:

Genta

Donika Morina
25-02-04, 13:03
Une kam nje ves shum te keq?
E ai eshte se kur te jam nervoz e kqyri nonstop oren se sa ka shku e ai asht vesi im ma i keq dhe nuk me pelqen fare.

Murgesha
01-03-04, 22:14
Jo moj Donika sqenka edhe shume ves i keq ky i juaji, une per shembull kur behem nervoz kam nje ves ende me te keq, cka te kam ne dore e perplasi ose bertas shume. Si te duash i nderrojme keto vese merre ti timin e une po e mar tendin :roll: :roll:

hana
03-03-04, 18:55
Zakoni im me i keq eshte se i marr shum gjerat per zemer shqetsohem shum

BlertaB
04-03-04, 12:34
Qka kam une ves????
Vallah kur tjam nervoz vetem dridhna prej inatit edhe nuk foli me kerkend e ajo zgjat gati 1 jav po shyqyr nuk bona nervoz shpesh se jam shum e rrezikshme.
E Murgesha te pershendes vallah e paske vesin e keq bile shum kam menduar se vetem une e kam nje te till.

lazdrani
19-03-04, 11:31
hana mos u shqetsohe moj per zemer ,qe ta dhuroje edhe zemren time dhe behemi nje :P :wink:

Murgesha
19-03-04, 17:49
hheheheehhe more Lazdrani ruaju se do me mete pa zemer si ja ke filluar. Nje zemer e ke lane ne Kosove, e kete cka e ke marre me vete ruaje :shock: :roll: :idea: 8)

lazdrani
22-06-04, 19:11
Vesi im i keq eshte se kur te fleje me duhet shume vende ne shtrat jam i parahateshem dhe ngerrhati fiu fiu :(

mickoja
22-06-04, 19:14
uuuffffff Lazdran e mjera a jo nusja jote paske me lan pa gjum natčn...

lazdrani
22-06-04, 19:19
uuuffffff Lazdran e mjera a jo nusja jote paske me lan pa gjum natčn... :D :D :D :D :D :wink:

Vera
22-06-04, 21:13
vesi im eshte valla sepse mu thehet zemra shum shpejt dhe qaj shum shpejt keto e kam, nuk e di pse ashtu dhe me pengon kjo gje sepse ck ate degjoj keshtu per njerz qe jan te varfer apo qe heqin keq per dicka, apo femijet ne luft me shqetsojn shum shum dhe nuk mund ti ndaj as lotet ne raste te veqanta :(

Barbaroza
22-06-04, 21:14
Une i thej krejt pjatat,gotat,pasqyret,xhamat dhe cka ka tjeter per tu thyer :wink:

Gentiana
22-06-04, 21:17
Une i thej krejt pjatat,gotat,pasqyret,xhamat dhe cka ka tjeter per tu thyer :wink:


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Po me dhimbet Honesty^Uk :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
22-06-04, 21:21
Une i thej krejt pjatat,gotat,pasqyret,xhamat dhe cka ka tjeter per tu thyer :wink:


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Po me dhimbet Honesty^Uk :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Nese do ai qe te mos i thej pjatat dhe gjerat tjera,atehere duhet te me marre vreq me te mire,perndryshe e le pa asnje cent ne xhep :wink:

Gentiana
22-06-04, 21:23
Barbaroza kur ta merr vesh kte, nuk besoj se do te te ben nervoz me vite te tera, nuk ka hesap ma merr mendja.... :wink:

Murgesha
22-06-04, 22:17
Une i thej krejt pjatat,gotat,pasqyret,xhamat dhe cka ka tjeter per tu thyer :wink:

Bukur shume. Mbasi spo thejshe eshtra super, pjatat e gotat, pasqyrat e xhamat blihen prape. :D

lazdrani
23-06-04, 10:36
Une i thej krejt pjatat,gotat,pasqyret,xhamat dhe cka ka tjeter per tu thyer :wink:
Kety ne perendim sjell fate ne dashuri qifti qe then pjata,pasqyre,gota :wink:

Cool_Boy
23-06-04, 13:20
Krahas virtyteve te mira, natyrisht kemi edhe vese te keqija.
P.sh. ka qe han thonj, kruajn hunden, gromesinj, jon llafazana, bertasin, genjejne, rrin shtat vjet para pasqyres, svine ne orar, bezdisin robt, hudhin plenat ka dritarja, slajn dhembet e kush i kujto tgjitha..

Une per vete kruaj shpesh koken dhe kjo me bezdis. Po ju?

Hajde filloni dhe ju mos te ju vije turp.... :wink:

Me sy jav bej shume qikave Murgesha ahahah

turisti
30-07-04, 11:36
Tung juve. Zakoni im (vesi) me i keqi eshte qe jame shume SENTIMENTAL,dhe sidomos me pengon ne shoqerijen e njerzve pa ndjenja per asgje,sidomos problemeve te huaja. :cry: :cry:

nitushe
12-09-04, 15:48
vesi im osht qe i haj thojt kur te bohna nervoz :roll:

Gjumashja
04-12-04, 15:11
vesi jem ma i keq qe osht a i nuki majet e flokve me dhom :roll:

Kercovari
05-12-04, 09:56
Vesi im eshte qe fshehurazi i kqyri femrat,por vetem kur jemi bashke me gruan!.

Mafiozi
05-12-04, 12:49
Vesi im eshte qe fshehurazi i kqyri femrat,por vetem kur jemi bashke me gruan!.

Harrove me tregu qe e qet gjuhen jasht :lol: :wink:

MemphiSx
05-12-04, 12:53
Une si ves ma t'keqin qe e kam, eshte se i ha lugt e makiatos :D krejt copa i boj ;)

Mafiozi
05-12-04, 12:56
Une si ves ma t'keqin qe e kam, eshte se i ha lugt e makiatos :D krejt copa i boj ;)

Shyqyr qe jan te pllastikes :lol:

MemphiSx
05-12-04, 13:01
Mafiozi heeheheh op bre amo n'disa vende po i qesin lugt e qajit en caffe :D

Mafiozi
05-12-04, 13:04
Mafiozi heeheheh op bre amo n'disa vende po i qesin lugt e qajit en caffe :D

Uuuuf e di mir qka esht, edhe un e kam ket zakon te keq :D
Vetem prej neve, dentisti e ka nje rrog komplet :lol:

Kercovari
06-12-04, 11:27
Vesi im eshte qe fshehurazi i kqyri femrat,por vetem kur jemi bashke me gruan!.

Harrove me tregu qe e qet gjuhen jasht :lol: :wink:
Jo se mendojne se po i perqesh grat,ato shpeshher sinjalet erotike i marin si mahi!Hahahahaaaaa!.

dr1ta
06-12-04, 12:32
Skam asnje ves te keq :P :P

Honesty^uk.
06-12-04, 21:33
Vesi im ma i keq eshte se ;;JAM TEPER STRIKT.dhe si i tille kerkoj qe edhe tjeret te jene por...................

dr1ta
07-12-04, 00:35
Vesi im ma i keq eshte se ;;JAM TEPER STRIKT.dhe si i tille kerkoj qe edhe tjeret te jene por...................
Pom doket ce edhe un jam strikt http://www.cosgan.net/images/midi/frech/e030.gif

Kercovari
07-12-04, 16:50
Vesi im ma i keq eshte se ;;JAM TEPER STRIKT.dhe si i tille kerkoj qe edhe tjeret te jene por...................
Pom doket ce edhe un jam strikt http://www.cosgan.net/images/midi/frech/e030.gif
Po Drita shihet,rigorozitet ne mes te trendafilit!.

