PDA

View Full Version : Festa e Datėlindjeve, vetėm ditėn dhe muajin ju lutem


Faqet : [1] 2 3

Luana
18-11-04, 15:42
Me ket tem me duket se eshte interesant ta festojm datelindjet e tona ketu ne forum , por ju lutem tregone te verteten , nuk eshte me rendesi ta tregojm vitin , keshtu qe une e para po filloj :wink:

une jam me 3 Maj http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/zwinker.gif

Maca
18-11-04, 16:00
26.06.85 jam...

Mafiozi
18-11-04, 19:51
09.09.1976 :wink:

Gentiana
18-11-04, 19:52
14.01 :?

Barbaroza
18-11-04, 20:01
26.03.2004 :)

Naki
18-11-04, 20:05
8. Qershor

MemphiSx
18-11-04, 20:33
Une paskom ma ngat Ditelindjen

07.Dhjetor ;)

Murgesha
18-11-04, 20:53
16. Mars

vushtrria
18-11-04, 20:54
21 MARSE :lol:

ShEjToNkA
18-11-04, 22:04
14 Shkurt

Kercovari
18-11-04, 22:45
I lindur ne livadhe.13.01.qe moti.

dr1ta
18-11-04, 23:07
5 prill :)

Honesty^uk.
18-11-04, 23:09
9 August 1912

Gentiana
18-11-04, 23:10
9 August 1912

:shock: :shock: Wowow,qenke me i vjeter se Gjyshi i im!!! :? :wink:

Honesty^uk.
18-11-04, 23:15
9 August 1912

:shock: :shock: Wowow,qenke me i vjeter se Gjyshi i im!!! :? :wink:

edhe ate e njoh se kam qene Partizan me te :wink:

Gentiana
18-11-04, 23:17
edhe ate e njoh se kam qene Partizan me te :wink:
:? :? Ahaaaaaa, tani po kuptoj, bre diqka folke per njerin, e ai qenke ti a??? :wink:

Honesty^uk.
18-11-04, 23:19
edhe ate e njoh se kam qene Partizan me te :wink:
:? :? Ahaaaaaa, tani po kuptoj, bre diqka folke per njerin, e ai qenke ti a??? :wink:

jo po te duket :arrow:
paskam vlera dhe se paskem ditur :shock:

mickoja
18-11-04, 23:40
ne muajin e qershijav e kam ditelindjen :wink:

Luana
19-11-04, 07:11
Po qfar date ke oj mickoj , bile ta festojm diten :wink:

Kercovari
19-11-04, 08:11
Po qfar date ke oj mickoj , bile ta festojm diten :wink:

Sigurisht ka linde ne momentin kurre eshte be nderimi i datave,dhe ka mbetur ne udhekryq.As dje e as sot!.

Diana007
19-11-04, 11:15
Me 1 shtator :P

Mafiozi
19-11-04, 12:39
Me 1 shtator :P

Nje jav me heret se un Diana007... :lol: :wink:

anna
20-11-04, 14:54
5 mars :wink:

uliksi31
20-11-04, 18:38
31 Maj

Kaltrushi
23-11-04, 16:53
Me 7 Mai

Agroni22
23-11-04, 17:40
me 1 -nentor

livoreka bicio
23-11-04, 20:44
03.06.79. :P :wink:

lazdrani
25-11-04, 22:10
23.05.73 :wink:

turisti
26-11-04, 02:32
23/08/1937. :wink:

Kercovari
26-11-04, 08:04
23/08/1937. :wink:
Vaauuu Turisti!
Ti qenke para pensionit! Haaaaaahaaaaaaa!.

turisti
26-11-04, 09:34
23/08/1937. :wink:
Vaauuu Turisti!
Ti qenke para pensionit! Haaaaaahaaaaaaa!.

JOOOOOOOO,une jam KOLEGU i yt :wink: DREJTORI I ENTIT PENSIONAL,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha,qdmth: edhe ti do te vijsh te une,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
26-11-04, 09:57
23/08/1937. :wink:
Vaauuu Turisti!
Ti qenke para pensionit! Haaaaaahaaaaaaa!.

JOOOOOOOO,une jam KOLEGU i yt :wink: DREJTORI I ENTIT PENSIONAL,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha,qdmth: edhe ti do te vijsh te une,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
I kam be hapat e para shoki
50.vjet dhenderr.haaaaahaaaaaaa!.

turisti
26-11-04, 10:02
23/08/1937. :wink:
Vaauuu Turisti!
Ti qenke para pensionit! Haaaaaahaaaaaaa!.

JOOOOOOOO,une jam KOLEGU i yt :wink: DREJTORI I ENTIT PENSIONAL,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha,qdmth: edhe ti do te vijsh te une,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
I kam be hapat e para shoki
50.vjet dhenderr.haaaaahaaaaaaa!.

Hmmm,per pension duhet te konstatojme datelindjen e sakt dhe ta shohim. :wink:

Kercovari
26-11-04, 10:04
23/08/1937. :wink:
Vaauuu Turisti!
Ti qenke para pensionit! Haaaaaahaaaaaaa!.

JOOOOOOOO,une jam KOLEGU i yt :wink: DREJTORI I ENTIT PENSIONAL,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha,qdmth: edhe ti do te vijsh te une,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
I kam be hapat e para shoki
50.vjet dhenderr.haaaaahaaaaaaa!.

Hmmm,per pension duhet te konstatojme datelindjen e sakt dhe ta shohim. :wink:
19... e ca.me gjithe gruan 101.vjete.Haaaaahaaa!.

turisti
26-11-04, 10:07
23/08/1937. :wink:
Vaauuu Turisti!
Ti qenke para pensionit! Haaaaaahaaaaaaa!.

JOOOOOOOO,une jam KOLEGU i yt :wink: DREJTORI I ENTIT PENSIONAL,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha,qdmth: edhe ti do te vijsh te une,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
I kam be hapat e para shoki
50.vjet dhenderr.haaaaahaaaaaaa!.

Hmmm,per pension duhet te konstatojme datelindjen e sakt dhe ta shohim. :wink:
19... e ca.me gjithe gruan 101.vjete.Haaaaahaaa!.

More,si po me duket,ti ke dal nje here ne penzion,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahah. :wink:

Kercovari
26-11-04, 10:09
23/08/1937. :wink:
Vaauuu Turisti!
Ti qenke para pensionit! Haaaaaahaaaaaaa!.

JOOOOOOOO,une jam KOLEGU i yt :wink: DREJTORI I ENTIT PENSIONAL,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha,qdmth: edhe ti do te vijsh te une,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
I kam be hapat e para shoki
50.vjet dhenderr.haaaaahaaaaaaa!.

Hmmm,per pension duhet te konstatojme datelindjen e sakt dhe ta shohim. :wink:
19... e ca.me gjithe gruan 101.vjete.Haaaaahaaa!.

