PDA

View Full Version : Fenomen i ri shoqeror Kosovaro/Amerike Veriore...!


Urata
17-10-05, 16:51
Djemte/vajzat vijne n'Kosove dhe per dy jave Kurorizojne IMAGJINATE(grua/vajze-FEMER apo burre/djale- MASHKULL shqiptar/e) me patriotizmin dhe tradicionalen "HIJE e leckosur"...
Mbas pak muajsh/vit bashkimi po ndahen...
Ketu ku jetoj degjon plote raste te tilla te hidhura...!

Po aty ku jetoni ju, a po ndodhin te tilla raste?!!!

Problematiku
17-10-05, 16:58
He knej kah ana jone ne Evropė ka hy ne form marrvehsja pėr lek, qmimi sillet diku diku edhe 20 000 Euro, pasha buken mu ka mbush mendja me i than plaks qe te kurorzohet me dikend e une ne tjeter anė e te blejm njė Benz me ato lek.

LOJETARI
17-10-05, 17:00
Jane keta te gjithe patriote beqare qe vuajne ne mergim per SHPIRTIN e tyre te jetes .

Urata
17-10-05, 17:02
Jane keta te gjithe patriote beqare qe vuajne ne mergim per SHPIRTIN e tyre te jetes .

Jane te gjithe/a ata/o qe vuajne per "fushen me lule" gurbet...!

Vigani
18-12-05, 05:43
Djemte/vajzat vijne n'Kosove dhe per dy jave Kurorizojne IMAGJINATE(grua/vajze-FEMER apo burre/djale- MASHKULL shqiptar/e) me patriotizmin dhe tradicionalen "HIJE e leckosur"...
Mbas pak muajsh/vit bashkimi po ndahen...
Ketu ku jetoj degjon plote raste te tilla te hidhura...!

Po aty ku jetoni ju, a po ndodhin te tilla raste?!!!

Vigani
24-12-05, 03:59
Fenomeni tjeter ...
paraqitje te s'mute mentalishte per letra...
ps: besomeni se kam plase inati sot...
burre e grua te "shendosh" e duke u paraqite me "probleme mentale" ...
o zot, o zotttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt...
Mendoja me vete dhe ndieja keqardhje...
jetojne jetė te dyfishte...
pastaj femijet ne moshe te re ku shpesh luajne rolin e perkthyesit...
degjojne te gjitha ato gjera ...

Fenomen tjeter...
Kanuni i Lekė Dukagjinit...
Kur ma thane sot:"SI ESHTE E MUNDUR ASHTU"?
SHQIPTARET A T' EGĖR JANE A?
LEJOJNE VRASJET NE FAMILJE DHE GJETIU PER GJERA TE VOGLA...?
TRATOJNE GRATE SI SLLAVE/KAFSHE...!

Vigani
27-12-05, 03:23
Fenomen tjeter...
vjedhja ...
kishte shqiptare qe kurre asnje cent nuk po e hargjonin ne veshembathje...
ishin zene shume hera...
duke e lujte rolin si jo stabil mentalishte ...
nuk po u denonin ...