Murgesha
07-12-04, 16:54
Skam asnje ves te keq :P :P

E lumja ti! Me nje fjale qenke perfekte. :lol:

Mafiozi
07-12-04, 18:22
Oooooh un nuk po di kah me ja nis, krejt zakonat e keq i kam :D
Bile mundem mi shtu do ne ket list :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
07-12-04, 18:57
Une s'kam asnje ves,jam vajze dukat. :)

Honesty^uk.
07-12-04, 21:08
Vesi im ma i keq eshte se ;;JAM TEPER STRIKT.dhe si i tille kerkoj qe edhe tjeret te jene por...................
Pom doket ce edhe un jam strikt http://www.cosgan.net/images/midi/frech/e030.gif

A po te doket , apo je e tille :lol:

turisti
14-01-05, 00:49
Tolerimi i tepert shpeshhere....

Barbaroza
14-01-05, 11:00
Tolerimi i tepert shpeshhere....
Edhe une e posedoj kete ves,por nuk besoj se eshte negativ,sepse njeriu duhet te jete tolerant qe ta meritoje emrin NJERI!

turisti
14-01-05, 11:03
Tolerimi i tepert shpeshhere....
Edhe une e posedoj kete ves,por nuk besoj se eshte negativ,sepse njeriu duhet te jete tolerant qe ta meritoje emrin NJERI!

Po,oj Barbaroza e nderuar,por tolerimi i teper le pasoja ne shpirtin tone....dhe ashtu i bejme dem vetvetes. :wink:

Barbaroza
14-01-05, 11:05
Tolerimi i tepert shpeshhere....
Edhe une e posedoj kete ves,por nuk besoj se eshte negativ,sepse njeriu duhet te jete tolerant qe ta meritoje emrin NJERI!

Po,oj Barbaroza e nderuar,por tolerimi i teper le pasoja ne shpirtin tone....dhe ashtu i bejme dem vetvetes. :wink:
E vertete eshte kjo,por nuk di si i behet halli ketij vesi,hahahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

turisti
14-01-05, 11:12
Tolerimi i tepert shpeshhere....
Edhe une e posedoj kete ves,por nuk besoj se eshte negativ,sepse njeriu duhet te jete tolerant qe ta meritoje emrin NJERI!

Po,oj Barbaroza e nderuar,por tolerimi i teper le pasoja ne shpirtin tone....dhe ashtu i bejme dem vetvetes. :wink:
E vertete eshte kjo,por nuk di si i behet halli ketij vesi,hahahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaaa. :wink:

Une e dij: mos marrja e bisedave te ndryeshme me seriozitet dhe me :hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
14-01-05, 11:13
Tolerimi i tepert shpeshhere....
Edhe une e posedoj kete ves,por nuk besoj se eshte negativ,sepse njeriu duhet te jete tolerant qe ta meritoje emrin NJERI!

Po,oj Barbaroza e nderuar,por tolerimi i teper le pasoja ne shpirtin tone....dhe ashtu i bejme dem vetvetes. :wink:
E vertete eshte kjo,por nuk di si i behet halli ketij vesi,hahahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaaa. :wink:


Duke mos toleruar. :lol:

turisti
14-01-05, 11:19
Pajtohem me Murgeshen,sidomos duke mos toleruar dhunim ne mendim.

Arbėri
14-01-05, 17:07
Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?


Eksplodoj, qartem kur dikush me genjene :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:

Arbėri
14-01-05, 17:10
Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?


Eksplodoj, qartem kur dikush me genjene :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:


Dhe tjetra: E kame zemren pa ēeles, ia hapi secilit qe me duket se me do :oops: :x :P
Por jo edhe sekretet :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Dreni30
14-01-05, 17:29
Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?


Eksplodoj, qartem kur dikush me genjene :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:


Dhe tjetra: E kame zemren pa ēeles, ia hapi secilit qe me duket se me do :oops: :x :P
Por jo edhe sekretet :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Si duket po hapshe zemren vetem siperfaqsisht. :lol:

Arbėri
14-01-05, 17:59
Cili eshte zakoni (vesi) juaj me i keq?


Eksplodoj, qartem kur dikush me genjene :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:


Dhe tjetra: E kame zemren pa ēeles, ia hapi secilit qe me duket se me do :oops: :x :P
Por jo edhe sekretet :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Si duket po hapshe zemren vetem siperfaqsisht. :lol:Pse a po u hapka e tera a? :wink: :lol: :P

Drenicaki
14-01-05, 18:46
Une si zakon te keq!pshurri ne kėmbė e gruaja po me thot te ulem se ma zhyte sholen, veq qita e kam! hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa

turisti
14-01-05, 23:16
Une si zakon te keq!pshurri ne kėmbė e gruaja po me thot te ulem se ma zhyte sholen, veq qita e kam! hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa

Perdore pampersin ose " EKO - sholen " :arrow: oturakin,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Drenicaki
14-01-05, 23:46
Une si zakon te keq!pshurri ne kėmbė e gruaja po me thot te ulem se ma zhyte sholen, veq qita e kam! hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa

Perdore pampersin ose " EKO - sholen " :arrow: oturakin,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink: Se ki keq po prap me pampers sma man , veq du me hjek qet ves te keq, me pshurr ma mirė!hahahahahahahaaaaaaaaaa :lol:

turisti
14-01-05, 23:48
Une si zakon te keq!pshurri ne kėmbė e gruaja po me thot te ulem se ma zhyte sholen, veq qita e kam! hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa

Perdore pampersin ose " EKO - sholen " :arrow: oturakin,hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahah. :wink: Se ki keq po prap me pampers sma man , veq du me hjek qet ves te keq, me pshurr ma mirė!hahahahahahahaaaaaaaaaa :lol:

Hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha: Ti je"" " fenomenal "'"".

Drenicaki
14-01-05, 23:53
“******************************
Ndryshuar nga Murgesha.

Murgesha
14-01-05, 23:58
Drenicaki edhe pse jemi tek kafja e forumit mendoj qė nuk ėshtė e lejuar tė teproni shprehjet e tė flisni ēfarė tė ju marr mendja.
Murgesha.

turisti
14-01-05, 23:59
“******************************
Ndryshuar nga Murgesha.

Drenicaki, tė lutėm ki prasyshė se edhe pse je nė kafe nuk tė tolerohet tė flasėsh ēfarė ta merr mendja.
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahah,duhet pak me stil,por drej te tham nuk mendova ashtu,Allahi ty te bekoft - me dulen lote tuj qesh,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahah. :wink:

turisti
15-01-05, 00:01
“******************************
Ndryshuar nga Murgesha.EEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,hahahahah ahahahahahahahahahahahaha,mire e ke drenicaki.Ty,a te kam thene [b]hajde te budallaqe..... :wink:

Drenicaki
15-01-05, 00:06
Mrgesha ,me gjithė respektin ju kisha lut mos me i fshi shenimet,sepse argetim nuk bahet vetem me qeshtje serioze,kemi nevoi te shprehemi lirė e fjalet qeshkrova nuk fyejn por perdoren ne forumet e gjith popujve e ne nuk jemi te lirė as te pordhemi ! atėher ju ma kujtoni ndjerken time kur pordhja me dergonte ne oborr pra po e permend se gjanat natyrale nuk jan gjithēka qysh thua ti po nejse ,me mirėkuptim!

