Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
Emri
Fjalėkalimi
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-10-05, 16:51   #1
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Fenomen i ri shoqeror Kosovaro/Amerike Veriore...!

Djemte/vajzat vijne n'Kosove dhe per dy jave Kurorizojne IMAGJINATE(grua/vajze-FEMER apo burre/djale- MASHKULL shqiptar/e) me patriotizmin dhe tradicionalen "HIJE e leckosur"...
Mbas pak muajsh/vit bashkimi po ndahen...
Ketu ku jetoj degjon plote raste te tilla te hidhura...!

Po aty ku jetoni ju, a po ndodhin te tilla raste?!!!


__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-10-05, 16:58   #2
Problematiku
 
Anėtarėsuar: 19-05-04
Postime: 118
Problematiku e ka pezulluar reputacionin
Gabim

He knej kah ana jone ne Evropė ka hy ne form marrvehsja pėr lek, qmimi sillet diku diku edhe 20 000 Euro, pasha buken mu ka mbush mendja me i than plaks qe te kurorzohet me dikend e une ne tjeter anė e te blejm njė Benz me ato lek.
__________________
Mos harroni tė klikoni nė Website (shtepinė time) nganjėhere
Problematiku Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-05, 17:00   #3
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim *****

Jane keta te gjithe patriote beqare qe vuajne ne mergim per SHPIRTIN e tyre te jetes .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-10-05, 17:02   #4
Urata
Jeta vazhdon...!
 
Avatari i Urata
 
Anėtarėsuar: 26-06-04
Vendndodhja: Bote
Postime: 12,882
Urata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėmUrata i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: *****

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga LOJETARI
Jane keta te gjithe patriote beqare qe vuajne ne mergim per SHPIRTIN e tyre te jetes .
Jane te gjithe/a ata/o qe vuajne per "fushen me lule" gurbet...!
__________________
Kur ndegjoj qe vdes ne bote,
Nje njeri i Vendit Tim,
Jam ne zemer i piklluar,
Vdes nje cope e shpirtit tim.

Ibrahim Rugova
Urata Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-12-05, 05:43   #5
Vigani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: n'mal
Postime: 373
Vigani e ka pezulluar reputacionin
Gabim Re: Fenomen i ri shoqeror Kosovaro/Amerike Veriore...!

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Urata
Djemte/vajzat vijne n'Kosove dhe per dy jave Kurorizojne IMAGJINATE(grua/vajze-FEMER apo burre/djale- MASHKULL shqiptar/e) me patriotizmin dhe tradicionalen "HIJE e leckosur"...
Mbas pak muajsh/vit bashkimi po ndahen...
Ketu ku jetoj degjon plote raste te tilla te hidhura...!

Po aty ku jetoni ju, a po ndodhin te tilla raste?!!!
Vigani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-12-05, 03:59   #6
Vigani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: n'mal
Postime: 373
Vigani e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Fenomeni tjeter ...
paraqitje te s'mute mentalishte per letra...
ps: besomeni se kam plase inati sot...
burre e grua te "shendosh" e duke u paraqite me "probleme mentale" ...
o zot, o zotttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt...
Mendoja me vete dhe ndieja keqardhje...
jetojne jetė te dyfishte...
pastaj femijet ne moshe te re ku shpesh luajne rolin e perkthyesit...
degjojne te gjitha ato gjera ...

Fenomen tjeter...
Kanuni i Lekė Dukagjinit...
Kur ma thane sot:"SI ESHTE E MUNDUR ASHTU"?
SHQIPTARET A T' EGĖR JANE A?
LEJOJNE VRASJET NE FAMILJE DHE GJETIU PER GJERA TE VOGLA...?
TRATOJNE GRATE SI SLLAVE/KAFSHE...!
Vigani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-12-05, 03:23   #7
Vigani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: n'mal
Postime: 373
Vigani e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Fenomen tjeter...
vjedhja ...
kishte shqiptare qe kurre asnje cent nuk po e hargjonin ne veshembathje...
ishin zene shume hera...
duke e lujte rolin si jo stabil mentalishte ...
nuk po u denonin ...


Vigani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.