More,si po me duket,ti ke dal nje here ne penzion,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahah. :wink:
Po ate invalidor shoki
Po kerkoj pension beqarie per se dyti.Haaaahaaaa!

DEA
26-11-04, 14:10
Pergatitunu per festen time ju lutem se ditelindja ime eshte shume ,shume, shume afer 29 . 11

turisti
26-11-04, 14:25
23/08/1937. :wink:
Vaauuu Turisti!
Ti qenke para pensionit! Haaaaaahaaaaaaa!.

JOOOOOOOO,une jam KOLEGU i yt :wink: DREJTORI I ENTIT PENSIONAL,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha,qdmth: edhe ti do te vijsh te une,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
I kam be hapat e para shoki
50.vjet dhenderr.haaaaahaaaaaaa!.

Hmmm,per pension duhet te konstatojme datelindjen e sakt dhe ta shohim. :wink:
19... e ca.me gjithe gruan 101.vjete.Haaaaahaaa!.

More,si po me duket,ti ke dal nje here ne penzion,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahah. :wink:
Po ate invalidor shoki
Po kerkoj pension beqarie per se dyti.Haaaahaaaa!


Ani,paraqiti dokumentat pra edhe nje here per martese,hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
26-11-04, 15:58
23/08/1937. :wink:
Vaauuu Turisti!
Ti qenke para pensionit! Haaaaaahaaaaaaa!.

JOOOOOOOO,une jam KOLEGU i yt :wink: DREJTORI I ENTIT PENSIONAL,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha,qdmth: edhe ti do te vijsh te une,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
I kam be hapat e para shoki
50.vjet dhenderr.haaaaahaaaaaaa!.

Hmmm,per pension duhet te konstatojme datelindjen e sakt dhe ta shohim. :wink:
19... e ca.me gjithe gruan 101.vjete.Haaaaahaaa!.

More,si po me duket,ti ke dal nje here ne penzion,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahah. :wink:
Po ate invalidor shoki
Po kerkoj pension beqarie per se dyti.Haaaahaaaa!


Ani,paraqiti dokumentat pra edhe nje here per martese,hahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
S`mundem.Me jan gris pantollonat!haaaaaahaaa!

turisti
26-11-04, 16:04
Hahahahahahahahahahahahahahahah,mire per ty,do ta rregullojme " me t'njofshem ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:

Kercovari
26-11-04, 16:13
Hahahahahahahahahahahahahahahah,mire per ty,do ta rregullojme " me t'njofshem ",hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. :wink:
Flm.Po edhe krevaten me hengri gomari!haaaaahaaaaaa!.

Luana
26-11-04, 16:18
Kercovari :?:

presim pergjegjen tende te sakt http://www.cosgan.net/images/midi/konfus/e045.gif


http://www.cosgan.net/images/midi/musik/l040.gif

Kercovari
26-11-04, 16:21
Kercovari :?:

presim pergjegjen tende te sakt http://www.cosgan.net/images/midi/konfus/e045.gif


http://www.cosgan.net/images/midi/musik/l040.gif
Auuu!Edhe luana qenka ketu.Valla une s`di te te pergjigjem s`me ke pyet kurgje!

Luana
26-11-04, 16:25
Daten dhe muajin , nuk din http://www.cosgan.net/images/midi/konfus/k025.gif

Kercovari
26-11-04, 16:35
Daten dhe muajin , nuk din http://www.cosgan.net/images/midi/konfus/k025.gif
Kemi kohe per DEA edhe dy dite.Te hene vijne surprizat.

Murgesha
26-11-04, 17:42
23/08/1937. :wink:

Nė kėt vit ka lind edhe babi im. :cry:

danubi
26-11-04, 17:53
12 12 1923

Barbaroza
26-11-04, 21:24
More ketu krejt 100 vjeqar po na dalin.Po me duket se une me e reja qenkam:
26/03/2004

Karakteristikat e Dashit:
Elementi: Zjarri
Planeti: Marsi
Ngjyra: E kuqe
Lulja: Barbarozė
Kafsha: Delja
Shteti: Anglia
Hekuri: Ēeliku
Guri i Lindjes: Diamanti

Gentiana
26-11-04, 21:36
Karakteristikat e Bricjapit:
Elementi: Toka
Planeti: Saturni
Ngjyra: Kafe
Lulja: Karafili
Kafsha: Cjapi
Shteti: Meksika
Metali: Alumini
Guri i Lindjes: Garneti
8) 8) :wink:

DEA
26-11-04, 23:16
une jam shigjetare dhe qellimi im eshte qe te qelloje gjithmon ne shenje, pa e marre parasysh se me qfare shigjete gjuaj dhe cili eshte caku, kryesorja mos ti largohem qellimit tim.

Albanam
27-11-04, 00:43
4 Prill ....

turisti
27-11-04, 01:32
23/08/1937. :wink:

Nė kėt vit ka lind edhe babi im. :cry:

SORRY,gjenerate. :wink:

Kercovari
29-11-04, 10:47
DEA
Te pyesesh nje femer se sa vjeqe eshte do te thote se s`dike kurgje per jeten.E une shfytzoje rastin jo nder te paret,por ne mes te pareve dardan,te te uroj ditelindjen duke te deshiruar jete te gjate e pa brenga.
Me vone do te kyqem per te sjelle edhe surprizat dardan,bashke me anetar te tjere ketu.
Zoti te dhashte jete te gjate me 12.kalamanj pas teje.Haaahaaaaaa!.
Me respekt Kercovari.

turisti
29-11-04, 11:02
DEA e nderuar,urime ditelindjen e.... dhe te deshiroj shendet dhe realizimin e deshirave akoma te parealizuara.

Me respekt,TURISTI. :wink:

DEA
30-11-04, 00:30
Faleminderit juve qe me uruat ditelindjen

DEA
30-11-04, 01:02
DEA
Te pyesesh nje femer se sa vjeqe eshte do te thote se s`dike kurgje per jeten.E une shfytzoje rastin jo nder te paret,por ne mes te pareve dardan,te te uroj ditelindjen duke te deshiruar jete te gjate e pa brenga.
Me vone do te kyqem per te sjelle edhe surprizat dardan,bashke me anetar te tjere ketu.
Zoti te dhashte jete te gjate me 12.kalamanj pas teje.Haaahaaaaaa!.
Me respekt Kercovari.Kercovari, mund te shikosh tek prezentimet atje kam treguar moshen dhe mund ta dini se sa jam bere sot"u plaka" po ndashte

DEA
30-11-04, 01:03
Prita nje surpriz te madhe..........................................po jo ! nejse........