Murgesha
15-01-05, 00:08
Mrgesha ,me gjithė respektin ju kisha lut mos me i fshi shenimet,sepse argetim nuk bahet vetem me qeshtje serioze,kemi nevoi te shprehemi lirė e fjalet qeshkrova nuk fyejn por perdoren ne forumet e gjith popujve e ne nuk jemi te lirė as te pordhemi ! atėher ju ma kujtoni ndjerken time kur pordhja me dergonte ne oborr pra po e permend se gjanat natyrale nuk jan gjithēka qysh thua ti po nejse ,me mirėkuptim!


Kemi tema edhe pėr gjėrat natyrale, ama jo tė pėrmenden nė ēdo temė dhe ti humbet kuptimi temės.
Mbes me shpresė se mė kuptoni.

Drenicaki
15-01-05, 00:10
Tema ishte per vesin e keq e ky pra ėshtė ves i imi i keq!

turisti
15-01-05, 00:11
Mrgesha ,me gjithė respektin ju kisha lut mos me i fshi shenimet,sepse argetim nuk bahet vetem me qeshtje serioze,kemi nevoi te shprehemi lirė e fjalet qeshkrova nuk fyejn por perdoren ne forumet e gjith popujve e ne nuk jemi te lirė as te pordhemi ! atėher ju ma kujtoni ndjerken time kur pordhja me dergonte ne oborr pra po e permend se gjanat natyrale nuk jan gjithēka qysh thua ti po nejse ,me mirėkuptim!

Drenicaki shoki,rrezik eshte te qendroj ne rrethin tende sepse mundet mem kalue smundja jote - m'i fshijn postimet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. ( rri te budallaqe si ne shtepine tende dhe pa frika se atje eshte e ARSYESHME-budallaqe ma. :wink:

Murgesha
15-01-05, 00:13
Tema ishte per vesin e keq e ky pra ėshtė ves i imi i keq!


Kjo ėshtė nevojė e pashmangshme fiziologjike.
Pėr mos me e zgjatė mė tepėr ishalla e kalon pa pasoja kėtė ves. :lol: :lol: :wink: :wink:

turisti
15-01-05, 00:13
Tema ishte per vesin e keq e ky pra ėshtė ves i imi i keq!

Po ti a nuk e kuptove vesin e moderatoreve :?: :?: :?: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahhahahahahahahah. :wink:

Murgesha
15-01-05, 00:15
Tema ishte per vesin e keq e ky pra ėshtė ves i imi i keq!

Po ti a nuk e kuptove vesin e moderatoreve :?: :?: :?: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahhahahahahahahah. :wink:

Turisti tė lutem.

Drenicaki
15-01-05, 00:15
Po pse a mos ka kjo rubrik diqka serioze ne vete a? per mua e randesishme ėshtė argetimi pamvarsisht nga menyra , e si doni qeshtje serioze bane njė rubrikė te veqant per serioza se boll ne jeten profesjonale luajm rolin e seriozit! :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
15-01-05, 00:17
Tema ishte per vesin e keq e ky pra ėshtė ves i imi i keq!

Po ti a nuk e kuptove vesin e moderatoreve :?: :?: :?: ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahhahahahahahahah. :wink:

Turisti tė lutem.

Kerkoj falje.

Gjumashja
15-01-05, 11:31
thojt shume kam qef me i honger ufff

turisti
15-01-05, 13:58
Une duke u knaqur t'i kqyr femrat,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahah,ashtu po relaksona,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahaha. :wink:

Drenicaki
15-01-05, 14:00
Hej tung se po shkoj se qaja ma nalt dojka me na i hanger thonjt!hahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa

turisti
15-01-05, 14:09
Hej tung se po shkoj se qaja ma nalt dojka me na i hanger thonjt!hahahahahahahahahahahahaaaaaaaaa

Mos luaj me jet,o Drenicaki,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahah. :wink:

turisti
15-01-05, 14:11
Vesi imi me i kqe eshte TIRIZMI,po endem shume be daj,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahaaha. :P :wink:

Drenicaki
15-01-05, 23:54
Vesi jem ikeq oj femra ,mos gaboni me fjet me mu se gerrhati ! hahahahahahahahahahahaa

Kercovari
16-01-05, 08:03
Edhe une gerrhati Drenicaki! Po ka vende edhe per neve ne kotele(shtalle) te derrave ne mes te dosave!haaahaaaahaaa!

Mafiozi
16-01-05, 14:53
Flej me syza 8) :lol:

sarasara
28-01-05, 17:10
Vazhdimisht i preki floket

prishtinasja
28-01-05, 17:30
une e kam nje ves te keq se kur kam mu taku me ndonje shoqe apo shoke nuk kam durim me prit nese vonohet

Drenicaki
29-01-05, 23:40
Vazhdimisht i preki floketAni de preki se mos deshte me ti prek une , me ma ngjit vesi i jyt i mirė!hahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

DEA
30-01-05, 00:25
aiiiiiiiiiiiiiiiii a me ju tregua a nxjerri qymyr nga oxhaku hahahahahahhahah

Mafiozi
30-01-05, 01:20
aiiiiiiiiiiiiiiiii a me ju tregua a nxjerri qymyr nga oxhaku hahahahahahhahah


Hahahhahahahahahahahahahahhaaaaa

:wink:

dr1ta
30-01-05, 03:05
Duhani :( , kryeforte :roll: :lol:

Arbėri
30-01-05, 11:01
Nuk pe di per cilin po pyetni :x :? :o

Une i kame 101 vese :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:

Gentiana
30-01-05, 11:27
Nuk pe di per cilin po pyetni :x :? :o

Une i kame 101 vese :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:

Mashallah nuk paske shum jo. :lol: :lol: :wink:

Arbėri
30-01-05, 11:54
Nuk pe di per cilin po pyetni :x :? :o

Une i kame 101 vese :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:

Mashallah nuk paske shum jo. :lol: :lol: :wink:
Jo joooooooo, shyqyr Zotit, nuk kam shume :lol: :lol: :lol:

Eeeeeeeeee qysh po shof, une jame Luleeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
30-01-05, 12:12
Nuk pe di per cilin po pyetni :x :? :o

Une i kame 101 vese :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:

Arber pse spo tregon drejt
ti i paske 101 +TI = 102 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

t'pershendes

Maca
02-02-05, 14:58
Flas me ze te lart,kam marak te bej ballnona me sakiz ose ti pelcas,ri shum ne internet,dhe flej shum etj plot bre kam ama kto ishin 4 nder me te kqijat...

Ylberi_be
02-02-05, 15:26
Un e kam vetem nje ves ai esht kur :

Kur e ze nje njeri duke genjyer ja thom troq ne sy.
Gjerat qe sjan reale me ulin besimin dhe sja la askujt at qe sme pelqen
dhe qe sesht reale apo esht qč sesht ne interes te askujt.

experti_lu
04-02-05, 01:30
1.pi cigare dhe kafe shume.
2.foli shume.
3.nervozona shpejte.
4.per qef kurre ne shpi nuk rri vetem rrugave.
kuku po shume eveset e kqija i paskam se paskam dite as vet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
04-02-05, 02:34
1.pi cigare dhe kafe shume.
2.foli shume.
3.nervozona shpejte.
4.per qef kurre ne shpi nuk rri vetem rrugave.
kuku po shume eveset e kqija i paskam se paskam dite as vet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


AAla gjall qenke :lol: :lol:

biondi_f86
04-02-05, 14:11
1.pi cigare dhe kafe shume.
2.foli shume.
3.nervozona shpejte.
4.per qef kurre ne shpi nuk rri vetem rrugave.
kuku po shume eveset e kqija i paskam se paskam dite as vet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


AAla gjall qenke :lol: :lol: Gjall edhe ate i fort. :D

dembelica
04-02-05, 14:48
Paaaaaaaaa kam shum me duket (dembelia)

Drenicaki
04-02-05, 16:18
Kur ėshtė qetsi une pordhi, per ta prishur qetsinė!hahahahahahahahahahahahaaaaaaa

DEA
04-02-05, 16:31
pyfaaaaaaaaaaaaa me duket se edhe tash na turbove

dr1ta
04-02-05, 16:34
http://www.cosgan.net/images/smilie/ekelig/g010.gif

Murgesha
04-02-05, 16:41
Me u ba nervozė.

Drenicaki
04-02-05, 17:47
pyfaaaaaaaaaaaaa me duket se edhe tash na turbove kur ėshtė me zė ėshtė pa erė,pra ēka ėshtė? hahahahahahahahahahaaaaaaaa

DEA
04-02-05, 17:56
pyfaaaaaaaaaaaaa me duket se edhe tash na turbove kur ėshtė me zė ėshtė pa erė,pra ēka ėshtė? hahahahahahahahahahaaaaaaaa

valla kjo e jotja kishte edhe zhurem e edhe ere pyfffffffffffffffaaaaaaaaa

Drenicaki
04-02-05, 17:57
Mos fol moj qashtu se me le pa martu! :lol: :lol: :lol:

DEA
04-02-05, 17:58
Mos fol moj qashtu se me le pa martu! :lol: :lol: :lol:

dert i madhe qyyyyyyyyyyyyyyyy

Dreni30
04-02-05, 18:08
Mos fol moj qashtu se me le pa martu! :lol: :lol: :lol:

dert i madhe qyyyyyyyyyyyyyyyy


Qysh moj po i thu djalit ashtu qy edhe ti nime.

experti_lu
04-02-05, 22:23
DRITA shkrujti a ahla gjalle sene expeti_lu


:lol: :lol: :lol: :lol: JO MOJ QFARTI TASH JAM QU LUGAT E THASH TE JU VIZITOJ!! 8) 8) 8)

Drenicaki
05-02-05, 15:25
Mos fol moj qashtu se me le pa martu! :lol: :lol: :lol:

dert i madhe qyyyyyyyyyyyyyyyyMos bre se pasha nderin do bahem djal i mirė e as krismen ske me jav ni!hahahahahahahahaaaaaaa por pastaj ta la fajin ty :lol: :lol:

Honesty^uk.
06-02-05, 20:14
Vesi im ma i keq eshte se ;;JAM TEPER STRIKT.dhe si i tille kerkoj qe edhe tjeret te jene por...................

Kercovari
08-02-05, 09:28
Te ndigjoj,te heshte, dhe te flas kur me jepet rasti!

Kaltrushi
08-02-05, 09:34
Kur jam nervoz ne dike apo kur dikush fol diqka palidhje qe nuk me pelqen fare...... e shikoj shume me mrrolla sepse me mujt e hjeki ket ves por me ne fund ja filloj e keshi......................

me ja nis me tregu nuk mund te ndalna, por kaq njeher

Gjumashja
21-04-05, 09:41
kohen e fundit ves mu kan bo thojt tan diten veq tu i kqyr po rri :roll:

Bleta
20-06-05, 16:37
1.pi cigare dhe kafe shume.
2.foli shume.
3.nervozona shpejte.
4.per qef kurre ne shpi nuk rri vetem rrugave.
kuku po shume eveset e kqija i paskam se paskam dite as vet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Allah Allah po shum e veset e keqija mi paske more ti te mu kishe lutur kuuuuuurrrrrr ste kisha pranu per burr :D :D

titi
20-06-05, 17:07
kure le takim me dikend kurr nuk e mbaj fjalen ,paramendoni edhe autobusi me kalojke shpesh kur kisha per te shkuar ne shkolle, me besoni as vet se di si por gjitheher vonohem pak per ate qe di une ky eshte zakoni ime me i keq .

Tanushi
23-06-05, 12:14
Me fjete lakuriq!

Luana
23-06-05, 12:17
Me fjete lakuriq!Nuk qenka keq jo http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k015.gif

dr1ta
23-06-05, 12:18
Me fjete lakuriq!


Paramendo me nis me u kall shtepija duhesht ta dalish jasht lakuriq , mua me shkon mendja shpesh, por ja vlen :lol: :P

vjeshta
23-06-05, 12:24
Me jau prish disponimin te tjerve. :wink: :evil: :twisted:

Tanushi
23-06-05, 12:27
Me fjete lakuriq!


Paramendo me nis me u kall shtepija duhesht ta dalish jasht lakuriq , mua me shkon mendja shpesh, por ja vlen :lol: :P


O tu kallt ty... se driten dheze e paske dhe mua nuk me pengon!

dr1ta
23-06-05, 12:29
Me fjete lakuriq!


Paramendo me nis me u kall shtepija duhesht ta dalish jasht lakuriq , mua me shkon mendja shpesh, por ja vlen :lol: :P


O tu kallt ty... se driten dheze e paske dhe mua nuk me pengon!


As mua :wink:

Tanushi
23-06-05, 12:34
Me fjete lakuriq!


Paramendo me nis me u kall shtepija duhesht ta dalish jasht lakuriq , mua me shkon mendja shpesh, por ja vlen :lol: :P


O tu kallt ty... se driten dheze e paske dhe mua nuk me pengon!


As mua :wink:

Vertete ves i keq po ia vlene ta provosh edhe me dr1ten dheze!

Luana
23-06-05, 12:44
vesi imė i keq eshte se kur te behem nervoz ha bukė shume :(

dr1ta
23-06-05, 12:45
Me fjete lakuriq!


Paramendo me nis me u kall shtepija duhesht ta dalish jasht lakuriq , mua me shkon mendja shpesh, por ja vlen :lol: :P


O tu kallt ty... se driten dheze e paske dhe mua nuk me pengon!


As mua :wink:

Vertete ves i keq po ia vlene ta provosh edhe me dr1ten dheze!