Diana007
30-11-04, 08:21
Urime Dea dhe 100 vite te lumtura e plot me dashuri
P.S. pak me vonese po me mire vone se kurre :oops:

http://www.nutilla.com/buoncompleanno/assets/011.gif

Diana007
30-11-04, 08:22
http://dawnsthemes.surfhoo.com/Bunny/happy%20birthday%20bunny.jpg

Diana007
30-11-04, 08:25
http://www.albforumi.com/af/graemlins/rockband.gifhttp://www.albforumi.com/af/graemlins/rockband.gifhttp://www.albforumi.com/af/graemlins/rockband.gif

http://www.stoersignale.de/blog/images/happy-birthday-balloons-thumb.jpg

Loloku
30-11-04, 09:34
Gezuar ditelindjen DEA, jetofsh sa dhe si te duash vet! Nuk eshte gjithmone me rendesi sa jeton, por si jeton, prandaj uroj te jetosh jeten e deshirave tua gjithmone!

Kaltrushi
30-11-04, 09:43
DEA SHUM GEZIME PER TY SHUM URIME PER TY:

TE UROJ FAT, GEZIM, LUMTURI, SHENDET DHE SUKSESE NE KET VIT DHE NE JETE. I MBUSHESH EDHE 100 VITE TJERA. E MOS HARRO EDHE SHUM E SHUM DETLINDJE ME NE ME I FESTU.


TE PERSHENDES PERZEMERSISHT.


NJE MPUQQ PER TY DEA

WÜNSCH DIR NOCH WAS

Mafiozi
30-11-04, 14:18
URIME DITELINDJEN DEA

Shpresoj per ty gjith te mirat ne jet, nje jet te gjat me lumturi dhe dashuri.
Te uroj ket ditlindje me gjith gezim dhe shum tjera festa te tilla.

Fat te mir ne jet DEA
Pershendetje te ngrohta

Me respekt :wink:

Luana
30-11-04, 15:29
Dea prano urimet e mia te vona , dhe me fal se nuk kam qen dje ketu http://www.cosgan.net/images/midi/musik/s040.gif
http://www.giftsbasketsetc.com/images/Spaessentials507wc.jpg Ja kjo eshte dhurata nga Turisti dhe Une , dhe te urojm datelindjen per shume vite :wink:

Barbaroza
30-11-04, 15:31
DEA,urime edhe nga une.Te na behesh plake 100 vjeqe. :)

Murgesha
30-11-04, 15:54
Dea urime ditelindja. Fat dhe lumturi e u bafsh 100 vjeqe. :lol:

ShEjToNkA
30-11-04, 16:45
Dea ,edhe nga unė njė urimė. Le tė jetė vitė plotėsimi i cdo dėshire tuaj!

MemphiSx
30-11-04, 16:46
Dea Urime Ditlindjen :)

Mos harroni sot 1 jave e paskom Une :D :D

turisti
30-11-04, 23:07
Dea prano urimet e mia te vona , dhe me fal se nuk kam qen dje ketu http://www.cosgan.net/images/midi/musik/s040.gif
http://www.giftsbasketsetc.com/images/Spaessentials507wc.jpg Ja kjo eshte dhurata nga Turisti dhe Une , dhe te urojm datelindjen per shume vite :wink:

E,vallahi ja din rendin Luanushe,he. :wink:

DEA
01-12-04, 01:26
Kercovari,Turisti,Diana007,Loloku,Kaltrushi,Mafioz i,Luana,Barbaroza,Murgesha,Shejtonka dhe Memphis, shume shume faleminderit per urimet e juaja te ngrohta, eshte njera nder ditelindjet me te paharruara ne jeten time . U emocionova kur lexova mesazhet e juaja edhe njeher faleminderit.

http://www.mainzelahr.de/smile/big/ThankYou.gif

lazdrani
02-12-04, 12:50
Upss qenkem vonuar,por megjithate e dashura DEA te uroje qdo te mire ne jeten tuaj :wink: GEZUAR

turisti
02-12-04, 18:53
Kercovari,Turisti,Diana007,Loloku,Kaltrushi,Mafioz i,Luana,Barbaroza,Murgesha,Shejtonka dhe Memphis, shume shume faleminderit per urimet e juaja te ngrohta, eshte njera nder ditelindjet me te paharruara ne jeten time . U emocionova kur lexova mesazhet e juaja edhe njeher faleminderit.

http://www.mainzelahr.de/smile/big/ThankYou.gif

Me nder qofsh,DEA.

Me respekt,TURISTI. :wink:

Gjumashja
11-12-04, 16:05
Urime ditelindjen Diana :P :P :P

Diana007
11-12-04, 16:08
Urime ditelindjen Diana :P :P :Phehhehehehehheheheeeh flm gjumashre por e kam kry par 4 mujve un ditlindjen , hehhehehheh sidoqpft flm shum shum :wink:

Gjumashja
11-12-04, 16:18
Urime ditelindjen Diana :P :P :Phehhehehehehheheheeeh flm gjumashre por e kam kry par 4 mujve un ditlindjen , hehhehehheh sidoqpft flm shum shum :wink:

hahahhaha ani qik se qe 4 muj boll ka pas kush ta uron ta urova tash besoj qe sosht vone :)

Luana
12-01-05, 19:33
Gati ju paskan afruar datelindjet e Kercovarit dhe e Gentes , mos harroni per suprizat :D

Luana
12-01-05, 19:34
Janar 13 Kercovari :D

dhe


Janar 14 genta :D

PAOLINA
12-01-05, 20:22
30 MARS

ARMANI
14-01-05, 00:04
1 Janar

DEA
14-01-05, 00:12
Gentiana dhe Kercovari pranoni pershendetjet me te mira nga une per ju urime :lol:

turisti
14-01-05, 00:17
Kerēovari shoki,

Jete te gjate,shendet,gezime dhe lumturi familjare te deshiron shoki.


Me nderime,

TURISTI.

turisti
14-01-05, 00:20
Gentushe e nderuar,

Urime ditelindjen. Te deshiroj shendet,jete te gjate dhe lumturi te perhershme.


Me respekt,

TURISTI.

Gentiana
14-01-05, 00:58
Gentushe e nderuar,

Urime ditelindjen. Te deshiroj shendet,jete te gjate dhe lumturi te perhershme.


Me respekt,

TURISTI.

Te flm Turisti.
keto urime i percjelli prap tek ti....

turisti
14-01-05, 01:15
Gentushe e nderuar,

Urime ditelindjen. Te deshiroj shendet,jete te gjate dhe lumturi te perhershme.


Me respekt,

TURISTI.

Te flm Turisti.
keto urime i percjelli prap tek ti....

Faleminderit e nderuara. :wink:

Luana
14-01-05, 22:29
http://www.bgreetings.com/ecards/birthday/for_your_friends/03.gif
Urime Datelindja per shume vite Kercovari :wink:

Luana
14-01-05, 22:36
http://www.bgreetings.com/ecards/birthday/birthday_flowers/07.gif
Urime datelindja Genta :wink:

Gjumashja
15-01-05, 11:36
shume urime Kercovari edhe Genta ishalla edhe 101 tjera i gezoni :wink:

Drenicaki
15-01-05, 13:13
Ditė e ejte pazar ne Gllogovc muji Nėntor data 03!

turisti
15-01-05, 13:30
Ditė e ejte pazar ne Gllogovc muji Nėntor data 03!