Po de po ..edhe pse ti vret syte :D A u kuptuam tash?? :D

Daja POLIC
23-06-05, 12:54
vesi imė i keq eshte se kur te behem nervoz ha bukė shume :(

hahahahahhahahahhahahahhahahahah luana mos u nervozo shum se po exsplodon :lol: :lol: :lol:

turisti
23-06-05, 13:26
Toleranca e panevojshme. :wink:

Murgesha
23-06-05, 18:44
Toleranca e panevojshme. :wink:

Jeni i mrekullueshėm si tolerues.

halla e madhe
23-06-05, 18:49
Vesi im i keq :roll: ju leshoj udhen te kqijave :wink:

Murgesha
23-06-05, 18:59
Vesi im i keq :roll: ju leshoj udhen te kqijave :wink:

Tė kėqijat kurr mos vizitofshin derėn tėnde Hallė. :lol:

dr1ta
23-06-05, 23:39
vesi imė i keq eshte se kur te behem nervoz ha bukė shume :(

Une embelsira :(

Luana
23-06-05, 23:41
vesi imė i keq eshte se kur te behem nervoz ha bukė shume :(

Une embelsira :(


po ani de ti edhe me hanger bile nuk po trashe , kurse une jam ba sa gjan aq gjatė :cry: :cry:

Arb
23-06-05, 23:41
kembengulja....

DEA
23-06-05, 23:44
kembengulja....
hiq e mire jo valla, te shijen drejt.........................

Arb
23-06-05, 23:46
kembengulja....
hiq e mire jo valla, te shijen drejt.........................

me shpien drejt.... kujt?

dr1ta
23-06-05, 23:49
vesi imė i keq eshte se kur te behem nervoz ha bukė shume :(

Une embelsira :(


po ani de ti edhe me hanger bile nuk po trashe , kurse une jam ba sa gjan aq gjatė :cry: :cry:


Edhe une ngadal dhe sigurte :( who cares u knaqa :lol:

DEA
23-06-05, 23:50
kembengulja....
hiq e mire jo valla, te shijen drejt.........................

me shpien drejt.... kujt?
Pafundshmerise :lol:

Arb
23-06-05, 23:51
kembengulja....
hiq e mire jo valla, te shijen drejt.........................

me shpien drejt.... kujt?
Pafundshmerise :lol:

ashtu a...

Ani skoka aq keq pra... A po bre?

DEA
23-06-05, 23:53
Mos me ja gjet kurre funin a, jo jo seshte edhe aq keq :lol:

Arb
23-06-05, 23:54
Mos me ja gjet kurre funin a, jo jo seshte edhe aq keq :lol:

kembengulja, pom shtin me ja lyp Vales 900 (pa nda hic)

DEA
23-06-05, 23:56
Mos me ja gjet kurre funin a, jo jo seshte edhe aq keq :lol:

kembengulja, pom shtin me ja lyp Vales 900 (pa nda hic)

ishalla ta jep pra, :P

Arb
23-06-05, 23:57
Mos me ja gjet kurre funin a, jo jo seshte edhe aq keq :lol:

kembengulja, pom shtin me ja lyp Vales 900 (pa nda hic)

ishalla ta jep pra, :P

me ju nda spo i ndahem e...

A mos e njeh Valen kun?

vjeshta
23-06-05, 23:57
qefi :wink:

Arb
23-06-05, 23:58
qefi :wink:

Kush osht kjo "Qefi?"

vjeshta
24-06-05, 00:19
qefi :wink:

Kush osht kjo "Qefi?"

qefi de

Arb
24-06-05, 00:21
qefi :wink:

Kush osht kjo "Qefi?"

qefi de

aha ok...

Valen vec e nxuna pom doket... (se ja ka nis me fol dicka)

DEA
24-06-05, 13:11
aha ok...

Valen vec e nxuna pom doket... (se ja ka nis me fol dicka)
Mos po te thot qe eshte e nxane :lol:

Gjumashja
26-06-05, 20:04
flas teper

Honesty^uk.
26-06-05, 20:09
flas teper

ndoshta kur je ne gjume ne JEREM :lol: :lol: :lol: se ketu ne forum boll pak po folshe ti

Gjumashja
26-06-05, 20:19
flas teper

ndoshta kur je ne gjume ne JEREM :lol: :lol: :lol: se ketu ne forum boll pak po folshe ti
hahhahahahaha atje edhe live e ktu spo du mu bo bajat

vjeshta
26-06-05, 20:20
qefi :wink:

Kush osht kjo "Qefi?"

qefi de

aha ok...

Valen vec e nxuna pom doket... (se ja ka nis me fol dicka)
Aha ok
Te erdh qefi a :wink:

vjeshta
26-06-05, 20:20
qefi :wink:

Kush osht kjo "Qefi?"

qefi de

aha ok...

Valen vec e nxuna pom doket... (se ja ka nis me fol dicka)
Aha ok
Te erdh qefi a :wink:

Kloni
26-06-05, 20:38
Me hanger mishin e gjalle!

lazdrani
26-06-05, 20:43
Me hanger mishin e gjalle!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
26-06-05, 22:31
Mundohem me i mshu trup e drejt e nganjehere m'a qet rrotull!!!!!!!!!!!!!!!

Murgesha
26-06-05, 22:33
Me i kru hundėt edhe kur smė kruhen hiq. :wink:

DEA
26-06-05, 22:44
Me i kru hundėt edhe kur smė kruhen hiq. :wink:Hajr ishalla :lol:

Murgesha
26-06-05, 22:50
Me i kru hundėt edhe kur smė kruhen hiq. :wink:Hajr ishalla :lol:

Me gisht moj, e jo me stupca qy. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
27-06-05, 08:46
I kam shum ne regjister,nuk di kush eshte me i miri :lol: :lol:

Krokodilli
27-06-05, 10:23
i nguci femrat shum pak,, ato bejn punen per mu

Murgesha
27-06-05, 10:26
i nguci femrat shum pak,, ato bejn punen per mu

Mashalla :shock: :shock:
Zgjate Zot kėtė jetė pėr Krkodilin, se qenka si punė Sheiku. :wink:

ZEMERTHYERI
27-06-05, 10:44
me thehet zemra si srqe

Kercovari
27-06-05, 11:22
me thehet zemra si srqe

Shum keq!Qenke shendru ne mbeturin te pavlefshme :lol: :lol: :lol:

doGzona
27-06-05, 14:12
I kam pas disa , por i kam harru tani. :lol: :lol:

Krokodilli
27-06-05, 14:54
i nguci femrat shum pak,, ato bejn punen per mu

Mashalla :shock: :shock:
Zgjate Zot kėtė jetė pėr Krkodilin, se qenka si punė Sheiku. :wink:

hahaha flm Murgesha,, te pershendes,, e sa per Sheik,, sa ma larg meje,,
nuk jam sheik po jam Shoku i sheikut, te njejten kohe pi ja nxa femrat edhe shokut,,,

:wink:

Kercovari
27-06-05, 16:04
I kam pas disa , por i kam harru tani. :lol: :lol:

Mos harro veset e mira,te keqijave nuk u shihet hajri :lol: :lol: :lol:

doGzona
27-06-05, 16:11
I kam pas disa , por i kam harru tani. :lol: :lol:

Mos harro veset e mira,te keqijave nuk u shihet hajri :lol: :lol: :lol:
E kam zakon me luajt me floke, i preku shume por tani spo me del
kohe i kam harruar. :lol: :lol:

Kercovari
27-06-05, 16:19
I kam pas disa , por i kam harru tani. :lol: :lol:

Mos harro veset e mira,te keqijave nuk u shihet hajri :lol: :lol: :lol:
E kam zakon me luajt me floke, i preku shume por tani spo me del
kohe i kam harruar. :lol: :lol:

Shfrytezo cdo moment te lire dhe beje kete,nuk eshte gjest i keq. :lol: :lol: :lol:

Arb
27-06-05, 17:07
I kam pas disa , por i kam harru tani. :lol: :lol:

Mos harro veset e mira,te keqijave nuk u shihet hajri :lol: :lol: :lol:
E kam zakon me luajt me floke, i preku shume por tani spo me del
kohe i kam harruar. :lol: :lol:

Nuk po shoh gjo te keqe ne kete vesin tond...

Kupid
27-06-05, 17:25
shikoj veten ne pasqure shum pse jam teper e mir. :wink:

Kupid
27-06-05, 18:35
me perzi gramatiken shqip, p.sh. f/m.

Kaci
27-06-05, 19:01
Nje ves serioz jo te mire ndoshta qe jam shuem njeri preciz, i sakt ne shume gjera te jetes!!!!!!!!!!

ZEMERTHYERI
27-06-05, 19:13
nuk kam asnje ves te keq 8)

Krokodilli
29-06-05, 09:40
I kam pas disa , por i kam harru tani. :lol: :lol:

Mos harro veset e mira,te keqijave nuk u shihet hajri :lol: :lol: :lol:
E kam zakon me luajt me floke, i preku shume por tani spo me del
kohe i kam harruar. :lol: :lol:

doGzona,, besa ky gjesti yt nuk eshte edhe fort i keq,, mendimi im eshte se ky nuk eshte gjest ,, por enje nje shprehje e fuqishme truperore shpirterore qe ka nje kuptim ma te gjat,, te cilen nuk do ta them ne forum,, pershendetje... :wink: 8) shum nxet u ba pernime, ,ska met tjeter veq mu nis per Hawaii

Tanushi
29-06-05, 20:23
Mi hanger qyrrat e thata!

Murgesha
29-06-05, 22:44
Mi hanger qyrrat e thata!


Kuku mė more nė qafė, po ēka dreqin hyra me lexu kėtu se??

http://www.cosgan.de/images/midi/ekelig/h040.gif

doGzona
29-06-05, 22:55
I kam pas disa , por i kam harru tani. :lol: :lol:

Mos harro veset e mira,te keqijave nuk u shihet hajri :lol: :lol: :lol:
E kam zakon me luajt me floke, i preku shume por tani spo me del
kohe i kam harruar. :lol: :lol:

doGzona,, besa ky gjesti yt nuk eshte edhe fort i keq,, mendimi im eshte se ky nuk eshte gjest ,, por enje nje shprehje e fuqishme truperore shpirterore qe ka nje kuptim ma te gjat,, te cilen nuk do ta them ne forum,, pershendetje... :wink: 8) shum nxet u ba pernime, ,ska met tjeter veq mu nis per Hawaii
:lol: :wink:

Kercovari
30-06-05, 08:02
sa mire i kuptova fjalet e krokit,edhe une nuk do te mendoja ndryshe :lol: :lol: :lol:

Prishtinasja_
30-06-05, 09:07
Mi hanger qyrrat e thata!

te bofshin mire TANUSH qyrrat !!!!!!!!!!!!! :oops:

Tanushi
30-06-05, 14:01
Mi hanger qyrrat e thata!

te bofshin mire TANUSH qyrrat !!!!!!!!!!!!! :oops:


E mira te gjet!

Diana007
30-06-05, 14:18
Mi hanger qyrrat e thata!

te bofshin mire TANUSH qyrrat !!!!!!!!!!!!! :oops:


E mira te gjet!

:P :P

Gjumashja
30-06-05, 15:52
keshi shume

Tomori
30-06-05, 18:43
keshi shume
hiq mos ta nine ti vetem kesh...ner sa te kesh Tomorin :wink:

ZEMERTHYERI
01-07-05, 10:30
flej kohe pa kohe

Sy_kaltra
17-11-05, 18:12
Vesi im me i keqi asht se me pelqen Muzika shum t'njejten koh i pengoj t'gjith sepse e ndegjoh me ze t'lart :)

Murgesha
17-11-05, 22:19
Moj se e ndėgjoj muzikėn me zė tė lartė pak problem, por edhe kėndoj me zė tė lartė nganjėherė e pasi nuk jam kėngėtare dihet ma se ēfarė sherri pėlcet me kėtė ves tė keq qė kam unė. :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
17-11-05, 22:26
Si ma t'keqin ves e kam se lugt e makijatos krejt copa i boj :D ni dit kan me m'qit lug t'qajit :D :P

halla e madhe
17-11-05, 22:31
Vesi im i keq eshte;me ju bertit nuseve te kojshive

Murgesha
17-11-05, 22:32
Vesi im i keq eshte;me ju bertit nuseve te kojshive

O mos ju bėrtit Hallave se pėr tė kojshive pak punė oj Hallushe. :lol:

Urata
17-11-05, 22:37
ha kur tem teket...
jo orar te rregullt...!

halla e madhe
17-11-05, 22:39
Vesi im i keq eshte;me ju bertit nuseve te kojshive

O mos ju bėrtit Hallave se pėr tė kojshive pak punė oj Hallushe. :lol:


E kane mesu tabjatin edhe ato,nuk po lodhen aspak per hallen :lol: e kame sose me bertit kot a mos po ngojne burrat e nuseve ndoshta :wink:

doGzona
17-11-05, 22:39
Mish pa eshtra e njerez pa vese nuk ka.

halla e madhe
17-11-05, 22:41
Mish pa eshtra e njerez pa vese nuk ka.

Sa per mish, e kame nje Kose dikund e po e ruaj per dikend :lol: :lol: .... edhe ky asht ves i keq i imi :wink: :lol: :lol:

doGzona
17-11-05, 22:56
Mish pa eshtra e njerez pa vese nuk ka.

Sa per mish, e kame nje Kose dikund e po e ruaj per dikend :lol: :lol: .... edhe ky asht ves i keq i imi :wink: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E qysh prehet me kose mishi halle. :lol:

halla e madhe
17-11-05, 22:58
Mish pa eshtra e njerez pa vese nuk ka.

Sa per mish, e kame nje Kose dikund e po e ruaj per dikend :lol: :lol: .... edhe ky asht ves i keq i imi :wink: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E qysh prehet me kose mishi halle. :lol:

Pyete Psikologin se ai ja din hujin Koses :lol: :lol: :lol: :lol:

doGzona
17-11-05, 23:02
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ka dalur nga forumi , nuk eshte ne rubriken Pyetne Psikologun me :lol:

MemphiSx
17-11-05, 23:07
Vesi im i keq eshte;me ju bertit nuseve te kojshive

Veq me bo me t'zon tuj bertit nuses teme t'ka honger dreqi :D :D

halla e madhe
17-11-05, 23:10
Vesi im i keq eshte;me ju bertit nuseve te kojshive

Veq me bo me t'zon tuj bertit nuses teme t'ka honger dreqi :D :D

Nuses tende i kisha bertit po e kame gajlen se me qellu motra vet afer :wink: kukuuu na fshin me naj stupc :lol: :lol: :lol:

Fortuna
18-11-05, 00:11
Kam deshire qe bashkebiseduesit e mi ti pyes me kryqpyetje, dhe shpesh hasi ne keqkuptime, ky eshte njeri nder veset e mia te keqia.
Edhe nje tjeter pak me te vogel dhe me normal, nese dikush me shan e shaj edhe une.

turisti
18-11-05, 00:22
Kam deshire qe bashkebiseduesit e mi ti pyes me kryqpyetje, dhe shpesh hasi ne keqkuptime, ky eshte njeri nder veset e mia te keqia.
Edhe nje tjeter pak me te vogel dhe me normal, nese dikush me shan e shaj edhe une.