A ne nentor po u bajka pazari atje??????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. :wink:

Drenicaki
15-01-05, 13:38
Ditė e ejte pazar ne Gllogovc muji Nėntor data 03!

A ne nentor po u bajka pazari atje??????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. :wink: Jo,jo nganiher edhe dhjet orė e ma shumė ! hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haaaaaaa :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
15-01-05, 13:40
Ditė e ejte pazar ne Gllogovc muji Nėntor data 03!

A ne nentor po u bajka pazari atje??????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. :wink: Jo,jo nganiher edhe dhjet orė e ma shumė ! hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haaaaaaa :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shyqyr qe eshte vetem dy muaj ne vit,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaah.

Drenicaki
15-01-05, 13:42
Ditė e ejte pazar ne Gllogovc muji Nėntor data 03!

A ne nentor po u bajka pazari atje??????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. :wink: Jo,jo nganiher edhe dhjet orė e ma shumė ! hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haaaaaaa :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shyqyr qe eshte vetem dy muaj ne vit,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaah. A po,po_ muaj_ une por mundesh edeh ti me qit me shitė! Hahaéhahahahahahahahahahaaaaaaaa :lol: :lol:

turisti
15-01-05, 13:45
Ditė e ejte pazar ne Gllogovc muji Nėntor data 03!

A ne nentor po u bajka pazari atje??????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahah. :wink: Jo,jo nganiher edhe dhjet orė e ma shumė ! hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haaaaaaa :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Shyqyr qe eshte vetem dy muaj ne vit,hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaah. A po,po_ muaj_ une por mundesh edeh ti me qit me shitė! Hahaéhahahahahahahahahahaaaaaaaa :lol: :lol:

Ēka me qit me shite ??????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaha. :wink:

Drenicaki
15-01-05, 13:47
Po ēka te kena o pus , e na veq qata e kena me shitė! hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

turisti
15-01-05, 14:01
Po ēka te kena o pus , e na veq qata e kena me shitė! hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa\


Pse a jemi ba " ZHIGOLO"?????/,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahah.

Drenicaki
15-01-05, 14:04
Po ēka te kena o pus , e na veq qata e kena me shitė! hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa\


Pse a jemi ba " ZHIGOLO"?????/,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahah.

ai zhigolo sen sasht mbet ne krahasim me neve! hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

turisti
15-01-05, 14:08
Po ēka te kena o pus , e na veq qata e kena me shitė! hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa\


Pse a jemi ba " ZHIGOLO"?????/,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahah.

ai zhigolo sen sasht mbet ne krahasim me neve! hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaa

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hhahahahahahahahahahahah. :wink:

IceGirl
18-01-05, 00:12
1 Dhjetore 1912

turisti
19-01-05, 01:06
1 Dhjetore 1912


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ti koke me e vjeter se une,hahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahhhh ahahhahhahahahahhahahahaha. :wink:

Kercovari
19-01-05, 08:32
1 Dhjetore 1912


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ti koke me e vjeter se une,hahahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahhhh ahahhahhahahahahhahahahaha. :wink:
IceGirl /Zonjushe e ngrire/ shoku s`plaken asnjeher se jen te ngrira.Haaahaaahaaahaaah!

Kercovari
19-01-05, 09:00
Ju Flm.te gjidhve qe me keni uruar ditlindjen edhe pse me vones verejta.
Ju deshiroj te gjithve nje jete te lumtur pa brenga perplot surpriza te kendshme dhe dashuri te flakte ne jete.
Me respekt Kercovari.

Murgesha
19-01-05, 09:01
1 Dhjetore 1912


Wow sa mirė me pasė edhe gjyshė e gjyshe nė forum. :lol: :wink:

Kercovari
19-01-05, 09:08
une jam be qe heret Gjysh,e keto te tjeret Babloke!haahaaahaa!

Arbėri
19-01-05, 16:32
06. 06. :P :P :P :P :P

halla e madhe
19-01-05, 20:44
04.05. :cry:

Barbaroza
19-01-05, 21:02
04.05. :cry:

Hallaaaaaaaaaa?????????? :shock: :shock: Pse je deshperuar,ti ne moshen me te mire te jetessssssssss!!!!!!!!!!!!!!

experti_lu
22-01-05, 16:35
11-11-1911 :lol: :lol: :lol:

altini-uk
22-01-05, 17:47
14 nentor :wink:

uliksi31
22-01-05, 18:25
11-11-1911 :lol: :lol: :lol:

A pate dicka Ded Gjo Lulin, se at kohe ishte ne deciq :lol:

Gjumashja
28-01-05, 10:09
Urimeee Uriiime te gjithve qka keni ditlindje :wink:

sarasara
28-01-05, 17:01
03.03. :)

Gjumashja
06-02-05, 15:45
08.05

dembelica
09-02-05, 19:40
01.03.shekulli i kalum

florian
13-03-05, 20:35
09/05?????????????????

florian
13-03-05, 20:35
09/05?????????????????

Dreni30
14-03-05, 21:47
16 prill.

Murgesha
14-03-05, 22:17
16 Mars. :(

Honesty^uk.
14-03-05, 22:18
9 Gusht

DEA
14-03-05, 22:18
16 Mars. :(

E di moj hahahahahahahahha dhuraten kesaj radhe nuk do ta harroj :wink:

Murgesha
14-03-05, 22:20
16 Mars. :(

E di moj hahahahahahahahha dhuraten kesaj radhe nuk do ta harroj :wink:

Krejt ne forume po rrini, kush spo del me ble dhuraten. :(

erita
14-03-05, 22:36
16 Mars. :(


qyqy edhe 2 dite DITELINDJEN

e nderuara Murgeshe kisha dashur te uroj ditlindjen se ndoshta nuk jam ketu at dite, nje jete te lumtur pa brenga,shendet te plot dhe sukses ne pune, me dukesh nje shpirt shume i mir dhe shpresoj qe zoti ti plocon krejt deshira sepse vertet je nje person i drejt, ndoshta nuk te njo por pak a shume e tregon veten ne shkrimet e tu.
Gjilanase cdo te mir te deshiroj dhe sa ma frig te shkojsh ne kosove mu knaq me familjen tende.
Nje mpuc nga zemra ta dergoj,erita :wink:

Murgesha
14-03-05, 22:49
16 Mars. :(


qyqy edhe 2 dite DITELINDJEN

e nderuara Murgeshe kisha dashur te uroj ditlindjen se ndoshta nuk jam ketu at dite, nje jete te lumtur pa brenga,shendet te plot dhe sukses ne pune, me dukesh nje shpirt shume i mir dhe shpresoj qe zoti ti plocon krejt deshira sepse vertet je nje person i drejt, ndoshta nuk te njo por pak a shume e tregon veten ne shkrimet e tu.
Gjilanase cdo te mir te deshiroj dhe sa ma frig te shkojsh ne kosove mu knaq me familjen tende.
Nje mpuc nga zemra ta dergoj,erita :wink:


Flm shumė Erita.
Edhe nėse nuk je atė ditė kėtu do tė mė bjerė ndėr mend ky urimi juaj.

IceGirl
15-03-05, 00:48
1 Dhjetore

007
16-03-05, 00:22
15.Dhjetor

Luana
16-03-05, 21:23
http://www.creativegiftsandbaskets.com/ProductImages/sparetreats.jpg

Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi.URIME!!!MURGESHA :wink:

Diana007
24-03-05, 15:33
U njerz sot e ka dikush nga forumi Dilindjen nje qik esh t po nuk po me kujtohet emrin :cry: :oops: ,

Cila je ajo ndosha e din din hehheehee te uroj ditlindej edhe shum sukses ne jet dhe tu plocofshin t gjitha deshirat :wink:

Me repek Diana :wink:

Gjumashja
26-03-05, 12:12
ktij urimi po i kacavirrna edhe un Urime pra ti qiko :wink: dhe suksese ne jete :lol:

Barbaroza
26-03-05, 15:22
ktij urimi po i kacavirrna edhe un Urime pra ti qiko :wink: dhe suksese ne jete :lol:

A SOT ATHUA KUSH E KA? :wink:

Gjumashja
26-03-05, 15:25
ktij urimi po i kacavirrna edhe un Urime pra ti qiko :wink: dhe suksese ne jete :lol:

A SOT ATHUA KUSH E KA? :wink:


a mos e ke ti :roll:

Barbaroza
26-03-05, 15:28
ktij urimi po i kacavirrna edhe un Urime pra ti qiko :wink: dhe suksese ne jete :lol:

A SOT ATHUA KUSH E KA? :wink:


a mos e ke ti :roll:
Ah moj Gjumashja,u plaka edhe per nje vit! :( :wink:

Diana007
26-03-05, 15:32
ktij urimi po i kacavirrna edhe un Urime pra ti qiko :wink: dhe suksese ne jete :lol:

A SOT ATHUA KUSH E KA? :wink:


a mos e ke ti :roll:
Ah moj Gjumashja,u plaka edhe per nje vit! :( :wink:

Pse a ti e ke sot aaaaaaaaaaa??

Gjumashja
26-03-05, 15:34
wowwwwwwwwwwwwwwwwww Urime shume suksese,dashuri,shendet i bofsh edhe 100 moj Barbaroza

Barbaroza
26-03-05, 15:35
ktij urimi po i kacavirrna edhe un Urime pra ti qiko :wink: dhe suksese ne jete :lol:

A SOT ATHUA KUSH E KA? :wink:


a mos e ke ti :roll:
Ah moj Gjumashja,u plaka edhe per nje vit! :( :wink:

Pse a ti e ke sot aaaaaaaaaaa??
Pooooooooooooooooooooooooooooo,edhe une!

Diana007
26-03-05, 15:37
Uriem Barbaroza edhe nje qind tjera e fati te prift ne cdo hap te jetes :wink:

Me respekt Diana

Barbaroza
26-03-05, 15:39
Uriem Barbaroza edhe nje qind tjera e fati te prift ne cdo hap te jetes :wink:

Me respekt Diana

Te falenderoj Diana shume.Te uroj edhe ty shume te mbara ne jete!

Kavaleri
26-03-05, 15:39
Me ket tem me duket se eshte interesant ta festojm datelindjet e tona ketu ne forum , por ju lutem tregone te verteten , nuk eshte me rendesi ta tregojm vitin , keshtu qe une e para po filloj :wink:

une jam me 3 Maj http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/zwinker.gif

Pasha Shpirtin e Mamit 15.05.19..
Gati gati.. :D

Diana007
26-03-05, 15:41
Uriem Barbaroza edhe nje qind tjera e fati te prift ne cdo hap te jetes :wink:

Me respekt Diana

Te falenderoj Diana shume.Te uroj edhe ty shume te mbara ne jete!

:wink: :wink:

Mr_100%
26-03-05, 19:47
ktij urimi po i kacavirrna edhe un Urime pra ti qiko :wink: dhe suksese ne jete :lol:

A SOT ATHUA KUSH E KA? :wink:


Uuuuuups!

vone,por jo edhe aq vone:)

Te uroj nga thellsia e zemres gjith-gjith te mirat per ditelindjen tende....

dhe nje dite te mrekullueshme dhe te paharruar(shpresoj se e ke pasure deri tani)

Barbaroza
26-03-05, 20:03
ktij urimi po i kacavirrna edhe un Urime pra ti qiko :wink: dhe suksese ne jete :lol:

A SOT ATHUA KUSH E KA? :wink:


Uuuuuups!

vone,por jo edhe aq vone:)

Te uroj nga thellsia e zemres gjith-gjith te mirat per ditelindjen tende....

dhe nje dite te mrekullueshme dhe te paharruar(shpresoj se e ke pasure deri tani)
Mr_100%,te falenderohem edhe une thellesisht per urimin!
Te uroj dhe une ty,realizimin e cdo enderre!

blina
26-03-05, 21:22
edhe une pak me vones por megjithate urime ditelindja dhe shpresoj qe te kalosh te gjitha dite si kjo dite dhe shpresoj te gjitha deshirat te plotesohen

URIME ........nga blina

007
26-03-05, 22:17
:lol: :lol: :lol: URIME URIME dhe q“do te mir ne jet,dhe i gezovsh edhe shum vite te lumtura :lol:

uliksi31
27-03-05, 00:50
Urime ditlindja mbesa ime.Ju rritsh xhaxhit e u befsh plake 100 vjece. :)

dembelica
27-03-05, 01:28
Urime edhe nga ana ime,te deshiroj qdo te mire ne jetehttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/g140.gif

doGzona
27-03-05, 01:29
26.03.2005 u rilinda.

Murgesha
27-03-05, 01:34
26.03.2005 u rilinda.


Urime edhe pėr ty pra. :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
27-03-05, 01:37
26.03.2005 u rilinda.


Urime edhe pėr ty pra. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pse a njėherė paske vdekė qė qenke Rilindur a?????????????????????????????????????????? :roll: :roll:

Nejse si do qė tė jetė urime n'daq ditėlindja e nd'aq rilinjdaaaaaaaa :lol:

doGzona
27-03-05, 01:42
26.03.2005 u rilinda.


Urime edhe pėr ty pra. :lol: :lol: :lol: :lol:


Flm loqkum :wink:

doGzona
27-03-05, 01:44
26.03.2005 u rilinda.


Urime edhe pėr ty pra. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pse a njėherė paske vdekė qė qenke Rilindur a?????????????????????????????????????????? :roll: :roll:

Nejse si do qė tė jetė urime n'daq ditėlindja e nd'aq rilinjdaaaaaaaa :lol:

Linda per se dyti ShEjToNkA dy jeta i kam tani :lol: :lol:

Dreni30
27-03-05, 01:46
26.03.2005 u rilinda.


Urime edhe pėr ty pra. :lol: :lol: :lol: :lol:

Pse a njėherė paske vdekė qė qenke Rilindur a?????????????????????????????????????????? :roll: :roll:

Nejse si do qė tė jetė urime n'daq ditėlindja e nd'aq rilinjdaaaaaaaa :lol:

Urime urime se sonte qenkan urimet e ditelindjeve.
Edhe une i bashkangjitem urimit me keto qe shenuan me larte.

Dhe njeherit uroj lindjen edhe rilindjen qe ma mos te ndodhi rilindja.
E nderuar te uroj fat dhe lumturi ne jete.

Kercovari
27-03-05, 08:14
Urime te gjithe atyre qe jan lind dje e jan plake sot.

Dreni30
27-03-05, 08:36
Urime te gjithe atyre qe jan lind dje e jan plake sot.

Po valla mie e ke shoki se per kah pleqnia he mozomakeq breeeeeeeeeeeeeee.

Barbaroza
27-03-05, 14:28
Urime ditlindja mbesa ime.Ju rritsh xhaxhit e u befsh plake 100 vjece. :)

Flm Xhaxhi nga zemra per urimin tend.Gjithashtu edhe atyre qe me kane uruar nga zemra!

Psikologu
27-03-05, 14:41
Urime Ditlindja doGzona.

Urime ne te ardhemen , jetė te gjatė e te lumtur dhe sukese.

Jetofsh edhe 100 te tjera

Me nderime

Psikologu

Psikologu
27-03-05, 14:42
I lindur me 24.Dhjetorė

Gjumashja
27-03-05, 16:25
DoGzona urime ditelindjen :wink:

Luana
05-04-05, 22:53
5 prill :)


http://www.bgreetings.com/ecards/birthday/happy_birthday/30.gif

Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!http://www.cookiepots.com/images/Valentine-2004/boy-toy-04-1.jpg


May today be filled with sun light and smiles, laughter and love.
Have a Happy Birthday because you'll never be this young again. But be careful because you've never been this old before.
:wink:

dr1ta
05-04-05, 22:57
5 prill :)


http://www.bgreetings.com/ecards/birthday/happy_birthday/30.gif

Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!http://www.cookiepots.com/images/Valentine-2004/boy-toy-04-1.jpg


May today be filled with sun light and smiles, laughter and love.
Have a Happy Birthday because you'll never be this young again. But be careful because you've never been this old before.
:wink:THNXXXX A LOTTT SUNSHINE .....per urimet dhe dhuratat tuaja .....Te gezof zoti ashtu siq deshiron tiMpuqqqqqqq

Dreni30
05-04-05, 23:01
5 prill :)


http://www.bgreetings.com/ecards/birthday/happy_birthday/30.gif

Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!http://www.cookiepots.com/images/Valentine-2004/boy-toy-04-1.jpg


May today be filled with sun light and smiles, laughter and love.
Have a Happy Birthday because you'll never be this young again. But be careful because you've never been this old before.
:wink:


Luana mu duk shume me vend urimi per Driten.
Keshtu qe edhe une i bashkangjitem urimit tend per ti'a uruar Drites ditelindjen.
E nderuar Drita urime ditelindjen me fat gezim e lumturi.

te uron Dreni30

Luana
05-04-05, 23:02
THNXXXX A LOTTT SUNSHINE .....per urimet dhe dhuratat tuaja .....Te gezof zoti ashtu siq deshiron tiMpuqqqqqqqAMIN :wink: :wink: :wink:

dr1ta
05-04-05, 23:07
Luana mu duk shume me vend urimi per Driten.
Keshtu qe edhe une i bashkangjitem urimit tend per ti'a uruar Drites ditelindjen.
E nderuar Drita urime ditelindjen me fat gezim e lumturi.

te uron Dreni30[/quote]


I nderuar Dreni flm per urimet ...deshiroj cdo te mire per juve

:)

007
05-04-05, 23:16
5 prill :)


http://www.bgreetings.com/ecards/birthday/happy_birthday/30.gif

Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Shume urime!http://www.cookiepots.com/images/Valentine-2004/boy-toy-04-1.jpg


May today be filled with sun light and smiles, laughter and love.
Have a Happy Birthday because you'll never be this young again. But be careful because you've never been this old before.
:wink:
me qen se luana e paska nje dhurat te madhe per ju,neve na mbetet vetem te urojm ditelindjen i gezovsh shum te tjera dhe paq fat e lumturi ne jet :lol:
me nderime 007

Drenicaki
05-04-05, 23:19
e pash tani qe Drita ka ditlindjen !
pra Drita urime dhe shumė mote me shendet dhe harmoni shpirtėrore! Gėzuar!

Luana
05-04-05, 23:22
e pash tani qe Drita ka ditlindjen !
pra Drita urime dhe shumė mote me shendet dhe harmoni shpirtėrore! Gėzuar!

A nuk i paske ble kurgjo a :shock: :shock:

kqyr djal mos u shtridhni per nji dhurat qy :roll:

Drenicaki
05-04-05, 23:25
e pash tani qe Drita ka ditlindjen !
pra Drita urime dhe shumė mote me shendet dhe harmoni shpirtėrore! Gėzuar!

A nuk i paske ble kurgjo a :shock: :shock:

kqyr djal mos u shtridhni per nji dhurat qy :roll:Dhurata me vleften ma te madhe rrjedh nga zemra!

Dreni30
05-04-05, 23:28
[

A nuk i paske ble kurgjo a :shock: :shock:

kqyr djal mos u shtridhni per nji dhurat qy :roll:[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Luana
05-04-05, 23:33
Dhurata me vleften ma te madhe rrjedh nga zemra![/b]

Drenicak une nuk po ta shoh zemren ty qe ja dhurove :wink:

dr1ta
06-04-05, 12:06
Drenicaku , 007 Flm shume per urimet .
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Domira
06-04-05, 12:07
Drita e dashur shume URIME per ditelindjen Tende i befsh edhe 100 tjera te lumtura.

Gezuar

dr1ta
06-04-05, 12:12
Drita e dashur shume URIME per ditelindjen Tende i befsh edhe 100 tjera te lumtura.

Gezuar


Flm Shume per urimet Domira e dashur :) :)

uliksi31
06-04-05, 16:59
Urime Drita datelindja.Qysh po e marrin vesh per ditlindje bre :wink:

Gentiana
06-04-05, 17:02
Dr1ta urime (edhe pse pak me vones). Deshiroj qe ti bejsh edhe 100vite tjera te lumtura.

Genta

geisha
06-04-05, 17:27
28.04.198 :?:

ja pra, e dini tani!!!! :!: :!: :!:

Arb
06-04-05, 17:33
O7/18/1912

Dreni30
09-04-05, 12:17
16.04.

Gentiana
09-04-05, 13:11
16.04.

:? :?

Gjumashja
09-04-05, 13:13
16.04.

:? :?


:roll: :roll:

MemphiSx
09-04-05, 13:14
07.12. Gati e kom :P :D

Gentiana
09-04-05, 13:15
07.12. Gati e kom :P :D
http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/d050.gif

Domira
16-04-05, 14:50
URIME DITELINDJA Dreni, te uroj shendet, harmoni dhe te gjitha te mirat e kesaj bote.


Gezuar per ty
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e118.gif

Kavaleri
16-04-05, 16:02
Un 15.maj....

Kavaleri
16-04-05, 16:04
16.04.

:? :?

Dreni urime datlindjen,u rritsh i madh hahah.
Te uroj shendet.
Kavaleri 8)

Domira
16-04-05, 18:07
Dreni deshiroj ta kalosh nje dite te paharuar sot me kenge, hare, embelsira miq e dashamire :D :D :D :D
http://www.cosgan.de/images/midi/musik/s040.gif

http://www.cosgan.de/images/midi/musik/b020.gif
http://www.cosgan.de/images/midi/musik/h080.gif

GEZUAR
http://www.cosgan.de/images/midi/musik/d020.gif

E Panjohura
16-04-05, 19:02
3 Januar.1983 :lol:

007
16-04-05, 19:08
urime ditlindja o Dreni,i gezovsh edhe shum e shum te tjera me shendet e dashuri
gjith te mirat :lol:

florian
16-04-05, 19:30
URIME DRENI DHE SUKSESE NE JET E TU PLOTESOFSHIN TE GJITHA ENDRAT , KUDO QE JE .

Bronx
17-04-05, 02:44
12. Mars 2010 :roll:

qorrilazi
19-04-05, 15:30
26 06

THD
23-04-05, 20:28
On a May Monday.

Luana
23-04-05, 22:43
On a May Monday.

Une jam on May / Tuesday :wink:

THD
24-04-05, 00:39
On a May Monday.

Une jam on May / Tuesday :wink:

dmth jam plak per ty :?: haha

Tomori
24-04-05, 01:24
09.03.19xx

Luana
24-04-05, 23:43
On a May Monday.

Une jam on May / Tuesday :wink:

dmth jam plak per ty :?: haha

Jo more as qe e mendova bile , po thash ta kishim festu , ti dhe une me nji harxh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dr1ta
24-04-05, 23:50
09.03.1900

:shock: :shock:

Dreni30
25-04-05, 19:25
Une e pata e ju tash kush te jeni ne rend.

Betta
27-04-05, 08:01
10.9 ...

Diana007
27-04-05, 08:06
10.9 ...

Betta mbas meje e paske :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Betta
27-04-05, 08:08
10.9 ...

Betta mbas meje e paske :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:thirrum dad se po e meritojsha heheheheheheh

Diana007
27-04-05, 08:15
10.9 ...

Betta mbas meje e paske :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:thirrum dad se po e meritojsha heheheheheheh

Oh dad te thirr mos ta nin :lol: :lol: vetm a vjen :D

Kaltrushi
27-04-05, 08:20
On a May Monday.

Une jam on May / Tuesday :wink:

e une jam on a May / Saturday

Betta
27-04-05, 08:24
10.9 ...

Betta mbas meje e paske :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:thirrum dad se po e meritojsha heheheheheheh

Oh dad te thirr mos ta nin :lol: :lol: vetm a vjen :Dku me ardh ? nuk ka nevoj me ardh veq mem thirr hheheheehehe

Diana007
27-04-05, 08:27
10.9 ...

Betta mbas meje e paske :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:thirrum dad se po e meritojsha heheheheheheh

Oh dad te thirr mos ta nin :lol: :lol: vetm a vjen :Dku me ardh ? nuk ka nevoj me ardh veq mem thirr hheheheehehe

Ok pra vem ta leshoj ne za Bettttttttaaaaaaaaa hehehee

Betta
27-04-05, 08:29
10.9 ...

Betta mbas meje e paske :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:thirrum dad se po e meritojsha heheheheheheh

Oh dad te thirr mos ta nin :lol: :lol: vetm a vjen :Dku me ardh ? nuk ka nevoj me ardh veq mem thirr hheheheeheheok se une te degjoj :wink:

Diana007
27-04-05, 08:33
Ok pra, vem mos harro edhe ti mu me von me ma leshu nje za :lol: :lol:

Betta
27-04-05, 08:34
Ok pra, vem mos harro edhe ti mu me von me ma leshu nje za :lol: :lol:


ku me ta lshu ni ze ne hene aaaa ? po tutem se nuk degjon se te une ka shum re moti asht i lig :lol:

Diana007
27-04-05, 08:36
Ok pra, vem mos harro edhe ti mu me von me ma leshu nje za :lol: :lol:


ku me ta lshu ni ze ne hene aaaa ? po tutem se nuk degjon se te une ka shum re moti asht i lig :lol:

Iishall moj ate dit mbse esht ditlindja jote merr moti i mir edhe arri me ndegju un hehehhhhhhhe

Betta
27-04-05, 08:40
Ok pra, vem mos harro edhe ti mu me von me ma leshu nje za :lol: :lol:


ku me ta lshu ni ze ne hene aaaa ? po tutem se nuk degjon se te une ka shum re moti asht i lig :lol:

Iishall moj ate dit mbse esht ditlindja jote merr moti i mir edhe arri me ndegju un hehehhhhhhhe


i bashkangjitem urimit tend :lol:

Diana007
27-04-05, 08:43
Ok pra, vem mos harro edhe ti mu me von me ma leshu nje za :lol: :lol:


ku me ta lshu ni ze ne hene aaaa ? po tutem se nuk degjon se te une ka shum re moti asht i lig :lol:

Iishall moj ate dit mbse esht ditlindja jote merr moti i mir edhe arri me ndegju un hehehhhhhhhe


i bashkangjitem urimit tend :lol:
:wink:

Betta
27-04-05, 08:51
Ok pra, vem mos harro edhe ti mu me von me ma leshu nje za :lol: :lol:


ku me ta lshu ni ze ne hene aaaa ? po tutem se nuk degjon se te une ka shum re moti asht i lig :lol:

Iishall moj ate dit mbse esht ditlindja jote merr moti i mir edhe arri me ndegju un hehehhhhhhhe


i bashkangjitem urimit tend :lol:
:wink:


:wink:

Luana
28-04-05, 14:58
On a May Monday.

Une jam on May / Tuesday :wink:

e une jam on a May / Saturday

Kaltrush ,

ne javen e par on Saturday :?:

Piskama
28-04-05, 15:35
Kam linde me 20 Qershor, ate dite se pari ja kam nise me piskate. :twisted:

florian
09-05-05, 14:36
09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976

PLOT PLOT 29 :twisted:

Gentiana
09-05-05, 14:55
Floriiiiiiiiiiiiiiiiiii Urime ditelindja. I befsh edhe 100 vite tjera, me te mira.

More, tani se e paske sot ditelindjen, hajde me na qaros nga diqka tek kafeja e forumit.

Urime edhe nje her, e ēdo te mire te uron

Genta

Diana007
09-05-05, 14:59
Florian Urime Ishalla Edhe 1oo Tjra E Plot Lumturi Ne Jeten Tende :wink:

Me respekt Diana

turisti
09-05-05, 15:06
:P Flori i nderuar,

Urime ditelindjen dhe 100 vjet e festofsh.Shendet,lumturi dhe fat me realizimin e te gjitha deshirave tuaja te deshiron


TURISTI. :wink:

florian
09-05-05, 15:16
:P Flori i nderuar,

Urime ditelindjen dhe 100 vjet e festofsh.Shendet,lumturi dhe fat me realizimin e te gjitha deshirave tuaja te deshiron


TURISTI. :wink:


TE FALEMINDERIT SHOK I DASHUR, TE FALEMINDERIT PER URIMET .
ME RESPEKT FLORIAN

aferdita
09-05-05, 15:18
Flori urime Ditelindjen dhe te uroj edhe 100 tjera dhe gjithashtu te jgitha te mirat ne jete

Me Respekt
Aferdita

florian
09-05-05, 15:26
Florian Urime Ishalla Edhe 1oo Tjra E Plot Lumturi Ne Jeten Tende :wink:

Me respekt Diana

Te faleminderit per urimet te falenderoj nga zemra .
Me respekt flori.

florian
09-05-05, 15:28
Floriiiiiiiiiiiiiiiiiii Urime ditelindja. I befsh edhe 100 vite tjera, me te mira.

More, tani se e paske sot ditelindjen, hajde me na qaros nga diqka tek kafeja e forumit.

Urime edhe nje her, e ēdo te mire te uron

Genta

GENTA TE FALENDEROJ PER URIMET DHE TE FALENDEROJ NA ZEMRA JENI E MREKULLUESHME .
ME RESPEKT FLORI .

florian
09-05-05, 15:30
Flori urime Ditelindjen dhe te uroj edhe 100 tjera dhe gjithashtu te jgitha te mirat ne jete

Me Respekt
Aferdita

TE FALEMINDERIT AFERDITA DHE TE UROJ GJITHASHTU SUKSESE NE JET .

ME RESPEKT FLORI .

ShEjToNkA
09-05-05, 15:45
I nderuarė Flori , pranoni urimet e mia mė tė sinqerta me rastinė e ditėlindjės suaj.
Tė dėshirojė tė pritėni e tė festoni edhe 100 vite tjera me plotė lumturi ,dashuri ,harmoni e suksese nė jetėn dhe familjėn tėnde!

Mė dėshiratė dhe urimet me tė sinqerta Shejtonka!

Murgesha
09-05-05, 15:46
Edhe shumė vite lumturi pėr ju Floriani.

florian
09-05-05, 21:20
Edhe shumė vite lumturi pėr ju Floriani.
JU FALEMINDERIT E NDERUAR NJE PERSHENDETJE NGA ZEMRA IME .

Reana
09-05-05, 21:26
09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976 09/05/1976

PLOT PLOT 29 :twisted:

:shock: ..29 VJET :lol: :lol: :lol: U PLAKEN NJEREZIT E HAJT....

MIRE PRA :arrow: URIME EDHE NJEHERE E MOS U LAZDRO SHUME, SE NUK TE PASKA HIJE, QY :twisted:

Naki
09-05-05, 21:26
8 qershor

Honesty^uk.
09-05-05, 21:27
9 :arrow: Gusht

e_martumja
09-05-05, 21:30
25 gusht 1981

mjellma
10-05-05, 23:12
15 qershor

Dreni30
10-05-05, 23:19
15 qershor

Afer e paske mjellma.

mjellma
12-05-05, 19:13
PO po Dreni 30 afer e kam ditlindje ai spo me shkojn ditet hiq bre me ble dikush dhuarat se u mbyta veq une blej dikusjt mu askush hahahaha

Diana007
13-08-05, 09:43
Me 1 shtator :P

:cry:

dr1ta
13-08-05, 09:53
Me 1 shtator :P

:cry:

Ka kohe moj :P

Diana007
13-08-05, 09:55
Po por , u plaka se :? :P

dr1ta
13-08-05, 09:57
Po por , u plaka se :? :P


:shock: ajt mi jep do mua :P :D

Diana007
13-08-05, 09:59
Po por , u plaka se :? :P


:shock: ajt mi jep do mua :P :D

Sa po i don :roll: :lol:

IZI30
14-08-05, 12:38
me:18-04 ok...........

Honesty^uk.
14-08-05, 18:59
si cdo here 9 GUSHT

Tomori
14-08-05, 19:02
9 mars

rafet llapjani
14-08-05, 21:20
27-05

Agroni22
15-08-05, 17:00
1 nentor 1981

LEDHATIMI
27-08-05, 23:04
4 dite para shen Gjergjit

2 MAJ 1412

schütze
27-08-05, 23:07
15.12.72

rafet llapjani
01-09-05, 00:15
Urime ditlindja e nderuar Diana007 i gzofsh ato vjet qe i ke, ishalla edhe 100 te tjera dhe te gjitha te mira ne jet :P :P :P :wink:

teDUAty
01-09-05, 00:20
Me 1 shtator :P

:cry:

qyy po popopopo ditelindjen e paska pas sot e kaq heret me ja rras gjumit phaaaa pa tro t'kultures nven qe me na bo muhabet .

Urata
01-09-05, 05:13
30 Janar 19..

teDUAty
01-09-05, 06:15
30 Janar 19..


hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Diana007
01-09-05, 07:59
Urime ditlindja e nderuar Diana007 i gzofsh ato vjet qe i ke, ishalla edhe 100 te tjera dhe te gjitha te mira ne jet :P :P :P :wink:

Rafet , te falenderoj shum i nderuar , te mirat qofshin gjithmon me ju :D :wink:

Te pershendes me respekt Diana :D

Diana007
01-09-05, 08:01
Me 1 shtator :P

:cry:

qyy po popopopo ditelindjen e paska pas sot e kaq heret me ja rras gjumit phaaaa pa tro t'kultures nven qe me na bo muhabet .

teDUAty nuk kam pas mundesi te ri me shum , po ja sot u zgjova hret te boj muhabet :D :wink:

Pershendje per ju :wink:

teDUAty
01-09-05, 08:07
Me 1 shtator :P

:cry:

qyy po popopopo ditelindjen e paska pas sot e kaq heret me ja rras gjumit phaaaa pa tro t'kultures nven qe me na bo muhabet .

teDUAty nuk kam pas mundesi te ri me shum , po ja sot u zgjova hret te boj muhabet :D :wink:

Pershendje per ju :wink:

Faleminderit ,dhe te uroj jet te gjat dhe te lumtur ,kam ber shaka qe kam thene ato fjal.

Diana007
01-09-05, 08:09
Flm shum , e di e di , qe kan qen shaka more :wink: :D

teDUAty
01-09-05, 08:17
Flm shum , e di e di , qe kan qen shaka more :wink: :D

PER ditelindjen time vetem ty do te tregoj.