:roll: :roll:

Fortuna
18-11-05, 00:55
Kam deshire qe bashkebiseduesit e mi ti pyes me kryqpyetje, dhe shpesh hasi ne keqkuptime, ky eshte njeri nder veset e mia te keqia.
Edhe nje tjeter pak me te vogel dhe me normal, nese dikush me shan e shaj edhe une.


:roll: :roll:

Normale eshte mos me ju perul te tjerve kur te shajne.

Se di qka nuk po kupton ketu. :roll: :roll:

turisti
18-11-05, 00:57
Ashtu eshte.Faleminderit per pergjegjjen.I kuptoj te gjithat. :P :wink:

Murgesha
07-12-05, 21:24
Ves i keq mė ėshtė bėrė edhe Dardania tani.

Edhe po tė dua nuk mundem pa hyrė e me pa ēka po bahet kėtu. :wink:

Reana
07-12-05, 21:28
Vesi im me i keq, me ua deshmu te kunderten, atyre te cileve mendojne se jane shume te vendosur :oops: :arrow: :lol:

Kercovari
07-12-05, 21:37
Vesi im me i keq, me ua deshmu te kunderten, atyre te cileve mendojne se jane shume te vendosur :oops: :arrow: :lol:

Ske ti asnje ves te keq oj mbesa ime i ke ngja dajes gjithnje ne fronet e armatosur :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Reana
07-12-05, 21:40
Vesi im me i keq, me ua deshmu te kunderten, atyre te cileve mendojne se jane shume te vendosur :oops: :arrow: :lol:

Ske ti asnje ves te keq oj mbesa ime i ke ngja dajes gjithnje ne fronet e armatosur :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: :arrow: :oops:

turisti
07-12-05, 21:42
Vesi im me i keq, me ua deshmu te kunderten, atyre te cileve mendojne se jane shume te vendosur :oops: :arrow: :lol:

Ske ti asnje ves te keq oj mbesa ime i ke ngja dajes gjithnje ne fronet e armatosur :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Prej kurit DAJA????? :roll:

Kercovari
07-12-05, 21:42
Po lumit ne per fate nuk ka viktima se jan amatore. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Reana
07-12-05, 21:56
Po lumit ne per fate nuk ka viktima se jan amatore. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol:
ka qene ne udhetime turistike, s'po ja zeme per te madhe Turistit :wink: :arrow: :lol:

Barbaroza
07-12-05, 21:58
Reana,edhe ti e takove dajen tende ne forum sikur une a? :)

Reana
07-12-05, 22:01
Reana,edhe ti e takove dajen tende ne forum sikur une a? :)

Po moj, a se ke dite a?? :?

Barbaroza
07-12-05, 22:02
Reana,edhe ti e takove dajen tende ne forum sikur une a? :)

Po moj, a se ke dite a?? :?

Jo moj,e si ta dija? :?
Mos harro se edhe une kam nje dajko dhe ate shume te rrezikshem... :lol:

Reana
07-12-05, 22:09
[quote=Reana]
Jo moj,e si ta dija? :?
Mos harro se edhe une kam nje dajko dhe ate shume te rrezikshem... :lol:

Ta dije se e kam daje prej kur jam regjistruar ketu, qyyy :lol:
daja im s'eshte i rrezikshem, se ska nevoje me qene :wink: :P

Barbaroza
07-12-05, 22:14
[quote=Reana]
Jo moj,e si ta dija? :?
Mos harro se edhe une kam nje dajko dhe ate shume te rrezikshem... :lol:

Ta dije se e kam daje prej kur jam regjistruar ketu, qyyy :lol:
daja im s'eshte i rrezikshem, se ska nevoje me qene :wink: :P

Jo,sonte degjova se paske kercovarin,mikun tim nder me te miret daje!Ani,i ke ngjare hiq moj? :lol: :P :wink:
Ndersa daja ime nuk eshte ne kuptimin negativ i rrezikshema,ai vetem ma mban ane kur me sulmon dikush! :lol: :P

laliloli
07-12-05, 22:17
Reana dhe barbaroza shume mire na i treguat dajet ,tani tregoni edhe veset e keqija se dy djem te forumit deshirojne dajet tuaj ti qojne mesit per ju :lol: :lol:

Barbaroza
07-12-05, 22:21
Reana dhe barbaroza shume mire na i treguat dajet ,tani tregoni edhe veset e keqija se dy djem te forumit deshirojne dajet tuaj ti qojne mesit per ju :lol: :lol:

Tregoi djemat Lali,pastaj ne i tregojme dajat nese ia vlen! :lol: :lol: :lol: :?

Barbaroza
07-12-05, 22:23
Vese s'kam aq shume,vetem nje.S'mund te rri ne nje vend gjate se me ha ai vend! :x

Reana
07-12-05, 22:24
I kam ngja edhe shume bile :P
po ty aq shume po te sulmojne a????
e pse bre bash ty :roll: :?:

Reana
07-12-05, 22:26
Reana dhe barbaroza shume mire na i treguat dajet ,tani tregoni edhe veset e keqija se dy djem te forumit deshirojne dajet tuaj ti qojne mesit per ju :lol: :lol:

Lali, une e tregova vesin tim me te keq :( :arrow: ku ishe ti??? :lol:

laliloli
07-12-05, 22:27
Reana dhe barbaroza shume mire na i treguat dajet ,tani tregoni edhe veset e keqija se dy djem te forumit deshirojne dajet tuaj ti qojne mesit per ju :lol: :lol:

Tregoi djemat Lali,pastaj ne i tregojme dajat nese ia vlen! :lol: :lol: :lol: :?

Dajet po i dime tani ,po veset jo ,se djemt deshirojne ti dine keto te fundit :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
07-12-05, 22:28
Me vjen mire nes ei ke ngjare atij! :wink:
Jo moj,s'me sulmoje me derisa e kuptuan se e kam dajen si Gjebrail. :lol:
Ehhh,tuta ha dardha t'buta......kane thene te mocmit!! :lol: :lol: :lol:

Reana
07-12-05, 22:31
Me vjen mire nes ei ke ngjare atij! :wink:
Jo moj,s'me sulmoje me derisa e kuptuan se e kam dajen si Gjebrail. :lol:
Ehhh,tuta ha dardha t'buta......kane thene te mocmit!! :lol: :lol: :lol:

Cka po lavderohesh moj :evil: :arrow: po ku ka daje me te mire se daja im!!! krejt forumi eshte deshmitar per kete :P :arrow:
po ti a friken e respekton a??? :roll: :?

laliloli
07-12-05, 22:33
Reana dhe barbaroza shume mire na i treguat dajet ,tani tregoni edhe veset e keqija se dy djem te forumit deshirojne dajet tuaj ti qojne mesit per ju :lol: :lol:

Lali, une e tregova vesin tim me te keq :( :arrow: ku ishe ti??? :lol:

Nuk ishte i keq moj ai ves ,shume i mire bile.

Barbaroza
07-12-05, 22:35
Me vjen mire nes ei ke ngjare atij! :wink:
Jo moj,s'me sulmoje me derisa e kuptuan se e kam dajen si Gjebrail. :lol:
Ehhh,tuta ha dardha t'buta......kane thene te mocmit!! :lol: :lol: :lol:

Cka po lavderohesh moj :evil: :arrow: po ku ka daje me te mire se daja im!!! krejt forumi eshte deshmitar per kete :P :arrow:
po ti a friken e respekton a??? :roll: :?

Me vjen keq qe dajen e kam ne pushim dimeror e 'seshte momentalisht e ta veresh edhe ti cfare dajko kam,se te tjeret e njohin te gjithe si shpirt njeriu! :P
Kush te tha se une e rrespektoj friken?Une jo,por ata qe sulmojne! :P

Reana
07-12-05, 22:35
Nuk ishte i keq moj ai ves ,shume i mire bile.


A s'po te doket boll, vesi im i keq a??? :? :arrow: :(
e cka me be tash??? :lol:

Arb
07-12-05, 23:19
Vese s'kam aq shume,vetem nje.S'mund te rri ne nje vend gjate se me ha ai vend! :x

Si nje "energized Bunny" koke oj cike....

Reana
07-12-05, 23:21
po nenkuptohet moj :arrow: u mbyte duke u lavderu se qenka i rrezikshem :lol: :arrow: :oops:

Arb
07-12-05, 23:33
Oj kojshike!

Po cili ke vesi i yt i keq bre?

Fortuna
08-12-05, 02:39
A trajtohet si ves i keq, te thanurit haptazi ate qka e mendon?

Domira
08-12-05, 02:51
Vesi im i keq eshte se nuk duroj padrejtesi.

Fortuna
08-12-05, 02:53
Vesi im i keq eshte se nuk duroj padrejtesi.

Po pse po e quan ves?

Domira
08-12-05, 03:00
Ke te drejte nuk eshte ves po veti e nderuar :) ..e po them i keq sepse nuk iu pelqen shum kujt me i than se po ban padrejtesi...ju prishet qejfi po cka me ba, jam keshtu si jam.

Fortuna
08-12-05, 03:04
Ke te drejte nuk eshte ves po veti e nderuar :) ..e po them i keq sepse nuk iu pelqen shum kujt me i than se po ban padrejtesi...ju prishet qejfi po cka me ba, jam keshtu si jam.

Per mendimin tim nuk eshte ves mos me e duru padrejtesine, por eshte ves nese bahesh nervoze me ata qe jan te pa drejte dhe nuk e pranojne drejtesine.
Te tilleve qojav gishtin dhe dangadale nisi per ne rr.s.
Seriozisht jam ka flas, se sa me teper te mirresh me te padrejtit ta bajne te shijshme rrugen qe ata preferojne, dhe behesh edhe vet e padrejte.

Domira
08-12-05, 03:05
Ketu pajtohem me ty Fortuna.

Diana007
08-12-05, 08:05
:roll: Hmmm , kur dikush me akuzon per gjerat qe nuk i boj dhe qe nuk jam ashtu si thuhet qmendem deri sa ti qes ne drejtsi ato :cry:

Tomori
08-12-05, 14:14
:roll: Hmmm , kur dikush me akuzon per gjerat qe nuk i boj dhe qe nuk jam ashtu si thuhet qmendem deri sa ti qes ne drejtsi ato :cry:
loqki jem sa reale qe je,,
e vertete eshte kjo qe thua "Diana007" kam verejte ket veti te ju..
...normal kur kemi komunikuar ne MSN :wink: te lumte zemrushe :wink:

Psikologu
09-12-05, 17:22
A trajtohet si ves i keq, te thanurit haptazi ate qka e mendon?

Fortuna;

Mvaret se edhe si e themi nė cilin tempo e themi atė fjalė.
Atė cka mendojmė duhet ta themi hapur dhe une cdo here e themė atė cka mendoj edhe qoftė mirė apo keq , por nganjehere edhe e verej qe nuk duhet bash ashtu.

Arb
09-12-05, 17:24
Vesi im i keq eshte se nuk duroj padrejtesi.

pune t'veshtire i paske qit vetes...

Barbaroza
09-12-05, 17:31
po nenkuptohet moj :arrow: u mbyte duke u lavderu se qenka i rrezikshem :lol: :arrow: :oops:

Pse moj ke vene ikonen e turpit?S'ka asnje nevoje,rrezikshmeria nuk nenkupton cdohere turpin,e per ty nuk e di! :lol: :wink:

Barbaroza
09-12-05, 17:32
Vese s'kam aq shume,vetem nje.S'mund te rri ne nje vend gjate se me ha ai vend! :x

Si nje "energized Bunny" koke oj cike....

:lol: :lol: :lol: :lol:

Reana
09-12-05, 17:32
po nenkuptohet moj :arrow: u mbyte duke u lavderu se qenka i rrezikshem :lol: :arrow: :oops:

Pse moj ke vene ikonen e turpit?S'ka asnje nevoje,rrezikshmeria nuk nenkupton cdohere turpin,e per ty nuk e di! :lol: :wink:

Me erdhi turp me te thene, thashe po te jete hatri :lol:

Barbaroza
09-12-05, 17:34
Kur ta permend ty dajen dikush,skuqesh a? :lol:

Kercovari
09-12-05, 17:38
e qe keni ju me mu :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Reana
09-12-05, 17:42
Me erdhi turp me te thene, thashe po te jete hatri :lol:
Kur ta permend ty dajen dikush,skuqesh a? :lol:[/quote]

Jo ishte fjala per ty dhe reagimet e tua- :?

Reana
09-12-05, 17:46
e qe keni ju me mu :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hajde daje, ardhsh me naze, si gjithmone!

Barbaroza
09-12-05, 17:46
Me erdhi turp me te thene, thashe po te jete hatri :lol:
Kur ta permend ty dajen dikush,skuqesh a? :lol:

Jo ishte fjala per ty dhe reagimet e tua- :?[/quote]

Une reagova per skuqjen tende,me bere te dyshoj pak :roll: :lol: :lol:
Pastaj duhet ditur se daja eshte daje! :wink:

Barbaroza
09-12-05, 17:49
e qe keni ju me mu :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Eh me ty kam ca llafe!Rrahe pak kete mbesen tende se s'po rri urte! :lol: :lol: :lol: :wink:

Reana
09-12-05, 17:49
Une reagova per skuqjen tende,me bere te dyshoj pak :roll: :lol: :lol:
Pastaj duhet ditur se daja eshte daje! :wink:

Po mendja e ka lehte te shkundet :lol: posaqerisht kur nisemi prej vetes dhe kujtojme se te gjithe jane si ne :twisted: :!: